Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2017.04.08. 23:38:25

Vicces lenne összeszedni hogy kik vertek meg idén minket. Habár olyan sz.ar kedvem van a mai meccs után hogy kikeresni sincs kedvem.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.04.08. 23:19:45

Nyiri81 írta:

"Legalább lemorzsolódnak a divatdrukkerek" - Ezt ugye csak azért írtad, mert már tényleg nem tudták érvet mondani arra, hogy miért ilyen gyatra teljesítmény idén? :D
Nem.
Sokkal nehezebb dolog a csúcson maradni, mint oda eljutni. Bármilyen sportágban egyébként, meg úgy az élet több területére is jellemző ez. Ha te vagy a legjobb, akkor mindenki téged akar megverni. Nem véletlen, hogy sorozatban szenvedünk a kiesőjelöltek ellen is. Mikor egymást nem tudják megverni, minket meg igen. Nem azért van, mert rosszabbak lennénk, mint ők.

Gossen I. törvénye is kimondja ezt, lefordítva magyarra: egy meleg nyári napon sokkal, de sokkal jobban esik az első hideg sör, mint mondjuk a hatodik. Nem teljesen ez a helyzet, de érthető remélem.

A Madrid sokkal motiváltabb, mert ők sok év után az elsőt nyernék meg, mi pedig zsinórban a harmadikat. Nem tudom és nem is akarom máshogy leírni, hogy ez milyen fontos tényező. Vagy megérted, vagy nem.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2017.04.08. 23:18:42

fanbarca írta:
Balinho írta:Az a baj, hogy a kpn ha nem az Ini-Busi-Rak hármas kezd, akkor mindig van baj. Iniesta pótolhatatlan... Négy atokverte veresegunk van, mindegyiken padon kezdett és Rakitic is 3x volt pados! Ellenben a vereségeinknel 3-3 alkalommal kezdett Denis/AG/Matyi/Arra... Egyszerűen nem lehet rotalni mert szinte tuti pontvesztes a vége.
Iniestat rettentően tisztelem s óriási dolgokat vitt véghez, de be kell látni, az ő ideje lejárt. Lusta, fogalmatlan, már nem is mindig borotválkozik rendesen - ez is jelzés értékű. Vele egyáltalán nem vagyunk bennebb, sőt - sajnos.
Öhmmm. Megneztem, a 4 veresegunknel mindig padozott, a 10 pontvesztesunkbol csak 2x kezdett, az Atma és a Villarreal ellen. Azért ez beszédes. A 10 pontvesztesnel 6x kezdett AG, 5-5x DS és Arda. Nem azt mondom, hogy Ini nem volt jobb regen, de az látszik hogy akik elvben tehermentesithetnék azokkal csak hátrébb vagyunk...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.08. 23:14:50

Vakmacska írta:Csak nekem volt olyan érzésem, hogy Neymar szándékosan állíttatta ki magát?
Volt egy olyan érzésem, mintha nem akarná végigjátszani a meccset. Ahogy mutatták a feját a pirinél közelről, egyáltalán nem bánta a dolgot.
azért utána elég zabos volt, nem hiszem hogy hirtelen eszébe jutott, hogy jaj meg kell játszani hogy bánt a dolog.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.04.08. 23:12:47

csababarca írta:ha nyerünk ellenük, akkor is egyszer még ki kellene kapniuk. lehet az elmaradt meccs is, de két vereség kell az ellenük lévővel együtt, nekünk meg 100%os győzelmi mutató. ez utóbbi a nehezebben kivitelezhető szerintem.
Szerintem sem a Real botlása lehetetlen, hanem hogy mi mindent nyerjünk ezután.
Csak is Puyol
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.04.08. 23:12:25

Csak nekem volt olyan érzésem, hogy Neymar szándékosan állíttatta ki magát?
Volt egy olyan érzésem, mintha nem akarná végigjátszani a meccset. Ahogy mutatták a feját a pirinél közelről, egyáltalán nem bánta a dolgot.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.04.08. 23:12:07

Nyiri81 írta:
geridoss írta:Azért, mert ők nem nyerték agyon magukat, nekik a legfontosabb most a bajnokság. Motiváltak, öt éve nem nyertek bajnokságot. Nem nyerhetjük meg minden évben mi, ez várható volt. Legalább lemorzsolódnak a divatdrukkerek
Megint egy olyan érv, amivel sok midnent nem tudok kezdeni. A szurkolók nem elég motiváló tényezők? Ilyen erővel mondhatnák, hogy 2x nyertük sorban. Idén el sem indulunk a bajnokságban.

"Legalább lemorzsolódnak a divatdrukkerek" - Ezt ugye csak azért írtad, mert már tényleg nem tudták érvet mondani arra, hogy miért ilyen gyatra teljesítmény idén? :D
Pedig elég jogos érv. A szurkolók nem tudnak feltétlenül annyira motiválni, mint a siker utáni vágy. Szóval az érv jogos, legfeljebb nem helytálló vagy sarkító.
més que un club
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.04.08. 23:11:50

Nero. írta:Mi most a képlet? Eddig úgy volt hogy ha nyerjük a klasszikust egy Real botlás elég. Most már ha ikszelnek se elég hanem ki kell kapniuk?

Amugy jogosak a kiakadások, ez a mai Enrique sara meg a középszereké.
Megkell nyernünk az összes bajnoki meccset ami hátra van, nyernünk kell a classicot, és azon felül a realnak még 1szer ki kell kapnia vagy 2szer x-elnie... ha jól számoltam :D nagyobb esélyell fog holnap egy ferrari a kapum előtt parkolni, mint hogy ez sikerüljön... de azért hajrá :D
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.08. 23:10:31

Nero. írta:Mi most a képlet? Eddig úgy volt hogy ha nyerjük a klasszikust egy Real botlás elég. Most már ha ikszelnek se elég hanem ki kell kapniuk?

Amugy jogosak a kiakadások, ez a mai Enrique sara meg a középszereké.
3 ponttal vezetnek.
és van egy elmaradt meccsük.

ha nyerünk ellenük, akkor is egyszer még ki kellene kapniuk. lehet az elmaradt meccs is, de két vereség kell az ellenük lévővel együtt, nekünk meg 100%os győzelmi mutató. ez utóbbi a nehezebben kivitelezhető szerintem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.04.08. 23:07:19

Balinho írta:Az a baj, hogy a kpn ha nem az Ini-Busi-Rak hármas kezd, akkor mindig van baj. Iniesta pótolhatatlan... Négy atokverte veresegunk van, mindegyiken padon kezdett és Rakitic is 3x volt pados! Ellenben a vereségeinknel 3-3 alkalommal kezdett Denis/AG/Matyi/Arra... Egyszerűen nem lehet rotalni mert szinte tuti pontvesztes a vége.
Iniestat rettentően tisztelem s óriási dolgokat vitt véghez, de be kell látni, az ő ideje lejárt. Lusta, fogalmatlan, már nem is mindig borotválkozik rendesen - ez is jelzés értékű. Vele egyáltalán nem vagyunk bennebb, sőt - sajnos.
més que un club
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.08. 23:06:53

Mi most a képlet? Eddig úgy volt hogy ha nyerjük a klasszikust egy Real botlás elég. Most már ha ikszelnek se elég hanem ki kell kapniuk?

Amugy jogosak a kiakadások, ez a mai Enrique sara meg a középszereké.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.04.08. 23:04:46

geridoss írta:Azért, mert ők nem nyerték agyon magukat, nekik a legfontosabb most a bajnokság. Motiváltak, öt éve nem nyertek bajnokságot. Nem nyerhetjük meg minden évben mi, ez várható volt. Legalább lemorzsolódnak a divatdrukkerek
Megint egy olyan érv, amivel sok midnent nem tudok kezdeni. A szurkolók nem elég motiváló tényezők? Ilyen erővel mondhatnák, hogy 2x nyertük sorban. Idén el sem indulunk a bajnokságban.

"Legalább lemorzsolódnak a divatdrukkerek" - Ezt ugye csak azért írtad, mert már tényleg nem tudták érvet mondani arra, hogy miért ilyen gyatra teljesítmény idén? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nyiri81 2017.04.08. 23:06:21-kor.
Csak is Puyol
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2017.04.08. 23:02:32

alaves, celta, deportivo, malaga. ezeknek mennyi is a költségvetése? ilyen csapatoktól kapunk ki?
sergi roberto megmutatta a második félidőben, hogy mi kellen legyen a szint futásban küzdésben.
neymar miért nem fikázza senki? nem az első eset, hogy rugdosódik. egy ilyen fontos meccsen kiszórja magát. eladnám és abból a pénzből lehetne venni pár ügyes játékost.
azt nyilatkozta az átigazolásokért felelős mufti , hogy nem lesz nagy mozgás. pedig kéne.
paco, ds, mathieu, gomez a minimum, hogy jövőre nem lesznek.
thiago, munir kéne vissza.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2017.04.08. 23:01:47

Az a baj, hogy a kpn ha nem az Ini-Busi-Rak hármas kezd, akkor mindig van baj. Iniesta pótolhatatlan... Négy atokverte veresegunk van, mindegyiken padon kezdett és Rakitic is 3x volt pados! Ellenben a vereségeinknel 3-3 alkalommal kezdett Denis/AG/Matyi/Arra... Egyszerűen nem lehet rotalni mert szinte tuti pontvesztes a vége.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.04.08. 23:01:35

Nyiri81 írta:
Emelett miért van az hogy a Real 2-0-ról 3-2-t hoz 30 perc alatt. Mi pedig 1-0 után még jobban beássuk magunkat a föld alá???
Azért, mert ők nem nyerték agyon magukat, nekik a legfontosabb most a bajnokság. Motiváltak, öt éve nem nyertek bajnokságot. Nem nyerhetjük meg minden évben mi, ez várható volt. Legalább lemorzsolódnak a divatdrukkerek.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.04.08. 23:01:01

Hát elég nagy a valószínűsége annak, hogy ezzel elúszott a bajnokság.
Majd jövőre talán, nem mély, hanem erős kerettel...Ezek a Gomez, Denis féle antifutbalisták meg mehetnek isten hírével.
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.04.08. 22:58:05

geridoss írta: Gondolkozzatok már kicsit, ők is emberek, nem gépek. Megkapják a fizetést igen, de nem a mai teljesítményre, hanem pár éve szerintem oktatják Európát. Azok is ők voltak, akiket szapultok agyba főbe manapság. Lehet kritikát megfogalmazni, sőt kell is, de azért van egy határ. Kritika és idegbeteg károgás között van különbség.
Szerintem érthető néha. Lemegy a Real-Atletico. Meg lehetne fogni a Realt, erre mivan? SR-n kívűl mindenki úgy játszik mintha már megnyertük volna a bajnokságot. Neymár kiállíttatja magát.

Egyébként meg nem érdekel, hogy hány évig oktattuk a világot. Szép dolog a múltból táplálkozni, de csak az nem rúg nekünk gólt aki nem akar. De nem baj, évekig király volt minden. Okés.

Emelett miért van az hogy a Real 2-0-ról 2-3-t hoz 30 perc alatt. Mi pedig 1-0 után még jobban beássuk magunkat a föld alá???
Csak is Puyol
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.04.08. 22:57:08

1.: LE meg Unzue nem látja, hogy mi megy a pályán???
Nem látják, hogy Gomesnek nem akarnak passzolni a többiek? Hogy kerülik, mint a pestisest?
Már hónapokkal ezelőtt egy passztérképből kiderült ez, ők az ilyeneket nem figyelik?
DS meg a másik lúzer, mehet ő is a levesbe.
Ha meg nincs elég ember, akkor ott a B csapat, hozzon onnan fel embereket.
Persze szerencsétlenek is vagyunk, hogy a legjobb cseréink meghóttak (Arda, Rafi, Vidal), de ezt nem látni, hogy ezekkel tuti a vereség...
Ha nem veszik ezt észre, akkor nincs helyük egy kispadon sem, nem hogy itt.
Ha meg látják, és nem tesznek ez ellen, akkor azért mehetnek. Ennyit a B csapatból feljövő ifik is tudnának csinálni.
Matyi meg.... mondjatok idén egy meccset, ahol nem adott az ellenfélnek egy gólt. Ha ő ott van, garantált, hogy kapunk gólt. Minden meccsen eljátszik egy ilyen beragadást, ráadásul egy lassú, tohonya, gondolkodni képtelen.
Neymar... hát nem tudom miért durrant így el az agya, mintha nem is akarta volna végigjátszani a meccset. MA nagyon nem ment neki, rengeteg labdát eladott.
Messi sem villogott, nem tudom mi volt vele is. Suarez egyszer került helyzetbe. Ennyi.
Az sem mentség, hogy a bíró gyalázatot művet, nekünk mindenre gondolkodás nélkül sárgát adott, őket meg hagyta rugdosódni. Az a partjelző meg első félidőben nekünk fújta be a nemleseket lesnek, szóval az csak szimplán hozta a formát. A bíró meg lehet, hogy a tizi meg nem adással akarta kompenzálni a meg nem adott gólt. De mindegy is.
Számomra a legjobb a meccsen SR volt. egy félidő alatt ő volt egyedül az, aki kihajtotta magát, ment előre igazán, futott, helyzetbe is került, majdnem kiharcolt egy tizit is.
Az most már tuti, hogy a bajnokság elúszott. Persze LE keze is meg volt kötve, hisz sok volt a hiányzó, de akkor inkább hozok fiatalokat, mint azokat, akikkel tutira boritékolható a vereség.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.04.08. 22:54:10

mess2009 írta:! ez a szezon ami a kupákat illeti - elúszott, remélem tanulságnak jó lesz.
A BL-t és kupát simán behúzhatjuk. Nem a nagy csapatok ellenk teljesítménnyel van gond.

A középpályánk siralmas - így nem lehet labdabirtoklásra alapozni.
Amúgy röhej, hogy sosem hozunk nagy edzőt, hanem általában feltörekvő kispályásokat - jó, túlzok.
més que un club
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1798
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.04.08. 22:53:23

Ennyit számított megint,hogy a ziccerek kimaradtak az elején. Edzői hibák,és gyatra csapatjáték,Neymar butasága meg hab a tortán.
Az edzőkérdésnél óriási hibának tartom a vezetőség részéről,hogy ragaszkodik a Barca múlthoz,tudom,hogy Tata-val megégették magukat,(bár neki nem sok lehetősége volt saját elképzeléseit megvalósítani nem nagyon kapott pénzt igazolásokra)pl.Allegri nem kis kluboknál dolgozott/dolgozik, -szót értett Berlusconival is, az se lehetett egyszerű- és taktikailag valamint eredményességben jobb,mint a szóba jött 3 jelölt.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.08. 22:49:48

Stalkyard írta: Teljesen lerombolták a keretet 3 év alatt. Sehova nem tartunk, nincs jövője ennek a csapatnak. Es akkor valaki ezt az utat akarja folytatni.
meg még tapsolnak nekik, hogy ezek mekkora ászok... :lol: :lol:

meg rendben van a kezdő. egész szezonban ráfaragtunk, ha ezek játszottak, de rendben van. egyedül Matyit nem bántom most, mert eleve nem szint az ember, nem tehet róla hogy erőltetik,de ma muszáj volt. az a szomorú, hogy egyáltalán itt van. na jó mégis bántottam.

szétvet az ideg, ezt a bajnokságot LE bukja el, senki más.
bakker, felrakja a normális csapatot, és kikapunk, moshatná kezeit,szerintem senki nem kritizálná akkor. de magának keresi a bajt.

mindegy, ez a bajnokság többször elbukott dolog idén, ez már csak a tetőzése. simán benne van,hogy nyerni tudunk madridban amúgy, simán. de utána meg az is hogy kikapunk akárkitől. veszett fejsze.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.04.08. 22:48:45

Várható volt sajnos, nagyon küszködünk a Malaga ellen régóta + Kameni is jól szokott védeni a Barca ellen. Mumus csapat, sok hiányzó, rossz taktika + felállás, fáradtság, sok oka van a mai vereségnek.

Egyébként nem tudok haragudni rájuk, sorozatba 3 bajnoki címet nagyon nehéz Spanyolországban véghezvinni. LE megfáradt, látszik rajta meccs közben, sokszor csak ül, vagy bámul befelé a pályára. Ez már valószínűleg elment, innentől meg kell próbálni a BL-t behúzni, bár ha nehezen is, de túljutunk a Juvetuson, akkor sem lesz könnyű dolgunk. Én toronymagasan a Bayernt tartom favoritnak egyébként, meg is nyerik szerintem.

Olvastam az ÉLŐ topikot is, sokan kritikán aluli hozzászólásokat írnak, ami nálam kiveri a biztosítékot. Aki egy idegroncs, az ne nézzen focit, ne szurkoljon a csapatnak, higgyétek el, nem érdekli a lőtéri kutyát sem, hogy soha többé nem néztek bajnoki meccset, meg mi az, hogy szurkolunk annak, hogy gólt kapjunk... nem is érdemlitek meg, hogy értetek játsszon a csapat. Akkor jó dicsekedni, amikor jól megy a szekér, de ha éppen botladoznak, akkor jó hogy nincsenek máglyán elégetve.

Gondolkozzatok már kicsit, ők is emberek, nem gépek. Megkapják a fizetést igen, de nem a mai teljesítményre, hanem pár éve szerintem oktatják Európát. Azok is ők voltak, akiket szapultok agyba főbe manapság. Lehet kritikát megfogalmazni, sőt kell is, de azért van egy határ. Kritika és idegbeteg károgás között van különbség.

Nem érdemeltünk ma egyébként győzelmet, sőt a bajnoki címet sem érdemeljük meg, nem is fájna annyira az elvesztése, látva az idei szezonunkat, ha a Real csillogna villogna hétről hétre. De nem így van "sajnos", ez esetben lehet hiányérzetünk.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.04.08. 22:44:34

mindent elmond a középpályánk szintjéről az h ma a középpályánk (és a meccs) legjobbja egy olyan ember volt aki 2-3 éve(?) védőt játszik....Csak jelzem: sem Ini, sem Rakitic nem fogja megoldani a középpályás problémáinkat. Amég nem lesz komoly igazolás ez lesz....
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.04.08. 22:43:34

Sok minden le lett írva, hogy kiket kéne elküldeni, én viszont amit nagyon hiányolok a keretből azok a gyors játékosok és a sebesség. Neymar, Alba, Masch(posztjához mérve esetleg)akik gyorsak, aztán kifújt.
Sokszor mikor Ney megindul egy kontrával nem is tudja követni senki sem.
Szvsz sebességet kéne hozni a csapatba és főleg a kp-ra.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.04.08. 22:43:27

looka írta:
Nyiri81 írta:Simán 2-0 ra kikaptunk. Simán! Nem is voltunk veszélyesek. Hagyjuk a tizit. Mert akkor 3-1 (meg nem adott szabályos gól). Remélem minden játékos szégyelli magát.
Volt 3 százszázalékos ziccerünk. A koncentráció teljesen hiányzott, mintha egyszerűen lazán vették volna.
A ziccer 'mit is' ? se ér ha nem rúgjuk be. A malaga 4x került a kapuhoz és 3x gólt lőtt. Nem érdekel a ziccer. Még mindig gólra játszák a meccseket.
Csak is Puyol
Válasz küldése