Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2022.08.22. 05:47:24

Kicsit úgy érzem divat lett Ericbe beleállni. Szvsz rendben volt, sőt. Kell Ő ide, bőven elfér a jelenlegi rendszerben.

Ami a csapatot illeti az a legmegnyugtatóbb, hogy nagyon hosszú a pad és tudunk váltani minőségre. Így tovább!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.08.22. 00:25:27

Kifejezetten örülök az utolsó 30 percnek, mert ott villantott a Barca, hogy mire számíthatunk idén. Lewa világklasszis, minden mozdulata sugallja hogy elképesztő tudással és érzékkel rendelkezik a pali. Ter Stegen extra, neki köszönhetjük, hogy nem 3 bekapott góllal mentünk a szünetre.

Ami nekem pozitív: Christensen - abszolút jó 3. számú védő, de megkockáztatom ő fejtörést fog okozni Xavinak, masszív, jól lát a pályán, párharcokat szép számmal abszolválta, magassága abszolút kincs.

Negatív: - Gavi pocsék formával végig tolta a meccset, az ő szerepe nekem kérdőjel, a támadó pitbull max a grundra célravezető.
- Garcia ennek a barcának már szint alatti, Koundét ha regisztráljuk ő abszolút utolsó védők egyike lesz, mert a dán messze előtte van. Felszabadításban jó, de borzasztó az 1v1 elleni védekezése, mozgása, életveszély a pali. Én őt megpróbálnám kölcsön adni, Balde ma abszolút elfogadható volt, belső védőkkel elvagyunk látva, nálam abszolút létszám feletti Eric, de meglepne ha valaki kapkodna érte.
- Minden amit Fati tud, vagy Lewa, Dembele de a támadó szekciót kilehet emelni, ezekből semmi sincs Ferranba. Fati első megindulásnál helyzetbe hozta társát, Ferrannál pedig minden támadás mintha kútba dobnánk a lasztit. Nyilván Fati óriási kérdés, hogy ebben a szezonban hány mérkőzésre lesz képes, de ha az utóbbi 2 évben nem cirka 15 meccset hoz, akkor lehet Ferrant nyugodt szívvel lehetne kölcsön adni. Xavit e tekintetben nem értem.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.08.22. 00:21:49

Nagyon felemásak az érzéseim, őszintén kíváncsi vagyok, Xavi merre húz: amerre a vak szurkoló is látja,hogy kéne menni, vagy a pajtik és a makacs elképzelései felé. Én a cseréi miatt se tudom dicsérni. Kb nem tudott mást cserélni. A kérdés miért volt az a kezdő,ami és mit látott jól működni,hogy csak fél órára tette be azokat,akik miatt nyertünk?
Már az átigazolási szezon elején azt éreztem,hogy ránk igaz lesz,hogy a kevesebb, néha több.
Elől kellett egy Raphinha, de senki más nem. Aubáról ugyanúgy bepattannak a labdák,mint Lewáról, Ansu egy kincs, Depay penge és még ott lett volna cserének Ferran és Dembele.

Ezek a játékosok minden meccsen lőnek három gólt, elbírjuk még Ericet is, nem kellett volna az a sok vacakolás az átigazolásokkal.

A meccs pedig pontosan megmutatja,hogy a kezdő csatátriónk, Dembele, Ferran, Lewa mit tudnak és mit tud egy Fati és Raphinha kaliber. Előbbiek egy rossz csapatban egyszerűen semmit nem tudnak, utóbbiak meg egy rossz csapatnak szárnyakat adnak és hirtelen az egész csapat jónak tűnik.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.22. 00:16:26

Na, ezt kicsit könnyebb volt már nézni, bár az első félidő még mindig szenvedős.
Igazság szerint még kár koncepciókról beszélni, én úgy látom hogy több féle dologgal kísérletezik Xavi. Most pl Araujo egyáltalán nem lépett fel, gyakorlatilag 3 középső védővel toltuk végig, Balde nagy szabadságot kapott felfele. Élt is a lehetőséggel a srác, simán Alba helyébe léphet szerintem a meccsek egy részén, persze egy-két meccs alapján kár bármiféle messzemenő következtetéseket levonni.
Inkább játékosonként, akikről érdemes: a kapusunk továbbra is világklasszis, FdJ nagyot hibázott, aztán viszont szerintem nagyot is ment, méghozzá végig Busi helyén. Én úgy látom, hogy nagyon sok minden a pozíció velejárója... a szürkébb szerep, a sok labdaszerzés, a látványos tempóelőnyök, a nagy hiba lehetősége, a pozíciós játékból adódóan az utcahossznyi lemaradás esetenként.. rengeteg hasonlóságot véltem felfedezni, amiknek egy részét Busi zsenijének, részben korának és lomhaságának szoktam betudni. Én abszolút elégedett vagyok. Pedri újra golden boyt tolt egy meccs áramkimaradás után, Gavi pedig a második félidőre kezdte hozni tavalyi önmagát kombinációs játékban, de különösen a hihetetlen meló és futás mennyiségben, letámadásban. Nagyon boldog lennék, ha ez a hármas lenne az alap kezdőnk idén, ennél jobbat szerintem a világon senki nem tud kiállítani. Mármint, nyilván szokják egymást, érjen révbe a felkészülés, kicsit kezdődjön el a szezon, meg tehermentesítsenek az új védők, új támadók, és szerintem egészen komoly magasságokba érhet a kp.

Elől meg.. FT esetében nem értettem, miért nem rendes balost játszott, bár részben Baldé szabadságfoka miatt gondolom. Inkább úgy mondom, hogy nem örültem, mert szerintem vonalról befele jobban ki tud majd nyílni, mint bentről. Lewa eddig pontosan az, amire szükségünk van, de mondjuk annál sztem egy grammal se több. Ugyanakkor ez elég is, nem várnék pl olyat tőle, amit Dembelétől azóta is minden meccsen tapasztalok kb, történetesen hogy ha hozzá kerül a játékszer, akkor valami következni fog. Még neki is Augusztus van, de sztem folytatja ahol abbahagyta. Raphinna nagyon jól szállt be, Fati meg nálam sokkal inkább MOM mint Lewa.
Lényeg a lényeg, egyelőre őrületes minőséget tudunk pályára dobni egy fáradt ellenfél ellen, bárki is kezd és padozik majd a mai támadó ötösből.

Kessié szerencsétlen nem sok sót fog itt nálunk megenni, sztem kb 16.-17. ember lehet a sorban... persze ne legyen igazam, és robbanjon be, de eddig a mi szemszögünkből színtelen, szagtalan, és Xavi se nagyon használja.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2022.08.22. 00:14:46

Elég harmatos volt a cserékig a játékunk. :( Aztán nagyon magabiztos, sima játék lett. Érdekes volt az is, hogy a kezdőben nem kapott helyet a három csapatkapitány közül egyik sem (Busi, Piqué, SergiRobi).
FerranTorres és EricGarcia cserének talán jók lehetnek, de kezdőben nem kéne már őket erőltetni. (FT-től kéne megszabadulni, nem Memphis-től...) Gavi gyenge volt ma, bár nála csak FDJ volt gyengébb a középpályán. Szegény Frenkie-t már nagyon sajnálom, de egyre-jobban ki fog jönni a frusztráltság nála is.
Akkor a pozitívumokról:
Balde nekem megint tetszett, jó lesz ő Alba helyettesítőjének. Én örülök neki, hogy Xavi a kezdőbe tette.
Ousmane-t azért kellett lehozni, mert nehogy megsérüljön a szezon elején. :D Amúgy nehéz helyzetből lőtt gyönyörű gólt.
Lewa és Ansu nagyon érzik egymást. Lewa ma is bizonyította, hogy a világon jelenleg talán ő a legjobb 9-es (legalábbis a legjobbak között van).
Ansu számomra MoM, rendben, hogy Lewa két gólt is lőtt, de a kulcs Ansu beállása és két gólpassza volt. Az, hogy még egy gólt is szerzett, csak hab a tortára. Ez a fiatal srác pár perc alatt többet mutatott, mint FerranT... vagy bárki.

Ebbe a rendszerbe egyébként simán belefért volna Gavi helyett PabloTorre (csereként), FDJ helyére Kessié vagy Nico...
Az is érdekes, hogy akkor fordítottuk meg a meccset, amikor nem volt BHV-ünk a pályán. :D Bár Xavi jól látta, hogy Baldé csak a támadásokra van azon az oldalon.

Szerintem most Xavi megmutatta, hogy egy rosszul kigondolt taktikába hogyan tud közben mesterien belenyúlni. Viszont továbbra is bosszantó FT és Eric erőltetése.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.08.22. 00:13:40

Eric annyira védő, mint amennyire Griezmann támadó. Kifele nem játszik rosszul, de védekezésben gyenge.
Alba ma 200% alibi. Fati-ban azt szeretem, hogy ő képes anti-alibi megmozdulásokra 5/4-szer, amiből mindig lehet valami, persze emiatt labdát is többet veszít, talán.
Dembele elég jó, csak lövésekkor sokszor nem úgy áll a lába, ahogy kéne :D.
Lewa eddig tényleg olyannak tűnik, mint akire szükség van itt, de csak nem-alibi-passzolós társakkal működik.

Azt hittem amúgy, hogy legalább még egy tíz meccsen keresztül nem sikerül gólt rúgatni vele, utána pedig pszichés önsanyargatásba hajtja magát a nézői kifütyülések miatt. Eddig nem így néz ki, szerencsére.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vidra 2022.08.22. 00:15:14-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.21. 23:59:46

EG és Gavi csúnyán kilógtak, a többiek azért döntetlenig is legalább jó közepest hoztak, azért az ellen sem gyenge. Az elején Baldét, Pedrit, Christensent és TS-t lehetett tán kiemelni Lewával, a cseréktől meg kb minden támadót + Christensent.

EG-nél meg kifejezetten sajnálhatjuk, hogy Xavinak nem fontosabb kicsit a haver Piqué, mert azért ő ennél lényegesen jobb. Ara-Koundé-Christensen-Piqué-nek kéne lennie a belsővédő sorrendnek. Aztán az egész csapat, és a 24. hely körül Garcia.

Ha Lewa és Fati le tudnak tolni egy egész szezont (utóbbi felőlem csak félidőket, az is elég), akkor azért nem lesz ritka a 4 gólos meccs.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.08.21. 23:57:58

Lewa hihetetlen jól érzi a mozgásokat. Fati meg csak ahogy szokta,veni vidi vici. Kellett a három pont ez volt a legfontosabb. Grat a fiúknak
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.21. 23:53:12

REmélem ráléptünk a helyes útra, másfél meccs szenvedés után:D
Cserék nagyon kellettek, főleg Fati, elképesztően érzi a 16-on belüli dolgokat.
Koundé beregisztrálása égető, EG egyszerűen életveszély, Christensen ezzel szemben patika egyelőre.

KP-n fog múlni ez a szezon, ott éne megtalálni a tökéletes felállást és játékot. Elől nem lesz gond, összeállunk mint az a bizonyos bugyi, védelem az persze kérdőjeles.

Xavinak le kellene szoknia Gaviról is picit, jót tenne neki egy padoztatás szerintem.

De gratula a srácoknak, ezért megérte fent maradni!!!
Így tovább, tetszett amit a második félidőben láttam.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2022.08.21. 23:24:59

Fati megjott, egybol golt rugunk....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.21. 22:54:08

bence0330 írta:
2022.08.21. 22:29:03
Ja, úgy értettem, hogy mindenki köpködte a brazil-francia-lengyel hármast. :)
A Garcia jóslatra pénzt nem kapnál, szerintem ha lenne ilyen, 1.05 körül adnák a fogadóirodák. :)
Az legalább biztos, hogy kövi meccsen FDJ nem kezd a poszton. :D
Xavi vmi másra tett fel nagy pénzt sajnos :D

Jaja, pedig FDJ-vel jóval gyorsabbak vagyunk középen, sztem Busi nem hiányzik, csakhát a védelmünk sem bírja az ő tempójukat, elöl meg valahogy még mindig tanácstalanság van a kapujuk előtt, pedig voltak ígéretes szituk.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.21. 22:29:03

Guille írta:
2022.08.21. 22:19:05
bence0330 írta:
2022.08.21. 21:50:37
Szerintem az első hármasnak is örülnek sokan (nekem mindegy, tőlem maradhatott volna a múltkori is, de ez is szimpi), illetve FDJ finoman szólva sem papírforma, midenhol Pjanicot prognosztizálták oda, főleg, hogy a hollandot ki sem próbálta ott még egy percre sem az előszezonban. Plusz ezért könyörög a fórumon hónapok óta a szurkolók 90%-a :D
Szerintem Torresnek főleg te orultel, a fórum nagy resze utalja :D En őt nem banom, ha jo formaban van.

Hat Pjanic is meglepi lett volna ennyi erővel, mert kb. sosem jatszott nalunk, de legyen, Frenkienek en is orulok.
Sajnos Garcia maris benyalta Isakot, ezt megjosoltam...
Ja, úgy értettem, hogy mindenki köpködte a brazil-francia-lengyel hármast. :)
A Garcia jóslatra pénzt nem kapnál, szerintem ha lenne ilyen, 1.05 körül adnák a fogadóirodák. :)
Az legalább biztos, hogy kövi meccsen FDJ nem kezd a poszton. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.21. 22:19:05

bence0330 írta:
2022.08.21. 21:50:37
Szerintem az első hármasnak is örülnek sokan (nekem mindegy, tőlem maradhatott volna a múltkori is, de ez is szimpi), illetve FDJ finoman szólva sem papírforma, midenhol Pjanicot prognosztizálták oda, főleg, hogy a hollandot ki sem próbálta ott még egy percre sem az előszezonban. Plusz ezért könyörög a fórumon hónapok óta a szurkolók 90%-a :D
Szerintem Torresnek főleg te orultel, a fórum nagy resze utalja :D En őt nem banom, ha jo formaban van.

Hat Pjanic is meglepi lett volna ennyi erővel, mert kb. sosem jatszott nalunk, de legyen, Frenkienek en is orulok.
Sajnos Garcia maris benyalta Isakot, ezt megjosoltam...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.21. 21:50:37

Guille írta:
2022.08.21. 21:46:54
Most annak orulunk ennyire, hogy Balde kezd?
Ez jo hír, de ezen kívűl nagy meglepi nincsen. Remelem, nem szívjuk meg Garciat, en tuti bent hagytam volna Araujot Isakra.
De legyen igaza Xavinak.

Ha elöl jol muzsikál a gepezet, akkor végül is mind1.
Szerintem az első hármasnak is örülnek sokan (nekem mindegy, tőlem maradhatott volna a múltkori is, de ez is szimpi), illetve FDJ finoman szólva sem papírforma, midenhol Pjanicot prognosztizálták oda, főleg, hogy a hollandot ki sem próbálta ott még egy percre sem az előszezonban. Plusz ezért könyörög a fórumon hónapok óta a szurkolók 90%-a :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.08.21. 21:47:09

noname írta:
2022.08.21. 21:01:42
Attól, hogy vannak akik optimistán viszonyulnak a csapat jövőjéhez nem lesznek nagyobb culék, mint akik kételkednek vagy pesszimistán bizakodnak.:))
Ahogy szerintem attól sem, hogy hány éve követik a csapatot. Mindenki máshogy szurkol. 🤷

Remélem ezt a szezont ha már tudod követni akkor legalább trófeá(kk)-val ünnepeljük majd!
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.21. 21:46:54

Most annak orulunk ennyire, hogy Balde kezd?
Ez jo hír, de ezen kívűl nagy meglepi nincsen. Remelem, nem szívjuk meg Garciat, en tuti bent hagytam volna Araujot Isakra.
De legyen igaza Xavinak.

Ha elöl jol muzsikál a gepezet, akkor végül is mind1.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.21. 21:45:30

PorSiempre írta:
2022.08.21. 21:36:14
Nagy örömömbe gyorsan megraktam, hogy nyerünk.
Xavi-t mi a franc lelte? BALDE ??? Végre , remélem bizonyítanak a frissen kezdőbe került emberek.

Ha egy öngóllal is de nyerjünk. Kell a három pont ez nem vitás.
Megint Araujo lesz a jobb bekk?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.21. 21:42:12

Saviola írta:
2022.08.21. 21:33:37
de jó, hogy a vak ft felépült, végre kezdhet 🤮🤮🤮
A 4 lehetseges szelso kozul messze a leggyengebb jatekos, de hát xavi szerelme, muszaj kezdenie.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2022.08.21. 21:36:14

Nagy örömömbe gyorsan megraktam, hogy nyerünk.
Xavi-t mi a franc lelte? BALDE ??? Végre , remélem bizonyítanak a frissen kezdőbe került emberek.

Ha egy öngóllal is de nyerjünk. Kell a három pont ez nem vitás.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.08.21. 21:33:37

de jó, hogy a vak ft felépült, végre kezdhet 🤮🤮🤮
,,Azt hitted, hogy mi történt."
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2022.08.21. 21:24:06

noname írta:
2022.08.21. 21:01:42
Évekig SR volt a legjobb jobbhátvéd a csapatban.
...
Évek óta alig tudok Barca meccset nézni.
Érthető.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.21. 21:13:14

Tökös kezdő, vègre egy remete sincs a csapatban, megpróbàlom kiélvezni mert nem sokszor lesz ilyen:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.08.21. 21:07:37

johdepp írta:
2022.08.21. 20:56:14
Úristen, mit szívott Xavi, hogy egyik legenda sem került be a kezdőbe?
Ha mondjuk Koundé lenne jobboson, Araujo-Christensen belül, Torres helyett meg Fati, az nekem egy eléggé jó kezdő lenne amúgy. Mármint a szezonban úgy általánosságban. Ez eléggé közel van hozzá, kíváncsi vagyok nagyon.
Torres jobb mint Fati, nagyobb munkát végez, majd helyette jön be Fati az utolsó 25 percre. Nekem Gavi nem tetszik annyira a kezdőbe jó lett volna megnézni helyette Pjanic-ot vagy Kessie-t
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.21. 21:05:11

DJ-ot sose láttam alatta ezen a poszton :O

Imádom a kezdőt nyilván Araujo/Garcia eseten kívül, de az tuti, hogy kényszer. Elöl is szerintem nagyon jó áll össze így a dolog. Dembélé próbálja szétszivatni a jobbost, Raphinha meg sokkal jobb lesz, ha a 60. perc körül még mindig gáz van, és tömörülnek. Ferrán is tök jó lesz, Fatit meg be lehet cserélni helyette bármikor, akár félidőben is, ha a tavasz végi formáját hozná.
Baldé külön élmény, nem is értem. Ez remélem jelzés, hogy Alonsoról letettek.

Ha Araujo lenne középen és a dán a szélen, akkor kb tökéletesen elégedett lennék, de mondjuk ezt kétlem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2022.08.21. 21:01:42

Imádnivaló egy banda vagytok. Évekig SR volt a legjobb jobbhátvéd a csapatban. Volt olyan szezon, amikor 7-8 poszton játszott és mindegyiken felfelé lógott ki. Most körülvette egy használhatatlan csapat és minő meglepetés rosszul megy neki.
Nem mondom, hogy SR most jó lenne, de gyakorlatilag esélyt se kapott, hogy bizonyítson egy normális csapatban, normális edzővel.
Sokan elfelejtik itt, hogy volt nekünk kezdő jobbhátvéd Oleguer is és Alves is védekezésben nem egyszer katasztórfa volt. Mellesleg Araujo rosszabb volt a legutóbbi meccsen azon a poszton, mint SR kb bármikor.
Azzal egyetértek, hogy kéne egy új ember arra a posztra, de hadd adjunk már egy esélyt valakinek, aki igenis bizonyított korábban.
Ugyanez ment Pique-vel. Mindenki szidta, mert nem volt szimpatikus annak ellenére, hogy sérülten is játszott, ha kellett és garantálom, hogy Araujo fele olyan jó védő se lenne, ha nem Pique-től tanult volna.

Évek óta alig tudok Barca meccset nézni, mert kb mostanra lett értékelhető netem egy értékelhető lakásban, de azt látom, hogy egyre inkább csak a picsogás megy ezen a fórumon. Régebben is volt h kiakadtunk 1-1 játékosra (volt is emiatt egy 2 hetes eltiltásom :mrgreen: ...Valdes....), de az utóbbi időben, ahányszor beleolvasok bármibe, csak a panaszkodás megy :roll: . Csomó új játékosunk van és az EDZŐ látja, hogy ki a leghasznosabb jelenleg. 2004 óta vagyok Barca szurkoló és tudjátok mi a fő dolog, amit észrevettem: akkor nyertünk legtöbbet, amikor az edző megkapta a bizalmat. Pedig pl Rijkaardot senki se tartotta jó edzőnek, de amikor megkapta a bizalmat, nyertünk vele. Volt az utóbbi időben egy raklap edzőnk, aki dísznek volt és igazából senki se várt tőlük semmit. Nem is jött össze semmi, most Xaviban bízik a vezetőség és a játékosok is.

A Rayo elleni meccs engem kísértetiesen emlékeztetett Pep első 2 meccsére és ez igenis bizakodásra ad okot.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése