Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.30. 22:08:54

grgly50 írta:
2023.09.30. 22:01:01
Már egy másik topikban is írtam, hogy nekem tetszett a tegnapi foci, amit a fiúk előadtak.
Sorban dícsérhetném a játékosokat, főleg a fiatalokat. Nem értem azokat, akik nem látják Gaviban azt a hozzáállást, hajtást, s hogy ügyesen osztogat. Ésszel focizik. Nem véletlenül stabil tagja a válogatottnak. S ahogy korosodik, úgy kezd "lehiggadni".
Egyszer már feltettem a kérdést, hogy látjátok Gündogánt? A Cityben csapatkapitány volt. Rugdosta a gólokat. Jó, távoli löketei voltak. Amióta nálunk van, talán kétszer, ha lőtt kapura. Teljesen visszafogja magát, csak passzolgat. Pedig a Sevilla ellen is volt több lehetősége, hogy tizenhatról rátűzze. Csak nekem tűnik így?
Összességében én úgy érzem, hogy biztató a játék a jövőre nézve. Csak a "hátország", a politika bele ne rondítson.
Gündogan gólerőssége szerintem sosem a távoli bomba volt, őszintén szólva nem nagyon rémlik tőle ilyen. Inkább nagyon jól, okosan érkezget második hullámban kísérve az akciót, pici helyen is át tudja venni a labdát, ütemtelenül elrúgni, akár külsővel, spiccel, bármivel, ilyesmi. Az első pár meccsen sok ilyen helyzetbe keveredett, de mindegyik kimaradt valahogy. Lehet, hogy kicsit elment az önbizalma, de lehet, hogy az utóbbi 1-2 meccsen pivotként játszva ezt nem nagyon akarta megkockáztatni, főleg egy Sevilla ellen, akik azért nem is behúzódva játszottak.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.09.30. 22:01:01

Már egy másik topikban is írtam, hogy nekem tetszett a tegnapi foci, amit a fiúk előadtak.
Sorban dícsérhetném a játékosokat, főleg a fiatalokat. Nem értem azokat, akik nem látják Gaviban azt a hozzáállást, hajtást, s hogy ügyesen osztogat. Ésszel focizik. Nem véletlenül stabil tagja a válogatottnak. S ahogy korosodik, úgy kezd "lehiggadni".
Egyszer már feltettem a kérdést, hogy látjátok Gündogánt? A Cityben csapatkapitány volt. Rugdosta a gólokat. Jó, távoli löketei voltak. Amióta nálunk van, talán kétszer, ha lőtt kapura. Teljesen visszafogja magát, csak passzolgat. Pedig a Sevilla ellen is volt több lehetősége, hogy tizenhatról rátűzze. Csak nekem tűnik így?
Összességében én úgy érzem, hogy biztató a játék a jövőre nézve. Csak a "hátország", a politika bele ne rondítson.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.09.30. 18:13:38

drobika írta:
2023.09.30. 10:04:26
Ez a csapat tele van egyénileg jó játékosokkal, de a csapat, az nincs kész az fix.
pont ezt magyarazzuk, hogy a csapat nincs keszen, kialakuloban van valami jo, vannak hibak, vannak rossz eredmenyek, csak TURELEM kell es ismet ott leszunk a legjobbak kozott

turelem es ido
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.09.30. 17:30:42

Peter írta:
2023.09.29. 23:12:01
Biztató volt a játék, remek volt a kezdő, előrefelé gondolkodik Xavi.
Öngól is gól, ilyen a foci....Yamal tett érte, nem volt elveszett labda..... :wink:
Képzeljük hozzá egyelőre, hogy egyszer majd megtaláljuk a góllövő cipőinket is.....kiegyeznék ilyen "szenvedős" ősszel, hogy tavaszra optimistán várhassuk a virágzást..... :lol:

Ez a szeptember, olyan volt amilyen, de nekem minden hibáival együtt pozitív a véleményem.
Nekem is kezd tetszeni a Xavi által (kényszerűségből) megálmodott 4 támadóval felálló játékot. Bízom benne, ha mindenki felépül, se állunk vissza a 4 kp sorral. Lehet egy góllal nyertünk, és továbbra is sokszor pontatlanok az indítások, de inkább nézem ezt, mint az 1000 oldalpasszos "Barca dns" focinkat. A sors rákényszerítette Xavit a változtatásra (vagy olvassa az eurobarcát :mrgreen: ), remélem élni tud vele és végre egy nagy csapathoz méltó támadófutballt preferálja a későbbiekben is.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.30. 14:51:03

A tegnapi nem egy tipikus 1-0-ás meccs volt,reálisabb lett volna a helyzetek minőségét figyelembevéve egy 4-2 mondjuk. Mindegy, ezért is jár a három pont.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2023.09.30. 13:45:22

drobika írta:
2023.09.30. 07:50:26
Nekem csalódás volt a meccs. Lehet sokat vártam a végre támadószellemű kezdőtől. Ígéretes volt. Erre az egyetlen gólunkat egy ellenfél játékos véletlen mozdulatával elért öngól hozta.
Ezt a gólt kellett védeni hazai pályán időhúzással az utolsó 10 percben , Olyan módon is, hogy a saját szögletünkből két labdaérintés után TS dajkálja a labdát. Nem hiszem, hogy Gündogannak a City-nél ezt megtapsolták volna.
Érthetetlen számomra Balde most már nyugodtan mondható egész szezonos balszélső játéka . Pontosabban értelmetlen szaladgálása fel le nulla jó előre megoldással, cserébe legalább az eredeti pozicióját sem oldja meg.
A fiatalok, Fermin, Gavi, Yamal ígéretesek, és ez pozitívum. A csapat játéka, hát mondjuk úgy nagyon nincs kész. Az egyértelmű, hogy Pedri és FDJ. nyugodtan kijelenthető, hogy nélkülözhetetlen,és pótolhatatlan.
Én egész másképp láttam a meccset :) Szerencsére.
A második félidő nagyon tetszett. Egy Sevilla ellen tudtuk az utolsó tízpercig (amikor mindent egy lapra tettek fel) megfelelő arányban a támadásra és a védekezésre is koncentrálni.
Nem volt hibátlan a játék. Főleg a két "szélső hátvédünk" hibázgat látványosan, de ettől függetlenül nagyon hasznosak.
Yamal az ügyeletes ifi, akiben a nagy játékos lehetősége van, azonban engem tegnap Fermin nyűgözött le. A cselei, ahogy olvassa a játékot, mintha egy érett játékost láttam volna. Pedri és FDJ nélkülözhetetlen, de szerencsére nem pótolhatatlan.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.09.30. 11:18:09

drobika írta:
2023.09.30. 10:04:26
Az a baj, hogy nekünk egyszer az a baj, hogy az ellenfél 5-2 védekezésben van a saját kapuja előtt, máskor, hogy magasan feltolja a védekezését és megpróbál labdát szerezni?

Mondjuk ez igaz !
Bar elvileg megvan a fegyver mindkettő ellen! ( szélről jol cselezo bontó távolról is lövő játékosok Yamal Felix Cancelo Raphinha neha döcögős osszjatekkal is es a feltolt védelem elleni üres területbe pontos kiugratások De Jong Cancelo Pedri Gundogan a dominancia biztosítás mellett )
Ahhoz higy ezeket a szítukat menedzselni tudjuk egy meccs alatt mindkét verzióba , a legjobb középpályásokra mindenképp szükség van ! Hat az most pont nincs …
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.30. 10:04:26

Az a baj, hogy nekünk egyszer az a baj, hogy az ellenfél 5-2 védekezésben van a saját kapuja előtt, máskor, hogy magasan feltolja a védekezését és megpróbál labdát szerezni? Mégis mit kellene tenniük? Feltett kézzel kimenni, vagy megkérdezni, hogy tessék mondani hogy játszunk, hogy könnyebb legyen?
A balhátvéd játszik nálunk balszélsőt és feleslegesen rohangál, szerintem ezt a focit egyszer látó embernek is feltűnik? Cancelo a jobbhátvéd poszton legalább néha előfordul, amellett hatékony előre? Na de Balde? Biztosan tőle kell várni, hogy a bal oldalon egy-egy játékot játsszon, és hozza helyzetbe a társakat? És ha nem megy ez, miért kell ezt már a 8. meccsen is eljátszani.
Az utolsó 10 perc pedig kimondottan nem tetszett ! Ez nem a mi játékfelfogásunk volt korábban! Szögletből Stegen és időhúzás mindenhogy otthon egy öngóllal a zsebben!
Elismerem, és ez jó dolog, hogy a fiatalok hajtanak, mennek, ha hibával is. Tehetségesek, ambiciózusak!
Megnyertük a meccset, egy szerencsés öngóllal, de ha nincs ez, akkor csak arról beszélhetnénk, hogy 6 pontból van 2. a két meccsből.
Ez a csapat tele van egyénileg jó játékosokkal, de a csapat, az nincs kész az fix.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.09.30. 09:13:01

Mostanában tetszenek a meccseink, így fölöslegesen nem is kommentálom, főleg amit már sokszor leírtam. Tetszik, hogy vègre támadó szellemű a csapat, mèg ha csúsznak is be hibák. Sokkal inkább, mint a tavalyi szenvedèses1-0-ák. A koncentráción javítani kell. Ami szerencsènk volt tavaly, most kicsit fordítva van. Pl. Felix tegnapi, azelőtti kapufája, pedig szerintem nagyon jó helyre emelte, magasan, kapus mozgásával ellentètesen.
Nálam tegnap Gavi volt a meccs embere. Fejben sokat kell komolyodnia, de elképesztő munkát tesz bele a meccsekbe. Előrefelè is javult, múltkori gólpassza, Mallorca elleni gólpasszèrtèkű átadása Ferrannak. Ez az ő posztja. Felix èrkezèse közvetve nagyon jót tett neki, közvetlenül pedig Lewanak ès Baldènak. Utóbbi teljesítmènye idèn gyengèbb, hátrèbb is lett vonva, de vègre vèdekezèsben ès támadásban is van segítsège. Mèg nagyon fiatal, de nagyon èrett játèkot mutat. Lesz mèg sokkal jobb.

Cancelo nagyon nagy erősítès a hibáit bőven kompenzálja támadásban a helyzetteremtèsekkel. Szerintem jelenleg ebben ő a legjobb a keretben.

Ferminnek nagyon örülök, már tavaly írtam róla, mikor a Linaresben játszott kölcsönben, ès láttam róla egy hosszabb videót. Nagyon tehetsèges gyerek, örülök, hogy Roberto ellőtt van a sorban, ès úgy nèz ki elnyerte Xavi bizalmát.
Ki kell emelném Koundet, aki nagyon magabiztos játèkot hoz. Ő ès De Jong mintha szintet lèpett volna.

Xaviban utóbbi meccseken kellemesen csalódtam, amièrt vègre Barcara emlèkeztető, a támadó játèkot preferálja. Sokat kell mèg szerintem fejlődnie, egyelőre a rutint ès a szakmaiságot a lelkesedès kompenzálja, de a csapat játèkán javítani kellene.

Szerintem gondot jelenthet, hogy az összes támadónknak sok helyzet kell a gólhoz. Lassú a labdakihozatalunk, amit szerintem De Jong Vkp-kènt játszatásával megoldhatunk. Illetve a labdaszerzèsre játszó, magasan feltolt ellenfèl, mint tegnap a Sevilla. Szerencsère minősègben gyengèbbek, de tegnap nem èrtettem, mièrt pont ellenük kell 4 támadóval felállni, így a kp-t "kiürítve" a vèdők ès a támadóink (ellenfèl letámadásai) között túl nagy üres területet hagyva, mèg jobban megnehezítjük a labdakihozatalokat. Pl. Bayern, City, Liverpool ellen ez könnyen visszaüthet, igaz ehhez tovább is kell jutni, ami szerintem alapvető elvárás mèg a sèrültek mellett is.

Nagyon fontos meccs következik, remèlem sikerül fejben összekapni a srácokat.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.30. 08:38:58

Nem értem, akik most is fanyalognak, hogy mennyire gyenge teljesítmény volt. Szerintem mentünk előre, volt üteme a támadásoknak, nem csak az unalmas körbepasszolgatás. A Sevilla egyértelműen úgy ment fel, hogy ne legyen belőle 5, mint a Betisnek. Ennek az eredménye mindig egy szenvedős 1-0. Voltak a Sevillának is helyzetei, de számomra nem volt kérdés hogy 1-0 lesz a vége.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.30. 07:50:26

Nekem csalódás volt a meccs. Lehet sokat vártam a végre támadószellemű kezdőtől. Ígéretes volt. Erre az egyetlen gólunkat egy ellenfél játékos véletlen mozdulatával elért öngól hozta.
Ezt a gólt kellett védeni hazai pályán időhúzással az utolsó 10 percben , Olyan módon is, hogy a saját szögletünkből két labdaérintés után TS dajkálja a labdát. Nem hiszem, hogy Gündogannak a City-nél ezt megtapsolták volna.
Érthetetlen számomra Balde most már nyugodtan mondható egész szezonos balszélső játéka . Pontosabban értelmetlen szaladgálása fel le nulla jó előre megoldással, cserébe legalább az eredeti pozicióját sem oldja meg.
A fiatalok, Fermin, Gavi, Yamal ígéretesek, és ez pozitívum. A csapat játéka, hát mondjuk úgy nagyon nincs kész. Az egyértelmű, hogy Pedri és FDJ. nyugodtan kijelenthető, hogy nélkülözhetetlen,és pótolhatatlan.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.29. 23:38:31

Nekem annyira nem jött be a meccs, elég lomhának éreztem a csapatot, de el kell ismerni, hogy alapból kisebb kedvvel ültem le a monitor elé. Mindezzel együtt Koundé és Christensen, valamint Gavi és Fermin játéka nagyon tetszett. Le a kalappal Fermin előtt, elképesztő, hogy milyen stabilan hozza az extrát meccsről meccsre, a main pedig azok a cselek élményszámba mentek, kevesen tudják megcsinálni azt a csapatból, pedig nagyon fontos.

Néha nosztalgiázok egy kicsit, és az egyik ami feltűnt, hogy Xavi, Ini, Busi és főleg Messi mind meg tudták verni az ellenfelüket 1v1-ben, vagy akár 1v2-ben is. Ezek a ritmuselőnyök, emberfölények viszont kritikusak voltak a játékunkhoz, sokkal inkább, mint az okos kispasszok. Ha nem tudod megverni az ellenfeled, akkor kiszámítható, hogy passzolni fogsz, amúgy meg bármi történhet és a passzok és könnyebben jönnek.

Lassan Gavi is beérik annyira, hogy rá is lehessen ilyenben számítani, Pedri már rendszeresen átment 1-1 emberen és most Fermin is határozottan azt mutatja, hogy képes az extrára. Nem néz ki olyan rosszul ez a középpálya, főleg ha FDJ is felépül.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.09.29. 23:32:07

Közepes teljesítmény , maximális pontszám !

A középpályán érződik most mar De Jong es Pedri hiánya labda biztonsága , nagy kar Raphinha sérülése megnéztem volna mit alkot még közepén nem volt rossz szerintem … nekem nem hiányzott Romeu !

Gavi óriási teljesítményt ad le mar meccsen óta a fentiek hiányában ! Le kalappal előtte …
Gundogan is okes !

Torres: kezdő vagy csere helyzete mindig megvan, csak most megint kihagyja őket :/

De az igazi orom Fermin Lopez játéka es tudása!

Yamal : Pelé 17 évesen robbant a világba :-)

Porto ellen idegen kemény lesz nagyon , kapu elott javulni kell !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.29. 23:17:18

Úgy tűnik, nem csak én láttam Gavit Momnak. Ez megnyugtató, mert mindig bizonytalankodok, hogy csak szembe megyek-e az autópályán.
Valami noname brit sportcsatornán néztem, a speaker és az ex-barca játékos szakkommentátor szerint is Gavi volt a legjobb.

Persze Csabával abban egyetértek, hogy előrefele most (ellentétben az előző meccsekkel) kevesebbet alkotott, de más szerepkör hárult ma rá, pláne úgy, hogy jó ideig négy támadóval toltuk, és Cancelo meg Balde is állandóan fent volt. Meccs embere viszont a kapus is lehet, aki by definition semmit nem tesz hozzá a támadásokhoz, a meccsek 98%ában.

Meg persze azt is maximálisan megértem, ha a srác valakinek unszimpi. Ez több mint megindokolható vélemény. De ettől még lehet rendszeresen a csapat legjobbja, tetszik vagy sem. Suarez vagy Alba szerintem sokkal nagyobb genyák voltak a maguk idejében, hogy csak házi és időben közeli példát mondjak.. aztán mégis a világ legjobbjai közt voltak a posztjukon. Megmondom őszintén, hogy őket én nem is igazán szerettem soha, bár sok örömöt szereztek. Gavit azért szeretem mégis, mert a hülyeségeivel párhuzamosan szerintem a labdás teljesítménye már most a legnagyobb középpályásainkét idézi sokszor, miközben 10/10 esetben Puyoli mezőnymunkát és munkamorált is prezentál. Ezek sokat balanszolnak, és idővel, ahogy kinő a kamaszkorból, szerintem csak jobb lehet majd a helyzet.

Ettől függetlenül Fermin is ott volt, méghozzá nagyon.

Cancelo pedig szerintem valóban mom lett volna nálam is, ha az első félidőben megkreált dolgai csak 50%ban gólt eredményeznek. Nem rajta múlott, bár elszórt pár labdát, de az első félidőben főleg neki köszönhetően megnyerhettük volna simán.
Összességében viszont túlzás a díja, én is úgy gondolom.

A játék jó volt, Lewa, Felix meg bárki aki gólhelyzetbe került katasztrófa. 2 vagy 3 meccs óta szenvedünk a helyzetkihasználással, előtte meg 2 meccsen minden bement. Remélem a Porto ellen összejön valami jobb arány.

Ki tud mondani nekem 2-3 olyan oldalt, amik kevésbé komolytalanok, és osztályozzák a játékosokat? Esetleg meccs utáni személyes statokat is adnak?

PS: az én kommentátoraim többször is mondták ma, hogy Fermin nagyon sok mindenben Gavira hajazott ma. Mindenhol ott volt folyton, pörgött, lendületes volt, labdával kb hibátlan.. több labdaszerzéssel is mezőnyben. Egyet is kell értsek, rengeteg volt ma a hasonlóság egy átlagos Gavi legjobb tulajdonságaihoz.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.09.29. 23:12:01

Biztató volt a játék, remek volt a kezdő, előrefelé gondolkodik Xavi.
Öngól is gól, ilyen a foci....Yamal tett érte, nem volt elveszett labda..... :wink:
Képzeljük hozzá egyelőre, hogy egyszer majd megtaláljuk a góllövő cipőinket is.....kiegyeznék ilyen "szenvedős" ősszel, hogy tavaszra optimistán várhassuk a virágzást..... :lol:

Ez a szeptember, olyan volt amilyen, de nekem minden hibáival együtt pozitív a véleményem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.09.29. 23:17:58-kor.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2023.09.29. 23:10:37

Túlélő mérkőzés volt. Legjobb csatárunk Ramos volt. Káosz uralkodott a pályán, talán Fermin néhány labdaérintése figyelemre méltó. Ha Gavit tartja valaki a legjobbunknak, az fájdalmas kritika a többiekkel szemben.
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2023.09.29. 23:07:52

Előzetesen erre a nehéz 1-0 -ra számítottam, az is lett belőle. Bár helyenként élmény volt nézni a játékot, a meccset, azért voltak megint helyzetek, amikor bosszankodtam. A Sevilla foggal-körömmel védekezett, nehéz volt tiszta lövőhelyzetig eljutni elől. Nálunk meg nem kellett a foggal-körömmel védekezés, mi Gavi-val védekeztünk (aki látta a meccset, az érti). :D A kis "bulldog" megint nagyot játszott, élmény volt látni, mennyit fut, dolgozik, néha ismét Iniesta-t idéző mozgást mutatott be, Lewa előtt is közelebb volt a kapuhoz, kapura fejelt, majd a Sevilla támadásakor mindig ott volt leghátul, védekezni. Eszméletlen, le a kalappal a munkabírása előtt. Szegény Yamal-t meg már tényleg jegelni kéne kicsit, csak cserének tenném be, mert szerintem nem tesz jót az önbizalmának sem, hogy ennyire futja egyelőre (és még ez is nagy szó, hiszen tudjuk, milyen fiatal). Nálam egyértelműen Fermín volt a meccs embere. Még így is, hogy csereként állt be. Észrevehető volt, hogy amint pályára lépett, Yamal-hoz képest is sokkal hatékonyabban focizott. Behúztuk a 3 pontot, kevesebb bólogatás és duma, több koncentráció kell a srácoktól. Remélem, helyre rakják őket, mert megint kezdünk szétesni fejben.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.09.29. 22:59:20

Fermín extra, élmény nézni a gyereket.

Többiről nem alkotok inkább véleményt.

3 pont. Sempre❗️❤️💙
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.09.29. 22:58:01

Cancelo lett, az mondjuk epic fail:D

Lényeg a győzelem, játék jó volt most egyébként, önerőből kellene megtanulni gólokat lőni, mert lesznek olyan csapatok, ahol nem lesz ilyen nagyvonalú a védekezés, ebből eredően nem lesz annyi helyzet sem.
Hatékonyság nagyon fontos lenne, hogy javuljon, mert ezért kell körmöt rágni még az utolsó percekben is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.29. 22:55:15

Mindkét kommentátor szerint magasan Gavi a MOM. Mivel Fermin alapvetően csere volt, így egyet is értek vele. Szerintem két meccsen egymás után ő volt most a legjobb játékosunk, tiniként... mennyit számított, hogy visszakerült a helyére. Kár volt érte fél évig ott a szélen. Kialakított ziccert, fejjel, lábbal védte a kapunk, stb.

A játék kifejezetten jó volt, a csapategység jeles, a helyzetkihasználás pocsék.

Hogy hogy a fenében lett Cancelo a MoM, azt el nem tudom képzelni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2023.09.29. 22:39:16

Csak rövid megjegyzésem van: Gavi magasan MoM...
Persze Ramosító öngóljánál hangosan nevettem 🤣🤣🤣
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.09.29. 20:46:35

bence0330 írta:
2023.09.29. 19:50:08
Ez alighanem a leginkább támadó felállásunk, ahol még a két pivot is inkább támadó szellemű, nemhogy a 4 támadó. :) Raphinha is tényleg végre a helyére került, osztogathat kedvére, meg lövöldözhet is. Yamalnak valahogy több labdát kéne kapnia. Ők ketten akár cserélhetnek is néha, Yamal is tündökölt már azon a poszton.
Gaviéknak is jól fog állni ez a poszt. Jelenleg ez a 4-2-3-1 messze a legjobb formációnk az emberanyagunkra.

Nem tudom, mi lesz az eredmény, de hogy ezt élmény lesz nézni, az tuti. :)
Másrészt Yamal csak így fér el Raphinhával egyszerre a pályán. A kicsi kevergethet szélen, a brazilnak pedig igazából eddig is ez volt a legfőbb erénye. Nagyon jó labdákat tud osztani, az átlövés pedig remélem így fog folytatódni.
Egy kicsit merész mondjuk pont a Sevilla ellen kipróbálni egy ilyen kezdőt, de Pedri és Frenkie hiányában jogos. Ha ez bejön komoly fegyver lehet a jövőben, ha pedig a két hiányzó lesz a kp-n még ütősebb lehet.
Forca Barca!!!!
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2023.09.29. 20:41:50

Érdekes kezdő 11, nekem tetszik !

Kell a három pont! Hétvégén Girona - Real , jó lenne ott egy X vagy Real vereség.

Remélem nem alszunk bele a meccsbe és 2-3 gólt elteszünk.


Forca!
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.09.29. 20:19:47

Huh, na végre valami.
Most hatalmas plusz ponttal indít már meccs előtt nálam Xavi, hogy lényegében 4 támadóval kezd, ez igen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.09.29. 20:14:50

Egészségükre. Nézzék TV-n a meccset akkor.
Válasz küldése