Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2013.04.07. 10:13:45

Előre is elnézést kérek, hogy egy 5-0-ás győzelem után fikázni fogok. (A kritikáim sem fognak minden esetben erről a mérkőzésről szólni)

Az a véleményem, hogy a Barcában még nem volt olyan LABDÁVAL ügyetlenül bánó csatár, mint Alexis. (A sárgája előtt is úgy vette át a labdát, hogy két méterre pattant el tőle)
Lőhet itt akárhány gólt, adhat akárhány gólpasszt, futhat csilló-millió kilómétert, az itt eltöltött idő alapján nálam ez TÉNY.

Fabregas hiába lőtt tegnap 3 gólt, meg sem közelíti azt a szintet, amit az Arsenalban. Mondhatjátok, hogy nem ugyan az a posztja - ez igaz -, de akkor is lehetne sokkal magabiztosabb, kombinatívabb, mert ezt a játékot, amit itt mutat, sokkal "olcsóbb" és kevésbé tehetségesbb játékosok is meg tudnák oldani. (Nem a gólok számában mérem a jó játékot, lásd Iniesta)

Montoya-t kedvelem, de tegnap rengeteget hibázott. Egy komoly csapat legalább kettőt vágott volna a hibáiból.

Thiagot nagyon nem szeretném más csapatban látni, de az utóbbi időben olyan sok majdnem végzetes hibát követ el, hogy kezdenek kétségeim támadni a szerepeltetését illetően. Ha 90%-osan meg tudja közelíteni Xavi labdabiztosságát, akkor hosszú évekre meg lesz oldva az iránytó szerepkör. Ha nem, akkor nem jósolok neki itt hosszú jövőt, mert ordító hibákat vét. (Szerencsére van ehhez még kb. két év)

Pique tegnap hozta a jó szintet. Mégis úgy gondolom, hogy nagyon BUTA játékos. Gondolok itt a két sárga lapos kiállításaira, az örökös 16-oson belüli bevetődésekre, becsúszásokra. Ár-érték arányban jó üzlet volt, én mégsem kedvelem a játékát. Nem rossz játékos, csak BUTA.

Alves a két legutolsó meccsén sokkal jobb volt, mint annak előtte, mégis az utóbbi évben rengeteg kritika érheti - jogosan.

Mondhatjátok, hogy a gőztes meccs után mit hadovál itt ez a csávó, de számomra eredménytől függetlenül ennek a három játékosnak (Thiago-t és Montoya-t nem számolom ide) a játékára nem lennek kíváncsi jövőre. Még jó, hogy nem én vagyok a döntéshozó...

Jöhetnek ellenérvek, akár el is fogadom, de ezeket ÉRZEM a fenti játékosokkal szemben, mikor meccset nézek.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.07. 09:38:21

senkialfonz40 írta:
Előbb a Montoya-s részre reagálnék, szerintem élete leggyengébb meccse volt a Barcában, ha valaki csak ezt látta, mondhatná, hogy nem Barca szint. Amikor Alves sérült volt, akkor olyan szinten játszott - szerintem - azt gondoltam, megvan Dani utódja és sajnáltam, amikor kimaradt Alves miatt. Talán ennyit számít, hogy kiesett a ritmusból, de most nagyon rosszul játszott, ezzel együtt én tehetségesnek tartom, engem nem kell meggyőzni!
Csak akkor adj egy értelmes magyarázatot arra,hogy mitől volt gyenge,mikor a Mallorca az egész meccsen 3-nál több támadást nem is vezetett a szélen....mert komolyan nem értem.... :D Egyfolytában a védők mögé próbálták belőni,és Montoya-t ez szélső védőként nem igazán befolyásolhatja,mivel Bartráék rendre csírájában fojtották el a támadásaikat,és az egész meccsen nem volt 2-nél több kidolgozott helyzete a Mallorcának,így továbbra is bizonyítást várnék a Montoya gyenge volt témára...
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.07. 09:29:16

Mezner2 írta:
mess2009 írta:egyetértve az összes dícsérő szóval, van azért akinek a teljesítménye ma sem győzött meg: Montoya és Thiago. Bartránál még elnézők lehetünk.
Vadászkutya legyek ha ezt értem :D A kis Alcantara 80percet hiba nélkül hozott le,és az első játékrészben kiosztott pár kifejezetten nagy zsugát,Montoya meg kb. nem is hibázott egész meccsen! Bartranal is feltünő volt,hogy mennyire magabiztos !
Előbb a Montoya-s részre reagálnék, szerintem élete leggyengébb meccse volt a Barcában, ha valaki csak ezt látta, mondhatná, hogy nem Barca szint. Amikor Alves sérült volt, akkor olyan szinten játszott - szerintem - azt gondoltam, megvan Dani utódja és sajnáltam, amikor kimaradt Alves miatt. Talán ennyit számít, hogy kiesett a ritmusból, de most nagyon rosszul játszott, ezzel együtt én tehetségesnek tartom, engem nem kell meggyőznie.

Thiago nekem még nem bizonyította azt a tehetséget, amit vele kapcsolatban olvasok itt a fórumon és amiért Apu el akarja vinni a Barcából, mert kevés a játékidő (ez lehet csak kacsa). Egyelőre "gólpasszok" az ellenfélnek és semmivel nem ad többet középpályán, mint akik előtte vannak a rangsorban, úgy hogy a kapott játékidő nem kevés. Mielőtt félreértenétek, tehetségesnek tartom, de tétmeccseken nekem még nem bizonyított, miért is kéne többet játszania.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.07. 09:22:06

Barcaman1993 írta: Várom az első hszeket, akik Fabregast fogják oltani, hogy megbukott ennél a csapatnál...
Senki nem mondja,jár neki a dicséret,de hosszú idő után ez volt az első jó meccse,azért nehogy már emiatt hátast kelljen dobni,az ő képességeivel bőven elvárható dolog az,hogy hatékonyan segítse a csapatát !
Nem várok tőle minden meccsen 5gólpontot,megelégszem azzal is amit tegnap a mezőnyben produkált,mivel végre ő is presszionált,mutatta magát,kérte a labdát,beindult,passzolt,lőtt távolról,így kéne mindig,és akkor nem lenne rá jogosan kibukva a fórum 90%-a !
Az ő képességeivel a határ a csillagos ég,ezért is fájó a már-már szokásossá váló tavaszi mélyrepülése,REMÉLEM MAGÁRA TALÁL !
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.07. 09:16:51

Na végre. Ez már az igazi tiki-takás Barca volt. Erre vártam már hónapok óta, nem is tudom, hogy utoljára mikor játszottunk ilyen könnyedén. Ezért élmény leülni a TV elé. Várom az első hszeket, akik Fabregast fogják oltani, hogy megbukott ennél a csapatnál... Egyszerűen mindenki jó volt. Ezt már szeretem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.07. 09:10:29

mess2009 írta:tényleg nem valami ünneprontó piszkálódásként: az, hogy egy gyenge csapat ellen játszunk nem csak egy szokványos jelző!! az bizony előhoz, megenged, úgy mutatja mintha....., pedig fenét!
más: igaz, hogy nem gyakran de nem is először játszott már Fabre pl. elől középen!!! csak éppen jól nem. ne mondja nekem senki, hogy Messi mellett nem lehet u. azt megtenni mint egy Alexissel, az Alexis Messit meg nem is mondom, annyi elrontott ziccer okán. csak mert kétségbe vonta lejjebb valaki: igenis szerintem Montolya rengeteget hibázott tegnap úgy, hogy nem is volt támadó ellenfele jószerével. Thiagó valóban kevesebb durva! hibát vétett, de ezzel el is veszítette a rá jellemző kreatívitást, támadó szellemet.(nem zárom ki hogy a kettő összefügg!) abban is biztos vagyok sajnos, hogy ez a (védelem) hátsó sor nagyon sebezhető, még most is látható volt a néhány gyorspasszos támadásféle esetén, hogy egycsomóban, támadókat üresenhagyva, vagy éppen pozíciót veszítve mozogtak.
ahogy már korábban is írtam ettől függetlenül az első félidő LENDÜLETES és eredményes játéka nekem is nagyon tetszett és meg is lepett - kellemesen.
A hozzáállásunkat illeti elsősorban dicséret,és egyáltalán azt a játékfelfogást amivel a srácok hozzáálltak a meccshez,és ez nem attól függ,hogy az ellenfelünk a Real vagy a Mallorca,ezt vagy akarja egy együttes és csinálja,vagy nem ! Hátul nem láttam ordító hibát senkitől,sőt Piqué annyira elegáns és határozott volt,hogy hosszú idő után újra rászolgált a korábban ráagatott Piquenbauer becenévre ! Bartra számomra meggyőző volt,bár itt már inkább számít az,hogy egy Hemed támadta a kaput,és nem Ibra,szal ebből így még tényleg nem vonnék le következtetéseket de biztatóan mozgott ! Montoya-val kapcs.ban tartom amit mondtam,a Mallorca a támadásaik 2/3át a középső védőink mögé belőtt labdákkal kívánta befejezni,melyet Bartráék rendre lefüleltek,így eleve kevesebbet is volt foglalkoztatva,szélről belőtt labda utáni helyzet nekem nem is rémlik,így ha Martín hibázott az max még a pálya középső részében,vagy mezőnyben lehetett,így most ÉN nem tudok egyetérteni a védelem lehúzásával,jól mozogtak együtt,és jóval kevesebb helyzetet dolgozott ki a Mallorca,mint a többi ellenfelünk idén!


Ja,és 3héttel ezelőtt ez a Mallorca 5percenként került helyzetbe a Real csodavédelme ellen........
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.07. 08:28:30

tényleg nem valami ünneprontó piszkálódásként: az, hogy egy gyenge csapat ellen játszunk nem csak egy szokványos jelző!! az bizony előhoz, megenged, úgy mutatja mintha....., pedig fenét!
más: igaz, hogy nem gyakran de nem is először játszott már Fabre pl. elől középen!!! csak éppen jól nem. ne mondja nekem senki, hogy Messi mellett nem lehet u. azt megtenni mint egy Alexissel, az Alexis Messit meg nem is mondom, annyi elrontott ziccer okán. csak mert kétségbe vonta lejjebb valaki: igenis szerintem Montolya rengeteget hibázott tegnap úgy, hogy nem is volt támadó ellenfele jószerével. Thiagó valóban kevesebb durva! hibát vétett, de ezzel el is veszítette a rá jellemző kreatívitást, támadó szellemet.(nem zárom ki hogy a kettő összefügg!) abban is biztos vagyok sajnos, hogy ez a (védelem) hátsó sor nagyon sebezhető, még most is látható volt a néhány gyorspasszos támadásféle esetén, hogy egycsomóban, támadókat üresenhagyva, vagy éppen pozíciót veszítve mozogtak.
ahogy már korábban is írtam ettől függetlenül az első félidő LENDÜLETES és eredményes játéka nekem is nagyon tetszett és meg is lepett - kellemesen.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.07. 07:53:02

Vakmacska írta:Na, ha így tolják a fiúk majd szerda este is, nem lesz gond.
Én leginkább a hozzáállásnak örülök, és az agilis játéknak.
Látszik, hogy visszatért Tito a padra.

Úgy tűnik, hogy Alexisnek és Fabrenak sikerült kibújni Messi árnyékából.
Én megvallom, örülnék is neki, ha néha-néha a zsenit is pihentetik. Rá is ráfér néha.

Alexis végre nem tÖkölt, cselezgetett, hanem egyszerűen lerendezte.
Nekem a meccs legnagyobb pozitívuma Alexis akit én sokszor temettem már. Lehet Fabregas és Alexis kellene a kezdőbe mindig, Messi meg padozzon?? :-) Jó csak vicc volt persze, de tényleg öröm volt nézni tegnap amilyen felszabadultan játszott ez a két ember. Szerintem a PSG ellen is simán képesek lennének hozni hasonló teljesítményt, a gond nem az lenne hogy a PSG jobb csapat a Mallorcánál hanem inkább az, hogy előjönne Alexisből a szokásos görcs olyankor meg 2m-ről is mellérúgja meg nem oda passzol ahova kellene.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.07. 01:41:02

Deulofeu meg megmutatta, hogy milyen sokra megyünk azzal, ha egy csatár visszapassz helyett "bátran" beviszi 5 ember közé a labdát... (Amúgy ő sem volt rossz, de remélem akik a fentit hajtogatják állandóan, most láttak mennyi értelme van ennek)
nem hinném, hogy ilyen mélyen szántó következtetéseket kell levonni a direktebb játékstílusról 3 próbálkozás alapján. :D

3x vállalt fel párharcot, 1x veszítette el, 2x lett szöglet a dologból.
egyébként ezeken kívül ha jól láttam (mert 3-4 percet bohóckodtam a streammel még) mindent lepasszolt, és biztonságibb játékot folytatott, mint amit tőle bárhol megszokhattunk.

szerintem csak rutin kérdése, hogy jobb arányban tudjon hozni helyes döntéseket.

az pedig már egy más történet (és nem feltétlen hozzá kapcsolódik) hogy az 5. gól után már nem igazán akart focizni a csapat, visszavettünk.
ha hasonló gőzzel megy a team végig, akkor szerintem még benne lett volna legalább 2 gól.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.07. 01:29:39

Nem akarok messzemenő következtetéseket levonni ebből a Mallorcából, mert szerintem még Dongou-ék is gurítottak volna nekik egy 3-ast (és kaptak volna 4-et), de pár dolog:
- azt hiszem, ha már a Madridot annyit ekéztük a CR nélküli meccseik kapcsán, leszek én az első, aki kimondja, h nem volt Messi, és máris jól játszott a csapat :lol:
- Alexist adjuk el (bejött a számításom, h amint gólt lő, hirtelen megint élete meccsét fogja játszani mindenki szemében)
- Cescet adjuk el
- Alvest adjuk el (ezt már csak a megszokás, és nem a mai meccs mondatja)
- Valdest adjuk el (ja bocs, ő nem is játszott)

Viszont komolyra fordítva a szót:
Cescnél végre rájöttek, h ha nem Messi mellett, hanem helyett játszik, akkor a labdával is fog találkozni, ráadásul most önmagához mérten sokszor visszajött építeni a játékot.
Bartra még bizonytalan, de a megmozdulásaiban látszik a tehetség, fejben még meg kell érnie hozzá, és jó lesz ez. Thiago csak a szokásos, megint mindkét oldalra egyenlő mértékben osztotta a gólpasszokat. JdS meg örült, hogy játszott, amúgy különösebben ő sem alkotott nagyot. Tello még mindig nem tud egy labdát átvenni, de a pályát baromi jól húzza még mindig szét.
Deulofeu meg megmutatta, hogy milyen sokra megyünk azzal, ha egy csatár visszapassz helyett "bátran" beviszi 5 ember közé a labdát... (Amúgy ő sem volt rossz, de remélem akik a fentit hajtogatják állandóan, most láttak mennyi értelme van ennek)
Amúgy az érdekes volt, hogy a meccs végére gyakorlatilag egy komplett cseresor+Alves volt a pályán, de Danit még ilyenkor sem lehet lehozni (és a Mallorca még így sem jut labdához) :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.07. 01:05:00

Na, ha így tolják a fiúk majd szerda este is, nem lesz gond.
Én leginkább a hozzáállásnak örülök, és az agilis játéknak.
Látszik, hogy visszatért Tito a padra.

Úgy tűnik, hogy Alexisnek és Fabrenak sikerült kibújni Messi árnyékából.
Én megvallom, örülnék is neki, ha néha-néha a zsenit is pihentetik. Rá is ráfér néha.

Alexis végre nem tÖkölt, cselezgetett, hanem egyszerűen lerendezte.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.07. 00:34:14

nagyszerű este.

a csapat játéka üde és energikus volt a megszokotthoz képest, és hát azt az 5 gólt két olyan játékos szerezte, akiknek talán a legnagyobb szüksége volt egy kis morale boosting-ra.

abidal visszatérése természetesen egy újabb nagy fény az estében, nagy pillanat volt, és külön öröm, hogy nem is botlábú fogalmatlanként szállt be, hanem mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy ilyen szörnyűségek után még egy barcelonában pályára lép.
respect.



és igen, számomra talán az este legnagyobb izgalmát deulofeu beállása jelentette.

nos, úgy látom, tanult abból, hogy "sokat akar a szarka..." :D
sokkal inkább biztonsági játékot játszott, mint amikor idén lehetőséget kapott.
egy eladott labdája volt csak ez alatt a fél óra alatt, mindenképpen annak tudom ezt be, hogy kevesebbet próbált vállalni, mint amit a játékstílusát ismerve megszokhattunk, szinte mindent lepasszolt.

annyit sajnáltam, hogy többet volt a jobbszélen, a baloson jobb lett volna, mert befele sokkal sikeresebben tud cselezni, mint kifele, másrészt pedig nem kellett volna ennyire vonalszélsőt játszani, bár jól szét lett húzva a pálya, de jobban örültem volna, ha picit beljebb is játszik.
a másik pedig, hogy a végén mikor abidal kiugratta, és belépett a kopasz pali elé, ott örültem volna egy tizinek.

én örülök neki, hogy ma sokkal kevésbé volt fejetlen a játéka, mint az utóbbi nagycsapatos meccsein, ez számomra azt jelenti, hogy valamit csak jelentettek neki titoék nyilatkozatai, miszerint jobban oda kell figyeljen.
jó lesz ez, fejlődjön csak, és legyen minél többet a nagyokkal, akiktől mind a pályán belüli, mind a pályán kívüli dolgokról sokat fog tanulni.

összességében nagyon pozitív 90 perc volt, mindent egybevéve jár a 10-es az estére, és az ilyen azért idén ritka. :)
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.04.07. 00:29:50

herlius írta:
Barca96 írta:Nekem ma különösen tetszett Bartra játéka.
Hiba nélkül játszott, tehát nyugodtak lehetünk, megvan a második középhátvédünk!
Ezt a tökutolsó Mallorca elleni játékból szűrted le? A PSG azért kicsit más kávéház lesz.
Valahol el kell kezdeni, szerintem is jól nyomta és jobb opció mint Busquets vagy Song. Magas viszonylag gyors, jól fejel, lábbal is megbízható.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.04.07. 00:27:46

Barca96 írta:Nekem ma különösen tetszett Bartra játéka.
Hiba nélkül játszott, tehát nyugodtak lehetünk, megvan a második középhátvédünk!
Ezt a tökutolsó Mallorca elleni játékból szűrted le? A PSG azért kicsit más kávéház lesz.
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.04.07. 00:23:13

Nekem ma különösen tetszett Bartra játéka.
Hiba nélkül játszott, tehát nyugodtak lehetünk, megvan a második középhátvédünk!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.04.07. 00:20:55

Nagyszerű mérkőzés volt, különösen az első 60 perc.
Egyezem az előttem szólóval, megmutattuk, hogy Messi nélkül is képesek vagyunk jól játszani. Nekem nagyon tetszik az, hogy a kisebb jelentőségű bajnokikon azok akik lehetőséget kapnak, azok a tudáuk legjavát nyujtják.
Mindenki remekül játszott ma, megvolt az akarat a csapatban!
Visca Barca!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.04.07. 00:02:45

Minden szempontból egy kitűnő meccs volt. Bizonyította a csapat, hogy Messi nélkül is van élet. Alexis és Fabregas bizonyították, hogy mégsem annyira elveszett, mint látszik néha. Visszatért Abidal, nekem ez volt a legszebb pillanat.

Senkire nem lehet panasz, mindenki remekül játszott. Én Pintót simán elnézegetném a kapuban minden meccsen :D Bolond a csávó, de talán éppen ezért is szimpatikus, munkájára meg nem lehet panasz.
Alves most már meccsek óta stabilan az egyik legjobb. Ilyen teljesítmény után kizártnak tartom, hogy nyáron elmenne. A tavasz eddigi legnagyobb pozitívuma számomra. A védelemnek nem volt ma sok dolga, úgyhogy mehetett bőven előre.
Song amikor játszik, akkor stabil, megbízható, olykor még kreatív is. Sajnálhatja, hogy van előtte egy Busi, mert simán kezdő lehetne, ha nem így lenne.
Alexis jó volt ma, gólokat lőtt, és jól is játszott végig. Tellónak a gól nem jött össze, viszont szerintem ma inkább a csapatjátékban volt hasznos, ami tőle mondjuk nem gyakori, hiszen inkább fel-alá szaladgál, meg csavargat a hosszúba :D
Beállt Deulofeu, sokan várták, most volt az első olyan meccse, amikor (gyorsan hangsúlyozom, szerintem!!!) nem tűnt ellenszenvesnek. Most háromból kétszer mondjuk a passzt kereste, és csak egyszer a cselt. Így is volt azért, amikor rátekeredett a labdára, meg amikor a végén ketten mentek Abidallal, és nem adta vissza, akkor csúnyát mondtam. De így nem tűnik már teljesen reménytelennek.

Szép győzelem volt, remélem, hogy lesz még ilyen ebben a szezonban. Előre a BL-ért!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.07. 00:01:41

mess2009 írta:egyetértve az összes dícsérő szóval, van azért akinek a teljesítménye ma sem győzött meg: Montoya és Thiago. Bartránál még elnézők lehetünk.
Vadászkutya legyek ha ezt értem :D A kis Alcantara 80percet hiba nélkül hozott le,és az első játékrészben kiosztott pár kifejezetten nagy zsugát,Montoya meg kb. nem is hibázott egész meccsen! Bartranal is feltünő volt,hogy mennyire magabiztos !
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.06. 23:59:49

egyetértve az összes dícsérő szóval, van azért akinek a teljesítménye ma sem győzött meg: Montoya és Thiago. Bartránál még elnézők lehetünk. a kis Delu tudom, hogy jól mozog de ennyiből nem lehet semmit mondani.ami még feltűnt, hogy Sanchez nagyon leengedett a másodikban. egyébként a csapat a másodikra lett annyira "lebontva", hogy egyenlő ellenfele lett a Mall.-nak.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.06. 23:57:21

Szép volt,jó volt,kár,hogy 50perc után vége lett !
Abinak nagyon örültem,a legjobb az lett volna,ha a végén megkapjuk a jogos tizit és ő lőhette volna 8) de nem vagyok telhetetlen,nagyon jó volt ma a csapat,akartak,mentek,csíptek,rúgtak,haraptak !
Szép volt fiúk !
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.04.06. 23:57:15

Fabregas meccse. Mint régen az Arsenalban. Sokat szidtuk, de lehet, hogy tényleg nem ő a hibás, nem találták meg a helyét a csapatban. Alexis első félideje is bíztató. Egészében szórakoztató, könnyed játék, még a cserék is új színt hoztak a játékba. Abidal reméljük sokáig marad!
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.04.06. 23:51:01

8 meccs van hátra, 4 győzelemmel bajnokok vagyunk. Cesc 3 gól-2 gólpassz, Alexis 2 gól-2 gólpassz, Abidal visszatért, Kell ennél több? Visca el Barca!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.04.06. 23:49:46

Szép volt fiúk!Ilyen arányú győzelmet várok a PSG ellen is.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.06. 23:48:19

Mit is lehet írni egy olyan meccs után, amin Cesc mesterhármast, Alexis kettőt rúg, Piqué rátöröl egy szabadrúgást, egyszerre a pályán egy Montoya-Bartra-Dos-Thiago-Deu-Tello fogat, nyerünk 5:0-ra és még KING ERIC is visszatér!?

Köszönjük a szép estét és a megható pillanatokat!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.06. 23:01:15

Sáncheznek ez az első jó meccs idén. A küzdés, hajtás megvan, de ezúttal bemennek a helyzetek. Messzemenő következtetést nem kell ebből levonni, reménykedni lehet, hogy elkapja a fonalat.
Fabregás. A jó játékának a kulcsa a poszt ahol játszik. Nem távol a kaputól és nem a széleken. Az ő szempontjából az a sajnálatos, hogy a világ legjobbja szokott ezen a poszton játszani, így a meccsek túlnyomó részén marad Xavi vagy Iniesta posztja, ahol igazán nem tud klasszis teljesítményt nyújtani.

A védelmünk nem áll a helyzet magaslatán, de Bartra-ban én úgy látom, hogy megvan a potenciál arra, hogy több játéklehetőséggel felérjen Piqué szintjére.
Válasz küldése