Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.04.18. 22:07:39

Troym írta:
2023.04.18. 18:23:23
Cseri írta:
2023.04.18. 18:13:54

Az lehet,csak ő időnként képes gólt rúgni -vezeti a góllövőlistát-ami a Fati-Torres csúcs tandemról,finom szólva is mérsékelten mondható el.
2023 naptári évben van 3 bajnoki gólja, ebből 2 elche ellen, az általad csúcs tandemnek becézett srácoknak 1-1 bajnoki gólja szintén elche ellen. Magyarán 1 olyan bajnoki meccs volt idén ahol Lewa betalált 1 alkalommal és a Fati, FT nem.
Ez alapján a B csapat 3 támadója is lehetne elöl.
2022-ben pedig? Igen. Ne emlegessük már azzal a két vakkal egy lapon, könyörgöm.

Gödörben van a pali, nem kicsit, nem hasznos, görcsöl is, de ég és föld a Fati - Torres pároshoz képest..
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.18. 18:23:23

Cseri írta:
2023.04.18. 18:13:54

Az lehet,csak ő időnként képes gólt rúgni -vezeti a góllövőlistát-ami a Fati-Torres csúcs tandemról,finom szólva is mérsékelten mondható el.
2023 naptári évben van 3 bajnoki gólja, ebből 2 elche ellen, az általad csúcs tandemnek becézett srácoknak 1-1 bajnoki gólja szintén elche ellen. Magyarán 1 olyan bajnoki meccs volt idén ahol Lewa betalált 1 alkalommal és a Fati, FT nem.
Ez alapján a B csapat 3 támadója is lehetne elöl.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.18. 18:13:54

Troym írta:
2023.04.18. 18:06:14
Annyira a többiekben is, mint benne, semmivel nem nyújt többet.

Az lehet,csak ő időnként képes gólt rúgni -vezeti a góllövőlistát-ami a Fati-Torres csúcs tandemról,finom szólva is mérsékelten mondható el.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.18. 18:06:14

drobika írta:
2023.04.18. 16:22:38

A BM-ben sem pihentették! Lewyvel nem fáradtság ,, végez ,, most.!( Persze, ha volna neki is 9-es cseréje hasonló képességekkel...) Kiben van a gól, ha ő sincs pályán? mondjátok már meg!
Annyira a többiekben is, mint benne, semmivel nem nyújt többet.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.18. 16:22:38

bence0330 írta:
2023.04.18. 15:43:55
drobika írta:
2023.04.18. 15:33:16
Lewy-t pihentetni szerintem felesleges. Kíváncsi lennék, mennyit fut egy meccsen. Habár most hogy vissza kell lépnie a középpályára, hogy ő is visszaadja a labdát annak, akitől kapta. :(
Ha őt is leveszi a pályáról, akkor végleg esély sincs a gólra.
Egy 34 éves játékost feleslegs 16(!) percnél tovább pihentetni 4-5 hónap alatt? :O Látszik is rajta, teljesen gólképtelen lett, szerintem EG hamarabb lőne most gólt, mint ő, de egy Araujo tuti.
A BM-ben sem pihentették! Lewyvel nem fáradtság ,, végez ,, most.!( Persze, ha volna neki is 9-es cseréje hasonló képességekkel...) Kiben van a gól, ha ő sincs pályán? mondjátok már meg!
Az végez vele, hogy nincs aki kiszolgálja! Nincs FDJ, nincs Pedri, nincs Dembele, nincs senki! Csupa impotens van! Gavi teljesen visszaesett. Ki játszana előre? Busi, meg SR? Ezen nincs is kedvem nevetni sem. Lewy szerintem 4 km-ert nem fut egy meccsen! Ha a szezon eleji emberek vannak, ennyit sem, mert nem kell neki visszalépni.
Nem azért nem lő gólt mert fáradt! Mert nincs helyzete. Pontatlan beívelések vannak. Ennyi! Nincs társa.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.18. 15:43:55

drobika írta:
2023.04.18. 15:33:16
Lewy-t pihentetni szerintem felesleges. Kíváncsi lennék, mennyit fut egy meccsen. Habár most hogy vissza kell lépnie a középpályára, hogy ő is visszaadja a labdát annak, akitől kapta. :(
Ha őt is leveszi a pályáról, akkor végleg esély sincs a gólra.
Egy 34 éves játékost feleslegs 16(!) percnél tovább pihentetni 4-5 hónap alatt? :O Látszik is rajta, teljesen gólképtelen lett, szerintem EG hamarabb lőne most gólt, mint ő, de egy Araujo tuti.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.18. 15:33:16

Lewy-t pihentetni szerintem felesleges. Kíváncsi lennék, mennyit fut egy meccsen. Habár most hogy vissza kell lépnie a középpályára, hogy ő is visszaadja a labdát annak, akitől kapta. :(
Ha őt is leveszi a pályáról, akkor végleg esély sincs a gólra.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.18. 11:28:10

Saviola írta:
2023.04.18. 11:10:43
Nem kérek sokat, csak mondjuk 3 meccset sorolj fel, ahol Fati-Ferran kettős értékelhető teljesítményt nyújtott!

Meddig kell valakit játszatni, hogy ,,érezze a bizalmat", amikor Torres totál fogalmatlan, Fati meg làtványosan belekulázik az egészbe?
Kb ugyanakkor villantak utoljára, amikor a csodalengyel, Raphinha utolsó eredményes meccse se mostanában volt, tehát mind egyforma gödörben van.

Na ezért pedagódiai és szakmai a gond.
4 "egészséges" támadóból 4 formán kívül. 3-en nem kapnak elég bizalmat (Raphi, FT, Fati), Lewa esetén meg Xavinak kéne az asztalra csapnia, hogy akkor játszon már, ha egészséges. És még akkor is időnként pihentetni kéne, mert mégiscsak 34 éves.
vg99 írta:
2023.04.18. 11:11:00
vg99: Az Albás fizus részt meg nem értem hogy jön ide. Miért fontos jön-e bhv? Ha jön valaki, nyáron jön.
Ez most áprilisban miért érdekes?
Vagy azt akartad mondani, hogy dönteni kéne, hogy megtartsuk-e?
A 2 opció, hogy legyen balszélső, vagy menjen el?
Ha ez a kérdés, szerintem menjen, mert nem elég jó 34 évesen majd bal oldali támadónak, de gondolom őt se lehet majd kirobbantani sem innen, szóval gondolom itt lesz 2024-ig.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2023.04.18. 11:11:00

Korábban Fati 10-20 perc alatt is villantott, idén nulla. Akár kezd, akár beáll. Sajnos. Torres meg sosem volt elég jó. Fejben sincs topon.
Alba-Baldé együtt nem jött be, de mikor próbáljuk, ha nem most. Ha jön egy bhv ez azt jelenti, hogy Albának nem marad hely.. a fizuja miatt nem is lenne baj. Bár biztos nem mond le róla.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.04.18. 11:10:43

Troym írta:
2023.04.18. 11:05:41
Szerintem ez nem beárazás, hanem gyenge pedagógia. Minden támadó 70éve elmondja minden nyilatkozatában mennyire fontos, hogy érezze az edzőtől a bizalmat. Na itt ilyen nincs, Fati egész évben csere, 100 meccset játszott, ebből 6szor volt fenn 90 percet, FT (mondjuk én sem tartom sokra) szintén zenész. Pontosan mit szeretnénk, hogy javuljanak, ha még az edzőjük se hisz bennük?

De még el is fogadnám, ha ezzel a felállással lőttünk volna 3 gólt és szórakoztató lett volna a meccs. Na ilyen sem volt.
Nem kérek sokat, csak mondjuk 3 meccset sorolj fel, ahol Fati-Ferran kettős értékelhető teljesítményt nyújtott!

Meddig kell valakit játszatni, hogy ,,érezze a bizalmat", amikor Torres totál fogalmatlan, Fati meg làtványosan belekulázik az egészbe?
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.18. 11:05:41

Saviola írta:
2023.04.18. 11:00:58

Miért, szerinted az nem áraz be egy támadót, ha teljesen egészséges, hogy a posztján olyan ember kezd, aki nem is ott játszana eredetileg? Ez teljesen független attól, hogy milyen teljesítményt nyújtott ott Alba vagy Balde.
Szerintem ez nem beárazás, hanem gyenge pedagógia. Minden támadó 70éve elmondja minden nyilatkozatában mennyire fontos, hogy érezze az edzőtől a bizalmat. Na itt ilyen nincs, Fati egész évben csere, 100 meccset játszott, ebből 6szor volt fenn 90 percet, FT (mondjuk én sem tartom sokra) szintén zenész. De még Raphinhát is elsőnek kapja le Xavi kb minden meccsen.
Pontosan mit szeretnénk, hogy javuljanak, ha még az edzőjük se hisz bennük?

De még el is fogadnám, ha ezzel a felállással lőttünk volna 3 gólt és szórakoztató lett volna a meccs. Na ilyen sem volt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.04.18. 11:00:58

Troym írta:
2023.04.18. 10:40:50
Barcaforever írta:
2023.04.18. 08:41:44
Balde szélsőként játszatása szépen beárazta Torrest és Fatit.
Ezt többektől olvastam és nem értem.
Xavi betette Albát és Baldét, mindkettő rém gyenge volt a meccsen, ahol amúgy is kb 0 támadójáték és 0 lőtt gól az eredmény.
Értem, hogy Fati és FT gödörben van, de Balde / Alba se hozta el a megoldást, szóval ennyi erővel EG is játszhat szélsőt.

Szerintem megoldás nincs, kapkodás, tanácstalanság a góllövési gondokra, na az van.
Gondolom, ha Dembele felépül javulhat a helyzet, de ki tudja...
Miért, szerinted az nem áraz be egy támadót, ha teljesen egészséges, hogy a posztján olyan ember kezd, aki nem is ott játszana eredetileg? Ez teljesen független attól, hogy milyen teljesítményt nyújtott ott Alba vagy Balde.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.18. 10:40:50

Barcaforever írta:
2023.04.18. 08:41:44
Balde szélsőként játszatása szépen beárazta Torrest és Fatit.
Ezt többektől olvastam és nem értem.
Xavi betette Albát és Baldét, mindkettő rém gyenge volt a meccsen, ahol amúgy is kb 0 támadójáték és 0 lőtt gól az eredmény.
Értem, hogy Fati és FT gödörben van, de Balde / Alba se hozta el a megoldást, szóval ennyi erővel EG is játszhat szélsőt.

Szerintem megoldás nincs, kapkodás, tanácstalanság a góllövési gondokra, na az van.
Gondolom, ha Dembele felépül javulhat a helyzet, de ki tudja...
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.04.18. 10:20:48

Barcaforever írta:
2023.04.18. 08:41:44
Nem tudom sokan miért lepődnek meg az elmúlt 2 meccsen mutatott játékkal, eredményen. Rengeteg meccset egy sovány elképzelés nélküli 1 góllal nyertünk meg, várható volt, hogy rövid időn belül jönnek majd a 0-0ás eredmények, ahogy valaki nem piszkálja be azt az 1 gólt. Pedri és Dembele hiánya nagyon meglátszik már a támadószekción.

Balde szélsőként játszatása szépen beárazta Torrest és Fatit.
Teljesen igazad van, de ezzel párhuzamosan az is igaz, hogy teljesen más a játék képe a sérültek nélkül. Az sem véletlen, hogy azt az egy gólt korábban bepiszkálták. De semmi se menti Ferrant és Fatit.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2023.04.18. 08:41:44

Nem tudom sokan miért lepődnek meg az elmúlt 2 meccsen mutatott játékkal, eredményen. Rengeteg meccset egy sovány elképzelés nélküli 1 góllal nyertünk meg, várható volt, hogy rövid időn belül jönnek majd a 0-0ás eredmények, ahogy valaki nem piszkálja be azt az 1 gólt. Pedri és Dembele hiánya nagyon meglátszik már a támadószekción.

Balde szélsőként játszatása szépen beárazta Torrest és Fatit.
Kép
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2023.04.18. 08:31:56

bence0330 írta:
2023.04.17. 20:23:22
Ha tényleg rendben voltak már, és tényleg tartalékoltuk őket kicsit, akkor lehet, hogy kezdőként láthatjuk őket. :)

Van amúgy egy nem sokat említett ember, akinek a hiánya szerintem fura módon szintén meglátszik a támadásépítésben: Christensen. A labdakihozataloknál is aranyat ér a védekezésén kívül, és van meccsenként 1-2 kifejezetten szemfüles felpassza.
Egész nyilvánvalóan a szezon igazolása ő, és nem csak ár érték arányban azért mert ingyen jött, hanem en bloc. Remélem hosszú távon nem lesz sérülékeny, mert hihetetlen sokat ad a csapatnak és lehetne benne 6-7 év simán ezen a szinten... Mikor írhattunk le ilyesmit egy (már kora alapján kiforrott) belső védő igazolásról utoljára, te jó isten!
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2023.04.18. 08:22:20

sansz írta:
2023.04.17. 10:56:44
Guille írta:
2023.04.17. 09:00:21
Egyetértek. A vak is látja, hogy gyengék vagyunk, nem megy mostanában, de hogy ebből all a forum, hogy a tobbseg csak rinyalni tud és fikázni nonstop a csapatot, Xavit, a szertarost (valakinek még a 2 hónapja serult Pedrit is sikerül), ez is hihetetlen.
Értem en, hogy le kell vezetni mindenkinek a frusztrációt, de lehetne ezt kicsit érettebben is kezelni, vagy elmenni egyet focizni, esetleg tényleg szurkolni a Citynek es a Realnak egyszerre, nehogy valaha is csalódni kelljen, hogy a csapatod nem nyer meg minden meccset.

Bocs az offért, de rossz nezni ilyenkor a fórumot...
Értem a problémátokat és nem mondom, hogy egyáltalán nincs igazatok, de amit írtok, az meg a másik véglet. Nyilván marhaság mikor valaki azt kiabálja, hogy elbuktuk a bajnokságot...
Ha már arról beszélünk, hogy mit nem szeretünk az egységnyi Barca szurkolóban, hát én pl azt nem, hogy csak az eredményt nézik sokan, zsigerből, érzelemből állítanak dolgokat. Ha nyerünk, akkor Xavi csodás, milyen fantasztikus dolgot csinált..ha vesztünk, akkor ki kell rúgni mindenkit és azonnal MC-ből kell bevásárolnunk...

...

Szerintem ez a bajnokság nem kérdés.. Real még sokat fog botlani, mi pedig nem nagyon. ATma ellen megrázzák magukat a játékosok, még egyszer mondom, ez egy erős keret, akkor is, ha sokaknak elegük van a játékosainkból...
Na, kettő dolog.

1, nem írunk semmilyen másik végletet, a csapat egyértelműen gödörben van, ez a hiányzóktól teljesen független. Senki nem mondta, hogy a tabellát nézve megállapítható, hogy jól játszunk, és a TV görbe. Ez a Getafe elleni teljesítmény nekem a korábbi meccseknél is rosszabb volt. Végignéztem, most ez van.

2, mondjuk a te hozzászólásod pont egy példa rá, hogy lehet józanul, nem fröcsögve is kritizálni. A másik ahol lejjebb valaki bemásolta az eredménysort - világos és én nem emlékszem itt nettó egy darab hozzászólásra sem amelyik vitatná, hogy javulni kell. Sőt, konkrétan erre a szezonra is többet vártunk mindannyian, főleg a támadó erősítések okán ez nem nagyon védhető hogy ennyire nem megy sem a góllövés, és mostmár kb a helyzet kialakítás sem. De ettől ez ami ma van egy rossz forma ennyire tényleg nem vagyunk szarok azért. Volt pár jó teljesítményt is idén ami alapján páran leírták, hogy azért van némi fejlődés (szigorúan) tavalyhoz viszonyítva. Ez nem másik véglet, ennél sokkal pozitívabb dolgot még nem láttam itt, megjegyzem helyesen...

DE! Itt van egy meghatározó mag (darabra és reputációra is) aki sportot csinál abból, hogy állandó jelzőként használja hogy bohóc liga, szánalmas oldalpassz, rajtunk röhög Európa meg mittudomain. A játékosok neve még nyilván Bukfenc, meg hasonlók.
Én ez ellen szólaltam fel, mert ennek semmi értelme és teljesen felesleges.
Ez tipikus demagógia.

De ez tipikus magyar betegség, ahogyan a költő is írta, nekünk Mohács kell. Szeretünk siránkozni és jajveszékelni. A zenei parhuzamra reagálva lentebb, nekem pl. a kedvenc zenekarom a U2, de volt nekik egy időszakuk ami konkrétan egyáltalán nem tetszett, azokat az albumokat nem vettem meg és mai napig nemigen hallgatom. Később visszatértek ahhoz az irányhoz, amit szeretek onnét hallgatom megint. Koncertre meg az alapján mentem vagy nem, hogy milyen arányban játszanak azt amit szeretek, vagy amit nem.

Uraim, itt bizony még évekig [auto_cenzúra] lesz. Nem annyira mint vasárnap (annyira most sem [auto_cenzúra]), de nem lesz itt álomfoci meg gálázás még darabig. Róma sem egy nap alatt épült (az áthallás a csapat legendás flopjára szándékos :) , de nyugodtan gondolhatunk a római BL győzelemreis, amit ugyan Pep egy év alatt gründolt, de azért kik voltak már abban a csapatban stabilan amit átvett? most mi van?), ahová a klub leküzdötte magát onnét is évek és szenvedés lesz kijönni. Aki meg már most megcsömörlött és hitét vesztette az egy időre tényleg nézzen jobb focit, mert nézni a Barcát és utána rögtön jönni ide, hogy vicc, szánalom, reménytelen - nos ennek nettó semmi értelme.

Ennyi
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.17. 20:23:22

Ha tényleg rendben voltak már, és tényleg tartalékoltuk őket kicsit, akkor lehet, hogy kezdőként láthatjuk őket. :)

Van amúgy egy nem sokat említett ember, akinek a hiánya szerintem fura módon szintén meglátszik a támadásépítésben: Christensen. A labdakihozataloknál is aranyat ér a védekezésén kívül, és van meccsenként 1-2 kifejezetten szemfüles felpassza.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.04.17. 15:39:04

bence0330 írta:
2023.04.17. 15:10:29
Úgy szólt a fáma - ha fáma alatt Xavit értem -, hogy már most is bevethető lett volna épp a DJ-Pedri páros, de a körülményekre való tekintettel még egy héttel eltolták, hogy az ATMA ellen 100%-osok legyenek. Dembéléről nem tudok semmit.
Remélem tanul az esetből, és nem játszatja őket rongyosra, főleg nem Pedrit.
Az is szép lesz, ha ott bekerülnek 0 km-esen a csapatba, bár lassan már mindegy, csak lássam a lábukat a gyepen. :D

Tény, hogy DJ és Pedri, mint egy falat kenyér úgy kellenek a csapatba. Ez eddig is nyilvánvaló volt, de az elmúlt 1-2 hónap ezt kétségkívül bebizonyította. Az egyiket még csak-csak tudjuk pótolni, ha összejönnek a dolgok, de teljesen meghal a kp, ha mindketten kiesnek.
Ez tényleg nem egy jó jel, ha komolyabb szinteken is akarunk valamit alkotni, de sajnos ez van. Arra mindenesetre jó volt, hogy, ha ne adj isten sikerül majd igazolni, ezt a tényezőt ne lehessen figyelmen kívül hagyni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.17. 15:10:29

Messa írta:
2023.04.17. 14:51:28
Van bárkinek bármi friss infója a sérültekről? Dembelé szerintem idén már nem igen fog játszani, de Pedri és De Jong mikor jön vissza? Gondolom az Atma ellen sem lehetnek még pályán, pedig nagyon nagy szükség lenne rájuk.
Úgy szólt a fáma - ha fáma alatt Xavit értem -, hogy már most is bevethető lett volna épp a DJ-Pedri páros, de a körülményekre való tekintettel még egy héttel eltolták, hogy az ATMA ellen 100%-osok legyenek. Dembéléről nem tudok semmit.
Remélem tanul az esetből, és nem játszatja őket rongyosra, főleg nem Pedrit.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.04.17. 14:51:28

Van bárkinek bármi friss infója a sérültekről? Dembelé szerintem idén már nem igen fog játszani, de Pedri és De Jong mikor jön vissza? Gondolom az Atma ellen sem lehetnek még pályán, pedig nagyon nagy szükség lenne rájuk.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.04.17. 13:51:44

drobika írta:
2023.04.17. 13:37:26
Ertelek, de szerintem egyre kevesbe akarjuk korbepasszolni a vilagot, az az utóbbi pár evre volt jellemző "taktika". Tegnap is inkabb agyatlanul ivelgettunk befele.

A kontrak es az atlovesek hianya az tenyleg faj, de 1-2 honapja viszont sokkal jobban/szebben jatszottunk, ezert nem gondolom, hogy Xavi könyörög ezert az impotens jatakert a sracoknak
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.17. 13:37:26

Guille írta:
2023.04.17. 13:21:32
drobika írta:
2023.04.17. 12:19:57
Olyannyira nem a siker fázisában vagyunk, hogy hosszú éveken át vertek bennünket bucira a BL-ben az egyenes kieséses rendszerben. Most már oda sem jutunk el évek óta. A Szotyi kupa EL-ből is végletesen simán vernek ki bennünket. A Fradi ebben a kiírásban tovább jutott az EL-ben mint mi.
Nem kellene valamit a DNS-en változtatni?
Vagy az elvárásokon, mert akkor ha a Getafe lesz a mérce, akkor semmi kritika nem lehet jogos, egyetértek. Tegnap pariban voltunk a Getafe-vel. Nyerhettünk volna és veszthettünk is volna.
Eredményeket meg legtöbbször jó és eredményes játékkal lehet elérni. Amit most játszunk az arra jó, amit tegnap elértünk.
Így van. Nem is értem, hogy itt most vitázni szeretnél az elején vagy nem. Pont ezért furcsa ez a kriptahangulat 2 db X után, amikor amúgy senki nem igen számíthatott idén parádéra. Voltak igen jó meccseink és voltak borzalmasak is.

A DNS-t én sem értem, mert szerintem egyáltalán nem azt az állófocit játsszuk, mint mondjuk 2-3-4 éve, más kérdés, hogy ez sem eredményesebb semmivel.
Az elvárásokon valóban kéne, mert különben minden kudarcnál az asztalt fogjuk csapkodni, mint egy csalódott gyerek.
Mondjuk nem a Getafe a mérce, nem kell eltúlozni. Csak nem feltétlenül kell minden sz*r meccs után mindent megkérdőjelezni, mert ez kicsit olyan, mintha az autóban csak a pillanatnyifogyasztás-mérőt néznénk és minden emelkedőnél pánikba esnénk, hogy 30 litert fogyaszt a kocsi.

Azért lényegében bőven vezetjük a bajnokságot, értem, hogy ez már éppen ezért sz*rt sem ér, de mégis 4 éve nyertük meg utoljára.
Az elején leírtam a tényeket. 4-5 év eredményeit a nagyvilágban. Azt is elmondtam, hogy a bajnokság mindig fontos lesz. Az biztos, hogy a jelenlegi focival nemzetközi színtéren az EL-ben se legyenek nagy álmaink.
Nem vitázni akartam, úgy néz ki érthetetlenül fogalmazok.
Még 1X : 70%-os labdabirtoklásra, 95%-os passzhatékonyságra, 3m-re történő passzokat nem vesznek figyelembe az eredmény megállapításakor. Ha elveszítjük a labdát, az ellenfél néhány húzásból ,egy az egyben támadva a kaput helyzeteket teremt és gólokat lő, teljesen mindegy a mi frankó statisztikánk.
Nemzetközi szintem baromira lassúak, körülményesek és eredménytelenek vagyunk. 1000 passzból akarunk az ötösig menni mint Messiék mentek és elkápráztatni a világot! NEM MEGY!!!!! MÁR NEM. A bajnoki mérkőzések rovatban vagyunk, de nem lehet elvonatkoztatni attól, hogy ami itt szerencsével is eredményes, az máshol nem elég arra, amit egy Barcától várnak!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.17. 13:31:47

Troym írta:
2023.04.17. 13:27:13
Pl. Ilyen mondatok:
"Nagyon sajnáljuk, hogy képtelenek voltunk felülkerekedni egy kiesőjelölt csapaton ismét.
"Hetek óta gödörben a csapat, amiben MINDENKINEK megvan a maga felelőssége, ígérjük mindent beleadunk, hogy kimásszunk belőle."

Minden más porhintés.
Ez tény, de ilyet nemigen mondhat. Nem mondom, hogy nem elég asszertív amit mondasz, sőt, de szerintem még ez sem nagyon fér bele egy százmillióknak szóló interjúba.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.17. 13:27:13

Andris írta:
2023.04.17. 11:40:49

Ja, én értettem, csak gondoltam én is írok valami olyat, amiről szó se volt. :D
De nekirugaszkodok újra: Xavi nem fogta a fűre az eredményt, hanem konkrétan azt mondta, hogy s zar volt a pálya, de ez nem lehet kifogás. Ahogy ezt elmondja mindig, mikor tényleg ilyen a pálya. Akkor is, mikor simán nyerünk.
S mikor az időpontról volt szó, akkor se említette, hogy ezen múlott volna az eredmény. Sőt, azt mondta, hogy készültek is erre, mert amúgy tényleg a szokásostól eltérő ritmust kíván.

Remélem érthetőbb. :P
Ilyeneket akkor mond valaki, ha kifogás kéne, csak hülyén hangzik teljesen erre fogni, így ezekkel a "körülményekkel" akarja tompítani a teljesítmény lehúzását.
Minek hozta ezeket szóba?
Tudod mi a korrekt egy ilyen szutyok meccs után?

Pl. Ilyen mondatok:
"Nagyon sajnáljuk, hogy képtelenek voltunk felülkerekedni egy kiesőjelölt csapaton ismét.
"Hetek óta gödörben a csapat, amiben MINDENKINEK megvan a maga felelőssége, ígérjük mindent beleadunk, hogy kimásszunk belőle."

Minden más porhintés.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Válasz küldése