Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.16. 16:40:42

Azért 8 pontot már be lehet osztani, sőt itthon a klasszikust is bekell húzni, és az már 11 pont! ha így alakul akkor a Bl meccsekre is jobban lehet rotálni.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.09.16. 16:35:16

Én is elégedett voltam a játékkal.
Igaz, hogy jóval kevesebb helyzet volt a megszokottnál, és lassabban is csordogált a meccs (mi tagadás, néha számomra egy NBT-es meccsnek tűnt), de biztos, hogy ez tényleg tudatos volt. Jön a BL, itt az egész idény még előttünk, nem most kell kihajtani magukat. Végig kézben volt a meccs.

A kapott gól elég peches volt. Talán mellé is ment volna, ha nem ér bele Adriano.
Mascerano viszont a végén megint hibázott szerintem, mikor elment mellette a védő, és átemelték Valdes-t is, és csak kicsivel ment mellé a laszti.

Messi megint rúgott kettőt, Villa is góllal bizonyította, hogy nem felejtett el focizni.
Én már tavasszal írtam, hogy jöjjenek a fiatalok, rotáció, úgyis 10 pont a Real előnye, nem hozzuk be, stb. Akkor sokan lehurrogtak, hogy hülye vagyok, van remény, stb. Aztán meg is lett az eredménye. Most meg mindenki élteti Titot, hogy milyen jól rotál.

Gondolkodom negatívumon a tegnapi meccsen, de nem jut eszembe semmi. Sajnálatos Puyol sérülése.

Piqué felfutásai nem csak ma voltak, hanem minden meccsen. Felmegy, sokszor beáll centerezni is. Remek ötletnek tartom ezt, bár most, hogy nincs Puyol, biztos kevesebbet fog felmenni.

Talán Pedro volt eltűnve a pályáról, de labdákat sem nagyon kapott. De alapvetően ő is remek évet fut.

Remek látni azt, hogy a RM csak a 12. helyen van. Tudom, hogy ez nem lesz végig így, de akkor is. :lol:
Emellett még egy pozitív dolog: Murinho nyilatkozata a meccs után. Nem keni másra a vereséget, a rossz teljesítményt. Magát és a játékosokat okolja.

Továbbá még egy örömteli eredmény: MESSI - RONALDO 6-2 :lol: :lol: :lol:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.09.16. 16:20:21

azért azt látom, hogy néhányjátékost illetően kissé elszállnak a vélemények, a" sokan mondják , biztosan van benne valami..." szisztéma szerint. Tello egy fiatal lendületes, gyors játékos, akinek szüksége van tapasztalatra! ha van valahol nehéz poszt a mai labdarúgásban az a szélső támadóké!! nem elég, hogy mindég készen kell állni az egy-az egyre, ha ez megvan, akkor még be kellene lőni, vagy jól be adni! a teljesítmény csak így komplett, nem sok ilyen van a világon. szóval türelem.... Pedró már egy ravasz róka hozzá képest, a neki adott lasztik 90%-át vissza passzollja( nem ront?!!) így nincs kockázat, de nincs támadójáték sem.mellesleg ha Villa a szélen játszik neki sem nagyobb a repertoárja! nagyobb viszont a rutinja és a respekktje is, nagyobb területen mozoghat.
Fabregas ügyében én vagyok nyilván szigorúbb, nekem haloványnak tűnik a játéka elsősorban a hírnevéhez képest, azt azonban én is láttam, hogy tegnap volt néhány bíztató megmozdulása is. (az Adrianó féle gólnál már le szerelték, esélye sem lett volna azt az akciót be fejezni!)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.09.16. 16:08:04

Lionel85 írta:[...]Mascherano szintén tud betlizni. Talán most összeszedettebb lesz a védelem is.
Ezt eltaláltam, bár nem rajta múlott a gól, szerencsétlen eset volt. A védelem szerintem összeszedett volt.
Lionel85 írta:Van egy olyan érzésem, hogy Pedro, Messi és Tello fog kezdeni. [...] Végső esetben azért jó lenne támadónak, mivel a Valencia ellen is megmutatta, hogy a támadással nincs gondja.
Nem kezdtek, de játszottak együtt. Adrianónak meg tényleg nincs gondja a támadással, megint lőtt egy gólt. :)

Egyébként sokkal simább meccs volt, mint amit vártam, örültem, hogy legyőzték a fiúk a válogatott meccsek utáni rossz formát. A Madridot jól lehagytuk, de persze ez még korai dolog. Küzdöttek, hajtottak, és meglett az eredménye. Gratula!
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.09.16. 15:08:55

csak mondom, hogy a szpartak edzője emery. az az emery, aki talán az egyetlen edző volt, aki focizva vette fel velünk a versenyt. ők nem fognak hatvan emberrel védekezni.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.09.16. 15:03:34

Attika 25 írta:
Barcaman1993 írta:Nagyon remélem, hogy a Szpartak és a Granada ellen Tito be fogja tenni Bartrat, kéne pihentetni és neki is adni lehetőséget, mert így nehéz bizonyítani. Relatíve 2 könnyű meccseünk következik most.
A Szpartak azért nagyon nem könnyű ellenfél, az oroszokkal rendre megszenvedtünk, emlékszem még hazai vereségre is. Ott a legerősebb kezdő kell ami kiállitható, a Granada ellen lehet pihentetni.
Ebből a csoportból röhögve, tartalékokkal, lazán tovább kell jutnunk. Ráadásul a ruszkik mindig a beszari 10 emberrel védekezünk taktikával lépnek pályára, főleg ellenünk. Nem hinném, hogy olyan hű, de sok gondja lenne majd a srácnak és a csapatnak sem. 2 klasszis védőnk maradt, őket meg kell spórolni a Sevilla és a Real elleni meccsekre. Ezek most sokkal fontosabbak. A Szpartak ellen egy olyat simán el tudnék képzelni, hogy mondjuk Montoya és Bartra is a a védelemben van, a kp-n Fabregas-Song-Thiago trióval. Én nem tartok a ruszkiktól. Kellemetlen a stílusuk, de ha vmikor, akkor ilyenkor kell játszatni a fiatalokat. Xavi is végig robotolta eddig a szezont, egyedül az Osasuna ellen pihent, őt is le kell ültetni minél előbb a padra.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.09.16. 14:56:01

Barcaman1993 írta:Nagyon remélem, hogy a Szpartak és a Granada ellen Tito be fogja tenni Bartrat, kéne pihentetni és neki is adni lehetőséget, mert így nehéz bizonyítani. Relatíve 2 könnyű meccseünk következik most.
A Szpartak azért nagyon nem könnyű ellenfél, az oroszokkal rendre megszenvedtünk, emlékszem még hazai vereségre is. Ott a legerősebb kezdő kell ami kiállitható, a Granada ellen lehet pihentetni.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.09.16. 14:17:15

Szerencsére bejöttek Tito húzásai. Azért az figyelemre méltó, hogy a kezdőcsapatban egyedül Adriano nem volt saját nevelés!

Eddig biztató a Tito-éra. Ennél jobban aligha kezdhettük volna a bajnokságot, egyedül a szuperkupa elvesztéséért kár. Egyfelől örömteli, hogy már 8 pont az előnyünk, de résen kel lennünk, mert még nagyon sok van hátra.

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.16. 12:23:14

Jó volt látni tegnap milyen könnyed, de ellentmondást nem tűrő focit nyomtunk egy nehéz pályán. Így kell valahogy idegenben csinálni! :) A 8 pont előny...jelentős. Könnyen jött. Csak nehogy könnyen is menjen, figyeljünk oda nagyon.
Fabregas nagyot játszott végre, kellett ez már tőle!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.16. 11:21:40

nzxtpo írta:Tello ügyben egyetértek, sokat hibázik és egyedül a gyorsaságából tudna megélni jelenleg, de amint látjuk tegnap még abból sem. Nem akarom leírni, fiatal, és szerintem a gyengébb csapatok ellen játszatni is kell(pihennek a kulcsjátékosok, tapasztalatot szerez) de olyan hibákat vétett többször is ami még a Barca B-ben sem állja meg a helyét.
A legnagyobb hiba amit elkövethetünk az az, hogy leírjuk a madridot, meg az, hogy hátra fele tekintgetünk. Foglalkozzanak ők velünk, nem pedig mi velük... Az előnyünk pedig nem 8 pont hanem 2 ( a malagával szemben). Mi is fogunk hibázni ebben a szezonban, de ilyen rotációval szerintem fejben jobban ott leszünk, mint a többiek és így minimálisra csökkenthetjük az elhullajtott pontok számát.
Thiago ott folytatja ahol abbahagyta, Cesc-el elégedett vagyok javulást vélek felfedezni a játékában, de szerintem nem volt olyan drasztikus a helyzet, mint azt sokan beállították.
Busquets és Piqué 1-2 felfutása üde színfoltja volt a meccsnek.
Xavi-tól hiányolom azt amit nagyon szerettem nála az EB-n, meccsenként 2-3szor lőtt 20-25ről kapura, ennek a meccsnek a végén lövőhelyzetbe volt, de leadta Fabregasnak a labdát, aki éppen lesen volt...
Adriano kellemes csalódás, dinamikájából nem vesztett tavaly óta, sőt látszik a kemény munka. Ebben a szezonban már két nagyon fontos gólja is van, most már a pálya bal széle is életveszély. Márpedig ha mindkét oldalról fut a támadás az jobban kinyitja az ellenfél védelmét, csak nehogy visszaüssön.
Montoya meccsről-meccsre javul, sokan Alvest látnak benne, a lendület nála is megvan, csak a beadások előtt többet nézzen fel, mint Dani... Ha így folytatja hosszú időre meg van oldva a jobb oldal is.
Tito pihentette a válogatottban szereplő játékosokat, ellentétben Mou-val, meg is látszott Higuain-on, hogy ki volt facsarva. Remélem folytatja ezt a fajta rotációt, így több B-ben szereplő játékos kaphat lehetőséget, és a formánkat pedig azokra az időkre tudjuk kiélezni amikor a toppon kell lenni.
A többivel is de ezzel a leginkább értek egyet, szerintem ez a legfőbb erősségünk a madriddal szemben most, hogy nekik nincs mindenhova minőségi cseréjük, és azt imádom már most Titoban hogy meg meri húzni azt amit Pep nem, leülteti Messit a padra, ezzel sztem a Getafét is megzavarta mert biztos készültek belőle. Egyértelműen látszik, hogy Pep munkáját még inkább tökéletesíteni akarja, és azokat a hibákat úgymond amiketPep vétett kiküszöbölni és beleépíteni a játékba(távolról lövés, Messi leültetése, nem a 92.percbe cseréli az elsőt, fiatalok)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2012.09.16. 11:10:08

Tello ügyben egyetértek, sokat hibázik és egyedül a gyorsaságából tudna megélni jelenleg, de amint látjuk tegnap még abból sem. Nem akarom leírni, fiatal, és szerintem a gyengébb csapatok ellen játszatni is kell(pihennek a kulcsjátékosok, tapasztalatot szerez) de olyan hibákat vétett többször is ami még a Barca B-ben sem állja meg a helyét.
A legnagyobb hiba amit elkövethetünk az az, hogy leírjuk a madridot, meg az, hogy hátra fele tekintgetünk. Foglalkozzanak ők velünk, nem pedig mi velük... Az előnyünk pedig nem 8 pont hanem 2 ( a malagával szemben). Mi is fogunk hibázni ebben a szezonban, de ilyen rotációval szerintem fejben jobban ott leszünk, mint a többiek és így minimálisra csökkenthetjük az elhullajtott pontok számát.
Thiago ott folytatja ahol abbahagyta, Cesc-el elégedett vagyok javulást vélek felfedezni a játékában, de szerintem nem volt olyan drasztikus a helyzet, mint azt sokan beállították.
Busquets és Piqué 1-2 felfutása üde színfoltja volt a meccsnek.
Xavi-tól hiányolom azt amit nagyon szerettem nála az EB-n, meccsenként 2-3szor lőtt 20-25ről kapura, ennek a meccsnek a végén lövőhelyzetbe volt, de leadta Fabregasnak a labdát, aki éppen lesen volt...
Adriano kellemes csalódás, dinamikájából nem vesztett tavaly óta, sőt látszik a kemény munka. Ebben a szezonban már két nagyon fontos gólja is van, most már a pálya bal széle is életveszély. Márpedig ha mindkét oldalról fut a támadás az jobban kinyitja az ellenfél védelmét, csak nehogy visszaüssön.
Montoya meccsről-meccsre javul, sokan Alvest látnak benne, a lendület nála is megvan, csak a beadások előtt többet nézzen fel, mint Dani... Ha így folytatja hosszú időre meg van oldva a jobb oldal is.
Tito pihentette a válogatottban szereplő játékosokat, ellentétben Mou-val, meg is látszott Higuain-on, hogy ki volt facsarva. Remélem folytatja ezt a fajta rotációt, így több B-ben szereplő játékos kaphat lehetőséget, és a formánkat pedig azokra az időkre tudjuk kiélezni amikor a toppon kell lenni.
Castiel írta:Én egyáltalán nem vagyok elájulva ettől a Tello fiútól!
Jó még fiatal meg minden, de kb a gyorsaságán kívül semmit nem tud felmutatni. Tegnap is az összes lehetséges helyzetét ugyanazzal próbálkozással kísérelte gólra váltani.(kifordított belsővel, hosszú) Semmi új semmi 5letesség, és nem csak a tegnapi meccsen, hanem több mérkőzésen is megfigyelhető volt.
A védőjét is ugyanúgy próbálja megkerülni, 1x sikerül, utána a védő már le helyezkedi az ilyen "megkerülöm" próbálkozást.
Nem gondoltam volna hogy ilyen sima lesz a Colisseum béli derby, de örülök.
a játékunk meg nagyon lassan folyt, szerintem tudatosan.
Thiago nagyon jó játékkal reaktiválta magát a kezdőben. Monty is detto Alves volt. :) Adrianot meg nem magyarázni, zsinórban a 2. gólja bajnokin. isten tartsa meg a jó szokását!
8 pont, s 100%-os teljesítmény...
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.16. 10:04:18

Én egyáltalán nem vagyok elájulva ettől a Tello fiútól!
Jó még fiatal meg minden, de kb a gyorsaságán kívül semmit nem tud felmutatni. Tegnap is az összes lehetséges helyzetét ugyanazzal próbálkozással kísérelte gólra váltani.(kifordított belsővel, hosszú) Semmi új semmi 5letesség, és nem csak a tegnapi meccsen, hanem több mérkőzésen is megfigyelhető volt.
A védőjét is ugyanúgy próbálja megkerülni, 1x sikerül, utána a védő már le helyezkedi az ilyen "megkerülöm" próbálkozást.
Nem gondoltam volna hogy ilyen sima lesz a Colisseum béli derby, de örülök.
a játékunk meg nagyon lassan folyt, szerintem tudatosan.
Thiago nagyon jó játékkal reaktiválta magát a kezdőben. Monty is detto Alves volt. :) Adrianot meg nem magyarázni, zsinórban a 2. gólja bajnokin. isten tartsa meg a jó szokását!
8 pont, s 100%-os teljesítmény...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.09.16. 09:24:54

Gyerekek ennél soha rosszabbat! :D Igazából minden amellett szólt, hogy ma bukjuk ezt a meccset. Alexis-Iniesta-Jordi Alba sérült volt, Messi-Alves-David Villa trió a padon és mégis... A Xavi-Thiago-Fabregas vmi félelmestesen nagyot játszott, de idevehetjük az Adriano-Montoya duót is. Messi tudott pihenni, majd beáll és lő 2 gólt. Így kell ezt csinálni. A játékkal se volt semmi gond, ráadásul egy mumus ellen sikerült ott nyerni, ahol sok babér nem nagyon szokott nekünk teremni. A Pedro-Tello 2-ős viszont most eléggé halovány volt. Tello aktivitása nagyon pozitív, de ezen a rengeteg eladott labdán és labdakezelési hibán javítani kell, nagyon szembeötlő volt. Pedro meg tényleg most alibizett egy nagyott. Az elején jól pörgött, de vagy 70 percig, mintha pályán sem lett volna. A játékvezetésről meg inkább nem mondana már az ember semmit. Konkrétan a megadott 11-esen kívül 2-3 teljesen egyértelmű büntetőnek kellett volna jönnie, de csak azért sem adták meg őket. De legalább most ez nem befolyásolta a végkimetelt, míg tavaly, azért ennek bőven láttuk kárát. Szép volt fiúk, csak így tovább :!: Sajnos Puyi megsérült, ami óriási érvágás a Klasszikus előtt, de abban bízom, hogy még1x nem fog ez megtörténni, mint a Bernabeuban. Nagyon remélem, hogy a Szpartak és a Granada ellen Tito be fogja tenni Bartrat, kéne pihentetni és neki is adni lehetőséget, mert így nehéz bizonyítani. Relatíve 2 könnyű meccseünk következik most.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.09.16. 03:17:21

Most értem haza egy lakodalomból,és mikor megláttam hogy a barca nyert és a real kikapott, akkorát orditottam,hogy felkeltek a bentiek és átszóltak hogy mivan már :lol:
Nagyon örülök,8 pont előny,nem semmi.
Le a kalappal.
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.09.16. 01:25:46

Tello ma valami borzasztó volt...
mint a meccsek 90%-án, ha felépül villa,alexis és cuenca (akiben azért többet látok) akkor remélem, hogy gyököt vonnak abból az indokolatlanul sok játékpercből, amit erre a folyamatos gyenge teljesítményre kap.

azt viszont el kell ismerni, hogy az a zsuga thiagonak nagyszerű volt.
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.16. 00:28:04

pep71 írta:Ilyeneket lát ez ember a sok hozzáértőtől, hogy Fabregas jöhet is le félidőben, meg halovány volt. Ő adta az első gólpasszt, ha még csak véletlen is volt, de ő csinálta meg a helyzetet, a kispasszos játékban nagyon ott volt. A végén meg lazán adott egy xavi féle mesterpasszt Villának. Nos ez elég gyenge szerintem is...
Véletlen? Csodálatosan megoldotta,ha nem mozdítják ki,nyilván belövi és magához tér,bár nincsen vele semmi gond,egyszerűen nem szokta meg hogy a világ első számú csapatában játszik ahol,valjuk be vannak jobbak...hatalmas () ben. A jövő Ő lesz ezt mindenki látja ,és azt gondolom,teszi a dolgát,ma még (sértődékeny),holnap ő lesz a kozéppálya ura!
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.09.16. 00:27:51

Pavel írta:No!
Ez egy tökéletes hétvége volt.
Hát azért nekem Puyol hiányozni fog a klasszikusról... :roll:

A 8 pont mindenesetre jelentős, csak bele ne altassuk magunkat. Ez a Spahic amúgy jó nagy tuskó.

Tello ma valami borzasztó volt...
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2012.09.16. 00:18:21

Ilyeneket lát ez ember a sok hozzáértőtől, hogy Fabregas jöhet is le félidőben, meg halovány volt. Ő adta az első gólpasszt, ha még csak véletlen is volt, de ő csinálta meg a helyzetet, a kispasszos játékban nagyon ott volt. A végén meg lazán adott egy xavi féle mesterpasszt Villának. Nos ez elég gyenge szerintem is...
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.16. 00:04:35

No!
Ez egy tökéletes hétvége volt.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2012.09.15. 22:56:24

a Barca meccshez. sztem sima meccs volt, a spanyol játékvezetés katasztrófális még mindíg. azt aMessi féle 11-est nem befujni, ráadásul szögletet jelezve utána ugy hogy ott állt mögöttük a bíró.....hihetetlen!!! :)
off:
tudom nem ide tartozik, de!! nézitek a real meccset???? mindíg a madridosok jönnek a színészettel...nost az első félidő végén amikor di mariát felrugták aztán di maria visszaütött..nos ott már kelne fel erre odafut xabi alonso mutatja neki sőt egyenesen visszalöki h maradjon még lennt...utána elkezd ordítani h de fáj....meg is úszta a sárgát ami járt volna neki, így a piros is!! errőé ennyit!
on:
hajrá Barca, szép volt fiúk!!!
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.09.15. 22:50:45

socio66 írta:tello szerepe azért remélem helyre lesz téve a későbbiekben, mert ma is olyanokat csinált, hogy a fotelből lefordultam.
hazai meccseken a kicsik ellen lehet nyomatni, ha hét közben bl van akkor pláne, illetve csereként az utolsó 25-30 percre bármikor bejöhet, de máskor nincs helye a pályán.
egyébként örülök hogy behúztuk, bár egy jobban pörgő getafe ellen szerintem könnyen megéghettünk volna, de ez nem számít, így tito-nak lett igaza.
4/4.


hát nekem az volt a furcs hogy Villa már az 50.percbe elment melegíteni Tello
pedig még a pélyán volt a 75.percben
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.09.15. 22:31:10

Nekem nagyon tetszett a meccs. Néha olyan gyorsan passzolgattunk, hogy szemmel is nehéz volt követni, több ilyen periódusa is volt a mérkőzésnek, pl az elő 20 percben végig.
Mondjuk az is igaz, hogy elég gyakran szétszakadt a pálya és átjáróház volt oda vissza a kp. A csapatvédekezésen még rengeteget kell javítanunk, bár ma már kicsit hatékonyabbak voltunk ezen a területen is az előző meccsekhez képest.
Getafe játékosokon úgy a 60. perc környékén vettem észre, hogy a s.eggükön veszik a levegőt. Akkor már gondoltam, hogy itt több gólos győzelem lesz a végére.
Fabregas is nagyon elfáradt, néha már azt vártam, hogy leül a gyepre kicsit szusszanni egyet.
Adriano-t kiemelném nem csak a gólja miatt, párszor odaért utolsó emberként menteni.
Tello-tól pedig ma tényleg nagyon sokszor elpattant a labda vagy rossz helyre passzolt én azt vártam, hogy a 2. félidőre már nem kell kijönnie a pályára.

Ami tisztán látszik, hogy Tito sokkal gyorsabb játékot vár a srácoktól, kevesebb passzal eljutni az ellenfél kapujáig (nekem ez eddig egy Rijkaard-Pep keverék). Ez viszont együtt jár azzal, hogy labdavesztésnél nem tudjuk időben felvenni az embereket ezért ilyen akadozó a védekezésünk is. Hátul néha úgy elvagyunk tolódva hogy rossz nézni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.09.15. 22:29:17

socio66 írta:tello szerepe azért remélem helyre lesz téve a későbbiekben, mert ma is olyanokat csinált, hogy a fotelből lefordultam.
hazai meccseken a kicsik ellen lehet nyomatni, ha hét közben bl van akkor pláne, illetve csereként az utolsó 25-30 percre bármikor bejöhet, de máskor nincs helye a pályán.
egyébként örülök hogy behúztuk, bár egy jobban pörgő getafe ellen szerintem könnyen megéghettünk volna, de ez nem számít, így tito-nak lett igaza.
4/4.
Tello annyi ideig fog rendszeresen játszani, hogy aláírja a hosszabbítást!
Utána szépen leül a kispadra vagy jöhetnek jó pénzért a kérők. Szerintem ez csak tisztán üzleti megfontolás.
Úgy látom van olyan jó a csapat, hogy elbírja őt!
socio66

2012.09.15. 22:22:04

tello szerepe azért remélem helyre lesz téve a későbbiekben, mert ma is olyanokat csinált, hogy a fotelből lefordultam.
hazai meccseken a kicsik ellen lehet nyomatni, ha hét közben bl van akkor pláne, illetve csereként az utolsó 25-30 percre bármikor bejöhet, de máskor nincs helye a pályán.
egyébként örülök hogy behúztuk, bár egy jobban pörgő getafe ellen szerintem könnyen megéghettünk volna, de ez nem számít, így tito-nak lett igaza.
4/4.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.09.15. 22:02:45

mess2009 írta: ami miatt kssé aggódom, hogy az előrelőtt labdákkal szenvedünk! és hogy nekünk is gyakrabban kellene ezt alkalmazni , lásd Villa gólját, aminek külön örülök.
Egyre gyakrabban alkalmazzuk,csakúgy mint a keresztlabdákat és a hosszú passzokat,van újítás bőven:)
Válasz küldése