Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.03.10. 04:30:00

Chino írta:Ja, és most kitűnően látszott, hogy Tello miért nem való a kezdőbe. Egy fél órára nagyon hasznos, de legyen az inkább az utolsó 30 perc.
pontosan. futni nagyon tud, egy fáradt védelemre ráküldeni nyerő is lehet, de kezdőként kevés, sokadszor bizonyítja.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.10. 01:16:19

Hát nem ez a meccs lesz az, amit évek múlva is emlegetni fogunk, de azért akadt néhány pozitívum is. Végre igazán veszélyes volt a jobb oldalunk. AS és Alves nagyon jó duót alkottak, a hajtás pedig –főleg az első félidőben– végre normális volt. Régóta először láttam, hogy igazán visszatámadunk labdavesztések után és mindig meg volt az eredménye. Viszont eladott labdából túl sok volt, ez nem megengedhető. Puyolt élmény volt nézni. Ha mindenki így fog hajtani a MIlan ellen mint ő, nem lesz baj. Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy ez a Depor volt, az olaszok ellen nem lesz ilyen könnyű.
Ja, és most kitűnően látszott, hogy Tello miért nem való a kezdőbe. Egy fél órára nagyon hasznos, de legyen az inkább az utolsó 30 perc.
Forca Barca!!!!
FCB94
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.17. 23:21:56

2013.03.10. 01:02:40

Azt azért mindenkinek a figyelmébe ajánlanám, hogy az a Real Madrid akit most fényeznek is csak 1-0-ról felállva, éppen 1-2-re tudott nyerni ugyanaz ellen a sereghajtó Depor ellen még az El Classico előtt. Ha most ehhez hozzávesszük hogy mi erősen tartalékos kerettel álltunk ki, és mellesleg kapott gól nélkül, 2-0-ra lehoztuk a meccset, akkor ez az eredmény máris nem tűnik olyan rossznak. Nyilvánvaló hogy több kell majd a Milan ellen, de bízzunk a fiúkban.

„Més que un club”
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.10. 00:29:33

sörvirsli írta:Persze nem volt túl meggyőző a csapat mai teljesítménye,de abban bízok,hogy a Milan ellen tartalékoltak!
Ezek az emberek, egy Tello, egy Adriano, akik garantáltan cserék lesznek kedden, mégis hova tartalékoltak volna? :roll:
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.09. 22:58:00

Persze nem volt túl meggyőző a csapat mai teljesítménye,de abban bízok,hogy a Milan ellen tartalékoltak!
Ettől függetlenül Villa, Tello és Fab és időnként Thiago is szörnyen játszottak.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.03.09. 22:55:55

Több volt a lendület,de csak időszakosan, ez nagy baj. Igaz,nehéz felpörögni erre a meccsre, én örülnék a legjobban,ha csak megtévesztés lenne ez a Milanra gondolva :D

Thiago is rem csak azért adja el minden 3.ik lasztiját,mert ha nem,akkor első félidőben szétkontráznak minket a piros feketék.

Bízni bízok a srácokban,de azokat is megértem,akik a maitól sem dobtak hátast...

Fabregassal meg mi van? Eddig amióta itt van,kb a fele időben játszott úgy-ahogy jól (ebben voltak parádés meccsek,voltak átlagosan jók,meg a kettő között is),a másik felében viszont egyszerűen 0.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.09. 22:15:32

Faragó borzalmas volt, meg is nyitottam egy másik stream-et...nem tudom mit várt, egy létfontosságú bl meccs előtt. majd pont kihajtják magukat, sérülést kockáztatva...pont elég volt ennyi mára, ebből a meccsből nem lehet következtetni a keddi formánkra. persze 1-2 játékos teljesítménye elég gyászos volt, a szakvezetés remélem levonja a megfelelő következtetéseket. ha megint egy Pedro-Ini-Messi-Xavi,Sergio,Cesc támadósorral állunk fel sírni fogok...

a lényeg, hogy nem kaptunk gólt, és helyzete sem volt az ellenfélnek. szerintem már ez is nagy előrelépés.

Talán még annyit, hogy nagyon idegesítő, amikor egy játékosunk megiramodik, és kénytelen visszafele passzolni ahelyett, hogy a társak is felfejlődnének. könyörgöm, ha valaki talál egy folyosót és megindul segítsünk neki!!! na ezen mindenképpen változtatni kell. ezt szeretem Maschernoban, piquében, és songban is, hogy bátran meghúzzák, és bebújnak a folyosóba. bárcsak lenne kit megjátszani ilyenkor.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.03.09. 22:11:22

Mai Barca meccs után is állítom, hogy csoda lenne a Milan kiverése...
Gyenge játék a tök utolsó ellen is...
Messi új stílusa a 4. aranylabda óta: Elvesztettem, majd más visszaszerzi! 1 lépést sem, mert én sztár vagyok! (és megáll...) Tiszta utolsóéves Ronaldinho...

Sajnos nagyon Rijkaard utolsó évére kezd emlékeztetni a csapat... Nagyon kellene, hogy Vilanova rendet rakjon, mert itt fejben komoly problémák vannak...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.03.09. 22:05:24

ozsimiki írta:Miihii ritkán írok ilyet,de más meccset nézünk szntem. Sajnos Faragónak teljesen igaza van, egy ütemben játszunk,és az sem vmi sebes.
Nincs ezzel gond, ki mit lát ki belőle ;)

Engem Ricsi rohadtul idegesített és csak nyomatta folyamat szinten, h mennyire minden rossz most nálunk, pedig sztem az elmúlt néhány meccsünkön még ennyit sem láthattunk a csapattól.

Sokkal dinamikusabban mozogtunk, és a letámadás is sokkal jobban megvolt és működött is. Az más kérdés, h sok volt a hiba meg a labdaeladás, ami után vissza kellett szerezni, de azonnal mentünk érte és gyakran pillanatok alatt megvolt megint.

Sok javítanivaló van és nem azt mondom, h újra toppon vagyunk, hanem h nekem jobban tetszett ez, mint amit nemrégiben még alkottunk. Jobban bekopik majd a gépezet és top kezdővel jók lehetünk, ha legalább ilyen felfogásban játszunk.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.09. 22:03:40

Hát ez baromi kevés volt, még a felküldött kezdő fényében is. Az első félidőben a játék még úgy-ahogy elment (egy Depor ellen, egy Milantól így simán kapnánk 3-at), csak mindent sikerült kihagyni, a második viszont megint kritikán aluli volt. Messi és Iniesta révén vt kb. két kapuralövésünk...
Villa kuka, Tello nagyon bátran kapura tört és SOHA nem passzolt vissza :roll: (azt meg nem is mondom, hogy egy rohadt labdát nem tud rendesen átvenni még mindig), Cesc kuka, Thiago felváltva ad gólpasszt a csatárainknak és az ellenfélnek.
Sanchezt meg Alvest természetesen adjuk el továbbra is (ld. még "ha Messi nincs a pályán, ki fog gólt lőni?"), rajtuk kívül talán még a Puyol-Mascherano kettős volt az, aki a küzdött, a Song-Adriano páros meg inkább az "elmegy" kategória volt.

Nagyon-nagyon harmatosan rákészülés volt ez a szerdai meccsre, és kicsit félek attól, h Messit megint megnyugtatta, hogy lehet h kakiban van a csapat, de ő megdöntötte a 2753. egyéni rekordját....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2013.03.09. 22:07:00-kor.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.09. 22:01:06

Szerencsére AS jó játékának végre eredménye is van. Eddig sem vele volt a legnagyobb baj, de végre sikerült betalálnia, és egy egészen pazar gólpasszal kínálta meg Leo-t. ilyenből kell sok a milan ellen, mint a második gól. az olyan barcás volt.:D
Alves szintén egyre jobb és jobb, ma őt lehet leginkább kiemelni. Természetes, hogy nem hajtották ki magukat, nem ezen a meccsen kell maximálisan pörögni. Azért volt jó néhány eladott labda a veszélyes zónában elsősorban thiago és song révén, ez nem fog beleférni. Cesc mai formáját látva tuti padra tenném, ha Xavi nem épülne fel, akkor Mascherano, vagy thiago-t kezdetném a helyén.

A mai meccs után egy VV-Alves,Piqué,Puyol,Adriano-Sergio,Xavi/MAsch/Thiago,INi-Messi,AS,Villa zavarnám fel a pályára a srácokat, hogy páholják el a milant.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yaya(07-10) 2013.03.09. 22:04:09-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.09. 22:00:39

az a döbbenetes, hogy ez a lassú körülményes passzolgatás olyan mélyen beívódott a csapatba, hogy nem képesek másra! amikor terület és ember is van előtte!!!!! odateszi egy mellette sétálónak! (bármelyik, mindeggyik)ki nem játszhatna a Milan ellen? : Fabregas, Tello, Song, Adriano de Villa sem mutatott semmit.
ettől függetlenül engem ez a meccs csak arról győzött meg, hogy esélytelen a továbbjutás, talán egy tisztes győzelem összejöhet de nem ilyen játékkal.
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2013.03.09. 21:56:33

semmi probléma!!!

Lelkesedni kell és csak a pozitívumokat kell megemlíteni a többi felejtös!!


Kedden én ottleszek a csapattal lélekben és nézem majd a meccset és szurkolok amíg csak bírok a csapatért!!!!!!!

SEMMI MÁS NEM SZÁMÍT!! :twisted: 8)
VISCA EL BARCA
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.09. 21:55:10

Ha úgy vesszük a mai szürke teljesítmény elég lenne a hosszabbításra, ami mégis csak több, mintha 90 perc alatt esnénk ki. :mrgreen:

Az részlet kérdése csak, h ez egy Depor vt...
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.09. 21:53:40

Nem jó kimondani de Messi nélkül igen nagy bajban lennénk!
Kell ide az a Neymar de nagyon, Alexis ma végre nagy volt!
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.03.09. 21:19:52

Miihii ritkán írok ilyet,de más meccset nézünk szntem. Sajnos Faragónak teljesen igaza van, egy ütemben játszunk,és az sem vmi sebes.

Persze ettől még Kedden lehet más meccs lesz,de a maiból kiindulva nem lettek jobbak az esélyeink. Igaz nem fogok ebből kiindulni,mert egész más csapat lesz a keddi.

Fabregas meg már egy tökutolsó ellen is el tud tűnni,az azért teljesítmény.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.03.09. 20:55:42

Vakmacska írta:
miihii írta: . Ha legalább így toljuk kedden is, abszolút fogható lesz a továbbjutás. Bár ez már OFF ;)
Hát ahhoz picit több kell, hogy továbbjussunk. a Milan nem a Depor.

Én nem látok semmi változást. Sokszor azt veszem észre, hogy nem értik meg egymást a játékosok, lassúak, megint nincs távoli lövés, és mintha agyilag még mindig valami gáz lenne velük
Én a mentalitásra értettem. Ha ilyen felfogásban fogunk játszani, csak még csiszoltabban, akkor bőven partiképesnek érzem a csapatot a továbbjutást illetően.
Nem azt mondom, h tökéletesen játszunk, hanem hogy lelkesen megyünk és élénk a játékunk, még ha gyakran pontatlan is. Ha Messiék is legalább ilyen lendületesen mennek majd, akkor különösen örülni fogok és várom is már a keddet :)

Sanchez egy hónapban nem csinált ennyi tökös és pontos dolgot, mint ma, ez is pozitívum 8)

Uh van min javítani bőven, de én úgy érzem ez már nekem elég, hogy belelkesedjek tőle. Jólesszeeeeez 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.03.09. 20:54:34

Félidei gondolatok.

Így a Milan ellen kiesünk. A helyzeteket be kell rúgni. Villával konkrétan kevesebben vagyunk, annyira szerencsétlen. Kihagyja azt is, ami már bent van gyakorlatilag. Sánchez szerencséjére szerzett egy gólt, de őt se nagyon lehet dicsérni. Tellónak nincs területe, így ő sem sok mindent tudott felmutatni.

Fabregas meg ismét visszatért az idény eleji formájához, és semmit nem ér. Song még egész jó a középpályán, bár neki is volt egy-két hajmeresztő elcsúszása, amiknél valószínűleg felszökött a vérnyomásom. Thiago nagyon szép dolgokat csinál, de mindent képes lerombolni egyetlen rossz mozdulattal.

Nem úgy néz ki, hogy az elvesztett önbizalom ma fog visszajönni.

Off: Mi ez a trollság, hogy madridi gólokat mutogatnak a Barca meccsének szünetében? :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.03.09. 20:47:34

miihii írta: . Ha legalább így toljuk kedden is, abszolút fogható lesz a továbbjutás. Bár ez már OFF ;)
Hát ahhoz picit több kell, hogy továbbjussunk. a Milan nem a Depor.

Én nem látok semmi változást. Sokszor azt veszem észre, hogy nem értik meg egymást a játékosok, lassúak, megint nincs távoli lövés, és mintha agyilag még mindig valami gáz lenne velük
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.03.09. 20:43:36

Az eddig eltelt 35 perc nagyon bíztatónak tűnik, tetszik a mentalitása a csapatnak. Sok hibával játszunk ugyan, de a szellemiség, amivel toljuk az már nagyon hiányzott egy ideje.

Hopp, pont jókor írok, éppen megszerezzük a vezetést 8)
Ráadásul két sokat támadott srácunk hozta össze, ez is égi jel :D

Alexis nagyon agilis, jól játszik, Alves is teker rendesen.

És ebbe majd gondolom egy fél órára beszállnak Messiék és meglessük hol is tartunk most. Eddig nagyon reménykeltő, ami a pályán folyik. Ha legalább így toljuk kedden is, abszolút fogható lesz a továbbjutás. Bár ez már OFF ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.03.09. 20:02:21

Igen, mindent bele, mutassák meg, hogy nem felejtettek el focizni.
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2013.03.09. 19:59:39

osztom a pozitív hozzáállást!!

Mindent beleEE!!!!!!!!!!!!!!


HAJRÁÁÁ!! :D
VISCA EL BARCA
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.03.09. 19:47:15

na máris imádom a kezdőt, bár alves lógathatná a lábát a padról, kedden sok feladata lesz.
Adriano meg remélem nem sérül le, és hoz egy jó meccset 8)
Villa meg végre IGAZÁN középen
Barcelonakappa
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011.06.16. 10:19:23

2013.03.09. 19:31:55

Tudnátok egy működő streamet linkelni?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.09. 19:23:14

StickyFingaz írta:Kezdő:
Pinto--Alves-Masch-Puyol-Adriano--Song-Thiago-Fabregas--Alexis-VILLA-Tello

Messi kimaradt!
Érdekes meccs lesz ez így. Azért remélem a végén Messi bejön, és tol 1-2 gólt. Jó lenne, ha minél tovább tartana a sorozata. Végre Song és Adriano is a kezdőben. Azt sajnálom, hogy ezzel egyértelmű Adriano padoztatása a Milan ellen. Titkon reméltem egy sok gólos győzelmet. Kicsit szenvedős 2-3 hazai gólos meccset várok.

Na látom Pedro is csere. Így biztos kezdeni fog kedden, nem értem miért akarjuk minden áron kiejteni magunkat. Ennél a Pedronál még Sanchez is jobb, mert legalább vmi galibát okoz a kapu előtt, de Pedro amit mostanában leművel...

Figyeljétek meg, vmiért nagyon úgy érzem, hogy a mai meccset Villa és Adriano fogja nekünk hozni. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése