Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.02. 22:51:49

Le kellett volna az első félidőben zárni a meccset, sajnos csak a 80+ percben sikerült.

Kiemelkedő teljesítmény alig volt, addig nincs gond míg gólokat lövünk, de a mai teljesítmény finoman fogalmazva sem volt kielégítő.
"And my heart will leave you never."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.02. 22:03:13

Conceded most Liga goals from corners this season: Barcelona 8 - Malaga 5 - Osasuna 4 - Getafe 4 - Valladolid 4
Szép... mi kaptuk a legtöbb, szám szerint 8 gólt idén szögletből.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.03.02. 20:04:30

Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Puyol Mascherano Adriano - Xavi Busquets Cesc - Alexis Messi Neymar #fcblive

Bench Barcelona: Oier, Bartra, Alba, Song, Iniesta, Pedro, Tello #fcblive
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.02. 08:19:00

és talán még egy fontos dolog: vagy két STABIL TÁMADÓPÁROS, vagy egy STABIL TÁMADÓHÁRMAS is kellene végre! ezek néha úgy futkosnak el egymás mellett, mintha akkor látnák egymást először!!
a hatékony párosokra ott a példa a Bayer M -nél, míg a Madridnál újabban a C.R-Bale-Benzema hármas kezd baromi erős lenni.
én soha nem láttam még Barca edzésről más videót, csak azt hogy körbe állnak és passzolgatnak.... (azért gondolom más is van?!) na e helyett lehet hogy többet kellene a támadó alakzatokat együtt mozgatni...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.01. 23:48:31

visca el barca írta: amugy én is ezt mondom már mióta. át kellene állni 3-5-2 re. akkor sanchez,pedro, tello hármast sem kellene erőltetni.

és bár tény h sokat nem játszottak még együtt, de talán neymar topicjában irtam, hogy látványosan gyengébb a brazil, ha messi is fenn van. az lesz ciki ha a vén hollandnak igaza lesz..
Nem tudunk átállni 3 védős rendszerre, jelenleg semmiképp. Ahhoz kéne két gyors KÖZÉPhátvéd, minimum. Jelenleg egy sincs sajnos, és Piqué se játszott soha 3 védős rendszerben. Teljesen mást követel meg, mint a 4 védős játék.
Persze nem elvetendő ötlet, de egy ilyen rendszerben Mascheranot nem lehet játszatni, Piqué lehetne a belógós (mert vonalat sem lehet védekezni így!), mellé kéne két gyors védő, akik középhátvédek.
Nem lenne hülyeség egyébként,lehet stabilabbak lennénk, viszont itt Xavit is el kéne felejteni ebben a rendszerben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.03.01. 23:28:50

Deus írta:Gondolkodtam a 2-4-4 felallason is :D

Messi Neymar
Cesc Xavi Busi Ini
Alves Bartra Pique Alba
Valdes

Nem teljesen deffenziv felallas, mert a kozeppalyasok kozul 2-3 tamado kozeppalyas lenne. Piszkosul adogatnanak a labdat Messinek vagy Neymarnak, kozben Cesc vagy Ini felfuthat.
Én Neymart minél messzibb vinném Messitől, és nem csak a szójáték kedvéért. Olyan szerepkört képzelnék el neki, mint Eto'é volt. Lesipuskás, lecsap a labdákra, váratlanokat húz, és gólokat lő. Legyen még egy ember a csapatban, akitől nagyon tart az ellenfél. Messit kissé hátrább vonnám, és mindenképp valamelyik szélre kitolva, ahol nem tudják körbevenni, és bármikor meg tud indulni befelé.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.03.01. 20:12:48

Gondolkodtam a 2-4-4 felallason is :D

Messi Neymar
Cesc Xavi Busi Ini
Alves Bartra Pique Alba
Valdes

Nem teljesen deffenziv felallas, mert a kozeppalyasok kozul 2-3 tamado kozeppalyas lenne. Piszkosul adogatnanak a labdat Messinek vagy Neymarnak, kozben Cesc vagy Ini felfuthat.
KépKép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.01. 18:59:03

visca el barca írta:
amugy én is ezt mondom már mióta. át kellene állni 3-5-2 re. akkor sanchez,pedro, tello hármast sem kellene erőltetni.

és bár tény h sokat nem játszottak még együtt, de talán neymar topicjában irtam, hogy látványosan gyengébb a brazil, ha messi is fenn van. az lesz ciki ha a vén hollandnak igaza lesz..
Azért a vén holland azontúl, hogy hatalmas elme a futballban, és rengeteg dologban volt már igaza, elég nagy terhet rakott Neymarra ezzel a kijelentésével, nekem nagyon nem volt szimpatikus.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.03.01. 18:56:39

Yokozuna írta:Messi és Neymar mintha kiütnék egymást. Sajnos még nem láttam olyan meccset mióta Neymar itt van, hogy ez a páros működött volna. A nagy baj az, hogy Tata sem tudja a megoldást, kínosan kerüli, hogy együtt szerepeltesse őket. Főleg, ha egy viszonylag komolyabb csapat az ellenfél, mint a Sociedad, akkor nagyon kiütközik ez. Neymar egyébként is idegenül mozog a baloldalon, inkább középen veszélyes, ott is csak akkor, ha lendületbe tud jönni. Ehhez kéne valahogy Messi játékát igazítani.
El Clásico?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.01. 18:48:31

hank1ee írta:
Yokozuna írta:Messi és Neymar mintha kiütnék egymást. Sajnos még nem láttam olyan meccset mióta Neymar itt van, hogy ez a páros működött volna. A nagy baj az, hogy Tata sem tudja a megoldást, kínosan kerüli, hogy együtt szerepeltesse őket. Főleg, ha egy viszonylag komolyabb csapat az ellenfél, mint a Sociedad, akkor nagyon kiütközik ez. Neymar egyébként is idegenül mozog a baloldalon, inkább középen veszélyes, ott is csak akkor, ha lendületbe tud jönni. Ehhez kéne valahogy Messi játékát igazítani.
Szerintem át lehetne úgy alakítani a játékot, hogy együtt legyenek fent középen valahogy.
amugy én is ezt mondom már mióta. át kellene állni 3-5-2 re. akkor sanchez,pedro, tello hármast sem kellene erőltetni.

és bár tény h sokat nem játszottak még együtt, de talán neymar topicjában irtam, hogy látványosan gyengébb a brazil, ha messi is fenn van. az lesz ciki ha a vén hollandnak igaza lesz..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.03.01. 18:04:06

Yokozuna írta:Messi és Neymar mintha kiütnék egymást. Sajnos még nem láttam olyan meccset mióta Neymar itt van, hogy ez a páros működött volna. A nagy baj az, hogy Tata sem tudja a megoldást, kínosan kerüli, hogy együtt szerepeltesse őket. Főleg, ha egy viszonylag komolyabb csapat az ellenfél, mint a Sociedad, akkor nagyon kiütközik ez. Neymar egyébként is idegenül mozog a baloldalon, inkább középen veszélyes, ott is csak akkor, ha lendületbe tud jönni. Ehhez kéne valahogy Messi játékát igazítani.
Nem üt ki itt senki semmit, egyszerűen még nem játszottak együtt jóformán. Hol Messi, hol meg Neymar volt sérült, idejük sem volt - talán egy mérkőzés mikor együtt kezdtek - a többiben Neymar, vagy Leo csereként lépett pályára. Az viszont észrevehető, hogy ha együtt vannak a pályán, akkor Jr visszafogottabb, kevesebb kreatív megoldást választ és mindenáron gólpasszt akar adni Messinek. Látszik, hogy nagyon tiszteli.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.01. 12:23:40

Yokozuna írta:Messi és Neymar mintha kiütnék egymást. Sajnos még nem láttam olyan meccset mióta Neymar itt van, hogy ez a páros működött volna. A nagy baj az, hogy Tata sem tudja a megoldást, kínosan kerüli, hogy együtt szerepeltesse őket. Főleg, ha egy viszonylag komolyabb csapat az ellenfél, mint a Sociedad, akkor nagyon kiütközik ez. Neymar egyébként is idegenül mozog a baloldalon, inkább középen veszélyes, ott is csak akkor, ha lendületbe tud jönni. Ehhez kéne valahogy Messi játékát igazítani.
Szerintem át lehetne úgy alakítani a játékot, hogy együtt legyenek fent középen valahogy.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.03.01. 11:56:15

Messi és Neymar mintha kiütnék egymást. Sajnos még nem láttam olyan meccset mióta Neymar itt van, hogy ez a páros működött volna. A nagy baj az, hogy Tata sem tudja a megoldást, kínosan kerüli, hogy együtt szerepeltesse őket. Főleg, ha egy viszonylag komolyabb csapat az ellenfél, mint a Sociedad, akkor nagyon kiütközik ez. Neymar egyébként is idegenül mozog a baloldalon, inkább középen veszélyes, ott is csak akkor, ha lendületbe tud jönni. Ehhez kéne valahogy Messi játékát igazítani.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.01. 10:57:38

mess2009 írta:a fogadkozások nyilván a közönség etetésére valók, semmit nem jelentenek. maga a vereség lehetNE !? hasznos, ha végre levetkőznék a nagyképűséget és a "kis" csapatok ellen is tisztelettel és főleg kellő alázattal állnának fel. ami a továbbiakat illeti: minden meccset meg kellene nyerni - egyelőre ez lenne a biztos, nos ez irreális e pillanatban. mi maradt? várni a csodát! hogy a Madridok botlanak(most már jószerével csak a Real veresége segítene igazán esetleg az X , de a győzelmi kényszer akkor is fennáll!)
ami a clássicót illeti forma ide - forma oda ott bármi lehet! főleg ha nem hat pont hátránnyal érnénk oda......
ami engem igazán aggaszt, az Messi és főként Neymar ! Messi ugyan már "üzem meleg" de a tűz a hajtás az sehol, Neymarnál viszont mintha kezdődne a "Barcás átok" a kezdeti sikeresebb szakasz után visszaesés! (a legutóbbi meccsen pl. teljesen súlytalan volt!) valójában ez a két pali hozhatná azt a pluszt ami a Barcát - akár még ebben a szezonban is - nyerővé tehetné - de nem az eddig mutatott teljesítménnyel.
Teljesen egyértelmű, hogy Neymarnak súlytalan a játéka, amikor ki van tolva szélre, és vissza kell passzolgatnia a labdákat. Olyankor gyakorlatilag csak +1 ember, mint Sánchez, de ha ez a kettő, főleg a brazil meghúzza a váratlant, egyből komoly lehetőségeket teremt. Ez hiányzik legjobban a játékában. A csapatéból meg még mindig az, hogy építkezzünk már lendületből is, kontrákból, direkten betörve a kapu elé 2-3 passz után... Messinek meg gólhelyzetben már nem kéne passzolni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.01. 10:22:28

Erre céloztam a másik topicban...Messi középen játszik, és ÁLL! A legjobb formájához képest a futómennyiség jelenti a különbséget. Ha Messi nem mozog, besűriti a pálya középső részét, megöli ezzel a támadójátékot, az előrepasszokat...Ezt Tatának meg kell oldania mindenképp.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.01. 08:52:05

a fogadkozások nyilván a közönség etetésére valók, semmit nem jelentenek. maga a vereség lehetNE !? hasznos, ha végre levetkőznék a nagyképűséget és a "kis" csapatok ellen is tisztelettel és főleg kellő alázattal állnának fel. ami a továbbiakat illeti: minden meccset meg kellene nyerni - egyelőre ez lenne a biztos, nos ez irreális e pillanatban. mi maradt? várni a csodát! hogy a Madridok botlanak(most már jószerével csak a Real veresége segítene igazán esetleg az X , de a győzelmi kényszer akkor is fennáll!)
ami a clássicót illeti forma ide - forma oda ott bármi lehet! főleg ha nem hat pont hátránnyal érnénk oda......
ami engem igazán aggaszt, az Messi és főként Neymar ! Messi ugyan már "üzem meleg" de a tűz a hajtás az sehol, Neymarnál viszont mintha kezdődne a "Barcás átok" a kezdeti sikeresebb szakasz után visszaesés! (a legutóbbi meccsen pl. teljesen súlytalan volt!) valójában ez a két pali hozhatná azt a pluszt ami a Barcát - akár még ebben a szezonban is - nyerővé tehetné - de nem az eddig mutatott teljesítménnyel.
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.01. 07:30:10

Én lennék a legboldogabb, ha nyernénk ellenetek, mert borzasztóan fájdalmas veréseket kaptunk ellenetek amiket elég volt kiheverni, és jó lenne végre vissza adni, de a foci mindíg tartogat meglepetéseket. Hiába a jó forma lehet, hogy nem nyerünk... Ami adu lehet az az, hogy most elintéztük a schalkét és tudunk pihentetni ellenetek. Amùgy én még a city ellen se mondanám ki bátran, hogy eldőlt, mert 2-0-ról már fordítottak csapatok a BL-ben. Nem lepne meg, ha kaparnának, és izgi lenne a vége.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2014.02.28. 23:55:02

Kovbal88 írta:Na a duma meg a fogadkozás az már megint megy. Ezzel nincs is baj, de nem az Almeria az a csapat, akit ha megverünk rendbejön minden.
Nekem pont ez a legnagyobb gondom. Ugyanúgy, ahogy a Valencia elleni vereséget követően lemostunk hazai pályán jó játékkal egy hulla gyenge Rayo-t és nyugtáztuk, hogy oké, akkor minden rendben, most is hasonlóan látom a helyzetet: lemossuk majd az Almeria-t, ami nem lesz nagy kihívás, utána pedig minden visszatér a normális kerékvágásba. A BL-t lehozzuk a City ellen, innen már művészet lenne hazai pályán kiesni, a maradék két meccsünket is behúzzuk a klasszikusig, mert könnyebbnek ígérkező ellenfelek jönnek, az Osasuna pedig hazai pályán. És aztán ezzel a hozzáállással és arccal törlik fel velünk a Bernabeú gyepét... :roll:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.02.28. 23:10:27

Na a duma meg a fogadkozás az már megint megy. Ezzel nincs is baj, de nem az Almeria az a csapat, akit ha megverünk rendbejön minden. Már az Atletico ellen fel kellett volna ébredni, vagy még hamarabb.
Lehet itt beszélni triplázásról, bár igazából egyetlen egy sorozat megnyerésére nincs esély...
de még egy két hónapig lehet nyilatkozgatni jókat, utána már úgyis látszik mi lesz és mi nem
bajnokság tuti nem lesz meg
a bl szintén
kupa ha nem az a real lenne az ellenfél aki mostanában 6 gólt rúg meccsenként még lehetne, de így már az is eredmény lesz, ha nincs leégés...
Joco
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.02.25. 18:49:21

2014.02.25. 21:40:13

Sziasztok!
Most először írok, és szeretném ha nem csapnátok agyon, ha nem tetszik amit írok!
Nagyon szeretem a Barcát. Ha Barca focizik, az számomra ünnep de mostanában csak mérgelődés bosszankodás, amikor azt látom, hogy nem a kaput támadják, hanem minél többször akarnak eljutni az ellenfél tizenhatosára. Ami nagyon dicséretes, mert onnan akár gólt is lehet rúgni, de nem (mert mi lesz ha egyből bemegy, vagy öngól lesz), sokszor kezdik elölről és nem jutnak előrébb. Mondja el nekik valaki, hogy megadja a bíró ha a tizenhatoson kívülről rúgják is. Mint az utóbbi mérkőzésen is volt rá példa (Neymar és Sanchez esetében). Tehát nem a tizenhatost kell támadni hanem a kaput.
Én 26 évet fociztam igaz nem ilyen szinten de megéltem egyet s mást. Ha így mennek ki a pályára egy elsőségünk sem lesz. Akkor aztán nem lesz minek örülni mert ez a mindenem egyelőre a sport terén.
Sziasztok Joco!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.24. 15:12:01

Vakmacska írta:Ahogy már lentebb is írtam:
véleményem szerint a vezetőség nagyban hozzájárult a kialakult helyzethez.
Ők a maguk kis stiklijeivel vannak elfoglalva. A hatalmi harcaikkal. Most megint ugrik 9 milla a kasszából.
Elengedtek tehtséges játékosokat, Neymarra költött pénzből lehetett volna venni egy jó védőt és egy kapust is. De hát ez presztízskérdés volt, hogy megvegyük. Nem hibáztatom Neymart, nem látunk bele az egész kontraktusba, de az nekem lejött, hogy itt súlyos tizmillákat síboltak el.

Az öltözőben ki tudja, hogy jön ez ki. Biztos benne van a fejekben, hogy megy a balhé a klub körül.

Ott kellene kezdeni, hogy eltakarodik az egész vezetőség, és új választásokat írnak ki.

A csapathoz meg év végén keményen hozzá kell nyúlni. Hogy Tata ebben mennyire kapott szabad kezet, ki tudja. De nem hiszem, hogy nagyon ugrálhat, lévén, hogy eléggé kiürült a kassza a Neymar-balhé miatt. De tény: egy jó kapus mindenképpen kell, és egy jó KH sem ártana. Csak kérdés, miből lesz rá lóvé?
Nekem is ki van a tököm a vezetőségre, és biztos nem tett jót a játékosoknak és az egész csapatnak ez a balhé amit generáltak. Főleg Neymarnak, akinek a beilleszkedéssel kellene "megküzdeni", ami úgy nézett ki jó irányba haladt, erre folyamatosan ő van célkeresztben, apucit börtönnel fenyegetik stb.
Azt, hogy Tata mennyire kap szabad kezet még nem tudjuk, mert elég későn érkezett a csapathoz, nem nagyon ismerte még itt a dolgokat.
Az igazolásokkal kapcsolatban pedig annyit, hogy a kapus és kh-kérdést felismerték, minden jel erre mutat. A Ter Stegen bizniszt már szinte teljes mértékben lezsírozták, és elég sok követ megmozgattak, hogy nyáron érkezzen valaki, de nem volt rá lóvé. Télen pedig kit hozzunk? Senki nem fog jönni. Annak pedig örülök, hogy nem hoztunk 10-20 millióért valami tehetséget vagy középszintű védőt, mert azzal nem lettünk volna sokkal beljebb és ki tudja, hogy akkor a szezon végén tudnánk/akarnánk-e újat hozni.
Én 90 százalékig biztos vagyok benne, hogy nyáron érkezni fog valaki, már csak abból is kiindulva, hogy Puyol személyében eggyel kevesebben lesznek.
Hummels nem akart jönni, TS drága volt és nem nagyon törte magát, hogy ott hagyja a PSG-t, végül a Luis-ügy is megfeneklett. Ha jól emlékszem Kompany volt még tervben, de egyrészt őt úgysem engedné a City, ha mégis horribilis áron és ő sem igazán az a klasszis akire szükségünk lenne, tipikusan köztes megoldás. Vertonghen bár nem merült fel, de a Bale-saga miatt lehetetlen lett volna.
Amellett a Neymar ügy volt a prioritás. Most nem kell semmi ilyennel foglalkozni.
Pedrot miért kellene eladni? Még ha vissza is hozzuk Deulofeut közel sem biztos, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeket, sőt. Akkor pedig lenne egy kezdő hármasunk + egy töltelék. Így nekimenni egy 50-60 meccses szezonnak még egy ilyen idióta vezetés sem fog.

Nagyon eltértem a témától, bocsi, de a lényeg az lett volna, hogy ha egy normális kh-t hozunk az hiába csak egy ember, az egész alakzatot felhúzhatja és az ilyen kapitális hibák elkerülhetőek lehetnek mint amit a baszkok ellen elkövettünk.
Forca Barca!!!!
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2014.02.24. 11:54:45

torotam írta:
Vakmacska írta:De tény: egy jó kapus mindenképpen kell, és egy jó KH sem ártana. Csak kérdés, miből lesz rá lóvé?
El kell adni Affelay, Cuenca, Tello triumvirátust és lesz egy kis lóvé.
Sőt, még Pedro is mehet.
Vissza kell hozni Deulofeut és Rafinhat, az pénzbe nem kerül (elvileg).
Egy kapus és egy középső védő mindenképpen kell, de egy vérbeli csatár sem volna rossz...
Pedro? sztem nem őt kéne eladni..
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.24. 11:24:39

Vakmacska írta:De tény: egy jó kapus mindenképpen kell, és egy jó KH sem ártana. Csak kérdés, miből lesz rá lóvé?
El kell adni Affelay, Cuenca, Tello triumvirátust és lesz egy kis lóvé.
Sőt, még Pedro is mehet.
Vissza kell hozni Deulofeut és Rafinhat, az pénzbe nem kerül (elvileg).
Egy kapus és egy középső védő mindenképpen kell, de egy vérbeli csatár sem volna rossz...
Visca el BARCA!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.02.24. 09:52:24

Ahogy már lentebb is írtam:
véleményem szerint a vezetőség nagyban hozzájárult a kialakult helyzethez.
Ők a maguk kis stiklijeivel vannak elfoglalva. A hatalmi harcaikkal. Most megint ugrik 9 milla a kasszából.
Elengedtek tehtséges játékosokat, Neymarra költött pénzből lehetett volna venni egy jó védőt és egy kapust is. De hát ez presztízskérdés volt, hogy megvegyük. Nem hibáztatom Neymart, nem látunk bele az egész kontraktusba, de az nekem lejött, hogy itt súlyos tizmillákat síboltak el.

Az öltözőben ki tudja, hogy jön ez ki. Biztos benne van a fejekben, hogy megy a balhé a klub körül.

Ott kellene kezdeni, hogy eltakarodik az egész vezetőség, és új választásokat írnak ki.

A csapathoz meg év végén keményen hozzá kell nyúlni. Hogy Tata ebben mennyire kapott szabad kezet, ki tudja. De nem hiszem, hogy nagyon ugrálhat, lévén, hogy eléggé kiürült a kassza a Neymar-balhé miatt. De tény: egy jó kapus mindenképpen kell, és egy jó KH sem ártana. Csak kérdés, miből lesz rá lóvé?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.02.24. 08:55:51

végig pörgettem szorgalmasan az eddigieket.....
teljesen érthető -néha valóban szélsőséges- vélemények olvashatóak de egyet azért tisztázzunk: ami ezt generálja az a csapat -néha szélsőséges- teljesítménye. nincs is bajom ezekkel a megnyilvánulásokkal de azt igencsak visszataszítónak tartom akik rendszeresen a megszólalókat minősítik a téma helyett, természetesen önmagukat valamiféle minősített szurkolóvá kikiáltva!
aztán ott vannak a mosolyogtatóan következetlen szófordulatok: nincs veszve a bajnokság, de most már aztán nem szabad több pontot elhullajtani....de jó is lenne!?
és még talán egy tárgyi dolog: szerintem a Real Sociedad egy erős csapat az idei Liga mezőnyében kár (és öngól is!) fikázni, még akkor is ha otthon, igencsak motiváltan kapott el bennünket, a játéka pedig a massziv labdabirtoklással, a gyors sokmozgásos támadófocival, 2-3 klasszis képességű támadóval különösen hatékony a belassult, fásult Barca ellen.(én mindenesetre ezt láttam).
hogy most mi jön majd? csak annyit javaslok: a végén mindannyian tekintsünk vissza(ide, vagy magunkba?!) hogy mit jövendöltünk.
Válasz küldése