Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.05. 01:09:11

kristop írta:mindig, mindig a nehéz meccseken pihentet és hagyja ki a legjobbjainkat. tudjuk, hogy az idegenbeli meccseink ilyenek, mégis. érthetetlen, hogy miért nem lehet egy otthoni elche, eibar, almeria vagy tökömtudja milyen csapatok ellen csinálni ezt, és nem pont a sociedad otthonába felállni munirral, montoyával, xavival, pedroval.

következő meccsünk egy otthoni kupameccs az elche ellen. nézzétek majd meg, olyan szépen kezdeni fog alves, rakitic, neymar, messi, csodás lesz nézni ahogy lesimázzuk őket egy öt nullával. vagy várj, az nem is olyan fontos meccs? na mindegy.
Otthon kell a gála, hogy a közönség ne tudjon fütyülni. :mrgreen:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.05. 00:04:27

Szerintem ilyen idegenbeli statisztikákat a Rijkaar-éra utolsó évében hozott a csapat, bár ez a kisebb bajok egyike.
LE nem tudom mit akar ezzel a folyamatos kevergetéssel elérni, de láthatólag eddig - és már lemegy lassan a fél szezon - szinte semmi pozitívumot nem sikerült felmutatnia. Ott volt egy részben működő taktika a PSG ellen, de azon kívül az összes zseniális vívmánya kuka.
Ma sem igazán értettem, hogy a végig gyengén játszó Xavi helyett miért nem hozta be Rakitic-et, vagy akár Rafinha-t. Alves bezzeg bejött, elő is adhatta a szokásos idióta hisztirohamai közül az egyiket, de azon kívül semmi.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
macgabi
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.03.12. 17:04:51

2015.01.04. 23:37:40

Olvasom itt a relativizáló, megmagyarázó, korholó de azért elnéző mondatokat.
Lópikula barátaim.

Semmi nem változott. A középpályánk béna, sem irányítani sem szűrni nem tud, hiányzik a gyorsaság és a kreatív játék meg valami épkézláb taktika. Bár mondjuk ez is jó lenne, ha berúgnánk azt a 3-4 helyzetet, amit csinálunk (vagy kapunk) meccsenként.

Ott tartunk a szezon felénél, mint a tavalyi végén.

De ez önmagában nem baj.
A Barca már nem top csapat. Egy nagyon jó, de már/még nem top csapat. Mint az autóknál: a középkategória teteje. Mindent elmond, hogy a csapat legjobbja hónapok óta Mascherano. Ami tök jó, én például imádom, de hát egy Barcának ne a védekező középpályás legyen a legjobbja egész szezonban.

A probléma inkább az, hogy ezzel a játékos kerettel nem itt kéne tartani. Ezek a srácok tudnak focizni, nyilván nem felejtettek el. Mégsem megy.
Nem akarok mindent LE-re tolni, de ő a góré, neki kéne ezeket a problémákat kezelni. És több milliárd légy nem tévedhet: az összes magyar és rengeteg külföldi Barca fórumon pont ugyanezeket mondják, ugyanazt látja mindenki.

Sok a rontott passz, a lassú, körülményes megoldás. A támadók annyi helyzetet kihagytak már, amivel bajnokságot lehet nyerni. Érdekes Rakitic és Suarez helyzete. Érthetetlen, hogy Rakitic miért nem játszik többet és érthetetlen, hogy Suarezt miért nem lehet kihagyni vagy lecserélni?
Lassúak vagyunk, kiszámíthatóak, teljesen eltűnt a kreatív játék.

De ez nem baj, mondom még egyszer. Középcsapat lettünk, de innen lehetne építkezni. De Bartomeu és Zubi ehhez kevés. Kéne egy nagy stratéga, aki ezt átlátja, és megtalálja a megfelelő embereket erre a munkára. Nem Laportát sírom vissza, de a jelenlegi vezetés nem jó.
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2015.01.04. 23:29:43

Nem vagyok csalódott! Igazam van abban, hogy attól, hogy valaki játékosa volt a Barcának , még nem következik, hogy jó edző! Abban is, hogy ez a Suarez nem érzi a játékunkat.Továbbá abban is, hogy Xavi lelassítja a játékunkat,fékezi az esetleges gyorsulást= fejlődést is. Be kell látnunk sokunknak, hogy a Munír project az egyféle betegség...
Emberek! ennél szerintem csak jobb lesz!
Legalábbis, ha : felejtjük végre Alvest,mielőbb abbahagyatjuk ezt az agyatlan "pihentetés-forgatás-kiazúraháznál-énvagyokazedző-nálamőazelső -énvagyokazokos-stb baromságot.
Nem lesz egy stabil csapatunk, ha ez így folytatódik!!
Lesz egy vergődő,tartásnélküli játékoshalmaz, mely halmaz ha jól érzi magát Messi,ha szerencsénk van és a bíró nem ellenség, talán ér el sikert. Valamilyet. De: felejtsük el a büszkeségünket,a méltóságunkat,törődjünk bele a nimbusz tovatűnésébe...Fel kell adnunk: "több mint egy csapat" ?????? jelmondatunkat is??????
Azt hiszem ezt a sociók sem fogják hagyni!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2015.01.04. 23:29:05

Teljesen törvényszerü a visszaesés. Akik ennyit nyertek, már csak lefelé tudnak mozdulni. Ehhez jöttek szerencsétlen igazolások is. Ezt helyretenni a legnagyobb nevü - tapaszalt edzőnek is lehetetlen lenne. Tata sem ment semmire-nem véletlenül. Lassu, ponatlan, lelketlen játék.
Összeállitást is lehet kifogásolni, minek Xavi erőltetése, Rakitics vagy Rafinya legalább hajtana.
Sajnos Iniesta sem jó. A támadók mögül eltüntek a szervező emberek. Minimum 4-5 minőségi ember kellene, de most nem lehet. Dobogos hely sem bizos.....
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.01.04. 23:27:10

Nekem most lett totálisan elegem LE-ből. Komolyan mondom vicc a csávó a vezetőségünkkel együtt. Minden hozzászólásomban leírom, hogy nincs egy normális kezdőnk. A rotáció ok, de ez már beteges!
Alapból nem lehet őt mentesíteni, mert annyit költhetett, amennyit akart. Nézzük csak kiket is hozatott. 2 kapust, akik okék, egy Matyit áron felül, egy sérült középhátvédet, egy Douglast, egy Rakiticet, aki visszament csereemberbe, egy Rafinhát, akit jól ismer, mégsem játszat, és természetesen egy sztárcsatárt. Azért ez így elég harmatos...
Munirt, Montoyát, Pedrot...nem kell őket bántani. Beteszik őket, ennyit tudnak. Az hogy itt vannak, vagy hogy ennyire nyomatja őket, az nem az ő hibájuk...
Én értem, hogy szünet után, sokan sok utazással a hátuk mögött érkeztek vissza a Barcához. De! A menetrend ismert volt, lehetett volna kevesebb szünnap, hamarabb összekotorni a keretet. Nem plusznapokat adni. Luxus ilen meccsre ilyen kezdőt kiállítani. Vicc!
Ha már annyira szeret variálni, és sem Messit, sem Neymart nem akarta kezdetni, legalább állt volna fel egy ütősebb középpályával, akár 1 csatár kárára.
Nem is tudom mit írjak, mert szétb.sz az ideg. És mennyire ki fogok készülni, ha elolvasom a nyilatkozatát! Remélem lassan kifütyülik őt is, meg a vezetőséget is otthon!
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.01.04. 23:26:52

Sziasztok!
Kicsit átolvasva többetek véleményét, hadd írjam le az enyémet is a meccsről. Nem azon az állásponton vagyok, hogy a vélemény, olyan, mint a segglyuk, miszerint, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra, szóval kérlek fejezzétek ki bátran egyetértésetek, vagy éppen egyet nem értésetek! :)
Tehát:
Nem fogom leplezni személyes csalódottságom, de miért is kéne.. Nagyon elégedetlen vagyok ezzel a mai teljesítménnyel, akárcsak mindenki - gondolom. Egyáltalán nem éreztem azt a hű de nagy akarást a fiúk részéről. Mintha át se jött volna, hogy basszus ez a 3 pont mennyire is fontos lenne az ezelőtti hibákat figyelembe véve (na meg amúgy is...). Kicsit úgy éreztem, én jobban aggódom a meccs kimenetelét illetően, mint a pályán levők... Nem hiszem, hogy LE részéről helyes döntés volt a 2 nagyágyú mellőzése, akkor sem, ha utaztak rengeteget. Van, amikor a padoztatásuk indokolható, persze, de nem hinném, hogy a Real Sociedaddal idegenben kéne próbálkozni ezzel. Továbbra sem látom a koncepciót, hogy mit is akar LE és, amikor az operatőr rá viszi a kamerát, akkor sem a csillogást látom a szemében... bár, lehet, hogy csak nem akarom látni..
A srácok részéről meg....
Dani Alves ugye MÁR nem hozza azt a szintet, ami elvárható lenne tőle, DE Montoya ma bebizonyította, hogy nem igazán méltó utód.. persze ezt felróhatjuk akár a meccshiánynak is, hiszen majdhogynem kevesebb időt töltött a pályán, mint az a híres fekete macska még augusztus közepén/végén. Mathieut sikerült a megszokottnál gyakrabban megverni és ma is sikerült begyűjtenie egy sárga lapot, mivel másképp nem tudta megoldani a feladatát. A korábban verhetetlen, number one Xavi - Busi - Iniesta tengely szerintem felejthető szintet hozott ma (sajnos) is. Lassúak és nem képesek megfelelő módon megtámogatni a mai napon amúgy is abszolút hiányos támadósort. Pedrotól vártam a múltkori után némi "megtáltosodást", de erről ugye szó sem volt. Munir szegény szerencsétlen próbálkozik, de nem igazán tényező a meccs végkimenetelét illetően. Suareztől én többet várok... Talán VEB fogalmazta meg jól: ma Suárez tudta a legtöbbet nyújtani támadásban (a cserékig), de elég gáz, hogy ezzel a teljesítményével is "első" tudott lenni....
Nem érzem, hogy LE megoldás lenne a problémákra, sem rövid- sem pedig hosszútávon... A vezetőség más téma, de az a bizonyos hal nem a fejétől lesz illatosabb... A korábban várt "radikális" változások nem jöttek, és akik helyettük jöttek, nem váltották meg a világot, de sajnos a San Sebástian-t sem. :D
Elszomorított ez a mai teljesítményt.. Többre számítottam. Rettentő összetett, hogy mitől is szenved így a csapat, de amiért különösen haragszom, az az, hogy annak ellenére tudtuk, hogy ez egy igazán nehéz terep lesz egy óriásverő csapat ellen, nem sikerült a lehető legjobb kezdőt összerakni... Tisztában vagyok azzal, hogy nem LE hibája volt az öngól, de sajnos sok más igen.
Elnézésetek kérem a terjengős írásért. Remélem senkinek nem leszek káros hatással a "nyugalmára"! :)
Természetesen mindettől függetlenül: Hajrá Barca!!
További szép estét mindenkinek! :)
Máté
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.01.04. 23:24:44

Rossz helyre írtam, de akkor mégegyszer:

Még egybe gondoljatok bele: Messi ezzel a vezetőséggel ,ilyen csapatban, átigazolási kizárással nem fog itt maradni. Ha igen, akkor a tavalyi teljesítménnyel, és kétszer ennyi pénzért. Gratulálok, hosszú évek munkáját rombolja le pár ember.

Olyan szinten csalódtam, hogy nem tudom nézek-e meccseket egy ideig. Mert ami még rohadtul bosszant, hogy a 2 jogos tizivel (tudom, pillangóhatás, tehát max 1) lehet behúzzuk, és akármennyire istenítik sokan a Madridot, nekik is kellettek a megfelelő ítéletek ehhez a pontszámhoz. Ők megkapták, a PSG csak létszámkorlátozást kapott a BL-re, a többi "nagy" csapatot meg semmivel sem szankcionálták, mi bezzeg egy teljes év, mert pár kölyköt rosszul igazoltunk. Elegem van ebből az egész rohadt modern fociból.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2015.01.04. 23:20:20

Ez a játék egy totális másolata a 2008asnak. Brutális támadó trió sokszor potenciál nélkül, a csapat elképzelés nélkül, néha-néha fellángolások.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.04. 23:16:04

palesz77 írta:
Normandia írta:Minden rendben?
Irónia.. :D
Igen, lehiggadva már érzem :D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.04. 23:15:16

palesz77 írta:Luchonak emailezd ezt el, garantálom, hogy a 80%-át felhasználja a meccs utáni interjúban.. :lol:
öt percesre sikeredett a sajtótájékoztatója. :lol:
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.01.04. 23:13:46

Legalább jövőhéten jön egy gyengébb csapat, az tuti 3 pont. Az Atletico Madrid Torressel XD
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.04. 23:12:33

Normandia írta:A Norbi már régen rossz helyen van :mrgreen:
Norbi általában beszívva nézi a meccseket szerintem, a meccs elején olyat is mondott, hogy Lucho Munirt az Elche elleni meccs után visszaküldte a B csapatba, és csak most jött fel.. :lol:

Amúgy Suárez szerintem tényleg nem volt katasztrófa, legalább volt benne ötlet. Az más kérdés, hogy sokszor volt pontatlan - mint a csapat többi része is -, és a helyzeteit még mindig nem tudja kihasználni, pedig azért már illene, de azért még így is hasznosabb, mint Pedro vagy Munir. Persze ez sovány vigasz, inkább az egész csapat kritikája, hogy egy ilyen Suárez a jobbak közt volt.

Montoyanal meg voltak rosszabbak, de több volt a jó nála. Egyáltalán nem volt jó meccse, ez a szint amit ma tolt annyi perchez elég, amit szezon elején kapott..
De én még azért bízok benne, tud ő ennél többet is! :D
Erxy írta:...
Luchonak emailezd ezt el, garantálom, hogy a 80%-át felhasználja a meccs utáni interjúban.. :lol:
Normandia írta:Minden rendben?
Irónia.. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.01.04. 23:13:50-kor.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.01.04. 23:11:51

Normandia írta:Mit akarunk mi a bajnokságtól? Ilyen felállással és edzővel mehetünk a p-be.
Egyszerűen nem értem miért csinálja ezt Lucho. Próbálok valami értelmet látni benne, de nem megy.
Vagy én vagyok ennyire hülye a focihoz, vagy ez az ember tényleg nem alkalmas arra, amire szerződött. #-o
Valaki segítene?!
Megnyugtatlak nem benned van a hiba. Azért arra kíváncsi leszek, hogy ezt a vereséget, hogy fogja megmagyarázni. Komolyan mondom visszasírom Tatát.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.04. 23:10:39

Erxy írta:nincs semmi probléma, haladunk tovább a megkezdett úton, a kemény munka előbb-utóbb meghozza a gyümölcsét. a srácok keményen hajtottak, a győzelem nem jött össze, de ha kihasználjuk a "helyzeteinket" akkor most mindenki egy jó meccsről beszélne.

nem volt probléma Messi és Neymar padoztatásával, mindig az kell aki nincs, Pedro és Munir jól ellátta a rájuk kiszabott feladatot, és a csapatban amúgy is volt elég kreativitás és lendület.
továbbá ne feledjük el azt a tényt, hogy a legutóbbi edző aki itt győzni tudott az Rijkaard volt, és egyébként is, kikapott itt a két madridi rivális is.

idő kell Luchonak, hogy megtalálja a kezdőjét és a kellő taktikát, de még így is versenyben vagyunk az összes trófeáért, és mindent megteszünk azért, hogy megnyerhessük azokat.
Minden rendben?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.04. 23:08:35

nincs semmi probléma, haladunk tovább a megkezdett úton, a kemény munka előbb-utóbb meghozza a gyümölcsét. a srácok keményen hajtottak, a győzelem nem jött össze, de ha kihasználjuk a "helyzeteinket" akkor most mindenki egy jó meccsről beszélne.

nem volt probléma Messi és Neymar padoztatásával, mindig az kell aki nincs, Pedro és Munir jól ellátta a rájuk kiszabott feladatot, és a csapatban amúgy is volt elég kreativitás és lendület.
továbbá ne feledjük el azt a tényt, hogy a legutóbbi edző aki itt győzni tudott az Rijkaard volt, és egyébként is, kikapott itt a két madridi rivális is.

idő kell Luchonak, hogy megtalálja a kezdőjét és a kellő taktikát, de még így is versenyben vagyunk az összes trófeáért, és mindent megteszünk azért, hogy megnyerhessük azokat.
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.04. 23:04:38

Bob_Marley írta:Voltál Amerikában te is, tudhatod hogy rohadtul fárasztó agyilag meg testileg. És ha nem is tegnap akkor tegnapelőtt estek be.

Kár a korai bekapott gólért, volt egy kis zavar utána de azóta sikerült átvenni az irányítást, lehetőségek is voltak kicsit több pontosság kellene.

Megvolt többször az esély az egyenlítésre, ezekért a pontokért nagy kár. Nehéz meccsnek ígérkezett be is jött sajnos. Fásult volt a társaság és rendre pontatlan.
Meglátszott a csapaton erősen, hogy nincsenek éppen ráhangolódva a meccsre. Ritka gyenge teljesítmény volt ez a mai.
Engem két dolog bántott különösen a pocsék játék mellett, az egyik hogy nem láttam a csapaton, hogy felfogná milyen fontos 3 pont volt ez a Real veresége után, a másik LE akin enyhén szólva látható volt a tanácstalanság, ne is mondjam mit jelent az meg milyen következményei vannak mikor egy játékos folyamatosan azt látja a pályáról, hogy az edzőjének fogalma sincs mit csináljon.
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2015.01.04. 23:03:32

Megújulás???

Nem változott itt semmi, és főleg L.E. nem tanult semmit. Ez az alak már most megbukott.

SEMMIT nem lehet látni abból, hogy mit akar. Semmit. Semmit. Semmit.

Nem nyerünk mi idén semmit. A bajnokságot pedig bukni fogjuk, ilyen "ziccereket" nem lenne szabad így benézni.

Persze ne legyen igazam, de azért gondoljuk át: megérdemelnénk mi ezzel a ...al azt? Hiszen pusztán a szerencsében bízhatunk az erősebb ellenfelek ellen, hogy esetleg rossz napja van, vagy pontot veszít...

Szörnyen mérges vagyok, és elmondhatatlanul szomorú, hogy ilyen kaliberű játékosoknak ennyire méltatlan vezetője van.
Szuszimester
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.04. 23:02:12

csaby23 írta:Üdv.Kerdesem lenne.Csupan a meccs utolso negyed orajat lattam,illetve visszaolvasgattam az "elö közvetitesek" topikot.A kommentator a vegen Suarezt es Montoyat emelte ki,de a forumot olvasva ez eleg alaptalan,föleg az utobbi.Na mar most a kerdes: en vagyok rossz helyen vagy a Farkas Norbi? :D
A Norbi már régen rossz helyen van :mrgreen:
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2015.01.04. 23:01:11

Üdv.Kerdesem lenne.Csupan a meccs utolso negyed orajat lattam,illetve visszaolvasgattam az "elö közvetitesek" topikot.A kommentator a vegen Suarezt es Montoyat emelte ki,de a forumot olvasva ez eleg alaptalan,föleg az utobbi.Na mar most a kerdes: en vagyok rossz helyen vagy a Farkas Norbi? :D
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.04. 22:59:12

Mit akarunk mi a bajnokságtól? Ilyen felállással és edzővel mehetünk a p-be.
Egyszerűen nem értem miért csinálja ezt Lucho. Próbálok valami értelmet látni benne, de nem megy.
Vagy én vagyok ennyire hülye a focihoz, vagy ez az ember tényleg nem alkalmas arra, amire szerződött. #-o
Valaki segítene?!
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.04. 22:58:07

mindig, mindig a nehéz meccseken pihentet és hagyja ki a legjobbjainkat. tudjuk, hogy az idegenbeli meccseink ilyenek, mégis. érthetetlen, hogy miért nem lehet egy otthoni elche, eibar, almeria vagy tökömtudja milyen csapatok ellen csinálni ezt, és nem pont a sociedad otthonába felállni munirral, montoyával, xavival, pedroval.

következő meccsünk egy otthoni kupameccs az elche ellen. nézzétek majd meg, olyan szépen kezdeni fog alves, rakitic, neymar, messi, csodás lesz nézni ahogy lesimázzuk őket egy öt nullával. vagy várj, az nem is olyan fontos meccs? na mindegy.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.04. 21:35:34

csababarca írta:Kit érdekel hogy utaztak?
Futva tették meg vagy mi?
Gondolom nem tegnap estek be, hogy hello megjöttünk!
Nem vagyunk olyan jó csapat idén,hogy ilyet megengedjünk magunknak,hogy a két húzóemberünket egyszerre padoztassuk, főleg úgy,hogy a kp motorja is padozik pl.
Az Anoetaban ez luxus.
Voltál Amerikában te is, tudhatod hogy rohadtul fárasztó agyilag meg testileg. És ha nem is tegnap akkor tegnapelőtt estek be.

Kár a korai bekapott gólért, volt egy kis zavar utána de azóta sikerült átvenni az irányítást, lehetőségek is voltak kicsit több pontosság kellene.

Megvolt többször az esély az egyenlítésre, ezekért a pontokért nagy kár. Nehéz meccsnek ígérkezett be is jött sajnos. Fásult volt a társaság és rendre pontatlan.
Kép
Kép
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.04. 21:34:35

Barcaforever írta:Ez a 23. felállású kezdő a szezonban vagy, h állunk!?
Enrique folytatja a sorozatát a bajnokságban. Ahány forduló, annyi felállás. 8)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.01.04. 21:30:21

Kit érdekel hogy utaztak?
Futva tették meg vagy mi?
Gondolom nem tegnap estek be, hogy hello megjöttünk!
Nem vagyunk olyan jó csapat idén,hogy ilyet megengedjünk magunknak,hogy a két húzóemberünket egyszerre padoztassuk, főleg úgy,hogy a kp motorja is padozik pl.
Az Anoetaban ez luxus.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése