Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 21:29:59

Srácok ez komoly? Ennyien temetitek a csapatot?...Könyörgöm nem egy éve tart a sikersorozat, egy kicsit érthető, hogy csökkent a sikeréhség. Jövőre jobb lesz minden...biztos vagyok benne. De ilyen magas szintet nagyon nehéz is tartani. Nekünk az a dolgunk, hogy a csapat mellett álljunk, NE temessük el őket. A világ legjobb csapatáról van szó. Visca el Barca!
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
adyjuve
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.04.12. 10:01:47

2012.04.23. 20:52:37

Juve!!!!!!!!!!!
Sempre Juve & Visça el Barca!
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.23. 20:47:50

Hajrá Barca! Jövőre ismét miénk lesz a bajnokság is!!!!

Csatárt kell venni.....
Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.23. 20:45:09

G.Gabe írta:gyerekek: azért az dicséretes, hogy nem kellett sorfalat állni nekik
ez mondjuk egy Valencia-fórumon még elmenne, de én valahogy nem jöttem extázisba a dologtól... (ok tudom, 4 éve még örültem volna neki, de a következő szezonnak nem futnék neki úgy szívesen, hogy ha nem kell sorfalat állni, az már eredmény)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 20:34:58

gyerekek: azért az dicséretes, hogy nem kellett sorfalat állni nekik
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.23. 16:55:38

Emberekből áll a csapat, nem gépekből. Ezzel is csak szimpatikusabbá válnak Messiék. Főleg azzal, ahogyan szívükön viselik a bajnokság elvesztését. Jövőre újra megpróbálhatják, az idei szezon tanulságaival felvértezve.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.23. 13:47:11

G.Gabe írta:Murinnyó igen, jól látta, hogy most az a nemmegybesemmi-korszak jött elő, jól érezte, hogy ez a bekkelős-kontrázás be fog tudni válni.
A Baxern ellen meg nem mehetnek biztosra.
- azért mert a cselzi ellen nem ment be semmi, ne beszéljünk már nemmegybeemmi-korszakról...

- murinnyó, mivel nem volt eredménykényszerben, amugy is a bekkelős-kontrázós játék erőltette volna...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.04.23. 13:33:44

Két vereség egymás után, ilyen éles helyzetben, nem túl biztató a keddi meccs előtt.
Amit láttam, az nem egy győztes mentalitás.

Egyszerűen így alakult, még ezzel a tompa játékkal is megnyerhette volna a Barca, ami röhej, ha azt nézzük, hogy Real volt az ellen.
Akár X, vagy győzelem is lehetett volna, de londoni meccshez hasonlóan a szerencse nem volt mellettünk, a helyzetkihasználás gyenge.

Viszont komolyan felvetődik, hogy képesek-e hozni a BL elődöntőt otthon.

Rengeteg rossz egyéni teljesítmény, unalmas sablonfoci volt, sebesség nélkül. Valahogy el is 'fogyott' a csapat elől (nincs egy épkézláb játékos Messi mellett), és mindenhol.

Ami rögtön szembetűnt a meccsen, hogy a bíró egyértelműen a madridot támogatta, már-már pofátlan módon (ezt a madrid szurkolók is csendben picsogták itt-ott). Különösen az 1. félidőben követtem ezt, utána már nem annyira érdekelt. Természetesen ez csak megerősíti azt, amit az egész szezonban láttam, de ezt hagyjuk is, hiszen van elég bajunk, a bírózás maradjon meg nekik, mint műfaji elem.

Amiben nagyot javult a madrid, az a labdaszerzés, és mondjuk a helyzetkihasználás. Ezt jól kombinálták a közepes belépőkkel (20 szabálytalanság).

Nálam az 1. madrid gól erősen lesgyanús, 'de biztos nem úgy volt'.

Szóval ez kevés, a Chelsea ezt a nyomi védekező stílust még ennél is jobban tudja, úgyhogy fel kell kötni a gatyát.
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2012.04.23. 13:02:57

czaki10 írta:Mielott sokan lehuznàk a csapatot, mondvàn hogy a mi korszakunk lekoszont, akkor emlèkeztetnèm oket hogy ha jol tudom az utobbi 3 ès fèl èv egymàs elleni mèrlege azt mutatja hogy 15 vagy 16 mèrkozèsbol /nem tudom szàmszeruen/ most vert meg MASODJARA minket a Madrid.
ez igaz, de sztem akkor is egy korszaknak vége. És ha ezt nem látják meg barcelonában, akkor lesz 2-3 év szenvedés és utánna fogják meglátni. A lényeg: messi alapú a játékunk. Kiismertek minket, és felállt védelem ellen nincs bennünk annyi kreativitás, hogy elsöprőek legyünk. Ha visszaáll az ellenfél védelme, és messit kiszedik a játékból akkor csak szenvedünk. A középpályánk lassúsága megpecsételi a kontrajátékunk. Viszont ha nincs kontra, értelemszerűen egy visszarendeződött csapat ellen játszunk. Ahol elég messit ( esetleg iniestat) kivenni a játékból. A verzió: elküldik a csapat felét és új alapokra helyezni a barcat ( ez nem fog megtörténni). B verzió 2-3 naggyon kreatív játékos szerződtetése. Pl.neymart. Csak itt a hiba. Neymar hogy fog messivel megférni? tényleg azt kell látni, hogy messin múlik minden: vagy gólt rúg, vagy gólpasszt ad, vagy ő csinálja meg azt a 2 cselt ami megbontja az ellenfél védelmét és gól lesz.Quasi minden támadásunk rajta múlik. És ő kezd túlnőni a csapaton ( régi ronaldinhos szitu). Szval messi már meg is "követeli" hogy minden támadás rajta keresztül menjen. Szvsz. új edző, 2 kreatív játékos, és messi szerepének leértékelése a megoldás. ( ne értsetek félre, én vagyok a világ legnagyobb messi fan, de kezd túlbúrjánzani rajta a sztori, és ha őt kiveszik a játékból meghal a csapatunk)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 12:17:38

Bob_Marley írta:
G.Gabe írta:Murinnyó megint a bekkelést választotta. Nem hiszem, hogy hű de nagy taktikus lenne. Biztos, hogy látta a szerdai meccsünket, és úgy volt vele, ha a Chelsea megúszott 24 kapura lövést, akkor nekik is sikerülni fog. Ennyi.
Arra kiváncsi lennék, milyen taktikát választott volna, ha csak a helyzeteink 25%-át értékesítik a fiúk, és egy magabiztos győzelemmel jönnek haza.

Sajnos nem így történt. Ez van.
Ez egy butaság szerintem!
Minek kellett volna nekik kockáztatni?
Ezért is tartom butaságnak, hogy valamelyest próbáljuk itt magyarázni a bizonyítványt, hogy nem voltak jobbak stb-stb!
Kiment két csapat a pályára mindegyiknek megvolt a taktikája ők ezt végre tudták hajtani mi nem!
Valaki lejjebb írta, hogy hatékonyabbak voltak, igen ez is igaz, meg mi is megkönnyítettük a dolgukat!
Ami a fáradtságnak is volt köszönhető, ahol megint előjön, hogy Mourinho nagyon okosan nem futtatta szét a csapatát Münchenben az idegenbeli góljuk után, visszavettek, mi nem tudtuk ezt megtenni Londonban, utolsó percekben is mentünk előre az idegenbeli gólért!Ez is sokat jelentett, hogy pihentek!
De ettől még jobbak, hatékonyabbak voltak!
Lehet magyarázni, hogy nekik se volt túl sok helyzetük stb stb, meg nem voltak lehengerlőek (valakinek az jelentene boldogságot ha úgy kapunk ki, hogy 5el?? :D ez túlzás persze) nyertek, egy jó elfogadható játékkal, amivel többek között megöltek minket, elől meg kegyetlenül berugdosták!És 2-1nél a végén még simán akár kaphattunk volna még 2őt!
Ez van megérdemelték, mert jobbak voltak!
Pepnek a bajnokikon kellett volna a fiúkat pihentetni. Murinnyó igen, jól látta, hogy most az a nemmegybesemmi-korszak jött elő, jól érezte, hogy ez a bekkelős-kontrázás be fog tudni válni.
A Baxern ellen meg nem mehetnek biztosra.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.22. 23:07:56

G.Gabe írta:Murinnyó megint a bekkelést választotta. Nem hiszem, hogy hű de nagy taktikus lenne. Biztos, hogy látta a szerdai meccsünket, és úgy volt vele, ha a Chelsea megúszott 24 kapura lövést, akkor nekik is sikerülni fog. Ennyi.
Arra kiváncsi lennék, milyen taktikát választott volna, ha csak a helyzeteink 25%-át értékesítik a fiúk, és egy magabiztos győzelemmel jönnek haza.

Sajnos nem így történt. Ez van.
Ez egy butaság szerintem!
Minek kellett volna nekik kockáztatni?
Ezért is tartom butaságnak, hogy valamelyest próbáljuk itt magyarázni a bizonyítványt, hogy nem voltak jobbak stb-stb!
Kiment két csapat a pályára mindegyiknek megvolt a taktikája ők ezt végre tudták hajtani mi nem!
Valaki lejjebb írta, hogy hatékonyabbak voltak, igen ez is igaz, meg mi is megkönnyítettük a dolgukat!
Ami a fáradtságnak is volt köszönhető, ahol megint előjön, hogy Mourinho nagyon okosan nem futtatta szét a csapatát Münchenben az idegenbeli góljuk után, visszavettek, mi nem tudtuk ezt megtenni Londonban, utolsó percekben is mentünk előre az idegenbeli gólért!Ez is sokat jelentett, hogy pihentek!
De ettől még jobbak, hatékonyabbak voltak!
Lehet magyarázni, hogy nekik se volt túl sok helyzetük stb stb, meg nem voltak lehengerlőek (valakinek az jelentene boldogságot ha úgy kapunk ki, hogy 5el?? :D ez túlzás persze) nyertek, egy jó elfogadható játékkal, amivel többek között megöltek minket, elől meg kegyetlenül berugdosták!És 2-1nél a végén még simán akár kaphattunk volna még 2őt!
Ez van megérdemelték, mert jobbak voltak!
Kép
Kép
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 22:51:45

Murinnyó megint a bekkelést választotta. Nem hiszem, hogy hű de nagy taktikus lenne. Biztos, hogy látta a szerdai meccsünket, és úgy volt vele, ha a Chelsea megúszott 24 kapura lövést, akkor nekik is sikerülni fog. Ennyi.
Arra kiváncsi lennék, milyen taktikát választott volna, ha csak a helyzeteink 25%-át értékesítik a fiúk, és egy magabiztos győzelemmel jönnek haza.

Sajnos nem így történt. Ez van.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 22:40:29

nagyi írta:sziasztok. nem tudom, jó topicba írok e, de nem találtam alkalmasabbat. szóval, kérdésem az lenne, hogy ált. mikor szokott kiderülni a következő idény sorsolása? szeretnék okt.-nov. környékén kiutazni egy hazai meccsre, és jó lenne minél előbb intézni a dolgokat, csak úgy elég nagy lutri, hogy azt sem tudni, lesz e adott napon mérkőzés :D
Augusztus körül nézegesd az www.fcbarcelona.cat oldalán a calendar bejegyzést. ott még jegyet is tudsz foglalni.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
nagyi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009.06.14. 22:21:33
Tartózkodási hely: Tököl City

2012.04.22. 22:12:10

sziasztok. nem tudom, jó topicba írok e, de nem találtam alkalmasabbat. szóval, kérdésem az lenne, hogy ált. mikor szokott kiderülni a következő idény sorsolása? szeretnék okt.-nov. környékén kiutazni egy hazai meccsre, és jó lenne minél előbb intézni a dolgokat, csak úgy elég nagy lutri, hogy azt sem tudni, lesz e adott napon mérkőzés :D
"Bσтι, вσтι, мα∂яι∂ιѕтα qυι ησ вσтι!"
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.22. 20:57:33

Ma töltöttem le a meccset, mivel nem láttam tegnap este. De aztán megtudtam az eredményt, így le is töröltem anélkül, hogy megnéztem volna. Nem várt eredmény született. Magáról a meccsről természetesen nem tudok írni, de eléggé lesúlytó, hogy az Osasuna elleni vereség utána összeállt a csapat, csökkent a hátrányunk is, majd most egy nagy pofon jött. Bár nagy fordulatot én már nem vártam, ezzel az utolsó szalmaszál is elszállt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.22. 19:52:36

sjd írta:
Te tényleg mazochista vagy :D :D
:D
Csak azért linkeltem be, h hátha van olyan, aki nem látta a tegnapi meccset.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.22. 19:51:05

Te tényleg mazochista vagy :D :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.22. 19:48:23

Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.22. 19:43:59

Game90 írta:Elemzés:
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... bajnoksag/

Ezt most tökéletesen válaszotta meg Mourinho, mert ami a Messi-féle hamis kilencesnek a nagy előnye, az egyben a nagy hátránya is: igazi középcsatár nélkül játszik a Barca. Messi saját magát mégsem tudja kiugratni, ha tehát a Messit kiugratni szándékozó embereket levédekezi az ember, alapjaiban rengette meg a Barca támadójátékát.
Na akkor már nálam okosabb emberek is megmondták, hogy kellett volna Sanchez oda előre...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.22. 19:31:10

Elemzés:
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... bajnoksag/

Ezt most tökéletesen válaszotta meg Mourinho, mert ami a Messi-féle hamis kilencesnek a nagy előnye, az egyben a nagy hátránya is: igazi középcsatár nélkül játszik a Barca. Messi saját magát mégsem tudja kiugratni, ha tehát a Messit kiugratni szándékozó embereket levédekezi az ember, alapjaiban rengette meg a Barca támadójátékát.

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
czaki10
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2010.08.02. 18:41:07
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.22. 15:29:13

Mielott sokan lehuznàk a csapatot, mondvàn hogy a mi korszakunk lekoszont, akkor emlèkeztetnèm oket hogy ha jol tudom az utobbi 3 ès fèl èv egymàs elleni mèrlege azt mutatja hogy 15 vagy 16 mèrkozèsbol /nem tudom szàmszeruen/ most vert meg MASODJARA minket a Madrid. Ez nem kis fegyvertèny, mellesleg megmutatja ez a statisztika, hogy mekkora tudàsbeli kulonbsèg van a kèt gàrda kozt. (ès halkan jegyzem meg a Kiràly-kupàban nem kicsit volt szerencsèjuk is) Ez a mèrleg a vilàg minden egyes elitligàjàban pàratlan dolog, osi rivàlisok kozott, foleg ugy hogy èvek ota kimagaslik a kèt csapat a Ligàbol. és mint tudjuk egyszer minden sorozat megszakad valamilyen okbol kifolyolag, legyen az sèrulèsek tomkelege, szimpla mentàlis/fizikai fàradtsàg vagy balszerencse stb...
Torvènyszeru volt hogy ez be fog kovetkezni, orulnunk kellene hogy egyàltalàn ilyen csodàlatos sorozatot tudtunk produkàlni a Kiràlyi-gàrda ellen!!!
Visszatèrve arra hogy sokan màr temetik a Barcelonàt, èn nem làttam a Madridtol hogy annyira folènk nottek volna, szimplàn a Barca fogott ki Classicon ritkàn làthato gyenge napot.. nem lettunk le iskolàzva, nem lett 5-0, csupàn szoros meccsen kikaptunk, az okok itt most mellèkesek.
Emlèkezzunk arra, hogy osszel a Premier Leagueben a kèt manchesteri csapat mèrkozèsèn mi tortènt! 6-1 a city javàra! Mègsem lett orsègvàltàs,korszakvàltàs, a MU joval komplettebb, jobb gàrda a Citynèl, ès ugy nèz ki bajnok is marad. Ok nem 1 gollal hanem ottel kaptak ki, a City mègsem kèpes mèg a szintjukre felèrni.
Nagy valoszinusèggel nekunk ez a veresèg a bajnoksàgba kerult,(zsinorba hàrmat nyertunk elotte) de elottunk a BL elodonto, illetve a kupadonto.
Ha ezeket behuzzuk szerintem nem èrt minket hatalmas vesztesèg, ha nem sikerul akkor sem beszèlhetunk egy korszak lezàràsàrol, mivel 100%-ig biztos vagyok benne hogy ha idèn esetleg semmit nem nyernènk, ez a csapat jovore sokkal sikerèhesebb lenne, harapna, ès mivel potenciàljàban boven a Madrid elott jàr, ujra sikeres lesz!
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.04.22. 15:24:44

Én teljesen sokkos állapotba kerültem az első gólnál,többször visszanéztem és mindent úgy álmodtam meg ahogy az történt!Utána kicsit zavaros volt mert annyit megjegyeztem az álmomból,hogy nagyon rosszul ment a játék többre nem.Majd a meccs közben jött az újabb sokk!Alexis a beállása után egyből gólt lő!Nem ugyanúgy mint álmomba de nagyon hasonlóan! Ronaldo gólját is megálmodtam csak úgy hogy a bal oldalon megy el és tisztára úgy lövi el Valdés mellet mint ma!A gólöröm pedig az álmomban is igencsak cinikus volt!

És van egy fontos dolog:A meccs előtt álmomba Guardiola az öltözőben egy fontos bejelentést tett!A szezon végén elhagyja a klubot és sok sikert kívánt Marcelo Bielsával aki a csapat edzője lesz jövőre.Azt mondta még,hogy nem hosszabít szerződést.

Ez annyiban érdekes,hogy én már rengeteg dolgot megálmodtam!(apukám autóbalesetben történt halálát,és több apróságot ami úgy történt)

Remélem ez nem fog elsülni úgy ahogy azt megálmodtam!

Son I Serem!
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2012.04.22. 13:29:54

sjd írta:
andris871120 írta:Az más dolog ha valakiről azt mondjuk, hogy gyenge volt!! Tegnap gyenge volt a csapatból legalább 5 ember!! De attól még nem mondom rá, hogy rossz kapus, vagy gyenge csatár!!! Pl: ez a Tello gyerek amikor gólt rúgott a bajnokságba majd következő héten betette a blben a Leverkusen ellen és hirtelen rúgott kettőt mindenki el volt tőle ájulva, hogy milyen nagy sztár lesz.
Ebben abszolút igazad van, engem is sokkolt néhány reakció

Viszont hozzátenném, hogy pont ugyanolyan idegesítő, amikor néhány ember feltűnik és elkezdi a "nem igazi szurkoló" meg "divatdrukker" szövegeket a másik véleménye kapcsán és elküldi a fél fórumot a fenébe....
Látod én ezt nem csináltam. én csak nem értem az embereket.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.22. 13:18:08

andris871120 írta:Az más dolog ha valakiről azt mondjuk, hogy gyenge volt!! Tegnap gyenge volt a csapatból legalább 5 ember!! De attól még nem mondom rá, hogy rossz kapus, vagy gyenge csatár!!! Pl: ez a Tello gyerek amikor gólt rúgott a bajnokságba majd következő héten betette a blben a Leverkusen ellen és hirtelen rúgott kettőt mindenki el volt tőle ájulva, hogy milyen nagy sztár lesz.
Ebben abszolút igazad van, engem is sokkolt néhány reakció

Viszont hozzátenném, hogy pont ugyanolyan idegesítő, amikor néhány ember feltűnik és elkezdi a "nem igazi szurkoló" meg "divatdrukker" szövegeket a másik véleménye kapcsán és elküldi a fél fórumot a fenébe....
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2012.04.22. 13:10:07

Az más dolog ha valakiről azt mondjuk, hogy gyenge volt!! Tegnap gyenge volt a csapatból legalább 5 ember!! De attól még nem mondom rá, hogy rossz kapus, vagy gyenge csatár!!! Pl: ez a Tello gyerek amikor gólt rúgott a bajnokságba majd következő héten betette a blben a Leverkusen ellen és hirtelen rúgott kettőt mindenki el volt tőle ájulva, hogy milyen nagy sztár lesz. A tegnapi meccs után mindenki őt szidja, hogy milyen [auto_cenzúra] volt!!! Ha kritikus akarok lenni akkor azt mondom, hogy gyengén játszott és lehet nem őt kellett volna kezdőbe tenni!! De nem bántom azért mert volt egy ilyen meccse!! A másik dolog. Mindenki meg akarja mondani ki játsszon és szidja Peppet azért, hogy ez a kezdő volt, miért nem cserélt. Azért talán ő jobban tudja ezeket a dolgokat!!!
Válasz küldése