Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.28. 14:55:36

épp azért fognak felszabadultan játszani mert már kiestek... sztem így vmivel veszélyesebbek lehetnek..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.28. 14:41:54

kristop írta:nagyon remélem, hogy a cordoba még most kiesik, mert az atletico ellenin kívül szerintem csak attól kell tartani. pont a bayern meccs előtt, valószínűleg nem a gála csapattal, idegenben, ahol a real is rendesen megszenvedett. nem lesz az túl könnyű, főleg ha már úgyis a bayernre fog mindenki gondolni a "mindig csak a következő ellenfél van a szemünk előtt" sablonnyilat ellenére.

a getafe ellen lehet pihentetni, teljesen semmilyen ez a csapat idegenben, bartra, roberto, montoya, xavi, pedro, mind mehet a kezdőbe szerintem.
Tuti kiesők már, 11 pont a hátrányuk, ők is tudják, hogy the end, csak matematikailag lehet egészen halovány esélyük, ami nyilván nem motiválja őket, képtelenség nekik 5 meccset zsinórban nyerni. Egyetlen komoly meccs van hátra szvsz, a Matracosok ellen, a többi kötelező, BL ide, BL oda. Sevillában vagy a Valencia ellen a Madridnak is hullajtani kell pontot, ha mind a tíz meglesz nekik a Clasico után, akkor viszont le a kalappal. De a Pizjuanban még senki sem nyert idén...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.28. 14:27:02

Nem lepne meg ma egy CB-Alves, Bartra, Mathieau, Adriano- Xavi, Roberto, Rahfina- Messi,Suarez,Neymar kezdő.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.04.28. 14:11:33

nagyon remélem, hogy a cordoba még most kiesik, mert az atletico ellenin kívül szerintem csak attól kell tartani. pont a bayern meccs előtt, valószínűleg nem a gála csapattal, idegenben, ahol a real is rendesen megszenvedett. nem lesz az túl könnyű, főleg ha már úgyis a bayernre fog mindenki gondolni a "mindig csak a következő ellenfél van a szemünk előtt" sablonnyilat ellenére.

a getafe ellen lehet pihentetni, teljesen semmilyen ez a csapat idegenben, bartra, roberto, montoya, xavi, pedro, mind mehet a kezdőbe szerintem.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.04.28. 12:35:17

Tobias88 írta:Én azért nagyon remélem hogy a Cordoba ellen azért majd fog pihentetni Lucho. Elképesztő statisztika:
- Busquets, Pique, Iniesta és Neymar utoljára április 8án pihent
- Suarez Január végén
- Messi meg soha
Pique ma tuti pihen, nincs nevezve se, meg közülük Suárez a meccsek legalább 50%-ában szerintem csak 60 perceket játszott.

Squad (vs Getafe): Bravo, Ter Stegen, Alves, Montoya, Bartra, Mascherano, Mathieu, Adriano, Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Rafinha, Pedro, Messi, Suarez, Neymar
Csaron
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015.04.15. 21:04:45

2015.04.28. 12:34:21

Egyetértek azzal hogy messit pihentetni kene nagyon fáradtnak érzem de en nem ertem hogy ő nem érti meg hogy ez az ő érdeke hogy pihenjen es ha ez így megy akkor nem lesz jo mert nem tudja hozni magát azokon a meccseken amiken kene nagyon vagy ő jelentené a különbséget.de másrészt meg azt látom hogy ilyen psg ellen meg jobb/nagyobb csapatok ellen nagyon nyomja persze amikor kell,mert pl psg visszavago második félidő semmi nem volt.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.04.28. 11:56:55

este a mi meccsünkön kívül fél szemmel a levante-cordoba meccset is lehet figyelni, ha nem nyer a cordoba, gyakorlatilag ki is esett, és jövő héten megyünk hozzájuk.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.04.28. 11:35:26

Én azért nagyon remélem hogy a Cordoba ellen azért majd fog pihentetni Lucho. Elképesztő statisztika:
- Busquets, Pique, Iniesta és Neymar utoljára április 8án pihent
- Suarez Január végén
- Messi meg soha

Egyfelől persze legyenek játékban és ez látszik is a formák javulásán 1 kivétellel és ő Messi. Elképesztően fásult meccsről meccsre, egyszerűen nem hiszem el, hogy nem lehet kihagyni a kezdőből vagy akár a padról is, hogy pihenjen végre. Majd talán a Cordoba ellen.

Amúgy a nagy pihentetésnek én sem vagyok híve, láttuk mit kapott a Madridtól tavaly a Bayern, amikor nem játszottak vagy egy hónapig + a hatkupás Barca, ahol mindenki végig játszott
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.28. 11:01:36

Alcantara írta:Már ott van a kezdő, a főoldali cikkben, teljesen felesleges Oldalpassz Robin rugózni.
Mit is keresne itt a kezdőben?
már hogy lenne ott a kezdő? az csak egy tervezet kezdő, amit mindig lehoz a cikkíró. soha nem derül ki a végleges csak a meccs előtt 1 órával.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.28. 09:49:10

P.U.Y.O.L. írta:Szerintem nem rossz ez így, kell a pihenő, mert mostanában folyamatosan a legjobbak játszottak heti két meccset. Viszont én is inkább annak a híve vagyok, hogy legyen meg a biztos vezetés és a 2. félidőben jöhetnek a cserék, pihi....(de valószínűleg nem ez lesz, hanem felállunk valami hasonló kezdővel, mint amit lejjebb írtak)
Szerintem is jó lenne ez, kicsit pihennének így a finis előtt. Bár ami lehetetlen kategória, de annak örülnék ha Ney helyett Messi helyére menne ma Pedro. Vagy legalább ne játssza végig, ideje lenne őt is pihentetni, nehogy visszaüssön a végén.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.04.28. 08:47:13

Már ott van a kezdő, a főoldali cikkben, teljesen felesleges Oldalpassz Robin rugózni.
Mit is keresne itt a kezdőben?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.28. 08:42:55

Busquetset is a "nincs kezdő nélküle" státuszban van, szerintem ő fog bekerülni Roberto vagy Xavi kárára a többi meg várható. Kemény menet jön majd, kellenek a friss lábak és a Getafe otthon kötelező.
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.04.28. 08:07:03

P.U.Y.O.L. írta:Szerintem nem rossz ez így, kell a pihenő, mert mostanában folyamatosan a legjobbak játszottak heti két meccset. Viszont én is inkább annak a híve vagyok, hogy legyen meg a biztos vezetés és a 2. félidőben jöhetnek a cserék, pihi....(de valószínűleg nem ez lesz, hanem felállunk valami hasonló kezdővel, mint amit lejjebb írtak)
szerintem erre egy szó illene: kockázatos. bennem úgy él, hogy amikor ilyen mérvű cseréket csinált azonnal egy középcsapat szintjére süllyedt a gárda és többnyire szívás lett a vége... és ami a másik: ha aztán baj van és elkezdi berakni a kihagyottakat az már rendre nem segít! itt nem a rotálás a siker kulcsa, hanem az, hogy fel kellene vállalni a többlet terhelést a legjobb felállással érintetteknek! kivéve persze a kényszerű eseteket, pl. sérülés, eltiltás....
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.04.28. 06:34:58

Szerintem nem rossz ez így, kell a pihenő, mert mostanában folyamatosan a legjobbak játszottak heti két meccset. Viszont én is inkább annak a híve vagyok, hogy legyen meg a biztos vezetés és a 2. félidőben jöhetnek a cserék, pihi....(de valószínűleg nem ez lesz, hanem felállunk valami hasonló kezdővel, mint amit lejjebb írtak)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.28. 00:04:20

Petr írta:Possible line-up (vs Getafe): Bravo - Alves Bartra Mathieu Adriano - Rakitic S.Roberto Xavi - Messi Suarez Pedro #fcblive [rac1]

Nagyon remélem, hogy téves a tipp, ennyire nem lehet félvállról venni semmilyen csapatot sem a hajrában úgy, hogy egy iksz is a bajnokság elbukását jelentheti.
A védelem rendben van, még a támadósort is elnézem, de a kp. szvsz túl tartalékos, Oldalpassz vagy Xavi helyett nyugodtan be lehetne tenni valamelyik játékos az alapvető kezdőből. Szerintem ennek a középpályának az előre játéka a nullához fog dukálni, pedig nem ártana eldönteni a meccset az első félidőben. Utána lehet pihenni és hozni a cseréket.
Mathieu helyére Piqué/Masch, Roberto helyére Busi, előre meg Pedro helyett Neymar, és okés. :D
Unalmas 3-0, aztán pörgetjük. :mrgreen:
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.04.27. 23:41:41

Possible line-up (vs Getafe): Bravo - Alves Bartra Mathieu Adriano - Rakitic S.Roberto Xavi - Messi Suarez Pedro #fcblive [rac1]

Nagyon remélem, hogy téves a tipp, ennyire nem lehet félvállról venni semmilyen csapatot sem a hajrában úgy, hogy egy iksz is a bajnokság elbukását jelentheti.
A védelem rendben van, még a támadósort is elnézem, de a kp. szvsz túl tartalékos, Oldalpassz vagy Xavi helyett nyugodtan be lehetne tenni valamelyik játékos az alapvető kezdőből. Szerintem ennek a középpályának az előre játéka a nullához fog dukálni, pedig nem ártana eldönteni a meccset az első félidőben. Utána lehet pihenni és hozni a cseréket.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.26. 13:42:09

mess2009 írta: egyetértek,azzal egészíteném ki, hogy én (nyilván alkati okokból) a második félidőt nem láttam annyira kézben lévőnek és veszélytelennek, elsősorban azért mert legalább három olyan helyzetük volt amikor már nem rajtunk múlott a gól és szépítés után ugye egész más lett volna a helyzet....(ez persze kissé most +sevilla-szindróma")
tudván, hogy emberekről, pillanatnyi szenvedélyről, netán idegi rövidzárlatról van szó Alba felelőségét nem degradálnám az eset kapcsán, bíró ide, bíró oda! és még egy: nem tudom megállni, hogy ne tegyem szóvá Busquets pocsék teljesítményét.....


Az az érdekes, hogy a kiállítás után ios inkább nekünk voltak helyzeteink. Neymarnak is volt két lehetősége, Messinek egy kapufája, az Espanolnak gyakorlatilag egy ziccere volt a meccsen úgy, hogy szinte egy egész félidőt emberelőnyben játszott.
Neymar mellett akit kiemelnék az Iniesta. Végre kezd visszarázódni, ami ebben a szakaszban a legfontosabb. Ha úgy folytatná, mint tegnap vagy a PSG ellen nagy erősítés lenne a csapatnak.

Az meg, hogy félidőben elnézést kér a bíró a játékosoktól vicc. Ilyet nem lehet megtenni, nem tudom, hogy van-e erre szabály, de egy ilyenért simán kivághatná a szövetség.
Forca Barca!!!!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.04.26. 12:34:59

lenduletbol huzzuk be majd azt a meccset, miutan elvertuk a Bayernt. :D
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.26. 12:31:28

Erxy írta:Sociedad ellen otthon leszunk, nem okozhatnak gondot, hacsak Lucho nem pihentet megint mindenkit :D

hiszek benne hogy innen lehozzuk hiba nelkul, kepesek vagyunk ra.

A két Bayern közötti meccs lesz. Fáradtak leszünk, nyilván rotálni is akar... Én attól nagyon félek. Tipikus istenölő csapat. Képpes kikapni az utolóstól utána meg soroztaban verni idegenben az első kettőt.
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.04.26. 12:28:30

Sociedad ellen otthon leszunk, nem okozhatnak gondot, hacsak Lucho nem pihentet megint mindenkit :D

hiszek benne hogy innen lehozzuk hiba nelkul, kepesek vagyunk ra.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.26. 12:27:46

Én ezektől félek nagyon:
Getafe, Sociedad

A Getafe elleni utolsó eredményeink:
Bajnoki:
*Getafe- Barcelona 0-0 (2014 dec.13)
*Barcelona- Getafe 2-2 (2014. május 3.)
*Getafe - Barcelona 2:5 (2013. december 22.)

Kupa:
Getafe - Barcelona 0:2 (2014. január 16.)
Barcelona - Getafe 4:0 (2014. január 8.)

Utolsó 2 bajnoki meccsen nem tudtunk ellenük nyerni, azért az mégis beszédes, remélem behúzzuk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.26. 12:17:03

Samper írta:
S.Agüero írta:1 nehéz meccsünk maradt, az Atlético elleni, a többinek simán kell lennie. :)
Ebben a bajnoki évben sohase a nehéz ellenfél okozott problémát - azokra figyeltünk. Ha a gyengébbek ellen nem vesztünk pontokat, már rég bajnokok lennénk.

A Sociedad még ott van? Mert az még nagyon-nagyon gázos lehet, főleg a két Bayern meccs között. Az lesz szerintem a legkritikusabb szakasza a BL-nek és a Bajnokságnak is. Mert tuti a Real bukni fog bontot még, de mi szerintem ott bukhatunk, ott mehet el a bajnokság.

Másrészt az, hogy eddig mindig vertük az Atleticot az nem jelenti azt, hogy ez mindig menni fog.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.04.26. 08:17:31

Yokozuna írta:A sevillai első harminc perchez hasonlóan megbénítottuk az ellenfelet. Szegény szerencsétlenek mentek volna az ősi rivális ellen, de hamar elment a kedvük.
Jordi Alba majdnem visszahozta őket, én edzőként nem védeném, hanem megbüntetném.
Neymar a csapat legjobbja immár, de két nagyon magas szintű előkészítője van Suarez és Messi személyében. Igen gyakran kerül helyzetbe, így hát sajnos gyakran is hibázik. Alves tetszett még, egyre jobban játszik, és ma nem erőltette a beadást.
A kapus, Masc és Piqué volt még átlagon felüli.
egyetértek,azzal egészíteném ki, hogy én (nyilván alkati okokból) a második félidőt nem láttam annyira kézben lévőnek és veszélytelennek, elsősorban azért mert legalább három olyan helyzetük volt amikor már nem rajtunk múlott a gól és szépítés után ugye egész más lett volna a helyzet....(ez persze kissé most +sevilla-szindróma")
tudván, hogy emberekről, pillanatnyi szenvedélyről, netán idegi rövidzárlatról van szó Alba felelőségét nem degradálnám az eset kapcsán, bíró ide, bíró oda! és még egy: nem tudom megállni, hogy ne tegyem szóvá Busquets pocsék teljesítményét.....
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.26. 04:54:37

S.Agüero írta:1 nehéz meccsünk maradt, az Atlético elleni, a többinek simán kell lennie. :)
Ebben a bajnoki évben sohase a nehéz ellenfél okozott problémát - azokra figyeltünk. Ha a gyengébbek ellen nem vesztünk pontokat, már rég bajnokok lennénk.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2015.04.26. 00:32:24

A sevillai első harminc perchez hasonlóan megbénítottuk az ellenfelet. Szegény szerencsétlenek mentek volna az ősi rivális ellen, de hamar elment a kedvük.
Jordi Alba majdnem visszahozta őket, én edzőként nem védeném, hanem megbüntetném.
Neymar a csapat legjobbja immár, de két nagyon magas szintű előkészítője van Suarez és Messi személyében. Igen gyakran kerül helyzetbe, így hát sajnos gyakran is hibázik. Alves tetszett még, egyre jobban játszik, és ma nem erőltette a beadást.
A kapus, Masc és Piqué volt még átlagon felüli.
Válasz küldése