Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.04.30. 23:02:34

Rumig írta:Most már kijelenthető, h ha úgy alakul, nem lesz szégyen a két BL-döntős mögött csak harmadikként végezni.

Egyébként szerintem jól el lesz ez osztva: a kupa ugye már a Realé, a BL-t viszi az Atletico, nekünk meg marad a bajnokság :mrgreen:
Arra bizony most elég szép összeget fel mernék tenni, hogy nem nyerünk idén bajnokságot (sem). Ha botlana is az Atletico (nem fog), még mindig ott a Real, amelyik a B csapattal is simán lehozza a hátralevő barátságos meccseit.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.04.30. 22:53:51

Most már kijelenthető, h ha úgy alakul, nem lesz szégyen a két BL-döntős mögött csak harmadikként végezni.

Egyébként szerintem jól el lesz ez osztva: a kupa ugye már a Realé, a BL-t viszi az Atletico, nekünk meg marad a bajnokság :mrgreen:
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.28. 20:06:26

mess2009 írta:néhány dolog, ami valószínű egyszerűbb mint gondolnánk:
Messi: a srác nem hajt!!!(nem tudom miért, szerintem senki sem tudja) de ez tény.
Ez mondjuk elég érdekes paradoxon. Egyszerűnek írod, de az okát nem tudod. Nyilván azért nem tudod, és én sem, meg innen valószínűleg senki, mert a Messi-s dolog hátterében elég sok minden lehet. Az, hogy nem a megfelelő mentalitással megy fel a pályára, már csak az eredménye valaminek, ami történik manapság Barcelonában és magában Messiben.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.04.28. 19:17:09

néhány dolog, ami valószínű egyszerűbb mint gondolnánk:
Messi: a srác nem hajt!!!(nem tudom miért, szerintem senki sem tudja) de ez tény. ha viszont nem hajt, hiányzik a mozgásából a dinamika, a sebesség és az erő is! ez elég ahhoz amit látunk: a rengeteg kihagyott ziccer(egyszerűen nem hozza magát kellő pozícióba!! ) az, hogy leszerelik, mert nem teszi oda magát(lassú és figyelmetlen) és ami még nyilvánvalóbb, nehezére esik a futás! ezért passzolgat, vagy elbújik(sétálgat).
átrohannak rajtunk(időnként!):
mert rendre vesztes pozíciókba hozzuk magunkat azzal, hogy az ellenfél térfelén passzolgatunk! ezt a szó szoros értelmében kell érteni, a figyelem elvonva, a játékosok messze a pozícióiktól! (pl.: tegnap a 48.percben Bartra(?!) az ellenfél szögletzászlajánál játszadozik)
hatékonyság:(hiánya) több ok is van de egy nekem nagyon szembetűnő: ebben a csapatban a passz az isten! ha azt jól csinálod, senki nem fog bántani! igen ám, de valakinek MÁST IS kellene csinálni! mondjuk a védelem mögé kerülni, minden idegszállal a kapura törni és be is lőni!!!(nem lepasszolni az ötös sarkán is) és (le írni is szomorú) tudni kellene 16-20 méterről kapura lőni! bátran meg merem kockáztatni, hogy a hazai OTP Ligában ezen a téren jobban állunk!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.28. 18:59:19

amikor mi kikaptunk vagy rossz eredményt értünk el az ellenfél jórészt csak annyi gólt lőtt ahányszor eljutott a kapunkig.
Ismét csak az Atma-t tudom felhozni, mint az egyik legfontosabb meccsünket. Talán egy helyzetük, ha volt egész meccsen mégis ők mehettek jobb eredménnyel haza.
A megnyert meccseink között pedig voltak olyanok, ahol az ellenfélnek volt több helyzete, pl. a két klasszikus. De, hogy csak a legutóbbi meccseket említsem, a Bilbao és a Villarreal is eldönthette volna meccset. Az elvesztett meccseknél: az Atletico a visszavágón csúnyán ki is üthetett volna minket, ha az elején a ziccereikből pár bemegy. Szóval nem értek veled egyet, és nem gondolom, hogy a helyzetkihasználásunk annyira rossz lenne, lehetne ezen is javítani persze, de vannak itt nagyobb problémák is.
Pl. egy Chelsea ellen szerintem helyzetig sem nagyon tudnánk eljutni. :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.28. 18:20:43

Barcaman1993 írta:Srácok, taps a győzelemért és taps a harcolásért. De semmi több. Ez a csapat továbbra is rengeteg sebből vérzik (most Titótól függetlenül). Teljesen elvesztette a csapat a korábbi stílusát, nem tudunk dominálni, nincsenek helyzeteink, a védekezésünk könnyen átjátszható. Olyan érzésem van már ezzel a csapattal, hogy a szezon végére elfelejtettek focizni. Ez nem jó egyáltalán. Sok igazolás kell, új taktika, kemény felkészülés. Ez sajnos továbbra is nagyon gyenge.

A 3. gólhoz hasonló játékból kéne több. Korábban rengeteg ehhez hasonló gólt lőttünk.

Az meg a hihetetlen kategória, hogy ezek közül a meccsek közül, pont a Granada elleni meccset voltunk képtelenek még x-re se hozni (amin konkrétan elúszik a bajnokság): Real (i: 3-4), Espanyol (i, 0-1), Granada (i, 1-0), Bilbao (o, 2-1), Villareal (i, 2-3). Konkrétan a leggyengébb csapat ellen buktuk el, miközben a rangadókat meg hoztuk...

Először ez a két dolog ütötte meg a szemem. A dominálás és a helyzetek a meccsek többségén továbbra is megvannak. Most nem a tegnapiról beszélek, de elég megnézni a Granada vagy Bilbao ellenit. A hajtás hiánya mellett (sőt szerintem még annál is jobban) az volt a legnagyobb probléma a csapattal, hogy borzalmas egész tavasszal a helyzetkihasználásunk. És ebben ami még rosszabb, hogy ez Messire is jellemző lett, pedig ő volt az aki kegyetlenül kihasznált minden adódó lehetőséget. Többek között ennek is köszönhetjük a tavalyi bajnoki címet. A Granada, ha kap egy hatost egy szavuk sem lehetett volna, de emellett még hány és hány ilyen meccsünk volt. A Bl továbbjutás is inkább azon ment el, mint az itt annyit emlegetett motiválatlanságon. Ha az Atletico elleni hazain a befejezéseknél jobban figyelünk legalább 2 gólos előnnyel megyünk Madridba, ami azért nem lett volna mindegy.
Nem tudom, hogy ez a koncentráció hiánya vagy minek köszönhető, de ott volt a Real ellen is Messi ziccere 1:0-nál. Pontosan olyan szituációból töltötte fel a góljai számát az utóbbi években, most az ilyenek is mellé mennek.
Ezekkel kell valamit kezdeni, mert meg lehet nézni, amikor mi kikaptunk vagy rossz eredményt értünk el az ellenfél jórészt csak annyi gólt lőtt ahányszor eljutott a kapunkig.
Ismét csak az Atma-t tudom felhozni, mint az egyik legfontosabb meccsünket. Talán egy helyzetük, ha volt egész meccsen mégis ők mehettek jobb eredménnyel haza.

Viszont azért megsüvegelendő a csapat, hogy az utóbbi két meccsen is hátrányból sikerült felállni, és nem kutyaütők ellen. Az már más kérdés hogy két öngól is volt, de azért tettek is érte a fiúk, úgyhogy nem mondanám érdemtelennek.
Forca Barca!!!!
Deptusac
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.08.25. 11:23:14

2014.04.28. 18:15:53

Azért nem lőnek távolról, mivel igen kevés játékosnak van megfelelő rugótechnikája, és nem szeretnék, ha ez ország-világ előtt nyilvánvalóvá válna. Ja és feltehetően ilyen szinten már egy vezető sem vállalná fel, hogy világklasszisoknak elemi dolgokat oktasson.....
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.04.28. 17:32:40

"Barcaman 1993"-nak totál igaza van. A labdabirtoklás nem minden. Hol van már a
- a játék sebessége
-az ötletesség
-sok mozgás /látni elöl áll az egész csapat
-alig tudunk golt rugni
-na és a nagy fegyver a letámadás
-a labda -ötletes????-kihozatala hátulról
Sajnos azt hiszem ennek az állománynak ennyi vereséget összeszedni nem lehetne. Kiesés ellen küzdő csapatok ugy jönnek át a középpályánkon mit a szél. Elszállt a motiváció, de lehetnek más bajok is, amire mi nem látunk rá. Minimum 5-7 uj ember kell. Ez egy közepesnél jobb csapat, nem több - sajnos.
Fecó
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2014.04.28. 17:23:53

jethrotull írta:Csak két kérdésre várom a választ, bárkitől: MIÉRT NEM LŐNEK A 16-OS-ON KÍVÜLRŐL...KI NEM TUDJA EZT MEGÉRTENI VELÜK?
A távoli lövés kippattanhat, abból kontrázhat az ellenfél, meg golt is kaphatsz :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.28. 17:03:57

jethrotull írta:MIÉRT NEM LŐNEK A 16-OS-ON KÍVÜLRŐL...KI NEM TUDJA EZT MEGÉRTENI VELÜK?
fl szemmel néztem a meccset, de most aránylag sokat próbálkoztak. csak nehéz ugy lőni h 52 játékos próbál előtted (többnyire sikerrel) blokkolni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
jethrotull
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:43:17
Tartózkodási hely: Bonyhád

2014.04.28. 16:21:40

Csak két kérdésre várom a választ, bárkitől: MIÉRT NEM LŐNEK A 16-OS-ON KÍVÜLRŐL...KI NEM TUDJA EZT MEGÉRTENI VELÜK?
HOGY A FENÉBE NEM LEHET ALVES DIÓNYI AGYÁBA BELEVERNI, HOGY ZÁRJ VISSZA, ÉS NE ÍVELGESS, MERT SENKI ELLEN NINCS, VAGY CSAK NAGYON KICSI AZ ESÉLYÜNK EGY JÓ FEJESRE???
Ez bizony anarchia, és az akarástól függetlenül teljesen szétesett csapat benyomását keltettük...már megint...
A végtelenül dühítő számomra az, hogy ordít az a tény, miszerint ezekben a játékosokban sokkal több van!!! És nem, és nem jön ki a klasszis különbség!
Ne mondja nekem senki, hogy Messi nem durcás, és azt sem, hogy nem a VB-re tartalékol!..
Csakhogy annak a fényében, hogy ezt pl. Ronaldo és egyikük sem tesz a Real-nál, számomra nagyon visszatetsző!
A Barca a Fradi!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.04.28. 12:51:11

Barcaman1993 írta:Srácok, taps a győzelemért és taps a harcolásért. De semmi több. Ez a csapat továbbra is rengeteg sebből vérzik (most Titótól függetlenül). Teljesen elvesztette a csapat a korábbi stílusát, nem tudunk dominálni, nincsenek helyzeteink, a védekezésünk könnyen átjátszható. Olyan érzésem van már ezzel a csapattal, hogy a szezon végére elfelejtettek focizni. Ez nem jó egyáltalán. Sok igazolás kell, új taktika, kemény felkészülés. Ez sajnos továbbra is nagyon gyenge.
.
Ez nem egészen így van. A 70akárhány százalékos labdabirtoklás igenis a korábbi stílus maradványa és a dominálás egyik formája. Csak éppen értelmetlen ezen a módon. Az új edzőnek a dolga lesz, hogy jó és eredményes focit csináljon azokkal, akik a keretében lesznek. Csak azt kell elfelejteni, hogy a jövőnk a múltunk.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.04.28. 10:49:11

Nehéz értékelni az ismert események miatt. Fölényben játszottunk, de ilyen könnyen gólt kapni kevés csapat tud. A középső védők és Busquets inkább zavarják egymást, nincs közöttük összhang, igen gyenge ez a csapatrész. Itt komoly erősítésre van szükség, de hát nem én mondom ezt először. Mint ahogy Alexis cseréjéig támadásban is nagyon gyengén produkált a csapat. Nem csak Fabregas középcsatár játéka, de ez a felállás sem akar működni. Tata már nem fog kísérletezni, de a következő idényben itt is valami új kell.
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.04.28. 10:18:07

Initom írta:Nem érdemeltünk győzelmet?? Uram atyám... ilyen körülmények között készülő és tragédiát frissen megélt csapat küzdötte végig a meccset,az ellenfél meg 2 szer lőtt kapura,nekünk meg megint nem ment be semmi. Ha ez a csapat nem gálázik ,akkor úgy látszik ,hogy semmit se érdemel egyesek szerint #-o =D>
Más ember 2 nap múlva még full depis egy barátja halála miatt,ők meg -2 ről megnyertek idegenben egy meccset. A csapatra akkor sem lehetett volna egy rossz szót sem szólni ha kikap 3-0 ra a körülményeket ismerve,nem hogy így. Egy két embernek az értékrendjét át kéne fogalmazni és nem úgy gondolkodni,hogy ez a Fifa és minden játékos gép és tökéletesen teljesít. [-X
Jó lenne leszállni a földre. Részemről minden tiszteletem a csapaté !
Újra: a baj itt nem az, hogy tegnap rezgett a léc (én ilyen finoman fogalmazok :D ). Az a "baj", hogy Tito halála nem látszott meg a csapat tegnapi teljesítményén. Érted hogy hogy értem: semmivel nem voltak szervezetlenebbek, szétesettebbek, motiválatlanabbak, mint az elmúlt meccseken.

Viszont szó sincs arról, hogy én azt gondolnám, hogy mindegyikük egy gép, és folyamatosan száz százalékot kell nyújtaniuk, mert ez egyszerűen lehetetlen és a mélypontok ugyanúgy hozzátartoznak a játékhoz, ahogy a csúcs döntögetések. Ami engem illet, ugyanolyan mellszélességgel kiállok a csapat mellett akkor is, ha jövőre, ha két év múlva sem nyernek semmit, mert számomra Més que un Club.

Ugyanakkor pár embernek le kéne kapnia a szemellenzőjét és szembenézni azzal, hogy ez itt bizony a völgy alja, és a tegnapi három pontot köszönjük meg Titonak, hogy ott fentről mellettünk állt, mert a mi befejezéseinkben nem volt benne a fordítás, két ilyen banális öngólt pedig ritkán látni, nem hogy egy meccsen. Ami pedig a valódi gond, hogy ez nem tegnap kezdődött, hanem hosszú hetekkel ezelőtt.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.28. 09:25:44

mess2009 írta:a hsz.-ek híven tükrözik a csapat állapotát : labilis, szélsőséges. a tegnapi meccs 0:2 ig egy szétesett középcsapaté, aztán egy szétesett de felpiszkált öreg harcos " ..na ne má..." produkciója.
ami a szerencsét illeti -öngólok- u.az, mint a kontráik! ha beállnak 9-en az ötösre?! ez bizony benne van, csakúgy mint ha mi odaát tilitolizunk kényelmesen, átadva nekik a saját térfelünket.
az biztos, soha nem látszott még ennyire, hogy egy eredmény miatt felszívták magukat!!! de az is igaz sajnos, hogy a lényegen ez nem változtat: sok mindent újra kell gondolni, ha a Barca nem akar belesüppedni tartósan a Liga közép mezőnyébe jövőre.
Én is pont abban bíztam még 2-0nál is,hogy a tizenhatoson belül fetrengő 8-9 (!) Villreal játékosról csak lövünk már 1-2 flipper gólt és a nagy számok törvénye alapján végül be is jött!Igaz ő szerencsétlenkedték össze maguknak és mint LG is írta a 2. öngóljuk abszolút vicc kategória jó eséllyel pályázik az év öngólja címre! :lol:
Barta játéka megint csak igen biztató volt én is nagyon bízok benne,hogy jövőre sokkal több lehetőséget kap.Ha MR Shakira (azzal együtt,hogy kb idén ő volt nálunk a legjobb kh) meg nem szedi össze jobban magát akkor akár még a padra is leültetném Bartra javára.
Messi végre többet és jobban mozgott de amikor sétálgatott pl labda vesztésnél akkor szívesen nyakon vertem volna egy szöges léccel.
Alves minden szempontból no komment kategória! =D> :lol:
Pintonak a védései tetszettek és a gólokról sem nagyon tehetett.
A fordítás a közelmúlt hajtós akarós Barcájára emlékeztetett amikor sokszor hátrányból jöttünk vissza,pl idén Getafa-Barca 2-5 vagy a legendás Sevilla elleni utolsó pillanatban 3-2re megnyert meccsek.
2 erős csapat ellen visszajöttünk (Bilbao,Villareal) és a Granadán meg elmegy a Liga!!! #-o :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.28. 09:12:04

Chino írta:
Zolee23 írta:0-2-nél kinyomtam a tv-t. az életemet rátettem volna, hogy itt nem hogy győzelem, de még 1 pont sem lesz.

aztán most látom hogy 2-3....mondjuk ennél nagyobb malaca nem tudok melyik csapatnak van, két öngólt vágott a villareal. ilyen kb. 5 évente 1x van.

Azért nem csak úgy jött a semmiből az a két gól és nem érdemtelenül, főleg az első. Ha védő ott nem ér bele akkor Iniesta üres kapura csak be teszi. Egyébként meg 2:0-nál és 2:1-nél is nagyon nyomott a csapat, persze kellett a szerencse is, de hát az annak van aki tesz is érte.
Ha annyi mákos gólt szereztek már így ellenünk, akkor most mi is mondhatjuk.
Szerintem meg kabaré szintű öngól volt mind2. Az első még inkább balszerencsés a Villarreal részéről, szerintem Alves fölszabadított volna, ha nem ér bele a védő. A második gól viszont vicc kategória, kb. senki nem zavarta a Villarreal védőjét, ez nagyobb ciki volt mint Devecserié. De ezeket leszámítva is sokat bohóckodtak hátul, ők hoztak vissza minket a meccsbe. Onnan viszont végre tényleg felébredtünk, a 3. gólunk már elég pofásra sikerült. Összességében megérdemelt győzelem volt, de kellettek hozzá az ellenfél orbitális hibái.
A győzelem mellett még néhány pozitivum:
Bartra játéka :arrow: egyetlen épkézláb védőnk volt, tehetséges a srác, bízom benne, hogy sokra viszi még.
Messi :arrow: A sétálgatás, flegma hozzáállás megvolt ma is, de a klasszikus óta tegnap volt leginkább gólveszélyes a játéka. A szabadrúgásai is jók voltak, ennek külön örülök.
Fabregas jó játéka.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.04.28. 08:23:00

a hsz.-ek híven tükrözik a csapat állapotát : labilis, szélsőséges. a tegnapi meccs 0:2 ig egy szétesett középcsapaté, aztán egy szétesett de felpiszkált öreg harcos " ..na ne má..." produkciója.
ami a szerencsét illeti -öngólok- u.az, mint a kontráik! ha beállnak 9-en az ötösre?! ez bizony benne van, csakúgy mint ha mi odaát tilitolizunk kényelmesen, átadva nekik a saját térfelünket.
az biztos, soha nem látszott még ennyire, hogy egy eredmény miatt felszívták magukat!!! de az is igaz sajnos, hogy a lényegen ez nem változtat: sok mindent újra kell gondolni, ha a Barca nem akar belesüppedni tartósan a Liga közép mezőnyébe jövőre.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.28. 07:57:49

Srácok, taps a győzelemért és taps a harcolásért. De semmi több. Ez a csapat továbbra is rengeteg sebből vérzik (most Titótól függetlenül). Teljesen elvesztette a csapat a korábbi stílusát, nem tudunk dominálni, nincsenek helyzeteink, a védekezésünk könnyen átjátszható. Olyan érzésem van már ezzel a csapattal, hogy a szezon végére elfelejtettek focizni. Ez nem jó egyáltalán. Sok igazolás kell, új taktika, kemény felkészülés. Ez sajnos továbbra is nagyon gyenge.

A 3. gólhoz hasonló játékból kéne több. Korábban rengeteg ehhez hasonló gólt lőttünk.

Az meg a hihetetlen kategória, hogy ezek közül a meccsek közül, pont a Granada elleni meccset voltunk képtelenek még x-re se hozni (amin konkrétan elúszik a bajnokság): Real (i: 3-4), Espanyol (i, 0-1), Granada (i, 1-0), Bilbao (o, 2-1), Villareal (i, 2-3). Konkrétan a leggyengébb csapat ellen buktuk el, miközben a rangadókat meg hoztuk...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.28. 01:38:04

Zolee23 írta:0-2-nél kinyomtam a tv-t. az életemet rátettem volna, hogy itt nem hogy győzelem, de még 1 pont sem lesz.

aztán most látom hogy 2-3....mondjuk ennél nagyobb malaca nem tudok melyik csapatnak van, két öngólt vágott a villareal. ilyen kb. 5 évente 1x van.

Azért nem csak úgy jött a semmiből az a két gól és nem érdemtelenül, főleg az első. Ha védő ott nem ér bele akkor Iniesta üres kapura csak be teszi. Egyébként meg 2:0-nál és 2:1-nél is nagyon nyomott a csapat, persze kellett a szerencse is, de hát az annak van aki tesz is érte.
Ha annyi mákos gólt szereztek már így ellenünk, akkor most mi is mondhatjuk.
Forca Barca!!!!
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.28. 01:10:48

0-2-nél kinyomtam a tv-t. az életemet rátettem volna, hogy itt nem hogy győzelem, de még 1 pont sem lesz.

aztán most látom hogy 2-3....mondjuk ennél nagyobb malaca nem tudok melyik csapatnak van, két öngólt vágott a villareal. ilyen kb. 5 évente 1x van.
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2014.04.28. 00:54:31

Initom írta:Nem érdemeltünk győzelmet?? Uram atyám... ilyen körülmények között készülő és tragédiát frissen megélt csapat küzdötte végig a meccset,az ellenfél meg 2 szer lőtt kapura,nekünk meg megint nem ment be semmi. Ha ez a csapat nem gálázik ,akkor úgy látszik ,hogy semmit se érdemel egyesek szerint #-o =D>
Igen, néha tényleg nem látom a fától az erdőt... Köszönöm, hogy rávilágítottál a lényegre.

RESPECT!
Força Barça!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.28. 00:10:06

Initom írta:Nem érdemeltünk győzelmet?? Uram atyám... ilyen körülmények között készülő és tragédiát frissen megélt csapat küzdötte végig a meccset,az ellenfél meg 2 szer lőtt kapura,nekünk meg megint nem ment be semmi. Ha ez a csapat nem gálázik ,akkor úgy látszik ,hogy semmit se érdemel egyesek szerint #-o =D>
Más ember 2 nap múlva még full depis egy barátja halála miatt,ők meg -2 ről megnyertek idegenben egy meccset. A csapatra akkor sem lehetett volna egy rossz szót sem szólni ha kikap 3-0 ra a körülményeket ismerve,nem hogy így. Egy két embernek az értékrendjét át kéne fogalmazni és nem úgy gondolkodni,hogy ez a Fifa és minden játékos gép és tökéletesen teljesít. [-X
Jó lenne leszállni a földre. Részemről minden tiszteletem a csapaté !
Ebben van igazság. Ezzel a mai meccsel kár foglalkozni. Egy ténylegesen nehéz körülmény után léptek ma pályára. Soha sem szerettem azokat az ürügyeket, hogy "azért nem játszottunk jól, mert baj van a vezetőséggel" és társai. Attól, hogy Sandro elment még fognak fizetést kapni a játékosok, egyikük megélhetése sem volt veszélyben. Ezt csak mi fújtuk így fel. Messi és Neymar kicsit még ráfoghatja a személyét ért támadásokra a rossz produkciót, de a többieket nem támadták jogilag. Süket duma az egész, ezekre nem lehet a tavaszi eredményeket ráfogni.
Most viszont egy olyan ember távozott el, aki közel állt szint mindenkihez a csapatból, egyedül Neymar nem dolgozhatott vele, nem ismerhette jól. Így tehát én a mai produkció miatt nem szidnék senkit. Egyébként is mindegy már, hogy mit játszik a csapat, mert a bajnoki címre semmi esély. Ez is benne lehet a fejekben.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.27. 23:51:07

Nem érdemeltünk győzelmet?? Uram atyám... ilyen körülmények között készülő és tragédiát frissen megélt csapat küzdötte végig a meccset,az ellenfél meg 2 szer lőtt kapura,nekünk meg megint nem ment be semmi. Ha ez a csapat nem gálázik ,akkor úgy látszik ,hogy semmit se érdemel egyesek szerint #-o =D>
Más ember 2 nap múlva még full depis egy barátja halála miatt,ők meg -2 ről megnyertek idegenben egy meccset. A csapatra akkor sem lehetett volna egy rossz szót sem szólni ha kikap 3-0 ra a körülményeket ismerve,nem hogy így. Egy két embernek az értékrendjét át kéne fogalmazni és nem úgy gondolkodni,hogy ez a Fifa és minden játékos gép és tökéletesen teljesít. [-X
Jó lenne leszállni a földre. Részemről minden tiszteletem a csapaté !
Abi & Tito
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.04.27. 23:24:27

Az eredményről most nem beszélnék, egy az, hogy nem volt ez egy nagy győzelem, kettő meg, hogy - én legalábbis - a hétvégén történtek miatt ezeknek a pontoknak most nem tudok szívből örülni.. :? Csak pár gondolatom azért hozzáfűzném a meccshez.

Először is, Bartra játéka. Röviden, tömören: =D> El tudom képzelni, hogy a jövőben a csapat vezére legyen, most is amikor nyugtatni kellett másokat 3-ból 2-szer ő ment oda, emellett a játékára nem lehetett panasz - főleg az első félidőben -, vitte a szíve előre, hajtott, rendre odaért, amikor hibázott javította - gólvonalról kivágott labdája pl. Nagyon nagy pazarlás lenne, ha jövőre is csak ilyen epizodista szerepet kapna..

Aztán még itt van Messi.. Lehet, hogy trendi cikizni mostanság, és nem most kéne, mert ő lőtte a győztes gólt, de amit a második félidőben csinált.. Fel tudtam volna pofozni. Az első ember aki szembejön simán szereli, erre elkezd sétálni utána, miközben 3-an sprintelnek mellette vissza védekezni. És nem egy ilyen szitu volt.. Eszméletlenül unszimpatikus amit leprodukál az utóbbi pár hónapban. De persze emellett volt egy szép gólja, meg két veszélyes szabadrúgása is, de ha mezőnybe meg ekkora lutri akkor én nem tudom pozitívnak ítélni a teljesítményét - na most ettől biztos álomba sírja magát.. :lol: A cselei lehet ma azért nem jöttek be, mert ő is szétesett Tito miatt fejben, úgyhogy nem is a mainak szól ez igazából, hanem az elmúlt időszaknak..

Aztán még Cesc. A Bilbao ellen bejön, fordítunk, ma bejön, megint fordítunk! :mrgreen: Mondjuk a Bilbao ellen pont semmi köze nem volt hozzá ha jól rémlik, de ma annál inkább. Az első gólnál ő adta be Pedronak a laszti, aki aztán Alvesnek tovább, a végén meg ugye gólpassza is lett.. 30 perc alatt kb 5-ször annyi haszna volt mint Xavinak előtte. De remélem a kövi meccsen is a padon kezd.. Tito halála amúgy szerintem őt viselte meg az egyik legjobban, most is látszott rajta a gyászszertartás alatt, meg még fb-on a képekről amiket láttam.. Áh, szörnyű ez most. :?

Aztán legvégül Alves. Hát az a banános reagálás. :lol: Lehet utálni a beadásait, meg a védekezését, de ekkora figura nincs még egy a csapatban.. :lol: Nagyon jól reagálta le a szitut, grat neki érte, pedig biztos rosszul esnek azért ezek nekik. De respect Dani, király vagy! =D> :mrgreen:

Na de mindegy is, grat a fiúknak azért, hogy ilyen lelkiállapotban vállalták és lehozták a meccset, hihetetlen lelki erő kellhet hozzá! =D> Busi is pl a meccs elején.. :cry: Én is majdnem megkönnyeztem a jelenetet.. Aztán mégis lehozta jól a meccset. Nagyon nagy grat emiatt a játékosoknak még egyszer!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.27. 23:18:01

Ma nem illetheti semmiféle kritika őket. Az első félidőben még néztem, hogy mi van, de aztán a legtöbben neki álltak hajtani, úgy igazán, és jobban mint szinte egész szezonban. Ez szerintem a maximum amit ma elvárhattunk tőlük, örülök hogy győzelem a vége, szerintem igenis megérdemelték. Más kérdés h a Villareal a vereséget nem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése