Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.01.13. 20:18:31

Malága kezdő:

Willy Caballero; Sergio Sánchez, Weligton, Demichelis, Monreal; Toulalan, Camacho; Joaquín, Isco, Eliseu y Santa Cruz

Ez a Joaquín-Isco-Eliseu hármas nem rossz, oda kell figyelni rájuk, no meg Sánta Cruz-ra is.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.13. 20:13:16

VV- Alves, Piqué, Puyol, Alba- Busí, Xavi, Cesc - Ini, Messi, Pedro

Teleraktuk a közepét, uh semmit nem bízunk a véletlenre, Xavi-Ini-Cesc együtt a pályán. Pedro megragadt a kezdőben, remélem ezúttal is jó döntéseket hoz majd a kapu előtt.

Előzetesen egy nagy meccsnek néz ki, két játszós csapat találkozik, amiből remek összecsapás kerekedhet. És talán nekünk kedvez, h nem sündisznóval találkozunk majd, hanem építkezni akaró csapattal.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.01.13. 14:13:51

Primitive írta: Ma csak egy meccset játszunk. :wink: :^o
Tudom hogy 1 meccs lesz :D Csak úgy írták hogy a mai és a szerdai kezdő a
Malaga ellen.

Pedro debütálása. jó lenne szép játékkal ünnepelni.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7Xlg#at=13
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.13. 14:06:27

Jó előérzetem van a meccsel kapcsolatban,szerintem ma kitömjük a Malaga-t,valami 0-3 körüli eredményre számítok,az egyetlen dolog ami nem tetszik,hogy sokan pihentek hétközben.
Szerintem annak a fajta játéknak amit mi játszunk,sokkal inkább előnyére van a gyakori játék/meccs,mivel ehhez magas fokú összhang kell,amit úgy a legkönnyebb elérni,ha agyba főbe játszanak egymással.
A rotáció nyilván sok esetben hasznos,bár a mi játékunk kiméli meg leginkább a játékosokat véleményem szerint,ami egyébként valahol tényleg elég érdekes :lol: mivel,ha megnéznénk egyénekre lebontva,hogy ki mennyit mozog el támadás közben a saját helyétől,akkor az jönne ki,hogy ez egy statikus csapat,ennek ellenére mégis intenzív,lüktető és dinamikus a támadójátékunk az utóbbi időben.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.13. 14:05:51

nagyiibarca írta:
ugyanez a kezdőm mindkét meccsre.
Ma csak egy meccset játszunk. :wink: :^o

A Malaga tényleg jó csapat, jó nevekből áll, és még szépen is játszik. De mivel az Ő játékuk nem a védekezésre épül, ezért úgy hiszem, hogy erre párszor rá fognak faragni. Hiszen Mi jobban szeretjük azokat a csapatokat, akik támadnak is ellenünk. Nem biztos, hogy simán, de szerintem nyerni fogunk, mondjuk 2 góllal! :-$ =;
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.13. 14:05:40

Jó előérzetem van a meccsel kapcsolatban,szerintem ma kitömjük a Malaga-t,valami 0-3 körüli eredményre számítok,az egyetlen dolog ami nem tetszik,hogy sokan pihentek hétközben.
Szerintem annak a fajta játéknak amit mi játszunk,sokkal inkább előnyére van a gyakori játék/meccs,mivel ehhez magas fokú összhang kell,amit úgy a legkönnyebb elérni,ha agyba főbe játszanak egymással.
A rotáció nyilván sok esetben hasznos,bár a mi játékunk kiméli meg leginkább a játékosokat véleményem szerint,ami egyébként valahol tényleg elég érdekes :lol: mivel,ha megnéznénk egyénekre lebontva,hogy ki mennyit mozog el támadás közben a saját helyétől,akkor az jönne ki,hogy ez egy statikus csapat,ennek ellenére mégis intenzív,lüktető és dinamikus a támadójátékunk az utóbbi időben.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.01.13. 14:00:43

Remélem minél előbb gólt lövünk és akkor nem lehet nehéz dolgunk.
Nagyon figyelni kell Iscora és Juaqinre mert meglephetnek minket.
Tippem: 4-1 (Messi 2, Pedro , Cesc, ill: Saviola)

SuperMessi írta:Mai kezdőm:
Valdés - Adriano, Piqué, Puyol, Alba - Xavi, Busquets, Fábregas - Pedro, Messi, Iniesta
Szerdai kezdőm:
Pinto - Alves, Piqué, Mascherano, Montoya - Thiago, Song, Fábregas - Villa, Messi, Tello
ugyanez a kezdőm mindkét meccsre.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.01.13. 13:44:08

Mai kezdőm:
Valdés - Adriano, Piqué, Puyol, Alba - Xavi, Busquets, Fábregas - Pedro, Messi, Iniesta
Szerdai kezdőm:
Pinto - Alves, Piqué, Mascherano, Montoya - Thiago, Song, Fábregas - Villa, Messi, Tello
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.13. 13:17:14

Az első bekezdés az csak az én babonám.. :D

Második szerintem meg tényleg így van. De persze attól még lehet, hogy ma tényleg megfog minket a Málaga. De ahogy mondtad: Ne legyen igazad.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.01.13. 12:57:19

Nagyjából nem érdekel a beharangozó soha, sem az edzői nyilatkozat, csupa formalitás. A Malaga jó csapat, szoktam nézni a meccsüket, valamint ez a szubjektív véleményem most, ez alapján írtam. Ne legyen igazam, én örülnék a legjobban.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.13. 12:48:51

Alcantara írta:Nagyon nehéz lesz ez a meccs. Tudom, hogy kapok hideget-meleget, ha leírom, de az az érzésem ma nem fogunk nyerni.
Védekezésben szinte tökéleteset kellene nyújtani, mert a Malaga védelme igen jól áll a lábán.

Jó lenne, ha 23 óra után felemlegetnék a kishitűségemet a mai meccsel kapcsolatban, kivételesen nagyon tudnék neki örülni! :D
10-ből 9-szer ha már a meccs előtti beharangozó nagyon nehéz meccsnek vezeti fel a következő bajnokinkat, vagy az edző szintén nehéz meccsre számít akkor általában nagyon simán elintézzük mert felpörög a csapat.

Egy Málaga ellen nagyon remélem nem kell az átlagosnál több motiváció a srácoknak és odapörkölnek rendesen. Idegenben és "hálisten" otthon is jól megy idén, ráadásul Pellegrini csapatai ellen mindig jól ment a Barcának mert nem a betonfocit játszák hanem próbálnak valamit kezdeni a labdával. Amég ilyen ellenfelekkel találkozunk addig nem félek. De ha ilyen Celtic-kel akkor már lehet tartani.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.13. 12:35:20

Gareth Tello írta:Valdés - Adriano, Piqué, Puyol, Jordi Alba - Xavi, Busquets, Thiago - Pedro, Messi, Iniesta. :)
Tetszik a kezdőd, ezt én is elfogadnám! Jó lenne ha a mérkőzés elején tudnánk gyorsan lőni egy gólt, hogy elvegyük a kedvüket :twisted:
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.01.13. 12:28:40

Nagyon nehéz lesz ez a meccs. Tudom, hogy kapok hideget-meleget, ha leírom, de az az érzésem ma nem fogunk nyerni.
Védekezésben szinte tökéleteset kellene nyújtani, mert a Malaga védelme igen jól áll a lábán.

Jó lenne, ha 23 óra után felemlegetnék a kishitűségemet a mai meccsel kapcsolatban, kivételesen nagyon tudnék neki örülni! :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.12. 22:34:22

Gareth Tello írta: Thiagót most mindenképpen kezdetném, mondjuk Cesc helyett.

Valdés - Adriano, Piqué, Puyol, Jordi Alba - Xavi, Busquets, Thiago - Pedro, Messi, Iniesta. :)

A Málaga várható kezdője:
Caballero - Sergio Sánchez, Demichelis, Weligton, Monreal - Camacho, Iturra - Joaquín, Isco, Eliseu - Saviola.
Joaquín-Isco párosra nagyon oda kell majd figyelni, valamint a Nyúlra is.
Elég penge gyerek ez a Thiago, de Fabregas is brutális. Elég kényelmes dolga van Titonak, hogy a kp-n ilyen emberek közt kell válogatni. A vk-pn is Song van, de ha kell akár Mascherano is be tudja játszani, ha kell. Félelmetes...

Egyébként jó kis csapat ez a Malagá. Vigyázni kell a velük, szinte biztos, hogy kapunk gólt, a kérdés, hogy mennyit lövünk? Messi szereti őket...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.12. 22:19:51

Villa biztosan nem fog kezdeni. :D
David Villa has been ruled out of Sunday’s clash against Malaga after straining a leg muscle in training on Saturday afternoon. :?

Valdés, Pinto, Alves, Montoya, Piqué, Puyol, Bartra, Song, Mascherano, Alba, Adriano, Cesc, Busquets, Xavi, Iniesta, Thiago, Pedro, Alexis, Messi, Tello.
Thiagót most mindenképpen kezdetném, mondjuk Cesc helyett.

Valdés - Adriano, Piqué, Puyol, Jordi Alba - Xavi, Busquets, Thiago - Pedro, Messi, Iniesta. :)

A Málaga várható kezdője:
Caballero - Sergio Sánchez, Demichelis, Weligton, Monreal - Camacho, Iturra - Joaquín, Isco, Eliseu - Saviola.
Joaquín-Isco párosra nagyon oda kell majd figyelni, valamint a Nyúlra is.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.12. 16:26:05

SuperMessi írta:Ez nem az én preferált kezdőm holnapra, hanem véleményem szerint a jelenlegi legerősebb, a gálacsapatra reagáltam. Annak Fábregas a részese. Az általam preferált kezdő megegyezik nagyibarcáéval.
Persze az én gálámban is Fabregas van Villa helyett, csak úgy látszik kicsit rosszul fogalmaztam. A holnapi meccsre gondoltam úgy, hogy kezdjen Villa és akkor majd Fabregas szerdán.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.01.12. 16:03:40

Ez nem az én preferált kezdőm holnapra, hanem véleményem szerint a jelenlegi legerősebb, a gálacsapatra reagáltam. Annak Fábregas a részese. Az általam preferált kezdő megegyezik nagyibarcáéval.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.01.12. 15:44:17

SuperMessi írta: Fábregas nem csere, hanem húzóember. Amúgy stimmel.
VV-Adriano,Piqué,Puyol,Alba-Xavi,Busquets,Fábregas-Pedro,Messi,Iniesta
Végülis mindegy hogy Cesc játszik-e holnap hisz biztos hogy a Málagás sorozat valamelyikén kezd.Az a lényeg hogy jól rotáljunk.
Enyém: VV-Adriano-Piqué-Masch-Alba-Busi-Xavi-Ini-Messi-Pedro-Villa
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.01.12. 15:39:58

Barcaman1993 írta:Most, hogy Adriano is felépült fölállhat a gálacsapat. :D Azért furcsa és egyben durva is lesz ez a 3 meccs a Malagával. Mindenképpen jól kell megoldani a rotálást. Mindent egybevetve én így állnék fel:
Valdes-Adriano, Piqué, Puyol, Alba-Xavi, Sergio, Iniesta-Pedro, Messi, Villa

Aztán a kupameccsen jöhet Thiago, Fabregas, Song, Mascherano, Alexis és Dani Alves. Félelmetes ez a cseresor is...
Fábregas nem csere, hanem húzóember. Amúgy stimmel.
VV-Adriano,Piqué,Puyol,Alba-Xavi,Busquets,Fábregas-Pedro,Messi,Iniesta
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.12. 13:54:10

Most, hogy Adriano is felépült fölállhat a gálacsapat. :D Azért furcsa és egyben durva is lesz ez a 3 meccs a Malagával. Mindenképpen jól kell megoldani a rotálást. Mindent egybevetve én így állnék fel:
Valdes-Adriano, Piqué, Puyol, Alba-Xavi, Sergio, Iniesta-Pedro, Messi, Villa

Aztán a kupameccsen jöhet Thiago, Fabregas, Song, Mascherano, Alexis és Dani Alves. Félelmetes ez a cseresor is...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.07. 13:38:15

Mezner2 írta: Egy csapat küzdése,ha nincs náluk labda,az miben tud megnyilvánulni???
Hát nemtom, én pl. amikor néztem Xavi gólját, elsőre is feltűnt, hogy az egész Espanyol védelem kocog hátrafelé. Levisszük szélre a labdát, jön a beadás, és a védők szinte sétálnak. A Xavi mögött álló 15-ös játékos meg sem próbál a labda felé lépni, vagy felgyorsulni
Szóval sztem nem haltak meg egy-egy szituációban annyira, mint kellett volna. Persze többnyire szépen tették a dolgukat, de ennél a gólnál konkrétan olyan mozizás volt, amit más csapat ellen sem lehet megengedni, nem hogy a Barca ellen.
Mikaos írta:Nézd meg még egyszer azt a gólt:
Az egész csapat balra van tolódva! Pedro -mint a leginkább jobb oldalt lévő játékosunk!!- közép felé helyezkedett, hogy lefedje azokat a területeket is
Ugyanakkor egyben a védővonalnál helyezkedett, ilyen mélységi játék ellenére is, mint egy igazi középcsatár. Ha emlékszel a 2009 szeptember Atletico meccsre, Ibrahimovic egy kísértetiesen hasonló gólt szerzett, szintén Busquets passzából. És rá már nem mondhatod, hogy jobboldali támadó.
De amellett, hogy balra tolódtunk, az egész meccset nézve Pedro rengetegszer tűnt fel a védők között középen helyezkedve és a labdát várva, például a két lesgólnál is. És ilyet nem egyszer játszottunk, az előző szezonban az őszi, ill. kupa Clasico-n pl. Alexis volt ilyen középcsatár, bal oldalon talán Iniestával a támadások nagy része, ezzel pedig jobb oldalon terület nyílt Alvesnek.
Második félidőben már nagyon látszott ez, Sanchez szinte ki sem ment a vonal mellé, és Alves rohangászhatott kedvére.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.01.07. 13:10:39

Mezner2 írta:
Barcaman14 írta:
Igaz, de arra céloztam, hogy még csak nem is küzdöttek és ez volt számomra furcsa.
Egy csapat küzdése,ha nincs náluk labda,az miben tud megnyilvánulni???
Mert mentek a bogyó után böcsülettel,egész egyszerűen sokkal gyorsabbak vagyunk,és főleg sokkal gyorsabban járattuk a labdát,minthogy ők követni tudják,az első percekben kapott Messi és Ini is egy-egy szép csomagot,amiből leszürhető,hogy akartak ők,egyébként tartom,hogy ilyen játékkal,mint amit az első 30percben bemutattunk, nincs csapat,aki 2alatt ment volna szünetre.
Én is így gondolom, esélyük sem volt, ennyivel jobbak vagyunk. A tegnapi első félidő a 2009-es Bayern elleni Bl meccs első félidejéhez hasonlított, akik szerintem akkora verést sem előtte, sem utána nem kaptak, ez nem feltétlenül a a gólok számában, hanem a mutatott játékon látszott.

Vasárnap újévi erőmérő, egy elég kétarcú, ellenben szépen focizni tudó Malagaval találkozunk, kíváncsi vagyok a meccsre, győzelmet várok, de biztosan keményen szívják majd magukat. Nem vagyok képben, kedvem sincs megnézni, utolsó őszi vagy első tavaszi lesz?!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.07. 11:44:07

Barcaman14 írta:
Mezner2 írta:
Közhely,de azok közül az egyik legigazabb,minden csapat annyira tud jól játszani,amennyire az ellenfél engedi,és ez ellen a Barca ellen szinte lehetetlen jól játszani,pláne egy Espanyol szintű csapatnak.
Igaz, de arra céloztam, hogy még csak nem is küzdöttek és ez volt számomra furcsa.
Egy csapat küzdése,ha nincs náluk labda,az miben tud megnyilvánulni???
Mert mentek a bogyó után böcsülettel,egész egyszerűen sokkal gyorsabbak vagyunk,és főleg sokkal gyorsabban járattuk a labdát,minthogy ők követni tudják,az első percekben kapott Messi és Ini is egy-egy szép csomagot,amiből leszürhető,hogy akartak ők,egyébként tartom,hogy ilyen játékkal,mint amit az első 30percben bemutattunk, nincs csapat,aki 2alatt ment volna szünetre.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.07. 11:37:50

Mezner2 írta:
Barcaman14 írta:Nem erre számítottam, ami az Espanyolt illeti. Már az 1. perctől kezdve feladták nekem úgy tűnt. Ritkán látni ilyen gyenge Esapnyolt katalán derbit. Még csak harapós kedvükben sem voltak.
Közhely,de azok közül az egyik legigazabb,minden csapat annyira tud jól játszani,amennyire az ellenfél engedi,és ez ellen a Barca ellen szinte lehetetlen jól játszani,pláne egy Espanyol szintű csapatnak.
Igaz, de arra céloztam, hogy még csak nem is küzdöttek és ez volt számomra furcsa.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.01.07. 11:29:43

sjd írta:
Mikaos írta:Nem volt itt semmilyen tanmese a középcsatárokról, mert megint nem volt semmilyen középcsatárunk.
Pedro ugyanazt csinálta, amit szokott: szélről befelé futott.
Akkor lehet h más meccset néztünk, mert mindkét gólnál középen helyezkedett, rendre ott volt középen és ott is érkezett. Főleg a második gólnál nagyon látványos, az egyetlen emberünk az Espanyol kp mögött, és a bal khv előtt áll, őt futja le. Szó nem volt befelé húzásról, akkor valahonnan a balhátvéd mellől lépett volna be a bhv- bal khv közti résbe.
Nézd meg még egyszer azt a gólt:
Az egész csapat balra van tolódva! Pedro -mint a leginkább jobb oldalt lévő játékosunk!!- közép felé helyezkedett, hogy lefedje azokat a területeket is.
Tipikus Barca: létszámfölény-kialakítás egy helyre tolódással, összpontosítással.

De ezt a gólt leszámítva is: tegnap az egész csapatunk alapvetően balra helyezte a támadások hangsúlyát, Alves/Pedro oldalán jóval kevesebbet támadtunk. Azok inkább afféle "csali"-támadások voltak, és utána jött a hidegzuhany rendre: Alba vagy Iniesta üresen a balszélen, és megy nekik a laszti.

Pedro első góljánál is nézd meg: jobb szélről fut befelé, Messi beljebb van.
Illetve emlékezz arra is, hogy amikor jobb szélen mentek a tiki-taka-k az Pedro és Alves között történt (illetve Messi-vel háromszöggé alakult, ha ő kijött középről...mert Messi nem ám jobb szélen volt).

Ugyanaz történt, amit szoktak csinálni minden meccsen Sanchez-zel együtt: szélről villámgyorsan be középre, összezavarni a védőket, területeket kialakítani a többieknek (illetve maguknak).

Ami adalék volt a tegnapihoz: az a látványos balra tolódása / koncentrálódása az egész csapatnak.
Válasz küldése