Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.01.27. 18:17:57

Line-up :

Valdés, Alves, Puyol, Mascherano, Adriano, Sergio, Thiago, Xavi, Pedro, Villa, Messi
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2013.01.27. 10:34:52

Szerintem is lesznek változások és pihentetett játékosok. Most végre bizonyíthatnak azok, akik eddig nem sokat játszhattak. Gondolok itt Songra, Tellora, Thiagora vagy épp Villára. Remélem mindannyian a kezdőbe kerülnek.
Bár Messi már teljes edzésmunkát végzett, nem tartom kizártnak, hogy nem lesz ott a kezdőben.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.27. 10:28:26

Barcaman1993 írta:Gyerekek én a csütörtöki kupabolondéri és a a jövő szerdai Klasszikus miatt én a csapat nagy részét pihentetném. Az Osasunat, ha nehezen is, de le kell győzni, ez a kötelező győzelmek egyike. Én mindenképpen egy tartalékos csapatot küldenék ki, egy ilyen kezdővel:
Valdes-Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano-Fabregas, Song, Thiago-Tello, Messi, Villa
[moderator]
Fórumszabályzat 3.0.1. írta:Fantasy kezdők feldobása, kibeszélése tilos az egész fórumon! A hivatalos kezdőt lehet csak véleményezni.
[/moderator]

Amúgy az Osasuna kerete:
Andrés Fernández y Ricardo López (porteros), Marc Bertrán, Rubén, Arribas, Miguel Flaño, Nano. Puñal, Lolo, Raoul, Silva, Oier Sanjurjo. Cejudo, Nino, De las Cuevas, Masoud, Torres. Llorente y Kike Sola.
Armenteros kimaradt a keretből.

Fernando Teixeira Vitienes barátunk fogja vezetni a meccset.
Eddigi pályafutása alatt 22 találkozót fújt a Barçának - 13 győzelem, 5 döntetlen, 4 vereség a mérlegünk.

Mondjuk az kedvező előjel, hogy
1. Messi már teljes értékű edzésmunkát végzett
2. Amikor utoljára jött az Osasuna a Camp Nouba, akkor 8-0-ra nyertünk. :D (Kétlem, hogy ez most meg fog ismétlődni, szerintem is tartalékos kezdő lesz.)
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2013.01.27. 08:29:47

Igen játszatni kellene olyan embereket,mint pl.Adriano,hogy meccsben legyenek,mert lehetnek sérülések,eltiltások,fáradságok.....
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.27. 08:18:55

egy mondat a vereségről, mert anno azt mondtam, hogy csütörtökön(Malaga) eldől, hogy egyszeri volt e a botlás és hogy hasznunkra volt e?(reletíve!) nos úgy tűnik igen, és ma ezt az igent erősíthetik meg a fiúk!(a break mellé tenni a saját szervát). amúgy a meccs természetesen papírforma, de láttunk már sajna jó néhány pofont abból, hogy a kelleténél jobban összeforgatott csapat a kelleténél sokkal többet veszít a hatékonyságából! az jó jel, hogy az utsó ilyenre még a Pep korszakból emlékszem, Titó óvatosabb és eltekintve a 3:2-es zakótól amikor kissé "lefagyott" elég jól cserél. Messit én is pihentetném, de játszani fog, egyedül Pulyol a kérdőjel, mert a két teljes meccskihagyása lehet hogy már sok lenne, a többi helyre szerencsére igen erős cseréink vannak, úgyhogy a három pont : kötelező!
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2013.01.27. 08:08:06

Tudom,hogy az ősi ellenfelünk a madrid,de nekünk most a matracosokra kellene figyelnünk elsősorban,mert ők vannak mögöttünk!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.01.27. 07:29:48

nagyon komoly kis menet jön az elkövetkezendő másfél hónapban, klasszikusok, bl meccsek, sevilla, valencia...ezért az ilyen, és ehhez hasonló meccseken TILOS hibázni.

ha ezt a meccset megnyerjük, akkor még ha nyer is ma a real, marad a 15 pont előny, így majd a hátralévő 17 fordulóban 51 pontból 37-et kell összegyűjteni, hogy mindenképp előttük maradjunk.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.01.27. 02:07:32

A mai meccsen "kötelező" a győzelem. Egy vereség belefért, nem osztott-szorzott, de rendszert nem lehet csinálni a pontvesztésekből. Ettől függetlenül tartalékosabb kezdőt küldenék a pályára. A kupameccs fontos. Jó lenne kiütni a Madridot, de abból sem lenne tragédia, ha kiesnénk. A kupa a legkevésbé fontos abból a 3 sorozatból,amikben még versenyben van a csapat. Ugyanez igaz a Real-ra is, náluk annyiban más a helyzet, hogy a bajnokságról szinte lemondtak. Összességében Mourinho-t egy kupagyőzelem nem "mentené meg".
Visszatérve a holnapi meccsre. Az Osasuna legutóbb 2008/09-ben szerzett pontot a Nou Camp-ban, méghozzá 1-0-ra diadalmaskodott. Az viszont hozzátartozik a meccshez, hogy az akkor már matematikailag is bajnok Barcelona B csapattal állt ki a meccsre. Azóta 2 db 2-0-ás és egy 8-0-ás Barca-győzelem született. Az örökmérleget tekintve 34 bajnoki meccsből 26 hazai siker mellett 4 vendég siker és 4 döntetlen született. A gólarány 92:16 nyilván a mi javunkra. :)
A hazai formánkat tekintve is egyértelmű esélyesek vagyunk. 16 hazai tétmeccsből 3 döntetlen mellett 13 győztes meccsen vagyunk túl. (A 3 döntetlenből is 1 számunkra tét nélküli meccsen jött össze a BL-ben.) Az Osasuna 11 tétmeccsen van túl idegenben, 8 vereség mellett mindössze 2 döntetlent és 1 győzelmet sikerült összehozniuk. A kupában a Valencia ellen ki is estek.
A kezdőnket illetően. Valdes egyértelmű. Középen Mascherano mellé Bartra-t tenném, Puyol pihenjen rá a klasszikusra. A széleken Alba helyén kezdhetne Adriano, jobb oldalon pedig Montoya kaphatna újra egy kis lehetőséget. A középpályán nem szabad egyszerre pihentetni Xavi-t és Busquets-et is, mert annak a középpálya stabilitása láthatja kárát. Egy Busquets, Cesc, Iniesta középpálya pont megfelelő lenne. Elöl legszívesebben Messi-t pihentetném, nem árt, ha vigyáznak a lábával. Sánchez bénáskodását elbírná a csapat, ha pedig végre ráérezne, hogy a pálya melyik részén található a kapu(az ellenfél kapuja), abból saját maga is profitálhatna nem csak a csapat. Mellé betenném Tello-t és középre pedig Messit tippelem, mert nem hiszem, hogy pihentetni fogják - pedig szerintem nem ártana neki legalább ha a padról kezdene és később állna be. Esetleg kezdhetne Villa középen - mintha úgy emlékeznék, hogy felépült, de lehet rosszul emlékszem.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.01.26. 23:40:47

BritishKnight írta:
salas9 írta:Két hét múlva február 10-én a Barcelona-Getafe bajnokit vasárnap 12:00-kor rendezik meg. A "Jó ebédhez szól a nóta" helyett most a "Jó ebédhez megy a meccs" lesz :D
Nem tudom, hogy ez jó vagy rossz hír. Én pont élőben fogom megnézni a meccset a Camp Nouban :)
Szerintem rossz, mert nem én látom a helyszínen. :D

Mondjuk az Utazás Barcelonába topikban elmesélnéd, hogy hol sikerült jegyet szerezni, milyen áron, szállás, utazás, stb? Persze csak ha van időd!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.01.26. 23:08:44

salas9 írta:
BritishKnight írta:Nem tudom, hogy ez jó vagy rossz hír. Én pont élőben fogom megnézni a meccset a Camp Nouban :)
Most mondanék egy nagyon csúnyát, de visszafogom magam :D Majd integess a kamerába :lol:
Remélem majd látjátok a magyar zászlót :)
Már megjárta Londont is 8)
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.26. 23:01:08

BritishKnight írta:Nem tudom, hogy ez jó vagy rossz hír. Én pont élőben fogom megnézni a meccset a Camp Nouban :)
Most mondanék egy nagyon csúnyát, de visszafogom magam :D Majd integess a kamerába :lol:
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.01.26. 22:59:41

salas9 írta:Két hét múlva február 10-én a Barcelona-Getafe bajnokit vasárnap 12:00-kor rendezik meg. A "Jó ebédhez szól a nóta" helyett most a "Jó ebédhez megy a meccs" lesz :D
Nem tudom, hogy ez jó vagy rossz hír. Én pont élőben fogom megnézni a meccset a Camp Nouban :)
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
AntiFc
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.01.26. 16:18:59
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.26. 22:22:12

Hát én mindenek felett kiváncsian és izgalommal tele várom a barca-real meccset :D főleg hogy a real majdnem akkora erőt képvisel mint csapatunk..csak hogy ott nincs messi :D remélem hozza azt a hangulatot amit a 2012-es chelsea elleni meccsek hoztak..legalábbis bennem azok maradtak meg legfőképp :DD
Vannak akik azt hiszik hogy a futball úgyszólván élet-halál kérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.23. 10:01:31

Két hét múlva február 10-én a Barcelona-Getafe bajnokit vasárnap 12:00-kor rendezik meg. A "Jó ebédhez szól a nóta" helyett most a "Jó ebédhez megy a meccs" lesz :D
Kép
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2013.01.22. 15:13:46

Nagyon elalibizték a fiúk a második félidőt, bár igaz, egy kis szerencsével 4-0-val lehetett volna passzolgatni. Nálam nem a kiállítás volt a döntő, mert ha felpörögnek, akkor tuti megvan a meccs, de ez nem történt meg.
Nagyon sajnálom, mert jó lett volna egy veretlen szezont produkálni. :-(
Ezek után viszont tanulni kell az esetből, arra jó volt ez a vereség, hogy újra felrázza a csapatot és visszahúzza őket a földre...
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.01.21. 12:14:38

Néztem tegnap az Atletico meccsét. Előtte a beszélgetésben megnézték a Barca meccset, és ott azt mondták, hogy Puhl szerint Piqué még nem is biztos, hogy szabálytalan volt.

Ennek ellenére nem ezen ment el a meccs.
Nagyon dekoncentráltak, görcsösek voltak. Úgy tűnik, nekünk ez a csapat a mumus.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.01.20. 20:42:57

Yokozuna írta:connor írja:
Másrészt nem kell mindjárt lehozni egy középső védőt, ha besárgul. Amúgy sem vagyunk egy durva csapat, hogy attól kelljen tartani, hogy bármikor megkaphatja az illető a 2. sárgát. Piqué hibája dupla hiba volt. Egyrészt az első sárgát feleslegesen húzatta elő a bíróval, a második sárgánál pedig vissza kellett volna fognia magát annak tudatában, hogy van sárgája. Nem közvetlenül gólt akadályozott meg a belépővel. Ha jobban koncentrál és kevésbé nagyképűen, fegyelmezettebben játszik, elkerülhető lett volna a piros.

Csak azért írtam ezt, mert én is Piqué miatt aggódtam. Ahogy azóta kiderült, Tito is figyelmeztette a szünetben, hogy ki fogják állítani. Könnyű utólag okosnak lenni, de jobb lett volna lecserélni.
Egyébként nem is olyan rég Mascheranot is két sárgával állították ki, de akkor kihúztuk.
Megfigyelésként hozzátenném, hogy Iniestának is volt egy necces megmozdulása. Ugye ő is kapott sárgát, amikor utána megint bodicsekelt, ami szintén kiállítás lehetett volna. De mintha Busquetsnél is lett volna ilyesmi.
Kép
Kép
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.01.20. 20:05:03

connor írja:
Másrészt nem kell mindjárt lehozni egy középső védőt, ha besárgul. Amúgy sem vagyunk egy durva csapat, hogy attól kelljen tartani, hogy bármikor megkaphatja az illető a 2. sárgát. Piqué hibája dupla hiba volt. Egyrészt az első sárgát feleslegesen húzatta elő a bíróval, a második sárgánál pedig vissza kellett volna fognia magát annak tudatában, hogy van sárgája. Nem közvetlenül gólt akadályozott meg a belépővel. Ha jobban koncentrál és kevésbé nagyképűen, fegyelmezettebben játszik, elkerülhető lett volna a piros.

Csak azért írtam ezt, mert én is Piqué miatt aggódtam. Ahogy azóta kiderült, Tito is figyelmeztette a szünetben, hogy ki fogják állítani. Könnyű utólag okosnak lenni, de jobb lett volna lecserélni.
Egyébként nem is olyan rég Mascheranot is két sárgával állították ki, de akkor kihúztuk.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.01.20. 15:27:18

Alves hihetetlen hibákat követ el. És ezen, a gólpassza sem segít. Hónapok óta ez volt az első jó beadása.
Fabregas tegnap egy kerékkötő volt szerintem. Miután lejött, jobban ment az előrejáték. Iniesta sem erőltette meg magát.
Valahogy az volt az érzésem, hogy ezen a meccsen nagyon túl akartak lenni.

Azért a bíró ténykedése is érdekes volt. Volt, hogy Alvesba 3x is belerűgtak, mire szerelték, az nem volt szabálytalan, de amint visszarúgott, azt már lefújta.
Rengeteg ilyen volt a meccsen, visszarántások, odalépések, amiket a bíró elnézett a RS-nak. És amiért mi sárgákat kaptunk, ők nem. Látszódott is, hogy elgurult a gyógyszer, még Ini is odaállt veszekedni a bíróval.
És szerintem az első gólnál simán kezezett a gyerek, mikor átvette a labdát. Látszódott, hogy a felkarjáról pattan elé, és ráadásul mozdította, kitette a labda útjába.
De alapvetően nem ezen ment el a meccs. Szerintem hibás volt maga a felállás is, Tito nem változtatott, nem tudom miért. És hát igen, az a két kapufa is.... ráadásul Messiénél a két védő majdnem beszerencsétlenkedte a labdát.

Remélem a fiúk összekapják magukat a Malaga elleni derbire, és lemossák őket a pályáról. Bebizonyítják, hogy ez csak véletlen volt.
Remélem, hogy ez a zakó feltüzeli őket, helyre billenti a fejeket, és tényleg lemegy a teher róluk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.20. 12:40:18

Lionel85 írta:Nekem nem kellett egy éjszaka lehiggadni, én már a lefújás után mondtam, hogy "jó" ez a vereség, nem lehet mindig nyerni. Ez kicsit még több küzdésre és elszántságra buzdítja a fiúkat és hogy lássák, senki ellen nem mehetnek biztosra, még 2-0-nál sem. Nem történt tragédia, ez csak egy meccs a 38-ból, nem ez volt a bajnoki döntő. Szerencsére van akkora előnye a csapatnak, hogy alapjaiban nem rázza meg a biztos vezetésüket. Most már nem makulátlan a csapat, ez egy kis terhet biztos le is vesz a vállukról. Tito már hetek óta mondja, hogy csak idő kérdése kap ki a csapat. Ez az idő most jött el.

ugyan ez.
Engem csak az keserít el megint,ami tavaly is, hogy 2-0ról azért nem illik kikapni. Csak ez zavar,nem az eredmény. mert így azért kicsit cinkes a helyzet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.20. 12:37:55

18Barca99 írta:
Lionel85 írta:Nekem nem kellett egy éjszaka lehiggadni, én már a lefújás után mondtam, hogy "jó" ez a vereség, nem lehet mindig nyerni. Ez kicsit még több küzdésre és elszántságra buzdítja a fiúkat és hogy lássák, senki ellen nem mehetnek biztosra, még 2-0-nál sem. Nem történt tragédia, ez csak egy meccs a 38-ból, nem ez volt a bajnoki döntő. Szerencsére van akkora előnye a csapatnak, hogy alapjaiban nem rázza meg a biztos vezetésüket. Most már nem makulátlan a csapat, ez egy kis terhet biztos le is vesz a vállukról. Tito már hetek óta mondja, hogy csak idő kérdése kap ki a csapat. Ez az idő most jött el.
Én is ugyanígy voltam vele lefújás után, hogy persze nagyon rossz volt látni a szenvedő arcokat és nem megy a fiúknak, de szerintem a lehető legjobbkor jött ez a pofon. A hétközi meccsen már látszódott ennek a jele, de most kiteljesedett.

Ez pont arra jó, hogy Málagára egy fejekben nagyon összeszedett csapat menjen. És abban is látok némi igazságot, hogy azért ez a hosszú bajnoki veretlenség nem biztos, hogy már jó hatással volt a végén ránk. Húztuk húztuk és egyre nagyobb lett a teher hogy még mindig nyerni kell. Tito és Valdés mellett lehet hogy ez már sok volt.
hát igen, vagy hasznunkra volt ez a vereség, vagy nem.... a vita eldöntése csütörtökre marad.
soprano_p
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.08.27. 14:35:30

2013.01.20. 12:14:25

valaki nagy lóvét nyerhetett ezen :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.20. 10:42:37

ÁÁÁ gyerekek ez hihetetlen. Megint egy megnyert meccset adtunk le. Piqué amilyen jó, olyan ostoba fejben. Azért valljuk nem ez az első ilyen hülyesége volt már. A kiállítása mindent eldöntött. Egyrészt emberhátrány, másrészt Mascheranoról 1,5 gólt kaptunk. De azért valljuk, hogy Fortuna sem a mi pártunkat fogta... 2-0-nál Messi lövése bepattan, akkor 3-0 és vége meccsnek. Erre az ellentámadásból gól... A második góljuknál is vagy 5x rúgták keresztbe, majd 2 emberen megpattanik a labda és úgy gól... Aztán meg a 3. gól a 91. percben. ÁÁ borzasztó volt. Időnként nekünk is ki kell kapni, de akkor ne már megnyert meccseken kapjunk ki. És sztem annak is intő jelnek kéne lennie, hogy a biztos előnyt már számtalanszor leadtuk ebben a szezonban. Erre oda kell figyelni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.20. 10:24:52

Lionel85 írta:Nekem nem kellett egy éjszaka lehiggadni, én már a lefújás után mondtam, hogy "jó" ez a vereség, nem lehet mindig nyerni. Ez kicsit még több küzdésre és elszántságra buzdítja a fiúkat és hogy lássák, senki ellen nem mehetnek biztosra, még 2-0-nál sem. Nem történt tragédia, ez csak egy meccs a 38-ból, nem ez volt a bajnoki döntő. Szerencsére van akkora előnye a csapatnak, hogy alapjaiban nem rázza meg a biztos vezetésüket. Most már nem makulátlan a csapat, ez egy kis terhet biztos le is vesz a vállukról. Tito már hetek óta mondja, hogy csak idő kérdése kap ki a csapat. Ez az idő most jött el.
Én is ugyanígy voltam vele lefújás után, hogy persze nagyon rossz volt látni a szenvedő arcokat és nem megy a fiúknak, de szerintem a lehető legjobbkor jött ez a pofon. A hétközi meccsen már látszódott ennek a jele, de most kiteljesedett.

Ez pont arra jó, hogy Málagára egy fejekben nagyon összeszedett csapat menjen. És abban is látok némi igazságot, hogy azért ez a hosszú bajnoki veretlenség nem biztos, hogy már jó hatással volt a végén ránk. Húztuk húztuk és egyre nagyobb lett a teher hogy még mindig nyerni kell. Tito és Valdés mellett lehet hogy ez már sok volt.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.01.20. 10:11:10

Nekem nem kellett egy éjszaka lehiggadni, én már a lefújás után mondtam, hogy "jó" ez a vereség, nem lehet mindig nyerni. Ez kicsit még több küzdésre és elszántságra buzdítja a fiúkat és hogy lássák, senki ellen nem mehetnek biztosra, még 2-0-nál sem. Nem történt tragédia, ez csak egy meccs a 38-ból, nem ez volt a bajnoki döntő. Szerencsére van akkora előnye a csapatnak, hogy alapjaiban nem rázza meg a biztos vezetésüket. Most már nem makulátlan a csapat, ez egy kis terhet biztos le is vesz a vállukról. Tito már hetek óta mondja, hogy csak idő kérdése kap ki a csapat. Ez az idő most jött el.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése