Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.29. 14:45:32

Barcaman1993 írta:Ezt a kezdőt annyiban javítanám, hogy Alexis helyére Afellay. :wink: A többi tetszik. Muniesa is kaphatna 1-2 meccset. Amit Puyol és Mascherano az utóbbi időben műveltek az katasztrófa, ráadásul minden meccset végignyomtak. Talán még Muniesát is betenném. Jó lenne, ha mostantól Pinto védene, jnem lenne utolsó ha nem hidegen kéne védenie a döntőben. Én nekem ez kézenfekvőnek és logikusnak tűnne:
Pinto-Montoya, Puyol, Muniesa, Adriano-Thiago, Keita, Fabregas-Pedro, Messi, Afellay

A pihentetés az brutális mértékű lenne... Bár úgy érzem, hogy itt jó néhány emberre ráférne.
Hm, Pintoval és Muniesával még egyet is tudnék érteni, de Afellay semmiképp se kezdjen. Álljon be a 60. percben, de kezdeni ne...Alex kezdjen csak. Afellay még 1 percet sem játszott idén, kizártnak tartom, hogy kezdőbe kerüljön és nem is lenne egészséges.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.29. 14:43:25

Barcaman1993 írta:Ezt a kezdőt annyiban javítanám, hogy Alexis helyére Afellay. :wink: A többi tetszik. Muniesa is kaphatna 1-2 meccset. Amit Puyol és Mascherano az utóbbi időben műveltek az katasztrófa, ráadásul minden meccset végignyomtak. Talán még Muniesát is betenném. Jó lenne, ha mostantól Pinto védene, jnem lenne utolsó ha nem hidegen kéne védenie a döntőben. Én nekem ez kézenfekvőnek és logikusnak tűnne:
Pinto-Montoya, Puyol, Muniesa, Adriano-Thiago, Keita, Fabregas-Pedro, Messi, Afellay

A pihentetés az brutális mértékű lenne... Bár úgy érzem, hogy itt jó néhány emberre ráférne.
Főleg EB előtt
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.29. 14:42:35

Tocy írta:Pihenni-pihenni kell, de én ezt a kezdőt küldeném fel ma...:

VV-Montoya,Mascherano,Puyol,Adriano-Keita,Thiago,Fábregas-Pedro,Messi,Alexis

Montoyának kellenek a percek mert tehetséges, már bizonyította többször, Alves pedig csak pihenjen, fejben az egyik legfáradtabb és ezáltal a legpontatlanabb játékosunk. Iniesta szintén pihenjen, Busquets is végigjátszik mindent mostanság, míg Pedro kevesebb szerepet kapott Cuenca és Tello mellett. Messi és Alex mindenképp kezdjen, kellenek a gólok, Cesc-nek talán végre összejön vmi a kapu előtt, Thiago pedig formája alapján megérdemli a kezdőtagságot. Hátul Montoyán kívül kb adott a másik 3 ember...
Ahoz képest, hogy a fórumozók háromnegyede azt akarja, hogy a fiatalok játszhasonak, és hogy a nagyok pihenjenek, Guardiola a kezdő alapján másképp gondolja. De mindegy, a gála garantált!
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.29. 14:40:16

Ezt a kezdőt annyiban javítanám, hogy Alexis helyére Afellay. :wink: A többi tetszik. Muniesa is kaphatna 1-2 meccset. Amit Puyol és Mascherano az utóbbi időben műveltek az katasztrófa, ráadásul minden meccset végignyomtak. Talán még Muniesát is betenném. Jó lenne, ha mostantól Pinto védene, jnem lenne utolsó ha nem hidegen kéne védenie a döntőben. Én nekem ez kézenfekvőnek és logikusnak tűnne:
Pinto-Montoya, Puyol, Muniesa, Adriano-Thiago, Keita, Fabregas-Pedro, Messi, Afellay

A pihentetés az brutális mértékű lenne... Bár úgy érzem, hogy itt jó néhány emberre ráférne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.29. 14:36:02

jaja
kb én is ezt választaná kezdőnek. Init én sem jtászatnám legalább 2 hétig, Xavinak a sérülés ezt elintézte. Én személy szerint Messit is leültetném legalább egy meccsre
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.29. 14:31:41

Pihenni-pihenni kell, de én ezt a kezdőt küldeném fel ma...:

VV-Montoya,Mascherano,Puyol,Adriano-Keita,Thiago,Fábregas-Pedro,Messi,Alexis

Montoyának kellenek a percek mert tehetséges, már bizonyította többször, Alves pedig csak pihenjen, fejben az egyik legfáradtabb és ezáltal a legpontatlanabb játékosunk. Iniesta szintén pihenjen, Busquets is végigjátszik mindent mostanság, míg Pedro kevesebb szerepet kapott Cuenca és Tello mellett. Messi és Alex mindenképp kezdjen, kellenek a gólok, Cesc-nek talán végre összejön vmi a kapu előtt, Thiago pedig formája alapján megérdemli a kezdőtagságot. Hátul Montoyán kívül kb adott a másik 3 ember...
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.29. 14:27:11

mivel ma simán nyert a Real, lehet bőven pihentetni mindenkit.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.29. 10:22:57

Én nagyon örülnék, akkor ha Afellay-Pedro duó kezdene szélen és Fabregas-Thiago duó középen. A Thiago-Afellay 2-ős nagyon jl muzsikált a nyáron, jó lenne ezt folytatni. Pedronak is jó lenne jönnének a gólok, ráadásul mostanában ő sem játszott. Fabregas pedig zseniálisan játszik mostanában, de a gólok neki is nagyon hiányoznak. Egy felszabadult csapatot várok és egy jó meccset. Tényleg jó lenne, ha Messi döntögetné a rekordot továbbra is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.29. 10:04:09

A hátralevő bajnokikon gálázást várok. Minden meccsünket legalább 3 góllal nyerjük meg, és ezeken Messi minimum 1 gólt lőjjön. Én még igy is várom a Rayo ellenit, hogy már nincs semmi kihatással a bajnoki cimre, de hátha kikap a Madrid a Sevillatol, és a Bilbao-tól :lol:
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.29. 09:56:24

A hátralévő 4 meccsen is mindent bele kell adni! Becsülettel csináljuk végig a szezon végét, magunk miatt illetve búcsúzzon méltóan Pep. Készüljünk fel a kupadöntőre és koronázzuk meg a Pep-érát még egy, egyben az utolsó trófeával! Ennyit szeretnék látni még ebben a szezonban. :)

Ettől függetlenül lehet pihentetni, aki kevesebb lehetőséget kapott, az most bizonyíthat, mindegy hogy ki van fent de tegyünk meg mindent a győzelemért, még ha az utóbbi rövid időben sok rossz történt is a csapattal.
Akit mindenképp játszatnék az Messi. Nyáron pihenhet, és szerintem ezt az 5 meccset még képes végigjátszani. Legalább legyen meg neki a gólkirályi cím, döntögessen újabb rekordokat!

Mára: Valdés-Alves-Puyol-Mascherano-Adriano-Keita-Thiago-Cesc-Pedro-Messi-Alexis

Ennek örülnék, aztán pár percet kaphatna Afellay is!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.28. 14:55:51

visca el barca írta:
aynas írta:A Vallecano elleni keret 19-es keret

Valdés, Pinto, Dani Alves, Fàbregas, Puyol, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Keita, Sergio Busquets, Pedro, Afellay, Adriano, Cuenca, Bartra, Montoya , Tello.
nem igazán értem minek erőltetni azokat akik nyáron még eb-re is mennek. inkább pihennének. tét ugy sincs, most kellene tellot meg cuencat jatszatni orrvérzésig...
Ez nem azt jelenti, hogy játszani is fognak. De hát ekkora a keret. Csak a B csapatot nem lehet vinni. Egyébként meglepődnék, ha nem pihentetnének. Most már az a fontos, hogy a sérülések elkerüljenek minket és a lehető legjobban felkészüljünk a Bilbao ellen. Meg persze nyerjünk minél több meccset, azért jó lenne ha ez a 7 pont nem nőne csak csökkenne a továbbiakban.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.28. 14:52:46

aynas írta:A Vallecano elleni keret 19-es keret

Valdés, Pinto, Dani Alves, Fàbregas, Puyol, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Keita, Sergio Busquets, Pedro, Afellay, Adriano, Cuenca, Bartra, Montoya , Tello.
nem igazán értem minek erőltetni azokat akik nyáron még eb-re is mennek. inkább pihennének. tét ugy sincs, most kellene tellot meg cuencat jatszatni orrvérzésig...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2012.04.28. 14:42:00

A Vallecano elleni keret 19-es keret

Valdés, Pinto, Dani Alves, Fàbregas, Puyol, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Keita, Sergio Busquets, Pedro, Afellay, Adriano, Cuenca, Bartra, Montoya , Tello.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.27. 19:27:42

pici off:
most kérdés a A széf c. vetélkedőben:
Melyik sportágban szoktak a játékosok berosálni?
Válaszoltam egyből: A Realosok szoktak a Barca ellen :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.27. 18:40:47

Sanama írta:
lui1698 írta:
visca el barca írta:én nem igazán értem ezt a feltöltődés dumát. wengernek, fergusson meg a többieknek akik 30 éve nyomják az ipart nem kell feltöltődés?
Szerintem pedig igen is iszonyú fárasztó lehet, az amit végig élt 4 évig itt nálunk.
Minden egyes nap minden egyes percében 110%-ot kellett nyújtani neki is ugyan úgy, mint a csapatnak. Wenger-nek szerintem ilyen problémái utoljára az ovis farsangon voltak, Fergie tatának szintén volta gyengus időszakai a MU-ban.
A Barca-val szemben mindig minden sorozatban (főleg az utóbbi időben) elvárás, hogy megnyerje.

Gyerekek. Anno Kurt Russellel a főszerepben készült egy film, az amatőr hokiválogatott hogy nyert olimpiát anno.
Pep első évéről is lehetne egy filmet csinálni. :-D
Abból simán ki lehetne fizetni az összes tartozását a klubnak:-)
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.27. 18:02:37

lui1698 írta:
visca el barca írta:én nem igazán értem ezt a feltöltődés dumát. wengernek, fergusson meg a többieknek akik 30 éve nyomják az ipart nem kell feltöltődés?
Szerintem pedig igen is iszonyú fárasztó lehet, az amit végig élt 4 évig itt nálunk.
Minden egyes nap minden egyes percében 110%-ot kellett nyújtani neki is ugyan úgy, mint a csapatnak. Wenger-nek szerintem ilyen problémái utoljára az ovis farsangon voltak, Fergie tatának szintén volta gyengus időszakai a MU-ban.
A Barca-val szemben mindig minden sorozatban (főleg az utóbbi időben) elvárás, hogy megnyerje.

Elmegy kicsit nyaralgatni a családdal, összeszed pár nemi betegséget ismeretlen thaiföldiektől, feltölteti az ajkait, kiszőkíti a haját és jövőre várjuk szeretettel, mint másodedző.
Illetve a leírtak alapján, mint a szilikon cicák oszlopos tagja :)

Egyébként nem is feltétlenül a fáradtság, de nézzétek már meg mennyit öregedett 4év alatt. Ezt a nyomást nem lehet bírni hosszú távon.

Illetve ott van a felesége meg a gyerekei, akikkel joggal akar sokkal több időt eltölteni. Itt nem arról szól egy idegenbeli meccs,hogy reggel busszal 300km és hajnalra otthon.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.27. 17:54:47

visca el barca írta:én nem igazán értem ezt a feltöltődés dumát. wengernek, fergusson meg a többieknek akik 30 éve nyomják az ipart nem kell feltöltődés?
Szerintem pedig igen is iszonyú fárasztó lehet, az amit végig élt 4 évig itt nálunk.
Minden egyes nap minden egyes percében 110%-ot kellett nyújtani neki is ugyan úgy, mint a csapatnak. Wenger-nek szerintem ilyen problémái utoljára az ovis farsangon voltak, Fergie tatának szintén volta gyengus időszakai a MU-ban.
A Barca-val szemben mindig minden sorozatban (főleg az utóbbi időben) elvárás, hogy megnyerje.

Elmegy kicsit nyaralgatni a családdal, összeszed pár nemi betegséget ismeretlen thaiföldiektől, feltölteti az ajkait, kiszőkíti a haját és jövőre várjuk szeretettel, mint másodedző.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.27. 17:46:57

Nézd: ezt ki hogy éli meg. ő igy. Elfáradt.
Azért meg lehet nézni, hogy nekik is vannak hullámvölgyeik.
Pepen látszódott sokszor a tanácstalanság. Ezt már mondtam korábban is.
Úgy érzni, hogy ha maradna, csak ártana a csapatnak. Ezért lép le.
Mindene a Barca, ez a lételeme. Ő nem csak szimplán az edzője volt ennek a csapatnak, hanem az egész szívét-lelkét, mindenét odaadta a csapatért.
Nem fog máshova menni. Hidd el: vissza fog jönni. Nem tud meglenni a Barca nélkül.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.27. 17:27:37

G.Gabe írta:Azt mondta, hogy el kell mennie feltöltődni, és nem vállal máshol munkát.
Nekem február környékén volt egy olyan érzésem, hogy ez lesz. Nem elcsábítják másik klubhoz, hanem pontosan ezt fogja mondani. És egy év múlva szépen vissza fog jönni, feltöltődve, új ötletekkel felvértezve.

Bízom benne, hogy így lesz, és ezért nem is akarnak valami nevesebb edzőt keresni.
én nem igazán értem ezt a feltöltődés dumát. wengernek, fergusson meg a többieknek akik 30 éve nyomják az ipart nem kell feltöltődés?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.27. 17:22:31

Azt mondta, hogy el kell mennie feltöltődni, és nem vállal máshol munkát.
Nekem február környékén volt egy olyan érzésem, hogy ez lesz. Nem elcsábítják másik klubhoz, hanem pontosan ezt fogja mondani. És egy év múlva szépen vissza fog jönni, feltöltődve, új ötletekkel felvértezve.

Bízom benne, hogy így lesz, és ezért nem is akarnak valami nevesebb edzőt keresni.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.04.27. 12:01:35

kakasugynok007 írta:Én teljesen sokkos állapotba kerültem az első gólnál,többször visszanéztem és mindent úgy álmodtam meg ahogy az történt!Utána kicsit zavaros volt mert annyit megjegyeztem az álmomból,hogy nagyon rosszul ment a játék többre nem.Majd a meccs közben jött az újabb sokk!Alexis a beállása után egyből gólt lő!Nem ugyanúgy mint álmomba de nagyon hasonlóan! Ronaldo gólját is megálmodtam csak úgy hogy a bal oldalon megy el és tisztára úgy lövi el Valdés mellet mint ma!A gólöröm pedig az álmomban is igencsak cinikus volt!

És van egy fontos dolog:A meccs előtt álmomba Guardiola az öltözőben egy fontos bejelentést tett!A szezon végén elhagyja a klubot és sok sikert kívánt Marcelo Bielsával aki a csapat edzője lesz jövőre.Azt mondta még,hogy nem hosszabít szerződést.

Ez annyiban érdekes,hogy én már rengeteg dolgot megálmodtam!(apukám autóbalesetben történt halálát,és több apróságot ami úgy történt)

Remélem ez nem fog elsülni úgy ahogy azt megálmodtam!

Son I Serem!
Hát így történik
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.26. 20:30:12

Én lentebb már írtam egy elég merész felállást, szívesen megnézném őket így:

Montoya- Puyol- Alves
Mascerano- Keita

Cuenca- Thiago- Delofeu
Tello- Cesc
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.26. 20:24:10

Én sem hinném, hogy Ibi kezdene. Nagyon ritkán teszi meg Pep, hogy a sérülésből felépült játékost kezdeti. Messi kivétel ez alól, mert őt berakja akkor is :D
De nagyon várom már, hogy végre visszatérjen, hátha tud mutatni valamit abból végre, amit tud.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.26. 20:21:52

torotam írta:
Barcaman1993 írta: Pinto-Alves, Puyol, Mascherano, Adriano-Fabregas, Keita, Thiago-Pedro, Messi, Afellay
Szerintem Affelay kezdetése korai lenne a sérülése után, én Cuenca-t játszatnám és mondjuk Affelay a 2. félidőben beállhatna.
Afellay kicsit kevesebb mint 3 és fél hete meggyógyult, ez idő alatt 3 meccsen is játszhatott volna, ám Pep biztonsági okokból nem játsztatta, ám mostmár itt az ideje.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.26. 20:14:30

Na ami biztos, hogy Xavi kettő, Piqué egy hétre dőlt ki!

Jöhetnek a fiatalok, a többiek is pihenjenek kicsit. Szeretném látni Muniesa-t vagy Bartrat a kezdőben.
Kép
Válasz küldése