Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.01.04. 23:24:44

Rossz helyre írtam, de akkor mégegyszer:

Még egybe gondoljatok bele: Messi ezzel a vezetőséggel ,ilyen csapatban, átigazolási kizárással nem fog itt maradni. Ha igen, akkor a tavalyi teljesítménnyel, és kétszer ennyi pénzért. Gratulálok, hosszú évek munkáját rombolja le pár ember.

Olyan szinten csalódtam, hogy nem tudom nézek-e meccseket egy ideig. Mert ami még rohadtul bosszant, hogy a 2 jogos tizivel (tudom, pillangóhatás, tehát max 1) lehet behúzzuk, és akármennyire istenítik sokan a Madridot, nekik is kellettek a megfelelő ítéletek ehhez a pontszámhoz. Ők megkapták, a PSG csak létszámkorlátozást kapott a BL-re, a többi "nagy" csapatot meg semmivel sem szankcionálták, mi bezzeg egy teljes év, mert pár kölyköt rosszul igazoltunk. Elegem van ebből az egész rohadt modern fociból.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2015.01.04. 23:20:20

Ez a játék egy totális másolata a 2008asnak. Brutális támadó trió sokszor potenciál nélkül, a csapat elképzelés nélkül, néha-néha fellángolások.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.04. 23:16:04

palesz77 írta:
Normandia írta:Minden rendben?
Irónia.. :D
Igen, lehiggadva már érzem :D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.04. 23:15:16

palesz77 írta:Luchonak emailezd ezt el, garantálom, hogy a 80%-át felhasználja a meccs utáni interjúban.. :lol:
öt percesre sikeredett a sajtótájékoztatója. :lol:
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.01.04. 23:13:46

Legalább jövőhéten jön egy gyengébb csapat, az tuti 3 pont. Az Atletico Madrid Torressel XD
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.04. 23:12:33

Normandia írta:A Norbi már régen rossz helyen van :mrgreen:
Norbi általában beszívva nézi a meccseket szerintem, a meccs elején olyat is mondott, hogy Lucho Munirt az Elche elleni meccs után visszaküldte a B csapatba, és csak most jött fel.. :lol:

Amúgy Suárez szerintem tényleg nem volt katasztrófa, legalább volt benne ötlet. Az más kérdés, hogy sokszor volt pontatlan - mint a csapat többi része is -, és a helyzeteit még mindig nem tudja kihasználni, pedig azért már illene, de azért még így is hasznosabb, mint Pedro vagy Munir. Persze ez sovány vigasz, inkább az egész csapat kritikája, hogy egy ilyen Suárez a jobbak közt volt.

Montoyanal meg voltak rosszabbak, de több volt a jó nála. Egyáltalán nem volt jó meccse, ez a szint amit ma tolt annyi perchez elég, amit szezon elején kapott..
De én még azért bízok benne, tud ő ennél többet is! :D
Erxy írta:...
Luchonak emailezd ezt el, garantálom, hogy a 80%-át felhasználja a meccs utáni interjúban.. :lol:
Normandia írta:Minden rendben?
Irónia.. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.01.04. 23:13:50-kor.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.01.04. 23:11:51

Normandia írta:Mit akarunk mi a bajnokságtól? Ilyen felállással és edzővel mehetünk a p-be.
Egyszerűen nem értem miért csinálja ezt Lucho. Próbálok valami értelmet látni benne, de nem megy.
Vagy én vagyok ennyire hülye a focihoz, vagy ez az ember tényleg nem alkalmas arra, amire szerződött. #-o
Valaki segítene?!
Megnyugtatlak nem benned van a hiba. Azért arra kíváncsi leszek, hogy ezt a vereséget, hogy fogja megmagyarázni. Komolyan mondom visszasírom Tatát.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.04. 23:10:39

Erxy írta:nincs semmi probléma, haladunk tovább a megkezdett úton, a kemény munka előbb-utóbb meghozza a gyümölcsét. a srácok keményen hajtottak, a győzelem nem jött össze, de ha kihasználjuk a "helyzeteinket" akkor most mindenki egy jó meccsről beszélne.

nem volt probléma Messi és Neymar padoztatásával, mindig az kell aki nincs, Pedro és Munir jól ellátta a rájuk kiszabott feladatot, és a csapatban amúgy is volt elég kreativitás és lendület.
továbbá ne feledjük el azt a tényt, hogy a legutóbbi edző aki itt győzni tudott az Rijkaard volt, és egyébként is, kikapott itt a két madridi rivális is.

idő kell Luchonak, hogy megtalálja a kezdőjét és a kellő taktikát, de még így is versenyben vagyunk az összes trófeáért, és mindent megteszünk azért, hogy megnyerhessük azokat.
Minden rendben?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.04. 23:08:35

nincs semmi probléma, haladunk tovább a megkezdett úton, a kemény munka előbb-utóbb meghozza a gyümölcsét. a srácok keményen hajtottak, a győzelem nem jött össze, de ha kihasználjuk a "helyzeteinket" akkor most mindenki egy jó meccsről beszélne.

nem volt probléma Messi és Neymar padoztatásával, mindig az kell aki nincs, Pedro és Munir jól ellátta a rájuk kiszabott feladatot, és a csapatban amúgy is volt elég kreativitás és lendület.
továbbá ne feledjük el azt a tényt, hogy a legutóbbi edző aki itt győzni tudott az Rijkaard volt, és egyébként is, kikapott itt a két madridi rivális is.

idő kell Luchonak, hogy megtalálja a kezdőjét és a kellő taktikát, de még így is versenyben vagyunk az összes trófeáért, és mindent megteszünk azért, hogy megnyerhessük azokat.
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.04. 23:04:38

Bob_Marley írta:Voltál Amerikában te is, tudhatod hogy rohadtul fárasztó agyilag meg testileg. És ha nem is tegnap akkor tegnapelőtt estek be.

Kár a korai bekapott gólért, volt egy kis zavar utána de azóta sikerült átvenni az irányítást, lehetőségek is voltak kicsit több pontosság kellene.

Megvolt többször az esély az egyenlítésre, ezekért a pontokért nagy kár. Nehéz meccsnek ígérkezett be is jött sajnos. Fásult volt a társaság és rendre pontatlan.
Meglátszott a csapaton erősen, hogy nincsenek éppen ráhangolódva a meccsre. Ritka gyenge teljesítmény volt ez a mai.
Engem két dolog bántott különösen a pocsék játék mellett, az egyik hogy nem láttam a csapaton, hogy felfogná milyen fontos 3 pont volt ez a Real veresége után, a másik LE akin enyhén szólva látható volt a tanácstalanság, ne is mondjam mit jelent az meg milyen következményei vannak mikor egy játékos folyamatosan azt látja a pályáról, hogy az edzőjének fogalma sincs mit csináljon.
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2015.01.04. 23:03:32

Megújulás???

Nem változott itt semmi, és főleg L.E. nem tanult semmit. Ez az alak már most megbukott.

SEMMIT nem lehet látni abból, hogy mit akar. Semmit. Semmit. Semmit.

Nem nyerünk mi idén semmit. A bajnokságot pedig bukni fogjuk, ilyen "ziccereket" nem lenne szabad így benézni.

Persze ne legyen igazam, de azért gondoljuk át: megérdemelnénk mi ezzel a ...al azt? Hiszen pusztán a szerencsében bízhatunk az erősebb ellenfelek ellen, hogy esetleg rossz napja van, vagy pontot veszít...

Szörnyen mérges vagyok, és elmondhatatlanul szomorú, hogy ilyen kaliberű játékosoknak ennyire méltatlan vezetője van.
Szuszimester
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.04. 23:02:12

csaby23 írta:Üdv.Kerdesem lenne.Csupan a meccs utolso negyed orajat lattam,illetve visszaolvasgattam az "elö közvetitesek" topikot.A kommentator a vegen Suarezt es Montoyat emelte ki,de a forumot olvasva ez eleg alaptalan,föleg az utobbi.Na mar most a kerdes: en vagyok rossz helyen vagy a Farkas Norbi? :D
A Norbi már régen rossz helyen van :mrgreen:
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2015.01.04. 23:01:11

Üdv.Kerdesem lenne.Csupan a meccs utolso negyed orajat lattam,illetve visszaolvasgattam az "elö közvetitesek" topikot.A kommentator a vegen Suarezt es Montoyat emelte ki,de a forumot olvasva ez eleg alaptalan,föleg az utobbi.Na mar most a kerdes: en vagyok rossz helyen vagy a Farkas Norbi? :D
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.04. 22:59:12

Mit akarunk mi a bajnokságtól? Ilyen felállással és edzővel mehetünk a p-be.
Egyszerűen nem értem miért csinálja ezt Lucho. Próbálok valami értelmet látni benne, de nem megy.
Vagy én vagyok ennyire hülye a focihoz, vagy ez az ember tényleg nem alkalmas arra, amire szerződött. #-o
Valaki segítene?!
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.04. 22:58:07

mindig, mindig a nehéz meccseken pihentet és hagyja ki a legjobbjainkat. tudjuk, hogy az idegenbeli meccseink ilyenek, mégis. érthetetlen, hogy miért nem lehet egy otthoni elche, eibar, almeria vagy tökömtudja milyen csapatok ellen csinálni ezt, és nem pont a sociedad otthonába felállni munirral, montoyával, xavival, pedroval.

következő meccsünk egy otthoni kupameccs az elche ellen. nézzétek majd meg, olyan szépen kezdeni fog alves, rakitic, neymar, messi, csodás lesz nézni ahogy lesimázzuk őket egy öt nullával. vagy várj, az nem is olyan fontos meccs? na mindegy.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.04. 21:35:34

csababarca írta:Kit érdekel hogy utaztak?
Futva tették meg vagy mi?
Gondolom nem tegnap estek be, hogy hello megjöttünk!
Nem vagyunk olyan jó csapat idén,hogy ilyet megengedjünk magunknak,hogy a két húzóemberünket egyszerre padoztassuk, főleg úgy,hogy a kp motorja is padozik pl.
Az Anoetaban ez luxus.
Voltál Amerikában te is, tudhatod hogy rohadtul fárasztó agyilag meg testileg. És ha nem is tegnap akkor tegnapelőtt estek be.

Kár a korai bekapott gólért, volt egy kis zavar utána de azóta sikerült átvenni az irányítást, lehetőségek is voltak kicsit több pontosság kellene.

Megvolt többször az esély az egyenlítésre, ezekért a pontokért nagy kár. Nehéz meccsnek ígérkezett be is jött sajnos. Fásult volt a társaság és rendre pontatlan.
Kép
Kép
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.04. 21:34:35

Barcaforever írta:Ez a 23. felállású kezdő a szezonban vagy, h állunk!?
Enrique folytatja a sorozatát a bajnokságban. Ahány forduló, annyi felállás. 8)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.01.04. 21:30:21

Kit érdekel hogy utaztak?
Futva tették meg vagy mi?
Gondolom nem tegnap estek be, hogy hello megjöttünk!
Nem vagyunk olyan jó csapat idén,hogy ilyet megengedjünk magunknak,hogy a két húzóemberünket egyszerre padoztassuk, főleg úgy,hogy a kp motorja is padozik pl.
Az Anoetaban ez luxus.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2015.01.04. 21:27:29

Ez a 23. felállású kezdő a szezonban vagy, h állunk!?
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.04. 21:24:45

csababarca írta: Nehogy már egy huszonéves ereje teljében lévő ember elveszítse a kondiját pár nap alatt....jézus...ezt nem gondolhatod komolyan.
De ha szerinted ez logikus hogy egy antifocista Munir és egy Pedro játszik két top10es játékos helyett akkkor oké.
Több mint két hete nem játszottunk, kondiját nyilván nem veszti el teljesen, de óriási különbség van ha edzésben vagy és játszol mint ha nem is edzel meg "tespedsz" és vissza kell rázódni. Gondolom az sokkal jobb lenne ha 30 perc után izomproblémák miatt le kellene cserélni őket és kihagynak 2-4 hetet, ami így is bárkinél benne lehet ma amúgy. Az lenne logikus ha olyan játszik, aki utazik x ezer km-t és volt 1 maximum 2 edzése?? Nálam ez nem igazán logikus lépés.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.01.04. 21:20:24

Bob,most nem azért de mitől lenne a vállalhatatlan a kondi?
Nehogy már egy huszonéves ereje teljében lévő ember elveszítse a kondiját pár nap alatt....jézus...ezt nem gondolhatod komolyan.
De ha szerinted ez logikus hogy egy antifocista Munir és egy Pedro játszik két top10es játékos helyett akkkor oké.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.04. 21:13:38

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Mindig az a jó, aki nem játszik.....
Hát igen, általában mindig háborgunk, hogy Pedro és Munir kezdjen a Messi-Neymar duó helyett.. :mrgreen:
Lehet háborogni mindenen, belehet helyettesíteni más nevekkel a sort. Rakitic, Montoya, Rafinha, Bartra, Stegen soroljam?? Teljesen logikus ez a kezdő, nyilván tegyük be Neymart vagy Messit akik utaztak pár napot és a kondijuk valószínűleg a vállalhatatlan kategóriát súrolja, mint hallhattuk Neymar is sok mindennel foglalkozott a szünetben a saját és mások szórakoztatása végett.

Állandóan az ment régen, hogy xy nem ülteti le a fáradt játékosokat ha leültetik az a baj.Gondolom ha Messi vagy Neymar pályán van akkor Alba az ellenfélhez fejel, mert hát Messi és Neymar....
Kép
Kép
Kép
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2015.01.04. 21:02:46

Jordi a házigólkirály...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.01.04. 21:00:57

hank1ee írta:
zola8787 írta:Ilyenkor látszik, hogy rövid a pad. 2 csatárunk hiányzik, erre kezd Pedro (ő okés) és egy tartalék csapatos, na ez a gáz :/
Amúgy simán nyerünk. 0-3
A proféta szóljon belőled! De hogy Pedro okés? :lol:

A világverő Real-nál Bale kezdő, nálunk meg Pedro csere. Érezd a különbséget és nem viccnek szántam.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.01.04. 20:57:58

palesz77 írta:...
Viszont nézzük a pozitívumokat: meri padoztatni Messit és Alvest + Montoya kezdő! :D
Kép
Válasz küldése