Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.04.25. 23:37:14

ELŐRE a bajnokságért!!! :lol:

Most jön a Mourinho-s csapatok szokásos végső fázisa, amikor sorra elvesztik a meccseket!!! Ráadásul nagyon elkeseredettek lesznek, hogy nem próbálhatják meg a kupa gyűjtögetéseket jövőre!

Azt mondom: kezdjük el a közös imát, emberek! :D

Mi hozzuk mind a 4 meccsünket, ők pedig
A: 3 meccset elvesztenek
B: 2 meccset elvesztenek, 1 döntetlent játszanak
C: 1 meccset elvesztenek, 2 döntetlent játszanak
D: 1 meccset elvesztenek, 3 döntetlent játszanak
E: 4 döntetlent játszanak!

Én még nem adtam fel :twisted: 8)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.25. 14:03:26

Én a másik fórumra írtam egy felállást, de most akkor ide is felírom

VV

Montoya- Pique- Alves
Busquets- Mascerano

Cuenca- Thiago- Tello
Messi- Fabregas

Ha meg jön a B-csapat, akkor

Cuenca- Thiago- Delofeu
Tello-Fabregas

Egy aranyos 3-2-3-2

Igenis jöjjenek a fiatalok a kifáradt csapat helyére, hadd pihenjenek.
Hosszú lesz még az EB is nekik. Azért 4 éven át évi 60 meccset lehúzni nem piskóta dolog.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.25. 13:39:22

Szívesen látnám a további bajnokikon Deulofeu-t, Balliut, Sergi Robertót, Rafinhát, de még akár Dongou-t is (utóbbi elég irreális). A második hely biztos, úgyhogy nincs mitől tartani.
Spanyoloknak pihenni kéne, hogy a kupadöntőn biztosan játszani tudjanak, meg hát ugye EB is lesz. Egyedül Valdést hagynám meg a kapuban, bár valószínűleg Pinto fog védeni a hátralevő meccseken.
Valami jót is kell keresni a rosszban, és mi mást, minthogy ezek a srácok is bizonyíthatnak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.25. 13:27:27

remélem a b csapat gyerekei, meg az eu-n kivuliek fogják fogják végigtolni a szezon hátralévő részét. uis jön az eb, megint nem fog pihenni senki a nyáron egy dekát sem...

következő meccsre kajak igy állnék ki.

valdes - montoya, mascherano, muniesa, adriano - keita, thiago, dos santos - cuenca, messi, tello.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.25. 13:16:12

Mostmár csak nyugodtan le kell hozni a meccseket a bajnokságban. Fel kell hozni pár fiatalt, és a nagyok közül kicsit pihenjenek a kupa döntőre, hogy csakis nyerjübk valamit :D hamár a BL és a Bajnokság elúszott. Ám ne felejcsük el, idén már nyertünk 3 kupát.
Kép
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2012.04.25. 13:01:42

Nem csak akkor vagyok Barca szurkoló, mikor nyer a csapat....
Nem csak akkor szurkolok nekik, mikor 5-0-ra vagy 6-2-re verik a Madridot....
Nem csak akkor tartom Messit a világ legjobbjának, mikor ötöt rúg a BL-ben egy meccsen....
Nem azt mondják a futball nagyjai, hogy a legszebb játékot a Madrid játssza....
Nem azt mondják, hogy Pepe a legjobb védő, Özil a legjobb irányító, vagy hogy Ronaldo a világ legjobbja....
Mondhatjátok, hogy mi Barcások divatdrukkerek vagyunk, de ez a "divat" amit a csapat képvisel milliókat ejtett rabul....
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2012.04.25. 08:42:40

Most szerintem mi fogjuk azt csinálni amit tavaly a Madrid! Messi játszik minden meccsen, mindenki őt szolgálja ki és hozzásegítjük az aranycipőhöz!!
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.25. 08:25:35

Na, gyerekek, jöhet a B-csapat, Xaviék meg pihizzenek rá az EB-re. Rájuk fér. Elfáradtak teljesen. 3 éven át évi 60 meccset lehúzni nem kis teljesítmény. Ráadásul ez a rengeteg sérült.....
És hogy nincs egy csatárunk...
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.24. 19:17:29

Biztos emlékeztek mikor az Espanyolal leikszeltünk és a 92. percben akapuból kézzel ütötték ki a labdát.....

Na az ilyen bírói tévedéseksokaságán ment el a bajnokság na meg hogy nincs igazi góllövő csatár messin kívül....
Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.04.24. 15:50:06

Sanama írta:
Tulajdonképpen semmit nem csináltak
csak 1el tobbet rugtak mint mi.
Vagy mi 2-vel kevesebbet náluk.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.04.24. 15:48:28

Sanama írta:
Tulajdonképpen semmit nem csináltak
csak 1el tobbet rugtak mint mi.

Én nem tudtam ilyen tömören fogalmazni, köszi a segítséget. :)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.24. 15:37:51

Tulajdonképpen semmit nem csináltak
csak 1el tobbet rugtak mint mi.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.04.24. 15:08:15

Csak beszúrom.

Hirtelen felindulásból újra megnéztem a meccset, jobb mint élőben :) :

1. félidő:

Én elfogadom Peptől, hogy egy ilyen felállással kísérletezett, és kihagyta (akármi miatt is) Fabr-Pique-t, és Alexis-t a kezdőből. Fabr és Alexis hullámzóan és gyengén teljesít, Pique pedig a fene tudja, de mindenesetre a gyors real kontrákhoz (ilyen nem nagyon volt) lassú.

Kissé eltúloztam az előző hozzászólásomban a bíró ténykedését, nem volt annyira vészes. Talán hamarabb adhatott volna sárgát a real védői-kp-ai közül 1-2-nek, de nagyjából ok.

A real gyenge, unalmas játékot mutatott, kivárásra játszottak és védekeztek ahogy tudtak.
ÓRIÁSI MÁZLIval találtak egy lesgólt (érdekes, hogy egy ilyen botlábú droid döntötte el az 1. félidőt), és onnantól még szánalmasabb játékot játszottak.
Tulajdonképpen semmit nem csináltak (Volt egy benzema lapos lövés és egy ronaldo fejes, ziccernek egyiket sem nevezném).
Ha így játszanak szerdán, simán továbbjut a bayern.

az 1. félidei támadójátékunknak MESSI ÉS INIESTA nagyon gyenge produkciója tett oda, kedden ennél csak jobb lehet. Elől, ketten, -1 embert jelentettek.
Én ezen kívűl nem húznék le senkit az 1. félidőben, tette mindenki a dolgát. Ha ők ketten jobban pörögnek, pontosabbak, akkor a kp. sorunk és a szélsők is eredményesebbek lettek volna.
valdest a gólnál, kijövetelnél megvédeném: a laszti túlrepült azon a zónán, ahol kiütni szokták a kapusok a labdát, ugyanakkor a fejesnél nagy reflex-vel ért vissza, de fogni nem tudta, aztáb Puyol...és a les előtte.

Összességében elég kevés helyzetünk volt, nem is csoda, hogy ebben a félidőben nem lőttünk gólt, na jó: .
Hiányzott egy befejező csatár!


2. félidő

MESSI ÉS INIESTA átmentette a formáját a 2. féidőre is.

A real is a foskupac játékot.

Hihetetlen, hogy ennek ellenére nem sikerül(t) nyerni.

De beszéljünk tovább a madridról, elvégre ez a meccs a bajnoki címért folyó ádáz küzdelemről is szólt. Ezek tényleg x-re játszottak, ez volt a mou zseniális taktikája.

'Aztán elkezdtek időt húzni, szarjankózni a realosok (fetrengés, oboázás, rájátszás hasonlók = szánalom). Benzema akkora fos volt, hogy szétfolyt, kontra is.

'60
Nagyon tetszik Thiago játéka, Xavi kezdhet félni.

Özil a pályán volt? Valaki az egekig magasztalta a népsport barc. blogban. Újabb foskupac. Ja Maria is.


66'

De mi még mindig nem tudunk gólt lőni. Nem is fogunk, ja de.

'68

Xavi felébredt lőtt egyet, és le is ment, hamarabb kellett volna, és Iniestának is.


Egyszerűen nincs a pályán a madrid...érthetetlen, hogy vezetnek.

'69
Aztán rohanunk egyet: gól! Mivan?
Hát eddig ez hol volt? Elmentek a p....

Úgy örül mindenki mintha 22 gólhelyezetünk lett volna eddig. és végre sikerült betalálni.
Viszont nem játszottunk annyira rosszul, csak apatikusan, mintha meg lett volna mondva, hogy...áh hülyeség, csak Alexisnek nem szóltak. :)

Azt nem lehet mondani hogy visszajöttünk a meccsbe, eddig is csak mi voltunk benne a real nem.

Jót nevettem amikor Pique elment melegíteni, ez vicc!


Aztán megint lőnek a semmiből egy gólt.
Gyakorlatilag ők maguk sem hiszik el.
ronnaldó meg valami érthetetlen nyugodtságra int mindenkit, özilt a Holdról kell visszahozni, annyira mereng.

Masch asszem 3. gólunkat hozza össze az utóbbi meccseken. Gáz.

'74, '76
Messi továbbra is kábulatban, mit kevertek a gatorade-be?

'76
cr. egyfelvonásos gálaelőadás, broáf'


'77

Időhúzásért az 1. sárgalap, én nem adtam volna, minek így nem következetes, hiszen az 5. perctől úzták az időt, de tényleg.

megint sárga, ja mostmár lehet, nem lesz belőle félmeccses emberhátrány.
Visszavonom amit a bíróról írtam az elején, tényleg nekik fújt.

Ebben a félidőben is alig volt tiszta helyzetünk, fura.

Érthetetlen,hogy Iniesta (és Messi, nem ő maradjon) miért maradhatott pályán, ilyen gyenge teljesítménnyel ilyen sokáig.

'83
A real 1. kontrája? Áh, biztos volt már, hisz állítólag a bajnoki címért hajtottak.

'84
Alexis harcol, szóljatok már neki...

Messi, tőle szokatlan módon, passzol Alexisnek (vajon miért, ezt mindig ellövi), kár volt.

Az egyenlítésért hajtunk. Lapozzatok Ti is.

Alves esernyőt ad ronnaldónak, szép volt. Hajtunk az egyenlítésért.

Cr: ez hihetetlen, masch nem ért hozzá, sárgát kap, fetreng, megvárja a f..gyúrókat és utána feláll, bíró röhög a Barcán.

Még egy kis fetrengés, időhúzás.

Már semmi sem történik, dögunalom...

Lefújták, a realisták nem hiszik el, ez velük történt?

Mekkora spórolás volt a real részéről ez a meccs
A real javára írom, hogy nem volt számottevő durva belépőjük.
A real így tud nyerni, sehogy.

---------
Én nem ismertem a Barcára, nem pörgették meg a Realt, pedig simán nyerhettek volna.
---------

Sajnálom a Barcelonát, GYŐZELMET érdemelt volna!
Ha akar játszani!


Érthetetlen
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 22:45:45

Hami írta:A Barcelonat senki se temesse ilyen a futball egyszer fent egyszer lent.
A csúcson még soha senki nem maradt fent és ezért szép a foci.
Lehet idén nem mi vagyunk a bajnokok de attól még nem kell itt eltemetni őket. Sokáig ültünk a trónon és még fogunk is.

Aki most elsiratja a csapatot meg stb az divatszurkoló akiben Barca szív dobog az kitart mellettük bármi is legyen mert Més que un Club


Visca el Barca!!!
Arra még nem sikerült rájönnöm, hogy mégis miért lenne az divatszurkoló, aki elsiratja a csapatot. Aki elpártol tőlük, az a divatszurkoló! Aki, miután pocsékul játszott a csapat és megérdemelten kikapott, mondja azt hogy még mindig sokkal jobbak midnenkinél, minden meccsen, stb, az meg egy elvakult fanatikus, akinek egész kevés köze van a realitáshoz.


A bajnokságot azért buktuk el, mert elbénáztuk, nem játszottunk elég jól a döntő pillanatokban. Nem azért, mert a bírók, meg a világ, meg az a rohadt platini nem szeret minket. Fogunk mi még a trónon ülni hosszabb ideát, de kétlem hogy ezzel a csapattal.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 22:42:08

sjd írta:
G.Gabe írta:gyerekek: azért az dicséretes, hogy nem kellett sorfalat állni nekik
ez mondjuk egy Valencia-fórumon még elmenne, de én valahogy nem jöttem extázisba a dologtól... (ok tudom, 4 éve még örültem volna neki, de a következő szezonnak nem futnék neki úgy szívesen, hogy ha nem kell sorfalat állni, az már eredmény)
Azért én emékszem, hogy februárban többen emiatt jajgattak
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.04.23. 22:32:52

Zibra16 írta:Felálni a földröl és szurkolni, hogy a csapatunknak meglegyen a bajnoki aranya most a 2011/2012-es idény végén. Hisz a madridiak nem érdemlik meg hogy az övék legyen a főnyeremény hisz azért valljuk be elég sok segítséget kaptak a szezon során ha nem fújtak volna a bírok mindig oda a javukra akkor most nem itt állnának hanem lehet, hogy az ötödik helyen loholnának a barca után
Remélem, hogy a németek kiverik a semmirekellő mourinho legénységet a leagueból és majd utána sírhatnak, hogy jajj, a bíró nem adta meg a kézzel szerzett gólunkat meg, hogy nem fújt tizenegyest a 16-son kívül
Felkell kellni most a Barcának és jól elkell kalapálni holnap a chelsea fejét bekell rúgni a gólokat nincs mese csak így mehetünk tovább a döntőbe
Hajrá Barca Katalán a Szív :)
Attól hogy Barca drukker vagy, még nem kell hülyeségeket írni!! :D Az ötödik hely, az kb. 45-50 pontot jelentene, tehát elég abszurd dolog azt állítani, hogy a Madrid a bírói segítség nélkül ott tartana... :roll: Egyébként 2009-10-es szezonban "csak" 1 spanyol bajnokságot nyertünk, és mégsem dőlt össze a világ!! :wink: Ha idén a kupa mellett még a bl trófea is összejönne, akkor nagyon elégedett lennék a csapattal, de majd holnap meglátjuk mire futja a csapatnak...én bízom bennük!! :) És hogy ne legyen off: az elkövetkezendő pár bajnokin lehetne kicsit kísérletezni...én kipróbálnám Thiagot a kapu közelében, mondjuk közvetlenül Messi, és Alexis mögött. :D
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.23. 22:12:13

A Barcelonat senki se temesse ilyen a futball egyszer fent egyszer lent.
A csúcson még soha senki nem maradt fent és ezért szép a foci.
Lehet idén nem mi vagyunk a bajnokok de attól még nem kell itt eltemetni őket. Sokáig ültünk a trónon és még fogunk is.

Aki most elsiratja a csapatot meg stb az divatszurkoló akiben Barca szív dobog az kitart mellettük bármi is legyen mert Més que un Club


Visca el Barca!!!
Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2012.04.23. 22:03:15

Felálni a földröl és szurkolni, hogy a csapatunknak meglegyen a bajnoki aranya most a 2011/2012-es idény végén. Hisz a madridiak nem érdemlik meg hogy az övék legyen a főnyeremény hisz azért valljuk be elég sok segítséget kaptak a szezon során ha nem fújtak volna a bírok mindig oda a javukra akkor most nem itt állnának hanem lehet, hogy az ötödik helyen loholnának a barca után
Remélem, hogy a németek kiverik a semmirekellő mourinho legénységet a leagueból és majd utána sírhatnak, hogy jajj, a bíró nem adta meg a kézzel szerzett gólunkat meg, hogy nem fújt tizenegyest a 16-son kívül
Felkell kellni most a Barcának és jól elkell kalapálni holnap a chelsea fejét bekell rúgni a gólokat nincs mese csak így mehetünk tovább a döntőbe
Hajrá Barca Katalán a Szív :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.23. 21:47:17

sjd írta: ez mondjuk egy Valencia-fórumon még elmenne, de én valahogy nem jöttem extázisba a dologtól... (ok tudom, 4 éve még örültem volna neki, de a következő szezonnak nem futnék neki úgy szívesen, hogy ha nem kell sorfalat állni, az már eredmény)
egy valencia forumon már-kis túlzással- az is dícséretes,hogy az őszi fordulóban nem kell sorfalat állniuk. az a szakadék,ami a 2 csapat és a többi között van,már megmosolyogtatóan nagy(és zavaró is). nem hiszem,hogy ez az elkövetkező pár évben jelentősen megváltozna,sőt...
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 21:29:59

Srácok ez komoly? Ennyien temetitek a csapatot?...Könyörgöm nem egy éve tart a sikersorozat, egy kicsit érthető, hogy csökkent a sikeréhség. Jövőre jobb lesz minden...biztos vagyok benne. De ilyen magas szintet nagyon nehéz is tartani. Nekünk az a dolgunk, hogy a csapat mellett álljunk, NE temessük el őket. A világ legjobb csapatáról van szó. Visca el Barca!
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
adyjuve
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.04.12. 10:01:47

2012.04.23. 20:52:37

Juve!!!!!!!!!!!
Sempre Juve & Visça el Barca!
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.23. 20:47:50

Hajrá Barca! Jövőre ismét miénk lesz a bajnokság is!!!!

Csatárt kell venni.....
Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.23. 20:45:09

G.Gabe írta:gyerekek: azért az dicséretes, hogy nem kellett sorfalat állni nekik
ez mondjuk egy Valencia-fórumon még elmenne, de én valahogy nem jöttem extázisba a dologtól... (ok tudom, 4 éve még örültem volna neki, de a következő szezonnak nem futnék neki úgy szívesen, hogy ha nem kell sorfalat állni, az már eredmény)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 20:34:58

gyerekek: azért az dicséretes, hogy nem kellett sorfalat állni nekik
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.23. 16:55:38

Emberekből áll a csapat, nem gépekből. Ezzel is csak szimpatikusabbá válnak Messiék. Főleg azzal, ahogyan szívükön viselik a bajnokság elvesztését. Jövőre újra megpróbálhatják, az idei szezon tanulságaival felvértezve.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése