Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.10. 20:05:55

Barça's starting XI: Valdés, Alves, Bartra, Puyol, Montoya, Song, Xavi, Cesc, Pedro, Messi and Neymar.

On the bench: Pinto, Iniesta, Alexis, Mascherano, Tello, Sergi Roberto and Adriano.

Nem lesz ez rossz, Pedro gurítani fog egyet, a Bartra-Puyol páros tetszik, és jó, hogy Neymar is kezd azért. 8)

Tello és Rob jöhetne majd csereként.

Visca el Barça!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.10. 19:23:35

Most Barcelona goals ever against Betis: Kocsis 12 - Eto'o 11 - Messi 11 #fcblive

Hát, magyarok ide vagy oda, remélem ma Kocsis rekordja megdől. :)

szerk.: Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Bartra Puyol Montoya - Xavi Song Cesc - Pedro Messi Neymar #fcblive
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.10. 12:03:43

visca el barca írta:eléggé félek az esti meccstől. aki rendszeres sportfogadó, az tudja, hogy az utolsó mindig megveri az elsőt, főleg ha otthon játszik :?

jó lenne ha az első félidőben lerendeznénk a meccset, nem akarok izgulni :D
A Marca szerint Pedro fog kezdeni, szóval erre ne számíts. :mrgreen:

Valamiért én is tartok kicsit a mai meccstől, ahogy Tata is mondta, nehéz lesz, remélem, azért a srácok ránk cáfolnak és gurítanak egy ötöst a sevillaiaknak. :D

Örülnék, ha megint a Puyol-Bartra páros kezdene, illetve ha Rob is kapna majd pár percet.

Egyébként nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem a Betisről mindig Iniesta zseniális gólpassza jut eszembe, amivel Keitát kínálta meg anno. 8)
http://www.youtube.com/watch?v=rvLMXbhM1yE" target="_blank
=D>

Lényeg a lényeg, hozzuk el a három pontot, s más nem számít (copyright by Bob). :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.10. 11:50:37

eléggé félek az esti meccstől. aki rendszeres sportfogadó, az tudja, hogy az utolsó mindig megveri az elsőt, főleg ha otthon játszik :?

jó lenne ha az első félidőben lerendeznénk a meccset, nem akarok izgulni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.02. 22:38:34

Nyilván mindenki látja,hogy még valami nem oké de én nagyon bízok benne,hogy Leo király hamarosan beindul! [-o<
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.11.02. 22:00:45

sörvirsli írta:Nyilván Tata is tudja és látja,hogy Messi még nem 100%os de ezt kifelé biztos nem fogja kommunikálni mert a csapatnak is jobb lélektanilag -az ellenfélnek meg rosszabb - az a hit,hogy Leo kifogástalan állapotban van.
Nyilván dolgoznak a háttérben,hogy minden oké legyen.
azt én is nagyon remélem és várom is....de gondolom te is (és a vak islátja) hogy a valóság nem az amit Tata beszél.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.02. 20:34:38

Nyilván Tata is tudja és látja,hogy Messi még nem 100%os de ezt kifelé biztos nem fogja kommunikálni mert a csapatnak is jobb lélektanilag -az ellenfélnek meg rosszabb - az a hit,hogy Leo kifogástalan állapotban van.
Nyilván dolgoznak a háttérben,hogy minden oké legyen.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Don Blaugrana 2005
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.09.30. 18:00:44

2013.11.02. 19:47:52

Chino írta: Az a megszorongatás enyhén szólva túlzás. Az az igazság, hogy csak annyi volt a kérdés, hány góllal nyerünk, annak meg inkább örüljél, hogy Alexis lövi a gólokat és idén ha Messinek nem megy akkor is meg tudjuk nyerni a meccseket.
Én örülök, ki mondta, hogy nem örülök? Annyit írtam le, hogy nem ez a szokásos. Szerintem viszont túlzás, hogy csak annyi volt a kérdés, hogy mennyivel nyerünk. Ha Neymar labdája nem megy el a lábak között akkor is csak ez a kérdés? Bár gondolom, hogy ha Messi belövi a tizit az Atletico elleni visszavágón, akkor ott is csak ennyi a kérdés. Igen is megszorongattak minket, pláne, hogy ha az első félidőben berúgják a helyzetüket. Azért ne hogy már azt mondjuk, hogy ez egy teljesen sima meccs volt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.11.02. 18:24:36

Don Blaugrana 2005 írta:een: ) Am meg az Espanyol megszorongatja a Barcát a Camp Nou-ba, Sanchez nyeri meg a meccset a Barcának, Messi nem lő gólt, Sanchez pedig már majdnem beéri őt a góllövőlistán. Mégis mi folyik Barcelonában? :D
Az a megszorongatás enyhén szólva túlzás. Az az igazság, hogy csak annyi volt a kérdés, hány góllal nyerünk, annak meg inkább örüljél, hogy Alexis lövi a gólokat és idén ha Messinek nem megy akkor is meg tudjuk nyerni a meccseket.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.11.02. 17:53:18

amikor Matino nyilatkozatait olvasom, hajlamos vagyok hitelt adni azoknak akik állítják, hogy nincs meg a szükséges respektje, tekintélye,...stb.amit most előadott az egy gyenge bizonyítvány magyarázat ami mögött semmi meggyőzőerő nincs. azt, hogy manapság Messi a csapat hatékonyságának a leggyengébb láncszeme a vak is látja, csak ő nem. nyilvánvalóan mellébeszél és ez nagyon nem jó, mert még a meglévő ázsióját is rontja.
mielőtt nekem rontanátok: nem gondolom, hogy Messi nem fog még nagyon sok csodás gólt lőni és klasszis játékkal elkápráztatni bennünket! de ha egyszer most pocsékul játszik akkor miért kell festeni?
amúgy meg a .."betömörülö védelem" ....ha ezt hallom már csak röhögnöm kell, a védelem akkor hatásos ha megfékezi az ellenfél támadásait! ezt kellene végre egy hatékonyabb játékkal megoldani, nem a végtelenségig ismételni ugyanazt.
Don Blaugrana 2005
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.09.30. 18:00:44

2013.11.02. 17:13:42

Én azt mondom, hogy nem is a tegnapi meccs az ami kiakasztó, hanem az, hogy ez már vagy a 3.-4. ilyen meccsünk volt a szezonban.És november eleje van, illetve a szezon nagy része, és neheze még hátra van. De ami nekem speciel nem tetszik, az az, hogy Pep idején kb. 1 normális taktika nem volt ellenünk, most meg már több van. Hiszen nem kis különbség volt abban, ahogy a Real vert minket tavaly, ahogy a Bayern(és Kassai) végzett ki minket Münchenbe, és ahogy a Chelsea ellen estünk ki 2012-ben. Az pedig nem kis baj, hogy a spanyol "kis csapatok" edzőinek ezáltal meg van adva a lehetőség, meg kell nézniük azokat a meccseket, kielemezni, kiválasztani azt a taktikát, ami az ő keretüknek legjobban fekszik(esetleg keverni egy kicsit ezeket), illetve kell egy bizonyos mázli is. Más kérdés, hogy ere sem Pep, sem Tito nem tudott(hasznosan) válaszolni. Most pedig már egyszerre több taktikára kéne(hasznosan) válaszolni. Ami tetszett, hogy voltak beívelések,meglepően néha Alvesnek sikerült még a tizenhatoson belülre is beívelni a labdát( :mrgreen: ).Egyébként szerintem Xavi egészen jól játszott tegnap. Igaz elmaradtak a nagyobb passzai, de most komolyan hova tudott volna passzolni, amikor az ellenfél annyira hátul védekezik, hogy mögöttük egyszerűen nincsen terület. Am meg az Espanyol megszorongatja a Barcát a Camp Nou-ba, Sanchez nyeri meg a meccset a Barcának, Messi nem lő gólt, Sanchez pedig már majdnem beéri őt a góllövőlistán. Mégis mi folyik Barcelonában? :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.02. 16:05:31

Vakmacska írta:
Pep ezt a totális letámadást preferálta. Szerintem az ő idejében igazán nem is volt rá szükség.
Akkor is tiki-taka volt, csak valahogy gyorsabb volt a tempó is. Most nincsenek meg azok a gyors passzok, mint anno. Most gondolkodnak egy-egy passz előtt.
Ráadásul most már ha valaki beindul, egyből odakapálnak neki egyet.
A Real elleni meccsen is előfordult, hogy még a nem labdás embert lerántották, lekönyökölték, felrúgták, a bíró meg nem is foglalkozott vele.
Az Espanol tegnap nem is akart gólt rúgni. Nagyobb antifocit nyomatott, mint a Műringyó féle régi cselszkij.
Xavit én is most már inkább hátránynak tartom, már nem játssza azt a direkt játékot, mint régen, hiányoznak a gyilkos passzai. Ezért mondom azt, hogy Thiago eladása nagy hiba volt.
Tata nem engedte volna el, ő remekül beleillett volna az új stratégiai elemekbe. Gyors, direktebb játékot játszik, és sokszor úgy, hogy ő maga is gólhelyzetbe kerül.
Remélem vissza fog térni hozzánk.
Elég sok dolog hibádzik ebben a hosszászólásban.

1. Pep Barcáját nem hasonlítsuk a mostanihoz. Az a taktika, az a fegyelmezettség, az a gyorsaság és hatékonyság egyszerűen a semmiből lepett meg mindenkit. Ahogy minket ugyanúgy az ellenfelet is. Egész évben a Chelsea tudott ellenünk egy normális taktikát taktikát kidolgozni. 1 évvel később az Inter, 1-gyel később nem volt ellenfelünk. Azóta viszont megtalálták annak a játéknak az ellenszerét.
2. Xavi játéka azóta lelassult, a kulcspasszai leredukálódtak. Ha jól emlékszem a 08-09-es szezonban 30 gólpassz körül volt. Most sztem a felét sem éri el. Iniesta játéka elképesztően átalakult. Akkor is megcsinálta a maga finomságait, de ő is csak szórta a gólpasszokat. Most viszont jóval kevesebb ilyen labdát ad, ellenben rátekeredik nagyon is a labdában. Ennyiben érzek előrelépést Fabregasszal, hogy ő pl. elképesztően sok gólpasszt ad és középpályás létére sok gólt is lő. Én jelen pillanatban simán a legjobb kezdő 11 közé tenném a srácot, jelenleg Iniesta helyére.
3. Ezt a Thiago témát nem fejeznénk már be? A srác 4. számú emberke volt itt. Nem mondom, ha marad, akkor nem adhatott volna pluszt a csapatnak, de a szezon végén ennek semmi jele nem volt. Másrészt nem tudom miről beszélsz, ugyanis nem Tito miatt távozott Thiago. Ő ugyanúgy számolt vele, de Thiago menni akart, a Bayern meg őt akarta. Esélyünk nem volt megtartani, ráadásul alacsony volt a kivásárlási ára is... Reméljük az öcsi beváltja majd a helyét a jövő évi, vagy akár 2 évvel későbbi keretbe.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.11.02. 14:27:10

Chino írta: Azért nem volt ez akkora katasztrófa szerintem mint sokan állítják.
Egyáltalán nem, az Espanyol betömörült, nagyon odatették magukat. Nézzetek meg mondjuk 1:40nél azt a szerelést a videóban, azért kevés spanyol csapat szívja fel magát ennyire ellenünk:
De ők egyébként sem szokták könnyen adni magukat, mondjuk általában az idegenbeli meccseken szoktak megszorongatni, szóval maradéktalanul én sem vagyok elégedett hazai pályán egy ilyen 1-0-lal. Lehetett volna jobban is teljesíteni (Alves, Xavi, Messi stb.), de igazából az Espanyolnak köze nem volt a meccshez, nekünk viszont megvoltak a helyzetek, amiből végül csak sikerült gólt rúgni.
Az meg sokat elmond, hogy Fabregas 5 perc alatt több gólpassz értékű labdát osztott ki, mint Xavi és Iniesta egész meccsen. (Hozzáteszem, egy addigra már teljesen kinyílt ellenféllel szemben, de ettől függetlenül jól mutatja, hogy mi az az egyszerűség, gyorsaság, ami most hiányzik az irányítóinkból.)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.11.02. 14:08:24

torotam írta: Tata jól felismerte, hogy a betömörülő védelmekkel szemben a körbepasszolás, a folyamatos visszapasszok, az állóháború nem eredményes. Direktebbé kell tenni a támadásokat, azt pedig nagyobb terület nyerésével lehet, kvázi ki kell csalogatni a sündisznóból az ellent.
Pep annó erre nem volt képes (Tito sem), a betömörülő ellenfélben pedig egy szöglet, szabadrúgás vagy kontra révén mindig benne van a gól (lásd pl anno Chelsea, vagy Mourinho Madridja).
Pep ezt a totális letámadást preferálta. Szerintem az ő idejében igazán nem is volt rá szükség.
Akkor is tiki-taka volt, csak valahogy gyorsabb volt a tempó is. Most nincsenek meg azok a gyors passzok, mint anno. Most gondolkodnak egy-egy passz előtt.
Ráadásul most már ha valaki beindul, egyből odakapálnak neki egyet.
A Real elleni meccsen is előfordult, hogy még a nem labdás embert lerántották, lekönyökölték, felrúgták, a bíró meg nem is foglalkozott vele.
Az Espanol tegnap nem is akart gólt rúgni. Nagyobb antifocit nyomatott, mint a Műringyó féle régi cselszkij.
Xavit én is most már inkább hátránynak tartom, már nem játssza azt a direkt játékot, mint régen, hiányoznak a gyilkos passzai. Ezért mondom azt, hogy Thiago eladása nagy hiba volt.
Tata nem engedte volna el, ő remekül beleillett volna az új stratégiai elemekbe. Gyors, direktebb játékot játszik, és sokszor úgy, hogy ő maga is gólhelyzetbe kerül.
Remélem vissza fog térni hozzánk.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.11.02. 14:08:06

torotam írta: Tata jól felismerte, hogy a betömörülő védelmekkel szemben a körbepasszolás, a folyamatos visszapasszok, az állóháború nem eredményes. Direktebbé kell tenni a támadásokat, azt pedig nagyobb terület nyerésével lehet, kvázi ki kell csalogatni a sündisznóból az ellent.
Pep annó erre nem volt képes (Tito sem), a betömörülő ellenfélben pedig egy szöglet, szabadrúgás vagy kontra révén mindig benne van a gól (lásd pl anno Chelsea, vagy Mourinho Madridja).
Pep ezt a totális letámadást preferálta. Szerintem az ő idejében igazán nem is volt rá szükség.
Akkor is tiki-taka volt, csak valahogy gyorsabb volt a tempó is. Most nincsenek meg azok a gyors passzok, mint anno. Most gondolkodnak egy-egy passz előtt.
Ráadásul most már ha valaki beindul, egyből odakapálnak neki egyet.
A Real elleni meccsen is előfordult, hogy még a nem labdás embert lerántották, lekönyökölték, felrúgták, a bíró meg nem is foglalkozott vele.
Az Espanol tegnap nem is akart gólt rúgni. Nagyobb antifocit nyomatott, mint a Műringyó féle régi cselszkij.
Xavit én is most már inkább hátránynak tartom, már nem játssza azt a direkt játékot, mint régen, hiányoznak a gyilkos passzai. Ezért mondom azt, hogy Thiago eladása nagy hiba volt.
Tata nem engedte volna el, ő remekül beleillett volna az új stratégiai elemekbe. Gyors, direktebb játékot játszik, és sokszor úgy, hogy ő maga is gólhelyzetbe kerül.
Remélem vissza fog térni hozzánk.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.11.02. 14:05:28

sörvirsli írta:Ez a meccs nálam nem csak a szezon de az egész idei év legrosszabbja volt!
Mindenki nudli Montoyán kívül de ez az Alves... szörnyűbb mint az előző szezon Pedro+Alexis párosa! Nagyon remélem,hogy tényleg nem hosszabbítják meg a szerződését (mint ahogy már mondták is egyszer).
A csapattal továbbra is az a gond ami évek óta,ilyen bekkelő betömörülő csapatok ellen: MIÉRT NEM LÖVÜNK TÁVOLRÓL??? :?:

Bőven voltak még távoli lövéseink. Volt hogy kétszer egymás után. Ini, Alexis, Xavi és Alves is többször rászúrta, de folyamatosan blokkolták. Az ilyen sündisznó felállásban, hogy minimum 8 védő van a 16-oson belül az átlövés még eredménytelenebb tud lenni, ráadásul sokkal inkább benne van a veszély hogy lekontráznak.

Azért nem volt ez akkora katasztrófa szerintem mint sokan állítják. A védelem teljesen rendben volt. Igazán egy helyzetük volt, de az is egy ártatlan szituációból, mert Alves és VV nem értette meg egymást.
Nyilván nem fogjuk kitenni ezt az ablakba, leginkább Busi teljesítményén akadtam ki, remélem Messi most felszívja magát és nem kezd el görcsölni. Az külön öröm, hogy Alexis személyében van egy új góllövőnk, akinek a mezőnybeli teljesítménye sem esett vissza.
Én személy szerint ezt a meccset X-re vártam, így méginkább örülök, hogy sikerült nyerni.
Forca Barca!!!!
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.11.02. 13:51:36

sörvirsli írta:Oké, akkor Neymar,Alves és Xavi távoli (15méternél messzebb) lövései mik voltak?
Csak a legnagyobb helyzeteink... 8)
Mégsem azokból született a gól. :mrgreen:
Kép
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.02. 13:33:58

Vakmacska írta:Próbáltak kontrára játszani a második félidőben, át akarták engedni a területet az Espanolnak, de ők nem éltek a lehetőséggel. Hátul maradt 4-5 ember állandóan, és hihetetlen látványosan nem akartak támadni. Többek között ez is gond volt.
Ezt én is így gondolom!
Tata jól felismerte, hogy a betömörülő védelmekkel szemben a körbepasszolás, a folyamatos visszapasszok, az állóháború nem eredményes. Direktebbé kell tenni a támadásokat, azt pedig nagyobb terület nyerésével lehet, kvázi ki kell csalogatni a sündisznóból az ellent.
Pep annó erre nem volt képes (Tito sem), a betömörülő ellenfélben pedig egy szöglet, szabadrúgás vagy kontra révén mindig benne van a gól (lásd pl anno Chelsea, vagy Mourinho Madridja).

Xavit sajnos egyre jobban féknek érzem a megtorpanásaival, a forgásaival és a felesleges, térfélen történő oda-vissza-előre-hátra-5 méteren belül passzaival. Fabregassal gyorsabbak és direktebbek vagyunk (szerintem).
Meg ugye egy formában lévő Iniesta sem ártana...
Visca el BARCA!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.11.02. 00:22:49

Próbáltak kontrára játszani a második félidőben, át akarták engedni a területet az Espanolnak, de ők nem éltek a lehetőséggel. Hátul maradt 4-5 ember állandóan, és hihetetlen látványosan nem akartak támadni. Többek között ez is gond volt.
Istenigazából a 2. félidő első 10-15 percét nyomták meg a fiúk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.02. 00:22:30

recrea írta:
sörvirsli írta:A csapattal továbbra is az a gond ami évek óta,ilyen bekkelő betömörülő csapatok ellen: MIÉRT NEM LÖVÜNK TÁVOLRÓL??? :?:
Mert nincs távolról jól lövő játékosunk.
Mert ilyen védekezés esetén erre sincs hely és terület.
Mert nincs idő előkészíteni a lövést.
Mert 2 ember azonnal benne van a játékosunk hátsó felében, amint labdát kap.

Továbbra sem ez a megoldás.
Plusz hozzátenném, hogy örök mondás lövésből lesz a gól, de azt nem szokták hozzátenni, hogy lepattanó lövésből lesz egy jó kis kontra is. :D Labdavesztésnél könnyebb reagálni s visszaszerezni, mint egy lövés utáni lepattanóból indított kontrát lereagálni.

A 4 indoklással részemről egyetértek egyszerűen nincs elég hely, ha van lehetőség szoktunk azért lőni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.11.02. 00:24:04-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.11.01. 23:51:22

csababarca írta:
recrea írta: Mert nincs távolról jól lövő játékosunk.
Mert ilyen védekezés esetén erre sincs hely és terület.
Mert nincs idő előkészíteni a lövést.
Mert 2 ember azonnal benne van a játékosunk hátsó felében, amint labdát kap.

Továbbra sem ez a megoldás.
ez igaz lehet, de ma lehetett volna többször,mert idő,hely,terület is volt.csak senki nem merte elvállalni.
Az sem igaz,hogy nincsenek jó lövőink, igaz nem 30ról, de 20ról simán veszélyes akárki a csapatból.
Én nem így látom kívülről, és számomra úgy tűnik, h a játékosok sem belülről. Szvsz helyén van a csapattagok önbizalma, és különösebb tökösség sem kell hozzá, h "merni" kéne a távoli lövéseket, kétlem, h ez az oka annak, h nem tesszük.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.11.01. 23:46:24

sörvirsli írta:Oké, akkor Neymar,Alves és Xavi távoli (15méternél messzebb) lövései mik voltak?
Csak a legnagyobb helyzeteink... 8)
Ezt senki nem cáfolta, csak a kérdésedre válaszoltam.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.11.01. 23:45:40

recrea írta: Mert nincs távolról jól lövő játékosunk.
Mert ilyen védekezés esetén erre sincs hely és terület.
Mert nincs idő előkészíteni a lövést.
Mert 2 ember azonnal benne van a játékosunk hátsó felében, amint labdát kap.

Továbbra sem ez a megoldás.
ez igaz lehet, de ma lehetett volna többször,mert idő,hely,terület is volt.csak senki nem merte elvállalni.
Az sem igaz,hogy nincsenek jó lövőink, igaz nem 30ról, de 20ról simán veszélyes akárki a csapatból.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.01. 23:21:10

Oké, akkor Neymar,Alves és Xavi távoli (15méternél messzebb) lövései mik voltak?
Csak a legnagyobb helyzeteink... 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.11.01. 23:17:49

sörvirsli írta:A csapattal továbbra is az a gond ami évek óta,ilyen bekkelő betömörülő csapatok ellen: MIÉRT NEM LÖVÜNK TÁVOLRÓL??? :?:
Mert nincs távolról jól lövő játékosunk.
Mert ilyen védekezés esetén erre sincs hely és terület.
Mert nincs idő előkészíteni a lövést.
Mert 2 ember azonnal benne van a játékosunk hátsó felében, amint labdát kap.

Továbbra sem ez a megoldás.
Válasz küldése