Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.03.06. 20:06:20

LG írta:
2022.03.06. 19:05:16
Jack Napier írta:
2022.03.06. 18:24:49
Kellenek az ilyen kiszenvedett meccsek, sokat számít majd ez a plusz 2 pont a végén.
Kellenek, de idén már nem az első, hogy a játékvezetőnek is megköszönhetjük. Azért az nem reális, hogy majdnem egy éve nem fújtak büntetőt ellenünk. Azért ne legyünk álszentek, lehetett volna bőven néhányat. Én ennek nem tudok tapsolni, inkább maradt volna 1-1.
Hát nem tudom, mondjuk most pont nem tudtam végig nézni a meccset az elejétől a végéig. Viszont a tizenegyesünket pont láttam azzal szerintem pont nem is volt semmi probléma, a pali konkrétan kivezette a könyökével a labdát azt nehéz lett volna nem befújni.
Az Albás szitu pedig ennek pont az ellentétje ő szorította le a kezét, full természetes testhelyzet volt nem hiszem hogy be kellett volna fújni.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.03.06. 19:46:53

egy idegenbeli gürcölős győzelem aranyat ért (három pont) ami azért kihozott néhány még látható hiányosságot.
-öröm, hogy tért ölelő átadásokat is látunk, de üröm, hogy sok el száll. (az öt méteresekre vagyunk szocializálva)
-a védelem még nem igazán áll négy lábon, főleg ha Alves is ott van.
-TS.-félre ne értsétek, jó kapus, de nem kéne bravúrt kiáltani ha valami nem az, és rá vágni minden gólra , hogy nem tehetett róla. ezen a meccsen a gólját védeni illett volna, a lövés az irányában érte, csak a kezét kellett fel emelni, a fejes pedig elég lassú volt egy látványos vetődéshez tehát illett védeni mindkettőt - egye fene: szép védéssel.
-Ferran be állt egy gyenge Gavi után és azt csinálta mint eddig.
-Abu, bizony ő is gyengécske volt ma.
-Pedri, jó közepes egy nagyobb hibával.
- Frenki lecserélésére nem láttam okot, a többi jó volt és amit már mondtam: végre van jó cserepadunk.
-hiányozott néhány jó kontra ami hozta volna a gólokat is.
- középtől előre-felé az Elche fizikai(erő) fölénye jól látszott, míg Adama és Depay be nem állt.(talán Nico emiatt jött?)
-Adama éa Dembi nagyjából azonos hatékonyságú a jobb oldalon de mindkettő inkább fél fél meccsre.
a nehéz meccseken szépen mentünk át most a kötelezők jönnek de ez nem jelent séta galoppot az látszott ma is.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.06. 19:44:47

Gyerekek, azért az nagyon komoly hogy a harmadik(!!!!) helyre feljöttünk, és ha a Betis nem nyer ott is maradunk, mindezt úgy hogy 1 meccsel kevesebbet játszottunk! :D 8)

A Real nem lehet reális cél mert hozogatják a meccseket, viszont a Sevillát még befoghatjuk. Mindenesetre jelenleg harmadikok vagyunk, ami a Koeman-féle 9-10-edik, kilátástalan helyezéskor szerintem bármikor örömmel aláírtunk volna, nem semmi hogy honnan jöttünk fel mind pontban mind játék és csapategységben.

Nem is tudom mióta, de talán elmondhatjuk hogy mind csapatilag, mind sportszakmailag szép lassan de biztosan végre konstansan felfele kezdtünk el ívelni. Göröngyös lesz továbbra is az út, de van már fény az alagút végén.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.06. 19:42:28

Azt gondolom, hogy ameddig ilyen szinten használjuk ki a ziccereket, mert nyugodtan lehet annak nevezni őket, addig csak nehéz meccseink lesznek, mert a védelmünk sajnos nincs azon a színvonalon, hogy a csatárok elpuskázott helyzeteit hátul tudná menteni.
Torres olyant rúgott ma be, legyünk őszinték, amit nem lehetett kihagyni, a többi esetben szó szerint elpuskázta a dolgokat. Persze, a gólhoz ott kellett lenni, és csak reménykedhetünk, hogy meg fogja találni azt a bizonyos cipőt. Addig is, azt mondom, amit már írtam korábban. Szép dolog Haalandban gondolkodni, de jobb lenne azt az irdatlan pénzt a jövőbeli védelemre költeni.
Hacsak nem rámegyünk az 5:3 mas meccsekre :)
Ami persze ugyanúgy 3 pont és a közönségnek is jó:)
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.03.06. 19:12:02

LG írta:
2022.03.06. 19:05:16
Jack Napier írta:
2022.03.06. 18:24:49
Kellenek az ilyen kiszenvedett meccsek, sokat számít majd ez a plusz 2 pont a végén.
Kellenek, de idén már nem az első, hogy a játékvezetőnek is megköszönhetjük. Azért az nem reális, hogy majdnem egy éve nem fújtak büntetőt ellenünk. Azért ne legyünk álszentek, lehetett volna bőven néhányat. Én ennek nem tudok tapsolni, inkább maradt volna 1-1.
Maradt volna 1-1? Ugyan miért? Alba kezezése nem volt tizi ugyanis abban a testhelyzetben még próbálta leszorítani a kezét. Ha( tudom “ha”) De jong vagy Ferran belövi azt a 4 százszázalékos helyzetet nincs miről beszélni! Ez az Elcse meg undorítóan ellenszenves csapat! A bírót hagyjuk szokásos Spanyol liga szint! Ami viszont aggasztó azaz, hogy Alves oldalán konkrétan egy ilyen másodvonalas csapat is azt csinál amit akar
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.03.06. 19:05:16

Jack Napier írta:
2022.03.06. 18:24:49
Kellenek az ilyen kiszenvedett meccsek, sokat számít majd ez a plusz 2 pont a végén.
Kellenek, de idén már nem az első, hogy a játékvezetőnek is megköszönhetjük. Azért az nem reális, hogy majdnem egy éve nem fújtak büntetőt ellenünk. Azért ne legyünk álszentek, lehetett volna bőven néhányat. Én ennek nem tudok tapsolni, inkább maradt volna 1-1.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.06. 18:29:54

Nem akarom újra bántani Torrest mert gólt lőtt és voltak szép megmozdulásai is, de a második félidőben egy tükörsima, újabb 4 gólos győzelem lehetett volna, ha csak picit is hatékonyabban használja ki a ziccereit, bár ehhez FDJ is hozzájárulhatott volna.
Valahogy nem tudom eldönteni, hogy ennyire jó-e abban, hogy helyzetbe kerül, vagy a társak keresik jobban, esetleg szerencséje van. Ha Auba kerül 4-5 ilyen helyzetbe biztos összehoz egy mesterhármast.
Hogy ő lett a meccs embere az vicc. Nálam simán MAtS lett volna.
Nem akarok hazabeszélni, de a nekünk felrótt kezezéseknél Businak és Albának is le volt szorítva a keze.

Most lesz egy Betis-Atletico, amiből mi csak profitálhatunk. Kicsit nyugodtabbak lehetünk már, valakit leszakítunk, de egy X igazán tökéletes lenne.
Forca Barca!!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.03.06. 18:27:08

Torres simán nyerhette volna a meccset.
Xavi remélem látja, hogy Alves már nem jó jhv posztra. Már előre rettegek, ha ő fog kezdeni a Real ellen.
Alba kezezése nem volt az szerintem, Traorénál meg salamoni döntést hozott, inkább lefújta a meccset a bíró.
A sárgázással kicsit elszaladt vele a ló.

Küzdelmes, kemény meccs volt, kiszenvedtük.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.03.06. 18:24:49

Kellenek az ilyen kiszenvedett meccsek, sokat számít majd ez a plusz 2 pont a végén.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
lahertitty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009.08.07. 11:33:36
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

2022.03.06. 18:20:48

Memphis és Adama nagyon jól szálltak be, mindkettejüknek volt 1-1 gólpasszt érő átadásuk is, csakhát ugye Ferrán volt középen... :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lahertitty 2022.03.06. 18:27:13-kor.
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2022.03.06. 18:17:32

Saviola írta:
2022.03.06. 18:15:15
FT borzalom.

Nála már csak a játékvezető volt siralmasabb.

TS meg nagyot javult, kellettek a bravúrok.

3 pont és kész.

Visca! ❤
A mai meccset az írja le igazán , hogy Torres lett a meccs embere 😅 kabaré
Lényeg a 3 pont , ahogy írtad , a többit hagyjuk.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4956
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.03.06. 18:15:15

FT borzalom.

Nála már csak a játékvezető volt siralmasabb.

TS meg nagyot javult, kellettek a bravúrok.

3 pont és kész.

Visca! ❤
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2022.03.06. 16:15:09

Cseri írta:
2022.03.06. 15:48:24
brownieheaven írta:
2022.03.06. 15:36:32
A 27-es mezszámmal keretbe kerülő Carevicről tud valaki valamit mondani?
Szép szál(több, mint 1.90cm )montenegrói kapus,tavaly azt hiszem sérült volt.
Ja, látod meg se néztem, milyen poszton játszik, így nyilván nem kell új debütálásra számítani. :D
Köszi azért az infót!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1795
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.06. 15:48:24

brownieheaven írta:
2022.03.06. 15:36:32
A 27-es mezszámmal keretbe kerülő Carevicről tud valaki valamit mondani? Én eddig nem nagyon találkoztam a nevével, eddig bekerült bármikor is?
Szép szál(több, mint 1.90cm )montenegrói kapus,tavaly azt hiszem sérült volt.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.06. 15:38:37

davi10 írta:
2022.03.06. 15:12:04
TS - Alves, Araujo, Pique, Alba - FDJ, Busi, Pedri - Gavi, Auba, Dembele

Érdekes döntés, azt hittem ebből a 4 kp-ból legalább 1 pihen az EL meccs előtt, úgyis van egy rakat támadónk.
Érdekes döntések. Én is nagyobb variálásra számítottam, főleg hátul.
Nem kellene Araujot és Piquet rongyosra járatni. Ilyen meccseken az egyikük pihenhetne, hogy csökkentsük a sérülések esélyét.

Dembelé és Auba kettősre kíváncsi leszek elöl, visszatér-e valami a Dortmundi időszakukból.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2022.03.06. 15:36:32

A 27-es mezszámmal keretbe kerülő Carevicről tud valaki valamit mondani? Én eddig nem nagyon találkoztam a nevével, eddig bekerült bármikor is?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.06. 15:12:04

TS - Alves, Araujo, Pique, Alba - FDJ, Busi, Pedri - Gavi, Auba, Dembele

Érdekes döntés, azt hittem ebből a 4 kp-ból legalább 1 pihen az EL meccs előtt, úgyis van egy rakat támadónk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.03.06. 09:59:28

bence0330 írta:
2022.03.06. 08:53:28


Persze, nekem ez szimpatikus lépés, csak nem olvastam róla és meglepett. :)
És valóban, ez most is nehéz ügy, bár szerencsére még Nico is kap annyit, hogy ne panaszkodhatjon igazán. De ha hihetünk Xavinak, hogy még Puignál is sz@rul érzi magát, hogy nem játszathatja, mert vannak előtte 5-en, akkor én sem tudom, mi lesz Kessié/más érkezésével. :) Lehet hogy tényleg valami olyan lesz, mint amit Pep csinál a támadókkal manapság, mindenki lehetőséget kap, csak lesznek, akik %-os arányban többet, és így frissen tartja majd egész évben őket a dupla-tripleterhelésben. Végülis mióta Pedri felépült, nagyjából mindenki ugyannyit marad ki a kezdőből Nico kivételével. Gavi tán egy hangyányit többet, de a kora miatt ez jól is van így.
Én a gondot abban látom, ha túl sok játékos lesz a kp-ra, hogy azért Busin kívül mindenki fiatal, ereje teljében, Pedriék gyakorlatilag még gyerekek is, tehát kell a perc hogy folyamatosan egyre többet fejlődjenek. Nyilván nem évi 70 meccs, de túlzottan forgatni sem érdemes szerintem. De ez legyen Xavi (legnagyobb) baja.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.06. 09:58:56

bence0330 írta:
2022.03.06. 08:53:28
Persze, nekem ez szimpatikus lépés, csak nem olvastam róla és meglepett. :)
És valóban, ez most is nehéz ügy, bár szerencsére még Nico is kap annyit, hogy ne panaszkodhatjon igazán. De ha hihetünk Xavinak, hogy még Puignál is sz@rul érzi magát, hogy nem játszathatja, mert vannak előtte 5-en, akkor én sem tudom, mi lesz Kessié/más érkezésével. :) Lehet hogy tényleg valami olyan lesz, mint amit Pep csinál a támadókkal manapság, mindenki lehetőséget kap, csak lesznek, akik %-os arányban többet, és így frissen tartja majd egész évben őket a dupla-tripleterhelésben. Végülis mióta Pedri felépült, nagyjából mindenki ugyannyit marad ki a kezdőből Nico kivételével. Gavi tán egy hangyányit többet, de a kora miatt ez jól is van így.
Azért Pep esete más. Egyrészt az angoloknál több kupa van, másrészt tovább vannak versenyben a BL-ben, mint mi :D
De amúgy jó ez a rotálós modszer, ha tényleg van 2-3 kezdő szintű játékosod. Nálunk nincs, úgyhogy en nem is támogatom, hogy mindenki játsszon, csak azért mert kerettag.
Szerintem a mostani állapot teljesen jó, így is van kiből meríteni. Lenglet, Umtiti, BW, Puig, Neto (meg biztos van még valaki) ne játsszon csak azért, mert nyáron nem sikerült eladni őket. Majd ha a "kezdők" (aki nálunk pl. 5 kp, tehát lehet rotálgatni Puig nélkül) fáradtak, sérültek, stb, akkor lehet Puig lelkével foglalkozni. Vagy természetesen ha rászolgál a teljesítményével edzésen, a haknimeccseken, stb.

De én pl. baromira örülök, hogy Lenglet régóta nincs a csapat közelében, pedig nem mindig sérült. Ő pl. tipikusan az a játékos, akinél nem éri meg kockáztatni, hogy játsszon, csak azért, hogy boldog legyen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.06. 08:53:28

Sinya22 írta:
2022.03.06. 08:07:55
Lehet csak forgatni akarja a csapatot. Kp-n így se jut mindenkinek hely, Busi játszik mindig, De Jong is, Pedri is. Gavi-t se nagyon éri meg padoztatni és akkor ott van Nico aki azért kevesebb lehetőséget is kap alapból. Ehhez ha hozzávesszük azt, hogy jön még 1 ember a nyáron, akkor nem tudom hogy lesz megoldva, hogy senki ne lássa kárát, még akkor sem ha Busi játékpercei jövőre nagyon visszacsökkennek. Na de ez más téma :D
Persze, nekem ez szimpatikus lépés, csak nem olvastam róla és meglepett. :)
És valóban, ez most is nehéz ügy, bár szerencsére még Nico is kap annyit, hogy ne panaszkodhatjon igazán. De ha hihetünk Xavinak, hogy még Puignál is sz@rul érzi magát, hogy nem játszathatja, mert vannak előtte 5-en, akkor én sem tudom, mi lesz Kessié/más érkezésével. :) Lehet hogy tényleg valami olyan lesz, mint amit Pep csinál a támadókkal manapság, mindenki lehetőséget kap, csak lesznek, akik %-os arányban többet, és így frissen tartja majd egész évben őket a dupla-tripleterhelésben. Végülis mióta Pedri felépült, nagyjából mindenki ugyannyit marad ki a kezdőből Nico kivételével. Gavi tán egy hangyányit többet, de a kora miatt ez jól is van így.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.03.06. 08:47:56

Chino írta:
2022.03.05. 22:15:19
Lehet álmodozni és délibábokat kergetni, de nem realitás, hogy befoghatjuk a Reált. Azért bosszantó, mert egy kisujjnyival sem jobbak nálunk, sőt. A pechünk, hogy jött a rengeteg sérülés, de leginkább, hogy Xavi későn érkezett.
Ha a Sevillát el tudjuk kapni, ami reális célkitűzés lehet, kisebb csodát viszünk véghez élen Xavival és én Alemanyt is hasonló érdemekkel illetném.
Viszont ehhez először az Elchén kell túljutni, nem szabad lebecsülni, hazai pályán sem hiányzott sok a pontvesztéshez.
az első mondat ok. a másodikból a bosszantó is elmegy de a ..."egy kisujjnyival sem jobbak nálunk sőt.".. tegyük el a Clássico-utánra. tegnap úgy focizták le a Sociedad-ot hogy azok a végére egy MB III ra zsugorodtak. csak azt remélem, hogy Messiék majd ki igazítják a mellényt.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.03.06. 08:07:55

bence0330 írta:
2022.03.06. 00:16:39
A főoldali cikkben a kezdő latolgatásánál azt olvasom, hogy Gavi lehet a harmadik támadó Auba és Dembélé mellett, ha Ferran pihenőt kapna. Adamával van valami eszerint? Pihenőt kap? Mert ő eddig azért elé stabil kezdő volt, és szerintem Dembélével sem ütik egymást a francia kétlábúsága miatt.
Lehet csak forgatni akarja a csapatot. Kp-n így se jut mindenkinek hely, Busi játszik mindig, De Jong is, Pedri is. Gavi-t se nagyon éri meg padoztatni és akkor ott van Nico aki azért kevesebb lehetőséget is kap alapból. Ehhez ha hozzávesszük azt, hogy jön még 1 ember a nyáron, akkor nem tudom hogy lesz megoldva, hogy senki ne lássa kárát, még akkor sem ha Busi játékpercei jövőre nagyon visszacsökkennek. Na de ez más téma :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.06. 00:16:39

A főoldali cikkben a kezdő latolgatásánál azt olvasom, hogy Gavi lehet a harmadik támadó Auba és Dembélé mellett, ha Ferran pihenőt kapna. Adamával van valami eszerint? Pihenőt kap? Mert ő eddig azért elé stabil kezdő volt, és szerintem Dembélével sem ütik egymást a francia kétlábúsága miatt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.03.05. 22:33:38

A gól után összeszedte magát a Real, teljesen jogosan fordítottak, sőt, már mehetnének többel is.
De még csak 1 gól az előnyük, hátha talál még egy gólt a RC. Bár nehezen tudom elképzelni, a tizi óta sok közük nincs meccshez.

Nekünk meg be kell húzni a holnapit, nehogy tényleg a győztes rangadók után rajtuk meg elcsússzunk. Bár az aktuális forma alapján nehezen tudom elképzelni. Végre van a csapaton belül is egészséges rivalizálás több poszton, így a játékosok extra motiváltak. Ez hiányzott nagyon az elmúlt időszakban.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.05. 22:15:19

Lehet álmodozni és délibábokat kergetni, de nem realitás, hogy befoghatjuk a Reált. Azért bosszantó, mert egy kisujjnyival sem jobbak nálunk, sőt. A pechünk, hogy jött a rengeteg sérülés, de leginkább, hogy Xavi későn érkezett.
Ha a Sevillát el tudjuk kapni, ami reális célkitűzés lehet, kisebb csodát viszünk véghez élen Xavival és én Alemanyt is hasonló érdemekkel illetném.
Viszont ehhez először az Elchén kell túljutni, nem szabad lebecsülni, hazai pályán sem hiányzott sok a pontvesztéshez.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése