Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.20. 17:07:58

recrea írta:
2021.11.20. 17:04:56
Moribával most mi van? Hova van száműzve?
A Lipcsébe került, asszem három meccsen játszott eddig mindent tekintve. 16 milliót kaptunk érte.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.11.20. 17:04:56

Moribával most mi van? Hova van száműzve?
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.11.20. 16:20:39

Titinho írta:
2021.11.20. 12:15:02


Bekerült még Abde és Ilias Akhomach a B-ből.



Meglátjuk este, lesz e esetleg meglepetés. :wink:
Szerintem az lenne a meglepetés, ha kettőjük közül egyik se lépne pályára.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.20. 12:47:03

Chino írta:
2021.11.20. 12:34:49
...de így nem tudom mi lehet a háttérben.
Szerintem simán lehet benne olyan is, hogy Xavi nem akar első meccsen kockáztatni. Olyan értelemben gondolom, hogy aki eddig játszott, játékban van, aki meg nem, az nagyon nincs, mert rotáció ugyebár nem volt. Umtiti is pl ezért nem valószínű hogy kezd, akkor sem, ha top2 védőnek tartja a csapatban. Puig, Demir ugyanez. Szerintem ezeket a játékosokat cserékként próbálja meccsbe hozni majd mérkőzésről-mérkőzésre, és akkor közben kiderül, be tudják-e verekedni magukat a kezdőbe, vagy nem. Hiába lesz esetleg tényleg meritokrácia, akin látszik a meccshiány, azt nem lehet rögtön bedobni a mély vízbe... Demir meg eleve új itt, eleve kicsit reszketeg, és most ugye meccshiánya is van még a tetejébe.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.20. 12:34:49

jclayton írta:
2021.11.07. 11:33:21
Chino írta:
2021.11.07. 00:44:20
És a padon ott ül Yusuf. Hány játékosnak kellett volna lesérülnie, hogy beállítsunk valakit a saját posztjára.
Ő lett Sergi Puig-a.
Demir szimbolikus összegért jött kölcsönben, viszont van a szerződésében egy záradék arról, hogy ha húsz meccset játszik 45 perc fölött az A-csapatban, akkor meg kell venni tízmillió euróért (https://barcauniversal.com/hidden-claus ... ed-report/). Ha ez tényleg így van és a csapat szerint nem ér ennyit/nem tudnak-akarnak kifizetni érte ennyit, akkor számítani lehet arra, hogy nem fog sokat játszani. Méghozzá kényszerből.
Yusuf opciója 20 meccsről szól, jelenleg 1 meccsen játszott 45, egy másikon 75 percet. Szóval nem valószínű, hogy emiatt marad ki, mikor egy darab értelmes támadónk van. Egy másik a fiataloktól jött fel és nem is az igazi posztja, Gavinak pláne.
Ha tobzódnának a csatárok érthető lenne, de így nem tudom mi lehet a háttérben.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.20. 12:15:28

Egy jo edzo a kerethez rakja fel a kezdot. Tok folosleges eroltetni a 433at jobboldal nelkul. Vagy jatsszon demir, vagy legyen mas formacio.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.11.20. 12:15:02

Piqué, Robi, Eric és Nico megkapta a játékengedélyt és bekerültek a keretbe. Dest viszont nem, ő ma kimaradt, majd a Benfica ellen talán már ott lehet.

Bekerült még Abde és Ilias Akhomach a B-ből.

Umtiti kezdőtagságát én szinte kizárom, május közepe óta (több mint 6 hónapja) nem szerepelt meccsen, ha játszik is, akkor max a második félidőben 10-15 percet.

Illetve Araujo is szerintem kimarad, 2 napot tudott edzeni a csapattal, én a Piqué-Eric védőpàrost várom Minguval és Albával a széleken.

Meglátjuk este, lesz e esetleg meglepetés. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.20. 11:08:56

Több szempontból is érdekes lesz, hogy milyen kezdőt rak össze Xavi mára. Egyrészt a támadószekciót kemény lesz összerakni, főleg a jobboldal kérdéses. Itt arra leszek kiváncsi, hogy bevállalja-e esetleg a 2 csatárt, vagy ragaszkodik a 4-3-3 / 3-4-3-hoz és nyomatja Gavi-t vagy Dest-et, mint félmegoldás. Vagy esetleg használja Demir-t.

A másik nagy kérdőjel a védelem. Ugye lehetett olvasni, hogy Umtiti-vel nagyon elégedett, simán benne van, hogy berakja a kezdőbe. Illetve Araujo-t remélem tudja kezelni, hiába nem a legügyesebb védőnk lábbal, szinte minden másban egyértelműen a legjobbunk.
De igazából a védelemre 1 "kikötésem" lenne, Lenglet-t nem akarom a kezdőben látni. Meg amúgy a csapatban sem, ha kell, személyesen kifizetem a jegyét Newcastle-be a télen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.20. 10:36:10

Cseri írta:
2021.11.20. 08:47:51
Bízom benne, hogy Gavi jobbszélen való szerepeltetése, csak a sajtó találmánya.
Igazából nagyon nem tud mit csinálni.Demir nem nagyon játszhat, Dest nem tudni hogy játszhat e.Dembi sérült.Vagy felhív egy gyereket vagy Gavi.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.20. 09:33:58

Cseri írta:
2021.11.20. 08:47:51
... Bízom benne, hogy Gavi jobbszélen való szerepeltetése, csak a sajtó találmánya.
Reménykedem Demirben, de kétlem. Valahol még azt olvastam, hogy akár Depay-LDJ-Abde is lehet, és akkor legalább LDJ is kap 1-1 alkalommal lehetőséget alatta. Persze Abde is jobblábas, és inkább balszélső...
Viszont nem vagyok benne biztos, hogy Gavi jobbszélsősége annyira katasztrófális lenne, ha megfelelő módon történik. Eddig az volt, de Koemannál annyira szét voltak esve a játékrészek (a 9-es 30 métere elöl kóricált, a szélsők magukra voltak hagyva, főleg jobboson, stb...), hogy ha Xavi ezt megoldja, akkor lehet, hogy megy majd ott összjáték és kevergetés, és máris van Gaviban potenciál. De még azt is el tudom képzelni, hogy a támadósor 1-2 vagy karácsonyfa 2-1 legyen, előbbi esetben Gavi középpálya és mondjuk Cou csatár mögött, 2-1 nél meg szintén középpálya, vagy még akár lehet beljebb játszó jobbszélső is, közelebb a csapathoz. Abban biztos vagyok, hogy ha ő is kerül oda, az nem úgy fog kinézni, mint RK alatt. Már ha ennyi idő alatt sikerült valami kompaktságot hozni a csapatba.
Egy szó, mint száz, nekem sem szimpi jobbszélen, de akárki is kerül kárhová, szerintem most ilyen sérüléshullámban kevésbé érdekes, mert lehet, hogy többet tudnak kihozni majd ott magukból, meg amúgy is érdekesebb számomra, hogy mondjuk milyen lesz az intenzitás, ha taktikában még nem is várható semmi.

Szerintem ha Araujo vagy Piqué (Umtiti? Rá is kiváncsi vagyok, elvileg tiszta lappal indul ő is) megfogja valahogy RDT-t akkor behúzzuk a meccset.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.11.20. 09:09:33

akkor függöny fel! bennem még az Espanyol- Real meccs él és az hogy szurkoltam nekik ezerrel így esélyesebbnek érzem őket.
a Barca siralmas állapotát az aránytalanul magas sérülés szám tovább mélyíti ugyan de ad egy olyan kényszert ami előre mutató lehet: a fiatalítás. (a sors fintora: éppen a fiatalok egy része is sérült!)
írtátok, érdekes meccs lesz. valóban.
-a Xavi hatás mit hoz? mentalitás, eredményesség, játék színvonal, taktika
-az állomány valójában erős (ahogy itt hiszik néhányan) csak az edző volt béna?
a baj csak az, hogy előre látható a reakciók summája: ha veszítünk, nyugi ilyen rövid idő alatt nem is volt várható.....ha nyerünk, megmondtam - egy jó edző kell és sínen vagyunk...
én meg azt gondolom, sok sok türelem és némi tárgyilagosság mindenképpen kelletik majd de persze egyetérteni úgysem fogunk 8)
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1790
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.20. 08:47:51

Részemről az utóbbi évek legjobban várt(csoda nélkül) meccse. Még ném izgatottságot is érzek, amit évek óta nem tapasztaltam. Kíváncsi vagyok az összeállításra, és a csírákra, amelyet esetleg Xavi eltudott ültetni a fejekben. Intenzításban, ill. letámadásban már halvány pozitív változásban reménykedem. Bízom benne, hogy Gavi jobbszélen való szerepeltetése, csak a sajtó találmánya.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.19. 22:40:34

A sport egy Abde-Memphis-Gavi támadótriót jósol. Nagyon remélem hogy tévednek, ott ül a padon Yusuf, Gavit pedig kár "elpocsékolni" a jobbszélen. Ahányszor ott játszott rém gyenge teljesítményt nyújtott. Pont ilyen esetekben lehetne játszatni, hogy megmutathassa mit tud és kiharcolhassa magának a helyet.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.18. 13:23:49

Azért a leírt kezdő még így is nagyon magas szintű egy Espanol relációban. A jobboldal+csatár valóban hiányposzt, de még így is. Nem elvárás a győzelem most több okból sem, de szerintem meglesz. Játékképben nem várok még semmit pár hétig, fejlődést a mentalitásban és intenzitásban remélek akár már most egy kid előrelépést. Majd meglátjuk, érdekes is lesz, hangulat is biztos lesz... Szerintem az elmúl 2 év legnagyobb érdeklődést kiváltó Barca meccséről beszélünk, vagy legalábbis a szoros élmezőnyben van ilyen téren. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.11.18. 13:17:42

Az igaz mondjuk, hogy a keret nagy részével még nem is dolgozott együtt, rengeteg fiatal volt jelen az elmúlt két hétben az edzéseken, volt hogy a Juvenil A csapatból is felhívott 5 játékost.

A Sport szerint egyébként Abde játékára van esély a jobb oldalon, ő végig fent volt 2 hét alatt és Xavi állítólag elégedett is a teljesítményével.

Coutinho pedig több mint 22.000 km-t utazott most pàr nap alatt és 0 játékpercet kapott a válogatottban nem hiszem, hogy kezdőként őt is berakná.

Nincs egyszerű helyzetben és nincs nagy merítése a jelenlegi keretet illetően sem ez igaz, de valahogy várom, hogy mivel rukkol elő. Ugye nála az a filozófia, hogy ahogy eddzel, úgy játszol, meglátjuk ki mennyire győzte meg őt az edzéseken. :) Egy katalán derbire meg csak fel tudja szítani a játékosokat, az El Clasico után ez a legfontosabb meccs.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.18. 12:54:34

Nagyon sok mindent nem tud szerintem csinálni. Nincs Fati, Dembi, Pedri, Agüero, Braithwaite, Garcia, elvileg Dest is sérült, Nico is elvileg (bár lehet, hogy holnap játékengedélyt kap), SR játéka is necces.

Tehát fel tud tenni egy olyat, hogy TS-Alba, Pique/Umtiti, Lenglet/Arújo, Mingueza-Busquets, de Jong, Riqui Puig/Coutinho- Coutinho/Depay, de Jong/Depay, Gavi/Demir.

A per jelek mutatják mit tud variálni. #-o

Konkrétan van egy darab értékelhető támadónk, a komplett jobb oldalunk hiányzik, bal szélen szinte biztos, hogy Coutinho játszik majd, a középpályán ha gáz van akkor nincs csere. Ezzel nem nagyon lehet géniuszkodni...

Ha Wagué-t nem számoljuk aki nem volt nevezve 9 sérültünk van. Ráadásul az Espanyol jön akik tuti a lelkünket is kirugdossák, szóval szerintem lesz még sérülés a hétvégén.

Kispadra le tudja ültetni Baldet, Netot és Peñat meg gondolom felhív vagy 3 gyereket és ennyi.

Én szerintem ki is kapunk majd. Annyi elvárásom lenne csak, hogy a játék képe mutasson valami elképzelést végre.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.18. 11:37:54

Titinho írta:
2021.11.18. 11:05:52
Nagyon kíváncsian várom milyen összeállításban küldi ki Xavi az első meccsén a csapatot. Nagy taktikát 2 hét után nem várok, de felállásban már lehet valami elképzelés a jövőre nézve.

Olvastam egy pár elemzést egyébként, hogy mik várhatóak Xavitól, 1-2 megjegyezte, hogy pl Araújo nem lesz kedvence és stabil nála. :? Persze ez csak felvetés de kiemelik, hogy ő inkább az erejéből "él" a pályán, nem a technikai képzettségéből.
Pont ezt írtam amikor hivatalos lett, hogy nagyon tartok tőle, hogy Araujo-t jegelni fogja, pedig egyértelműen a legjobb védőnk. Hiába nem a legügyesebb lábbal, azért az erős, hogy az erejéből él. Jól helyezkedik és kb. tizedannyit hibázik, mint mondjuk Lenglet. Fejjel meg veszélyesebb, mint bármelyik másik támadónk.
Nagyon remélem, hogy nem belőle ajarnak majd pénzt csinálni...

A felállásra meg fogadni mernék, hogy megint Dest lesz a jobboson elöl. Egyszerűen nincs más.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.11.18. 11:05:52

Pedri and Ousmane Dembélé won't be available for Xavi's debut against Espanyol this Saturday. However, they could have minutes against Benfica.

— @sport


Pedri és Dembelé off a hétvégére, majd talán a Benfica ellen kaphatnak pár percet. Nico és Eric viszont játszhatnak hétvégén, Robi még kérdés megkapja e az engedélyt de valószínűleg igen.

Nagyon kíváncsian várom milyen összeállításban küldi ki Xavi az első meccsén a csapatot. Nagy taktikát 2 hét után nem várok, de felállásban már lehet valami elképzelés a jövőre nézve.

Olvastam egy pár elemzést egyébként, hogy mik várhatóak Xavitól, 1-2 megjegyezte, hogy pl Araújo nem lesz kedvence és stabil nála. :? Persze ez csak felvetés de kiemelik, hogy ő inkább az erejéből "él" a pályán, nem a technikai képzettségéből. Gondolnak itt arra, hogy lábbal nem a legügyesebb. Amit egyébként tudunk is róla, de az elmúlt egy évben sokat fejlődött ezen a téren is, Pimienta is ezt nyilatkozta róla másfél éve amikor felkerült az első csapathoz, hogy lábbal még kell dolgoznia. De szerintem ez meg is történt.

Meglátjuk majd, tényleg nagyon kíváncsian várom a hétvégi meccset, bár csodát azért nem várok tőle. :)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.08. 14:09:25

Az edzőváltás itt nyilván nem hozhatott lényegi javulást, amit lehetett, SB megtett, de a játékosoknak nincs erőnlétük, és még kevesen is vannak, Koemannál rotálás sem igen volt, hosszúak voltak a szezonok most, sok a meccs, nem bírjuk. Rendben is van, ezen majd hosszú távpn kell változtatni. Nekem ennek ellenére a 2 Barjuan ligameccsnek (a kijev meccset sajna nem láttam) van egy hatalmas nagy hozadéka:
A játékosok mernek és tudnak megindulni előre, de ami még fontosabb, tudnak lőni!!! Szerintem Barjuan megértette velük, hogy ha 60-70%-ban birtokoljuk a lasztit, és ott vagyunk a 16-os előtt ennyivel többet, mint az ellen, akkor annyival többet is kell lőni, és már ki is jön a különbség. Kétlem, hogy véletlen lenne, hogy Busi pont most lőtt gólt kb 2 év után, átlövésből. Vagy hogy DJ rosszabb lábbal ilyen csattanós kapufát vágott. Emlékszik valaki a hollandtól egyetlen átlövésre is? Meg-meg érkezett fejjel, beindulással, lőtt gólokat, de 16-ról szerintem az ittléte alatt nem merte még rásuhintani kb. Fatit nem veszem ide, ő amúgy is lő kérdezés nélkül. De ugye a múltkor Depay is így lőtt gólt, Nico is elvállalt többet, de még a totál mélypontos bűngyenge Puig is eleresztett egy jobbacska lövést. A lényeg, hogy nem érezte az ember reménytelennek, ha ott voltunk az ellen 16-osánál. Sem most, sem a múltkor.

Amíg uraltuk a meccset, addig ez nagyon kamatozott. Aztán a 2. félidőben persze kapuhoz voltunk szegezve, erőnlét sem volt, az már mindegy volt, hisz lövőhelyzetig sem jutottunk el.
De ezt a mentalitást őrizzük meg szépen így, és akkor már megérte pár meccsre iderakni Barjuant.

Nem is értem ezt a "Koeman direktebb focit játszat" szöveget, amit sok külföldi cikk mantrázott. 2006 óta nézek focit és Barcát, de a Koeman féle játék messze a legkevésbé direkt foci volt nálunk ezen 15 év alatt. Az, hogy néha kényszerből hátraszorultunk, és próbáltunk pár öregura kontrát (sikertelenül) végigvinni, nem direkt játék. Alatta mindenki biztonsági passzal mert csak élni egészen a gólvonalig, ha kis túlzással ugye Griez egyik tavalyi nagy mentésére gondolunk. :D Itt meg 1 hét alatt direkt, célratörő focit voltunk képesek játszani, amíg volt erőnlét. Szerintem ennél többet SB nem tehetett most, ha ennyit sem hozott volna be, akkor sem lett volna gáz, úgyhogy ezért részemről jár a taps.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.11.08. 05:35:42

Fati 4-6 hét sajnos nem erre ital.

Nagyon vékony a keret, kellene, és szerintem nem lenne lehetetlen egy csatár, egy szélső, és egy kp. (Adeyemi, Saul, Kínában játszó csatárcsóka).
Főleg, ha közben valahogy szabadulnánk Umtiti, Coutinho bérétől..
Bár Neto, Lenglet, Kun, Braith, LDJ, SR is tök felesleges..
És persze nyáron egy kh és egy jobbhátvéd is.. ill. Konkurencia kapus is..
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2021.11.07. 15:10:58

Valószínűleg csak a beteges optimizmusom mondatja ezt velem, de felmerült bennem az a gondolat, hogy a tegnapi sérülések egy vagy teljes része egyszerű színjáték volt. 3-0ra mentünk a félidőben, Laporta szerette volna hogy Xavi egy fit csapatot vegyen át, és lőn: Ansu, Nico és Eric sajnos nem tudnak a válogatotthoz csatlakozni. Ha így is volt, nyilván borzasztóan sült el, de ha legalább kiderül hogy az Espanyol ellen ismét bevethetőek lesznek, az legalább egy jó hír lenne. Majd a további hírek úgyis rám cáfolnak, addig is reménykedem betegesen ebben. [-o<
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.07. 13:21:51

Nem éreztem a tegnapi egyáltalán rossznak. Jó, nyilván visszaestünk jelentősen a 2 félidőben, de az első 45 percre lehet, és kell is építeni. Természetesen 3 gólos előnyt illik megtartani, de lelkileg ez a csapat megroggyan a bekapott góltól, ezt érezte meg a Celta, és ez az a pont, ahol a leggyorsabban érhet el javulást Xavi: már a puszta személye önbizalmat adhat a fiataloknak. Mindenesetre az látszott, hogy van itt potenciál, és ez fontos. Nico klasszisra utaló jeleket mutat, remélem nem esett ki hosszabb időre, Ansu is megússza talán egy hónappal.
Külön kérdés egyébként, hogy ezt az óvodás gyerekre emlékeztető testalkatú Aspast miért sikerül folyamatosan sztárrá tenni, de hát van ilyen a futballban. Zseniális volt amúgy az egyenlítő gól, azt onnan úgy elrúgni, le a kalappal.
Rivaldo-A Legnagyobb.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.11.07. 12:17:04

Deluigi írta:
2021.11.07. 12:09:42
ettol lehetne jatszatni 30+ perceket minden meccsen
Elvileg igen, a gyakorlatban miért próbálgatsz valakit, akiről tudod, hogy jövőre nem nálad játszik?
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1854
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.11.07. 12:09:42

ettol lehetne jatszatni 30+ perceket minden meccsen
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.11.07. 11:33:21

Chino írta:
2021.11.07. 00:44:20
És a padon ott ül Yusuf. Hány játékosnak kellett volna lesérülnie, hogy beállítsunk valakit a saját posztjára.
Ő lett Sergi Puig-a.
Demir szimbolikus összegért jött kölcsönben, viszont van a szerződésében egy záradék arról, hogy ha húsz meccset játszik 45 perc fölött az A-csapatban, akkor meg kell venni tízmillió euróért (https://barcauniversal.com/hidden-claus ... ed-report/). Ha ez tényleg így van és a csapat szerint nem ér ennyit/nem tudnak-akarnak kifizetni érte ennyit, akkor számítani lehet arra, hogy nem fog sokat játszani. Méghozzá kényszerből.
Válasz küldése