Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.04.20. 22:48:51

Megint Alexis gólpassza húzott ki bennünket abból a bizonyosból, miután bejött visszapassz király Pedro és semmit nem tudott hozzá tenni a játékhoz...
A Chilei a sokadik jó meccsét játssza, ha Villa nem impotens, 2 gólpasszt is kiosztott volna.


Szerintem nem kéne eladni...

Mi a biztosíték rá, hogy a nagy porral rendelkező Neymar rögtön félisten lesz a Barcában????
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.20. 22:10:46

Azért megnyugtat, h miközben a Bayern B lazán gurítja a 6-osokat, a srácok ilyen borzalmas passzjátékkal és lötyögős focival rukkolnak elő. Fabregastól Iniestáig mindenkinek volt legalább egy hajmeresztő eladott labdája, ezt sikerült odáig mérsékelni, h csak körbeadogatjuk a Levante 16-osát, és az utolsó 10 percre lett valami játék meg pörgés is.

MoM: Valdes, ami kapura ment, azt védte :D
Komolyra fordítva a szót, Abidal egy nagyon tanári játékot hozott, és figyelembe véve az állapotát, tőle ez egy elképesztő teljesítmény volt.
(Persze ha most játszott, akkor a Bayern ellen nem fog, de nem járnánk vele rosszul)

Tellot amennyire megdicsértük a múltkor, most egy kezemen meg tudtam számolni, hány jó megoldása volt. Meg amikor már a 3. visszapassza ment ellenfélhez, azon kezdtem gondolkodni, h lehet h Pedro csak visszafelé tud játszani, de ő legalább azt jól csinálja. Ja és persze bejött Sanchez a helyére és 5 perc alatt adott két gólpasszt. Természetesen ettől függetlenül adjuk el. (Villával meg nem tudom mit fogunk csinálni, ha ez jellemző lesz, h sem a ziccert, sem a tizit nem rúgja be, pont a helyzetkihasználását tudnánk leginkább hasznosítani)

Játékvezetés: nem tudom h lehet a pálya közelébe engedni egy olyan embert, aki bambulja a tőle két méterre történő kezezést, és nem fúj semmit. És az sem javít a dolgon, h valószínűleg a saját kamutizijét próbálta kompenzálni ezzel, meg azzal, h Villa lerántását sem fújta be. De legalább egy szabályos gólt elvett az ellenféltől. Tragikus.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.20. 21:59:42

egy keserves három pont... szinte sajnálom, hogy Fabregasnak meg kell bocsátanom, de mit tegyek? a gólon kívül semmi de az mégis csak három pontot ért! persze Sanchez volt a helyzet kulcsa de mindegy láthattuk Villát miket hagyott ki, még jó hogy nem ő állt ott...?!
én csak abban bízom, hogy ilyenkor szokott jönni a meglepő fordulat!!! a Madrid is a München is szórta a gólokat mi bénáztunk, de kedden éppen ezért összejöhet!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.20. 20:09:56

Az év meglepetése lenne ha Adriano nem sérülne ma le,én szurkolok,hogy így legyen,mert nagyon jól kezdte az idényt,meg amúgy is :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.20. 20:02:15

Abidal is kezdő! :-D
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.20. 20:01:31

Messi nincs bent a keretben. Tello viszont kezdő! :D
3-0 ide. 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.20. 19:57:10

Gareth Tello írta:Valdés - Alves, Adriano, ABIDAL, Montoya - Thiago, Song, Iniesta - Tello, Fabregas, Villa.
(Mondjuk az is lehet, hogy Thiago-Song-Fabregas, Tello-Villa-Iniesta.)

Szerintem direktbe arra mennek rá Titóék, nehogy Montoya egyszer is kezdjen jobbhátvédként.
Thiagónak és Tellónak viszont örülök.

Piqué és Jonathan a padon sem lesz.

Jót tenne egy magabiztos győzelem a nagy derbi előtt.
Iniesta gólt fog rúgni Song gólpasszából.

Visca el Barça!
Padon kik vannak?
Piqué szerencsére nincs ott. Ez igy jó is,én is igy akartam! :D
Barcaman1993 írta:Ezzel biztosra lehet venni, hogy kedden Bartra fog kezdeni. Nyerjünk, játszunk egy jót és lőjünk párat.
Szerintem igy már annak vehető,hogy kezdő lesz kedden! De se Sánchez se Pedro nem kezd. Akkor Bayern ellen Sánchez - Messi - Pedro lesz elől?!ugy nézzki....
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.20. 19:36:44

Gareth Tello írta:Valdés - Alves, Adriano, ABIDAL, Montoya - Thiago, Song, Iniesta - Tello, Fabregas, Villa.
(Mondjuk az is lehet, hogy Thiago-Song-Fabregas, Tello-Villa-Iniesta.)
Úgy néz ki ma nem ússzuk meg két kapott gól alatt. Ezzel a védelemmel és az idei pocsék csapat szintű védekezésünkkel nehéz meccs lesz a mai.
Pedig jó lenne behúzni, mert a Real B csapattal is hozza a meccsét ma is.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.04.20. 19:23:39

az mennyire vicces már, hogy a védelmünket ma négy szélsőhátvéd alkotja
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2013.04.20. 19:16:08

Abidal most akkor kezdő lehet így Münchenben?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.20. 19:16:03

Gareth Tello írta:Valdés - Alves, Adriano, ABIDAL, Montoya - Thiago, Song, Iniesta - Tello, Fabregas, Villa.
(Mondjuk az is lehet, hogy Thiago-Song-Fabregas, Tello-Villa-Iniesta.)

Szerintem direktbe arra mennek rá Titóék, nehogy Montoya egyszer is kezdjen jobbhátvédként.
Thiagónak és Tellónak viszont örülök.
Ezzel biztosra lehet venni, hogy kedden Bartra fog kezdeni. Nyerjünk, játszunk egy jót és lőjünk párat.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.20. 19:13:44

Valdés - Alves, Adriano, ABIDAL, Montoya - Thiago, Song, Iniesta - Tello, Fabregas, Villa.
(Mondjuk az is lehet, hogy Thiago-Song-Fabregas, Tello-Villa-Iniesta.)

Szerintem direktbe arra mennek rá Titóék, nehogy Montoya egyszer is kezdjen jobbhátvédként.
Thiagónak és Tellónak viszont örülök.

Piqué és Jonathan a padon sem lesz.

Jót tenne egy magabiztos győzelem a nagy derbi előtt.
Iniesta gólt fog rúgni Song gólpasszából.

Visca el Barça!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2013.04.20. 19:16:22-kor.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.20. 16:45:51

Messi végül bekerült a keretbe vagy sem ?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.20. 13:26:39

Vakmacska írta: Én folyamatosan cserélgetném a posztokat közöttük, hadd zavarja meg a védőket, és mindig legyenek ott középen, golratörően.
Már mióta dumálom ezt? Egyszer nem alkalmaztuk, sosem. Zéró mozgás, mindenki marad a maga helyén, max. Messi időnként kinéz vmelyik szélre. Nem kell itt nagy keresztmozgásokat várni, mert úgysem lesz. Azért mára egy szép eredmény-jó játék kombó odatenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.20. 12:01:38

Én a mai meccsre azt mondom, hogy jöjjenek a fiatalok!
Elől legyen Villa-Pedro-Alexis
Alexis végre formába lendült, Pedro is fontos gólt lőtt BL-ben, és Villa sem rossz azért.
Én folyamatosan cserélgetném a posztokat közöttük, hadd zavarja meg a védőket, és mindig legyenek ott középen, golratörően. Villát amúgy sokat játszatnám, nem engedném el.

De ki tudja: lehet, hogy van valami a háttérben, amiről mi nem tudunk?
Az biztos, hogy ősszel még panaszkodott, hogy fájdogál a törött lába. Lehet, hogy nem jött rendbe teljesen?
A Barcát meg ismerjük: nem sok klub állna ki úgy egy játékosa mellett, mint ahogy Abidal mellett kiálltak, és visszahozták a pályára. Lehet, hogy Villával is hasonló a helyzet, csak titkolják?
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.19. 13:00:20

sörvirsli írta:Áá de jó!
Megérte itt siránkozni! :D
Na valaki igazán elmondhatná mit gondol arról,hogy Messi játsszon- e a Levante ellen! 8)
Ne játszon! Minek játszana?! :D Nincs is 100%-os állapotban, + nem is kellene,hogy rásérüljön most! Nélküle is nyerni kellene/kell!! ezt a meccset otthon! Én cserepadba se ülltetném le!Had pihenjen keddre még!
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.18. 21:03:38

Áá de jó!
Megérte itt siránkozni! :D
Na valaki igazán elmondhatná mit gondol arról,hogy Messi játsszon- e a Levante ellen! 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.18. 19:51:53

vargazoli írta:Sziasztok
Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de most végül is melyik adó fogja közvetíteni a Levante meccset élőben?
A honlapunkon a sky4 van feltüntetve, de a port.hu szerint a sport 1 20.00-től élőben közvetíti a meccset, utána ad felvételről egy magyar bajnokit.
Most akkor mi a helyzet??
A Port és a SportTV honlapja is azt írja, hogy élőben lesz a Barça-Levante, szóval úgy tűnik, valamelyik műsorszerkesztő vagy mi rendszeresen olvassa a fórumot. :D
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2013.04.18. 19:45:35

Sziasztok
Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de most végül is melyik adó fogja közvetíteni a Levante meccset élőben?
A honlapunkon a sky4 van feltüntetve, de a port.hu szerint a sport 1 20.00-től élőben közvetíti a meccset, utána ad felvételről egy magyar bajnokit.
Most akkor mi a helyzet??
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.17. 23:59:27

Nevetséges, hogy egy magyar bajnoki miatt kell majd felvételről nézni..... -.-"

de egyébként szerintem pihentetve lesz ugyis mindenki. De Piqué mindenféleképp legyen!Még kispadra se ülljön le! Nehogy megsérüljön ö is,mert akkor Bayern ellen érdekes lenne tényleg :D (Mivel ugye Puyol,Mascherano sérült...Puyol topicba meg írták,hogy Adriano eltiltott lesz első meccsen,szóval tényleg nem kéne hogy Piqué is kidőlljön!)

Én ilyen kezdővel mennék ki: Valdes/Pinto - Montoya, Bartra, Abidal, Adriano - Song, Thiago, Fabregas/Sergi Roberto - Pedro/Deulofeu, Villa/Fabregas, Tello

Sokat nem fűznék a kezdőhöz, Pedro-t csak azért kezdetném, hogy hátha így Bayern ellen nem kezdene és ott akkor kezdetne Alexis.De szerintem úgyis Levante ellen fog kezdeni Alexis, Bayern ellen meg Pedro :roll: :roll:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.16. 22:06:14

connor írta:
S.Agüero írta: Lehet, hogy nevenincs, de mégis többen nézik meg a magyar bajnoki meccset, mint egy Barca bajnokit.
Valószínűleg felvételről nézhetjük csak, mert a másikon meg jégkorong lesz.
Lehet naiv vagyok, de ezt nem tudom elhinni. A magyar bajnokság egy színvonaltalan sz.rkupac - már bocsánat,de ez az igazság. Néha próbáltam belenézni egy-egy meccsbe( ha tippmixen véletlenül tettem magyar meccsre), de 20 percnél tovább nem bírtam. Értelmes megmozdulás alig van 90 perc alatt. Most nem azért, de a helyieken kívül kit érdekel? Vagy kinek szórakozás a bénázást nézni 90 percig ? A helyiek közül is a "vad" szurkolók kint vannak... Na mindegy. Mindenesetre a Barca-Real tábor is van szerintem idehaza olyan népes, mint egy-egy "bohóccsapat" szurkolótábora.
Pedig de, NB1-et többen nézik. Csomó fiatal is, de leginkább öreg taták unalmukban. :mrgreen:
Például egy Harmadik Félidőnek is több a nézettsége, mint egy Barca meccsnek.
Na mindegy, egyszer kibírjuk. :)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.04.16. 21:44:39

S.Agüero írta: Valószínűleg felvételről nézhetjük csak, mert a másikon meg jégkorong lesz.
Ó elmennek a francba :evil: Ha Mennyei Bajnokság ha nem, azért na.
Meg elvileg van olyan szerződésük, hogy Barca és a Real meccseit mindig élőben adják, régen reklámozták is, asszem'.
Kép
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.16. 21:32:51

S.Agüero írta: Lehet, hogy nevenincs, de mégis többen nézik meg a magyar bajnoki meccset, mint egy Barca bajnokit.
Valószínűleg felvételről nézhetjük csak, mert a másikon meg jégkorong lesz.
Lehet naiv vagyok, de ezt nem tudom elhinni. A magyar bajnokság egy színvonaltalan sz.rkupac - már bocsánat,de ez az igazság. Néha próbáltam belenézni egy-egy meccsbe( ha tippmixen véletlenül tettem magyar meccsre), de 20 percnél tovább nem bírtam. Értelmes megmozdulás alig van 90 perc alatt. Most nem azért, de a helyieken kívül kit érdekel? Vagy kinek szórakozás a bénázást nézni 90 percig ? A helyiek közül is a "vad" szurkolók kint vannak... Na mindegy. Mindenesetre a Barca-Real tábor is van szerintem idehaza olyan népes, mint egy-egy "bohóccsapat" szurkolótábora.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.16. 21:18:42

sörvirsli írta:Ez röhej komolyan mondom, a világ 2 legjobb csapatának meccsit nézhetnénk élőben,erre leadnak helyette egy ilyen nevenincs valamit?
:evil:
Lehet, hogy nevenincs, de mégis többen nézik meg a magyar bajnoki meccset, mint egy Barca bajnokit.
Valószínűleg felvételről nézhetjük csak, mert a másikon meg jégkorong lesz.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.16. 21:13:05

Ez röhej komolyan mondom, a világ 2 legjobb csapatának meccsit nézhetnénk élőben,erre leadnak helyette egy ilyen nevenincs valamit?
:evil:
Komolyan mondom ez után azon se csodálkoznék ha legközelebb egy EL Classico helyett adnának valami marhaságot.Lehet a BL döntőt is majd felvételről nézhetjük?
Egy kérdés for evribádi:Messi szerintetek játszon hétvégén vagy ne?
Csak azért mert az írták már közel tökéletes állapotban van.
Én azt mondom egy fél időt nyomjon le,hogy benne legyen az iramban. :)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Válasz küldése
cron