Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2017.02.19. 23:24:46

Nero. írta:Odaát egy ilyen győzelem után örömünnep van meg csapatfotók stb. Nem ertem a lincshangulatatot. A bajnoki remények továbbra is élnek örüljünk ennek.
Áh azt azért nem mondanám..Nemrég sokan még ZZ-t is hevesen csulázták.
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.02.19. 23:19:58

LG írta: Persze, meg a PSG ellen is tovább mehetünk, csak két félidőt kell nyernünk 2-0-ra. Szép dolog az optimizmus, de ez már erős túlzás. Az igaz, hogy a Real játéka is sokszor akadozott idén, de ennyire szánalmas produkció nem rémélik tőlük.
Igen a PSG ellen biztos elég lesz a csapat, mindkét félidőben csak 2 gólt kell rúgni, nem nagy ügy :lol:

De komolyra fordítva a szót, ennek a gárdának jó lenne ha elmagyarázná valaki, hogy csak abban az esetben "menthetik meg a becsületüket", ha a maradék 15 bajnokit behúzzák és megpróbálnak felzárkózni a Real-hoz. "De", meg "ha" egyedül a Calderon-ban és a Bernabeu-ban lejátszott meccsek kapcsán merülhet fel. Ezeken kívül kutya kötelességük lenne a többit behúzni. Ha pedig bajnoki címről akár csak egy szót is akarunk ejteni, akkor minimum az egyiket meg kell nyerni, a másikon pedig nem kikapni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.19. 23:08:34

Nero. írta:Odaát egy ilyen győzelem után örömünnep van meg csapatfotók stb. Nem ertem a lincshangulatatot. A bajnoki remények továbbra is élnek örüljünk ennek.
Persze, meg a PSG ellen is tovább mehetünk, csak két félidőt kell nyernünk 2-0-ra. Szép dolog az optimizmus, de ez már erős túlzás. Az igaz, hogy a Real játéka is sokszor akadozott idén, de ennyire szánalmas produkció nem rémélik tőlük.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.19. 23:08:08

Nero. írta:Odaát egy ilyen győzelem után örömünnep van meg csapatfotók stb. Nem ertem a lincshangulatatot. A bajnoki remények továbbra is élnek örüljünk ennek.
Láttad a meccset? Ha igen szerintem érthető.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.19. 23:07:39

Igen azért a győzelemnek feltétlen örülni kell, nagy PSG se bírt Somaliaval. :D Bayern is szenvedett, csak hogy azokat említsük, akik játszottak hét közben is. RM se tündökölt tegnap, viszont nyert, ahogy a Napoli is.
Kellett ez a győzelem a hétközi után.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2017.02.19. 23:08:51-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.19. 23:02:38

Odaát egy ilyen győzelem után örömünnep van meg csapatfotók stb. Nem ertem a lincshangulatatot. A bajnoki remények továbbra is élnek örüljünk ennek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.19. 23:00:37

Bob_Marley írta:Nem értem miért ne férhetne el a csapatban, beugrósként hoz egy megfelelő szintet.
A beugrós nálam az, aki kupameccseken mikor a kiegészítők játszanak kezd, esetleg néha a bajnokságban beszáll 20-30 percre. Ez egy beugrós.

Mindegy, ma nem volt vele baj csak az elején, nem miatta szenvedtünk.

A sok középszer együttes játszatása nem fér bele, meg az hogy nincs állandóság.
Itt nem 1-2-3 ember rotálásáról van szó, meccsről meccsre van lecserélve minimum a fél csapat.

Edzőbuktatás szerintem sincs, azért ezek a játékosok a saját megítélésüket tennék kockára, nem azzal ha ez felszínre kerülne, hanem azzal ha most nekiállnának a pályán sztrájkolni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2017.02.19. 22:59:15

Nagyon -nagyon gyenge volt... A PSG meg x.elt....
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.02.19. 22:59:06

Bob_Marley írta: Nem tudom mitől vagyunk fáradtak, felkészülés, karácsnyi pulyka még a hasakban, vagy nem tudom. Mozgásokon ez látszik, azt nem merem feltételezni, hogy edzőt akarnak buktatni a játékosok, az nálam a legalja kategória, s nagyon gerinctelen viselkedés lenne.
Ezt én sem hiszem. Ilyen szinten ne vicceljünk már, hogy egy Messi, vagy Iniesta nem állna oda, hogy "bocsi elnök úr, gondolok vannak". Ki kell jelenteni, hogy nem vagyunk kiemelkedően jók és kész, persze nehéz elismerni, hogy az eddig folyamatosan lenézett Real Madrid-nál is gyengébbek vagyunk játékban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2017.02.19. 22:59:39-kor.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2017.02.19. 22:58:58

Ha valakinek megfordult a fejében a fordítás az arabok ellen, akkor nézze végig ezt a meccset. Birkán ülő közönség, hitehagyott, nemtörődöm játékosok és unott edző. Valaki egyszer csak utánajár, mit keres a csapatban ez a Roberto, a Gomes, Digne , de egyenlőre nem kapunk választ attól az edzőtől, akinek már nem lenne szabad a helyén lennie. Bezzeg a nyilatkozataiban a gőg, na az megvan...
Nem rázta meg nagyon őket az egyenlítés sem, kb ugy sz@rtak bele.
Örüljünk a valószínű spanyol kupánknak, mert valószínű egy ideig nem lesz több... Ma pl időt kellett húznunk a kis Leganes ellen. Szép volt srácok!!!! =D>
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.02.19. 22:58:01

szó nincs itt edző buktatásról! otthon a 17.ellen ennyire futja ez a helyzet a többi mese....
érdemben: a hátsó alakzat egyszerűen gyenge, gyenge szélen, gyenge középen és nem (csak) Matyi okán...
a középpályánk mintha nem jó helyen mozogna...?! vagy átívelik őket, vagy kipasszolják lendületből, a párharcok zömét elveszítjük különösen idegesítő volt Rakitic 2-3 durva hibája még Rafinha tetszett leginkább, a meccs legszebb megmozdulása is az övé gólt érdemelt volna.

elől az MSN. mintha elbizonytalanodott volna, nincs meg az összhang, egyénileg Neymart a lendületessége és a 11-es dícséri de továbbra sem elég hatékony...Messi két gól mellett sok hibás passz és rossz megoldás, Suarez amit sokszor mondok, ha nincs gólja a többi alig értékelhető...
összességében, egy olyan pofon után amit kaptunk, talán nem is alakult rosszul a meccs, különösen a három pont miatt..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.19. 22:55:09

TripleH írta:Szánalmasan gyenge produktum, ennyit arról, hogy flegmán nyilatkozgat a vezetőedző, miközben otthon a Leganes ellen csak azért nem X, mert kaptunk egy büntetőt. Lucho kézen fogva mehet AG-vel, Matyival amerre akar, én elég sokáig nem mondtam irányába semmit, de ez amit ma megint kaptunk, hát siralmas..
Attól függetlenül, hogy Gomes szerintem jól kezdett, utána valóban szétesett, de Mathieure viszont nem hiszem hogy nagy panasz lett volna, több extra mentése is volt. És igen, nehezen melegszik be, ezt aláírom. Nem értem miért ne férhetne el a csapatban, beugrósként hoz egy megfelelő szintet.

Kirúgni nem fogják Enriquet, egy ilyen sikerese emberrel ezt nem igen lehet megtenni, főleg hogy nem elveszett a helyzetünk.

Nem tudom mitől vagyunk fáradtak, felkészülés, karácsnyi pulyka még a hasakban, vagy nem tudom. Mozgásokon ez látszik, azt nem merem feltételezni, hogy edzőt akarnak buktatni a játékosok, az nálam a legalja kategória, s nagyon gerinctelen viselkedés lenne.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.19. 22:54:38

Tobias88 írta:Van egy hetünk felkészülni arra, hogy ne nagyon verjen el minket az Atma, csak picit. Remélem sikerülni fog
Annyi reményünk lehet, hogy az Atletico sincs túl nagy formában idén. De alapvetően mindegy, ha le is győznénk őket, a következő meccsen leixelünk a Bivalybasznáddal, és ugyanott vagyunk.

El kell engedni ezt a szezont, és a következőn gondolkodni.
Sokadszor bizonyosodik be, hogy ez a Roberto,Matyiő,Digne,Gomes,Rafinha vonal max egy középcsapatba férne el. Hozzájuk csapthatjuk jelenlegi formájukban Rakiticet is. Ezekből 1-2 embert bírna el normál esetben a csapat, de amikor már ők vannak többségben, az ezt eredményezi.
Azért annyiban vitatkoznék, a legerősebb kezdőnk is nem egyszer rukkolt ki hasonlóan pocsék produkcióval idén, elég csak ha a keddire gondolunk. Ma sem hiszen, hogy a gálakezdővel lényegesen jobb lett volna, itt az egyéni teljesítményeknél jóval komolyabb problémák is vannak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2017.02.19. 22:59:16-kor.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.19. 22:53:32

Bob_Marley írta:Csak lehoztuk, ilyen nagy verés után, én ennek azért tudok örülni. Roberto teljesen szétesett fejben, már a Tico ellen az a kiállítás is ezt jelzi szerintem. Befelé cselezek? Ne már.

Szavak nincsenek, iszonyat gyenge fizikai állapotban is vagyunk....Ahogy halad az idő veszítünk párharcokat és nem érünk oda. De szerencsére csak belőtte Messi a tizit is mikor nagyon kellett. Lehet itt jönni, hogy most rotálás vagy sem, de azt látom, hogy nem megy a futás, s ahogy megy el a fizikai erő, fejben is tompul az ember és a passzok is pontatlanok.

Nem tudom mi van azzal, hogy esetleg tudunk valakit hozni jhv pozícióba, elgondolkodtató, hogy nem sok ilyen meccsünk lesz, ahol esetleg lehetett volna gyakorolni a Roberto nélküli játékot. Ez most a meccsen kívül mondom, hogy ezzel is foglalkozni kellene, mert pislogni fogunk az utolsó hetekben, hogy na akkor hogyan álljunk fel a kupadöntőn.

Vannak gondok, de nyertünk, s fontos győzelem. Atletico ellen ez kevés lesz, de a remény még él.
De mitől vagyunk fáradtak? Az egy Robi az, aki szerencsétlen még ellehet. Hülyére van rotálva a csapat. Nincs konstan csapat, akire azt mondhatjuk, hogy kétszer egyformán álltunk fel. Mindenki pihent Leót kivéve. Tavaly tényleg fáradtak voltak a kezdők és 4 rosszabb meccs után hibanélkül hozták le a tavaszt is a bajnoki címmel együtt az agyonjátszatott kezdővel. Most folyamat játszunk szarúl a hülyére rotált játékosokkal.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.19. 22:49:58

Bob_Marley írta: Lehet itt jönni, hogy most rotálás vagy sem, de azt látom, hogy nem megy a futás, s ahogy megy el a fizikai erő, fejben is tompul az ember és a passzok is pontatlanok.

Nem ezzel szoktátok megvédeni a rotálást, hogy kell az erő? Meg hogy frissnek kell lenni, és ezért a rotálás?
Nem tudom,csak kérdem..


Sokadszor bizonyosodik be, hogy ez a Roberto,Matyiő,Digne,Gomes,Rafinha vonal max egy középcsapatba férne el. Hozzájuk csapthatjuk jelenlegi formájukban Rakiticet is. Ezekből 1-2 embert bírna el normál esetben a csapat, de amikor már ők vannak többségben, az ezt eredményezi.
Egyszerűen szét vagyunk esve, és bajok vannak a fejekben is, nem csak az edzőjében.
Messi is a végén...beverte, majd lehorgasztja a fejét.
Most vagy a psg elleni zakó fogta meg, ami a jobbik eset lenne, vagy tényleg hatalmas problémák vannak az öltözőben. Jó sose volt az a feszítek, meg leszolizom a hitvány testem, aztán pózerkedek (értsd cé) gólöröme, visszafogottabb ő ennél de ez túlzás volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2017.02.19. 22:49:25

Nézzük a jó oldalát..Szinte biztos h ennél gyengébben már nem játszhatunk.. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára D.i.N.h.O 2017.02.19. 22:50:55-kor.
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.02.19. 22:46:28

Ha csak valami eszméletlen csoda folytán nem ejtjük ki a PSG-t, remélem Enrique rögvest ki lesz penderítve. Ha továbbmegyünk, elég ha év végén lép le.

Óriási baj van jobb hátvéd poszton s a komplett középpálya sírás.
més que un club
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.19. 22:46:14

A tizenegyesen szerintem nem lehet vitázni, ettől függetlenül tré meccs volt. Ismét :-(

Na gyorsan át a sport2re.... Barca Lassa remélem lehozza
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MQuCsabi 2017.02.19. 22:46:52-kor.
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2017.02.19. 22:45:30

Azt hittem most lesz a PSG elleni visszavágó, azért pihennek ennyire a pályán. Na sebaj, remélhetőleg a hétvégi meccsre meglesz az eredménye.
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2017.02.19. 22:44:35

Kamu játékkal, kamu tizenegyessel nyertünk egy lelkes ellenféllel szemben: borzalmas volt ismét nézni amit műveltünk. Semmiféle változást nem láttam, és nem véletlenül hallatszott néhány - nem biztos, hogy - kósza füttyszó.
#-o
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.19. 22:43:26

Szánalmasan gyenge produktum, ennyit arról, hogy flegmán nyilatkozgat a vezetőedző, miközben otthon a Leganes ellen csak azért nem X, mert kaptunk egy büntetőt. Lucho kézen fogva mehet AG-vel, Matyival amerre akar, én elég sokáig nem mondtam irányába semmit, de ez amit ma megint kaptunk, hát siralmas..
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1603
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.02.19. 22:42:12

Van egy hetünk felkészülni arra, hogy ne nagyon verjen el minket az Atma, csak picit. Remélem sikerülni fog
94:39 6 - 1
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.19. 22:41:47

Csak lehoztuk, ilyen nagy verés után, én ennek azért tudok örülni. Roberto teljesen szétesett fejben, már a Tico ellen az a kiállítás is ezt jelzi szerintem. Befelé cselezek? Ne már.

Szavak nincsenek, iszonyat gyenge fizikai állapotban is vagyunk....Ahogy halad az idő veszítünk párharcokat és nem érünk oda. De szerencsére csak belőtte Messi a tizit is mikor nagyon kellett. Lehet itt jönni, hogy most rotálás vagy sem, de azt látom, hogy nem megy a futás, s ahogy megy el a fizikai erő, fejben is tompul az ember és a passzok is pontatlanok.

Nem tudom mi van azzal, hogy esetleg tudunk valakit hozni jhv pozícióba, elgondolkodtató, hogy nem sok ilyen meccsünk lesz, ahol esetleg lehetett volna gyakorolni a Roberto nélküli játékot. Ez most a meccsen kívül mondom, hogy ezzel is foglalkozni kellene, mert pislogni fogunk az utolsó hetekben, hogy na akkor hogyan álljunk fel a kupadöntőn.

Vannak gondok, de nyertünk, s fontos győzelem. Atletico ellen ez kevés lesz, de a remény még él.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.19. 22:26:46

Nem bánnám ha már ma felállna, bírom a búráját, de látszik hogy belefásult már.

Jöjjön akár nyárig valaki, bárki akinek legalább kis elképzelése van hogy mit kéne változtatni, lesz rá minimum 3 hónap kísérletezési idő...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2017.02.19. 22:23:10

Nem bírják az edzőt, buktatnák már szerintem...
Kép
Válasz küldése