Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.24. 09:54:32

Az a baj, hogy akik nagyon kilógnak, nem akarnak majd elmenni. Gondoljatok bele, Garcia 6 millió eurót keres évente. Az több mint 2 milliárd forint. 2026-ig szól a szerződése. Elképesztő pénzekről mondana le. Ő valamirevaló csapatnak nem kell. Lehet, hogy még a másodosztályú jelző is túlzás neki, még egy első és másodosztály között lebegő Valladolid is megeszi reggelire. Olyan csapatnak ő nem kell, ahol megközelítőleg ennyit keresne. Kitölti itt a szerződését, és degeszre keresi magát. Ha van olyan palimadár, aki még fizetne is érte, az meg is érdemli, és nagyon meg is lepne, ha akadna ilyen.

Raphinha, Dembelé, de Jong, Koundé, értük kapnánk jó pénzeket, ha kell majd bevételt. Olyannyira leeresztett már a csapat, hogy nem játszatnám őket, mert vesztenek a kelendőségükből. Mondanám, hogy a nagyon kilógókat sem játszatnám, mert eladhatatlanná tesszük őket, de ők már most is azok, így nekik tök mindegy.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.05.24. 09:46:33

Még az előttem leírtakhoz hozzátenném, hogy WTF? Miért?

Ilyen himihumi meccsen minek feltenni ezeket a szerencsétleneket? Miért nem képes Xavi 3-4 fiatalt felhívni a keretbe, betenni a kezdőbe, aztán mindent bele....
TS és Lewa megkapja a 2 díjat, ha csak tebas(z) át nem írja gyorsan a szabálykönyvet és Benzema minden gólját 1-5-szeresen számol majd, és csak úgy miért ne alapon beírnak TS-nak még 6-8 kapott gólt....
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2023.05.24. 09:43:18

Andris írta:
2023.05.24. 08:50:31
hogy altalanossgaban nem biztok Xavivban.
Ebben tökéletesen igazad van, én személy szerint semennyire sem bízom benne, sokat tett érte idén, hogy így legyen. Én biztosan nem hosszabbítanék vele, hanem megvárnám a következő szezont, de Laporta sajnos úgysem lesz ilyen előrelátó.

Kicsit más: nyilván kit érdekel egy bajnoki cím után, de azért engem zavar, hogy csakúgy mint pár éve a veretlen bajnoki szezont, most a kapott gólok rekordját is kidobjuk a kukába ezeken a hoki meccseken. Értem én, hogy nincs már tét, de basszus, nem kellene sok hozzá, csakhogy mondjuk ilyen bohóc Valladolidoktól ne kapjunk három gólt. Még csak nyerni se kéne. Na mindegy ,csak ezen egy kicist kivagyok, ez valahogy annyira jellemző erre a klubra.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.24. 09:19:42

Ez ismét egy kutyaürülék játék volt.
Még el is viselném az elmúlt hónapok vergődése ellenére a bajnoki cím miatt, ha valaki elmagyarázza:

1. Minek kezd TS? Hogy elrontsuk a díját?

2. Ferran és Fati ha annyira felesleges, miért nem játszák végig legalább a tét nélküli meccseket? Nem mindegy? Még ha valamelyik lőne 1-2 gólt 4-5 meccsen talán kapnánk pár millióval többet.

3. A viharnak kell még 1 évet adni SR-nek? El kell zavarni olyan messzire, hogy ha tovább megy, már visszafele jönne. Teljesen alkalmatlan még cserejátékosnak is ide, csk -ként meg röhejes.

4. Dembele, és a többi felépülő játékos szezonját most zárjuk le. Minek lépnek pályára, miért kell formába hozni bárkit 2 héttel a nyaralás előtt?

5. Én spec hittem EG-ben, mint középpályás, tévedni emberi dolog, de olyan rossz érzésem van, hogy ő lesz SR 2.0, 10+ itt töltött év úgy, hogy nem tudja alulról sem megütni még egy kiesőjelölt szintjét sem. Mik a tervek vele? Kell ide, vagy nem?

6. Milyen utasítások hangozhattak el meccs előtt és szünetben, ha ezt a hányadék hozzáállást volt képes a legtöbb ember kipréselni magából?

Plusz egy gondolat:
Ez nem tudom miféle jövőbeni csapatépítés bárki szemében. Hogyan játszunk lélektelenül, pontatlanul és gyengén és kapjunk ki tükörsimán egy tizedakkora csapattól? Ebből mit tanult bárki? Hogy ha pályára lépsz focizni kéne?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.24. 08:50:31

Sracok, en teljesen kizartnak tartom, hogy EG valodi tetmeccsen palyara lepjen majd. Ez csak a ti fejetekben el, es nem barmi realitas az alapja, hanem az, hogy altalanossgaban nem biztok Xavivban.
Illetve nyilvan ha eloall az, ami pl iden, hogy a negy kezdore alkalmas jatekosunkbol 3 hianyzik, akkor kb barmi lehet, attol fugg ki lesz meg a keretben. Kessie es Roberto aligha valtak be, kulonosen az elobbi.

Sztem nyugodtan probalgathatja Xavi. Egyreszt mert nincs tet, masreszt mert ha valakit el akarunk adni, azt is jatszatni kell. Ha nem jatszatjuk, meg tet nelkul se, az szerintem ugyanolyan rossz eladasi ar szempontbol, mint egy rossz teljesitmeny.

Nem lett igazuk azoknak, akik azt lattak, hogy Ferran es EG orokre kezdoben maradnak, csak mert spanyolok vagy Xavi kedvencei. Meghozza nagyon nem lett igazuk, mindketto kokemenyen a padot koptatja kb januar ota folyamatosan.
Nem lett igazuk azoknak se, akik jovore Busit alapemberkent vizionaltak, sot valaki (nem emlekszem ki) ugy fogalmazott, hogy egyenesen o az origo, aki kore epul Xavi csapata. Ehhez kepest kapott egy tartalek jatekosnak megfelelo alacsony fizetesajanlatot, es meg csak el se fogadta.
Nem lett sztem igazuk azoknak se, akik Kessievel vagy Raphival kapcsolatban Xavit indokolatlan bizalmatlansaggal vadoltak: Raphi a sok golpontjanak es teljesitmenyenek megfeleloen fix kezdo es ugy fest h a hirek szerint ragaszkodna is hozza Xavi, Kessie meg tavasszal csomo lehetoseget kapott a serultjeink miatt, es lass csodat, komolyabb mennyisegu tetmeccsen is pont annyira bizonyitott, mint elotte negyedannyin.

Xavi meg mindig nem valami edzo fenomen, hanem egy ujjonc, de nehanyan szerintem itt egyenesen hulyenek tartjak, legalabbis idonkent ugy tunik. Pedig hozza kepest nekunk kb 1% infonk van mindenrol, mindenkirol.

Csaba, en mondtam, leirtam: haborogjatok :D
Csak nem erzem jogosnak.

En most az eladnivalo jatekosokat eroltetnem, nem a fiatalokat. Ezt leirtam mar hetekkel ezelott.
Xavi a jovo evi csapaton doglozik dolgot pedig ugy ertettem, h het kozben az irodaban az eloszezont ees felkeszulest tervezi, meg igazolando jatekosokrol nez anyagokat, nem pedig a kovetkezo meccsre keszul. Hogy kiket es hogy kuld most palyara, az akarmi miatt IS lehet.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.24. 08:42:11

Andris írta:
2023.05.24. 08:31:46

Aki viszont fennakad az utobbi meccsek eredmenyen es jatekan, azt igazan nem tudom megerteni. Nem szep, ahogy irtam, de ez mar aztan tenyleg csak esztetikum, semmi mas. Az hagyjan, hogy semmi tetje nincs, de Xavi mar nyilvan a jovo evi kereten dolgozik a kovi ellenfel helyett (nagyon helyesen, szerintem), a jatekosok felel tartalek, es soha semmi hasonlo formacioban nem jatszottak. Ezek a meccsek csak probalgatasokra valok, es szerintem eppen ezert teljesen irrelevans az eredmeny es a jatek osszkepe is. Max arra jo, h kulonbozo formaciokat es jatekosokat figyeljunk, de arra is csak reszben megfelelo kornyezet.
akkor miért nem tol fel fiatalokat teljes mértékben?
Miért játszik DeJong, Lewa, TS, Gavi, Raphinha még mindig?

Azért had háborogjunk már, főleg annak fényében hogy március óta eleve gatya a mutatott játékunk. Szóval ez nem az utolsó fordulókra jellemző játék, hanem a tavaszi tendencia kicsúcsosodása.
Ez most független attól, hogy bajnokok vagyunk egyébként, azért járt a taps és az elismerés.

És nem csak Xavit hibáztatom, hanem azokat a játékosokat, akik most lehetőséget kapnak, kaparniuk kéne, hogy biztosítsák a helyüket a jövő évi keretben, erre meg flegmatikus pofával zakóznak egy kiesőjelölt ellen, már már megalázó módon.

De mondom, engem nem is érdekelt ez, nem is néztem csak most bővebb összefoglalót, mert nincs ingerenciám már meccset leülni nézni.
Igazad van amúgy, felesleges a háborgás.

Reméljük szeptembertől valami előrelé haladás fog jelentkezni.
És az elkeserítő, ha XAvi most a jövő évi kereten dolgozik, mert akkor tényleg EG-vel számol mint Busi pótlása. Az egyszerűen röhejes lenne, és teljes vakságát mutatná Xavinak, és megkérdőjeleződne bennem a szakmaisága.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2023.05.24. 08:32:42

csababarca írta:
2023.05.24. 08:19:59
Ezt nem tudom ki találta ki, hogy ő majd vkp-ban, vagy bárhol értékelhető tud lenni.
Alkalmatlan a top futballra, ez számtalanszor bebizonyosodott, csak meg kell nézni a mozgásáról pár videót, és a laikus számára is világossá válik.
Nem ő tehet róla, valaki(k) elhitették vele, hogy neki ez a foci dolog való.

Xavi viszont nem tudom, miért nem látja ezt, mi ezzel a célja? Teljesen lejáratni a játékost, hogy esélyünk se legyen valami elcheszerű csapatnak lepasszolni?
Nekem az a legnagyobb félelmem, hogy alapvetően jövőre ott fog számolni vele és esze ágában nincs megválni tőle, ezért próbálgatja ebben a szerepkörben.
Nyilván nem értünk hozzá, de szerintem szurkolóként is nem túlzás kijelenteni amit fentebb írtál, tényleg alkalmatlan arra, hogy ezen a szinten focizzon.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.24. 08:31:46

Nem szép igy zarni a szezont, remelhetoleg majd javitanak. Pl az utolso hazai bajnokit, amit a klasszikus Camp Nouban jatszanak, kotelezo megnyerni szerintem. Vagy legalabb maximalisan odatenni magunkat.

Aki viszont fennakad az utobbi meccsek eredmenyen es jatekan, azt igazan nem tudom megerteni. Nem szep, ahogy irtam, de ez mar aztan tenyleg csak esztetikum, semmi mas. Az hagyjan, hogy semmi tetje nincs, de Xavi mar nyilvan a jovo evi kereten dolgozik a kovi ellenfel helyett (nagyon helyesen, szerintem), a jatekosok felel tartalek, es soha semmi hasonlo formacioban nem jatszottak. Ezek a meccsek csak probalgatasokra valok, es szerintem eppen ezert teljesen irrelevans az eredmeny es a jatek osszkepe is. Max arra jo, h kulonbozo formaciokat es jatekosokat figyeljunk, de arra is csak reszben megfelelo kornyezet.

En amugy fel szemmel neztem az elso felidot, aztan meg kikapcsoltam.
Akinek jol esik, az haborogjon tolem nyugodtan, de szerintem most mar egyaltalan nem jogos.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.24. 08:19:59

Amikor megláttam a kezdőt, és hogy EG középre van írva, akkor eldöntöttem, hogy ezzel most nem zsibbasztom magam.

Ezt nem tudom ki találta ki, hogy ő majd vkp-ban, vagy bárhol értékelhető tud lenni.
Alkalmatlan a top futballra, ez számtalanszor bebizonyosodott, csak meg kell nézni a mozgásáról pár videót, és a laikus számára is világossá válik.
Nem ő tehet róla, valaki(k) elhitették vele, hogy neki ez a foci dolog való.

Xavi viszont nem tudom, miért nem látja ezt, mi ezzel a célja? Teljesen lejáratni a játékost, hogy esélyünk se legyen valami elcheszerű csapatnak lepasszolni?

Döbbenet, ilyet még nem tapasztaltam egy klubnál.
Persze leírhatjuk optimistán, hogy van benne ráció, mert "jól passzol" meg ilyen totál homály megállapításokat, nem ez a lényeg.
El kell felejteni örökre.
Alonso és Roberto dettó, annyi a különbség, hogy ők legalább valaha teljesítettek, elértek valami szintet. EG meg semmit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2023.05.24. 08:04:06

Ahogy olvasom a híreket nem volt rossz ötlet a második gól után álomba merülni. :mrgreen:

Az nem várom el, hogy a top 11 álljon fel, de ezt a lelketlen játékot azért sokallom.
Xavinak nagyon gyorsan rendbe kell tennie a fejeket.
Tulajdonképpen megalázza Ter Stegen egész éves munkáját. Arról nem is beszélve, hogy bedobja szerencsétlen Torret a mélyvízbe, úgy hogy senki nem akar focizni már... Itt basszus bármelyik top formában lévő játékos síró görcsöt kapna.

Alonso, Eric mehet amerre lát, ennyit bármelyik B csapatos tud.

Ha a pozitív dolgokat keresem , akkor talán annyi, hogy a Valladolid-tol talán kapunk vissza valamit ezért a potya 3 pontért. Illetve csak kiesik az Espanyol 8)
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1790
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.24. 07:24:18

Értem,hogy meg van a bajnokság,de így leégetni magunkat,kellemetlen,nem a fradika vagyunk. Még azt is leépítjük így,amit a csapat javára lehetett írni,pl.a beton védelmet. Ez Xavi sara,a gálakezdőnek jól láthatóan már tele van a férfi ember sajátja az egésszel,ha nem tudja őket megfelelően motiválni,akkor tegye pályára a fiatalokat,és/vagy azokat,akiket nem akar itt látni. Eric még buta is ehhez a játékhoz,így oda menni szerelni,még Pinyő is megirigyelné.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.24. 07:07:48

Nem tudok másra gondolni, mint nekünk már nem kell a pont, a pénz, vagy a viszont segítség a jövőben igen.
Annak függvényében, hogy 2 kapufa mellett is 3 kapott gólt hoztunk, nem méltó ez. Lehetne szebben is.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.23. 21:42:59

bence0330 írta:
2023.05.23. 21:12:10
TS; Baldé-Alonso-Chris-SR; DJ-EG-Torre-Gavi; Lewy-Raphinha
vagy
TS; Alonso-Chris-Eric-Baldé; DJ-SR-Torre-Gavi; Lewy-Raphinha

Vagy valami más. :)

Nem tudom megtippelni sem, hogy SR vagy Eric lesz DJ mellett a 2. szűrő.
Vagy esetleg Alonso-Chris-Eric-SR, DJ-Torre-Gavi, Baldé-Lewy-Raphi

Nem értem, a támadóink miért nem játszanak (Fati és Torres...), valahogy tudni kéne majd jó pénzért értékesíteni őket. Vagy már tudják, hogy ők a távozók, és jobb ha nem bénáznak direkt? :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.05.23. 21:38:06

bence0330 írta:
2023.05.23. 21:12:10
TS; Baldé-Alonso-Chris-SR; DJ-EG-Torre-Gavi; Lewy-Raphinha
vagy
TS; Alonso-Chris-Eric-Baldé; DJ-SR-Torre-Gavi; Lewy-Raphinha

Vagy valami más. :)

Nem tudom megtippelni sem, hogy SR vagy Eric lesz DJ mellett a 2. szűrő.
Na tessék - EG, SR és Alonso mennyi variációs lehetőséget biztosít! 😉
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2023.05.23. 21:27:08

Végre ! Torre is kezdő.

Azt nem értem, hogy miért kell ezt az Alonso vonalat erőltetni. Eric érdekes ott a kp-n de múltkor nem volt gáz ott.

Lássuk mit hoz a meccs.
Remélem nem bohockodjuk el Ter Stegen egész éves kőkemény munkáját.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.23. 21:12:10

TS; Baldé-Alonso-Chris-SR; DJ-EG-Torre-Gavi; Lewy-Raphinha
vagy
TS; Alonso-Chris-Eric-Baldé; DJ-SR-Torre-Gavi; Lewy-Raphinha

Vagy valami más. :)

Nem tudom megtippelni sem, hogy SR vagy Eric lesz DJ mellett a 2. szűrő.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.21. 20:46:11

davi10 írta:
2023.05.21. 18:56:01
Troym írta:
2023.05.21. 18:32:06
Ha még mindig feljutás esélyes a B csapat, nagy csapatnak meg semmi tét, akkor miért nem küldjük Baldet, Gavit, Penat, Torret pár meccsre segíteni? Gondolom ők visszajátszhatnak, és jól jönne a második csapat a másodosztályban? Van ami ezt tiltja?
És akkor ki játszana az első csapatban? :D

Pena ha minden igaz már hivatalosan az első csapathoz tartozik.
Gavi most se játszott, és ott a csodagyerek SR, ő mindenhova jó. :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.21. 18:56:01

Troym írta:
2023.05.21. 18:32:06
Ha még mindig feljutás esélyes a B csapat, nagy csapatnak meg semmi tét, akkor miért nem küldjük Baldet, Gavit, Penat, Torret pár meccsre segíteni? Gondolom ők visszajátszhatnak, és jól jönne a második csapat a másodosztályban? Van ami ezt tiltja?
És akkor ki játszana az első csapatban? :D

Pena ha minden igaz már hivatalosan az első csapathoz tartozik.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.21. 18:32:06

Ha még mindig feljutás esélyes a B csapat, nagy csapatnak meg semmi tét, akkor miért nem küldjük Baldet, Gavit, Penat, Torret pár meccsre segíteni? Gondolom ők visszajátszhatnak, és jól jönne a második csapat a másodosztályban? Van ami ezt tiltja?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.05.21. 17:05:38

Nem sok infó van arról, hogy Torre miért van ennyire parkolopalyan. Valami a háttérben lehet amiről nincs hír. Látszik a megmozdulasain a tehetség és a jatekhiany is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.05.21. 16:18:58

FCBsteve írta:
2023.05.21. 09:22:48
Viszont nekem Torre abban a pár percben is nagyon tetszett, váratlan megindulások, lefordulások - ilyet SR, Kessie nemigen nyújt... Igaza lehet Andrisnak Torre-val kapcsolatosan a játékidő-fizetendő bónusz kapcsán, az a srác több időt érdemelne a pályán...
Nem is játszik, egyszerűen nem számol vele Xavi, pedig nem sok lehetősége van a középpályán. Pedig nem tűnik rossznak, bár valami hasonlóra képes volt tavaly Puig is.
visca el barca írta:
2023.05.21. 11:08:18
tudna valaki linkelni, valami rovidebb videot a tegnapi kupaátadásról? annyira lekottott a meccs, hogy masodik gol elott elaludtam...
Annyira nem volt látványos az ünneplés, Dembelén kivül talán mindenki boldog volt, de aztán ő, Araujo, Busquets, Roberto és Raphinha mentek Xavit dobálni. Araujonak nem lehet valami komoly a sérülése, szinte egyedül dobálgatta Xavi-t... Az a rész szép volt
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1235
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.05.21. 12:06:41

Valóban nem rossz ez a Zubimendi gólpassza is szep volt … de azert pár órával korábban elnézve Kimmich tengelybol hogy forgatja egyedul a Bayernt mind rövid mind tupontos hosszu labdákkal egyik szélről a másikra váltogatva … hat azert na !!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1854
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.05.21. 11:24:33

visca el barca írta:
2023.05.21. 11:08:18
tudna valaki linkelni, valami rovidebb videot a tegnapi kupaátadásról? annyira lekottott a meccs, hogy masodik gol elott elaludtam...
fooldalon mar ott van
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.05.21. 11:08:18

tudna valaki linkelni, valami rovidebb videot a tegnapi kupaátadásról? annyira lekottott a meccs, hogy masodik gol elott elaludtam...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.05.21. 10:06:46

Egy meccset sem tudnék mondani amikor jó volt Kounde középen, a világklasszis is erős, volt egy jó szezonja vagy kettő egy Sevillában mielőtt idekerult. A vb-n is padozott volna, ha nem a jobboson játszik. A fiatalok pedig szerintem jobban tudnának itt fejlődni, biztos van olyan aki megerdemelne az esélyt. Az egyéni célok pedig lehet neked nem fontosak, nekik a csapatszintu teljesítmény után igen és még is érdekelné mindkettő. Lewa nem mindig volt a legelesebb, ez részben az ő hibája, részben a taktikae, részben a kiszolgalasé, de amit idén lemelozott az brutális, Stegen pedig élete formájában védett. Mindkettő megerdemelne egy egyéni elismerést, dijazast.

Szerk.: Én nem biroznek, mindkét esetben racsavarodtak a labdara, így nem lehet labdát vesziteni, ha van tétje, ha nincs. Ilyenert már az ifiben is leuvoltotte a fejünket az edző megyei szinten is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése