Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
socio66

2013.03.31. 11:03:34

göndör írta:1. Meccs közben hallom, hogy Thiagót vinné az apja, miként ezt már korábban is kinyilatkozta. Csak már tenné meg végre. Nagyképű, felelőtlen játékos, számtalan hibát vétett meccsek során. Tudása max. a Barca B. szintjét üti meg.
az ilyen szélsőséges vélemények éppen annyira fölöslegesek, mint az őt kezdőbe követelők.
idén nem klappol nála valami, felelőtlen, flegma, nem lehet egyszerűen komoly feladatot rábízni, de ne írjuk már le ilyen fiatalon, mikor minden labdaérintésén látszik, hogy kivételes tehetség mocorog benne.
majd kiforrja magát.
göndör
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.06.11. 12:17:30

2013.03.31. 10:41:42

1. Meccs közben hallom, hogy Thiagót vinné az apja, miként ezt már korábban is kinyilatkozta. Csak már tenné meg végre. Nagyképű, felelőtlen játékos, számtalan hibát vétett meccsek során. Tudása max. a Barca B. szintjét üti meg.

2. Fabregas régóta nem nyújtja azt amit - állítólag - tud! A válogatottban sem.

3. Az meg egyenesen örjítő amit Alves a védelem bal oldalán produkál. Egy az egyben megoldja a feladatát de a helyezkedése az ellenfél egy kontratámadásánál borzalmas. Az elmúlt időszak kapott góljainak 30 %-a
ebből keletkezett. Nincs senki aki megtanítsa vele a helyes módot?
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.31. 10:16:37

Egyet aludva a meccsre, már a keddet várom. Ezt a lötyögést el kell felejteni, Zaragozának meg köszönetet mondani, hogy pontokat hullajtott a Madrid is.

A cserékkel igazából nem lehet baj, mert teljesen logikus volt a gyengélkedő Alexis helyett Villa, Iniesta a labdatartásra,valamint a középpálya stabilitására Busi.
Az már más kérdés, hogy az elméletileg jó döntések semmit nem értek, sőt Busi esetében kifejezetten károsnak mondhatóak.
Egy dolgon idegesítem még mindíg magam, hogy a védelem egy ilyen gyenge csapat ellen is katasztrófális volt. A liga egyik legkevesebb gólt lövő csapata a Celta, erre nekünk kettőt tudnak "verni"! Ráadásul a második gólunk után lelkileg és fizikailag is elkészültek, látszódott, hogy a 80. perc környékén már csak lézengtek a hazaiak.

A tippmixeim, ha nem vitte volna el, már hamarabb túltenném magam ezen a meccsen! :cry:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.03.30. 23:46:42

Így, hogy a Madrid nem tudott nyerni, akkor gáz nem történt a döntetlenünkkel. Legrosszabb esetben is, ha nyer hnap az Atma akkor ők lesznek a másodikok, és 1 ponttal, 12-re csökken az előnyünk, de érthetően már a matracosokhoz képest.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2013.03.30. 23:44:14

Haragudni nem tudok a csapatra. Válogatott szünet után, 3 nappal a BL meccs előtt az 1 pont is aranyat ér.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.30. 23:20:37

Azért azt nagyon bírom, hogy amikor Xavi játszik ő van lehúzva, hogy lassú, körülményes, rég nem az igazi, miért nem játszik Thiago a helyén stb., ilyenkor meg jaj mi lesz ha Xavi visszavonul, Cesc és Thiago sz.r stb.
Előfordul az ilyen meccs, várható volt hogy nem lesz gála, örüljünk, hogy a Real is botlott és maradt a különbség. Van még javításra idő.
A cserék pedig teljesen logikusak és érthetők voltak (talán Villa esetében nem) a gond csak az, hogy nagyon rossz mentalitással, motiválatlanul szálltak be a játékba, még Ini is akire ez nem jellemző.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.30. 23:17:50

max deulofeu-t lehetett volna még a végén, én hoztam is volna, de ez mondjuk érthető, hogy nem akartak vele kísérletezgetni.
mondjuk 2-1-es állásnál a 80. perc körül jöhetett volna ő is simán.
például tello, vagy akár messi helyett.
mivel a celtának ki kellett jönnie a gólszerzés érdekében, neki és tellonak is nagy területei lettek volna, mind a két szélre képtelen lett volna figyelni a vigo.

jó, értem én, hogy a cesc-busquets cserével a két vkp-s stabilitást akarta megadni roura, hogy szépen csorgassuk le 2-1-el, de ez rossz választás volt.
persze utólag okos az ember, de legjobb védekezés a támadás, nem kellett volna se visszavenni, se visszafele cserélni.
vagy deulofeu kellett volna, vagy pedig ha már busquets, akkor song helyett.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.30. 23:16:52

visszatért a Barca a második Milan meccs előtti szintre. tele bűn rossz egyéni teljesítményekkel, hibás összeállítással, rossz felfogással. rosszak: Fabregas, Sanchez, Thiago, Pique, de a cserék is mind. összeállítás: a régi nóta, gyenge ellenfél ellen egy legyengített gárda kezd, azután pakolják be a "javítást" későn, vagy hiába(mint ma) a felfogás: egy góllal vezetünk, lehet nagyképűsködni, ácsorogni, tessék lássék focizni. az eredmény : szükségszerű. persze lehet hogy le volt zsírozva a dolog, csakúgy mint a Madridnál....?!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.03.30. 23:08:36

Nagy jelentőséget én nem tulajdonítok a mai meccsnek. Lesz egy BL negyeddöntőnk kedden, amire az ellenfélnek eggyel több napja van felkészülni, a bajnokságban pedig tetemes az előnyünk egy botladozó Madriddal szemben. Érthető módon egy nagyon tartalékos kezdővel álltunk ki, amiből már következtetni lehetett arra, hogy nem lesz csodafoci. Mindemellett Messi egy olyan meccsről érkezett vissza Barcelona-ba, ami erőnlétileg elég sokat kivehetett belőle. Az alapcsapatunk többi "megmaradó" tagja pedig a keddi meccs miatt valószínűleg nem akart itt ma kiadni magából 70-80%-nál többet. Ezért nem hajtottak sem döntetlennél sem 2-1-nél.
A problémát inkább ott érzem, hogy ha Xavi-Iniesta duó nincs a pályán, akkor a csapat széthullik. Elképesztő mennyiségű pontatlan átadást produkált ma Cesc és Thiago. Ezzel a teljesítménnyel pedig meg sem közelítik azt a szintet, amivel a kezdőbe verekedhetnék magukat. Ezen kívül egyikük sem képes összefogni a csapatot. Nagy problémák lesznek itt, ha Xavi egyszer visszavonul.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.03.30. 22:37:29

engem csak és kizárólag az iniesta, busquets, villa hármas idegesített fel. de főleg az első kettő. az a kép, amikor döntetlennél iniesta meg piqué egymás mellett áll és úgy kapják a labdát a saját térfelünkön, iniesta totyog valamit, aztán piqué fogja magát, elveszi a labdát és elindul ő előre. miközben ő egy védő és emellett kilencven percet lefocizott már, nem úgy, mint iniesta. mondom ezt úgy, hogy iniesta a kedvenc játékosom..

a tello, messi, alexis hármas tetszett, thiago + fabregas atomgyenge volt, song meg egy rohadt hullámvasút volt egész meccsen. bartra bizonytalan, de még így is bartra > piqué. alves szokásos, montoya átlag, elmentek mellette párszor, de sokat is szerelt.

a legrosszabb az volt, hogy most pont azok a játékosok kezdtek, akik lendületet tudnának vinni a játékunkba csereként. alexis, tello, thiago. mert akik bejöttek, azok még le is húzták a csapatot. max deulofeu-t lehetett volna még a végén, én hoztam is volna, de ez mondjuk érthető, hogy nem akartak vele kísérletezgetni.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.03.30. 22:30:59

sjd írta:Azért azt szögezzük le, hogy mielőtt Tello-t az egekbe magasztalnánk, hogy a bajnokság 19. helyezettjének rúgott egy gólt és adott ellenük egy gólpasszt, és általánosságban veszélyes volt. Ezt az érdemét nem is kisebbíteném, de tartok tőle, hogy amikor egy Atletico vagy egy PSG ellen kell majd hasonlót mutatnia, megint bele fog törni a bicskája.
Bele valószínű, de azért azt mutatja a gyerek, hogy a bajnokságban miután olyan eszméletlen versenyfutás nincs már, lehet szépen lehetőség adni neki, mondjuk éppenséggel Messi kárára is. (ilyen nem fog előfordulni)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.30. 22:25:05

Azért azt szögezzük le, hogy mielőtt Tello-t az egekbe magasztalnánk, hogy a bajnokság 19. helyezettjének rúgott egy gólt és adott ellenük egy gólpasszt, és általánosságban veszélyes volt. Ezt az érdemét nem is kisebbíteném, de tartok tőle, hogy amikor egy Atletico vagy egy PSG ellen kell majd hasonlót mutatnia, megint bele fog törni a bicskája.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.03.30. 22:23:33

Nagyon unom, hogy Alexis védelmében mindig ir valaki, hogy azért hajtott. Jó, hogy nem ült le. Nulla, amióta itt van egy nagy nulla. Csak a frizurája normális. Meg Villa szakálla. Mind a kettőt el kell adni, amig van egy vak ember aki megveszi Őket. Thiago és Fabregas is megálltak a fejlődésben, pedig kapnak lehetőséget. A védelem ? Magyar harmad osztály.
Fecó
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.30. 22:05:10

A mai nap értékelésénél 4 jó dolgot mindenképp ki tudnék emelni:
1. Abidal visszatért
2. Messi újra betalált
3. Tello eredményessége / az enyhén módosított taktika
4. Legrosszabb esetben (ha holnap nyer Atletico) is csak 1 ponttal kerülnek közelebb hozzánk az üldözők

Ezeken felül nehéz jó pontot találni.
A 3.pontra kitérve részletesebben, említsük meg, hogy Tello-val azért van lehetőség taktikai variálásra. Ezzel nyilván nem mondtam újat. Viszont nem mindig sikerül ezt megfelelően kivitelezni, vagy nem akarjuk így alakítani az eseményeket. Talán a sok pontatlanságnak és a középpálya iszonyú súlytalanságának köszönhetően (IS) viszont jobban látszott, hogy ez egy nagyon jó B-terv lehet az agresszívan letámadó csapatok ellen. Amikor nincs hely a középpályán, amikor Xaviék nem tudják kézben tartani a meccs irányítását és tempóját. Ezért tetszett, amit láttam - az eredmény kis szerencsével még pozitív is lehetett volna. Nem tudom, mennyire tudatos volt ez a fajta taktika, de tesztnek ez a meccs tökéletes volt erre.

Szomorúan állapítható meg viszont, hogy Xavi-nak továbbra sincs meg a helyettese sem Fabregas, sem Thiago személyében. Előbbi borzasztó rapszodikus teljesítmény nyújt és nem is tudott még mindig 100%-osan alkalmazkodni a Barca játékához, míg utóbbi nagyon flegma, és ekkora felelősséggel járó poszton ez nem megengedett. Azért bízom benne, hogy mindketten tudnak fejlődni 1-2 év alatt, főleg Thiago-ban, hiszen még fiatal, de mondjuk ki: vannak intő jelek.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.30. 21:56:49

Hál' Istennek a Real is botlott,így marad a 13 pont különbség.

Most már a Keddet várom.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.30. 21:33:40

Nem Ede72 írta:Tiago, Bartra, Alexis, Montoya nem üti meg a Barca szintet...ez már egy fél csapat. Egy ilyen meccsen, amin a legnagyobb gond a motiváció hiánya, nem bírunk el ennyi pótkocsit...18 pont elonyről el fogjuk érni, hogy a végén izgulni kell a bajnokságért...egyébként ha Tito NY-bol hazatért, miért nem tudott elmenni Vigoba??? Na mindegy kedden kell villantani, nem ma...
Bartra fél éve nem rúgott labdába meccsen, Alexist nem húznám le, harcolt, kereste a lehetőséget, de nem tudott helyzetbe kerülni, Montoya szintén elfelejtette már milyen is tétmeccsen focizni + nem is posztján játszott. Hogy nem Barca szint? nagyon tudok mosolyogni az ilyen kijelentéseken. Teszem hozzá Bartra még így is jobb volt mint Piqué.
Nem ezeket az embereket kell elsősorban elővenni. Fabregasnak sajnos a mai teljesítménye is olyan volt mint tavasszal általában. Ennek ellenére én nem írnám le. Megmutatta már nem egyszer, hogy nagyon jó teljesítményre képes és igenis illik a csapatba. én leginkább a cserékben csalódtam. Megértem hogy fáradtak stb. de sajna több kárt okoztak mint hasznot kis túlzással. Villa ért egyáltalán labdába? Ini is rengeteg labdát eladott.
Mindent összevetve nem történt katasztrófa, gratulálni kell a Vigonak, kis szerencséjük is volt, de tettek ezért az X-ért.
Abban egyetértek hogy Tello jól játszott, de rengeteg támadás elhalt nála, nagyon sokszor rossz megoldást választott pedig tiszta gólhelyzet kerekedhetett volna belőle. Nem lehúzni akarom, de túlzásokba sem kell esni. Lehet, hogy Alexis veszélytelenebb volt kapura, de rengeteg kontrát megakadályozott, ami a másik szélről nem mondható el.
Illetve a koncentrációhiány nagyon látszódott, nem véletlenül kerültünk vagy 15x lesre.
Biztos vagyok benne, hogy Párizsban nem ilyen játékkal rukkolunk elő.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.30. 20:57:56

sjd írta:Nézd, nekem az a bajom, h Fabregas-nál alapvetően taktikai problémák vannak, amiket le is írtam, meg 2-3 hete mondtam, h egyszerűen 0 előrejátékot mutatott. Messiről, Iniről tudom, h ha akarnak játszani, akkor tudnak, Cescnél komolyabb bajokat látok.
Igazából érthetetlen a pali, mert tényleg úgy néz ki, hogy ősszel játszatni kell, tavasszal meg pihentetni. Nem akarom bántani, mert biztos vagyok benne, hogy Ő is tehet róla, de a csapat nem miatta játszott úgy, ahogy. Ha csapatszinten jók vagyunk, ő is feljavul(hat). Fölösleges minden meccs után osztani szerencsétlent, mert így jobb nem lesz. Míg amellett meg elmegyünk, hogy a többiek is milyen borzasztóan gyengék. Kicsit olyan érzésem van, hogy kicsit divat lett Fabregast szidni. Ezen kéne egy icipicikét változtatni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.03.30. 20:54:41

Yokozuna írta:A rossz cserék miatt ment el a két pont. Hogy ez a kék csapat két gólt tud rúgni, az hihetetlen. Az jó volt, hogy kiket cserélt le, mert Alexis megint nulla volt, Fabregas teljesen veszélytelen kapura, Thiago sem tündökölt. Roura nem tudhatta, hogy a behozott emberek ilyen gyengék lesznek. De én előre Deulofeut hoztam volna, és Busi sem hiányzott. Tellonak hányszor kell még bizonyítania, hogy a legjobb csatárunk, és milyen kár, hogy nincs Cuenca.
Lassan elérjük, hogy megint szó lesz a Real bajnoki esélyeiről. Valamit ki kéne találni a védelemben, mert egy ilyen csapattól két gólt kapni, az nem elfogadható. Összességében Messi, Tello, Song és Pinto nyújtott csak elfogadhatót.
Cuenca? Az ajaxban is kispadon csücsül...nagyjából annyira bosszant, mint anno Bojan, meg most Thiago...örülök hogy megszabadultunk tőle...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.30. 20:52:05

Barcaman1993 írta:
sjd írta: Pedig Fabregasnak jelen formájában nincs keresnivalója a csapatban.
Ezt nem is vitatom. Csak úgy van állandóan megtalálva, mintha a 10 csapattársa élete formáját futná, ő meg csak lehúzná az egészet.
Nézd, nekem az a bajom, h Fabregas-nál alapvetően taktikai problémák vannak, amiket le is írtam, meg 2-3 hete mondtam, h egyszerűen 0 előrejátékot mutatott. Messiről, Iniről tudom, h ha akarnak játszani, akkor tudnak, Cescnél komolyabb bajokat látok.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.03.30. 20:51:23

Tiago, Bartra, Alexis, Montoya nem üti meg a Barca szintet...ez már egy fél csapat. Egy ilyen meccsen, amin a legnagyobb gond a motiváció hiánya, nem bírunk el ennyi pótkocsit...18 pont elonyről el fogjuk érni, hogy a végén izgulni kell a bajnokságért...egyébként ha Tito NY-bol hazatért, miért nem tudott elmenni Vigoba??? Na mindegy kedden kell villantani, nem ma...
Avatar
szizol
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.01.18. 12:41:08

2013.03.30. 20:50:32

A spanyol bírói testület határozata értelmében a Fc Barcelona Spanyol bajnoki mérkőzésein egy olyan, különleges, de még tesztelés alatt álló, sípot kell használnia a játékvezetőknek, ami minden körülmények között néma kell, hogy maradjon, ha a Barcelona az ellenfél tizenhatosán belül jár, kivéve, ha az épp aktuális csapat javára kell ítéletet fújni.
Ezt a szerkezetet, már az UEFA is több ízben tesztelte, sikeresen.
A hírre reagálva néhány spanyol élvonalbeli játékos, fontolgatja, hogy ezen túl sport kocsijával üti el a tizenhatoson belül, futkározó Barcelona játékosokat, ezáltal kitapasztalva a rendszer esetleges hiányosságait, meg amúgy is olyan rohadt gyorsak, könnyebb utolérni őket egy jó verdával.
A Barcelona tiltakozása miatt, a testület továbbra is tartani fogja magát a 4 szabálytalanság két sárga egy piros átlaghoz, ami a gránát vörös klub játékosait illeti. Természetesen az ellenfél játékosai is megkapják a maguk megérdemelt büntetését 20-22 szabálytalanság után. Azonban továbbra sem lehet azért ilyen csúnyán beszélni a bíró urakkal, mert úgy jártok, mint Valdes.- közölte a szervezett szóvivője, majd azzal folytatta, ha meg tanulnának olyan szépen beszélni a kollégákkal, mint Mr. Mourinho, akkor az is lehet, hogy nem tesztelnék ezt a rendszert és akár olyan sok tizenegyest is kaphatnának, mint a Real Madrid. Mr Mourinho azt is megmondta, hogy „ezek” feldobják magukat, tehát nekünk kötelességünk ezt figyelembe venni. Amúgy meg nem, hogy azzal törődnének, hogy ne kapjatok 2 helyzetből három gólt, Foglalta össze mondandóját a szóvivő.

Már régóta ezek az érzéseim a meccseinkkel kapcsolatban, némi iróniával. :) Ma szerintem ilyen tartalékosan sem voltunk rosszak, de le kell zárni időben a meccseket egy döntő góllal.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.03.30. 20:50:30

A rossz cserék miatt ment el a két pont. Hogy ez a kék csapat két gólt tud rúgni, az hihetetlen. Az jó volt, hogy kiket cserélt le, mert Alexis megint nulla volt, Fabregas teljesen veszélytelen kapura, Thiago sem tündökölt. Roura nem tudhatta, hogy a behozott emberek ilyen gyengék lesznek. De én előre Deulofeut hoztam volna, és Busi sem hiányzott. Tellonak hányszor kell még bizonyítania, hogy a legjobb csatárunk, és milyen kár, hogy nincs Cuenca.
Lassan elérjük, hogy megint szó lesz a Real bajnoki esélyeiről. Valamit ki kéne találni a védelemben, mert egy ilyen csapattól két gólt kapni, az nem elfogadható. Összességében Messi, Tello, Song és Pinto nyújtott csak elfogadhatót.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.30. 20:46:05

sjd írta: Pedig Fabregasnak jelen formájában nincs keresnivalója a csapatban.
Ezt nem is vitatom. Csak úgy van állandóan megtalálva, mintha a 10 csapattársa élete formáját futná, ő meg csak lehúzná az egészet.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.03.30. 20:44:22

Barcaman1993 írta:
Gokuci írta:Egyrészt, mert Fabregas számomra ma végérvényesen bebizonyította, hogy semmi keresnivalója ebben a csapatban.
Csak sikerült megtalálni. Kíváncsi voltam ki lesz az első. Rém gyenge volt, de pl. Thiagot meg se említed, akinek a 2 emlékezetes megmozdulása az volt, amikor 2x a térfelünk közepénél eladta a labdát. Nem akarom Fabregas válláról levenni a "semmit", de egy ilyen meccsen nem volt nehéz elvegyülni. Tello jó volt és Song is. Messinek voltak szép megmozdulásai, de a többiekhez nem fűznék kommentárt, mert nem lenne szép.
Nem vettem elő Thiagot, mert nem egy fél éve nyújtja ezt a teljesítményt.
Fabregason már akaratot sem látok.
Pofázik, sárgát kap, színészkedik, eladja a labdákat és borzasztóan lassan mozog a pályán...
KB mint egy pótos ifa.
Nagyon remélem, hogy nem sokáig kell nézni ezt a szenvedést.
Deconál éreztem ilyet legutóbb...
Jó volt, szép volt, de elég volt, köszönjük!
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.30. 20:42:11

Barcaman1993 írta:
Gokuci írta:Egyrészt, mert Fabregas számomra ma végérvényesen bebizonyította, hogy semmi keresnivalója ebben a csapatban.
Csak sikerült megtalálni. Kíváncsi voltam ki lesz az első.
Pedig Fabregasnak jelen formájában nincs keresnivalója a csapatban. Feltolja magát Messi mellé, gyakorlatilag megjátszhatatlan, ráadásul pont azért, mert neki kéne segítenie kihozni azokat a labdákat, amik nem jutnak el hozzá. Iniesta ilyet soha nem csinál, ő ha arról van szó, simán visszalép a félpályáig, h ne Xavinak/Thiagonak kelljen ott 3 védő gyűrűjében szenvedni. Ha megpróbálna kicsit mélységben játszani, akkor simán jó lenne ez, de így semmi hasznát nem vesszük, még egy ballaszt ott elöl.
Válasz küldése