Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.04.02. 21:53:41

en bob mellett allok ebben a kerdesben

ha a messi, umtiti, pique, iniesta negyest pihentetni tudjuk es meg nyerunk is, akkor marpedig jo dontes mathieu, paco, andre gomes szintu arcokkal felallni. kemeny menet lesz ez az aprilis.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.02. 21:39:07

Jól játszunk, kézben a meccs, még Alena is beugorhat adott esetben.

Végre a pontrúgások veszélyesek, olyannyira, hogy meg is lepődött rajta Mathieu. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.02. 21:36:58

Granada edzője is egy érdekes figura, alapból ez a szisztéma kikészít - Samper miatt -, de most ráadásul az egyetlen embert, aki érne valamit labdakihozatalban, feltolja Kravetz mellé. Most nyilvánörülök, de amúgy nem értem az ürge logikáját.. :D Nagyon sima ez eddig így, még úgy is, hogy nem remekel a csapat. Még kéne pár gól az elején a második félidőnek, aztá pörgessük le sérülés nélkül..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.02. 21:04:49

Stalkyard írta:
Bob_Marley írta:
A középszerezés lett úgy látszik az új szó. :D Válogatott emberekről beszélünk, volt csapataik húzóerőiről, de azok, középszerek.....
Nem bántásból, de ezt most komolyan gondoltad?

Szóval egy gibraltári válogatott, aki a helyi bajnokcsapat húzóembere, az nálad nem középszer? :D

Ezt most komoly érvként hoztad fel AG, Matyi, Digne és Paco mellett?
Mert ők gibraltári válogatottak. Egy kifejezésből egyiket kiválasztottad majd megpróbáltad kifigurázni. :D Spanyol-francia bajnokságokból érkező legjobb válogatottak embereit soroltad fel. Nem egyenlőség a kettő, csak rámutatás, hogy érdekes módon ezek a középszerek mindenhol játszanak, s a teljesítményük is gyenge volt.

Munirt visszahozná pár ember, közben Paco kevesebb perccel hozza ugyanazt, nem fér be, egyszerűen LE nem változtat ott elől. És sajnos Paconak se olyan az éve mint várta az ember.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.04.02. 20:53:52

Bob_Marley írta:
A középszerezés lett úgy látszik az új szó. :D Válogatott emberekről beszélünk, volt csapataik húzóerőiről, de azok, középszerek.....
Nem bántásból, de ezt most komolyan gondoltad?

Szóval egy gibraltári válogatott, aki a helyi bajnokcsapat húzóembere, az nálad nem középszer? :D

Ezt most komoly érvként hoztad fel AG, Matyi, Digne és Paco mellett?
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.02. 20:42:07

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:pl Mathieu szerepeltetése nagyon is jó ötlet egy olyan csapat ellen mint a Granada, ahol vannak jól fejelő emberek. Elől befog pattanni majd, hátul kell rendbe tenni a dolgokat.
Még ha Masch vagy Alba helyett játszana azt mondom, de egy Piqué és Umtiti pihen, ezért játszik ő. Ők meg azért pont hogy jobbak ezekben amit te írsz a bagósnál, szóval ez most nem túl nyerő érv szerintem Matyi mellett.
Granada ellen ha nem tudunk nyerni most, teljesen lényegtelen ki játszik vagy sem.
Szerintem nyerni fogunk, de ez akkor lenne igaz, ha ugyanolyan játékerőt képviselő játékosaink lennének, de pont ez a gond, hogy nem. És most lehet megint elég ötlettelen lesz a játék, mert megint mindenki pihen, és a második vonalunk ha egyszerre játszik, azt megsínyli általában a játék. Szóval pont nem lényegtelen, hogy ki játszik és ki nem, az egész szezonunk erről szól igazából.. :D
1; Pique-Umtiti alapból kiesik a terhelések miatt, s pont hogy jó, hogy ilyenkor betudunk dobni egy Mathieut.
2; Nyilván nem ugyanolyan játékerőt képviselnek, de Rafinha nagyon sokat kezd mostanában, Gomes sokat kezd, Mascherano alapember, egyedül Mathieu olyan, aki kevesebbet játszik. Nagyon jobb kezdőt alapból se tudnánk feltenni, de nyilván nem lehet olyan játékerőt feltenni, főleg Messi helyett.

A szezonunk meg inkább pontrúgásokról és kapott gólokról szól szerintem. :D Hány és hány pontunk lehetne pluszban, ha ezt a kettőt megtudnánk oldani. Mennyit toltunk le kapott gól nélkül zsinórban 4-5 meccset? Na ez a baj.
Umtitivel nyerünk, Matyival nem.
Tény.
Ennek nézz utána, mert nem igaz. Mathieuvel Bilabo-Alaves-Leganes-Atletico csak pl a legutóbbi.

Igen Umtitivel még jobb a mérleg, de a ténymegállapításod, ami szerinted tény, hogy Mathieuvel nem, az nem fedi a valóságot.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.02. 20:38:05

Bob_Marley írta: Engem meg nem ezek érdekelnek, hogy jaj Istenem játszik-e ez meg az. Nyerünk vagy sem.
.
Umtitivel nyerünk, Matyival nem.
Tény.

Úgyhogy találj ki másik hatalmas érvet mellette.
A francia kb a legjobb védőnk idén, 23 évesen, ereje teljében. nincs indok padoztatni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.02. 20:33:25

Bob_Marley írta:pl Mathieu szerepeltetése nagyon is jó ötlet egy olyan csapat ellen mint a Granada, ahol vannak jól fejelő emberek. Elől befog pattanni majd, hátul kell rendbe tenni a dolgokat.
Még ha Masch vagy Alba helyett játszana azt mondom, de egy Piqué és Umtiti pihen, ezért játszik ő. Ők meg azért pont hogy jobbak ezekben amit te írsz a bagósnál, szóval ez most nem túl nyerő érv szerintem Matyi mellett.
Granada ellen ha nem tudunk nyerni most, teljesen lényegtelen ki játszik vagy sem.
Szerintem nyerni fogunk, de ez akkor lenne igaz, ha ugyanolyan játékerőt képviselő játékosaink lennének, de pont ez a gond, hogy nem. És most lehet megint elég ötlettelen lesz a játék, mert megint mindenki pihen, és a második vonalunk ha egyszerre játszik, azt megsínyli általában a játék. Szóval pont nem lényegtelen, hogy ki játszik és ki nem, az egész szezonunk erről szól igazából.. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.02. 20:31:37

A középszerezés lett úgy látszik az új szó. :D Válogatott emberekről beszélünk, volt csapataik húzóerőiről, de azok, középszerek.....
Sajnos ezen a szinten ők már középszerek, Sevilla-Valencia kezdő szintű emberek, velük kevésbé tudjuk megteremteni a különbséget.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.02. 20:26:44

Stalkyard írta:
Bob_Marley írta:Alap kezdőhöz képest három cserélés van, teljesen rendben van ez így szerintem.
Akkor egy pontvesztés is rendben lesz gondolom, hiszen válogatott forduló után amúgy se megy, meg még sok is van hátra... :D

Szerintem egy AG-Busi-Rakitic kp nagyon nincs rendben. Főleg mikor nincs Messi. Neymart ki fogják venni, és ezzel meghalt a támadójátékunk.
Robi fél éve nincs rendben a jhv poszton. Matyő nincs rendben egy Barca kezdőben.

Nincs rendben ez az irány ami felé idén megyünk. Vagy valaki számára tényleg tetszik ez a jövőkép, ami felé tart a csapat? Középszer játékosok tömkelege, főleg a középpályán, taktikai megújulás zéró, szép, összerakott játékrendszer zéró.

Nagyon, nagyon nincs rendben sok minden. :D
Messi elkalandozásait is próbájuk megoldani (hogy lehetne zéró), ebből következően az összerakott játék se zéró. Az eredmények meg nem azt mutatják, hogy zéró lenne minden, mint leírod. El se kezdődött a meccs, de már elégedetlenkedünk. :D

A középszerezés lett úgy látszik az új szó. :D Válogatott emberekről beszélünk, volt csapataik húzóerőiről, de azok, középszerek.....

Sokkal nagyobb gond, hogy minden meccsen gólt kapunk, mert az a siker alapja, hogy a védekezés rendbe legyen és pl Mathieu szerepeltetése nagyon is jó ötlet egy olyan csapat ellen mint a Granada, ahol vannak jól fejelő emberek. Elől befog pattanni majd, hátul kell rendbe tenni a dolgokat.
Bobnak megfelel akárkik játszanak, nagyon ritkán írja, hogy nem jó a kezdő.
Mert a csapatunk képes bárkit megverni, s nem azzal foglalkozok xy játszik vagy sem, sokkal kiábrándítóbb, hogy olyan kettős mérce van játékosokkal kapcsolatban itt a fórumon, hogy hihetetlen. Néha fontosabb valakinek, hogy kedvence gólt lő-e mint az eredmény (nyilván túlzok). Engem meg nem ezek érdekelnek, hogy jaj Istenem játszik-e ez meg az. Nyerünk vagy sem.
Granada ellen ha nem tudunk nyerni most, teljesen lényegtelen ki játszik vagy sem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.02. 20:26:16

Nagyon kíváncsi leszek ez a középpálya mire megy a brusztolással ami jönni fog, plusz Pereira lendületével. Remélem Busi és Rakitic is jó napot fognak ki, akkor azért ki kéne jönnie a különbségnek ott is, de azért kicsit félek. Neymar ne legyen fáradt, ez a lényeg igazából talán leginkább, ha nem lesz jó napja, akkor nagy szenvedést várok sajna.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.02. 20:22:29

S.Agüero írta:
Sokkal jobb kezdőt ki lehetett volna tenni három cseréléssel, az a gond itt.
jóval vitatkozol erről :D
Bobnak megfelel akárkik játszanak, nagyon ritkán írja, hogy nem jó a kezdő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.02. 20:17:40

Bob_Marley írta:Alap kezdőhöz képest három cserélés van, teljesen rendben van ez így szerintem.
Jó, neked egy B-kezdő is rendben lenne. :D
Piqué-Messi alapból nincs, akkor nem értem, minek még mellé rotálni... :roll:

Sokkal jobb kezdőt ki lehetett volna tenni három cseréléssel, az a gond itt.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.04.02. 20:14:55

Az igen !

Busquets, Gomes, Rakitic villámléptű kp....

Kemény lesz ez így....

Hacsak nem lesz 343, Albával a kp-n.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.04.02. 20:13:33

Bob_Marley írta:Alap kezdőhöz képest három cserélés van, teljesen rendben van ez így szerintem.
Akkor egy pontvesztés is rendben lesz gondolom, hiszen válogatott forduló után amúgy se megy, meg még sok is van hátra... :D

Szerintem egy AG-Busi-Rakitic kp nagyon nincs rendben. Főleg mikor nincs Messi. Neymart ki fogják venni, és ezzel meghalt a támadójátékunk.
Robi fél éve nincs rendben a jhv poszton. Matyő nincs rendben egy Barca kezdőben.

Nincs rendben ez az irány ami felé idén megyünk. Vagy valaki számára tényleg tetszik ez a jövőkép, ami felé tart a csapat? Középszer játékosok tömkelege, főleg a középpályán, taktikai megújulás zéró, szép, összerakott játékrendszer zéró.

Nagyon, nagyon nincs rendben sok minden. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2017.04.02. 20:16:27-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.02. 20:08:34

Alap kezdőhöz képest három cserélés van, teljesen rendben van ez így szerintem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.04.02. 20:04:19

:lol: :lol: :lol:

Asszem megduplázom bekészített sörök számát.

A középpályánk megint gyors, fürge és csak úgy duzzad a támadópotenciáltól ezzel a hármassal.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2017.04.02. 20:02:09

A körülményekhez képest jó a kezdő, bár LE 100%, hogy nem így küldte volna ki a csapatot, ha mindenki játszhatna. Mindenesetre ebből a felállásból kell kihozni a maximumot. Gondolom Ini azért ott van a padon és a második félidőben be is áll majd, ha kell.
Nem számítok könnyű meccsre lévén, hogy idegenben játszunk + válogatott szünet után vagyunk. Ennek ellenére bízok a csapatban, szerintem ha nehezen is, de meglesz a meccs.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.02. 19:54:06

Nero. írta:Nem egy világbajnok kezdő, de ha ma nincs meg a 3 pont oda a bajnokság. Neymartol elvárom hogy vezér legyen, hátul meg okosnak kell lenni.
Nehéz dolga lesz amúgy szerintem, a jobbhátvédjük nagyon jó kondiba van, 5 védővel állnak fel alapból, 4-ből 3 csúcsnéger középpályással, lesz itt emberfogás bőven.. Ráadásul ő is elég sokat utazgatott a szünet alatt. Hál istennek képesek hibázni is rendesen, szóval nem lehetetlen küldetés, de elnézve a többieket, elég lesz őt szorosan fogniuk sajnos.. :D
Normandia írta:Ma fog robbantani AG, majd figyeljétek meg.:-D
A nagy számok alapján ideje lenne egyszer már, szóval remélem Nostradamus szólott belőled! :D
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.04.02. 19:52:43

palesz77 írta:Ter Stegen, S. Roberto, Mascherano, Mathieu, Alba, Gomes, Busquets, Rakitic, Rafinha, Suarez, Neymar
Hát ma se lesz egy nyugodt meccsnézős esténk, úgy érzem...nem kicsit mazochista Lucho. Alapból az ilyen kötelező meccseken vesztettük el a legtöbb pontot, erre amikor eleve van pár kulcs hiányzónk, még rárotál. :D Matyival még nincs is akkora bajom, mert nem játszott rosszul amikor pályán volt, egyszerűen csak benne van a hiba a játékában. Igaz ez Maschera is, de ő valahogy javítani tud a helyzetek többségében. Gomes helyett meg akkor DS-t kezdettem volna, mikor játsszon ha nem most? Alba viszont végre kezdő! Kell a 3 pont, ha nem is feltétlen a bajnokság miatt, hanem, hogy kaparjuk össze magunkat amennyire csak lehet a BL-re.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.02. 19:50:09

2 hónap, ennyit kell kibírnom hányás nélkül.

matyi és gomes is. úgy hogy eleve idegenbe megyünk,és Piqué-Messi hiányzik. =D> =D> =D>
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.02. 19:49:00

palesz77 írta:
Stalkyard írta:...
Tudom, hogy csak ironizáltál, de a fele bejött így is sajnos.. :D

Ter Stegen, S. Roberto, Mascherano, Mathieu, Alba, Gomes, Busquets, Rakitic, Rafinha, Suarez, Neymar
Ma fog robbantani AG, majd figyeljétek meg.:-D
Akkor 4-3-3-ba nyomjuk.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.02. 19:47:15

Hú, rég láttam ilyen gyenge kezdőt... :roll:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.02. 19:46:18

Nem egy világbajnok kezdő, de ha ma nincs meg a 3 pont oda a bajnokság. Neymartol elvárom hogy vezér legyen, hátul meg okosnak kell lenni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.04.02. 19:45:07

palesz77 írta:
Stalkyard írta:...
Tudom, hogy csak ironizáltál, de a fele bejött így is sajnos.. :D

Ter Stegen, S. Roberto, Mascherano, Mathieu, Alba, Gomes, Busquets, Rakitic, Rafinha, Suarez, Neymar
Matyi még sérülten is kezdő #legend
A "Hogyan tegyél minél nehezebbé egy elvileg könnyebb feladatot" c. műsor mai adása...remélem azért sikerül nyerni
Válasz küldése