Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2014.09.14. 20:32:47

Ne ekézzétek a csapat legjobb jobbhátvédjét Montoyát!
Gyors volt, jól vett részt a passzjátékban,nem vesztett labdát, párharcot, és nem reklamált-feleslegesen, és indokolhatatlanul!Fiatal, játszatni kell, hogy fejlődjön Ő is.
Mit gondoltok: miért kellene a Liverpoolnak?

Győzött a csapat ,és ez fontos volt. A Bilbao nagyon jó csapat. Valverde edzőjük kitűnő munkát végez!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.14. 19:06:11

Messithebest írta:Ez így van, de csak azért mert Dani csak ívelget befelé. Ha nem ívelgetne akkor simán meglenne oldva a jobb oldal, mert Alves bejátsza az egészet általában.
Csak Danival ellentétben Montoya hátul is rendre feltűnik és szerel, így Rakitic is jobban figyelhet a támadásokra - na meg Alba is sokkal bátrabban ment fel így a támadásokhoz, hogy a túloldalt olyan ember állt, aki visszazár..

Szerintem Montoyával összességében jobbak lennénk mint Danival - az előbb felsorolt okok miatt -, nagyon kíváncsi leszek, hogy a Bl meccsen, vagy a következő bajnokin kezdeni fog-e.. :roll: A whoscored osztályzatán meg igazából nem lepődök meg, szerintem is jó meccset tolt le, de ezt már leírtam párszor.. :D
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.09.14. 18:49:11

ZBarca írta:
A jelenlegi csapatban az a legnagyobb negatívum, hogy még a nem Barca szint Montoya is jobb Alvesnél... :cry:
Ez így van, de csak azért mert Dani csak ívelget befelé. Ha nem ívelgetne akkor simán meglenne oldva a jobb oldal, mert Alves bejátsza az egészet általában.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2014.09.14. 19:32:51-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.09.14. 15:00:33

http://www.whoscored.com/Matches/862080 ... tic-Bilbao

Érdemes megnézni a sokak által sz@rnak mondott Montoya kapta a harmadik legjobb eredményt. Szerintem ezt nem csak a 2 szép szemére kapta.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.09.14. 14:59:44

Az első percekben kicsit zavarodottan játszottunk, de utána egyre jobban fejlődött a játékunk, Munirnak volt 2-3 tiszta ziccere, plusz ugye egy gólt és egy tizenegyest elvettek. Neymar beállásával pedig teljesen megváltozott az előrejátékunk.

Soha rosszabb szülinapi ajándékot, Barca-győzelem, Real-vereség, mi kell még? :mrgreen:
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2014.09.14. 14:28:30

Hadd osszak meg veletek egy kis élménybeszámolót...

Tegnap életemben először volt szerencsém a Camp Nou-ból végignézni egy Barça meccset, és azóta is a hatása alatt állok. Hatalmas hangulat volt, már előző nap látni lehetett hogy fontos meccsre készül a város.Kellemes meglepetés volt a baráti hangulat a Bilbao-Barça rajongók közt, a helyiek tájékoztattak is, hogy a két szurkolótábor igenis tiszteli egymást.Hál'istennek a meccsben meg nem kellett csalódni, véleményemet nyilván befolyásolja az egész hangulata, de szerintem nagyon jó meccs volt a tegnapi, az eddigi bajnokik közül a tegnap tetszett a legjobban a játékunk, ugyanakkor az ellenfél is meccsben volt.
Örültem hogy Montoya kezdett, úgy látom itt a fórumon az ő tegnapi játéka osztja meg leginkább a véleményeket. Szerintem igenis jól játszott, voltak igen fontos és jó belépői, igaz a beadásoknál nem tudott túllépni a kollégája szintjén.
Mascherano egy-két megmozdulást leszámítva magabiztosnak tűnt az első félidőben, Piqué már annyira nem, egyszerűen nem tudott mit kezdeni, ha lendületből vezették rá a lasztit, na meg Aduriz helyzeténél Mathieu jól megmentette a bőrét. Utóbbi meg nagyon tetszett, magabiztos volt, rendre lezárta a területeket amiket Jordi Alba hagyott maga mögött a támadásoknál, meg emlékeim szerint egyszer-kétszer Montoyának is besegített a jobboldalon. Sokakkal ellentétben viszont nekem Sergio játéka nem tetszett...persze a meccs kulcsmomentuma volt az ő labdaszerzése, amiből aztán az első gól lett, de sokszor úgy láttam hogy nem szűr elég jól, botladozgatott, gyakran simán át tudott rajta robogni a Bilbao középpályája. Én még továbbra is megnézném Masch-ot vkp-ként, bár nem tudom hogy az hogy hatna ki a támadójátékra. Rakitic az eddigi meccseken megszokottat hozta, talán a szokásosnál kicsit több labdavesztéssel. Messi meglátásom szerint kezd beleszokni a klasszikus 10-es pozícióba, főleg amikor Neymar beállt, és volt kivel zsugázni, ment igazán neki a játék. A brazil meg hozta a kötelezőt, a két helyzetét beverte, nem is kell tovább firtatni.
Luís Enrique meg úgy tűnik, élvezheti a szurkolók bizalmát...a híres nagy rimusok között az ő neve volt az egyik legtöbbet skandált dolog. :)
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.09.14. 09:48:35

Lionel85 írta:Szerintem meg gyengék voltunk, igaz a Bilbao egy munkáscsapat, ellenük nem lehet szépen játszani. Nagyon kellett Neymar, nélküle nem lett volna győzelem. A lényeg a 3 pont, semmi mást nem lehet elmondani jót a mai meccsről. Főleg a játékvezetésről nem, ami katasztrófa volt.
Valszeg nem ugyanazt s meccset néztűk.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.09.14. 09:35:57

Messithebest írta:Montoya szerintem se Barca szint valami normális jobbhátvédet kellett volna kukázni a piacon még hogy teljes legyen a keret
A jelenlegi csapatban az a legnagyobb negatívum, hogy még a nem Barca szint Montoya is jobb Alvesnél... :cry:
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.09.14. 09:27:21

Jó lesz ez. Messi-Neymar duó tegnap félelmetes volt, ha ehhez jön Suárez, itt kő kövön nem fog maradni az biztos. Munir már most az egyik kedvencem, nagyon jól játszik és ő lesz szerintem a jövő Barcájának alappillére. Rakitic egy isten én ezt már a felkészüléskor is hangoztattam, úgy látszik nem tévedtem sokat, aki pedig Ceschez hasonlítja az szerintem butaság, fényévekkel jobb a horvát, legalábbis a mi csapatunkban biztos. Montoya szerintem se Barca szint valami normális jobbhátvédet kellett volna kukázni a piacon még hogy teljes legyen a keret(én ebben a Douglas gyerekben nem bízom..), Matyiő tegnap is tanári volt, kezdi visszahozni az árát a srác, én úgy érzem hogy remekül erősítettünk hátul is, Vermaelenre pedig nagyon kiváncsi vagyok. Bravo pedig kellemes csalódás, én MAtS-ot favorizálom még mindig, de a 3 meccs 0 kapott gól azért sejtet valamit, de remélem a német nem fogja végig padozni a szezont. Mindent egybe vetve szerintem nagyon jó idénynek nézünk elébe, a nagy rivális már most -6ban van, az Atleticot pedig ennek ellenére sem érzem olyan erősnek mint tavaly, szóval szerintem a Barca-Atletico meccsek idén a mi javunkra dőlnek el, úgy érzem. szóval nekem nagyon tetszik az új Barca, és kíváncsian várom a folytatást! 8) VISCA EL BARCA!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.14. 08:49:56

Léfe írta:Röviden: Montoya sosem volt igazán jó és nem is lesz. Golhelyzeteket pedig be kell rugni, mert sok kimaradt, ebből baj lehet. Másrészt elég jók vagyunk. Az viszont nem szerencsés, hogy az utolsó percekben dölnek el a meccseink.
Ez még nem az az olajozott gépezet, idő kell hozzá, de az irány jó.
Én a csapat erejének tudom be az "utolsó percekbeli" gólokat és örülök neki.
Masszívnak tűnünk, eddig az előre játékban Messin kívül szinte csak a második és a harmadik "vonal" játszott. (Munir, Pedro, Sandro, Rafinha)
Én a helyzetkihasználást is a rutintalanság számlájára írom.
Egyelőre kíváncsisággal tekintek a szezonra, tetszik a motiváltság, remélem kitart végig! =D>
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.09.14. 07:53:51

Röviden: Montoya sosem volt igazán jó és nem is lesz. Golhelyzeteket pedig be kell rugni, mert sok kimaradt, ebből baj lehet. Másrészt elég jók vagyunk. Az viszont nem szerencsés, hogy az utolsó percekben dölnek el a meccseink.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.09.14. 06:19:34

Miért akarunk többet? Rakitic elkezdte csinálni az új Barca - focit, Messi és Neymar megértik egymást, Mathieuval szilárdabbá vált a védelem, Munir nagy tehetségként berobbant a csapatba, mindenki hajt - és nem ész nélkül. Össze fognak szokni és belépnek a sérültek. Nyilvánvalóan harcban leszünk a bajnoki címért. Hogy mindez idén mire lesz elég a BL-ben , azt még majd később látjuk meg.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.14. 04:09:33

noname írta: Egyetlen negatívum: Montoya. Amilyen jónak indult, olyan rossz most. Töketlen, figyelmetlen, határozatlan és pontatlan. Volt egy csúnyán eladott labdája, ami eredményezhetett volna bajt, a beíveléseit mindig blokkolják és rá se meri vinni az ellenfelére. Amit ma nyújtott, annál még (nem gondoltam volna h ezt kimondom valaha), de még Alves is jobb. Védekezni alig kellett a mai meccsen, így nagyon látszott, micsoda különbség van közte és Alba között. Ha nem kapja össze magát, tőlem el jlehet őt is küldeni Alvessel együtt, mert ez messze kevés ide. Ezt kb bárki a B-ből lehozza.
Ezzel nagyon nem értek egyet. Ahhoz képest, hogy töketlen, rá se meri vinni a védőre stb, adott két gólpassz értékű labdát a megindulásaival, az pedig bőven túlzás, hogy nem kellett védekeznie. Jól megvolt az egyensúly a két oldal között.
Albaval pedig ne hasonlítsuk össze. Egy top3-as szélső védő, aki egy Európa -és Világbajnok csapat oszlopos tagja, más mint, egy relatíve tapoasztalatlan játékos, aki kb. 15 meccse játszott utoljára tétmérkőzést. [-X
A B-ből pedig ne nagyon remélj jobbhátvédet, mert amit Patric alakít azt Masip is lehozza.

Munirt pedig lehet szidni, hogy sok helyzetet kihagyott, de nem véletlen, hogy annyiszor helyzetbe került. Mindig megtalálta az üres területet, megjátszható volt, és ez egy csatárnál legalább olyan fontos, mint a jó helyzetkihasználás. Az pedig fejlődhet, 19 évesen, 80+ ezer szurkoló előtt játszani úgy, hogy csak most jött a Juvenilből nem egyszerű. Érthető ha kapkod és nem mindig választja a helyes megoldást.
Mellesleg normális játékvezetés mellett lenne a neve mellett egy gól és egy kiharcolt tizenegyes.
Forca Barca!!!!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.09.14. 00:04:33

Jó meccs volt, későn jött a gól. Én nem gondolom, hogy akár ötöt is rúghattunk volna, mert a Bilbao nagyon szervezetten védekezett. Neymar higgadt megoldásaira volt szükség, hogy egyáltalán betaláljunk.
Nem értem Masc miért középső védő még mindig, miért nem lehet bedobni a középpályán. Montoya beadásai sajnos nem jobbak Alvesénál, jó lenne, ha visszatérhetne Adriano.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.13. 22:38:39

zola8787 írta:Benatia és Mangala is csere volt az új csapatában.

Matyiő kezdő.

Látjátok mi a kezdőbe igazoltunk :D
Jah de majd ha kezdők lesznek akkor megnyerik a bajnokságot mi meg ezzel a lukas védősorral nélkülük biztos bukjuk! :mrgreen:

A legfontosabb ebben a 3 győzelemeben az,hogy a 2 európai viszonylatban is erős csapat ellen is szereztük és úgy hoztuk le,hogy nem kaptunk gólt sem egy félig teljesen kicserélt csapattal ahol Neymar alig Suarez pedig egyáltalán nem bevethető!Jó lesz ez! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Quaresma77
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.06.17. 11:44:08
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.09.13. 22:31:59

Kis érdekesség. -ha valaki írta előttem akkor bocsi a duplázásért- nem tudom ki mennyire vette észre, de az első gólnál, a sport tv közvetítésében remekül látszott, hogy a védelmünk hátul ragadt egy picit, és LE üvöltött oda a védőknek, hogy tolják feljebb a védekezést--->terület szűkítés----y sokan lesen maradtak---> passzolnia kellett a bilbaos srácnak és nem indíthatott területbe---> busi le tudta olvasni a passzt és a többit pedig tudjuk. Baromira bejön h ennyire együtt él a játékkal lucho, és kezd visszatérni a csapatba a stabilitás és az agresszivitás ami a legjobban hiányzott eddig. Jó úton vagyunk, csak le ne tévedjünk róla.... [-X [-X
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.13. 22:29:17

Barcaman1993 írta:
Gali írta:Az tény, hogy ma is lőhettünk volna legalább egy ötöst, de nézzük meg hogy Messi mellett kik alkották a csatársort.
Itt nem erről van szó. Nem várom el Pedrotól, vagy Munirtól azt, hogy úgy játszanak, mint Messi, vagy Neymar. Azt viszont elvárom, hogy a kapus mellett-fölött a ziccerben tudják elrúgni a labdát. Azt hiszem ehhez nem kell világklasszisnak lenni. Munir, ha csak a 100%-os gólhelyzeteit berúgja, akkor ma 4-5 góllal zár.

Most minden happy, mert nagy nehezen behúztuk a meccset. De gondoljunk bele. Ha ma x-eltünk volna, vagy akár elbukjuk a meccset, akkor mi menne itt a fórumon? Akkor nem hinném, hogy lenne bocsánat pl. Munirnak, hogy kihagyott (egy kivételével) mindent, most meg elintézzük azzal, hogy rossz megoldásokat választott. És most nem rá akarom kihegyezni a hangsúlyt, de ezen a meccsen rá jöttek ki a helyzetek, amiket elpuskázott. 2 hete ugyanezt elmondhattam volna Messivel kapcsolatban is.

Ameddig a 3 grácia közül legalább 2 nem lesz a kezdőben, addig sztem ezen problémáink nem fognak elmúlni. De lehet, hogy akkor sem. Suárezre nagy szüksége lenne most a csapatnak.

Persze, igazad van, de Munir egy 18 éves gyerek aki a Nou Campban játszik egy rakat néző előtt Messi és hasonló kaliberű társak mellett, nagyot fordult vele a világ pár hónap alatt, annyira nem könnyű ezt feldolgozni. Én elnéző vagyok vele egyelőre. Szóval próbálom félig tele látni a poharat, így most inkább azt akarom látni, hogy oda tudott kerülni helyzetbe többször is egy elég jónevű ellenféllel szemben és nem azt hogy utána kihagyta :-)
Neki ez most jó hogy a kezdőben lehet, nyilván ha játszhat Suárez akkor majd nem lesz a kezdőben.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.09.13. 21:58:01

herlius írta:
noname írta: Rakitic for President: Egy Fabregas, aki mást is tud, mint passzolni.
Szerintem ez sértő a mi Ivánunkra nézve. Már most több szív, alázat és fineszesség van a játékában, mint Cesc-ben valaha is volt a Barca-s évei alatt.
Ezzel maximálisan egyetértek, pedig Fábregast kivételes képességű játékosnak tartom. Ivanra érzésem szerint jobb szívvel fognak majd visszaemlékezni a Barcelona szimpatizánsok. :)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.09.13. 21:50:12

noname írta: Rakitic for President: Egy Fabregas, aki mást is tud, mint passzolni.
Szerintem ez sértő a mi Ivánunkra nézve. Már most több szív, alázat és fineszesség van a játékában, mint Cesc-ben valaha is volt a Barca-s évei alatt.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.09.13. 21:37:16

Annak örülhetünk, hogy a labilis Piqué mellé nem vettük meg Laportét, aki ma iszonyat lassan és gyengén játszott.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.09.13. 21:05:15

Ez volt az egyik legjobb meccsünk az utóbbi időszakban. A reális eredmény úgy 4-5 - 0 lenne ide.
Egy érdekesség. Néztem hőtérképeket és Munir kb ugyanazt a képet adta, mint Pedro, tehát a védekezésből is kivette a részét. Ehhez képest Munir remekül játszott, Pedro meg mintha dísznek lett volna ott. LE azért tud valamit. Első meccsein Munir mezőnyben nem volt nagy szám, inkább nyújtott elfogadhatót, mint kiemelkedőt, ehhez képest most mezőnyben a legjobbunk volt. Az is remek meglátás volt, hogy a meccs végén Munirt hamarabb le kell hozni, mint Pedrot, mert Munir kifújt, Pedro viszont még bírta valamennyit a futást.

Egyéb észrevételek: Messi mintha idén a helyén játszana. Láthatóan élvezi az idei feladatkörét. Nem kell mindig egyedül betörjön, van kinek előre passzolni. Rakitic for President: Egy Fabregas, aki mást is tud, mint passzolni.

Egyetlen negatívum: Montoya. Amilyen jónak indult, olyan rossz most. Töketlen, figyelmetlen, határozatlan és pontatlan. Volt egy csúnyán eladott labdája, ami eredményezhetett volna bajt, a beíveléseit mindig blokkolják és rá se meri vinni az ellenfelére. Amit ma nyújtott, annál még (nem gondoltam volna h ezt kimondom valaha), de még Alves is jobb. Védekezni alig kellett a mai meccsen, így nagyon látszott, micsoda különbség van közte és Alba között. Ha nem kapja össze magát, tőlem el jlehet őt is küldeni Alvessel együtt, mert ez messze kevés ide. Ezt kb bárki a B-ből lehozza.
A Fifa egy szégyen
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.09.13. 20:49:42

Benatia és Mangala is csere volt az új csapatában.

Matyiő kezdő.

Látjátok mi a kezdőbe igazoltunk :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.09.13. 19:56:48

visca el barca írta:
sztem meg csak szimplán örüljél a győzelemnek... tavaly az ilyeneket rendre X-re hoztuk. mellesleg olyan sok hű de nagy helyzetünk nem is volt ma a gólig. munirnak volt közelről egy belekotort lövése, iraizoz jó h védte mikor 30 centire volt. a többi ilyen erőtlen fejes, meg a semmibe eldurrantott lövések.
A győzelemnek örülök is. Azzal viszont nem értek egyet, hogy az ilyen meccseket x-re hoztuk volna. Egyedül az Osasuna elleni meccset hoztuk x-re tavaly, amikor hasonló mennyiségű helyzetünk volt.

Nagy helyzetünk nem volt a gólig? Munir kiugratása, Munir pöckölése, Pedro lövése, Munir fejese, Alba ziccere? És akkor még jó pár nem is jutott eszembe. Rengeteg helyzetünk volt.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.13. 19:51:07

...Meg az elején Messi labdájával 100%-os ziccerbe kerülhetett volna Munir, ha továbbviszi, nem pedig visszaveszi. Alba löketénél is, ha picit jobban sarokra tart... Mindegy amúgy. Nyertünk, jók voltunk, még jobbak leszünk! :)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.13. 19:48:16

Barcaman1993 írta:...
sztem meg csak szimplán örüljél a győzelemnek... tavaly az ilyeneket rendre X-re hoztuk. mellesleg olyan sok hű de nagy helyzetünk nem is volt ma a gólig. munirnak volt közelről egy belekotort lövése, iraizoz jó h védte mikor 30 centire volt. a többi ilyen erőtlen fejes, meg a semmibe eldurrantott lövések.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése