Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.30. 17:41:36

Tetszik a kezdő.Ha jól alakulna a meccs Messit lekapnám a 60. perc körül,Alexist tenném középre Deut meg felhoznám szélsőnek.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.03.30. 17:35:30

Tartalékos kezdő, de egy BL-mecsc előtt kell. Sőt én Messit sem hagynám végig a pályán, mert a bolíviai "kirándulás" és a visszaút kivehettek belőle jócskán.
socio66

2013.03.30. 17:33:44

egész korrekt, bár a keddi frissessége érdekében messi-t még lehetett volna pihentetni, de szerintem úgysem lesz végig fent.
kíváncsi leszek a középpályára.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.30. 17:14:52

Na, bejött a mundodeportivo kezdője :D Örülök, hogy mind Bartra mind Montoya játszhat :wink: Gyerünk fiúk előre :twisted:
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2013.03.30. 17:11:25

na ennek a kezdőnek örülök :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.03.30. 17:09:40

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Bartra Montoya - Cesc Song Thiago - Alexis Messi Tello.
Barcelona bench: Oier, Mascherano, Abidal, Busquets, Iniesta, Villa, Deulofeu.

Bartra, Montoya, Dal, Thiago \:D/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2013.03.30. 17:12:50-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.29. 21:33:36

az volt a vágyunk azoknak, akik deut lájkolják, hogy a szezon végefele kapjon lehetőséget a felnőtteknél, így örülök.

viszont ha a keretszűkítésen kiesik, vagy nem lép pályára legalább egy 20 percet, akkor az gáz, mert a B-ben meg elmehet neki a gólkirályi cím.

65. perc körül jöhetne villa és alexis helyére tello és deu, ha úgy adja az eredmény.
kíváncsi lennék két, első szándékból kaput támadó szélsőre messi két oldalán.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.29. 20:51:58

Gareth Tello írta:Az egyetlen probléma, hogy balhátvédként játszhat csak, mert Alves kirobbanthatatlan a jobb oldalról.
És ha jobboldalon játszana, akkor ki lenne a balhátvéd? Én is szívesen elnézegetném jobbhátvédként, de gyakorlatilag most ő az egyetlen ember, aki szóba jöhet ezen a poszton (és ezért is tuti kezdő), ez inkább kényszerűség, mint Alves formája.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.29. 20:40:36

salas9 írta:...
Ez mekkora kép :lol:

Mondjuk ez sem rossz:
Kép
Alves haját még mindig nem bírom felfogni. :mrgreen:
messideco írta:De, a 19 fős meccs keretben...
Most szerintem biztosan kezdeni fog, Alves mellett az egyetlen szélsőhátvéd a keretben, aki kezdhet. (Abidal max csere lesz, gondolom.)
Az egyetlen probléma, hogy balhátvédként játszhat csak, mert Alves kirobbanthatatlan a jobb oldalról.
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.03.29. 19:57:06

messideco írta:Plusz Montoya még a keretben SEM lesz szerintem :S Nem lenne csoda, ha távozna már a nyáron...

Simán lehetne egy ilyen kezdő:
Pinto
Montoya-Mascherano-Piqué-Adriano (ha nem sérült)
Thiago-Song-Fabregas
Alexis-Messi-Tello

Pihenhetne Puyol,Xavi,Iniesta,Villa is a PSG elleni meccsre...
Én Messit is pihentetném sokat kivehetett belőle az a 90 perc magaslati levegő. Akkor sincsen semmi ha esetleg pontot vesztünk a bajnokság már úgy is meglesz.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.29. 19:31:41

messideco írta:
Pihenhetne Puyol,Xavi,Iniesta,Villa is a PSG elleni meccsre...
Puyol mindenképpen pihenni fog. Feltehetőleg több hétig.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.29. 19:22:32

messideco írta:Plusz Montoya még a keretben SEM lesz szerintem...
Szerintem most kezdeni fog (végre) :wink: Véleményem szerint Deulofeu, Bartra, dos Santos és Tello közül kerül ki kettő a keretből!

Amúgy sjd, JDS-on látszik is, hogy végre keretben van :twisted: Ellenben Fabregas (háttérben) :lol:

Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.03.29. 19:06:41

De, a 19 fős meccs keretben...
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.29. 19:04:58

messideco írta:Plusz Montoya még a keretben SEM lesz szerintem :S Nem lenne csoda, ha távozna már a nyáron...

Montoya utazik, ott van a keretben, kicsit lentebb írta GT. :wink:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.03.29. 19:03:22

Plusz Montoya még a keretben SEM lesz szerintem :S Nem lenne csoda, ha távozna már a nyáron...

Simán lehetne egy ilyen kezdő:
Pinto
Montoya-Mascherano-Piqué-Adriano (ha nem sérült)
Thiago-Song-Fabregas
Alexis-Messi-Tello

Pihenhetne Puyol,Xavi,Iniesta,Villa is a PSG elleni meccsre...
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.29. 19:03:13

sjd írta:Ennyit arról akkor, h hogy fel fog robbanni a Camp Nou ha beáll. Már persze ha pályára dobják hnap.

JdS-nek meg egy ilyen "mi az a keret?" élménye lehet, nem hiszem h sokkal kevesebb Barca meccset nézett idén a TV-ben, mint mi :twisted:
Attól még felrobbanhat a Camp Nou. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.29. 18:58:19

nem hinném h holnap bevetik akár csak egy percre. ez egyelőre csak egy minimális gesztus, illetve ugye hátul sok a sérült. inkább a következő hazaira tartogatják.

bartra szegény meg így sem fog jásztani...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.29. 18:56:49

sjd írta:JdS-nek meg egy ilyen "mi az a keret?" élménye lehet, nem hiszem h sokkal kevesebb Barca meccset nézett idén a TV-ben, mint mi :twisted:
A keretbe mondjuk bekerült párszor, inkább akkor lesz bajban, ha be akarja esetleg cserélni Roura, szerintem már nem emlékszik, hogyan kell melegíteni, fel- és levenni a jelzőtrikót, megmutogatni a cipőjét a negyedik játékvezetőnek stb. :D
Kemény 130 percet játszott idén, ez valódi értékét tekintve megegyezik az én játékperceimmel idén a Barçában.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.29. 18:52:09

Ennyit arról akkor, h hogy fel fog robbanni a Camp Nou ha beáll. Már persze ha pályára dobják hnap.

JdS-nek meg egy ilyen "mi az a keret?" élménye lehet, nem hiszem h sokkal kevesebb Barca meccset nézett idén a TV-ben, mint mi :twisted:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.29. 18:47:45

!ABIDAL BEKERÜLT A CELTA ELLENI KERETBE! :)
Pedro sérülése miatt Deulofeu, Xavié miatt Jonathan is utazik Vigóba.

- Pinto, Oier
- Montoya, Piqué, Alves, Mascherano, Bartra, Abidal
- Song, Busquets, Cesc, Iniesta, Thiago, Jonathan dos Santos
- Villa, Alexis, Messi, Tello, Deulofeu


Kivételesen nagy esélyt látok arra, hogy Bartra és Montoya végre kezdjen (kár, hogy utóbbi most sem játszhat jobbhátvédként, hacsak Abi nem kerül rögtön a kezdőbe, ami azért nem túl valószínű), illetve örülnék, ha Thiago és Iniesta lenne a támadóduó a középpályán. Elöl szívesen látnám Villát, aztán majd Deulofeu is bejöhet 10-20 percre a végén. :)

Nem lesz könnyű meccs, még úgy sem, hogy a hazaiak egyik húzóembere, Iago Aspas eltiltás miatt kihagyja a találkozót.

Okosan kell játszani, valamennyit tartalékolni keddre, de az olyan szintű lazázás sem jó, aminek pontvesztés a vége. :D Azért bízom a srácokban, most, hogy Tito hazatért, illendő lenne győzelemmel köszönteni.

Visca el Barça!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.29. 18:43:38

Mascherano írta ki twitteren:
"Una alegria inmensa. Abi vuelve a estar convocado. Felicitaciones genio. Te lo mereces!!!"
:arrow:
"Micsoda öröm. Abi újra a keretben. Gratulálok zseni. Megérdemelted!!!"
Kép
Ezek szerint ha minden jól megy, abi ott lehet a hétvégi keretben :wink:

Szerk.: Közben a hivatalos oldal is megerősítette! Abidal bekerül a 21 fős keretbe :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára salas9 2013.03.29. 18:48:18-kor.
Kép
Dwar
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.03.21. 20:36:51

2013.03.24. 20:08:19

Sziasztok!
Azért írok, hogy segítséget kérjek.A Mallorca elleni meccsre vettem online jegyet, és ha minden igaz a belépőjegyet Barcelonában egy autómatából tudom majd felvenni. Először is az érdekelne, hogy olyat találok a reptéren, vagy máshova kell menni? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy olyat olvastam egy internetes oldalon hogy a jegyet 24-48 órával korábban fel kell venni? Ez tényleg így van?
A válaszokat előre is köszönöm.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.03.18. 15:35:44

herlius írta:A meccs utolsó 20 perce valóban kicsit bosszantó volt, de szvsz most nem jogosak a kritikák. Egyrészt egy borzasztóan kemény Milan elleni 90 percen vannak túl, ahol végig maximális koncentrációval kellett focizni. Ez fizikálisan, de főleg mentálisan nagyon megterhelő. Talán a keddi meccs egyik legjobbja, Busi játékán érződött a legjobban, hogy fejben jócskán belassult keddhez képest. A második félidőben 3-0-ás vezetésnél amúgyis nehéz fenntartani a kellő motivációt, de a fáradtság is érződött a csapaton. Ezt tetézte, hogy 20 perc után ellőttünk egy cserelehetőséget, tehát jól kellett beosztani az erőnket a végére. Harmadrészt pedig ez a Rayo a liga talán legoffenzívebb csapata a Barca után, bárki ellen nagyon sok helyzetet képesek kialakítani, de természetesen pont ebből fakadóan lényegesen sebezhetőbb is a védelmük. Talán nem véletlen, hogy az utóbbi években példátlan módon hazai pályán 3 kontragólt lőttünk az ellenfélnek. Hogy ennyi helyzetből egyet ők is bevarrtak, az valahol törvényszerű a játékstílusukból és az egyébb körülményekből fakadóan.
Az teljesen biztos, hogy a Milan elleni meccs mentálisan nagyon leterhelő, de akkor miért nem játszott Song? Ha jól tudom 12. meccsén állt be a bajnokságban, ez borzasztóan kevés, ezért nem volt érdemes szerintem kiadni ennyi pénzt. Egy jó testi adottságokkal rendelkező játékos akinek van esze a focihoz, olyan zsugákat osztott az Arsenalban, hogy öröm volt nézni. Arról ne is beszéljünk, hogy még lehet, hogy bírja Messi vagy Busi ezt a folyamatos terhelést, de ilyen szinten mennyi ideig lehet játszani? A könnyebb meccseken Bartra, Montoya, Tello, JDS sokkal többet játszatnám, vagy akár egy-két tehetséget 20 percekre beraknék a B csapatból. Égnének a bizonyítási vágytól, több játékpercel a hátuk mögött könnyebben el lehet dönteni, hogy kölcsönadjuk, eladjuk vagy megtartsuk a következő szezonra a még be nem futott tehetségeket. Illetve az egész csapat sokkal frissebb lenne, ami a kiélezett szituációkban, több frontos terhelés esetén sokat számíthat. De ettől függetlenül elégedett vagyok az idei rotációval, szerintem sokkal többet pihennek a kulcsjátékosok is, mint régebben.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.18. 14:32:04

A meccs utolsó 20 perce valóban kicsit bosszantó volt, de szvsz most nem jogosak a kritikák. Egyrészt egy borzasztóan kemény Milan elleni 90 percen vannak túl, ahol végig maximális koncentrációval kellett focizni. Ez fizikálisan, de főleg mentálisan nagyon megterhelő. Talán a keddi meccs egyik legjobbja, Busi játékán érződött a legjobban, hogy fejben jócskán belassult keddhez képest. A második félidőben 3-0-ás vezetésnél amúgyis nehéz fenntartani a kellő motivációt, de a fáradtság is érződött a csapaton. Ezt tetézte, hogy 20 perc után ellőttünk egy cserelehetőséget, tehát jól kellett beosztani az erőnket a végére. Harmadrészt pedig ez a Rayo a liga talán legoffenzívebb csapata a Barca után, bárki ellen nagyon sok helyzetet képesek kialakítani, de természetesen pont ebből fakadóan lényegesen sebezhetőbb is a védelmük. Talán nem véletlen, hogy az utóbbi években példátlan módon hazai pályán 3 kontragólt lőttünk az ellenfélnek. Hogy ennyi helyzetből egyet ők is bevarrtak, az valahol törvényszerű a játékstílusukból és az egyébb körülményekből fakadóan.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.18. 14:07:32

tossademar írta:"Nem igazán szoktam kinyomni meccset félidőnél, de most meg fogom tenni. Sztem Roura vmi olyasmivel tüzelhette fel a játékosokat kedden, hogy "ha ma hajlandóak vagytok focizni, megígérem, hogy többet már nem kell a szezon során". Tessék-lássék letámadás, semmi helyezkedés, futás. A Rayo gyakorlatilag annyit lőtt kapura, mint mi. Bele sem merek gondolni, hogy a szokásos második félidős alibihez innen még hova adhatják lejjebb... "

A fenti hozzászólással nem értek egyet. És, kikapcsoltad félidőnél??? Hagyjuk már végre békén Rourát. Nyertünk??? Igen. Elég volt ez a játék? Igen. Akkor hova pörögjünk.

A feladat a továbbiakban annyi, hogy őrizzük az előnyünket. Amennyiben ez megy így is, akkor miért ne?? Igen, lehet, hogy néhol már szinte szórakoztunk, de belefért.

Egyébiránt eza Rayo nem rossz csapat, de 3-1-el elintéztük Őket. Kifejezetten élvezetes mérkőzés volt, ahol az ellenfél is villantott.

Nem értem mi a probléma. A BL-ben nyílván kevés lesz ez, de a ligában belefér.
Gratulálok a Barcának.
maximálisan egyetértek (mármint a válasszal)!!! nem volt ez rossz meccs, ennyi elég volt, stb... a liga már majdnem megvan, nem itt kel összetörni magukat a srácoknak!!! nemsokára jön a PSG, előtte válogatott forduló... szóval ettől többet nem volt szabad kihozni. még ennyit sem érdemelt a meccs! Messit pl. a góljai ellenére is jegeltem volna kicsit. minden meccsen játszik, pihennie kéne!!!
Válasz küldése