Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.10. 06:09:50

Minthogy ez a keret ismételten produkál ezzel az edzővel teljesen elfogadhatatlan játékot, ezzel szemben nem érv, hogy vannak jó meccseik is. A sztárjaink közül sokan vannak kritikus életrkorban, Neymar játéka pedig egész évben nincs beillesztve a csapatjátékba. Bűn várni a nagy változások megkezdésével.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.04.10. 00:30:01

Atalanta írta:Itt mindenki azt hiszi, ugy számol, hogy nyerünk az El Classicon. Ez most komoly? Akkora zakót fogunk kapni ezektől, hogy a fal adja a másikat.
Azért, mert másképp nem is érdemes számolgatni már. Egy ilyen meccsen egyébként nem lehetetlen a győzelem, csak hát sajnos a gyengébbek ellen nem megy valahogy. Egyre nehezebb a csúcsra járatás, a félgőz meg ettől a csapattól kevés.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.10. 00:23:31

Atalanta írta:Itt mindenki azt hiszi, ugy számol, hogy nyerünk az El Classicon. Ez most komoly? Akkora zakót fogunk kapni ezektől, hogy a fal adja a másikat.
Ahhoz, hogy maradjon remény, úgy kell számolni. :wink:

Zakót, valószínű... Láttad őket játszani mostanában?
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2017.04.09. 23:05:57

Itt mindenki azt hiszi, ugy számol, hogy nyerünk az El Classicon. Ez most komoly? Akkora zakót fogunk kapni ezektől, hogy a fal adja a másikat.
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.09. 14:56:37

Igazából nem is az a legnagyobb baj hogy elveszítettük( van rá esély) a bajnokságot, hanem hogy ,legalábbis én ezt gondolom: évek óta nem volt ennyi jó és ütőképes csapat a ligában, ha most a Real nyeri meg, márpedig nagyon ez a helyzet , akkor elgondolkodtató a dolog!

L.E: Nem igazán értettem mit is akart... Azt sem mondhatom, tartalékolt mert talán egy. kettő kivételével mindenki játszott aki a fontos bl meccsen kezdő lesz...
Ha meg lehetőséget akart adni embereknek, miért így, nem lett volna okosabb csereként szerepeltetni és ha esetleg úgy áll a dolog akkor több időre becserélni?

Megint arra tudok gondolni, már jó ideje tudják kit is adunk el és musz. kezdőként foglalkoztatni mert nyilván kicsivel emelkedik az eladási ára.

Azon a téren még érdekesebb a dolog: Persze most mindannyian (kritizáljuk) L.E, de..
Ahogy egy jó Real ismerősöm mondotta...

"Azon kívül hogy felküld egy bizonyos kezdőt és ez lehet Barca, lehet Real edző, tök mindegy, ezek a játékosok pontosan tudják mit, mikor, miért kell tenni és itt vége is van az edző szerepének" tökéletesen igazat adok neki!
Igen, van még szerepe a cseréknél, de ez talán az esetek többségében( nem sérülés) az Ő elhibázott kezdő lépése lehet, ha csak nem verjük ez ellent 4 góllal mert akkor jön, lehetőséget kell adni stb.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.09. 14:40:07

Húú...ez a tegnapi meccs rémes volt! Nem is tudom, hogy tudtak ilyen semmilyen módon hozzáállni a meccshez. Tudom, hogy a Malaga otthon nem egyszerű ellenfél, de nem is tudom hova tenni a tegnapi meccset.
Mindenekelőtt LE sara a tegnapi meccs, mert iszonyat nem voltak felpörögve a srácok, és én ezt az edző hibájának vélem. Másrészt egy totál töketlen középpályát rakott fel! Tegnap nálam ismét bizonyítást nyert, hogy sem DS, sem Gomes nem ide való játékos, uh az új edző legnagyobb feladata lesz az, hogy őket kisöpörje innen. SR volt a legjobbunk magasan. Amúgy nagyon feltűnő, hogy Gomest mennyire nem szeretik a többiek. Feltűnően kerülik a passzokkal. Messi is magához képest igen felindultan combjára csapott, mikor a filléres labdáját Gomes még ellőni sem tudta, annyira lassú volt.
Neymar meg megint behülyült, pedig épp múlt héten dícsértem, hogy lehiggadt.
Nem a bajnokság elvesztése fáj igazán, hanem az, hogy számtalan lehetőségünk lett volna előzni, de mindig elbénáztuk. És ezt rovom fel leginkább LE.nek! Ha egy Psg ellen ki mertünk menni darálni, akkor ilyen tizenikszedik csapatokat nem tudunk megverni...ez szörnyű!
Amúgy van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Reált fogni fogjuk - mivel a rangadókra fel tudunk pörögni - és a végletekig fogjuk hajszolni a bajnokságot, ami végül nem fog összejönni. Azért bízom benne, hogy a többi kupa nem megy rá. A Bl-ben azért bízom, mert a gálacsapatunk elég jó, viszont a cserepadunk kriminális!!!
Ezerszer bizonyította már ez a 2 balfék, hogy a mi középpályánk játékát ők nem értik, ide kevesek. Komolyan miért nem lehet Inivel kezdeni, és levinni a 50-60. perc körül. Mindig meg kell várni, hogy futnunk kelljen az eredméyn után - eredmény nélkül
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.09. 14:31:02

Furi egy helyzet volt ez a tegnapi:)
Jómagam is annyira el voltam telve a Real "bukóval" hogy nem is igazán érdekelt az esti meccsünk...
Azt gondoltam ezt behúzzuk, úgy alakult, hazaértem a második félidő közepére, siralmas volt látni.
Ma megnéztem felvételről, még siralmasabb volt:)
Talán az látszódott, mindenki a bl re spórol vagy nem is tudom....

Nem szoktam embereket bántani, kritizálni, de Gomes most olyan szinten kilógott hogy az valami förtelem... , persze itt lehetne említeni másokat is, ám ez annyira szembetűnő volt , hihetetlen

Ez a hajó most elment, nem hinném hogy a "sötét oldal" hibázni fog és még a classico vereség is beleférne számukra, esély=0...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hedora 2017.04.09. 14:42:51-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.09. 14:22:44

Legendinho írta:Most lehet, hogy csak a tegnapi csalódás beszél még belőlem, de mégis, szerintetek hogy fogunk bajnokságot nyerni? :D LE hirtelen leáll az idióta rotálásával, mert 3 év után végre beismeri, hogy hülyeséget csinál, mikor fél csapatot lecseréli? Vagy majd megáll a rotálós játékával pont a legnehezebb meccsek közepette? Vagy Gomes megtanul játszani, vagy LE végre a padra vágja a szezon végéig? Vagy ha mi nem leszünk jobbak, akkor összezuhan a Real? Vagy mégis, hogy fogunk nyerni? Ezt kötekedés nélkül írom, tényleg érdekel, hogy gondoljátok, hogy nyerünk.
Sehogy.Ez elment.Meghozza csúnyán LE (és a stábja) miatt. Mindenki látja hogy a csapat nem birja el egyszerre Gomest és Denist a pályán Pique el van tiltva Matyinak muszáj játszani erre felrakja azt a középpályás sort ami totálisan inkompetens, had legyen tuti.Ennél nagyobb marhaságot akkor tudott volna csinálni ha Maryit berakja bal futóba.

Annyi esélyünk maradt hogy a Real esetleg megreccsen amúgy ez a bajnokság kuka.
Kép
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.04.09. 12:04:23

Most lehet, hogy csak a tegnapi csalódás beszél még belőlem, de mégis, szerintetek hogy fogunk bajnokságot nyerni? :D LE hirtelen leáll az idióta rotálásával, mert 3 év után végre beismeri, hogy hülyeséget csinál, mikor fél csapatot lecseréli? Vagy majd megáll a rotálós játékával pont a legnehezebb meccsek közepette? Vagy Gomes megtanul játszani, vagy LE végre a padra vágja a szezon végéig? Vagy ha mi nem leszünk jobbak, akkor összezuhan a Real? Vagy mégis, hogy fogunk nyerni? Ezt kötekedés nélkül írom, tényleg érdekel, hogy gondoljátok, hogy nyerünk.

Ezzel a tegnapi meccsel az egész évet lenulláztuk. 2 pontot bukott otthon a Real, kicsit össze is törtek, látszott a fejeken, hogy itt gond lehet. Erre az helyett, hogy kíméletlenül kihasználjuk a botlást, és felnyomjuk a gálát, hátha tudunk valamit kezdeni azzal a Malagával aki otthon is bemutatott nekünk, LE felküldi az abszolút alkalmatlan csapatot, hogy oktasson.

Ezzel a meccsel a Realnak visszaadtuk a hitet, a csapatnak is csodásan jött ez a kudarc így a BL előtt, ráadásul pihentetés se volt semmi, mert oda kellett tenni magunkat a második félidőre.

Reménykedni kell, az oké de szerintem ezt el lehet felejteni úgy ahogy van. Ez tegnap elúszott.
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.09. 11:57:00

90 ponttal szerintem nem lehet bajnokságot nyerni. Atleticonak jött össze mostanában, de úgy álltak a végére a csillagok.
Elengedni a bajnokságot soha nem engedném el, amíg matematikai esély van, de be kell látni nagyon nem rajtunk múlik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.09. 11:47:24

Bob_Marley írta: Bizakodni, amíg lehet szerintem mindig kell is. Elég nehéz helyzetben vagyunk, ez tény. Számításaim szerint ha minden meccset megnyernénk se lenne elég pontokban. :?
Én 10%-nál többet jelenleg nem adok a bajnoki címünkre. Nagyon le kéne olvadnia a Realnak, hogy ez összejöjjön. Kb. az kéne, hogy oda-vissza kapjanak 1 négyest a Bayerntől, és teljesen összeessenek. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.09. 11:39:38

Samper írta:
Bob_Marley írta:Én amíg van sansz bízok benne. Az utóbbi évek legnehezebb címe lenne, kettő után nagyon nehéz. Maira nincs mentség, a húzóemberek mondtak csődöt. :(
Képtelen vagy belátni, hogy a masina nincs használható állapotban?
Hullámzik nagyon. :D

Bizakodni, amíg lehet szerintem mindig kell is. Elég nehéz helyzetben vagyunk, ez tény. Számításaim szerint ha minden meccset megnyernénk se lenne elég pontokban. :?
Kép
Kép
Kép
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2017.04.09. 10:18:04

Rivaldo11 írta:A szezon pontosan rávilágít arra, hogy mi a helyzet. Van egy olyan csapatunk, amely motivált állapotában még mindig olyan játékra képes, amire kb. senki. Viszont ha csak 1 fogaskerék hiányzik, máris borzasztó sebezhető a csapat, nem működik, ez egyértelmű. Kb. 3 kezdő szintű igazolás kell, mert a keretet csak így lehet normálisan rotálni, amire viszont mindenképp szükség van egy szezon során.
Az, hogy a Malaga, Depor, Alaves, Betis négyes elvisz tőlünk 11 pontot, az vállalhatatlan. Ha megnézzük, hogy ezen csapatok ellen játszott 8 meccsen kik léptek pályára, rögtön mutatja is a keret alkalmatlanságát a rotációra.
A liga nagy valószínüséggel elveszett, bár ezzel még várjuk meg a madridi meccset. Ha ott nyerni tudnánk, adnék kb.30%-ot.
Maximálisan egyetértek! Ha nem a legerősebb csapatunk áll ki és nem az utolsü 5 helyezett az ellenfél, SEMMI esély a győzelemre! ...és ebben jobb a madrid, ők mindig hoznak egy elég magas szintet, mindegy milyen csapattal állnak ki! Sajnos ligát csak kiegyensulyozott teljesíménnyel lehet nyerni.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.09. 09:40:54

A szezon pontosan rávilágít arra, hogy mi a helyzet. Van egy olyan csapatunk, amely motivált állapotában még mindig olyan játékra képes, amire kb. senki. Viszont ha csak 1 fogaskerék hiányzik, máris borzasztó sebezhető a csapat, nem működik, ez egyértelmű. Kb. 3 kezdő szintű igazolás kell, mert a keretet csak így lehet normálisan rotálni, amire viszont mindenképp szükség van egy szezon során.
Az, hogy a Malaga, Depor, Alaves, Betis négyes elvisz tőlünk 11 pontot, az vállalhatatlan. Ha megnézzük, hogy ezen csapatok ellen játszott 8 meccsen kik léptek pályára, rögtön mutatja is a keret alkalmatlanságát a rotációra.
A liga nagy valószínüséggel elveszett, bár ezzel még várjuk meg a madridi meccset. Ha ott nyerni tudnánk, adnék kb.30%-ot.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.09. 08:22:01

Bob_Marley írta:Én amíg van sansz bízok benne. Az utóbbi évek legnehezebb címe lenne, kettő után nagyon nehéz. Maira nincs mentség, a húzóemberek mondtak csődöt. :(
Képtelen vagy belátni, hogy a masina nincs használható állapotban?
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2017.04.09. 07:59:13

Feast4 írta: Viszont kövezzetek meg SR nagyon komoly volt a helyén.
SR szerintem is nagyon jó volt, az ő megindulásai jelentettek veszélyt. Sajnálatos, hogy Masch kiugratását nem tudta beverni.
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.04.09. 07:39:23

Bosszantó, mert a Sevilla-Valencia-Bilbao megvolt oda-vissza, Atleti ellen is 4 pontot szereztük, ami nagyon erős alap lenne a bajnoki címhez, ehhez képest elmegy a 16-17-18. helyezett csapatok ellen..
Én nem szeretek játékosokat kiemelni és szidni, de ez a Mathieu-Denis-Gomes trió egy rémálom, ilyen lassú, nyámnyila, szürke emberek egyszerűen nem kerülhetnek pályára ilyen tét mellett. Remélem jövőre kicsit újragondoljuk a keretet.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.09. 03:20:51

Én amíg van sansz bízok benne. Az utóbbi évek legnehezebb címe lenne, kettő után nagyon nehéz. Maira nincs mentség, a húzóemberek mondtak csődöt. :(
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.09. 01:27:04

Buktuk egészet.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.09. 00:54:40

Igazából nagyon cink!Gyenge volt és szánalmas.Nagyon nem nekünk áll innen a zászló.Ennyi.

Viszont kövezzetek meg SR nagyon komoly volt a helyén.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.09. 00:46:59

csababarca írta:
Nero. írta:Mi most a képlet? Eddig úgy volt hogy ha nyerjük a klasszikust egy Real botlás elég. Most már ha ikszelnek se elég hanem ki kell kapniuk?

Amugy jogosak a kiakadások, ez a mai Enrique sara meg a középszereké.
3 ponttal vezetnek.
és van egy elmaradt meccsük.

ha nyerünk ellenük, akkor is egyszer még ki kellene kapniuk. lehet az elmaradt meccs is, de két vereség kell az ellenük lévővel együtt, nekünk meg 100%os győzelmi mutató. ez utóbbi a nehezebben kivitelezhető szerintem.
Kossz, én még nem adnám fel mondjuk mostantól van kb. 30% sanszunk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.04.09. 00:12:20

ez az egész idény arról szól, hogy milyen idióta fos a játékospolitikánk.
vesszük a méregdrága lózungokat, akik egy egyeneset sem képesek a labdába rúgni, miközben a saját neveléseket elüldözzük.
hagyni kellett, hogy elmenjen Thiago (igaz, ő még LE előtt ment el), aki ha marad, most már Ini helyén tuti kezdő lenne.
Munir is elment, aki százszor különb, mint a 30 millás Paco.
Alves is elment, egy évük volt, hogy hozzanak helyette valakit. Erre ki jött? Vidal, aki egy támadó játékos, nem védő (bizonyította is nem egyszer), na meg az a másik csodagyerek, akinek már a nevére sem emlékszik az ember, és kapott kb 10 percet. SR hellyel közzel betöltötte a posztot, de látszik, hogy az nem az ő világa. És még mindig nincs a képbe senki a helyére.
Védők: van egy jó Umtitink, de mellé ki van? Egy Piqué, meg egy öregedő Masch, na meg ez a Matyi, aki inkább ne is lenne. Balhátvéd? Jött Digne, aki konkrétan teljesen el lett felejtve a hétvégi meccsig.
Középpálya: ezt nem részletezem, mert már egy éve ezt beszéljük. Thiagot hagytuk elmenni, és az alapemberek is eléggé ingatag formát mutatnak. Előre bevált Arda, és kész.
Szóval kemény két játékos az, aki bevált (Arda, Umtiti) a többi meg süllyesztő, kuka, stb.
Egyedül Vidal még az, akiben lehet potenciál, de kiemelten csakis támadóként, és nem védőként.
Utánpótlásból ki jött az elmúlt években? Konkrétan senki. Aki meg már volt, az el is ment, RAfi kivételével, de ő is még Pep idején került fel.
És itt jön a képbe Pep: ő remekül nyúlt az utánpótláshoz, mert meríteni, próbálni játékosokat.
Ő is rotált, és jól is rotált.
Nem értem, hogy LE miért nem egy-egy játékost cserél csak. A csapatnak is könnyebb lenne, no meg az új fiúnak is. Könnyebben beszokhatna. Ráadásul miért nem mer a B csapathoz nyúlni?

Azért azt is megkérdezném, hogy kinek az ötlete volt, hogy ezek a játékosok jöjjenek ide.
Gondolom nem kizárólag LE ötlete volt. Kik voltak azok a játékosmegfigyelők, akik ezeket hozták.
Kik felelnek ezért?
Elég nagy botrányok voltak mostanság a klub körül, jöttek-mentek az emberek a vezetőségben, Zubi elment, utána jöttek ezek a lózungok (DS, AG, PA).
Pep képes volt egy Ibrát is padra ültetni, LE meg tolja ezeket. Nem értem, miért nem látja be, hogy ezek nem ide valók. Amikor nem lehetett igazolni, akkor sem mert az utánpótláshoz nyúlni felhozni embereket.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.04.09. 00:09:24

csababarca írta:
Waleba10 írta: Manchester City 3-1 (4. a bajnokságában)
Alaves 1-2 (11. a bajnokságában)
Celta Vigo 4-3 (10. a bajnokságában)
Athletic Bilbao 2-1 (6. a bajnokságában)
PSG 4-0 (3. a bajnokságában)
Deportivo 2-1 (16. a bajnokságában)
Malaga 2-0 (14. a bajnokságában)

szép kis lista :D
alaves, depor, malaga vállalhatatlan kategória.

többivel nincs baj.
egyettértek, alaves-t verni kell otthon akármi van akármilyen kezdő +3 pont, a depor ellen megelégedtem volna egy x-el is, kemény meccs után voltunk történelmi forditás, mindenki hulla oké, akkoris +1 pont, ma meg nyerni kellett volna, nehezén, simán, megdögölve lényegtelen... megint +3... összeadva +7, kérdés nem lenne....
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.09. 00:00:53

Waleba10 írta: Manchester City 3-1 (4. a bajnokságában)
Alaves 1-2 (11. a bajnokságában)
Celta Vigo 4-3 (10. a bajnokságában)
Athletic Bilbao 2-1 (6. a bajnokságában)
PSG 4-0 (3. a bajnokságában)
Deportivo 2-1 (16. a bajnokságában)
Malaga 2-0 (14. a bajnokságában)

szép kis lista :D
alaves, depor, malaga vállalhatatlan kategória.

többivel nincs baj.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.04.08. 23:52:15

gamerpapa írta:Vicces lenne összeszedni hogy kik vertek meg idén minket. Habár olyan [auto_cenzúra] kedvem van a mai meccs után hogy kikeresni sincs kedvem.
Manchester City 3-1 (4. a bajnokságában)
Alaves 1-2 (11. a bajnokságában)
Celta Vigo 4-3 (10. a bajnokságában)
Athletic Bilbao 2-1 (6. a bajnokságában)
PSG 4-0 (3. a bajnokságában)
Deportivo 2-1 (16. a bajnokságában)
Malaga 2-0 (14. a bajnokságában)

szép kis lista :D
Sergi 94:38 Roberto
Válasz küldése