Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.20. 09:44:24

Most így kicsit lehiggadva,kicsit átgondolva ezt a meccset,azt mondom,hogy kijárt és jól jött ez a pofon.
Miért gondolom így? kijárt mert az utóbbi meccseken jellemző volt,hogy a fiúk a második félidőre csak a szerelésüket vitték ki a pályára.
Miért jött jól? Azért mert most lejött róluk egy nagy teher,nem fogjuk mindenáron üldözni a veretlen szezont,és ez később jótékony hatással fog bírni,ebben teljesen biztos vagyok.
Ha veretlenek maradtunk volna,és 7-8 meccs múlva is még lett volna esélyünk a veretlen szezonra,akkor azt üldöztük volna mindenáron,ami a másik két kupában csúnyán visszaüthetett volna,és egyfajta görcsösséget is szülhetett volna a csapatban.
Inkább most jöjjön a pofon,mint csütörtökön,3szor egymás után ez a csapat nem fog nyeretlen maradni!
Fontosabb lenne egy triplázás,mint egy veretlen bajnoki szezon,legalábbis az én szememben,és most legalább kijöttek a hibák,hogy mi az,amin változtatni kell.
Alves pedig takarodjon a kezdő közeléből,amit ő csinál a pályán azért én egy forintot nem adnék a vezetőség helyében!
cscsabi11
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.08.24. 15:05:33

2013.01.20. 09:22:46

Szerintem Messi kapufájánál a kapus a labdaelrúgás után simán szabálytalan volt a tizenhatoson kívül.ha ott a bíró alkalmazza a szabályokat ők vannak kevesebben.Cserékkel viszont szerintem meg lehetett volna nyerni a meccset.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.20. 08:27:13

kissé lehiggadva: tény, hogy tegnap megkaptuk cca 80%ban ami pech megkapható, de ez(is) várható volt, tény hogy a csapattal együtt Tito is "lefagyott" sztem (is)cserélnie kellett volna, tény hogy a Messi -Pedro kettős kritikán aluli teljesítményt nyújtott, elsősorban Messi hideg passzivitása ordító, Alves egy meccsen egy jó beadás és egy nyilvánvaló gólt hozó és egy fele-fele hiba Mscheranóval nos ez is önmagáért beszél. itt azért megjegyzendő, hogy Alba oldaláról is bőven több beadás érkezik mint ami megengedhető lenne. Pique no comment. (ha olyan biztos volt Tito hogy sárgát kap miért nem hozta le? -jó ez csak utólag ilyen egyszerű az igaz)
ami inkább aggasztó az amit sokan látunk és le is írunk: a gólszegény csatárok, az alibi passzok mögé bújó "játék", a körülményes és lassú támadásszövés ami miatt fent "kóborol " 7-8 ember és egy óhatatlan labdavesztés után minden előre vágott labda potenciális gólveszélyt hordoz.
a védelmünk képtelen egy huzamos nyomást kibírni, a két szélső védőnk egyaránt könnyen átjátszható ha gyors és technikás szélsőkkel áll szemben.
várható volt egy vereség(vagy több) de ez úgy érzem még rosszkor is jött mert az egyik trófea elvesztésének küszöbére sodorhat bennünket.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.01.20. 07:43:19

18Barca99 írta:
Nem Ede72 írta:felejtsél már el ember...benne volt mindhárom gólban, ha nem látod akkor látássérült vagy, vagy csak buta
Ja értem. Tehát akkor vázolom mi a szitu. Te valami óltári nagy ökörséget bepötyögsz ide a topicba és ha netlán-tán véletlenül más véleményen van a másik ember mint Te, Te felsőbb rendű.. akkor az buta vagy látássérült. Teljesen egyértelmű nem is értem hogy merészeltem hozzád szólni és idézni a te véleményedet. :roll:

Még ha igazad is lenne akkor sem ilyen formában kéne ezt kinyílvánítani. Ez egy fórum ahol joga van mindenkinek a saját véleményére. Na most te nem hogy nem arra válaszoltál amit én kieltem a te hozzászólásodból,

még igazad sincs. Szóval akkor itt be is fejezném a "vitát"..
Halleluia
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.01.20. 03:54:55

shutterisland írta:tudom, hogy az agyatokra megyek deulofeuval (bár itt most írhatnám akkor neymart, de akár még épp tello-t is talán, nem pont a név a lényeg, hanem a stílus, amit képvisel) de az a helyzet, hogy az előbb leírt problémára ilyen meleg szituációkban tényleg egy olyan játékos szerepeltetése lenne megoldás, aki ösztönből támadja a kaput.

ha már 2-2 a meccs, és meg akarjuk nyerni (mivel ugye ha kikapunk egy kontrából, egy pontot vesztünk, de ha behúzzuk, kettőt nyerünk) akkor az utolsó jó 10 percre aranyat érhet egy deulofeu stílusú játékos.

ilyenkor fel kell vállani az 1v1-et, de akár 1v2-t is, és meg kell próbálni azt, hogy ha már létszámfölényben vannak a kiállítás miatt, és a passzjáték is enervált, akkor verjük meg őket lendületből.
egyetértek. ma kifejezetten hiányzott egy ilyen játékos. nem értem miért nem cserélt Tito. mondjuk én alapból jobban szeretem ha nem ez az atombrutál labdabiztos csapat játszik, hanem elől bekerül egy villa, alexis vagy tello.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.01.20. 03:39:41

tudom, hogy az agyatokra megyek deulofeuval (bár itt most írhatnám akkor neymart, de akár még épp tello-t is talán, nem pont a név a lényeg, hanem a stílus, amit képvisel) de az a helyzet, hogy az előbb leírt problémára ilyen meleg szituációkban tényleg egy olyan játékos szerepeltetése lenne megoldás, aki ösztönből támadja a kaput.

ha már 2-2 a meccs, és meg akarjuk nyerni (mivel ugye ha kikapunk egy kontrából, egy pontot vesztünk, de ha behúzzuk, kettőt nyerünk) akkor az utolsó jó 10 percre aranyat érhet egy deulofeu stílusú játékos.

ilyenkor fel kell vállani az 1v1-et, de akár 1v2-t is, és meg kell próbálni azt, hogy ha már létszámfölényben vannak a kiállítás miatt, és a passzjáték is enervált, akkor verjük meg őket lendületből.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.01.20. 03:05:23

Yokozuna írta:Ha Messi nem rúg gólt, akkor csak tologatás és hátra adogatás van, veszélyes kapura lövés nem is várható senkitől.
Szomorú, hogy a kispadról senkit nem mer behozni, még akkor sem, mikor tíz emberrel kéne a frissítés. Nincs egy emberünk, akitől gólt várhatnánk, ha beáll. Pedig, ha védekezni nem tudunk és nem akarunk, akkor gól kell.
Ez az igazság.
Amit előtte írtál az nem egészen helyt álló. Egyrészt a középpályánk elég gólerős mostanság. Az idei tétmeccseket nézve Cesc 8 gólnál, Xavi 6 gólnál, Iniesta 3 gólnál, Thiago meg 2 gólnál jár, Busquets és Song 1-1 gólt szerzett. Azért ez a 21 gól nem rossz, főleg azért mert nálunk a kp dolga nem a gólszerzés, még a tkp poszton játszóknak sem. Az utóbbi években sem volt az, sőt Rijkaard-nál sem. Másrészt nem kell mindjárt lehozni egy középső védőt, ha besárgul. Amúgy sem vagyunk egy durva csapat, hogy attól kelljen tartani, hogy bármikor megkaphatja az illető a 2. sárgát. Piqué hibája dupla hiba volt. Egyrészt az első sárgát feleslegesen húzatta elő a bíróval, a második sárgánál pedig vissza kellett volna fognia magát annak tudatában, hogy van sárgája. Nem közvetlenül gólt akadályozott meg a belépővel. Ha jobban koncentrál és kevésbé nagyképűen, fegyelmezettebben játszik, elkerülhető lett volna a piros.

Egyébként viszont igazad van annyi korrigálással, hogy a csatársorunk rém gyenge Messi-t leszámítva. A tétmeccseket nézve Villa 10 gólnál jár, Pedro 5 gólnál, Tello 4 gólnál és Sánchez 3 gólnál. Tényleg nem lehet szinte kit behozni a padról, mert a csatáraink semmivel sem veszélyesebbek a kapura, mint a kp. Ha a kapott lehetőségeket nézzük egyedül Villa teljesítménye elfogadható eddig góllövés terén.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.19. 21:12:55

Nem Ede72 írta:felejtsél már el ember...benne volt mindhárom gólban, ha nem látod akkor látássérült vagy, vagy csak buta
Ja értem. Tehát akkor vázolom mi a szitu. Te valami óltári nagy ökörséget bepötyögsz ide a topicba és ha netlán-tán véletlenül más véleményen van a másik ember mint Te, Te felsőbb rendű.. akkor az buta vagy látássérült. Teljesen egyértelmű nem is értem hogy merészeltem hozzád szólni és idézni a te véleményedet. :roll:

Még ha igazad is lenne akkor sem ilyen formában kéne ezt kinyílvánítani. Ez egy fórum ahol joga van mindenkinek a saját véleményére. Na most te nem hogy nem arra válaszoltál amit én kieltem a te hozzászólásodból, még igazad sincs. Szóval akkor itt be is fejezném a "vitát"..
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.01.19. 21:09:47

Középső védőt nem szabad sárga lap után a pályán hagyni. Piquét le kellett volna hozni a szünetben. A nagy gond, hogy a középpálya nem tud gólt lőni. Ha Messi nem rúg gólt, akkor csak tologatás és hátra adogatás van, veszélyes kapura lövés nem is várható senkitől.
Szomorú, hogy a kispadról senkit nem mer behozni, még akkor sem, mikor tíz emberrel kéne a frissítés. Nincs egy emberünk, akitől gólt várhatnánk, ha beáll. Pedig, ha védekezni nem tudunk és nem akarunk, akkor gól kell.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.01.19. 21:05:57

18Barca99 írta:
Nem Ede72 írta:azért ha egy nyesett labda jön be az ötösre, próbáljon már meg kinyúlni érte....egyébként meg nézz át a Valdes topocba, és olvasd asok hozzá nem értő kommentárt...:-))
Te meg először olvasd el, hogy mit írtál, aztán azt, hogy én mire reagáltam és olvasd el utána mégegyszer hogy te mit kommentáltál utoljára aztán vitatkozhatunk tőlem, csak akkor arra válaszolj amit mondtam ne kezd bele egy másik témába.
felejtsél már el ember...benne volt mindhárom gólban, ha nem látod akkor látássérült vagy, vagy csak buta
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.19. 20:56:31

Nem Ede72 írta:azért ha egy nyesett labda jön be az ötösre, próbáljon már meg kinyúlni érte....egyébként meg nézz át a Valdes topocba, és olvasd asok hozzá nem értő kommentárt...:-))
Te meg először olvasd el, hogy mit írtál, aztán azt, hogy én mire reagáltam és olvasd el utána mégegyszer hogy te mit kommentáltál utoljára aztán vitatkozhatunk tőlem, csak akkor arra válaszolj amit mondtam ne kezd bele egy másik témába.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.01.19. 20:40:33

18Barca99 írta:
Nem Ede72 írta:Nagyon nem lepődtem meg, főleg a kupa meccsen nyújtott teljesítmény után....2 gól aztán a foci csalása történt. Kritikán aluli volt Pedro, de Messi, Xavi, es Ini is csak csalta a focit...Messi helyzetéről annyit, ha ezt egy BLSZ meccsen rúgja kiröhögik. Ballal ötről így melle rúgni...nem tudom mi zavarja őket Tito vagy Valdes baromsága, de így már a Malaga meccs is nagyon nagyon meleg lesz. Apropó Valdes... Csak három gólban volt benne, remelem Pep viszi Münchenbe :-)
Te melyik meccset nézted? Valdés 3 gólban volt benne?? Ha valamire nagyon rá lehet fogni akkor az elsőben talán benne volt, de a másodikról mért tehetett? Mascherano-n megpattant és nem tudodd már védeni csak belekapni, a 3.nál meg gyönyörűen nézte a két védőnk (Masch, meg Alves) hogy hogy megy el a csatár, semmi köze nem volt hozzá
azért ha egy nyesett labda jön be az ötösre, próbáljon már meg kinyúlni érte....egyébként meg nézz át a Valdes topocba, és olvasd asok hozzá nem értő kommentárt...:-))
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.19. 20:31:55

Nem Ede72 írta:Nagyon nem lepődtem meg, főleg a kupa meccsen nyújtott teljesítmény után....2 gól aztán a foci csalása történt. Kritikán aluli volt Pedro, de Messi, Xavi, es Ini is csak csalta a focit...Messi helyzetéről annyit, ha ezt egy BLSZ meccsen rúgja kiröhögik. Ballal ötről így melle rúgni...nem tudom mi zavarja őket Tito vagy Valdes baromsága, de így már a Malaga meccs is nagyon nagyon meleg lesz. Apropó Valdes... Csak három gólban volt benne, remelem Pep viszi Münchenbe :-)
Te melyik meccset nézted? Valdés 3 gólban volt benne?? Ha valamire nagyon rá lehet fogni akkor az elsőben talán benne volt, de a másodikról mért tehetett? Mascherano-n megpattant és nem tudodd már védeni csak belekapni, a 3.nál meg gyönyörűen nézte a két védőnk (Masch, meg Alves) hogy hogy megy el a csatár, semmi köze nem volt hozzá
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.01.19. 20:31:06

Nem Ede72 írta:Nagyon nem lepődtem meg, főleg a kupa meccsen nyújtott teljesítmény után....2 gól aztán a foci csalása történt. Kritikán aluli volt Pedro, de Messi, Xavi, es Ini is csak csalta a focit...Messi helyzetéről annyit, ha ezt egy BLSZ meccsen rúgja kiröhögik. Ballal ötről így melle rúgni...nem tudom mi zavarja őket Tito vagy Valdes baromsága, de így már a Malaga meccs is nagyon nagyon meleg lesz. Apropó Valdes... Csak három gólban volt benne, remelem Pep viszi Münchenbe :-)
Szerintem Inivel semmi gond nem volt, legfeljebb az, hogy nem kint a balon játszott (mondjuk azt nem értem, hogy miért), és így kevesebb területe volt, állandóan hárman lógtak a nyakán, jóhogy kevesebbet tudott hozzátenni. De így is voltak olyan megmozdulásai, hogy csak néztem.

Azt meg remélem nem gondolod komolyan, hogy VV a Bayernbe fog menni :D
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.01.19. 20:24:25

Nagyon nem lepődtem meg, főleg a kupa meccsen nyújtott teljesítmény után....2 gól aztán a foci csalása történt. Kritikán aluli volt Pedro, de Messi, Xavi, es Ini is csak csalta a focit...Messi helyzetéről annyit, ha ezt egy BLSZ meccsen rúgja kiröhögik. Ballal ötről így melle rúgni...nem tudom mi zavarja őket Tito vagy Valdes baromsága, de így már a Malaga meccs is nagyon nagyon meleg lesz. Apropó Valdes... Csak három gólban volt benne, remelem Pep viszi Münchenbe :-)
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.01.19. 20:23:35

Nagyon nem lepődtem meg, főleg a kupa meccsen nyújtott teljesítmény után....2 gól aztán a foci csalása történt. Kritikán aluli volt Pedro, de Messi, Xavi, es Ini is csak csalta a focit...Messi helyzetéről annyit, ha ezt egy BLSZ meccsen rúgja kiröhögik. Ballal ötről így melle rúgni...nem tudom mi zavarja őket Tito vagy Valdes baromsága, de így már a Malaga meccs is nagyon nagyon meleg lesz. Apropó Valdes... Csak három gólban volt benne, remelem Pep viszi Münchenbe :-)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.01.19. 20:23:24

18 meccs van még, 54 pontból 40-et kell megszerezni.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.01.19. 20:17:03

Mezner2 írta:Engem ami zavart,és ez sokszor megfigyelhető,csak 3-0-nál a kutyát nem érdekli,Ini megcsinálja a maga kis 1v1-ét menne előre,de senki nincs elől akivel összejátszhatna,Messi valahol 30méteren sétafikál,túloldalt Pedro bújócskázik valakivel,középen meg egyvonalban van,majdnem a felezőnél Busi,Xavi,Cecs.
Nem akarunk nekimenni a védelemnek első szándékból,szinte soha,pedig megvannak a gyors játékosaink elől.
Én is gondoltam erre + arra h most érdemesebb lett volna Thiagot becserélni.
Csakhát Piqué.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Lolyta
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012.12.26. 21:11:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.19. 20:16:22

Nincs tragédia, csak azt nem értem miért nem cserélt Tito. Egyrészt lehetett volna pihentetni, meg mondjuk Thiago lendületességével még akár meg is lehetett volna a meccs... vagy akár Alexis is, a második felesben nem sok mindent csinált Pedro.
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.19. 20:14:22

Hát ezen a meccsen kamatostul kaptuk vissza az őszi szezon fortunától sem mentes győzelmeit - 2 megpattanó gól/gólpassz, utolsó utáni pillanatos gól, kifelé pattanó kapufák.
Ráadásképp ez a spori már a sokadik meccen láthatóan nem kedvel bennünket, a bal farpofájára biztos vmi habfehérség van odatetoválva.
Alves ismételt nem-odalépései, Pique óriási fegyelmezetlensége, Tito nem-szándékosan elrontott cseréje (Masch-on pattant meg a gól), ez már sajnos nekünk is sok volt, nem bírja el a csapat.
És ha Valdesünk annyira nagy bravúrkapus volna, mi lenne, ha egy meccsen csak egyet mutatna ezekből be, ahelyett, hogy nagy arccal ordibál, meg széttárja a kezét.

Remélem, ezzel letudtuk a szerencsétlen meccseket (azt csak halkan jegyzem meg, a hét közepe után ismét elfáradtunk a 2. félidőre, ok, tudom, ez betudható a 10 embernek is), meg a peches megszokott jan. visszaesést...
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.01.19. 20:13:13

connor írta:Egyébként Piqué első sárgája ugyanolyan szituációban született, mint ami miatt egy Málaga játékos sárgát kapott ellenünk szerdán. Ugyanaz a helyzet volt. Az oké, hogy Piqué úr akkor nem volt pályán, de tanulni más hibájából is lehet. :roll: Ahogy a saját hibából is lehetne, hogy a 90. percben is koncentrálni kell a védekezésnél. :roll:
És mellesleg ez nem az első ilyen esete Piqué-nek. Még Pep idejében is jutott minden szezonra 1-2 hasonló értelmetlen sárga. Lehet, hogy taktikai indokai vannak az ilyen akadályozásnak, de ettől függetlenül nem túl okos megoldás és rutinosabban is meg lehetne oldani.
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2013.01.19. 20:12:47

Szerintem ne beszéljünk még 15 pontról :)
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.19. 20:12:12

Mezner2 írta:Engem ami zavart,és ez sokszor megfigyelhető,csak 3-0-nál a kutyát nem érdekli,Ini megcsinálja a maga kis 1v1-ét menne előre,de senki nincs elől akivel összejátszhatna,Messi valahol 30méteren sétafikál,túloldalt Pedro bújócskázik valakivel,középen meg egyvonalban van,majdnem a felezőnél Busi,Xavi,Cecs.
(Mondjuk 3-0nál talán kicsit jogosabb alibizni, mint 2-2nél, nem csoda, hogy akkor nem érdekelt senkit)
Amit leírsz, az viszont teljesen így van, nem tudom milyen elképzelés volt a csapatban a góllövésről, valószínűleg semmilyen. Inkább sztem arra ment ki az egész támadójáték, hogy a következő Sociedad-akciót kedvező helyzetből várhassuk. 0 kockázatvállalás, és meg is lett az eredménye.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.19. 20:07:35

Engem ami zavart,és ez sokszor megfigyelhető,csak 3-0-nál a kutyát nem érdekli,Ini megcsinálja a maga kis 1v1-ét menne előre,de senki nincs elől akivel összejátszhatna,Messi valahol 30méteren sétafikál,túloldalt Pedro bújócskázik valakivel,középen meg egyvonalban van,majdnem a felezőnél Busi,Xavi,Cecs.
Nem akarunk nekimenni a védelemnek első szándékból,szinte soha,pedig megvannak a gyors játékosaink elől.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.01.19. 20:06:43

Azért azt se felejtse el senki, hogy ez egy PAPÍRFORMA eredmény volt az örökmérleget, illetve az utóbbi évek eredményeit tekintve.66 bajnokiból 17 győzelem, 23 döntetlen és 26 vereség volt a mérleg a Sociedad ellen idegenben. Mostmár 27 vereség. Nem sok helyen vagyunk mínuszban, de itt igen.
Ettől függetlenül nyilván mi vagyunk a jobb csapat. Viszont ezen a meccsen is bőven bebizonyosodott, hogy a nagyképű játék nem vezet eredményre. Egy meccsen sem elég fél órát (jól) játszani a győzelemhez. Még bajnokin sem. Nem is beszélve Piqué és az egész védelem borzasztó fegyelmezetlen játékáról. Így nem lehet kapott gólok nélkül megúszni. Remélhetőleg ennek a vereségnek ébresztő hatása lesz.

Egyébként Piqué első sárgája ugyanolyan szituációban született, mint ami miatt egy Málaga játékos sárgát kapott ellenünk szerdán. Ugyanaz a helyzet volt. Az oké, hogy Piqué úr akkor nem volt pályán, de tanulni más hibájából is lehet. :roll: Ahogy a saját hibából is lehetne, hogy a 90. percben is koncentrálni kell a védekezésnél. :roll:
Válasz küldése