Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.26. 15:16:41

csababarca írta:mondjuk lehet ma pont az lesz, aztán fél évig megint semmi
mondjuk ezt alá is írnám :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.02.26. 15:15:44

de ha 3-4-3 akkor miért nem Alba van a baloson, nem is kell akkor neki annyit visszajárnia, és sokat befuthatna az ellenfél védelme mögé, Messi meg Ney tömhetnék labdával bőven, Sui meg bent lesre állva várna... de ez igy meg megint mi ez..
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.26. 15:15:32

etooka9 írta:
soadroli írta:Barça line-up vs Atletico: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Mathieu, Iniesta, Busquets, Rafinha, Messi, Suarez, Neymar
Mátyő #-o
Lehet, hogy 3-4-3 lesz ez.
ha nem LE lenne az edző még az is lehetne, de vele kizártnak tartom. ő ennyire nem bátor. meg nem is ez az a meccs ahol ezt kellene nyomatni. semmi értelme nem lenne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.26. 15:11:54

Nero. írta:
soadroli írta:Barça line-up vs Atletico: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Mathieu, Iniesta, Busquets, Rafinha, Messi, Suarez, Neymar
Mátyő #-o
Csaba itt vagy meg? Ne huzd meg a ravaszt :lol:
Rafinhanak orulok, ideje volt mar. Pontrugasoknal, szogleteknel jok lehetunk igy hogy Mathieu is ott van, de nalam is Alba kezdett volna.

LE egyik szerelmének muszáj kezdenie, mondtam, előbb hagyná ki Messit mint a kettő közül valamelyiket.
Semmit nem jelent Matyiő jelenléte pontrúgásoknál, kétszer ráesett a fejére a labda, azóta ezt halljuk hogy veszélyes....jaah, mondjuk lehet ma pont az lesz, aztán fél évig megint semmi.

Mindegy, nem ezen fog múlni, a többi része okés. Kár hogy Vidal nincs, de azzal meg nem lehet mit kezdeni.
3-4-3 is lehet ez, ha Rafinha a baloson helyezkedik, meglátjuk.

Agyvérzést nem kapok, már elfogadtam, valamelyik kóklert muszáj kezdetnie, lehet hogy szerződés köti a kezét, erre tudok gondolni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.26. 15:11:35

Ez 3-4-3 lesz, végre valami váratlan, reméljük, hogy be is fog válni.
Vagy 3-5-2, Neymarral a szélen. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2017.02.26. 15:13:07-kor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.26. 15:10:50

Látszik hogy valami nincs rendben, a hírek szerint Lucho a szokásos 20-25 perces sajtótájékoztatót csak 10 percig tartotta...



Azigen, kiváló ötlet Matyit berakni balhátvédnek egy gyors Atleti ellen...
Vagy lehet 3 védős felállás?
Rakitic munkája hiányozni fog mint a PSG ellen..
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.02.26. 15:09:41

soadroli írta:Barça line-up vs Atletico: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Mathieu, Iniesta, Busquets, Rafinha, Messi, Suarez, Neymar
Mátyő #-o
Lehet, hogy 3-4-3 lesz ez.
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.02.26. 15:09:11

Maty balkunkó, ez most komoly? Mikor játszott ott jól? Labdát nem fogunk kihozni az fix. Vagy akkor legyen 3-4-3. Ahhoz nem lenne rossz a csapat. CsabaBarca agyvérzést kap. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.26. 15:08:47

albával van valami gáz, hogy alig játszik. nem tudom sérült-e, vagy összeveszett LE-vel, de látványosan mellőzve van... matyiőt meg élmény lesz nézni ahogy carrasco/saul a halálba forgatja :D

de nézzük a jó oldalát, a csuklósbusz legalább nem kezdő, így nem -1 emberrel kezdjük a meccset
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.02.26. 15:06:22

LG írta:
Legendinho írta:Ez a meccs a KP-tól függetlenül, Messi-n áll, vagy bukik. Ha ő fel tud pörögni, és tudja a szintet hozni, akkor nem lehet komolyabb gond, ha a PSG elleni lesz*rom felfogás lesz ma is, akkor gondban leszünk, nem kicsit. Persze kell egy használható KP is, de szerintem a különbséget nem LE vagy a KP fogja ma meghozni, hanem az, hogy Messi mennyire ivott vért a meccs előtt... Ezzel nem akarom Messi nyakába varni a sikert/vereséget, vagy nem a többi játékost minősítem, mert ők is kelleni fognak egy jó eredményhez, de ha nincs Messi, szerintem jó eredmény se lesz. És ez elég nagy probléma, hogy ennyire függünk tőle. Neymar még nem tudja teljesen helyettesíteni hiába próbálkozik becsülettel.
Messi természetesen nagyon fontos, de meccsek nagy része a kp-n dől el. Hiába van elől MSN-ünk, ha alig jut el hozzájuk a labda, mert a kp-n annyira meg tudják folytani a játékunkat. Legalábbis sok meccsünkön ez volt, a PSG ellen is. Kérdés, az Atletico képes-e erre, mert mostanában ők sincsenek túl nagy formában.
Ezzel egyébként teljesen egyetértek, csak ha Messi nem hozza a szokásos formáját, illetve nincs kedve játszani és csak sétál, mint a PSG ellen, akkor semmire nem vagyunk jók. Hiába lenne jó a KP, ha Messi nem "akarja" a győzelmet (érts sétálgat a pályán, meg sz*rik bele az egészbe), akkor nem leszünk ma tényező sztem...
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.26. 15:06:06

soadroli írta:Barça line-up vs Atletico: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Mathieu, Iniesta, Busquets, Rafinha, Messi, Suarez, Neymar
Mátyő #-o
Csaba itt vagy meg? Ne huzd meg a ravaszt :lol:
Rafinhanak orulok, ideje volt mar. Pontrugasoknal, szogleteknel jok lehetunk igy hogy Mathieu is ott van, de nalam is Alba kezdett volna.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.02.26. 15:04:11

soadroli írta:Barça line-up vs Atletico: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Mathieu, Iniesta, Busquets, Rafinha, Messi, Suarez, Neymar
Mátyő #-o
Csodás... Úgy látszik LE nem vágyik még egy trófeára...
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2017.02.26. 15:02:27

Barça line-up vs Atletico: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Mathieu, Iniesta, Busquets, Rafinha, Messi, Suarez, Neymar
Mátyő #-o
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.26. 14:43:20

Legendinho írta:Ez a meccs a KP-tól függetlenül, Messi-n áll, vagy bukik. Ha ő fel tud pörögni, és tudja a szintet hozni, akkor nem lehet komolyabb gond, ha a PSG elleni lesz*rom felfogás lesz ma is, akkor gondban leszünk, nem kicsit. Persze kell egy használható KP is, de szerintem a különbséget nem LE vagy a KP fogja ma meghozni, hanem az, hogy Messi mennyire ivott vért a meccs előtt... Ezzel nem akarom Messi nyakába varni a sikert/vereséget, vagy nem a többi játékost minősítem, mert ők is kelleni fognak egy jó eredményhez, de ha nincs Messi, szerintem jó eredmény se lesz. És ez elég nagy probléma, hogy ennyire függünk tőle. Neymar még nem tudja teljesen helyettesíteni hiába próbálkozik becsülettel.
Messi természetesen nagyon fontos, de meccsek nagy része a kp-n dől el. Hiába van elől MSN-ünk, ha alig jut el hozzájuk a labda, mert a kp-n annyira meg tudják folytani a játékunkat. Legalábbis sok meccsünkön ez volt, a PSG ellen is. Kérdés, az Atletico képes-e erre, mert mostanában ők sincsenek túl nagy formában.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.26. 14:38:45

BarcafanTomee írta:attól, nem lettünk jobbak, hogy a Mardid kikapott.
attól valóban nem, viszont ha a játékosok is éreznék azt a "bizsergést" amit mi, hogy "hú itt a lehetőség zárkózni, meg megmenthetjük még az idényt", és ez csak +10% pörgést jelent a pályán, már a javunkra billentheti a mérleg nyelvét. ha úgy kapunk ki, hogy a belüket is kihajtották és lövünk 6 kapufát lenyelem, de ha megint ez a tinglitangli ténfergés (és ezzel együtt vereség) lesz, akkor az már gyanúsan edzőbuktatósnak fog tűnni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.02.26. 13:49:26

Ez a meccs a KP-tól függetlenül, Messi-n áll, vagy bukik. Ha ő fel tud pörögni, és tudja a szintet hozni, akkor nem lehet komolyabb gond, ha a PSG elleni lesz*rom felfogás lesz ma is, akkor gondban leszünk, nem kicsit. Persze kell egy használható KP is, de szerintem a különbséget nem LE vagy a KP fogja ma meghozni, hanem az, hogy Messi mennyire ivott vért a meccs előtt... Ezzel nem akarom Messi nyakába varni a sikert/vereséget, vagy nem a többi játékost minősítem, mert ők is kelleni fognak egy jó eredményhez, de ha nincs Messi, szerintem jó eredmény se lesz. És ez elég nagy probléma, hogy ennyire függünk tőle. Neymar még nem tudja teljesen helyettesíteni hiába próbálkozik becsülettel.
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.02.26. 13:32:03

Félve ülök le a mai meccshez. Úgy érzem, hogy nagyon sokat veszítünk, ha ma is zakó lesz. És valljuk be, erre van a nagyobb esély. Mert attól, nem lettünk jobbak, hogy a Mardid kikapott. A PSG utáni fiaskó után nem hiszem, hogy elbírna még egyet a csapat, akkor végleg szétesnénk. Ha viszont valahogy sikerülne nyerni, talán még össze tudnák kaparni magukat egy jó hajrára. Amiben bízok, hogy tele van a csapat igazi nyertesekkel, akik minden megéltek már és sikerül megragadniuk a kínálkozó esélyt.

A kezdőt illetően szerintem most az úgynevezett gála csapat fog kifutni a gyepre. De kb mindegy is, hogy Gomes vagy Rakitic, egyikük sincs jó formában, a horvát tapasztalata érhetne valamit.

Lahoz nem rossz ómen, 22 meccsen 18 győzelem és 4 x.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BarcafanTomee 2017.02.26. 14:03:54-kor.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.26. 13:18:57

Enrique Simeone ellen: 7 gy 2 d 1 v
Messi vs Atletico: 21 meccs 21 gol
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.26. 12:28:01

Edzők közötti különbség adott persze, azzal nem lehet mit kezdeni.

Mondjuk belegondolva, nem is nagyon baj,ha nem rugdosódunk, mert általában úgy szokott lenni, hogy ők 5 durvaságra kapnak egy lapot, mi egyszer odarúgunk, egyből kapjuk.

Kíváncsi vagyok mi lesz, Laoz vezeti nem? hátha elcsalja. :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.26. 12:17:55

csababarca írta:Néha alájuk kell vágni nekünk is, had érezzék a közelséget.
az a "baj", hogy nálunk ilyen játékos nincs, főleg nem a kp-n, mind nyuszi. maximum lajost tudom elképzelni, hogy egy-kettőt odapakol godinéknak, hogy érezzék a törődést.

amugy sok újat nem mondok vele, de ez a meccs is a kp-n fog eldőlni és nem a mi javunkra. simeone 1000x jobb edző mint LE, ki fogja használni az összes gyengeségünket. focival nyerni biztos nem fogunk, egyetlen esélyünk TS vagy ha mindent kihagynak, mi meg vhogy belőjjük az a 1.5 helyzetünket ami lesz. [-o<
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.26. 11:44:17

Nero. írta:Hiába nagyon fontos nekünk a mai meccs, hiába tudtunk egy hetet pihenni, nincsenek jó értéseim a mai meccsel kapcsolatban. Mindenesetre ha nem nyerunk akkor sem kell képzeletben azonnal le igazolni Kloppot, és összeállítani a Verratti-Coutinho-Pogba kpt, mert ma a Real is könnyen veszíthet pontokat.

Gomes kezdo lesz szerintem.
kapitális hiba lenne,de szerintem is.
Ő vagy Mathiőnek játszania kell, ez az alap LE-nél, többi mellékes.

szerintem amúgy nyerhetünk,messze nem olyan félelmetes az atma, mint mi hisszük. Néha alájuk kell vágni nekünk is, had érezzék a közelséget.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.26. 11:31:08

Hiába nagyon fontos nekünk a mai meccs, hiába tudtunk egy hetet pihenni, nincsenek jó értéseim a mai meccsel kapcsolatban. Mindenesetre ha nem nyerunk akkor sem kell képzeletben azonnal le igazolni Kloppot, és összeállítani a Verratti-Coutinho-Pogba kpt, mert ma a Real is könnyen veszíthet pontokat.

Gomes kezdo lesz szerintem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.02.26. 08:26:31

LE.-nek jót tett a hét.....most már csak annyi a dolga, hogy velünk is jót tegyen... :D
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.02.25. 19:08:10

Keret a holnapi nagyon fontos derbire: Ter Stegen, Cillessen, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis Suárez, A.Iniesta, Suárez, Messi, Neymar Jr, Rafinha, Alcácer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, André Gomes, Umtiti & Mathieu.

Lélektanilag nagyon sokat jelentene egy győzelem és tudnánk nyomást is helyezni a Madridra, ráadásul a Sevilla ma be előzött minket. Ha nem javulunk akkor nem kérdés, hogy csúnya vége lesz. Az Atleti kezd formába lendülni az utóbbi meccseken és nekik is nagyon kellenek a pontot. Nem fognak megint leadni egy félidőt ahogy a kupában.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.02.23. 11:58:38

Öszintén szólva, az eddig mutatott idei játékkal, nem igazán érdemeljük ki a győzelmet. Egy Leganes-t se az utolsó percekben rúgott 11-essel kell megverni hazai pályán. Bár ha sikerülne, győzni, egy nálunk fáradtabb Atletico ellen, akkor megint változik a helyzet.

De unalmas már azt hallgatni, hogyha pontvesztés jön, hogy sok van még hátra, le lehet dolgozni a hátrányt. Nem az a baj, ha nem leszünk bajnokok, hanem hogy meg a mellébeszélés, hogy mindent megteszünk küzdünk stb. Aztán látjuk a teljesítményt a pályán.
Kellene egy olyan bajnoki táblázat ahol nem azt néznék kinek mennyi győzelme,veresége v x-e van,hanem szavazni lehetne három opcióra:
Megérdemli
Nem érdemli meg
Tartózkodik
Válasz küldése