Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2022.10.24. 09:27:10

nem vesztett szinte semmit Fati, el van szállva magától ennyi a történet. Nagy az arc, önző is. Egy kis alázat kéne.
Szerk: szerintem ellőttük a puskaport és szerdán megint semmi nem fog bemenni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.24. 09:08:51

Igen, sajnos pont azokon a meccseken hozott gyenge teljesítményt a csapat, ami fontos lett volna (Inter, Madrid). Ez sajnos ráhatással lesz az idényünkre, mert lehet emiatt a 2 gyenge hét miatt kiesünk a BL-ből és futhatunk a Madrid után. Ezzel a játékkal mind a 3 meccs meglehetett volna.
Azt nem értettem, hogy ha Torres kezd formába lendülni, miért nem kezdett? Ill. Raphinha az utóbbi meccseken tényleg nagyon gyenge volt, de most meg teljesen el van felejtve.
Fati meg... sajnos úgy néz ki, elvesztette azt a lendületességet, dinamizmust, robbanékonyságot, ami a sérülés előtt jellemezte. Akkor olyan gyorsan tudott kapura fordulni, sokszor ütemtelenül rálőni, gólokat szerezni, most meg sokszor lassú, körülményes ehhez képest. Persze az is lehet, hogy nem mer, félve a sérüléstől, nem tudom, de 2 éve még az új Messinek kiáltotta ki mindenki, most meg kb. egy jó Ferran Torres szintjén van. Ami nem rossz, csak önmagához képest...
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.10.24. 08:42:08

Subinho írta:
2022.10.24. 06:22:11
Nagyot ment a csapat megint!
Kicsit későn, nem? Na persze szerdán a Bayernt is meg lehet verni, az igazi skalp lenne! Kíváncsi leszek Lewa lerázza-e az átkot magáról. Vagy az Inter ellen meg is tette? Mondjuk a clasicon nem úgy tűnt.
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.10.24. 07:01:40

Subinho írta:
2022.10.24. 06:22:11
Nagyot ment a csapat megint! Külön öröm, hogy Ferran és Dembelé is összekapta magát. Farinak valahogy az nem megy mostanában, ami az erőssége volt, a gólérzékenység. Kessié játszott, de igazából nem találjuk a posztját. A Milannal ilyen box to box kp volt, hatalmas munkabírású, mindenhol ott volt. Nagyon bírtam a játékát, még a hosszú hajú időszakában. Mint Rakitic amikkor idekerült. Most valahogy nem jön át, mit akarunk vele kezdeni.
De Jong megint baromi jó volt, jó lenne ha bent ragadna a kezdőben.
Roberto-t is illik megemlíteni, nagyot játszott, sajnálom a sérülését, remélem nem komoly!
Remélem a Bayern ellen is kitart a lendület az Inter meg pontot veszít.
Fatinál azt érzem, hogy még nem 100%-os intenzitással fut, emiatt nincs annyi ideje a helyzetekben sem.
Vödör Sanyit se hagyd ki a jók közül. Ő tusakodott a fiatalabb Williamssal.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.24. 06:22:11

Nagyot ment a csapat megint! Külön öröm, hogy Ferran és Dembelé is összekapta magát. Farinak valahogy az nem megy mostanában, ami az erőssége volt, a gólérzékenység. Kessié játszott, de igazából nem találjuk a posztját. A Milannal ilyen box to box kp volt, hatalmas munkabírású, mindenhol ott volt. Nagyon bírtam a játékát, még a hosszú hajú időszakában. Mint Rakitic amikkor idekerült. Most valahogy nem jön át, mit akarunk vele kezdeni.
De Jong megint baromi jó volt, jó lenne ha bent ragadna a kezdőben.
Roberto-t is illik megemlíteni, nagyot játszott, sajnálom a sérülését, remélem nem komoly!
Remélem a Bayern ellen is kitart a lendület az Inter meg pontot veszít.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.23. 21:15:30

Duplaszűrőzni akart, hogy DJ-nak nagyobb szabadsága legyen előre, és hogy jobban biztosítsunk a harmatos védelem előtt. Értelme van, aztán majd elválik, bejön-e...

Ennyi támadó között mondjuk Pedrit a balszélen akkor sem értem, mikor ő a legnagyobb hulla.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.23. 21:00:15

Saviola írta:
2022.10.23. 20:37:41
valaki lenne kedves és elmagyarázná nekem, miért jó nekünk ez a felállás, azon kívül, hogy a tolókocsis buszkeccet játszatni kell?
Megválaszoltad a kérdésed.
De lássuk meg, mi sül ki ebből, alapesetben van ráció egy stabilabbnak szánt kp-ban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.23. 20:53:27

Saviola írta:
2022.10.23. 20:37:41
valaki lenne kedves és elmagyarázná nekem, miért jó nekünk ez a felállás, azon kívül, hogy a tolókocsis buszkeccet játszatni kell?
Xavi megmondta h a bilbao nagyon fizikalis csapat, nalunk buszkecc az ero :^o
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.10.23. 20:37:41

valaki lenne kedves és elmagyarázná nekem, miért jó nekünk ez a felállás, azon kívül, hogy a tolókocsis buszkeccet játszatni kell?
,,Azt hitted, hogy mi történt."
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.23. 20:31:57

Reméljük, hogy Xavi tudja, hogy miért teszi fel ezt a fura kezdőt. Végül is csak jobban ért hozzá. Azért nem megnyugtató számomra. Ez egy elég fontos meccs, valami teljesen újjal nem most kéne próbálkozni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.23. 20:22:09

442 gyémánt adná magát, de nem fogunk szélsők nélkül játszani. Nem tudom miért pont egy bilbao ellen kell 4 kp-sal bohockodni. Talan egy eloszezon meccsen alltunk fel igy utoljara
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.23. 20:20:45

MatyiG írta:
2022.10.23. 20:17:36
Busquets meg "mélységi irányít" ( :lol: :lol: ) majd.
Ez amúgy miért/mitől vicces? Komolyan kérdezem.
mert nem csinált ilyet, kb soha.
kontrollálja a meccset talán megfelelőbb kifejezés lenne.
mindig mosolyt csal az arcomra, amikor így nevezzük, hogy mélységi irányító.
ez akkor terjedt el nála, amikor már a legnagyobb védői is rájöttek, hogy vkp-nak nem elég már.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.10.23. 20:17:36

Busquets meg "mélységi irányít" ( :lol: :lol: ) majd.
Ez amúgy miért/mitől vicces? Komolyan kérdezem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.23. 19:54:30

Hát ez vagy marha jó lesz, vagy terített betli:D

gondoltam, hogy még egy meccset nem fog padon kezdeni Busquets, de hogy mi akar majd lenni ez a kp, az érdekes.
vagy Pedri vissza a Koeman taktikához, balszélső lesz? :lol:
na mindegy, nyerjünk valahogy, az a lényeg.
FCBsteve írta:
2022.10.23. 19:51:04


S.Roberto, EG és Busi a gyors emberek ellen??? :shock:
Hát Xavi nem úgy gondolkozik mint mi:D
Sose érdekelte legyen az bármilyen edző itt, hogy az ellenfél mit focizik, mi nyomjuk a tikitakát, tartsuk a labdát, Busquets meg "mélységi irányít" ( :lol: :lol: ) majd.

Az a védelem elég gáz egyébként, de imádkozzunk, hogy EG ma nem fog max csak 1 gólt összehozni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.23. 19:51:04

bence0330 írta:
2022.10.23. 16:17:12
Chino írta:
2022.10.23. 16:11:44
Szerintem Xavi inkább biztosra megy és MA-t teszi ki balra, középen én Busquets-Gavi-De Jong kp-ra tippelek.
Ha Williams-éket sikerül kikapcsolni jó esélyünk van egy több gólos győzelemre is.
Gavi meg megeheti Sancet-t reggelire, ahogy Parejot tette. Dembélé párja kérdés számomra.
Alonso-t nem véletlenül hívták Alonslow-nak Angliában. Busquets szintje kb. Nico rágyújthatna, miközben lefutja... Baldénál idei ligarekord 35.44km/h sebességet mértek a Reál ellen amúgy, mikor Valverdével tartott egy sprintet (aki elvileg a liga leggyorsabbja). A sebesség miatt gondolnám, hogy most ő lesz ott, és abban sem vagyok biztos, hogy Alonso nem lesz ott középen...
Dembélében sem vagyok biztos. Fura kimondani, de Torres ebben a pillanatban mintha jobb lenne. :O Kicsit az ő dicsérete is, de inkább a francia formahanyatlása miatt. Hacsak nem kerül be balra óvatosságból Fati helyére.

Még annyi, hogy ha Pedrit tényleg kirotáljuk végre, akkor Gavit nem bulldogként küldeném be, hanem abban a szerepben, amit a válogatottban (meg valamennyire múlt ősz elején) töltött be Pedri hiányában, foglalkozzon akkor többet az előrejátékkal. Persze foglalkozik amúgy is vele, de azért úgy sok marad a lábában.
S.Roberto, EG és Busi a gyors emberek ellen??? :shock:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.23. 19:47:21

Ez mi lehet? 4-3-1-2 Pedrivel két támadó mögött...? Vagy 4-2-2-2? Vagy nem értem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2022.10.23. 19:43:51

Ter Stegen-S.Roberto, Kounde, Eric Garcia, Balde-Busquets, De Jong, Pedri-Gavi, Lewandowski, Dembele
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.23. 19:16:39

Meglepődnék, ha Pedrit éppen egy hazai Bilbao elleni meccsen pihentetné Xavi, hacsak nem egyéb nyomósabb oka lenne ennek.
Ha egészséges, akkor mindenképp Bellerínt látnám szivesebben jobbhátvédként.
Középpályán nem változtatnék.
Előre szerencsére kellemes gond akár lesz változás, akár nem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.23. 16:17:12

Chino írta:
2022.10.23. 16:11:44
Szerintem Xavi inkább biztosra megy és MA-t teszi ki balra, középen én Busquets-Gavi-De Jong kp-ra tippelek.
Ha Williams-éket sikerül kikapcsolni jó esélyünk van egy több gólos győzelemre is.
Gavi meg megeheti Sancet-t reggelire, ahogy Parejot tette. Dembélé párja kérdés számomra.
Alonso-t nem véletlenül hívták Alonslow-nak Angliában. Busquets szintje kb. Nico rágyújthatna, miközben lefutja... Baldénál idei ligarekord 35.44km/h sebességet mértek a Reál ellen amúgy, mikor Valverdével tartott egy sprintet (aki elvileg a liga leggyorsabbja). A sebesség miatt gondolnám, hogy most ő lesz ott, és abban sem vagyok biztos, hogy Alonso nem lesz ott középen...
Dembélében sem vagyok biztos. Fura kimondani, de Torres ebben a pillanatban mintha jobb lenne. :O Kicsit az ő dicsérete is, de inkább a francia formahanyatlása miatt. Hacsak nem kerül be balra óvatosságból Fati helyére.

Még annyi, hogy ha Pedrit tényleg kirotáljuk végre, akkor Gavit nem bulldogként küldeném be, hanem abban a szerepben, amit a válogatottban (meg valamennyire múlt ősz elején) töltött be Pedri hiányában, foglalkozzon akkor többet az előrejátékkal. Persze foglalkozik amúgy is vele, de azért úgy sok marad a lábában.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.23. 16:11:44

bence0330 írta:
2022.10.23. 15:51:21
Cseri írta:
2022.10.23. 15:32:26
Az az érzésem, hogy mai lesz az egyik legkeményebb hazai meccsünk a ligában. Nagyon dinamikus focit nyom a Bilbao, ami nekünk nem szokott ízleni. A Williams tesók nagyon ádázak, Ernő bá' az itteni, - hogy is mondjam- vegyes megítélése ellenére egy felkészült, rutinos edző, aki belülről is ismeri a klubot, meg a ligát. Észnél kell lenni, mert könnyen ugorhat a hazai veretlenség is...
Hát igen. És két ilyen villámléptű játékos ellen pont nagyon fog hiányozni Araujo/Christensen, még szerencse, hogy Koundé harcképes, de akárki is lesz a párja, az egy csiga. 1-2 gólt biztosan kapunk tőlük, megint az lesz a kérdés, hogy mennyire leszünk impotensek elöl.
A balszélt most gondolom mindenképp Baldé kapja.
Szerintem Xavi inkább biztosra megy és MA-t teszi ki balra, középen én Busquets-Gavi-De Jong kp-ra tippelek.
Ha Williams-éket sikerül kikapcsolni jó esélyünk van egy több gólos győzelemre is.
Gavi meg megeheti Sancet-t reggelire, ahogy Parejot tette. Dembélé párja kérdés számomra.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.23. 15:51:21

Cseri írta:
2022.10.23. 15:32:26
Az az érzésem, hogy mai lesz az egyik legkeményebb hazai meccsünk a ligában. Nagyon dinamikus focit nyom a Bilbao, ami nekünk nem szokott ízleni. A Williams tesók nagyon ádázak, Ernő bá' az itteni, - hogy is mondjam- vegyes megítélése ellenére egy felkészült, rutinos edző, aki belülről is ismeri a klubot, meg a ligát. Észnél kell lenni, mert könnyen ugorhat a hazai veretlenség is...
Hát igen. És két ilyen villámléptű játékos ellen pont nagyon fog hiányozni Araujo/Christensen, még szerencse, hogy Koundé harcképes, de akárki is lesz a párja, az egy csiga. 1-2 gólt biztosan kapunk tőlük, megint az lesz a kérdés, hogy mennyire leszünk impotensek elöl.
A balszélt most gondolom mindenképp Baldé kapja.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.23. 15:32:26

Az az érzésem, hogy mai lesz az egyik legkeményebb hazai meccsünk a ligában. Nagyon dinamikus focit nyom a Bilbao, ami nekünk nem szokott ízleni. A Williams tesók nagyon ádázak, Ernő bá' az itteni, - hogy is mondjam- vegyes megítélése ellenére egy felkészült, rutinos edző, aki belülről is ismeri a klubot, meg a ligát. Észnél kell lenni, mert könnyen ugorhat a hazai veretlenség is...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.21. 11:19:47

Akit szerintem ki kell emelni De Jong mellett az Koundé. Már a Real ellen is megmutatta, hogy milyen középső védőként épp hogy visszatérve egy komoly sérülésből, tegnap pedig már látványosan kijött a különbség, talán még Araujónál is biztosabb pont, bár más típusú játékosok.
Gyakorlatilag kivégezte a Villarreal támadóit. Emellett 80 passz 98 %-os pontossággal, amiből 6 hosszú labda, két labdaszerzés, az összes párharcát megnyerte, volt egy nagy mentése is és össz-vissz egyszer szabálytalankodott. Mindezt 78 perc alatt.
Araujoval brutálisak lehetnek, de ehhez kellene egy jó Bellerin. Számomra kicsit kérdőjel a srác, mert alapvetően egy iszonyatosan jó játékos. Az egyetlen kérdés, hogy mentálisan teljesen helyre tud/tudott-e jönni. Ha nem lett volna az a sérülése, simán top 5 lenne a posztján. Nem véletlen, hogy annyi egyéni címet nyert. Tavaly a Betisben nem hozott rossz szezont, de ha megközelítené a sérülése előtti formáját a poszttal nem kellene nagyon foglalkozni és Koundé is fixen maradhatna középen.
Talán segíthet az is, hogy "haza"került.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.21. 10:47:14

bence0330 írta:
2022.10.21. 10:20:08


Mondjuk szerintem ez volt az első meccs, mikor FDJ-t odatettük, és ténylegesen megmutatta, hogy mit tud ott (csúnyán eladott labdái amúgy neki is voltak).
Amit tegnap produkált, abban tényleg ég és föld a különbség Busquets és közte. Mivel eddig nem volt így (sőt, a Madridig az egyetlen gólt az ő labdaeladásából kaptuk, amikor amúgy sem játszott ott jól), ez most lehet, hogy elgondolkodtatja Xavit.
Gavit jól hogy kiemelted, múlt nyár óta Puig-szerű játékpörgetőből csináltunk egy Kantét, és azóta most láttam én is először, hogy elemében van ezzel a villámgyors passzjátékkal, amit tud, és hatalmas erőssége vol. Kb 1 évig nem mutatott ebből semmit.
Igen, kicsi a minta, de ez a jövő.
Ha akarunk valamit pl a következő szezontól, akkor egyértelmű, hogy mit kell erőltetni, és kit kell elfelejteni a kezdő pozícióban.
BL-ből kiesünk, bajnokságra lehet fókuszálni, itt meg belefér, hogy gyakoroltassuk ezt a hármast.

Azért emelem ki, mert tegnap szerintem is rászolgált a dicséretre. Nálam kb ez volt az első meccse, amikor el tudom ismerni, és konkrét hozzátevőleges értékeket mutatott.
Reméljük így marad, és akkor én is kevesebbet fogom elővenni.
(Bár tegnap is voltak olyan dolgai, amiért sose fogom kedvelni.)

Peter írta:
2022.10.21. 10:44:53


Már unalomig nyomtuk ezeket a kommenteket.
Nem lesz ez mindíg ilyen, mint a tegnapi első félidő, de legalább valami értelmes előremutató jövőkép.
hát igen, ez a lényeg.
Busquetsel nincs jövőkép, el kell felejteni mind stabil kezdő ember. Arra amire tegnap használtuk vállalható.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.21. 10:44:53

csababarca írta:
2022.10.21. 09:58:01
EGyértelmű mit kellene csinálni.
Már unalomig nyomtuk ezeket a kommenteket.
Nem lesz ez mindíg ilyen, mint a tegnapi első félidő, de legalább valami értelmes előremutató jövőkép.
Nem tudhatjuk, hogy Kessiével milyen terve lehet Xavinak, de nagyon kíváncsi lennék, hogyan illeszkedne ehhez a hármashoz akár fontos csereként, akár egy négyes középpályás sor esetén.
Nagy hasznát vehetnénk - amennyiben benne van az, amit hallottunk róla a leigazolása kapcsán -, ha nem csak időhúzó csere alternatívánk lenne, hanem beállása esetén hozzá is tudna tenni a játékhoz szükség esetén. Én sajnos nem láttam játszani a Milanban, így csak hírből tudok róla ezt azt.
Válasz küldése