Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.26. 17:17:05

Én csak azért nem tartalékolnék annyira, mert egy majdnem full B csapattal való kiállás esetén nagyobb eséllyel veszítünk pont(ok)at, ami a játékosok lelkiállapotára a Bayern elleni crushing defeat után még inkább negatív hatással lehet - ami pedig tovább csökkentené a továbbjutásra való (amúgy is nagyon erősen a nullához közelítő) esélyünket.

Másik lehetőség, hogy nagyjából az a csapat játszik, mint a Bayern ellen, aztán a visszavágóra benyomjuk Thiagót, Tellót, Songot, Montoyát, Deulofeut, minden mindegy alapon. :D

Egy kis nosztalgia: Barça-gólok Bilbaóban
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... _vOK5hHBR4
Gudjohnsen + Abi :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.26. 16:42:02

sörvirsli írta:Holnap ugye bajnoki,vélemények?
Ki játsszon,ki ne?
A legkeményebb csapattal (van nálunk jelenleg ilyen?) álljunk ki vagy B csapattal?
Hiszünk a csodában vagy a bajnokságra koncentráljunk?
Szerintetek?
Nincs veszteni valónk, remélem rotálunk.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.26. 16:06:00

Holnap ugye bajnoki,vélemények?
Ki játsszon,ki ne?
A legkeményebb csapattal (van nálunk jelenleg ilyen?) álljunk ki vagy B csapattal?
Hiszünk a csodában vagy a bajnokságra koncentráljunk?
Szerintetek?
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.21. 20:51:38

A szurkolós témához: Nem tudom, hogy jelenleg hogyan áll a helyzet, de Laporta anno kitiltotta a Boixos Noist, konkrétan az ultrákat. Volt szerencsém nekem is élőben látni Barca meccset a Camp Nouban, de én semmilyen jelét nem láttam, hogy jelen lennének. Gondolom ez a tiltás még mindig helyben lehet. Nyilván a többi szurkolótól is lehetne igazi szurkolást várni, de gondoljunk csak bele, hogy az NB1-ben is igazán a B közép szokta az alaphangulatot adni.Ez egy kulcskérdés sztem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.21. 16:51:54

Mögötte igazán csak Montoya volt, aki a baloson nem túl hatékony a támadások segítésében, Tello viszont folyamatosan üresen volt de 1 vs 1-ben szinte egyszer sem tudott a védők mögé kerülni vagy veszélyhelyzetet kialakítani, szóval az a szél egy az egyben nulla volt. Ini próbálkozott, volt távoli lövése de a harmadik védőn mindig fennakad. Nem az volt az igazi gond, hogy nincs megjátszató ember, hanem ezzel a kettős fallal nem tudtunk mit kezdeni. Amikor sikerült helyzetbe kerülni, akkor pedig kihagytuk. Villa egymaga lőhetett volna három gólt. A Levante nem hagyott egy kis rést sem, az elejétől kezdve 0:0-ra játszottak. Ezért lett volna létfontosságú belőni a tizit, mert akkor legalább kicsit kimozdultak volna és nem egy kézilabda meccset kellett volna nézni.
Lehet, hogy a Bayern bucira verte a Hannovert, de -bár nem láttam a meccset- nem hiszem, hogy ellenük is ezt játszották volna. Itt ők s ehintettek volna 4-et 5-öt, ebben nagy összegbe mernék fogadni, úgyhogy ne ezt tekintsük kiindulási alapnak az keddi meccs előtt.
Forca Barca!!!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.04.21. 13:49:28

Tegnap a szokásos helyzet volt: alig futunk, az ellenfél pedig betömörül. Nagyjából a 75.perctől kezdve vettük komolyan a meccset.
Először azt hittem, konstrukciós hiba az, hogy Tello és Alves szinte nulla támogatást kapnak a széleken, illetve hogy Villa-hoz nem jut el labda, de aztán a végére tisztán látszott, hogy itt bizony nem a szerkezettel voltak gondok, hanem a futással.
Ezen már elbuktunk egy spanyol kupa-elődöntőt, és majdnem egy BL-t is. Zavaró tényező ez, mert normál esetben a tudásunk alapján mindenkit vernünk kéne szinte simán, de újfent bebizonyosodik, hogy akarat és futás nélkül ritkán elegendő a tudás és a zsenialitás.

A Bayern nyilván sokkal jobb csapat, mint a Levante, de talán annyiban könnyebb dolgunk lesz ellenük, hogy nem tudnak jól betömörülni. Ám arra azért ügyelnünk kell majd, hogy a Bayern állandó nyomást fog gyakorolni ránk, és akár az is megeshet, hogy a labdabirtoklásban közel egyenlő szint fog megmutatkozni.

A szurkolók kapcsán pedig egyetértek a többséggel: elég halovány a biztatás összevetve mondjuk az angol vagy a német bajnoksághoz képest. (mondjuk legalább sokan mennek ki, ami jót tesz a klubnak pénzügyi tekintetben)
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.21. 13:23:34

Lionel85 írta:
tossademar írta:Lionel 85:
"De azért csúnyán pofánverték a szurkolòkat ezzel a teljesítménnyel."

Valóban így van, egyetértek, DE!
Véleményem szerint a szurkolók is csúnyán pofánverik a játékosokat, ezzel az ej-haj "vehemens" szurkolással. Ezen mindíg kiakadok, hogy általában olyan csend van a stadionban 60-70-80-90 ezer szurkolóval együtt is, hogy hallani lehet a játékosok beszólásait. Nem értem. Minden meccsen úgy kellene bíztatni szurkolni, mint ahogyan azt tették a Milan ellen.

Volt szerencsém már párszor a helyszínen is megnézni egy-egy Barca meccset, sőt tavaly a Barca - Real szuperkupa döntőn is ott voltam, és ez a szurkolás amit a TV-ben látunk sajnos valós. Vagyis nem arról van szó, hogy nem hallatszik annyira a képernyőn keresztül, hanem nincs is.

Komolyan mondom, írom, hogy magyar női Barca drukkerként jobban teljesítettem, mint bármelyik culé.

Miért, miért, miért???????

Száz szónak is egy a vége ez a szurkolótábor sokkal jobban is kitehetne magáért.
Nekem is már nem egy meccsen feltűnt, hogy sajnos a szurkolók sem végzik megfelelően a dolgukat. Elég durva, hogy a képen azt látni, szinte teltház van, de a hangon ezt nem érzékelni. Valamelyik vezetőnk mondta is egy meccs előtt, hogy a csapatot azért buzdítani kéne, nemcsak csöndben nézni az eseményeket.
Így van, én most a Barca - PSG meccsen voltam és óriási élmény volt meg minden az már biztos, de a "szurkolás" valóban ilyen. Tulajdonképpen kijelenthető hogy nincs összehangolt, komoly szurkolás a Nou Campban. Elmondom mi volt, az volt hogy ott ült 96ezer ember akiknek egy jó része külföldi Barca fan mint én is voltam, ezek nyílván nem fognak bevezényelni a többieknek, van jópár öreg bérletes, ők aztán nem fognak ordítani, meg vannak a fiatal-középkorú katalán drukkerek, na közülük néha valaki beindul és akkor pár embert magával ragad, akkor van némi "Barca, Barca", de hamar vége.
Az a pár ezer PSG drukker sokkal hangosabb volt végig mint a több mint 90ezer Barca fan.
Igazából szalonszurkolásnak nevezném ami van, néha kis kiabálás, nyíltszíni taps ha olyan megmozdulás van, felhördülések és ezen kívül mindenki fényképezget és örül marhára hogy élőben láthatja őket, ez van:-)
Nem csak a Nou Campban hanem jónéhány nagycsapatnál, pl. a Realnál is ugyanez van. Főleg ha összehasonlítom egy török rangadóval, volt alkalmam egy Fenerbahce - Besiktast három éve végignézni, na az a másik véglet, akinek megadatott tudja akinek nem az meg nem nagyon tudja elképzelni. De elég belenézni a Galatasaray - Real Madrid meccsbe abban a szakaszban mikor 0-1-ről 3-1-re fordítottak most pár napja és lesz elképzelése az embernek róla.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.21. 09:23:56

tossademar írta:Lionel 85:
"De azért csúnyán pofánverték a szurkolòkat ezzel a teljesítménnyel."

Valóban így van, egyetértek, DE!
Véleményem szerint a szurkolók is csúnyán pofánverik a játékosokat, ezzel az ej-haj "vehemens" szurkolással. Ezen mindíg kiakadok, hogy általában olyan csend van a stadionban 60-70-80-90 ezer szurkolóval együtt is, hogy hallani lehet a játékosok beszólásait. Nem értem. Minden meccsen úgy kellene bíztatni szurkolni, mint ahogyan azt tették a Milan ellen.

Volt szerencsém már párszor a helyszínen is megnézni egy-egy Barca meccset, sőt tavaly a Barca - Real szuperkupa döntőn is ott voltam, és ez a szurkolás amit a TV-ben látunk sajnos valós. Vagyis nem arról van szó, hogy nem hallatszik annyira a képernyőn keresztül, hanem nincs is.

Komolyan mondom, írom, hogy magyar női Barca drukkerként jobban teljesítettem, mint bármelyik culé.

Miért, miért, miért???????

Száz szónak is egy a vége ez a szurkolótábor sokkal jobban is kitehetne magáért.
Nekem is már nem egy meccsen feltűnt, hogy sajnos a szurkolók sem végzik megfelelően a dolgukat. Elég durva, hogy a képen azt látni, szinte teltház van, de a hangon ezt nem érzékelni. Valamelyik vezetőnk mondta is egy meccs előtt, hogy a csapatot azért buzdítani kéne, nemcsak csöndben nézni az eseményeket.
Kép
Kép
Kép
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.04.21. 09:18:22

Lionel 85:
"De azért csúnyán pofánverték a szurkolòkat ezzel a teljesítménnyel."

Valóban így van, egyetértek, DE!
Véleményem szerint a szurkolók is csúnyán pofánverik a játékosokat, ezzel az ej-haj "vehemens" szurkolással. Ezen mindíg kiakadok, hogy általában olyan csend van a stadionban 60-70-80-90 ezer szurkolóval együtt is, hogy hallani lehet a játékosok beszólásait. Nem értem. Minden meccsen úgy kellene bíztatni szurkolni, mint ahogyan azt tették a Milan ellen.

Volt szerencsém már párszor a helyszínen is megnézni egy-egy Barca meccset, sőt tavaly a Barca - Real szuperkupa döntőn is ott voltam, és ez a szurkolás amit a TV-ben látunk sajnos valós. Vagyis nem arról van szó, hogy nem hallatszik annyira a képernyőn keresztül, hanem nincs is.

Komolyan mondom, írom, hogy magyar női Barca drukkerként jobban teljesítettem, mint bármelyik culé.

Miért, miért, miért???????

Száz szónak is egy a vége ez a szurkolótábor sokkal jobban is kitehetne magáért.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.04.21. 08:26:57

mess2009 írta:
sjd írta: Tellot amennyire megdicsértük a múltkor, most egy kezemen meg tudtam számolni, hány jó megoldása volt.
ezzel egyet is értek, de ahogy meccsközben írtam az az érzésem, hogy két gól után inkább azt "kell" igazolnia, hogy jó csapat ember aki nem önzősködik?! azthiszem két lövése volt mindössze de az az igazság hogy jobban rá is készültek!!! állandóan ketten fogták így nehezebb dolga volt. Villa beállt két védő közé-mögé mikor, hogy csak hogy ne kelljen találkozni a labdával.....ha muszáj volt nem tudta átvenni, vagy megoldani, a ziccerekről nem is beszélve.Iniesta helyzete is érdekes, valóban gyengén játszott - pontosan: a hatékonysága 0-volt. ami engem illet a látottak alapján a Pedro Messi Sanchez hármassal kezdenék, Ini-Xavi-Busi középen hátul az Alves-Adriano Pique-Alba sor jöhetne.
Következő bajnokin akarod ezt a kezdőt? Mert a BL-ben Adriano eltiltott.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.21. 08:26:09

Úgy nézem, jobb, h söröztem a meccs helyett.

Az feltűnt az összefoglalóból, h nagy volt a gólöröm, Fabregas és Tito is kitört, mint a Vezúv. Azt meg csak most vettem észre, h VV vallásos, miszerint a gólok után keresztet vet, nem is figyeltem, pedig eddig is mutatták.

Mindegy, a lényeg, h már csak két meccset kell megnyerni a hatból, és megvan a legfontosabb kupa.

Ha Tito tud motiválni, kedden el tudunk érni olyan eredményt, ami elég lesz a továbbjutáshoz. Szerintem a motiváláson múlik minden. Jó hír, h idén ez lehet a harmadik meccsünk, amikor gólt is akar lőni az ellenfél.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.21. 08:14:52

sjd írta: Tellot amennyire megdicsértük a múltkor, most egy kezemen meg tudtam számolni, hány jó megoldása volt.
ezzel egyet is értek, de ahogy meccsközben írtam az az érzésem, hogy két gól után inkább azt "kell" igazolnia, hogy jó csapat ember aki nem önzősködik?! azthiszem két lövése volt mindössze de az az igazság hogy jobban rá is készültek!!! állandóan ketten fogták így nehezebb dolga volt. Villa beállt két védő közé-mögé mikor, hogy csak hogy ne kelljen találkozni a labdával.....ha muszáj volt nem tudta átvenni, vagy megoldani, a ziccerekről nem is beszélve.Iniesta helyzete is érdekes, valóban gyengén játszott - pontosan: a hatékonysága 0-volt. ami engem illet a látottak alapján a Pedro Messi Sanchez hármassal kezdenék, Ini-Xavi-Busi középen hátul az Alves-Adriano Pique-Alba sor jöhetne.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.21. 08:09:07

Egy BL-elődőntő előtt érthető, ha nem pörög a csapat. De azért csúnyán pofánverték a szurkolòkat ezzel a teljesítménnyel. Villa és Fábregas megint elcsaltak egy meccset. Hihetelen mekkora játékosok és mégis mennyire gyatra teljesítményt tudnak nyújtani. Pedig az ellenfél nem olyan csapat volt, ahol életük legjobbját kellett volna nyújtani, mégis csúnyán kilógtak ebből a szenvedő csapatból.
Kép
Kép
Kép
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.04.21. 07:02:50

Hát azért nem kell kommentezni meccs közben, mert lemaradtok a gólról. Bár a "gyalázkodó" kommentet ezért az egy gólért nem kellett volna feltétlenül törölni, mert attól még ez a meccs gyalázatos volt. Nem szoktam beálmosodni egy Barca meccsen, de tegnap este, még megjegyintetett álommanó. No de mindegy is, megvan a 3 pont, jöhet a nagy mutatvány kedden.

Őszintén, engem Abi nagyon meglepett (kellemesen), szerintem kifejezetten jól játszott. Azt tudtam, hogy Ő, egy remek védőjátékos volt a betegsége előtt, de azt gondoltam (balga módon), hogy olyan már soha nem lesz.

És való igaz, lehet hogy nem lesz, de a Barca jelenlegi védelem színvonalát tekintve, simán odafér. Remélem látjuk a pályán kedden, ha nem is kezdőként, de megnyugtató lenne a kispadon.

Most elárulom, hogy Ini a kedvenc játékosom, de eléggé indiszponált volt Ő is tegnap, természetesen Önmagához képest. Sanchez nálam tuti kezdő kedden, a támadók sorából (Villa, Tello, Pedro, Fabre,) nálam Ő a favorit, bár a Milan elleni visszavágón amit Pedro és Villa dolgozott a darálóban, az is meggyőző volt.
Itt valaki már írta, és számomra is ez volt a legfontosabb, NEM SÉRÜLT MEG SENKI!!!!!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.04.21. 00:13:33

Nehéz meccs volt, egy nagyon védekező csapat ellen. Nem jött a Tello gól, pedig minden próbálkozás az ő oldalán zajlik. Más nem igazán tudja pótolni Messi góljait, nincs kapura veszélyes csatárunk. Fabregas szép villanását leszámítva nem volt komoly próbálkozás.
A Bayern ellen könnyebb lesz, azok majd bután kinyílnak. Szerintem elhitették velük, hogy ők a jobbak, de majd néznek egy nagyot.
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.04.20. 22:48:51

Megint Alexis gólpassza húzott ki bennünket abból a bizonyosból, miután bejött visszapassz király Pedro és semmit nem tudott hozzá tenni a játékhoz...
A Chilei a sokadik jó meccsét játssza, ha Villa nem impotens, 2 gólpasszt is kiosztott volna.


Szerintem nem kéne eladni...

Mi a biztosíték rá, hogy a nagy porral rendelkező Neymar rögtön félisten lesz a Barcában????
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.20. 22:10:46

Azért megnyugtat, h miközben a Bayern B lazán gurítja a 6-osokat, a srácok ilyen borzalmas passzjátékkal és lötyögős focival rukkolnak elő. Fabregastól Iniestáig mindenkinek volt legalább egy hajmeresztő eladott labdája, ezt sikerült odáig mérsékelni, h csak körbeadogatjuk a Levante 16-osát, és az utolsó 10 percre lett valami játék meg pörgés is.

MoM: Valdes, ami kapura ment, azt védte :D
Komolyra fordítva a szót, Abidal egy nagyon tanári játékot hozott, és figyelembe véve az állapotát, tőle ez egy elképesztő teljesítmény volt.
(Persze ha most játszott, akkor a Bayern ellen nem fog, de nem járnánk vele rosszul)

Tellot amennyire megdicsértük a múltkor, most egy kezemen meg tudtam számolni, hány jó megoldása volt. Meg amikor már a 3. visszapassza ment ellenfélhez, azon kezdtem gondolkodni, h lehet h Pedro csak visszafelé tud játszani, de ő legalább azt jól csinálja. Ja és persze bejött Sanchez a helyére és 5 perc alatt adott két gólpasszt. Természetesen ettől függetlenül adjuk el. (Villával meg nem tudom mit fogunk csinálni, ha ez jellemző lesz, h sem a ziccert, sem a tizit nem rúgja be, pont a helyzetkihasználását tudnánk leginkább hasznosítani)

Játékvezetés: nem tudom h lehet a pálya közelébe engedni egy olyan embert, aki bambulja a tőle két méterre történő kezezést, és nem fúj semmit. És az sem javít a dolgon, h valószínűleg a saját kamutizijét próbálta kompenzálni ezzel, meg azzal, h Villa lerántását sem fújta be. De legalább egy szabályos gólt elvett az ellenféltől. Tragikus.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.20. 21:59:42

egy keserves három pont... szinte sajnálom, hogy Fabregasnak meg kell bocsátanom, de mit tegyek? a gólon kívül semmi de az mégis csak három pontot ért! persze Sanchez volt a helyzet kulcsa de mindegy láthattuk Villát miket hagyott ki, még jó hogy nem ő állt ott...?!
én csak abban bízom, hogy ilyenkor szokott jönni a meglepő fordulat!!! a Madrid is a München is szórta a gólokat mi bénáztunk, de kedden éppen ezért összejöhet!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.20. 20:09:56

Az év meglepetése lenne ha Adriano nem sérülne ma le,én szurkolok,hogy így legyen,mert nagyon jól kezdte az idényt,meg amúgy is :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.20. 20:02:15

Abidal is kezdő! :-D
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.20. 20:01:31

Messi nincs bent a keretben. Tello viszont kezdő! :D
3-0 ide. 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.20. 19:57:10

Gareth Tello írta:Valdés - Alves, Adriano, ABIDAL, Montoya - Thiago, Song, Iniesta - Tello, Fabregas, Villa.
(Mondjuk az is lehet, hogy Thiago-Song-Fabregas, Tello-Villa-Iniesta.)

Szerintem direktbe arra mennek rá Titóék, nehogy Montoya egyszer is kezdjen jobbhátvédként.
Thiagónak és Tellónak viszont örülök.

Piqué és Jonathan a padon sem lesz.

Jót tenne egy magabiztos győzelem a nagy derbi előtt.
Iniesta gólt fog rúgni Song gólpasszából.

Visca el Barça!
Padon kik vannak?
Piqué szerencsére nincs ott. Ez igy jó is,én is igy akartam! :D
Barcaman1993 írta:Ezzel biztosra lehet venni, hogy kedden Bartra fog kezdeni. Nyerjünk, játszunk egy jót és lőjünk párat.
Szerintem igy már annak vehető,hogy kezdő lesz kedden! De se Sánchez se Pedro nem kezd. Akkor Bayern ellen Sánchez - Messi - Pedro lesz elől?!ugy nézzki....
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.20. 19:36:44

Gareth Tello írta:Valdés - Alves, Adriano, ABIDAL, Montoya - Thiago, Song, Iniesta - Tello, Fabregas, Villa.
(Mondjuk az is lehet, hogy Thiago-Song-Fabregas, Tello-Villa-Iniesta.)
Úgy néz ki ma nem ússzuk meg két kapott gól alatt. Ezzel a védelemmel és az idei pocsék csapat szintű védekezésünkkel nehéz meccs lesz a mai.
Pedig jó lenne behúzni, mert a Real B csapattal is hozza a meccsét ma is.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.04.20. 19:23:39

az mennyire vicces már, hogy a védelmünket ma négy szélsőhátvéd alkotja
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2013.04.20. 19:16:08

Abidal most akkor kezdő lehet így Münchenben?
Válasz küldése