Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.08.24. 20:03:45

Neymar egyelőre a bal szélre biztosítsa be a helyét, és vegye fel a ritmust, nem kellene idegen poszton erőltetni. Én személy szerint ott szívesebben megnézném Sánchezt, ha már Martino múltkor arról beszélt, hogy a Bielsa kezei alatt játszó Alexist szeretné viszontlátni. Egyébként úgy is Cesc fog ott játszani. :D

Viszont szívesen megnézném már Sergi Robertot tétmeccsen is. Xavi úgy is végigjátszotta az előző két meccset, most jöhet neki egy kis pihenés..
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.24. 19:58:34

Lionel85 írta:Ha Martino tényleg a fokozatosság elvét vallja, akkor Neymar szerintem még nem fog kezdeni a Málaga ellen. Inkább lesz Fábregas Messi helyettese, mint a brazil. Az elmúlt meccsen is amikor Messi lecserélésre került, Cesc volt a támadóposztban és nem Neymar. Pedig most tényleg ki lehetne próbálni középen is, a baloldalon pedig Pedro vagy Tello játszhatna.
Szerintem sok értelme nem lenne középen játszatni, egyrészt nem az az igazi posztja, másrészt úgysem valószínű, hogy a jövőben egy esetleges Messi-sérülés révén több lehetőséget kapna ott. Nyomjuk csak Cescet középen, a Messi-poszt egyébként is közelebb áll hozzá szerintem, mint a brazilhoz, Neymar meg kezdhet a baloson. :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.24. 19:42:43

Ha Martino tényleg a fokozatosság elvét vallja, akkor Neymar szerintem még nem fog kezdeni a Málaga ellen. Inkább lesz Fábregas Messi helyettese, mint a brazil. Az elmúlt meccsen is amikor Messi lecserélésre került, Cesc volt a támadóposztban és nem Neymar. Pedig most tényleg ki lehetne próbálni középen is, a baloldalon pedig Pedro vagy Tello játszhatna.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.20. 15:27:15

majd amikor a Bilbao-t verjük ilyen simán, akkor leszek nyugodt.
azért vannak igények. :lol:

a levante valóban egy középcsapat, amely amúgy a nagyok ellen nem rossz, de a barca nem szokott szenvedni velük.
ettől függetlenül a 7-0 az 7-0.

egyébként most tényleg egy nagy főpróba lesz ez a pár nap.
az atletico oda-vissza kemény menet, míg a malaga sem sétagalopp annak ellenére, hogy szétszedték a keretüket, és elment a kezdőcsapat fele.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.08.20. 14:13:07

kristop írta: hát azért a levante bőven nem kiesőjelölt csapat, ők egy elég kellemetlen középcsapat, akik sok bajt okoznak nagyobb csapatoknak (főleg otthon, többek között leikszeltek az atmával, megverték a valenciát, sociedadot, sevillát, bilbaot és 1:2re kaptak ki pellegrini malagájától meg a realtól). a tavalyi gyengébb 11. helyezésük is inkább annak volt köszönhető, hogy meneteltek az európa ligában és nem bírták a kettős terhelést. meglepődnék, ha kiesének.
Ebben igazad van, el is felejtettem az EL szereplésüket, mindenesetre a Levante mindig is egy alázható csapatként élt a fejemben, egy alkalomra nem emlékszem, amikor komoly ellenállást fejtettek volna ki. (A tavaszi 1-0át is annak köszönhetik, hogy már senkinek nem volt kedve focizni abból a Barcából.) Még abban az évben is, amikor az EL összejött és a tabellát is vezették, simán gurított nekik a Barca egy ötöst.
Szóval lehet, hogy megverik a Valenciát, de ennek a Barcának egyáltalán nem mumusai, majd amikor a Bilbao-t verjük ilyen simán, akkor leszek nyugodt.

Úgyhogy én Pedro játékával és a többivel, amit a fenti miatt nem említettem, úgy vagyok, mint amikor Cesc rúgott egy mesterhármast a Mallorcának, aztán még teljesen haszontalan volt. Egyelőre lássuk meg, hogy megy ez mondjuk holnap az Atletico ellen.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.08.20. 13:17:06

sjd írta:Kiesőjelölteket otthon mindig is meg tudtunk alázni (emlékszem, amikor az Osasunának gurított a csapat egy nyolcast, aztán idegenben még gólt sem tudtak lőni), de azért van pár dolog, ami az ellenfél erősségétől függetlenül is biztató.
hát azért a levante bőven nem kiesőjelölt csapat, ők egy elég kellemetlen középcsapat, akik sok bajt okoznak nagyobb csapatoknak (főleg otthon, többek között leikszeltek az atmával, megverték a valenciát, sociedadot, sevillát, bilbaot és 1:2re kaptak ki pellegrini malagájától meg a realtól). a tavalyi gyengébb 11. helyezésük is inkább annak volt köszönhető, hogy meneteltek az európa ligában és nem bírták a kettős terhelést. meglepődnék, ha kiesének.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.08.20. 12:34:54

kezdésnek nagyon kellemes volt ez a laza hetes, pláne ha azt nézem, h a legnagyobb hazai riválisunk erősen megszenvedve hozta a kötelezőjét és a leginkább említésre méltó szitujuk az volt, amikor az éljátékosuk fejberúgta saját magát a labdával... ennyit erről.
na, a lényeg, h a játékosok harapnak rendesen - legalábbis addig amíg el nem érnek hatig - és bízom benne, h ez a hozzáállás meg is marad hosszútávon, mert akkor már megérte az öreget idehozni. hogy hátul mi lesz, az egyelőre a sötét ló a történetben, az akkor fog kiderülni, ha nem egy impotens levante lesz az ellenfél, hanem egy olyan brigád, akik átmernek jönni a félpályán.
remélem, akkor sem fognak kellemetlen meglepetések érni...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.08.19. 20:53:51

Dr.Dre írta:Sajnos nem birtam nézni a meccset. Érdekelne hogy hátul hogyan teljesített a csapat? Gondolom nem is volt valami erős a Levante támadásokban, és ez a 0 gól elég biztató,még egy kis csapat ellen is. Masch hogy játszott?Megállta a helyét?
Masch nagyon nagy tanár volt megint, volt 4-5 zseniális megelőző szerelése.

A Levante meg át sem jött a felezőn, nézd meg a képet, amit az előző hsz-emben linkeltem. Volt egy időszak, amikor Pique gyakorlatilag a térfelük közepén szedegette össze az előrevágott labdákat. A vége felé volt pár minimálisan veszélyes akciójuk, és nagyjából ennyi.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2013.08.19. 20:19:51

Dr.Dre írta:Sajnos nem birtam nézni a meccset. Érdekelne hogy hátul hogyan teljesített a csapat? Gondolom nem is volt valami erős a Levante támadásokban, és ez a 0 gól elég biztató,még egy kis csapat ellen is. Masch hogy játszott?Megállta a helyét?
Nagyon pici dolguk volt hátul, szinte semmi.. De azt viszont jól megoldották :)
Rendkívül jól szűrt a középpálya. Volt itt egy kép, ami mindent elárul :D

De tény, hogy javulást látok a csapatnál a letámadásokba.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.08.19. 20:17:08

Sajnos nem birtam nézni a meccset. Érdekelne hogy hátul hogyan teljesített a csapat? Gondolom nem is volt valami erős a Levante támadásokban, és ez a 0 gól elég biztató,még egy kis csapat ellen is. Masch hogy játszott?Megállta a helyét?
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.08.19. 16:07:52

Na hát a meccsről:
Ez egy tipikus 45 perces meccs volt a 2. félidővel talán kár is foglalkozni.
Jól kijött mit akart látni Tata a srácoktól a pályán. Jól működött a letámadás, persze ilyen ellenféllel szemben könnyű dolgunk volt. Párszor hangosan felnevettem az ellenfél védelmén mikor fél percekig a 16osukon belül labdázgattunk.

Messi lecserélése pedig csoda számba ment. Ki látott még ilyet?
Ha a szezon túlnyomó részében tényleg képesek leszünk ilyen agresszív letámadásra, akkor tényleg mindenkinek még Messinek is szüksége lesz pihenésre nem lehet minden meccset végigjátszani.
Arra kíváncsi leszek, hogy mi lesz ha minket is letámad majd egy nagyobb játékerőt képviselő csapat, azt hogy oldjuk meg. Remélem arra is lesz recept.

Igazából senkit nem emelnék ki a csapatból mert mindenki jól játszott. De talán Alexist és Pedrot mégis csak külön megemlíteném, mert végre hasznára voltak a csapatnak. Azért az elmúlt évekhez képest ez is már hatalmas előrelépés, és komoly erősítés lenne ha ténylegesen számítani lehetne rájuk. Remélem nem csak ideig-óráig tartó fellángolás lesz.
Yokozuna írta: Vége az Iniesta, Xavi középpályának. Iniesta hosszú távon csere lesz...
Azért ezt kicsit erősnek és korai végkövetkeztetésnek érzem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.08.19. 14:44:10

Most találtam facebookon, sokat elmond a meccsről. :D
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 9540_n.jpg
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.19. 14:26:04

sztem is vissza kell tenni lőni, vagy egy kicsit még hátrébb (bár az nagyon veszélyes) és mikor spriccol kifelé a védelem, belőni mögéjük.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.19. 14:11:27

A rekorddöntögető meccs:
http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... st-levante
visca el barca írta:a szögletekre viszont kitalálhatnánk valamit, mert továbbra sem látom semmi értelmét h beíveljük, aztán piqué vagy busi próbálkozik fejeléssel a dzsungelben...
Vissza kell tenni Adrianónak lövőre. :idea:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.19. 14:07:50

visca el barca írta: a szögletekre viszont kitalálhatnánk valamit, mert továbbra sem látom semmi értelmét h beíveljük, aztán piqué vagy busi próbálkozik fejeléssel a dzsungelben...
igazából mást nem tudsz csinálni.
van két magas emberünk, nekik kell beadni.
nyilván pedro vagy mascherano nem nagyon fog fejpárbajt nyerni.

a másik, hogy kicsiben elvégezzük, tegnap is volt rá precedens.
abból legalább nem lesz kapásból kontra. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.19. 13:58:25

tényleg, alves nem adott be egyszer sem :lol: akkor most már meg van h miért volt hiányérzetem a meccs után :lol:

a szögletekre viszont kitalálhatnánk valamit, mert továbbra sem látom semmi értelmét h beíveljük, aztán piqué vagy busi próbálkozik fejeléssel a dzsungelben...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.08.19. 13:48:30

Kiesőjelölteket otthon mindig is meg tudtunk alázni (emlékszem, amikor az Osasunának gurított a csapat egy nyolcast, aztán idegenben még gólt sem tudtak lőni), de azért van pár dolog, ami az ellenfél erősségétől függetlenül is biztató.

Először is, hogy Messi letámad. Nem hittem a szememnek, de világosan eloszlatta azt a tévhitet, hogy az a legjobb, ha álldogál egész meccsen. (Ugye ebből lett Alves gólja, meg jó pár helyzet is.)
A következő nagy sokk akkor ért, amikor kiderült, hogy Messit le lehet cserélni már 6-0ás állásnál is. Ki tudja, idén talán lesz olyan meccs is, ahol nem fog kezdeni, sőt, be sem fog állni.
Azt is nehéz volt elhinni, hogy vezettünk kontrákat, nem egyszer labdaszerzés után két passzból már a Levante 16-osánál volt valamelyik támadó.

Ami még tetszett, hogy végre sikerült a jobbtámadó problémáját megoldani azzal, hogy Alvesnek nem kifelé nyitották a területet (ezzel Sanchez kivéve a játékból), hanem inkább befelé húzódott, és így nyertünk +1 középpályást. Nagyon sok olyan szituáció volt, hogy Alves Xavi mellett helyezkedett, és Sanchez húzta szét a védőket a jobb oldalon. (Matyi képe most pont nem ez, de ettől még rengeteg ilyen szituáció volt.)
Nem is nagyon emlékszem olyanra, hogy a brazil próbálták elfuttatni a szélen beadásra.

A középpályás védekezés egyelőre nem megnyugtató, a végén azért párszor elég szépen el tudott jönni a Levante is, viszont a második félidőben sokszor lehetett azt látni, hogy Cesc a mélységi irányító, és Xavi helyezkedik előrébb. Ismerve a két játékos védőmunkáját, ez egy elég jó ötletnek tűnik a probléma megoldására. De azért ezt jó lenne egy olyan csapat ellen is látni, ahol Piqué nem az ellenfél térfelének közepén szűr.

Cesc meg (annak ellenére, hogy tartok tőle, ez csak a szokásos idény eleji forma) nagyon érzi ezeket a 16-os előteréből belöbbölt labdákat.

Szóval a szerda lesz az igazi vízválasztó, de elég jól néz ez ki idáig.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.19. 13:46:07

Még mindig egyfélidős csapat vagyunk, jobb koncentrációval lehetne ezen javítani. "Ha rúghatunk tizet, rúgjunk is tizet" - elven kéne működni. Persze, tudat alatt visszaáll a csapat, a komolyabb belemenéseket, sérülést elkerülendő vigyáznak a játékosok, de mindig többet és többet kell adni. A meccs maradéktalanul (csak egy kis hiányérzet amit írtam maximalista lévén) jó volt, szerencsére mindenki jó formában van. Tello nem volt jó a jobbszélen, amikor lement Messi, azt vártam volna, hogy Neymar megy be centerbe és akkor a csereként beálló Tello lett volna a balszélső. De így sem volt gond, fő a győzelem és a gólarány felturbózása egy meccs után.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.19. 12:19:17

visca el barca írta:tegnapi meccshez négy észrevétel

1. megujult erővel nyomattak a srácok a letámadást, jó volt ujra látni, hogy az ellenfél már a 16-20 m-en nem tud mit kezdeni.

2. brutálisan sok labdát lögyböltünk be a védők mögé, főleg középről a 16-os oldalához.

3. aminek a legjobban örültem, elmaradt a sok tingli-tangli oldalpassz, és ment a direkt előre játék. sokszor egyből ment a zsuga, nem dédelgették sokat a labdát. igaz a második félidőben visszaköszönt a régi barca, de tudjuk be a az első félidei 6 gólnak...

4. messi megizzadt, én ilyet még nem láttam :lol:
Igen, nagyon hasonlított a játék az igazi tiki-takához, viszont folyamatosan előre felé játszottunk és ez független attól hogy ki volt az ellenfél. A második félidő annyira sem mérvadó mint az első. Én személy szerint 1-2 gólt vártam a második játékrészre, ami ha 0:0 -nál történik lehetett volna 4 is. Neymarnak ezért is volt kicsit "hálátlan" a helyzete, mert már akkor állt be, amikor nagyon visszavett a csapat és nem támadt olyan elánnal.

Messi játéka pedig tényleg felüdülés volt. Alárendelte magát a játéknak, Alves gólja is tulajdonképpen az ő érdeme volt, pedig nem a Real vagy a Bayern ellen játszottunk, hanem a liga egyik leggyengébb csapatával.
Ha ezeket az elemeket és motivációt fent tudjuk tartani, a BL-ben is komoly esélyesként kell velünk számolni.
Forca Barca!!!!
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.08.19. 12:03:35

Az első félidő az fantasztikus volt.
A második félidőben azért már visszább vettek, de itt is voltak azért helyzetek szép számmal, de ha akarták volna Xaviék, akkor lehetett volna 10:0 is.
Amúgy még lesz szerdán egy Atlético Madrid elleni meccs is.

Iniesta hosszútávún csere lesz ? Hát ekkora baromságot se olvastam még.
Az biztos, hogy rotálva lesznek, de biztos nem fog pl 6-7 meccsig padon ülni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.08.19. 11:46:29

Szerintem abban megegyezhetünk, h a le/visszatámadás és a 11 emberrel való védekezés a kulcsa a játékunknak, ekkor nincs kontra, nincs versenyfutás. Passzsávokat lezárni, felajánlani egyetlen megoldást a passzra, aztán rácsapni. Ehhez irdatlan kondi kell, és összhang. Kíváncsian várom a szerdát.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.08.19. 11:44:18

[quote="visca el barca"]tegnapi meccshez négy észrevétel

3. aminek a legjobban örültem, elmaradt a sok tingli-tangli oldalpassz, és ment a direkt előre játék. sokszor egyből ment a zsuga, nem dédelgették sokat a labdát. igaz a második félidőben visszaköszönt a régi barca, de tudjuk be a az első félidei 6 gólnak...

Igen, ez volt a kulcs. A gyors előre játék, és a céltalan hátul passzolgatás lecsökkentése. Ehhez a játékhoz pedig Fabregas és Adriano jobban ért. Vége az Iniesta, Xavi középpályának. Iniesta hosszú távon csere lesz, és szerintem Songot is fogja szerepeltetni Busi helyén.
A második félidő nekem sem tetszett, a teljesen vissza húzódó ellenfél megint mintha problémát jelentett volna. Lelassultak a passzok, távoli lövéssel csak Pedro próbálkozott. Pedro játéka élmény most, remélem hosszú távon tudja tartani ezt a formát, és nem lesz sérülés. Neymart is mihamarabb be kell építeni, mert magas fokon improvizál és képes szétzilálni a betömörülő védelmeket.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.19. 11:14:11

Ezen a képen jól kirajzolódik a taktikánk. A két szélső védő teljesen kihúzódik a szélre, Messi ékként középen, kicsit visszahúzódva, és a két első emberünk Pedro és Alexis volt, közel a kapuhoz.
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.08.19. 11:11:50

Egy Levante elleni 7-0-ból ugyan nehéz bármi okosat is kikövetkeztetni, de az már érezhető, hogy némiképp mást (és máshogyan) játszik a csapat, mint az előző szezonban. Bár egy szakértői elemzés biztosan tisztább képet adna, de nekem laikusként az volt az érzésem, hogy a csapat középpályája elképesztően masszív lett, mintha 2 középpályás sorunk lenne. Amíg tavaly Tito a csapatrészek szézhúzásával próbált nagyobb teret nyerni a támadásainkhoz, addig a tegnap este ennek pont az ellenkezője volt látható. Gyakorlatilag a teljes csapat megszállta a támadóharmadot és a labdás embernek mindig volt 3-4 passzolási opciója is a közel levő csapattársai miatt. Labdavesztéskor ugyanez a középpálya elképesztően sűrű falként szűrte az ellentámadásokat, 2-3 esettől eltekintve a védőinknek szinte dolguk sem volt. Talán ez is lehet a kulcsa a középső védőink kímélésének: ha folyamatosan kisebb nyomás nehezedik rájuk, sokkal kevésbé lesznek kitéve a sérülésveszélynek is. Martino érzésem szerint jól kalkulál. Ha már a világ legjobb középpályája a miénk, akkor használjuk ki maximálisan a benne rejlő lehetőségeket. A középpálya terhelhető és kellőképpen variálható, mert nagyon sok emberünk van ezekre a posztokra. Ha a kellő tűz és motiváció megmarad a szezon végéig, akkor még bármi lehet ebből.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.19. 11:09:38

tegnapi meccshez négy észrevétel

1. megujult erővel nyomattak a srácok a letámadást, jó volt ujra látni, hogy az ellenfél már a 16-20 m-en nem tud mit kezdeni.

2. brutálisan sok labdát lögyböltünk be a védők mögé, főleg középről a 16-os oldalához.

3. aminek a legjobban örültem, elmaradt a sok tingli-tangli oldalpassz, és ment a direkt előre játék. sokszor egyből ment a zsuga, nem dédelgették sokat a labdát. igaz a második félidőben visszaköszönt a régi barca, de tudjuk be a az első félidei 6 gólnak...

4. messi megizzadt, én ilyet még nem láttam :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése