Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.25. 18:25:45

BarcafanTomee írta:Arda és Piquè játéka is kérdésessé vált a Sociedad ellen, mivel mindketten kihagyták a mai edzést. A török belázasodott, Piquè-nek meg bokafájdalmai vannak. Jó kis védelmünk lehet így, Marlon kezdő lesz, vagy Matyi már játékra kész?

Nagy lesz a csapaton a nyomás hiszen már 7 pontos lesz vasárnapra a hátrányunk. Nagyon kell a 3 pont.
Hát az nagyon nagy érvágás mindkettőjük miatt. Piquét nem kell sorolni mennyire fontos, illetve így Arda hiányában szinte biztos hogy Neymar fog játszani a Sociedad ellen, és jóeséllyel megkapja a sárgalapot pláne egy küzdős meccsen, és akkor a Clasicot ki is hagyja. (ezért is voltam nagyon mérges a Sevilla ellen, Mascheranot felrúgták,semmi, aztán mi meg a csapat első szabálytalanságára rögtön Neymar sárgát kap)
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.11.25. 17:56:36

Arda és Piquè játéka is kérdésessé vált a Sociedad ellen, mivel mindketten kihagyták a mai edzést. A török belázasodott, Piquè-nek meg bokafájdalmai vannak. Jó kis védelmünk lehet így, Marlon kezdő lesz, vagy Matyi már játékra kész?

Nagy lesz a csapaton a nyomás hiszen már 7 pontos lesz vasárnapra a hátrányunk. Nagyon kell a 3 pont.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.22. 14:23:44

Petr írta:Tényleg célszerűbb elfogadni, hogy értékelhetetlen a játékvezetés, mint tenni ellene. Az a baj, hogy a szövetség is így gondolkozik.
Ha olyan egyszerű lenne nyilván már megtették volna, de nem lehet a komplett bírói garnitúrát fenekén billenteni.Egyrészt elismernék hogy a játékvezetés szánalmas, másrészt kiknek a kezébe adod utána a sípot.Az olaszoknak is volt egy ilyen korszaka és ott is meg kellett várni mig felnőtt egy generáció akik nem vakhangyaként mászkáltak fel alá és még most se tökéletes.

Másrészt mint mondtam nem a bíróval kell foglalkozni, ha jók vagyunk ellenszélben is jók vagyunk de nem voltunk jók, különben a három pont zsebben lenne.

Amúgy a stáb se a játékosok se bíróznak, érzik ők hogy vaj van a fülük mögött.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.22. 14:09:05

Alapból a kiállítás is erősen véleményes volt, így meg nincs is értelme a többinek. Isten ad, Isten elvesz. Nem a sporival kell foglalkozni.
Kép
Kép
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.11.22. 13:26:11

Tényleg célszerűbb elfogadni, hogy értékelhetetlen a játékvezetés, mint tenni ellene. Az a baj, hogy a szövetség is így gondolkozik.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.22. 12:38:12

Amúgy most tényleg elkezdtünk bírózni egy ilyen meccs után?Srácok otthon voltunk a Malaga ellen és 100 perc alatt nem tudtunk gólt rúgni nekik.Beszélhetünk itt elvett gólról meg 11-esről de a másik oldalon volt egy kamukiállítás és utána az egekbe hosszabbított.Sajnos a spanyol játékvezetés ENNYIRE rossz!Össze vissza fújnak mindenféle baromságot nem konzekvensen tévednek egyik vagy másik oldalra hanem a bírói gárda 90%a azt se tudja milyen meccset vezet a maradék 10 meg épp elmegy szódával.Nem összeesküvés ez, ezek ennyire hülyék.

A másik pedig az és ez egy örök igazság, vertük már meg a Realt is az Atléticot is idegenben úgy hogy a bíró látványosan nekik fújt mégis lehoztuk mert megérdemeltük.Az hogy otthon nem tudtuk 100 perc alatt egy vitathatatlan gólt szerezni egy olyan csapat ellen akik 30 percig emberhátrányban voltak az a mi hibánk nem a bíró sara, akármilyen rosszul is vezetett, mi nem érdemtelük meg!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.22. 12:18:31

Én láttam a meccset, és nem bírózok, főleg nem gyártok összeesküvés elméleteket. Szó sincs rólal hogy a játékvezetés a Reallal akarna bajnokságot nyeretni, véleményes szituációkban ítéletek ellenünk, de én nem éreztem sem tegnap, sem a komplett szezont nézve, hogy ellenszélben játszanánk.

Ahogy Palesz is mondta ilyen meccsekből mindig van 1-2 a szezonban mindenkinek.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.22. 12:09:55

Petr írta:
palesz77 írta:De ilyen meccse minden csapatnak van a bajnokságban, hogy semmi nem megy be, vagy a bíró téved, fognak még a javunkra is ítélni, nem az ő ténykedésükön fog szerintem múlni, hogy bajnokok leszünk-e.
Két opció van. Vagy a szezon végén lecsúszik az egyik csapat éppen a bajnoki címről, BL-helyről vagy akármiről, mert velük kevésbé volt korrekt a játékvezetés, vagy az ilyen szituációkat visszanézik, hogy az idény lezárultával ne lehessen mutogatni. Nem értem, hogy miért választaná bárki azt az opciót, ami kevésbé nyújt egyenlő bánásmódot. Olyan nincs, hogy az élet egyenlően visszaadja.

Persze nem csak ezeken múlik, de ezen egyáltalán ne múljon, ha meg lehet valósítani. A játék a teljesítményen múljon, és ne a bírók (in)kompetenciáján.

Elismerem, hogy minden kimaradt, és a csapat önmagának is köszönheti, hogy döntetlen lett, de normális bírói döntésekkel nem a +2 pontért háborognánk.
Ez igaz, de felmerül a kérdés, hogy akkor MIÉRT nem vezették be eddig? Már nagyon régóta adott a technika, és sok sportban bevezetik, akkor eddig miért nem tették meg a világ (egyik) legnépszerűbb sportjában?!

Nem láttam a meccset, de azok alapján hogy olyan ismerősöm is feltűnően bírózott,aki eddig sosem akad ki játékvezetői tévedéseken, az alapján nem volt valami jo a vezetés, és még finom voltam.
Az ilyen eseteket miért nem vizsgálják ki?

Persze majd kapunk máskor egy véleményes tizit 4-0-nál aztán megkapjuk a nyakunkba hogy Uefalona, és az egész spanyol szövetség minket tol(miért tolna egy függetlenedni akaro katalán klubot, pláne Tebas hírhedten Real fannal az élen?)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.11.22. 11:28:49

palesz77 írta:De ilyen meccse minden csapatnak van a bajnokságban, hogy semmi nem megy be, vagy a bíró téved, fognak még a javunkra is ítélni, nem az ő ténykedésükön fog szerintem múlni, hogy bajnokok leszünk-e.
Két opció van. Vagy a szezon végén lecsúszik az egyik csapat éppen a bajnoki címről, BL-helyről vagy akármiről, mert velük kevésbé volt korrekt a játékvezetés, vagy az ilyen szituációkat visszanézik, hogy az idény lezárultával ne lehessen mutogatni. Nem értem, hogy miért választaná bárki azt az opciót, ami kevésbé nyújt egyenlő bánásmódot. Olyan nincs, hogy az élet egyenlően visszaadja.

Persze nem csak ezeken múlik, de ezen egyáltalán ne múljon, ha meg lehet valósítani. A játék a teljesítményen múljon, és ne a bírók (in)kompetenciáján.

Elismerem, hogy minden kimaradt, és a csapat önmagának is köszönheti, hogy döntetlen lett, de normális bírói döntésekkel nem a +2 pontért háborognánk.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.22. 11:13:26

Piqué gólján kívül milyen szabályos találatot nem adtak meg amúgy? :-k Paco lesgólja rémlik, de más nem jut eszembe.
Petr írta:Vagy az ehhez hasonló esetekhez vezessék be a videóbírót, hogy ne ilyen fatális hibákon dőljön el akár bajnokságok sorsa. 8)
Alapból egyetértek a videóbíróval, ezeknél a szituknál nyugodtan lehetne használni, úgyis áll a játék. De ilyen meccse minden csapatnak van a bajnokságban, hogy semmi nem megy be, vagy a bíró téved, fognak még a javunkra is ítélni, nem az ő ténykedésükön fog szerintem múlni, hogy bajnokok leszünk-e.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.11.22. 11:10:26

MQuCsabi írta:Baromi egyszerű az egész történet. Nem fújták be, mert előtte Piqué háromszor is összeesett a semmiért. Sajnos ez a farkast kiáltok tipikus esete. Nem kell a hiszti és akkor, mikor tényleg faultolnak, be fogja fújni a bíró, effelől ne legyen kétség. :(

Sajnos a latinos futball rákfenéje, hogy sok a hiszti és ami a szépségét is adja, hogy lélekkel játszanak, de, ha nem úgy történik valami, ahogy eltervezték, akkor meg jön a sírás és ezzel maguk alatt vágják a fát.
Vagy az ehhez hasonló esetekhez vezessék be a videóbírót, hogy ne ilyen fatális hibákon dőljön el akár bajnokságok sorsa. 8)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.22. 11:07:07

Baromi egyszerű az egész történet. Nem fújták be, mert előtte Piqué háromszor is összeesett a semmiért. Sajnos ez a farkast kiáltok tipikus esete. Nem kell a hiszti és akkor, mikor tényleg faultolnak, be fogja fújni a bíró, effelől ne legyen kétség. :(

Sajnos a latinos futball rákfenéje, hogy sok a hiszti és ami a szépségét is adja, hogy lélekkel játszanak, de, ha nem úgy történik valami, ahogy eltervezték, akkor meg jön a sírás és ezzel maguk alatt vágják a fát.
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.11.22. 11:01:46

vinszentvega írta: 3, 2 szabályos golt nem adtak meg, illetve két tiszta tizit sem( ha Ney rossz tizi lövéseit vesszük alapul, akkor is berugta volna legalabb az egyiket)
4, tudom tudom nem illik összeesküvés elméleteket gyártani, de csak nekem tűnik, úgy, hogy idén megvan az, hogy kivel akarják megnyeretni a bajnokságot?!?!?!
Sajnos én lemaradtam az első meg nem adott gólról, azt nem láttam.
Viszont, lehet, hogy bennük van az, hogy jó, rúgtunk egy gólt, ezt nem adták meg, majd a következőt.
Érzik, hogy bennük van a gól, ezért játszottak úgy, ahogy. Aztán jön a többi: még egy meg nem adott gól, a két meg nem adott tizi, azért ez eléggé fel tudja cs..szni az ember agyát, és hogy élheti meg a csapat, a játékosok, hogy hiába rúgnak két gólt, nem adják meg, meg a teljesen egyértelmű tiziket sem.
És talán LE-nek egyik hibája az, hogy ezek után azt mondja, hogy jó meccs volt. Nem áll ki, és mondja azt, hogy érdekes volt a bíró megint. Tudom, nálunk ez nem szokás, de azért ekkorákat tévedni nagyon durva volt. Pep is többször kiállt, és megmondta a véleményét a bírókról, vagy célozgatott rá, hogy nem éppen a jó ítéleteket hozták.
NEm láttam a 3. félidőt, sajnos, de azért az is érdekes, hogy pl mikor Piquét az ötös sarkán lerántották, ahogy a csóka átölelte a lábát, azt az alapvonali bírónak simán látnia kellett volna, elvégre ő ott áll. Azért ez is érdekes.
Ennyire vaknak lenni azért már durva.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.11.21. 23:39:25

Tényleg sok bírói hiba volt a kárunkra, de a fő tanulság az, hogy nem a végén kell az ilyen csapatok ellen hajtani, hanem már az elején meg kell őket törni egy góllal.
Nem jó felfogás a majd bemegy egy, ez sokszor nem jön be idén.
Ha az kell, kezdjen Piqué centerben, több veszélyt jelentett negyed óra alatt, mint a gyengécske csatársorunk, ha volt ilyen egyáltalán, az egész meccs alatt.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2016.11.21. 22:16:39

Most, így a harmadik félidő után, Puhlsanyi és Várhidipeti vélemyei után, én így látom:
1, a Malaga talán az eddigi legjobb védekezést mutatta be a barca ellenfeli közűl
2, Kameni pelenkát evett ebédre, ezért minden felakadt benne
3, 2 szabályos golt nem adtak meg, illetve két tiszta tizit sem( ha Ney rossz tizi lövéseit vesszük alapul, akkor is berugta volna legalabb az egyiket)
4, tudom tudom nem illik összeesküvés elméleteket gyártani, de csak nekem tűnik, úgy, hogy idén megvan az, hogy kivel akarják megnyeretni a bajnokságot?!?!?!

Én nem látom olyan szűrkének/ feketének ezt az eredményt. Nagyon nagyot küzdöttek és megérdemelt győzelmet vettek el a srácoktól. Kár a sok játékvezetői hibáért, mostanában nagyon ránk jár a rúd. És ez baromi bosszantó és igazságtalan.( gyors becsapok egy szílvát, hogy le is nyugodjak)
Nálam 3-0 lett a meccs!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.11.20. 21:01:01

LG írta: Én nem igy gondolom, az utolsó másodpercekig kapartunk a győzelemért, egy motiválatlan csapat nem ilyen. Emlékszem Rijkaard utolsó évében volt olyan meccs, hogy x-re álltunk, és au utolsó néhány percben a kezdőkörben passzolgattak Ronaldinhoék, na az a motiváció hiánya, nem ez. Én ezért nem is vagyok kiadva a csapatra, mert látom, hogy akarnak, csak nem megy.

És Bobnak igaza van, csak az Alaves elleni vereségnél volt igazán gáz a csapat. Az Atletico, a Celta, a City és a Malaga ellen a pontvesztés ellenére láthattunk biztató dolgokat is.
Szerintem sem a motivációval van a gond. Viszont én pont emiatt vagyok mérges a csapatra és az edzőre is. Fejben ennél jóval több kell elöl és hátul is. City ellen is Gomes-nek üres kapuba illett volna bepofozni és akkor azt hiszem 2-2, más meccs.
Én viszont úgy látom, hogy nem csak az Alaves, hanem a tegnapi meccs is a "gáz" kategória volt. Ugyanis az ilyen töltelékcsapatok ellen ha törik ha szakad is be kellene a 3 pontot gyűjteni, ha akár csak álmodni is akarunk a bajnoki címről. Már csak ezzel a két meccsel is vezetnénk jelenleg a bajnokságot. És azt hiszem ezzel a kerettel, csapattal szemben nem túlzás elvárni azt, hogy legalább a kicsiket gyűrje le. Az Atletico, Celta, City elleni meccsek is alakulhattak volna másképp, de ezeken a meccseken az ellenfelek jóval keményebbek voltak és 100%-os mérleget persze nem várhatunk el. De nálam az igenis alap lenne egy ilyen Barca-tól, hogy HAZAI pályán a kicsiket bedaráljuk. A tegnapi pedig már nem az első idei ilyen fajta bukta volt. Ez idegesít szerintem itt sokakat. Ha a tegnapi és az Alaves elleni meccs megvan akkor jóval kevesebb lenne a kritika is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.20. 20:10:35

mindenképpen a motiváció hiányának tudható be
Én nem igy gondolom, az utolsó másodpercekig kapartunk a győzelemért, egy motiválatlan csapat nem ilyen. Emlékszem Rijkaard utolsó évében volt olyan meccs, hogy x-re álltunk, és au utolsó néhány percben a kezdőkörben passzolgattak Ronaldinhoék, na az a motiváció hiánya, nem ez. Én ezért nem is vagyok kiadva a csapatra, mert látom, hogy akarnak, csak nem megy.

És Bobnak igaza van, csak az Alaves elleni vereségnél volt igazán gáz a csapat. Az Atletico, a Celta, a City és a Malaga ellen a pontvesztés ellenére láthattunk biztató dolgokat is.

Palesz! Ez a Messis poén elég retro volt, a 14-es VB után volt divat. :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.20. 19:03:21

Messias2 írta:Messi nem játszott. :mrgreen:
Nem értem miről beszélsz. :mrgreen: Remélem te voltál akkora troll amúgy, hogy ennek ellenére rá szavazz.. :lol:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2016.11.20. 18:45:54

Szóval egy keveset a tegnapi meccsről, illetve az idei formánkról én is írnék.
Azt gondolom ez a hullámzó teljesítmény mindenképpen a motiváció hiányának tudható be. Itt az edzőnek kell rendet tennie, de remélem azért csak a sajtó felé megy LE-nek ez a "mindenki jól játszott", "nem voltunk pontosak" szöveg. Nyilván az a típusú edző, aki a külvilág felé védi a játékosait, így nem bírál nyilvánosan. Ha viszont az öltözőben sem emeli fel a hangját, akkor szerintem idén nem sok jóra számíthatunk.
A tegnapi meccs elemzését kicsit távolabbról kezdeném. Adott egy csapat, adottak az anyagi feltételek, elköltünk egy raklap pénzt, de nem sikerül normálisan igazolni. Nem megyek bele nagyon, de nincs normális jobbhátvédünk (oké SR jól tolja, de nincs alternatívája), a középpályánk nagyon meggyengült, nincs kreatív ember, elől meg semmivel sem vagyunk jobbak mint tavaly - a cseresorra értem. Arda csak Neymar posztján tud megfelelő szintet hozni. Középen soknak érzem a 2 fiatal (Suarez, Rafinha) szerepét. Kicsit nekem olyannak tűnik mint tavaly a Sandro - Munir duó. Erőltettük mindkettőt, végül egyik sem vált be. Apropó Munir...most komolyan Paco hasznosabb, mint ő? Ő sem tud a kevés játékperc alatt összeszokni a társakkal. Amikor játszik meg - részben emiatt - katasztrófa. Kicsit többet kéne rotálni, hogy legalább esélye legyen formába lendülni, nem megvárni, míg az MSN agyonjátszatásával hónapokra megsérül valaki. Ez nem a tegnapi meccsre vonatkozik, hanem úgy általában.
Tegnap fásult, gyenge csapat voltunk. Nekem egyedül Piqué játéka tetszett. De kb a Pep utolsó éve féle passzoljunk ezret, majd lesz valami stratégia volt. Miért csak az utolsó 15 percet kell megnyomni? Miért nem rúgunk kettőt 30 perc alatt, utána lehet alibizni. Miért nem tudunk szerkezetet váltani, ha ennyire jól védekezik a felállásunkat? Miért nem cseréltük le azt a Busit, aki irtózatosan lassú, körülményes, és retteg a lövőhelyzetektől, holott növelni kellett tempónkat? Szörnyű volt nézni a vergődésünket, de azt talán még elkeserítőbb volt, hogy LE nem tudott belenyúlni normálisan a meccsbe! És igen...kevés cserénk volt. Aki bevethető volt, azt berakta, de nem feltétlenül jó embereket vitt le, és talán későn is cserélt.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.11.20. 18:16:52

Messi nem játszott. :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.20. 16:30:30

Na, lehet szavazni végre, bocsi a késésért, de most tudtam csak megnézni a meccset.

Vészharangokat én nem feltétlen kongatnék Lucho miatt, ezt a meccset 10-ből 9-szer ugyanezekkel a helyzetekkel is megnyerjük. Vicc mik maradtak ki, néha les - Paco máshogy nem tud betalálni csak lesről úgy néz ki :D -, néha saját gyökérkedés miatt - amikor Ney ellőtte Denis elől a labdát ziccerben csak a fejem fogtam -, de legalább voltak helyzetek. Nézzük pozitívabb megvilágításból, 2 éve rosszabb volt a Málaga elleni őszi meccs.. :D Amúgy tényleg vannak bajok, a csapat taktikájával is, de a legnagyobb gond az a játékosok formájával van csak, nem a rendszer haldoklik. Az viszont aggasztó, hogy december lesz lassan, és még mindig kevesen pörögtek fel..

Masch viszont nagyon visszatért, a legjobb mélységi irányító a csapatból meccsek óta..
bali 15 írta:Náluk tökjól működne az amit Guardiola játszatott Messivel. Fals9es, ha pedig éppen nincsen elől, majd ő jól kiugratja a szélről beindulókat. Griezmann tökéletes erre a szerepre...
Csak náluk nincs meg a játékosállomány hozzá, Grizes se egy Messi, Koke se egy Xavi, Saúl meg aztán végképp nem egy Ini..
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2016.11.20. 13:24:47

Nekem a fővárosi rangadóról lenne egy észrevételem...

Nem értem, hogy Simeone miért erőlteti még ezt a 4-4-2-t. Torres eszméletlenül szenved. A modern football-ban egyszerűen már nincsen helye az ilyen "várakozok a leshatáron, aztán majd valamelyik testrészemről csak bepattan majd a kapuba"-féle csatároknak.

Az ilyen manapság már emberhátrányt jelent...

Náluk tökjól működne az amit Guardiola játszatott Messivel. Fals9es, ha pedig éppen nincsen elől, majd ő jól kiugratja a szélről beindulókat. Griezmann tökéletes erre a szerepre...
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2016.11.20. 11:36:17

Ilyen meccseink mindig is voltak, akkor is, amikor szárnyaltunk. Egyáltalán nem játszottunk rosszul, egyedül Neymar volt a meccs 80%-án eltévedve, meg ugye Paco továbbra is nemlétező ember a pályán. A ziccereink sem feltétlenül rajtunk múltak, Kameni tipikusan hozta a formáját ellenünk, a következő 5 meccsen meg a hazaadásokat is bepotyázza :D
Ja és én visszarakatnám a kapu mögötti hálót, csak most a nézők biztonsága érdekében. Hihetetlen, hogy a kaput nem bírjuk eltalálni a 16-os környékéről...
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2016.11.20. 11:17:18

Sokak szerint a középpályán már elbuktunk.Nem osztom nézetüket, a gólhiány nem ebből fakadt, és nem is a szerencse hiánya okozta.A pálya közepén még rendben mentek a dolgok. A baj ott kezdődött, hogy mindent a jobboldalon akartunk csinálni a Malaga teljesen áttolódott, nem volt egy jó keresztpassz Ney, vagy Digne számára, ill. ha volt biztos volt a labdavesztés az indiszponált 11-esünk miatt. Ha labdát veszített egy alkalmat kivéve nem ment utána visszaszerezni azt. Abszolút passzív volt a védekezésben is.(Csak álldogált, sétálgatott...)A meccs vége felé kezdett egy kicsit hasonlítani önmagára..
Paco- külön történet számomra.Kapott arra utasítást, hogy a labdáért nem léphet vissza? Vagy arra, hogy a letámadásban nem kell részt vennie? vagy a közepet egy 15 méteres sávban kell értelmeznie, szigorúan csak lesen tartózkodhat,a labdát igyekezzen elkerülni?Ha netán hozzákerül, azonnal szabaduljon meg tőle? Ha így van nagyon jól betartotta az edző kéréseit...
Rafinha: a csapat lassú gondolkodásban mozgásban ólmot hordozó inaktív tagja volt- ma is.Mitől kedvence az edzőnek? (azt hittem a második félidőre már ki sem jön...)


Aki -szerintem jó volt: Arda, SR,Denis,és ritkán: Busi.A hátsók tették a dolgukat.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.11.20. 10:42:54

Nincsen igazán kreativ középpályásunk, tehetségesek bizonyos fokig, de inkább darálnak mint ötleteznének. De még ennél is nagyobb baj volt tegnap, hogy orditó gólhelyzetek sora maradt ki.
Válasz küldése