Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2012.10.08. 12:34:18

Tito nyilatkozatában azt említette, hogy ebben a csapatban Alves, Piqué, Puyol, és Abidal volt a kezdő és most egyikkel sem számolhat. (azért ez durva :roll: ) ezek után elég nagy esélyt látok rá, hogy a télen, legkésőbb tavasszal újra összeállítja ezt a négyest, még akkor is, ha Abidal nem lesz már akkora ász mint volt. Én szívesen megnézném őket újra együtt, szerintem acélos egy védelem volt.

Más: Ha Villa sípcsonttörésből való visszatérésénél majd fel robbant a Camp Nou, mit fogunk látni, és hallani amikor Eric barátunk lép újra pályára a májátültetés után :?: Kevés dolog van amit úgy szeretnék, mint ott lenni élőben azon az estén...
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.08. 12:05:25

Na, én még nem írtam a meccsről. Abszolút nem láttam tragikusnak az első félidőt sem, Ramos fejese ellen nem sokat tehettek a 170 centis játékosaink, Benzema első helyzeténél eltolódtunk, a másodiknál meg simán kijátszottak minket, ez tény. A gól nem volt igazán nagy helyzet, Alves nem lépett oda kellően, szerintem ha ott Puyol van, akkor vetődik, és nincs semmi...mondhatni, egy Barca-szív hiányzott onnan. Na de hát, hogy Valdes miért tud mindig ilyen gólokat kapni...oké, közelről jött, meg erős volt, de hát a védő takarja a hosszút, akkor csak a rövidbe érkezhet a lövés...mindegy. Nekünk meg ha konkrét ziccerünk nem is volt Pepe bénaságán kívül, helyzetünk akadt, többször is az utolsó passzba kaptak bele a védőik. A második félidőben meg már jobban levédekeztük a kontráikat, vagy elfáradtak, ki tudja. Elöl szépen játszottunk, türelmesen, a helyzeteket nem sikerült értékesíteni, itt a végén főleg kár érte.

Pozitívum Busquets remeklése, Pedro jó játéka, és Messi veszélyessége, végre levetkőzte az elmúlt meccsek gyenge játékát. Valamint kiemelném még Montoyát, biztos elfogult vagyok vele, mert saját nevelést ( régi álmom egy tiszta saját nevelésű kezdőcsapat...ennek netovábbja pedig 18 saját nevelésű játékos nevezése egy meccsre ), de szerintem baromi jól oldotta meg a védekezést is, és a támadásokba is jól szállt be, a lövése meg ha beakad...

Negatívum szerintem Xavi pontatlan játéka, illetve sokszor ő lassította le a támadást indokolatlanul, persze erre lehet mondani, hogy taktikai lépés, és csak megállította a rohanást, de mind ígéretes lehetőség volt, amikor megállt és visszafordult. Mind a 11 ( + cserék ) játékosunk nagyot küzdött, nem ismertünk elveszett labdát, vagy sétálgatást, bár most ebből kivehetjük Valdest, mert talán nem is volt védeni valója. Úgy gondolom, hogy jó eredmény biztató játékkal, épüljenek fel a sérültek, és ezzel a mentalitással játsszunk tovább mindenki ellen, akkor gond nem lehet.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.10.08. 07:19:26

Nem vészes a döntetlen. De mostanában határozatlan egy kissé a csapat, pontatlan, és többször futunk az eredmény után. A Reál ellen az első félidőben főleg az előre játék volt gyenge, ez csak az utolsó 20 perben volt kielégitő. Nem éreztem a minden áron való gyözni akarást - csak a végén.
Többen gyengébben játszottak Xavi és Ini is csak egy-egy felvillanást mutatott. Megint sok a sérült - kész rejtély.
Van idő még, kell egy jobb kapus. Villa hogyan kerül vissza, ha alig játszik,
már pályán lehetne. Na most a gyors Tello is jó lett volna. Bár mindig az
a jó aki nincsen pályán.
Fecó
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.07. 23:21:42

Alapvetően teljesen megfelelő eredmény született, bár számomra mindig vereséggel ér fel, ha hazai pályán nem verjük meg ezt a túlértékelt brigádot. A különbséget játékban a teljes hátsó sor hiányában is megmutattuk, de ezúttal ez nem ért győzelmet. A 8 pontos előny azonban-most a meccs után-már sokkal több, mint előtte volt...:)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.07. 23:21:25

Most olvasom, hogy Alves 3 hétre kidőlt. Nem vagyok nagyon szomorú. Remélem Montoya bejátssza magát.
A meccsről. A lyukas védelmet látva csoda, hogy lehoztuk két kapott góllal.
Nekem a legnagyobb csalódás Xavi és a középpályánk játéka volt. Hiányoztak azok a kulcspasszok amit tőle megszoktunk.
A támadásban a sok középpályás zavarta egymást. A széleket keveset használtuk. Nagyon hiányzott Alexis és Tello a szélekről.
Nagyon az volt az érzésem, hogy nekünk jó a döntetlen.
Az utolsó 5 percre hiányoltam Villát.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.07. 23:11:52

Az egyik szemem sír, a másik meg nevet...

Az első félidőben úgy tűnt, az utóbbi jópár Klasszikushoz képest most jobban szálltunk be a meccsbe, de azért tapogatózóbb volt a dolog. Aztán ugye jött a reál gól, amiből lehetett volna simán kettő is. Ez kicsit felébresztett minket és onnét már magasabbra kapcsolatunk, meg is lett az eredménye. Aztán nagyjából beállt a szokásos forgatókönyv, ők hátul, mi középen. Óriási találat lett volna az a kipasszolgatós Montoya lövés, gólt érdemelt volna az akció. De sajna a volna nevű játékos még mindig nem játszik és a végén sem sikerült felrakni az i-re a pontot, pedig már nekünk állt a zászló.

Összességében igazságos a döntetlen.
Nem sok helyzetből tudtak sáfárkodni a csapatok, a két gigamega srác duplái, mindkét oldali hatalmas kapufák mellett úgy súlyra kb egyformák voltak. Amennyire veszélyeztetni tudtunk a saját játékunkkal, annyira ők is a kontráikkal.

Örültem volna a győzelemnek, előzetesen sem volt kevesebb az elvárásom. De ilyen meccs után abszolút nem rossz az egy pont sem. Egy amúgy is foghíjas védelem utolsó oszlopát is elveszítette (Abi->Piqué->Puyol->Alves), így vészmegoldás vészmegoldásához kellett folyamodunk pont egy olyan derbin, ahol a madridnak jönnie kellett elvileg. Az ő kontráik pedig láthatóan életveszélyesek, amit csak egy nagyon összhangban lévő védelem tudhat 90 percig megállítani, mivel minden labdaeladás után néhány mp-cel már az ellenfél 16-osánál vannak.
Nem volt parádés a játékunk, de asszem bőven vett ki erőt ebből a sosemlátott csapatból az, h minél jobban zárjunk vissza nulla pillanat alatt, ha a fehérekhez kerül a zsuga. Nem szabadott nagyon kitámadnunk, ráadásul nem is voltunk eredménykényszerben. A végére erőből már megpróbáltuk benyomni a győztes találatot, de korábban nem annyira merhettük bevállalni ezt. Így legalább megvoltunk hátul és a két kapott gól ellenére nem voltak rosszak a srácok. Szépen kisegítettük egymást és a hátsó alakzat összetételéhez képest meglepően jól mozogtak együtt. (De ez a kényszermegoldás nem biztos, h sokáig működni fog, uh jó lenne megtalálni már azt, aki woodoo-z minket...)

Tehát alapból természetesen győzni kellett volna, de ezen a meccsen nem számonkérhető szerintem a pontvesztés. Majd idegenben megütjük őket, talán addigra már védőket is tudunk a pályára rakni :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.10.07. 23:53:54-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.10.07. 23:02:00

Engem egyedül az a rész zavart a meccsen, amikor 2-1 után, össze vissza rohangált az egész csapat. Nálunk volt az előny, higgadtan meg kellett volna tartani a labdát, passzolgatni, erre próbáltuk minél hamarabb eljuttatni a labdát a Real kapujához, abból be is kaptuk CR 2. gólját.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.07. 22:55:37

Én sem értem a fiúkat.
Eddig azon paráztam, hogy az első 10-15 percet alusszák át, rendszeresen, de ez szerencsére gólokban ritkán mutatkozott meg.

Most meg már félidőket adnak át az ellennek rendszeresen, és gólokban is megmutatkozik ez.
Mi szükség van erre?
Szép-szép, hogy 0-2 ről is tudnak fordítani és győzni, de nem értem ezt az egészet.
Ma este is volt kb negyed órája a Realnak. Aztán jött a szünet, és fordult a világ, a Real megint le lett focizva, rengeteg zivver maradt ki.

Ls mindig ez van, meccsről meccsre. Érti ezt valaki, hogy mi ez?
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.10.07. 22:50:07

ja, 0:3....ha az első helyzetet belövik, ki garantálja, hogy utána jön a másik kettő? teljesen más mérkőzés lett volna, elég nagy marhaság összeadogatni a helyzeteket. 3 komoly helyzetből sikerült 1 gólt lőniük és pont. szerncsére a barcának 1/1 is elég volt, hogy x-re hozzák a félidőt. a második ennek az ellenkezője volt, ott ők játszottak 1/1-et, előttünk meg akadtak jócskán lehetőségek. ott volt ugye a 11-es, illetve alonsot is ki lehetett volna simán szórni, egy szót nem szólhattak volna. összességében a barca dominált a meccsen, talán 10-15 perc volt, amikor a real némi fölényt tudott kiharcolni.

Azt viszont nem értem Valdest miért kell megint csesztetni, egyik gól sem volt az ő hibája. az elsőnél(a stúdióban elhangzottakkal ellentétben) az egész kaput fognia kellett, hiszen alves rohadtul nem zárt semmilyen szöget. CR meg tudja lőni olyan sebességgel a labdát, hogy ne lehessen odaérni.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.07. 22:44:05

Akik olyasmiket írnak, hogy szégyen hogy nem tudtunk nyerni, meg nem érdemelt pontot a Madrid és hasonlók, azoktól kérdezném hogy melyik meccset nézték?

Ne tévedjünk, az első fél órában nagyon közel voltunk a 0-3hoz, olyan szinten nulla volt a játék, hogy momentuma nem volt a csapatnak. Hatalmas szerencsénk volt hogy elszórakozták a helyzeteiket, mert ha nem ez történik, a második félidőre lelehetett volna kapcsolni a villanyt. Majd később ugyan felpörögtünk és főleg az utóbbi 30-40 percben már egész korrekten játszottunk, de látva azt hogy a csapat jelenleg milyen formában van, és hogy a védelem kritikán aluli ez az X teljesen megérdemelt, és jó eredmény.
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2012.10.07. 22:23:07

Kivel lesz a következő bajnoki?
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.07. 22:22:58

Megint sikerült "idegállapotba" kerülnöm, tisztán látszott, hogy mindkét csapat 2 helyzetből akart két gólt rúgni, és ezzel elintézni meccset. Viszont ilyen fölény mellett szívesen láttam volna azt az erőfeszítést a srácoktól, amit 2-2 után mutattak... :roll: Persze most még kényelmes a döntetlen 8 pont előnyből, de lehet, hogy májusban azt fogjuk mondani, hogy de jól jött volna még két pont...
Következő meccsen meg lehet tippelni, hogy Pinto vagy Tello fog-e belső védőt játszani :roll: Komolyan nem értem, hogy Montoyát be lehet állítani egy Clasico-n, Tellot is be lehetett tavaly (el is ment rajta), de Bartrát vagy Fontást nem... Adjuk már el őket a fenébe, mert mindig csak felhúzom magam, amikor direkt padoztatja őket Tito.
A Madrid meg most már elegánsan ráállt arra az elmúlt néhány meccs folyamán, hogy amint lendületbe kerül valaki tőlünk, szépen alárúgnak egyet. És az a helyzet, hogy rohadtul bejön nekik, mert egyrészt így nem lehet megbontani a védelmüket és létszámfölénybe kerülni, másrészt a bíró lazán pályán hagyja az olyan vadparasztokat, mint Alonso. (Persze a világ legférfiasabb csapata megint fetrengett jó párszor, de a csúcs mégiscsak az volt, amikor Pepe kérte számon Pedrot, hogy mégis hogyan mer nyújtott lábbal rámenni valakire). Szóval egyrészről lassan újítani kéne valami taktikát azon kívül, hogy Messi/Iniesta végigszalad a pályán, aztán az utolsó pillanatban sikerül gólhelyzetet kialakítani, másrészről meg nem tudok mást mondani, mint hogy folyamatosan faltolgatni részünkről is (ez egyébként egyre inkább megvolt), aztán amikor valamelyik hentesnek elgurul a gyógyszere, máris egyszerűbb helyzetben vagyunk.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.07. 22:10:06

daffy írta:
csababarca írta: főleg,hogy kb 3 lehetőségetek volt,ha idevesszük Ramos fejesét,nekünk meg 1. de tényleg,reális lett volna az 5-5 :roll:
benzema félluft,benzema kapufa,dm kapufa utáni lövése,ramos fejes,meg a 2 gól. adjak számológépet? :roll:
di maria lesen volt utána.

elején voltatok csak jók. most már lehiggadtan is azt vallom hogy jobbak voltunk,megérdemeltük volna a győzelmet.

megint csak kergettétek a labdát a 30.perctől.

és azért ha belegondoltok,hogy ronci benzema di maria nézett szembe egy ilyen védelemmel...akkor annyira mégse volt jó a reál támadó játéka.
Abi & Tito
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2012.10.07. 22:09:41

Rangadó volt a javából! Meglátásom szerint a Barca még nincs kész(Tito újításait még nem sajátította el a csapat tökéletesen)a Madrid viszont szerintem a maximuma körül van. Nagyszerű eredmény sor Tito és a csapat részéről(főleg úgy,hogy gyakorlatilag a komplett kezdő védelem hiányzott már több meccset) veretlenek vagyunk úgy,hogy a nagy riválisaink közül többel játszottunk már(persze lesznek még kemény meccsek,sőt!)A presztízs miatt is jó lett volna ha a csapat megnyeri a klasszikust de így a Madrid arra fogja kényszeríteni a csapatot,hogy éles legyen ne kényelmesedjen el(ami 11 pontos előny tudatában szerintem reális veszély lett volna) illetve meccsről-meccsre fejlődjön. A nyolc pontnak elégnek kell lennie!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
socio66

2012.10.07. 22:08:44

nem lehetünk elégedetlenek, nekik is, nekünk is megvoltak a meccslabdáink, abszolút jó eredmény a döntetlen.
de ez a meccs két olyan dologra világított rá, amit érthetetlen módon nem tudunk, vagy nem akarunk megoldani.
az egyik a kapuskérdés, sokadik meccsen indulunk hendikeppel valdes miatt, ez elfogadhatatlan, ennyi hibát sehol máshol nem engednek meg, nem értem mi miért tesszük.
amit az elmúlt két év rangadóin csinál, az komolytalan, érthetetlen.
a másik pedig a védőkérdés, komédia, hogy ilyen szintű meccsen c kategóriás védősorral állunk ki, ott volt az egész nyár, hogy igazoljunk egy minőségi védőt, hát a szomszéd mari néni is tudta már, hogy kevesek, gyengék vagyunk ott, erre mi veszünk egy song-ot, aki majd jó lesz hátul is, meg persze a fiatalok megoldják.
hát látjuk.
fel nem tudom fogni, hogy egy ekkora klub, ráadásul egy alapvetően intelligens, reális vezetőséggel miért nem látja a hiányosságokat, mikor azok ordítanak a képükbe.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.10.07. 22:08:44

csababarca írta:
daffy írta: benzema félluft,benzema kapufa,dm kapufa utáni lövése,ramos fejes,meg a 2 gól. adjak számológépet? :roll:
ha már személyeskedsz,meg játszod a lazát,akkor neked is kéne,mert ez 6 gól akkor.
:wink: de még add hozzá ronaldo bravúros ollózását,és akkor nyerhettetek volna 7-5re.
De ha benzema belövi akkor nincs kapufa utáni DM lövés. :lol:

Am nem mindegy!?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.07. 22:07:02

csababarca írta:
daffy írta: benzema félluft,benzema kapufa,dm kapufa utáni lövése,ramos fejes,meg a 2 gól. adjak számológépet? :roll:
ha már személyeskedsz,meg játszod a lazát,akkor neked is kéne,mert ez 6 gól akkor.
:wink: de még add hozzá ronaldo bravúros ollózását,és akkor nyerhettetek volna 7-5re.
feldolgozni és megérteni,valamit a meccs összefoglalóját megnézni,a hozzászólásokat,statisztikákat olvasni még mindig nem sikerült,itt én be is fejeztem.
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2012.10.07. 22:02:27

Ma este, úgy tűnik az Atletico Madrid beér minket a bajnokságban.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.07. 22:01:55

daffy írta: benzema félluft,benzema kapufa,dm kapufa utáni lövése,ramos fejes,meg a 2 gól. adjak számológépet? :roll:
ha már személyeskedsz,meg játszod a lazát,akkor neked is kéne,mert ez 6 gól akkor.
:wink: de még add hozzá ronaldo bravúros ollózását,és akkor nyerhettetek volna 7-5re.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.07. 22:00:09

Zozzy 5 írta:remek meccs, világelső színvonal.

elmegy az x, nem volt szerencsénk, sebaj. a végére játékban lemostuk őket, 8 pont előnnyel a zsebben nem bánom annyira, hogy ez az eredményben nem mutatkozott meg. az elején meg mondjuk nekünk volt mákunk, bár olyan szintkülönbséget ők nem tudtak kihozni, mint a barca a végén.

védelem egész korrekt volt, főleg a lehetőségekhez képest. montoya respeskt.

írták páran meg fogják is, hogy alonso és/vagy arbeloa miért nem lett leküldve. alonso tényleg a határt súrolta, de én nem bánom, hogy nem ment le, szerintem jól érezte a spori, hogy nem kell belenyúlni a meccsbe, így megmaradt a játéké a főszerep. már unalmas is volt, hogy a közelmúlt klásszikói után mindig a pirosokon kellett vekengeni, ez legalább most nem lesz.

kezdenek kirajzolódni tito újításai, amik idővel hatékonyak is lehetnek. nem gyalázunk annyira, mint régen, de szerintem élvezhetőbb és izgalmasabb a játék.
Midnennel egyet értek.
Sporis dologgal is, igazából tényleg határokat súrolták a srácok, de idevehetem Busquetset is sárgával a "zsebében" lefordult róla Özil, félpályánál buktatni kellett, de ott is jól döntött a bíró, így nem volt bunyó.

Végén voltak lehetőségeink, de ez a birka éle-fel rohangálás nagyon nem tetszett.Játékban alapvetően nem volt gond, de a fő dolog hogy nagyon sokszor szervezetlen az egész, s ez a védekezésen csapódik le.Ha nincs meg az együttes mozgás, s pl mint a végén nincs középpálya (mondjuk a RM-nél sem volt) akkor mindegy ki van hátul, jön lendületből 4-5 támadó.

Ezekben látom a hibák fő okát, hogy középpályás védekezésünk sokszor 0, így több teher van a védelmen, ebből meg jön a hiba.

Ez az iksz teljesen jó, sok van a bajnokságból, maradt a 8 pont, s csipegetünk bőszen. :D
Busquets, Pedro a csapat 2 legjobbja volt szerintem, hiába rúgott Messi 2őt, ez a 2 ember mezőnyben nagyon rendben volt.
Kép
Kép
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.07. 21:56:14

A meccs végén, ahogy Pedro elhúzott... Roncikát simán lefutotta.
Ez a Real fizikálisan is gyenge. Nem véletlen, hogy a védekezés volt szem előtt tartva a 2. félidőben.
Látszólagos ez a fizikai fölény szerintem. Rugtaltak, elég gorombán, tördelték a játékot, és a bíró rá is segített.
De mikor a játékot felpörgették a fiúk, akkor csak kapkodták a fejüket.

Több meccsen is éreztem azt, hogy a Real nincs fizikálisan rendesen felkészítve.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.07. 21:55:43

csababarca írta: főleg,hogy kb 3 lehetőségetek volt,ha idevesszük Ramos fejesét,nekünk meg 1. de tényleg,reális lett volna az 5-5 :roll:
benzema félluft,benzema kapufa,dm kapufa utáni lövése,ramos fejes,meg a 2 gól. adjak számológépet? :roll:
Avatar
FCB-Mate-FCB
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2011.01.23. 19:03:22
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.07. 21:55:05

Az a baj, hogy az első félidő után elfogadtam magamban, hogy vereség lesz nagy valőszínűséggel. És most meg hiányt érzek, hogy nem nyertünk.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.10.07. 21:52:50

remek meccs, világelső színvonal.

elmegy az x, nem volt szerencsénk, sebaj. a végére játékban lemostuk őket, 8 pont előnnyel a zsebben nem bánom annyira, hogy ez az eredményben nem mutatkozott meg. az elején meg mondjuk nekünk volt mákunk, bár olyan szintkülönbséget ők nem tudtak kihozni, mint a barca a végén.

védelem egész korrekt volt, főleg a lehetőségekhez képest. montoya respeskt.

írták páran meg fogják is, hogy alonso és/vagy arbeloa miért nem lett leküldve. alonso tényleg a határt súrolta, de én nem bánom, hogy nem ment le, szerintem jól érezte a spori, hogy nem kell belenyúlni a meccsbe, így megmaradt a játéké a főszerep. már unalmas is volt, hogy a közelmúlt klásszikói után mindig a pirosokon kellett vekengeni, ez legalább most nem lesz.

kezdenek kirajzolódni tito újításai, amik idővel hatékonyak is lehetnek. nem gyalázunk annyira, mint régen, de szerintem élvezhetőbb és izgalmasabb a játék.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.07. 21:52:18

daffy írta:
Replay írta:HIHETETLEN hogy ezt megúszta a Madrid.
ahogy az első félórát ti. simán lehetett volna 5-5 a meccs
főleg,hogy kb 3 lehetőségetek volt,ha idevesszük Ramos fejesét,nekünk meg 1. de tényleg,reális lett volna az 5-5 :roll:

Előzetesek alapján ezt bőven aláírtam volna.
De ilyen lufi gólokat kapni, bár a másodikért inkább nem hibáztatom a védelmet,mert ilyen kezdetleges védelem ritkán áll össze. de valdes potyája megint ott volt.
Plusz a végén megnyerhettük volna a meccset simán,feléjük kerekedtünk. Montoya kapufája epic volt,mennybe mehetett volna a srác.
Ronaldo két gól,és más semmi,Messi 2 gól,és sokáig semmi,de a második félidőben sokat melózott,ment előre,veszélyhelyzetet teremtett.
Most a legjobb,hogy egy darabig nem lesz klasszikus,elég volt már belőle.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése