Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.11. 22:27:28

honda25 írta:Gratulálok Pep.
Ilyen gyenge középpályával kezdeni, miért kell állandóan rotálni?
Kezdd már ebből elegem lenni, meg abból is, hogy kimegyünk a pályára a ki a király stílusban és az első pár percben hokizunk a foci helyett.
Amit a srácok produkáltak, az szégyen volt.
Messi amilyen ziccereket kihagy hetek óta, az már nagyon bosszantó.
Puyol ma rendkívül gyenge volt(Abidal és Piqué is), viszont amit ő az előző meccseken produkált, az fantasztikus volt, Pedrot nem kellett volna kezdő közelébe sem tenni meccshiány miatt, a sztárjaink meg ülnek a pálya mellett.
Szégyen volt a játékosokra nézve az egész meccs, megint az utolsó pár percben akartuk megváltani az egész világot. Tény, megint nem adtak meg egy szabályos gólt az első félidőben, de nem a bírókkal meg az ítéletekkel kellene foglalkozni, hanem játszani kellene.
Valdesnek is gratulálok, tanuljon meg kirúgni, minden évben el kell játszania ezt a bakit.
A két fiatal cserénket kiemelném, mindenki más gondolkodjon el a teljesítményén, hogy hozhattunk le ennyire gyenge első félidőt.
Ez a vereség sem ébreszti fel a csapatot, akkor a bl is felejtős lesz.
Ha a Madrid nyer holnap, akkor ennyi volt a bajnokság.
Ilyen gyenge idegenbeli játékkal, amit az egész bajnokságban nyújtunk, nem tudom, mit akartunk.
A védelmünk nagyon gyenge hetek óta, kontrából bármikor gólt kaphatunk, mentségünkre szól viszont a pálya talaja és a szél.
Az Osasuna az összes gólját jó nagy védelmi hibákból lőtte.
Nagy csalódás volt a ma este, hozzáteszem nem a vereség miatt, hanem a mutatott rettentően gyenge játékunk miatt.

Gyakorlatilag a véleményemet írtad le,hozzátenni sokat nem lehet.Ez nem a mi évünk. Bl akár még meg is lehet de a játék egyszerűen siralmas.
Úgy néz ki nem lehet ezt tovább a TOP- on tartani. Be kell látni hogy új dolgokra van szükség és jó pár poszton frissítésre. A tello gyerek játéka nagyon tetszik,szép jövő előtt áll
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.11. 22:26:43

krampusz írta:Ki lehet kapni, nincs azzóal világvége, csak nem így...
Vagy egy olyan mondás, hogy küzdeni mindig, feladni ....
A második félidős hozzáállást és küzdeni akarást nem szólhatja le senki! Olyan böcsülettel mentek előre, amilyet én nem nagyon láttam idén. A probléma a kezdőcsapatban és az első félidős játékban volt.

Guardiolát én ált. védeni szoktam (nem mintha olyan sokat kellene), de ma mégis a f...enét csinált? Mekkora luxus már Sergi Roberto, Mascherano, Thiago középpályával kezdeni egy olyan meccsen, amit ő maga nevez az egyik legnehezebb idegenbelinek? Xavi, Iniesta, Fabregas meg ott ül a padon, gratulálok... Értem én, hogy rotáció, de mi a jó búval bélelt kiszabott bánatért nem lehet a világ talán 3 legjobb irányítójából legalább 1-et kezdetni, amikor ő maga mondja, hogy ez a legnehezebb meccs?! :evil:

Aztán az első félidei játék... Mi a franc volt ez? Ekkora lötyögést én még nem pipáltam, a legrosszabb félidő volt, amit a Pep-érában átéltem. Nulla.

A második félidőre össze lett kapva a csapat, Cuenca és Tello lefocizták az összes euromilliós szárt, Sánchez ért még valamit rajtuk kívül aztán csókolom... Sergi Robertót miért nem lehetett lehozni, azt megsúgná valaki? :roll: Illetve hogy minek kell a szögleteket akkor is beadni, amikor se Piqué, se Puyol, sőt semmilyen 180 centinél magasabb játékosunk nincs a pályán? Bravó...

Egyetlen dolgot tudok pozitívumként említeni, az a második félidőben tapasztalt akarás, de megint semmire nem mentünk vele.

A játékvezetést pedig már csak érintőlegesen említem meg, mert nem elsősorban ez az oka a vereségnek, de hogy megint nagyban hozzájárult, az biztos. Ugyanaz a partjelző, aki az Osasuna félméteres lesgólját nem látta, a második félidőben az egyenlítő találatnál kiszúrta, hogy Sergi Roberto haját súrolta a labda és beintette a lest... Szerintem az egy teljesen szabályos gól volt, az első félidőben pedig Sánchez mögött volt jó egy méterrel védő, mégis le lett fújva, az is gól lett mellékesen. Tökön tudnám rúgni most azokat, akik folyton nyögik, hogy a Barcát tolják a bírók, uefa, Platini, unicef, bivalybasznádi titkos szolgálat, etc...

Valaki, nyugtatót! :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2012.02.11. 22:26:37

lui1698 írta:Szerintem nem kell kifogásokat keresni, amíg mi voltunk a bajnokok mindig az volt mondva, hogy mivel hosszú távon kiegyensúlyozottabbak és jobbak voltunk ezért nyertük mi a bajnokságot.
Most a Real van ebben a státuszban, ők hozzák még a gyengébb meccseiket is, mi meg minden lehetőséget megragadunk, hogy bevegyük azt a bizonyosat.
El kell ismerni, hogy a szezon végén a jelenleg kiegyensúlyozottabb és jobb csapat nyeri a ligát, még ha az egymás elleni eredmények nem is ezt mutatják.
Rá kell mostantól feküdni ezerrel a két sorozatra amiben még versenyben vagyunk és azokból a maximumot kihozni.
Kupában természetesen győzelem, BL-ben pedig én legalább egy elődöntőt várok.
Azt pedig szerintem ezek után se nagyon várja senki, hogy majd akár Pep akár a játékosok olyanok nyilatkoznak amikkel elismerik, hogy bukták a bajnokságot. Ezer százalék, hogy nem fogják nyíltan elismerni, hogy ilyen viszonylag korai szakaszban már lefutott a buli.
Mindenben egyet értek, kivéve azzal, hogy csak a 2 kupában küzdjünk tovább...IGENIS adjanak bele apait-anyait a La Liga-ba is még ha már el is buktuk!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.02.11. 22:24:07

Rewolution5 írta:
albicelesteX írta:Amúgy teljesen azt látom,hogy ellenünk minden ilyen csíra csapat felszívja magát,míg a madridnak,ha nem is lefekszik,de nem köpik ki a tüdejüket,és a liga két bal kezes lepkevadász kapusainak az 50 %-a is ellenünk játssza élete meccsét.
Ne higyjétek el magatoknak,csak be kéne már vallanotok,hogy most nem mi vagyunk a kiegyensúlyozottabb,a fejben odafigyelőbb,győzelemre motivált csapat .... a kiscsapatok ugyanúgy teljesítenek ellenünk mint a madriddal szemben,..(csak mi látjuk úgy,akik nem akarunk objektívek maradni),hogy a madrid javarészben mourinho által sokkal kiegyensúlyozottabb mint mi,de még úgyse tudnak olyan jól pörögni maxon,tehát még mindig mi vagyunk a jobbak,épp ezért lessz meg a copa del rey,és a bl is... a madrid meg beéri egy ligával,ami ám nem kis teljesítmény,javuló tendencia....SZVSZ
Mert azt ne mondja már nekem senki, h az Osasuna a mai meccsen futotta a legtöbbet a bajnokságban.Már elnézést de sz*rok voltak, csak mi még annál gyengébbek.



Remélem senki se kezd majd el videókat gyártani, meg összeirogatni, h a bírók.Nem vagyunk Real Madrid, ahol a külső tényezőkben kell hibát keresni!Velünk van a baj, a fejekből vmi hiányzik.Idén senki se úgy pörög, mint tavaly vagy tavalyelőtt.Elkezdődött ez Villa és Pedro alibizésével.Idegenbe meg, h mi van a csapattal egyszerűen nem értem.Azt mondanám ok, gyenge a csapat, ha nem nyertünk volna 1-3ra és 1-2re Madridban.

El kell ismerni a Real lesöpör mindenkit a pályáról, 0:1ről indulva általában jobban pörögnek, mint egy turmixgép.

Ez az év az övek.Mi gyengébbek vagyunk hosszútávon, ők erősek.Nincsennek itt kifogások, nem is kell keresni, hanem úriember módjára beismerni a hibákat.

Visca el Barca!!!!!!!
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.02.11. 22:21:19

Szerintem nem kell kifogásokat keresni, amíg mi voltunk a bajnokok mindig az volt mondva, hogy mivel hosszú távon kiegyensúlyozottabbak és jobbak voltunk ezért nyertük mi a bajnokságot.
Most a Real van ebben a státuszban, ők hozzák még a gyengébb meccseiket is, mi meg minden lehetőséget megragadunk, hogy bevegyük azt a bizonyosat.
El kell ismerni, hogy a szezon végén a jelenleg kiegyensúlyozottabb és jobb csapat nyeri a ligát, még ha az egymás elleni eredmények nem is ezt mutatják.
Rá kell mostantól feküdni ezerrel a két sorozatra amiben még versenyben vagyunk és azokból a maximumot kihozni.
Kupában természetesen győzelem, BL-ben pedig én legalább egy elődöntőt várok.
Azt pedig szerintem ezek után se nagyon várja senki, hogy majd akár Pep akár a játékosok olyanok nyilatkoznak amikkel elismerik, hogy bukták a bajnokságot. Ezer százalék, hogy nem fogják nyíltan elismerni, hogy ilyen viszonylag korai szakaszban már lefutott a buli.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.02.11. 22:16:42

Pozitívuma a mai meccsnek Tello (nem akarom elsietni, de nagy csapatban a helye), Cuenca, és nekem kimondottan tetszett Alexis, nagyon gólra törő volt ma.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2012.02.11. 22:14:29

albicelesteX írta:Amúgy teljesen azt látom,hogy ellenünk minden ilyen csíra csapat felszívja magát,míg a madridnak,ha nem is lefekszik,de nem köpik ki a tüdejüket,és a liga két bal kezes lepkevadász kapusainak az 50 %-a is ellenünk játssza élete meccsét.
Ne higyjétek el magatoknak,csak be kéne már vallanotok,hogy most nem mi vagyunk a kiegyensúlyozottabb,a fejben odafigyelőbb,győzelemre motivált csapat .... a kiscsapatok ugyanúgy teljesítenek ellenünk mint a madriddal szemben,..(csak mi látjuk úgy,akik nem akarunk objektívek maradni),hogy a madrid javarészben mourinho által sokkal kiegyensúlyozottabb mint mi,de még úgyse tudnak olyan jól pörögni maxon,tehát még mindig mi vagyunk a jobbak,épp ezért lessz meg a copa del rey,és a bl is... a madrid meg beéri egy ligával,ami ám nem kis teljesítmény,javuló tendencia....SZVSZ
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.02.11. 22:14:02

socio66 írta:én alapvetően nagyon megértő vagyok a csapattal szemben,és nyugodtan fogom fel,hogy idén nem leszünk bajnokok,de az utóbbi meccseken nyújtott teljesítmény,és ez a tíz pont már nonszensz.
ilyen szerencsétlen csapatokat,mint az osasuna fél lábbal is meg kell verni, ne hülyéskedjünk már.
egy dolgot szeretnék most,ha nem jönnének a továbbiakban a kamu nyilatkozatok,mint 'semmi nem dőlt el', vagy 'mindent megtettünk', meg a többi baromság,mert a szurkolók nem hülyék.
legyen nyíltan kimondva,hogy innentől a kupára koncentrálunk,és akkor mi is a helyén kezeljük az olyan meccseket,mint a mai.
Ez a véleményem! Tökéletesen leírtad. Ha feladtuk a bajnokságot, akkor legalább ne etessenek minket kamu dumákkal, és mondják meg egyenesen, nyíltan. Egyébként pedig HAJRÁ BARCELONA!
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2012.02.11. 22:11:47

Mikaos írta:Még mindig nincs lefutva a bajnokság, ez a poén :lol:
Egyébként ha létezik olyan, hogy Igazság, akkor mi nyerjük a bajnokságot is. Én bízom benne, hogy létezik ilyen.
Hiszen mi vagyunk a Liga legjobb csapata, a jelenlegi helyzettől függetlenül. Legnagyobb ellenfeleinket simán verjük a legtöbb esetben, de a legnagyobbat szinte rendre ütjük.

"""Sajnos""" szinte mindent megnyertünk az utóbbi években, ezért mind a játékosok, mind a szurkolók el vannak telve egy kicsit. A probléma gyökere ebben van. Borzasztó nehéz lehet motiválni ezt a csapatot már.

A Madridnak meg egész egyszerűen szerencséje van, hogy a többi La Liga csapat szánalmas. Egy kicsit komolyabb bajnokságban nagyjából most lenne csak esélyük, hogy egyáltalán behozzanak minket.
Kezdjenek csak ünnepelni, annál jobb lesz nekünk, ha primadonnáék elhiszik a végső győzelmüket.

A BL-t és a kupát hoznunk kell, a bajnokságot meg az Igazságra hagyom :)

Az igazság az, hogy a bajnokságot az nyeri, aki a legtöbbet tesz érte. Fortuna azzal lóg, aki a sikerért megküzd. A játékosok szerintem is el vannak telve, ezért nem árt, ha egy kicsit megízlelik a kudarcot is. Nem fog ártani, ha a Madrid megnyeri a bajnokságot, akkor legalább jövőre jobban fogunk harapni.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
socio66

2012.02.11. 22:11:33

én alapvetően nagyon megértő vagyok a csapattal szemben,és nyugodtan fogom fel,hogy idén nem leszünk bajnokok,de az utóbbi meccseken nyújtott teljesítmény,és ez a tíz pont már nonszensz.
ilyen szerencsétlen csapatokat,mint az osasuna fél lábbal is meg kell verni, ne hülyéskedjünk már.
egy dolgot szeretnék most,ha nem jönnének a továbbiakban a kamu nyilatkozatok,mint 'semmi nem dőlt el', vagy 'mindent megtettünk', meg a többi baromság,mert a szurkolók nem hülyék.
legyen nyíltan kimondva,hogy innentől a kupára koncentrálunk,és akkor mi is a helyén kezeljük az olyan meccseket,mint a mai.
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2012.02.11. 22:11:13

Gratulálok Pep.
Ilyen gyenge középpályával kezdeni, miért kell állandóan rotálni?
Kezdd már ebből elegem lenni, meg abból is, hogy kimegyünk a pályára a ki a király stílusban és az első pár percben hokizunk a foci helyett.
Amit a srácok produkáltak, az szégyen volt.
Messi amilyen ziccereket kihagy hetek óta, az már nagyon bosszantó.
Puyol ma rendkívül gyenge volt(Abidal és Piqué is), viszont amit ő az előző meccseken produkált, az fantasztikus volt, Pedrot nem kellett volna kezdő közelébe sem tenni meccshiány miatt, a sztárjaink meg ülnek a pálya mellett.
Szégyen volt a játékosokra nézve az egész meccs, megint az utolsó pár percben akartuk megváltani az egész világot. Tény, megint nem adtak meg egy szabályos gólt az első félidőben, de nem a bírókkal meg az ítéletekkel kellene foglalkozni, hanem játszani kellene.
Valdesnek is gratulálok, tanuljon meg kirúgni, minden évben el kell játszania ezt a bakit.
A két fiatal cserénket kiemelném, mindenki más gondolkodjon el a teljesítményén, hogy hozhattunk le ennyire gyenge első félidőt.
Ez a vereség sem ébreszti fel a csapatot, akkor a bl is felejtős lesz.
Ha a Madrid nyer holnap, akkor ennyi volt a bajnokság.
Ilyen gyenge idegenbeli játékkal, amit az egész bajnokságban nyújtunk, nem tudom, mit akartunk.
A védelmünk nagyon gyenge hetek óta, kontrából bármikor gólt kaphatunk, mentségünkre szól viszont a pálya talaja és a szél.
Az Osasuna az összes gólját jó nagy védelmi hibákból lőtte.
Nagy csalódás volt a ma este, hozzáteszem nem a vereség miatt, hanem a mutatott rettentően gyenge játékunk miatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára honda25 2012.02.11. 22:12:44-kor.
Hajrá Barca! És a Honda!
TBone
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.11.23. 19:47:58

2012.02.11. 22:10:20

Mikaos írta:
A Madridnak meg egész egyszerűen szerencséje van, hogy a többi La Liga csapat szánalmas.
ha szánalmas a többi csapat akkor, mitől van a 7 pont hátrány? vagy csak a barca ellen nem szánalmasak? :lol:
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2012.02.11. 22:09:49

Ki lehet kapni, nincs azzóal világvége, csak nem így...
Vagy egy olyan mondás, hogy küzdeni mindig, feladni ....
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2012.02.11. 22:09:47

splinter írta:Tudjátok az a helyzet, hogy mi vagyunk olyan átkozottul sportszerűek, hogy meg tapsoljuk a bajnokot...nem úgy mint a murinnyó-szakasz... és vagyunk annyira is hogy a Nou-Camp-ban irgalmatlanul elpicsázzuk Őket, protokoll ide-vagy oda:)
Köszi bill gates a helyesírás-javítód:) szóval :megtapsuljuk...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.02.11. 22:08:50

Amúgy teljesen azt látom,hogy ellenünk minden ilyen csíra csapat felszívja magát,míg a madridnak,ha nem is lefekszik,de nem köpik ki a tüdejüket,és a liga két bal kezes lepkevadász kapusainak az 50 %-a is ellenünk játssza élete meccsét.
Kép
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2012.02.11. 22:07:20

Tudjátok az a helyzet, hogy mi vagyunk olyan átkozottul sportszerűek, hogy meg tapsoljuk a bajnokot...nem úgy mint a murinnyó-szakasz... és vagyunk annyira is hogy a Nou-Camp-ban irgalmatlanul elpicsázzuk Őket, protokoll ide-vagy oda:)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.02.11. 22:07:07

Még mindig nincs lefutva a bajnokság, ez a poén :lol:
Egyébként ha létezik olyan, hogy Igazság, akkor mi nyerjük a bajnokságot is. Én bízom benne, hogy létezik ilyen.
Hiszen mi vagyunk a Liga legjobb csapata, a jelenlegi helyzettől függetlenül. Legnagyobb ellenfeleinket simán verjük a legtöbb esetben, de a legnagyobbat szinte rendre ütjük.

"""Sajnos""" szinte mindent megnyertünk az utóbbi években, ezért mind a játékosok, mind a szurkolók el vannak telve egy kicsit. A probléma gyökere ebben van. Borzasztó nehéz lehet motiválni ezt a csapatot már.

A Madridnak meg egész egyszerűen szerencséje van, hogy a többi La Liga csapat szánalmas. Egy kicsit komolyabb bajnokságban nagyjából most lenne csak esélyük, hogy egyáltalán behozzanak minket.
Kezdjenek csak ünnepelni, annál jobb lesz nekünk, ha primadonnáék elhiszik a végső győzelmüket.

A BL-t és a kupát hoznunk kell, a bajnokságot meg az Igazságra hagyom :)
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.11. 22:06:47

Stalkyard írta:Azért egy sorfalat lehetőleg nem kéne összehozni a tavaszi Clásicóra HAZAI pályán. A bajnokság már hónapok óta elment, emiatt nem is idegeskedem, leginkább a pontkülönbség zavar. Ez a Barcelona ne kapjon már ki az idény végén tizenvalahány ponttal attól a riválistól, ami alapvetően nem jobb nála. Legalábbis ennyivel nem...
Igazad van. Csak azok a fránya fekete ruhások nem tudják és folyamatosan segítik őket.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.02.11. 22:05:17

Azért egy sorfalat lehetőleg nem kéne összehozni a tavaszi Clásicóra HAZAI pályán. A bajnokság már hónapok óta elment, emiatt nem is idegeskedem, leginkább a pontkülönbség zavar. Ez a Barcelona ne kapjon már ki az idény végén tizenvalahány ponttal attól a riválistól, ami alapvetően nem jobb nála. Legalábbis ennyivel nem...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.02.11. 22:03:21

szajko írta:
Andris írta:Na, ez már 10 pont , itt nincsen kérdés, legalább mindenki megnyugodhat efelől, a játékosok is a csapatban.

Maradt a BL és a kupa.
egyetértek... de azt nem szeretném látni,hogy sorfalat állunk a madridnak. :?
Messi biztos nem jelöltetné magát arra a meccsre.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2012.02.11. 22:03:10

Azt hiszem, hogy ez a hajó a bajnokság szempontjából elment, maradt a BL és a kupa...

Nem kárhoztatok ezért senkit, végül is az elmúlt három évben mindent megnyert a csapat (lehet, hogy tudat alatt ez is közrejátszik az eredmények alakulásában) köszönöm a srácoknak és Guardiola-nak a három, zsinórban megnyert bajnoki címet, a BL- és Világkupa- trófeákat, ha megnyeri a Madrid a bajnokságot és a BL-t (bár szerintem arra tartalékolunk), gratuláljunk nekik és jövőre egy kicsit tiszta fejjel-lélekkel, megújulva álljunk az új szezonnak. Néha nem árt egy kis kudarc - élmény is, hogy az ember helyén kezelje a sikereket.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.02.11. 22:02:46

Szerintem ezt elbuktuk már,de már ezt mondtam néhány hete is.Full motiválatlanságot látok,ami bánt egy kicsit,de valahol érthető.Viszont ami nagyon bosszant az a védelem..Ez a Piqué,Abidal,Valdés hármas,de főleg a Celeb gyerek....Nem bánnám,ha egy darabig padozna...
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2012.02.11. 22:02:17

Andris írta:Na, ez már 10 pont , itt nincsen kérdés, legalább mindenki megnyugodhat efelől, a játékosok is a csapatban.

Maradt a BL és a kupa.
egyetértek... de azt nem szeretném látni,hogy sorfalat állunk a madridnak. :?
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.11. 22:00:40

Az első félidő alapján megérdemelt vereség, de a második félidőben megérdemeltük volna a döntetlent.
Idén a bírói kart nem tudjuk legyőzni. Sajnos bele kell törődnünk. Pep-nek meg oda kellene szólni a bírói karnak, hogy ez már sok.
Kedden ettől jóval több kell.
Tello-t pedig a kezdőbe.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.11. 22:00:33

Én Puyol sorozatát sajnálom a legjobban, mindamellett, hogy nagyon elszomorított ez a meccs.
Guardiola konkrétan hazudott.Semmi bajom nem lenne azzal, hogy a BL a priorítás, de akkor tessék lenyilatkozni, vagy legalább nem lenyilatkozni az ellenkezőjét.
Messi pihenjen, ennek így nincs értelme, nem játszik jól, és a BL-re sem lesz pihent.
A fiatalok önbizalmát és fejlődését az ilyen meccsek semmiben sem segítik.
Puyolt mondtam, de a legjobban azt sajnálom, hogy egy ilyen Madrid fog legyőzni minket. Uszitó, hazug, nagyképű, hentes játékosok, edzők, elnökök társasága jelenleg.Természetesen tisztelet a kivételnek.
Válasz küldése