Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.01. 22:55:53

1; Borzasztó pontatlanok voltunk, egyszerű passzok sem sikerültek, elpattantak a labdák
2; Alves béna beadásai stb, de borzasztóan hiányzik a támadássegítése a létszámfölény megteremtése
3; Muniain továbbra is remek játékos, az ellenfél talán legjobbja volt, még mindig "sírok", ha rágondolok, hogy ellehetett volna talán hozni, s nem hatalmas összegekért
4; Akarás, az ellenfél csúszott mászott, nálunk ezt nem láttam, sajnálatos

ui: Nagyon nehéz terep a San Mamés, picit jobb játékkal lehetett volna pontot szerezni, de a világ nem fog összedőlni, sok a sérültünk, akadozik a gépezet. Ilyen ki-ki meccsek nagyon sokat érnek a végén, így tényleg csalódás ez a vereség, de apátiába nem szabad esni.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.01. 20:19:07

csababarca írta:Vicc, Bartra szinte mindig hibátlanul játszik, a másik kettő meg egymást múlja alul,erre mindkettő kezdő...nah mindegy, fejeljen egyet Piqué, meg durrantson egy bombát Masch 30ról,és gyerünk haza. 8)
Benne vagyok. 8) Mascheranóra amúgy is ráférne már egy gól. :lol:

Athletic line-up: Iraizoz - Iraola Gurpegi Laporte Balenziaga - Susaeta Iturraspe Herrera Rico Muniain - Toquero
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.12.01. 20:18:31

Én nem vagyok az a típus aki minden edzői döntést megkérdőjelez, de Bartra mellőzését mostanában egyszerűen nem értem. Mert hogy ez az, és nem rotáció. Mascherano sérülésből épp visszatérve folyamatosan kezdő, pedig Bartra kiválóan pótolta. Remélem ez nem fogja megtörni a lendületét.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.12.01. 20:17:22

Úgyvan..megint ez a Piké-Maskeranó páros..Kiváncsi vagyok hogy hány gólt fogunk kapni róluk...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.01. 20:10:58

Gareth Tello írta: Nincs Bartra?! Piqué-Mascherano páros?... :?

A többivel meg vagyok elégedve.

Vicc, Bartra szinte mindig hibátlanul játszik, a másik kettő meg egymást múlja alul,erre mindkettő kezdő...nah mindegy, fejeljen egyet Piqué, meg durrantson egy bombát Masch 30ról,és gyerünk haza. 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.01. 20:08:26

bence-barca írta:Barcelona line-up (official): Pinto - Montoya Pique Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Cesc Neymar #fcblive

Bench Barcelona: Oier, Patric, Bartra, Song, Sergi Roberto, Adama, Pedro #fcblive
Nincs Bartra?! Piqué-Mascherano páros?... :?

A többivel meg vagyok elégedve.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.01. 20:07:16

Barcelona line-up (official): Pinto - Montoya Pique Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Cesc Neymar #fcblive

Bench Barcelona: Oier, Patric, Bartra, Song, Sergi Roberto, Adama, Pedro #fcblive
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.01. 19:41:55

nekem van nagyjából 8-10 olyan meccs a 38 fordulóból, ahol csak a 3 pont érdekel, és az, hogy szép, szórakoztató játékot hoz e a csapat, az nem.
többek között az atletico vagy a real elleni meccsek, vagy a pamplonai kirándulás.
ezt is ide lehet sorolni, a san mamés sosem könnyű terep.

na már most alapjáraton sem lenne egyszerű az esti kiruccanás, de így, hogy a fél csapat sérült, vagy sérülésből frissen felépült, tényleg csak a 3 pont számít.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.01. 19:37:13

Stalkyard írta:Nem tudom hova gondoltok... Ilyen szánalmasan gyenge bajnoki szereplés után én már azzal is elégedett lennék, ha ma csak hárommal kapnánk ki...


azért ez már vicces

játékot is nézd, ne csak a statisztikát. nem a 3-4-5 évvel ezelőttihez mérem,mert ahhoz nem szabad,de tavaly sem brilliroztunk, most ez még annál is gyengébb produktum. Szerencse,hogy madridi módra így is húzogatjuk a meccseket.

(én véleményem, kb 4-5 meccs volt ősszel,amire azt tudom mondani,hogy elfogadható)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.12.01. 19:32:52

Nem tudom hova gondoltok... Ilyen szánalmasan gyenge bajnoki szereplés után én már azzal is elégedett lennék, ha ma csak hárommal kapnánk ki...


azért ez már vicces
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.01. 19:26:26

Tudva mennyi sérültünk van,és hogy mennyire gyengék vagyunk idén,most egyetértek én is, megelégszem egy 0-1el is,csak húzzuk be valahogy :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.01. 19:17:48

Bob_Marley írta:Rangadó, legendásan nehéz pálya nekünk, valahogy be kell húzni. Egy árva tizenötször megpattanó góllal csak nyerni kell, hajrá.
egyetértek veled! \:D/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.01. 18:09:15

Rangadó, legendásan nehéz pálya nekünk, valahogy be kell húzni. Egy árva tizenötször megpattanó góllal csak nyerni kell, hajrá.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.01. 18:05:03

shutterisland írta:szabálytalanságokkal tarkított, lüktető, de alacsony színvonalú meccsre van kilátás.
ha mi kapjuk az elsőt, szerintem botlani fogunk, de összességében szerintem ha az eddigi szezon teljesítményét nézzük, egy valamivel átlagon felüli produktum elég lesz.
még veretlenek otthon, szóval ideje ezt megszakítani. :mrgreen:

pinto - adriano,bartra,pique,montoya - busquets,cesc,iniesta - pedro,neymar,alexis
Nagyon remélem, hogy a Fabregas-Neymar-Alexis trió ott folytatja, ahol a legutóbbi bajnokin abbahagyta. Akkor nem lehet gond. Anderre nagyon figyelni kell, mindig ellenünk hozza le a szezonbeli legjobb meccsét.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.01. 12:32:22

szabálytalanságokkal tarkított, lüktető, de alacsony színvonalú meccsre van kilátás.
ha mi kapjuk az elsőt, szerintem botlani fogunk, de összességében szerintem ha az eddigi szezon teljesítményét nézzük, egy valamivel átlagon felüli produktum elég lesz.
még veretlenek otthon, szóval ideje ezt megszakítani. :mrgreen:

pinto - adriano,bartra,pique,montoya - busquets,cesc,iniesta - pedro,neymar,alexis
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.01. 10:39:31

Mindenképp nyerni kell ma, főleg mert tegnap mindkét üldöző behúzta a maga 3 pontját. A meccs nehézségével mindenki tisztában van, úgyhogy ma tényleg a 3 pont a lényeg, a többi csak a ráadás lesz. Biztos vagyok benne, hogy gyökeresen más hozzáállással fogunk játszani, mint Amszterdamban. Abból a meccsből érdemi következtetéseket nem érdemes levonni, mert egyszerűen nem vettük komolyan, ez tisztán látszott.

A védelemben én is Bartrat favorizálnám és van is rá esély, hogy kezdeni fog, tekintve, hogy kedden a padon volt. Egy Bartra-Mascherano páros lenne szerintem a legjobb választás mára.

Nagyon sok fog múlni ma a helyzetkihasználásunkon, elsősorban Neymarnak kell javulnia ezen a téren, de a többieknek is sokkal jobban kell koncentrálni, mert nem hiszem, hogy zsákszámra fogjuk kidolgozni a ziccereket.

Az új San Mamés még senki nem vette be, reméljük mi leszünk az elsők. :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.01. 10:34:39

kubala13 írta:az előbbi hozzászólásokkal egyet értek bár egy valamit hiányolok :az pedig a kapus kérdés.
szerintem senki se vette észre ,de itt az ideje hogy Oier is megmutassa mit tud. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel de én már kicsit túl öregnek tartom Pintot ahhoz hogy a barca kapusa legyen.
viszont ha oier most megmutatja mit tud az se biztos szükség lenne két új kapusra....
Kicsit merész lenne egy ilyen nehéz meccsen egy tartalékos csapatba berakni. Másrészt sztem Tatáék látják az edzéseken, hogy hogyan is véd. :wink: Ha olyan formát hoz, akkor játszani fog, ha nem, akkor értelemszerűen nem. Jelenleg az utóbbi eset áll fenn.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
kubala13
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.11. 12:10:44

2013.12.01. 10:28:21

az előbbi hozzászólásokkal egyet értek bár egy valamit hiányolok :az pedig a kapus kérdés.
szerintem senki se vette észre ,de itt az ideje hogy Oier is megmutassa mit tud. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel de én már kicsit túl öregnek tartom Pintot ahhoz hogy a barca kapusa legyen.
viszont ha oier most megmutatja mit tud az se biztos szükség lenne két új kapusra....
Més que un club
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.12.01. 09:09:43

1 meccs volt. Tata abban hibázott nagyot, hogy nem a cserecsapatot küldte pályára. A cserecsapat motiváltabban játszott volna. Nem kell temetni semmit. Amúgy nekem egyelőre igenis meggyőző az eddigi szezonunk.
Aki azt várja h úgy alázunk mint Pep-pel eleinte, az hülye. Azt a stílust már kiismerték. Meggyőződésem h pl a jelenlegi Barca, még ha ki is kapna, emlet fővel tenné a Bayern ellen.

Az Ajax meccs mindenkinek nyűg volt. Utolsó fordulóban úgyis meglesz a csoportelsőség,meg is lett a nyoma a játékon.

Most jön a szezon egyik legnehezebb meccse. Ennél keményebb pálya csak a Bernabeu és Calderon lesz(ebbe nem vagyok egészen biztos). Ha nyerünk, az nagy lépés lenne a bajnoki cím felé. Hajrá!
A Fifa egy szégyen
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.12.01. 08:15:18

ami a nemzetközi megmérettetést illette, az Ajax megmutatta, hogy a Barcát nem csak legyőzni, hanem lefocizni sem lehetetlen manapság.
ma arra kaphatunk választ , hogy hogyan néz ki u.ez a Ligában. szerintem, ami a csapat képességeit illeti papírforma győzelemnek kell jönni. a sorsdöntő a motiváció!! mi van a kulisszák mögött? rendben van e a Tata- csapat viszony? , nincs e feszültség a húzódó hosszabbítások miatt? ha egy egészséges szellemű motivált együttes lép pályára,a tippem :biztos győzelem. ha a foci-szerencsét nézem, megvolt a sorozat megszakadás, volt vereség, sérüléshullám, mi következik? győzelem.
mi az mégis ami árnyalja ezt a szilárdnak tűnő spekulációt? hát elsősorban az ellenfél és a környezete, valamint az a tény hogy a Barca bár EREDMÉNYES de NEM MEGGYŐZŐ szezont fut. ezen azonban engem a remény, hogy nemcsak én akarom, hanem ők is átlendít és csakúgy mint annyiszor: győzelmet várok.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.01. 01:36:14

Gareth Tello írta:
Barcaman1993 írta:Fabregas meg hiába gyengébb false 9-esként, mint a középpályásként, de nagyon remélem, hogy ő kezd, Pedro teljesen fogalmatlan a játékhoz.
Ezt a problémát meg lehetne oldani úgy, hogy Cesc kezd a középpályán, elöl meg Alexis-Neymar-...


Adama! :D Mekkora húzás lenne Tatától. :mrgreen:

Egyébként Pedrót én sem szeretném a pályán látni, viszont Cescet sem hamis kilencesként... Esetleg Init ki lehetne megint próbálni a baloson, hátha...
Ini kitolása szélre nagyon elvetélt ötlet. Szinte mindig észrevehetetlen volt, de a legnagyobb gond hogy teljesen veszélytelen a kapura, még Pedronal is kevésbé.
Lehet hogy meg lehetne próbálni Neymart újra középen Pedroval és Alexissel. A Celtic ellen bejött, ott is hasonló stíéusú védelemmel álltunk szemben, akkor pedig Cesc lehetne a kp-n.
Bartrat mindenképpen kezdetni kellene, és szerintem fog is, kérdés ki legyen mellette. Piqué iszonyat megbízhatatlan mostanában és orbitális hibákat képes csinálni, remélem összeszedi végre magát.
Azért ezt se hondoltam volna, hogy lesz négy egészséges védőnk és azon kell lamentálni Bartra mellé kit válasszunk. :D

Remélem komolyan gondolták a srácok, amiket az amszterdami meccs után nyilatkoztak és úgy fognak hajtani mint ha az életük múlna rajta.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.30. 20:12:02

Barcaman1993 írta:Fabregas meg hiába gyengébb false 9-esként, mint a középpályásként, de nagyon remélem, hogy ő kezd, Pedro teljesen fogalmatlan a játékhoz.
Ezt a problémát meg lehetne oldani úgy, hogy Cesc kezd a középpályán, elöl meg Alexis-Neymar-...

...

...

Adama! :D Mekkora húzás lenne Tatától. :mrgreen:

Egyébként Pedrót én sem szeretném a pályán látni, viszont Cescet sem hamis kilencesként... Esetleg Init ki lehetne megint próbálni a baloson, hátha...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.30. 20:06:42

Gareth Tello írta:Squad (vs Athletic): Pinto, Oier, Patric, Montoya, Bartra, Piqué, Mascherano, Adriano, Busquets, Song, Xavi, Iniesta, Sergi Roberto, Cesc, Adama, Pedro, Alexis, Neymar.

Sok kérdés így már nincs, Montoya a jobboson, Adriano a baloson, középen kezdjen Bartra, és jó lesz. :D Elöl meg szeretném Neymart látni középen.

Elég brutál meccs lesz (a szó többféle értelmében is :D ), már alig várom.
Én is várom, de csak azért, mert végre megint meccs lesz. :D Egyébként is nagyon nehéz meccsnek tűnt, de még nehezebb lett a sérülések miatt. Montoya miatt parázok, mert Alves játékától fényévekre van, főleg támadásban, ami nagyon fontos lenne egy ilyen kiélezett meccsen. Fabregas meg hiába gyengébb false 9-esként, mint a középpályásként, de nagyon remélem, hogy ő kezd, Pedro teljesen fogalmatlan a játékhoz. Előbb nézek ki Fabregasból gólt, vagy gólpasszt, mint Pedróból. És igen, én is nagyon remélem, hogy Bartra fog ismét kezdeni Piqué párjaként.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.30. 19:57:59

Squad (vs Athletic): Pinto, Oier, Patric, Montoya, Bartra, Piqué, Mascherano, Adriano, Busquets, Song, Xavi, Iniesta, Sergi Roberto, Cesc, Adama, Pedro, Alexis, Neymar.

Sok kérdés így már nincs, Montoya a jobboson, Adriano a baloson, középen kezdjen Bartra, és jó lesz. :D Elöl meg szeretném Neymart látni középen.

Elég brutál meccs lesz (a szó többféle értelmében is :D ), már alig várom.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.30. 19:05:59

sörvirsli írta:Kösz az infót!
Igazán rendezhetnék hét közben mint mondjuk tavaly,így megint nagyon fel fognak torlódni a (fontosabb) bajnoki meccsek. :?
Úgy rendezik, csak most ekkor kerülünk pályára. Gondolom a társaság egy része szerdán és csütörtökön játszik, csak a mi meccsünk került erre az időpontra.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése