Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.23. 19:51:04

bence0330 írta:
2022.10.23. 16:17:12
Chino írta:
2022.10.23. 16:11:44
Szerintem Xavi inkább biztosra megy és MA-t teszi ki balra, középen én Busquets-Gavi-De Jong kp-ra tippelek.
Ha Williams-éket sikerül kikapcsolni jó esélyünk van egy több gólos győzelemre is.
Gavi meg megeheti Sancet-t reggelire, ahogy Parejot tette. Dembélé párja kérdés számomra.
Alonso-t nem véletlenül hívták Alonslow-nak Angliában. Busquets szintje kb. Nico rágyújthatna, miközben lefutja... Baldénál idei ligarekord 35.44km/h sebességet mértek a Reál ellen amúgy, mikor Valverdével tartott egy sprintet (aki elvileg a liga leggyorsabbja). A sebesség miatt gondolnám, hogy most ő lesz ott, és abban sem vagyok biztos, hogy Alonso nem lesz ott középen...
Dembélében sem vagyok biztos. Fura kimondani, de Torres ebben a pillanatban mintha jobb lenne. :O Kicsit az ő dicsérete is, de inkább a francia formahanyatlása miatt. Hacsak nem kerül be balra óvatosságból Fati helyére.

Még annyi, hogy ha Pedrit tényleg kirotáljuk végre, akkor Gavit nem bulldogként küldeném be, hanem abban a szerepben, amit a válogatottban (meg valamennyire múlt ősz elején) töltött be Pedri hiányában, foglalkozzon akkor többet az előrejátékkal. Persze foglalkozik amúgy is vele, de azért úgy sok marad a lábában.
S.Roberto, EG és Busi a gyors emberek ellen??? :shock:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.23. 19:47:21

Ez mi lehet? 4-3-1-2 Pedrivel két támadó mögött...? Vagy 4-2-2-2? Vagy nem értem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2022.10.23. 19:43:51

Ter Stegen-S.Roberto, Kounde, Eric Garcia, Balde-Busquets, De Jong, Pedri-Gavi, Lewandowski, Dembele
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.23. 19:16:39

Meglepődnék, ha Pedrit éppen egy hazai Bilbao elleni meccsen pihentetné Xavi, hacsak nem egyéb nyomósabb oka lenne ennek.
Ha egészséges, akkor mindenképp Bellerínt látnám szivesebben jobbhátvédként.
Középpályán nem változtatnék.
Előre szerencsére kellemes gond akár lesz változás, akár nem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.23. 16:17:12

Chino írta:
2022.10.23. 16:11:44
Szerintem Xavi inkább biztosra megy és MA-t teszi ki balra, középen én Busquets-Gavi-De Jong kp-ra tippelek.
Ha Williams-éket sikerül kikapcsolni jó esélyünk van egy több gólos győzelemre is.
Gavi meg megeheti Sancet-t reggelire, ahogy Parejot tette. Dembélé párja kérdés számomra.
Alonso-t nem véletlenül hívták Alonslow-nak Angliában. Busquets szintje kb. Nico rágyújthatna, miközben lefutja... Baldénál idei ligarekord 35.44km/h sebességet mértek a Reál ellen amúgy, mikor Valverdével tartott egy sprintet (aki elvileg a liga leggyorsabbja). A sebesség miatt gondolnám, hogy most ő lesz ott, és abban sem vagyok biztos, hogy Alonso nem lesz ott középen...
Dembélében sem vagyok biztos. Fura kimondani, de Torres ebben a pillanatban mintha jobb lenne. :O Kicsit az ő dicsérete is, de inkább a francia formahanyatlása miatt. Hacsak nem kerül be balra óvatosságból Fati helyére.

Még annyi, hogy ha Pedrit tényleg kirotáljuk végre, akkor Gavit nem bulldogként küldeném be, hanem abban a szerepben, amit a válogatottban (meg valamennyire múlt ősz elején) töltött be Pedri hiányában, foglalkozzon akkor többet az előrejátékkal. Persze foglalkozik amúgy is vele, de azért úgy sok marad a lábában.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.23. 16:11:44

bence0330 írta:
2022.10.23. 15:51:21
Cseri írta:
2022.10.23. 15:32:26
Az az érzésem, hogy mai lesz az egyik legkeményebb hazai meccsünk a ligában. Nagyon dinamikus focit nyom a Bilbao, ami nekünk nem szokott ízleni. A Williams tesók nagyon ádázak, Ernő bá' az itteni, - hogy is mondjam- vegyes megítélése ellenére egy felkészült, rutinos edző, aki belülről is ismeri a klubot, meg a ligát. Észnél kell lenni, mert könnyen ugorhat a hazai veretlenség is...
Hát igen. És két ilyen villámléptű játékos ellen pont nagyon fog hiányozni Araujo/Christensen, még szerencse, hogy Koundé harcképes, de akárki is lesz a párja, az egy csiga. 1-2 gólt biztosan kapunk tőlük, megint az lesz a kérdés, hogy mennyire leszünk impotensek elöl.
A balszélt most gondolom mindenképp Baldé kapja.
Szerintem Xavi inkább biztosra megy és MA-t teszi ki balra, középen én Busquets-Gavi-De Jong kp-ra tippelek.
Ha Williams-éket sikerül kikapcsolni jó esélyünk van egy több gólos győzelemre is.
Gavi meg megeheti Sancet-t reggelire, ahogy Parejot tette. Dembélé párja kérdés számomra.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.23. 15:51:21

Cseri írta:
2022.10.23. 15:32:26
Az az érzésem, hogy mai lesz az egyik legkeményebb hazai meccsünk a ligában. Nagyon dinamikus focit nyom a Bilbao, ami nekünk nem szokott ízleni. A Williams tesók nagyon ádázak, Ernő bá' az itteni, - hogy is mondjam- vegyes megítélése ellenére egy felkészült, rutinos edző, aki belülről is ismeri a klubot, meg a ligát. Észnél kell lenni, mert könnyen ugorhat a hazai veretlenség is...
Hát igen. És két ilyen villámléptű játékos ellen pont nagyon fog hiányozni Araujo/Christensen, még szerencse, hogy Koundé harcképes, de akárki is lesz a párja, az egy csiga. 1-2 gólt biztosan kapunk tőlük, megint az lesz a kérdés, hogy mennyire leszünk impotensek elöl.
A balszélt most gondolom mindenképp Baldé kapja.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.23. 15:32:26

Az az érzésem, hogy mai lesz az egyik legkeményebb hazai meccsünk a ligában. Nagyon dinamikus focit nyom a Bilbao, ami nekünk nem szokott ízleni. A Williams tesók nagyon ádázak, Ernő bá' az itteni, - hogy is mondjam- vegyes megítélése ellenére egy felkészült, rutinos edző, aki belülről is ismeri a klubot, meg a ligát. Észnél kell lenni, mert könnyen ugorhat a hazai veretlenség is...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.21. 11:19:47

Akit szerintem ki kell emelni De Jong mellett az Koundé. Már a Real ellen is megmutatta, hogy milyen középső védőként épp hogy visszatérve egy komoly sérülésből, tegnap pedig már látványosan kijött a különbség, talán még Araujónál is biztosabb pont, bár más típusú játékosok.
Gyakorlatilag kivégezte a Villarreal támadóit. Emellett 80 passz 98 %-os pontossággal, amiből 6 hosszú labda, két labdaszerzés, az összes párharcát megnyerte, volt egy nagy mentése is és össz-vissz egyszer szabálytalankodott. Mindezt 78 perc alatt.
Araujoval brutálisak lehetnek, de ehhez kellene egy jó Bellerin. Számomra kicsit kérdőjel a srác, mert alapvetően egy iszonyatosan jó játékos. Az egyetlen kérdés, hogy mentálisan teljesen helyre tud/tudott-e jönni. Ha nem lett volna az a sérülése, simán top 5 lenne a posztján. Nem véletlen, hogy annyi egyéni címet nyert. Tavaly a Betisben nem hozott rossz szezont, de ha megközelítené a sérülése előtti formáját a poszttal nem kellene nagyon foglalkozni és Koundé is fixen maradhatna középen.
Talán segíthet az is, hogy "haza"került.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.21. 10:47:14

bence0330 írta:
2022.10.21. 10:20:08


Mondjuk szerintem ez volt az első meccs, mikor FDJ-t odatettük, és ténylegesen megmutatta, hogy mit tud ott (csúnyán eladott labdái amúgy neki is voltak).
Amit tegnap produkált, abban tényleg ég és föld a különbség Busquets és közte. Mivel eddig nem volt így (sőt, a Madridig az egyetlen gólt az ő labdaeladásából kaptuk, amikor amúgy sem játszott ott jól), ez most lehet, hogy elgondolkodtatja Xavit.
Gavit jól hogy kiemelted, múlt nyár óta Puig-szerű játékpörgetőből csináltunk egy Kantét, és azóta most láttam én is először, hogy elemében van ezzel a villámgyors passzjátékkal, amit tud, és hatalmas erőssége vol. Kb 1 évig nem mutatott ebből semmit.
Igen, kicsi a minta, de ez a jövő.
Ha akarunk valamit pl a következő szezontól, akkor egyértelmű, hogy mit kell erőltetni, és kit kell elfelejteni a kezdő pozícióban.
BL-ből kiesünk, bajnokságra lehet fókuszálni, itt meg belefér, hogy gyakoroltassuk ezt a hármast.

Azért emelem ki, mert tegnap szerintem is rászolgált a dicséretre. Nálam kb ez volt az első meccse, amikor el tudom ismerni, és konkrét hozzátevőleges értékeket mutatott.
Reméljük így marad, és akkor én is kevesebbet fogom elővenni.
(Bár tegnap is voltak olyan dolgai, amiért sose fogom kedvelni.)

Peter írta:
2022.10.21. 10:44:53


Már unalomig nyomtuk ezeket a kommenteket.
Nem lesz ez mindíg ilyen, mint a tegnapi első félidő, de legalább valami értelmes előremutató jövőkép.
hát igen, ez a lényeg.
Busquetsel nincs jövőkép, el kell felejteni mind stabil kezdő ember. Arra amire tegnap használtuk vállalható.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.21. 10:44:53

csababarca írta:
2022.10.21. 09:58:01
EGyértelmű mit kellene csinálni.
Már unalomig nyomtuk ezeket a kommenteket.
Nem lesz ez mindíg ilyen, mint a tegnapi első félidő, de legalább valami értelmes előremutató jövőkép.
Nem tudhatjuk, hogy Kessiével milyen terve lehet Xavinak, de nagyon kíváncsi lennék, hogyan illeszkedne ehhez a hármashoz akár fontos csereként, akár egy négyes középpályás sor esetén.
Nagy hasznát vehetnénk - amennyiben benne van az, amit hallottunk róla a leigazolása kapcsán -, ha nem csak időhúzó csere alternatívánk lenne, hanem beállása esetén hozzá is tudna tenni a játékhoz szükség esetén. Én sajnos nem láttam játszani a Milanban, így csak hírből tudok róla ezt azt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.21. 10:33:56

grgly50 írta:
2022.10.21. 08:12:45
Természetesen örömmel tölt el a jó, eredményes játék.
Csak elgondolkodtam: Ha Lewát kivesszük a csapatból, szinte nincs aki gólt rúgjon. Az utóbbi időkben volt rá példa. Sajnos. A hátvédsorban is ott van a hibapont. Ha gólt kapunk, garantált a vereség.
Hasonló volt Messi idejében. Ha Messinek nem ment, kész szenvedés volt minden meccs. Néha találtunk gólt. Egész más volt a MSN korszak! De hát mindennek vége lesz egyszer.
Ez rengeteg csapatnál így van. Ha tavaly nem kap el pl. Benzema egy ilyen szezont a Bl-döntő közelébe sem jutnak vagy a Citynél is akkor lőnek Haalandon mellett más játékosok, (ahogy korábban a Dortmund) ha ilyen 4-5-6 gólt tesz el a csapat, de anno a Bayern is iszonyúan rá volt utalva Lewyre. Ha nincs ilyen akkor látjuk pl. mi történik a Chelseanél. De ide sorolhatjuk a Spurst és találni még ilyeneket.

Ugyanakkor, ha Fati standard visszatér változhat ez, szélsőhöz képest iszonyatosan gólerős. De Raphinánál vagy akár Dembélénél is átszakadhat ez a gát. Ha nem is fosnák a gólokat, de azért van esély, hogy elkezdjenek kicsit termelni. Bár a francia nem katasztrofális.
bence0330 írta:
2022.10.21. 10:20:08
DJ egyszerűen művészi volt. Amit kiemelnék tőle, és eddig nem láttam, az a keménység. Sokszor láttam ímmel-ámmal belemenni párharcokba, emiatt kevés labdát szerzett. Hát most erről szó nem volt. Ha nem egy, hanem két betonvédő lesz végre mögötte, akkor még szabadabban járkálhat azon a középső vonalon előre-hátra.
Ez a keménység tényleg kell. A Real ellen jött ki leglátványosabban ennek a jó értelemben vett hiánya. Egy szabálytalanság volt egy félidő alatt, ami önmagában is mutatja mit játszottunk.

Ami nekem nagyon szembetűnő, hogy egy tizenegyest sem kaptunk még, pedig kapásból van vagy 4, ami nem is véleményes, hanem szinte egyértelmű volt és meccset is befolyásoló.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.21. 10:20:08

csababarca írta:
2022.10.21. 09:58:01
Én mondtam pl, többek között, ordított már a képernyőn keresztül is ez.
Busi ennek kellene megmaradjon ebben a szezonban, egy 20-30 perces cserének, arra rendben van.
Pedri és Gavi is sokkal többet vállal, ha nem Busquets van mögöttük, és a ritmus is pattogósabb,a mit pl Gavi nagyon szeret.
Mondjuk szerintem ez volt az első meccs, mikor FDJ-t odatettük, és ténylegesen megmutatta, hogy mit tud ott (csúnyán eladott labdái amúgy neki is voltak).
Amit tegnap produkált, abban tényleg ég és föld a különbség Busquets és közte. Mivel eddig nem volt így (sőt, a Madridig az egyetlen gólt az ő labdaeladásából kaptuk, amikor amúgy sem játszott ott jól), ez most lehet, hogy elgondolkodtatja Xavit.
Gavit jól hogy kiemelted, múlt nyár óta Puig-szerű játékpörgetőből csináltunk egy Kantét, és azóta most láttam én is először, hogy elemében van ezzel a villámgyors passzjátékkal, amit tud, és hatalmas erőssége vol. Kb 1 évig nem mutatott ebből semmit.

DJ egyszerűen művészi volt. Amit kiemelnék tőle, és eddig nem láttam, az a keménység. Sokszor láttam ímmel-ámmal belemenni párharcokba, emiatt kevés labdát szerzett. Hát most erről szó nem volt. Ha nem egy, hanem két betonvédő lesz végre mögötte, akkor még szabadabban járkálhat azon a középső vonalon előre-hátra.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.21. 09:58:01

davi10 írta:
2022.10.21. 08:52:56
Teljesen rendben volt a tegnapi meccs, remek első félidő, a másodikban meg nem kell megszakadni, szoros a menetrend.
Frenkie-nek meg tényleg nem tudom mit kéne még tennie, hogy "gálakezdő" legyen, tegnap is nagyot játszott, illetve mintha a 2 tinivel is kompatibilisebb lenne, mint Busi. Nem is tudom ki mondta legutóbb, de Pedri is mintha felszabadultabban játszana, többet vállalna, ha nincs Busi.
Ez a FDJ - Pedri - Gavi alap kp annyira adná magát, remélem Xavi is belátja, hogy Busi-val maga alatt vágja a fát.
Én mondtam pl, többek között, ordított már a képernyőn keresztül is ez.
Busi ennek kellene megmaradjon ebben a szezonban, egy 20-30 perces cserének, arra rendben van.
Pedri és Gavi is sokkal többet vállal, ha nem Busquets van mögöttük, és a ritmus is pattogósabb,a mit pl Gavi nagyon szeret.

EGyértelmű mit kellene csinálni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6663
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.21. 08:52:56

Teljesen rendben volt a tegnapi meccs, remek első félidő, a másodikban meg nem kell megszakadni, szoros a menetrend.
Frenkie-nek meg tényleg nem tudom mit kéne még tennie, hogy "gálakezdő" legyen, tegnap is nagyot játszott, illetve mintha a 2 tinivel is kompatibilisebb lenne, mint Busi. Nem is tudom ki mondta legutóbb, de Pedri is mintha felszabadultabban játszana, többet vállalna, ha nincs Busi.
Ez a FDJ - Pedri - Gavi alap kp annyira adná magát, remélem Xavi is belátja, hogy Busi-val maga alatt vágja a fát.

Fati meg hiába pontatlan, tényleg elképesztő milyen veszély van benne. Tegnap is volt egy periódus amikor 2 percenként helyzetbe került. Nem ziccerbe, de legalább volt a csapatban élet.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.10.21. 08:12:45

Természetesen örömmel tölt el a jó, eredményes játék.
Csak elgondolkodtam: Ha Lewát kivesszük a csapatból, szinte nincs aki gólt rúgjon. Az utóbbi időkben volt rá példa. Sajnos. A hátvédsorban is ott van a hibapont. Ha gólt kapunk, garantált a vereség.
Hasonló volt Messi idejében. Ha Messinek nem ment, kész szenvedés volt minden meccs. Néha találtunk gólt. Egész más volt a MSN korszak! De hát mindennek vége lesz egyszer.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.21. 08:12:07

Tegnapi első félidő nagyon jó volt! Aminek külön örülök, az a Busi pad, De Jong kezdő volt. Teljesen más volt így a dinamizmusa a kp-vak. Remélem Xavi is látta ezt!
A támadósor is sokkal változatosabb, jobb volt a két szél. Dembelét és Raphit ideje lenne kicsit padra tenni, nagyon egysíkúak.
Ami számomra nagyon fontos, Torres végre jól játszott, Fati kezdőként, nem csak csak 10 percre jött be, Lewa is megtalálta a góllövő cipőjét.
Ami pedig még szembetűnő, hogy még mindig Alba tudja a legjobb lasztikat beadni abból a pozícióból. Amikor Alonso játszott ott minden másodikat emberbe lőtte.
Nekem tetszett tegnap a felállás, ha Chris és Araujo is felépülnek, akkor ez egy nagyon jó csapat lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.21. 08:02:35

Könnyű meccs, gyenge ellenfél. Bár mondhatjuk azt is, h annyit fociztak amennyit hagytunk nekik. Az elso felido elmenyszamba ment, utana szokas szerint lealltunk es csak porgettuk az orat. Mindenkinek jar a pacsi, jok voltak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.21. 07:45:24

Tegnapi meccs ismét bizonyította, hogy a Barca-nak mennyire fontos az első (és a második) gól!
Nagyon megnyugtatja a csapatot, felszabadultan játszanak utána...

Tavasszal a Madrid elleni győzelemnél a 10 perc környékén volt egy Madridi átlövés, ami nem ment be, idén sajnos, az beakadt. Más is lett az egész meccs!

Sajnos hátrányban még nem megy úgy a csapatnak, ahogy a RM játszik, ezért kritikus a hátvédsor összeállítása és formája, valamint a VKP szerepe.
Tegnap Frenkie nagyot ment, jó lenne rendberakni körülötte az anyagiakat, mert megint eladósorba fog kerülni télen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FCBsteve 2022.10.21. 11:23:47-kor.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.21. 04:44:35

Cserék korábban jöhettek volna, illetve Kessiét hiányoltam.
Raphinha es Dembi próbáltak kis pörgést hozni, de a többiek meg inkább már csak lelazázták.
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.10.21. 01:06:51

Öröm volt nézni ezt az első félidőt. Nagyon kellet már egy ilyen meccs.
Csak az a problémám, hogy ettől még nem fog jobban menni azok ellen, akik betolják a buszt a kapu elé.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.10.20. 23:22:37

Kiemelhető Kounde , Jordi Alba Lewa es a Gavi FDJ Pedri összeállítás !
De ha mar lenne igazi kraft, támadó ossszhang ebben a csapatban … akkor nem ilyen gyenge 2. félidőt produkálnak !
Sajna még nincs … ido es meccs !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.20. 23:08:00

Élményszámba menően unalmas meccs volt. Remélem sok ilyen lesz még. :) Most volt először top középpályánk a szezonban, álom volt amit leműveltünk ott egyénileg is, de csapatszinten is elég jók voltunk.

Koundé azért megmentett 1-2 góltól, hatalmas a különbség vele vagy nélküle.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.20. 20:47:18

Alonsot annyira nem értem ott középen, de ezt leszámítva jó kis kezdőnek néz ki, pont elég rotációval.
Remélem Torres és Fati is ma szépen meccsbe lendül.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.20. 19:54:43

Na, milyen sokan mondtuk, hogy kapjon Ferrán most lehetőséget kezdőként a posztján, meg is történt. :) A hátvédsor érdekes, Koundé mellett Alonso lassúsága nem lesz gázos legalább, Garciánál meg jobb érzéke, és nagyobb ereje van a védekezéshez.
A két szélső pihentetése jó húzás, akármilyen veszélyesek mindketten, sajna a mostani duó lábában több gól lehet potenciálisan.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése