Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.03.23. 23:39:41

BarcafanTomee írta:
csababarca írta:Jó volt,nyertünk,de nem kell elszállni.
A hibák továbbra is megvannak,és orvosolni kell őket,mert nonszensz,hogy idegenben a real ellen rúgunk 4et,és még így is éppenhogy nyerünk.
Rúgtak gyorsan két gólt,akkor azt hittem vége,mert nagyon tanácstalannak láttam a mieinket, a fehérek meg tűzben izzó szemekkel mentek...druva volt...
Ez így igaz, a 2 bekapott gól után az jutott eszembe, hogy egy Puyollal vagyunk rosszabbak.. Ha ő ott lett volna (az igazi Puyol), akkor hozzuk simábban a meccset, legalábbis én úgy éreztem.
igen, ő nagyon hiányzik. Nem csak mint középső védő, hanem mint aki rendet tesz a fejekben, meg hajtja a többieket.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.23. 23:39:34

óriási meccs volt. azért jó látni, hogyha nagyon kell, még tudunk elit szinten játszani.

az mondjuk sokadszorra derül ki, hogy ez a védelem nevetséges. mascherano pl. nem barca szint.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.23. 23:39:04

csababarca írta:Pepe meg egy ideggyenge képződmény, lekoccolta vállal Cesc,tök mindegy,hogy direkt vagy sem, de ennek ennyi elég volt hogy begőzöljön.

tizikről: madridé kint volt,de fújtak már be ilyet nekünk is.
mieink meg egyértelmű volt mindkettő, Neymar bokáját összekoccolta Ramos,nem is nagyon reklamált. a piros is jogos,ha már befújta a tizit,mást nem adhatott,csak pirosat.
Ezeket a madridiak valószínűleg nagyon máshogy látják majd és ennek holnap alighanem hangot is adnak :)
A madridé biztos hogy kint volt, a mi két tizink, őszintén, Iniestát biztos hogy buktatták, az nálam is az, a másikat nem tudom... még visszanézve sem bírom kinézni hogy most hozzáért Ramos vagy nem ért hozzá az emberhez. Én nem biztos, hogy megadom, szerencsére nem én voltam ott :D
Mondjuk hihetetlen amatőr volt a Madrid, 3-2-es vezetésnél, mikor otthon játszok és egy iksz is igazából nekem kedvező eredmény, még a látszatát is elkerülöm hogy tizit csinálok, nemhogy az amit Iniestával csináltak, hogy ketten rárontanak és látványosan felborítja az egyik, a másik meg buktatja...Hát na, maguknak is köszönhetik hogy kikaptak ma az tény.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára diagonal 2014.03.23. 23:56:09-kor.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.03.23. 23:35:02

csababarca írta:Jó volt,nyertünk,de nem kell elszállni.
A hibák továbbra is megvannak,és orvosolni kell őket,mert nonszensz,hogy idegenben a real ellen rúgunk 4et,és még így is éppenhogy nyerünk.
Rúgtak gyorsan két gólt,akkor azt hittem vége,mert nagyon tanácstalannak láttam a mieinket, a fehérek meg tűzben izzó szemekkel mentek...druva volt...
Ez így igaz, a 2 bekapott gól után az jutott eszembe, hogy egy Puyollal vagyunk rosszabbak.. Ha ő ott lett volna (az igazi Puyol), akkor hozzuk simábban a meccset, legalábbis én úgy éreztem.
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2014.03.23. 23:33:47

sajnos azt kell hogy mondjam hogy az elsö tizenegyesünk nem Ramosnak volt köszönhető.Véleményem zerint semmi köze az egészhez.Persze Ronaldóé sem volt jogos de a piros erős túlzás.Nem tudom ti hogy látjátok...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.23. 23:33:16

nekem sok egyéb mellett tanúságként hozta ez a meccs (is meg a City is) hogy bizony ilyen sztároknál rengeteget jelent a motiváció!!! egy Vallaloid ellen egyszerűen derogál nekik hajtani, itt viszont mindent bele!
a Madridnak viszont újdonságként hatott, hogy itt mások is tudnak támadni, mások is tudnak labdát tartani, itt bizony védekezni is kellett(volna)?!
én ezúttal is szükségét érzem, hogy őszintén megmondjam: nem hittem a győzelmünkben ezzel persze nem voltam egyedül és azért ebben a csapat is jócskán benne volt a teljesen indokolatlan vereségekkel. minden jó ha jó a vége ez a győzelem még gyógy ír lehet akkor is ha a Madrid végig tudja vinni az egy pontocskáját.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.03.23. 23:32:22

Azt hiszem hogy ennél a meccsnél jobb meccset el se tudtunk képzelni. Ennél több erőt egy csapatnak nem adhat. Egy jogtalan 11essel 3-2 a Madridnak és fordítunk idegenben egy olyan Madrid ellen ami kb 10 éves csúcson van jelen pillanatban.
94:39 6 - 1
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.03.23. 23:32:17

Barcelona UnityIsStrenght írta:
diagonal írta: Fabregas nekimegy a gól után szemből ahogy megy ünnepelni, csak azt nem tudni direkt vagy véletlen az, legalábbis nekem nem egyértelmű, de Pepe nagyon zokon vette az biztos.
Szerintem meg pont, hogy Pepe akarta megfejelni Fabregas-t. De az is lehet, hogy én értelmeztem félre a szituációt, mert Pepét annyira nem kedvelem, hogy abba ne is menjünk inkább bele :mrgreen:
Barcelona Unity is Strenght!
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.03.23. 23:31:59

diagonal írta: Fabregas nekimegy a gól után szemből ahogy megy ünnepelni, csak azt nem tudni direkt vagy véletlen az, legalábbis nekem nem egyértelmű, de Pepe nagyon zokon vette az biztos.
[/quote][/quote]
Szerintem meg pont, hogy Pepe akarta megfejelni Fabregas-t. De az is lehet, hogy én értelmeztem félre a szituációt, mert Pepét annyira nem kedvelem, hogy abba ne is menjünk inkább bele :mrgreen:
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.23. 23:30:10

Jó volt,nyertünk,de nem kell elszállni.
A hibák továbbra is megvannak,és orvosolni kell őket,mert nonszensz,hogy idegenben a real ellen rúgunk 4et,és még így is éppenhogy nyerünk.
Rúgtak gyorsan két gólt,akkor azt hittem vége,mert nagyon tanácstalannak láttam a mieinket, a fehérek meg tűzben izzó szemekkel mentek...druva volt...

Amúgy grat a srácoknak, nagy győzelem volt, MAscherano vakon volt egész meccsen, kb a 70.perctől kezdett normális szinten játszani.

Pepe meg egy ideggyenge képződmény, lekoccolta vállal Cesc,tök mindegy,hogy direkt vagy sem, de ennek ennyi elég volt hogy begőzöljön.

tizikről: madridé kint volt,de fújtak már be ilyet nekünk is.
mieink meg egyértelmű volt mindkettő, Neymar bokáját összekoccolta Ramos,nem is nagyon reklamált. a piros is jogos,ha már befújta a tizit,mást nem adhatott,csak pirosat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.23. 23:29:02

Nagy meccs, nagy győzelem, és nagy gratuláció a csapatnak! Ha Messi 1-nél belövi, nem lett volna miről beszélni, de hát egy jó játékos nem csak úgy simán eldönti a meccset, hanem fenntartja az érdeklődést az utolsó pillanatokig! :D

negatívumok:

Mascherano gyenge, Alves nem védekezik. Kontrából nem nehéz minket megverni. Egy frissítés ráfér majd a védelemre nyáron, Mangalát várnám elsősorban középre.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.23. 23:24:21

Vakmacska írta:
Barcelona UnityIsStrenght írta:
Vakmacska írta:
Messi az első félidőben nem sokat csinált, a két helyzetén kívül.
Nem igaz, mert adott gólpasszt!
[/b]
Igazad van.
Az igazság az, hogy valahogy nem éreztem benne azt, hogy akarna.
Akkor láttam rajta, hogy akar, mikor bevágta az első gólját.

Amúgy ott nem is értettem ezt a Pepe-Fabre kakaskodást. Azt levágtam, hogy azért estek el, mert a többiek fellökték őket.
De Pepének mi baja volt ott Fabréval vajon?
Nem adott neki banánt, vagy mi? :-D
Az a fura, hogy Messiről ugyanezt gondolom mint te mostanában, de hát most egy ilyen meccs után ennek nincs helye :) "Gólpasszt" adott és az volt a meccs fordulópontja igazából, abból jött a tizi és onnan egyenes út vezetett a győzelemig.
Pepének mi baja volt? Nézd vissza. Fabregas nekimegy a gól után szemből ahogy megy ünnepelni, csak azt nem tudni direkt vagy véletlen az, legalábbis nekem nem egyértelmű, de Pepe nagyon zokon vette az biztos.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.03.23. 23:24:05

Vakmacska írta:
Barcelona UnityIsStrenght írta:
Vakmacska írta:
Messi az első félidőben nem sokat csinált, a két helyzetén kívül.
Nem igaz, mert adott gólpasszt!
[/b]
Igazad van.
Az igazság az, hogy valahogy nem éreztem benne azt, hogy akarna.
Akkor láttam rajta, hogy akar, mikor bevágta az első gólját.

Amúgy ott nem is értettem ezt a Pepe-Fabre kakaskodást. Azt levágtam, hogy azért estek el, mert a többiek fellökték őket.
De Pepének mi baja volt ott Fabréval vajon?
Nem adott neki banánt, vagy mi? :-D
Nem kapott banánt... :lol: ! Elképzelni nem tudom mi baja volt... Biztos, hogy gólt kaptak. Aki kakukktojás ebben a Real Madrid-ban az a Pepe viselkedése és Ronaldo színészkedései. Egyébként nagyot küzdött a Real és látszott, hogy igyekeznek focizni. Leszámítva Ronaldo színészkedéseit és Pepe fölösleges, gyerekes megnyilvánulásait.
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.23. 23:19:52

Óriási meccs volt és nagy fegyverténynek tartom, hogy meg tudtuk nyerni egy az első félidőben kitűnően játszó Real ellen.
Nagyon nagy taktikai csata is volt, Tata sokat hozzátett a második félidőbeni váltással ahhoz, hogy ezt a meccset le tudtuk hozni. Meg az igazsághoz tartozik, hogy a Real két rendkívül gyermeteg hibát követett el előbb 3-2-es előnynél utána meg 3-3-nál is a két tizinél.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.03.23. 23:18:10

Barcelona UnityIsStrenght írta:
Vakmacska írta:
Messi az első félidőben nem sokat csinált, a két helyzetén kívül.
Nem igaz, mert adott gólpasszt!
[/b]
Igazad van.
Az igazság az, hogy valahogy nem éreztem benne azt, hogy akarna.
Akkor láttam rajta, hogy akar, mikor bevágta az első gólját.

Amúgy ott nem is értettem ezt a Pepe-Fabre kakaskodást. Azt levágtam, hogy azért estek el, mert a többiek fellökték őket.
De Pepének mi baja volt ott Fabréval vajon?
Nem adott neki banánt, vagy mi? :-D
Komiszka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2007.11.29. 16:49:09
Tartózkodási hely: Győr

2014.03.23. 23:17:45

Amióta kitették a söpredék Mourinhót, újra élvezhetőek a Classicók. A Madridnak újra van stílusa, igazság szerint szimpatikus csapatnak látom őket, riválisok ide vagy oda. Őket is megilleti a dicséret, emelt fővel veszítettek.
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.23. 23:17:28

Igazi csoda volt...mindenki hozta magát...ha a bíróra hivatkoznának (fognak biztos) nagyon
szánalmas lenne mert jók voltunk és megérdemeltük ezt a sikert.
visca Barca
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.03.23. 23:13:52

Itt ma szerintem semmi negatívumnak nincs helye! Nagyszerű Clásicó, csodálatos összecsapás! Mind a két csapat szívvel ment, respect az ellenfélnek is. Csak annyit tudok mondani ez után: Visca el Barca! =D>
Szuszimester
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.03.23. 23:10:50

Én is csak megköszönni tudom, köszönöm!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.03.23. 23:10:01

Vakmacska írta:nagyon jó kis meccs volt.
De újra bebizonyosodott, hogy halaszthatatlan egy középső védő vásárlása.
Számomra egy jó iparos is elég lenne, egy robosztus, magas játékos, akit nem fejel le egy Benzema.
Az látszik, hogy a csapat tud még küzdeni, bár megvallom őszintén az első gól után úgy éreztem, hogy megtörtek. A második után méginkább ezt éreztem. De szerencsére a Real visszaállt bekkelni.
Igaz

Messi az első félidőben nem sokat csinált, a két helyzetén kívül.
Nem igaz, mert adott gólpasszt!
Maskerano meg egyszerűen nem egy KH, egy ilyen meccsen el kell felejteni őt. Szerintem most még Puyi is belefért volna, hogy játsszon.
1. Igaz, a 2. fele már nem biztos

Roncika látványosan nem volt ott a pályán, kivéve a színészi alakításait tekintve. A tizije sem volt tizi.
Sajnos Alves oldalán jöttek a gólok.
Egyetértek!

Amit nagyon sajnálok, hogy az első negyed órában simén lerendezhették volna a meccset a fiúk, ha Messi és Neymar belövi a helyzeteket, akkor totál kivégzés lehetett volna, egy meggyőző, lehengerlő győzelem.
De hát így alakult, a lényeg, hogy meg van. A mi tizijeink jogosak voltak.
Ezzel szintén egyetértek!
Barcelona Unity is Strenght!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.03.23. 23:04:07

Milyen madrid???????

BARCELONA!!!!!!

KÖSZÖNÖM!!!KÖSZÖNÖM!!!!KÖSZÖNÖM!!!!

az öreg ma a mennybe ment!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.03.23. 23:02:07

hát szavam nincs! Ha ilyen megnyert meccs után nem jön meg az önbizalom akkor semmitől. Remélem kapunk ettől egy óriási lökést! Habár ne felejtsük el még mindig a Madrid van előnyben...bíznunk kell további pontvesztéseikben.

Bevallom nem gondoltam, hogy ilyeneket írok majd, egy Valencia vagy pl Valladolid meccs után...
Nagy tartás volt a fiúkban, hogy kétszer is fordítani tudtak!!!!

Viscaaa el Barcaaaaaaaaaa :!: :!: :!:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.03.23. 23:01:57

[auto_cenzúra] kis meccs volt.
De újra bebizonyosodott, hogy halaszthatatlan egy középső védő vásárlása.
Számomra egy jó iparos is elég lenne, egy robosztus, magas játékos, akit nem fejel le egy Benzema.
Az látszik, hogy a csapat tud még küzdeni, bár megvallom őszintén az első gól után úgy éreztem, hogy megtörtek. A második után méginkább ezt éreztem. De szerencsére a Real visszaállt bekkelni.

Messi az első félidőben nem sokat csinált, a két helyzetén kívül.
Maskerano meg egyszerűen nem egy KH, egy ilyen meccsen el kell felejteni őt. Szerintem most még Puyi is belefért volna, hogy játsszon.

Roncika látványosan nem volt ott a pályán, kivéve a színészi alakításait tekintve. A tizije sem volt tizi.
Sajnos Alves oldalán jöttek a gólok.

Amit nagyon sajnálok, hogy az első negyed órában simén lerendezhették volna a meccset a fiúk, ha Messi és Neymar belövi a helyzeteket, akkor totál kivégzés lehetett volna, egy meggyőző, lehengerlő győzelem.
De hát így alakult, a lényeg, hogy meg van. A mi tizijeink jogosak voltak.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.03.23. 23:01:33

Már csak az lett volna a hab a tortán ha Mascherano bombája bemegy :lol: :lol:
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2014.03.23. 23:01:22

Hatalmas meccs volt! De szerencsére egyben van még a lakás. :lol: Óriási meccs volt!!! Most mondjátok, hogy nincs kitartása a csapatnak!!! Persze a szezonnak még nincs vége, ennyi nem elég... de ez akkor is szép győzelem volt és dicséretet érdemel! :)
Barcelona Unity is Strenght!
Válasz küldése