Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.09.23. 20:48:31

Koncentráltan védekezni az elejétől a hármas sípszóig nem könnyű.
A jó csapat jellemzője, hogy az elejétől a hármas sípszóig képes támadni, nem adja fel, megérzi a vér szagát és könyörtelenül él a lehetőségeivel.
Alakulunk mentálisan.....a játékba viszont akkor is vihetnénk némi fantáziát, ha nem muszáj....az első gólunkig teljesen kiszámíthatóan és sablonosan tevékenykedtünk.
Szándékosan nem azt írtam, hogy játszottunk, mert játszani az első gólunk után kezdtünk el.
Növeltük a nyomást, tudtunk gyorsítani az összjátékon és húztunk váratlant is.
10 perc nagyon jó kis foci lett belőle.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2023.09.23. 20:46:11

Nagyon lemeccseltek minket. Aztán,mikor elfáradtak, ki tudtuk hozni az egyéni képességekbeli különbségeket. Ehhez kell, hogy ne csak egy (Messi) legyen, hanem most egy csomó labdaügyes játékos, akitől gólba vagy gólhelyzetbe vezető villanás várható. Szóval szép volt fiúk, szedd össze magad, Xavi! (Araujo egy isten)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.09.23. 20:45:57

Ennek a mai meccsnek talán meg jobban örülök, egyrészt a Celta nem túl kényelmes ellenfél soha, másrészt egy ilyen fordításnak még nagyobb szerepe lehet a későbbiekben, több önbizalmat adhat mint egy sima 5-0. Annak meg külön örülök, hogy Lewa duplázott és Cancelo rúgta a győztes gólt, valamelyest helyrehozva azt a néhány rossz megoldást.

Nyilván nem lehet mindig ilyen utolsó 10 percet hozni, szóval remelem nem szokunk ehhez hozzá, Félix is szép labdát adott, ami viszont negatívum hogy Pedri és De Jong soha ne hiányozzon egyszerre, mert teljesen elveszettnek tűnt a csapat közepe.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.23. 20:44:54

Mindenki latta, nem irok mindenrol es mindenkirol, de egy-ket dolog:

1. A portugalokkal megvan a minosegi ember ket olyan posztra, amire egesz egyszeruen nem volt meg, senki. Ez ennyit jelent. Irto nehez meccs volt, kellemetlen, es valahogy megcsinaltak.

2. A lelektani dolgok is ennyit szamitanak. Ha kikaptunk volna es a vegen megnezzuk h a Celtanak 6, nekunk meg egy helyzetunk volt, most lehetne ezen a megalazo kulonbsegen picsogni, holott a Celta jo jateka ellenere nem ez volt a meccs kepe, 70%ban mi tamadtunk, ok meg 11 emberrel kucorogtak a sajat tizenhatosukon. Megfoghattak volna minket, es jogos lenne a kritika a csapat fele, de nem olyasfajta kritika, ami meggyozodesem szerint tobbektol csalodottsagukban erkezett volna. Kaptunk egy golt, nulla teruletunk volt a tamadoharmadban barmire, ennek minden csaptnal szenvedes a vege 80-90%ban. Mindegyiknel!

3. Lewa kritikus helyzetben jott, persze tobbedmagaval, de akkor is, lassuk be, hogy nem Ferrannak es Fatinak kellett 9eskent kezdeni iden, egyetlen meccsen sem. Akarmilyen vacak is votl, a vegen mar en is lecsereltem volna… DE.. Ilyet max 10 pontos hatranyban, vegso elkeseredettsegben, szezon utolso harmadaban. Lehet h nem playmaker, de a vilag egyik legjobb befejezoje.

4. Gavi egy az egyben atvette a karmesteri palcat, mikor Frenkie lejott. Nemtom figyeltetek-e, de elsotol az utolso percig nagyon jol csinalta, pedig tobbnyire nem o az elso szamu labdaeloszto.
A golpassz es egyket nagy mentes csak hab a tortan ma, nem ez volt a lenyeg.

+1
Christensen es Kounde is jok, de Araujo egy masik szint.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2023.09.23. 20:44:37

Voltak ilyen küzdelmes, és szerencsésen befejezett meccseink a múlt szezonban is. Ez nagyon jó előjel a bajnokság megnyerése szempontjából.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.23. 20:38:55

Na ez szép volt, jó látni, hogy mennek a fordítások is, ha ég a ház.

Egyedül azért nem sajnálom a Celta-t, mert az elmúlt években nem egyszer szivattak meg minket idegenben úgy, hogy sokkal jobbak voltunk. De amúgy levetíteném ezt meg a Villarel alleni meccset a Getafe meg a többi mocsok csapatnak, hogy így is lehet partiban lenni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2458
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.09.23. 20:38:42

Azért az ne sikkadjon el, hogy ezt is Lewandowski mentette meg. Nagyon kevés labdát kapott ma is. Ő az, akiben mindig benne van a gól, ezért nem cseréli le Xavi. Ferrannak volt néhány jó meccse, de Lewy-től fényévekre van. Felix-nek voltak jó meccsei, harcosan játszott most is, letámadott, igyekezett labdákat szerezni és a mezőnymunkából kivenni a részét, de a befejezései borzalmasak voltak, pedig két gólt érő indítást kapott, Gündogantól és de Jongtól. Lewandowski viszont még 35 évesen is zseniális.

Őszre letudtuk az egyik legkellemetlenebb mumusunkat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.09.23. 20:39:35-kor.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2023.09.23. 20:36:56

Ha már nyafogtam a rossz foci miatt, akkor most örülök a 10 percnyi mennyei produkciónak is !

Így kell ezt! Hajtani, menni előre és ráerőltetni az ellenfélre az akaratunkat.

Cancelo bitang nagy lopás volt és Felix is !
Gavitól az agyam bomlik le, de ez a passz az nagyon Xavi volt.
Ilyen idegőrlő meccsek kellenek a bajnoki címhez. Illetve az, hogy a két szélső védőnk zakatol minden percben.

Szép 10 perc volt, elég is volt , de meg kell találni az okot, hogy 80 percig hol volt a csapat !

Nálam Cancelo MOM illetve Xavi.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.23. 20:35:17

Továbbra is azt mondom, hogy ha Cancelo ezt fogja tolni, akkor kell egy jhv. :)
Bal oldali támadások miért a balhátvédek dolga?
Hihetetlen meccs volt. De észbe kell azért kapni, és most sikerült.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.09.23. 20:34:28

Ennyit jelent ha van minőség egy csapatban, meg a padon is. Bárki tud villanni, nem csak 1 emberre vagyunk bízva. Nagyon fontos ez.

A középpályás védekezésünk ma elég gyenge volt, főleg Frenkie kiválása után, remélem nem komoly a sérülése. Cancelo nagyon szétszórt volt, dehát mégis nyerőember volt, nagy bravó érte.
Baldé és Raphi jól álltak be, kellettek a győzelemhez.

Nagy bravó a maiért, ehhez ma nagy lelkierő kellett. Szép volt!

Szerk: ja, Minguezát elfogadnám mondjuk SR helyett kiegészítő embernek.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Messa 2023.09.23. 20:37:14-kor.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.09.23. 20:30:42

Győzelmet nem kell megmagyarázni,de mégis :) ezek kellenek a bajnoki címhez. Játék megvolt,közé nem volt a labdához a Celtanak,de ha igen nagyon ügyesen építkeztek,be is verték. Sőt voltak lehetőségeik bőven. De szívből sikerült fordítani,nagy tett. Őszintén szólva ikszes meccs volt,de Villarreal,Osasuna után most is sikerült egy ilyet behúzni, bravó. Nálam ez sokkal többet ér mint bármelyik felesleges 5-0, ilyenkor kell gólt rúgni nem 2-0k után, s megtették,hatalmas gratuláció a srácoknak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.23. 17:33:41

Azt sajnálom, hogy Baldé cseréje Alonso (mármint annak örülök, hogy ül egy meccset a padon, csak pech, hogy nincs alternatívája), de ezen kívül megint nagyon tetszik a felállás, főleg a rotáció mértéke (Lewy-n kívül de asszem meg kell szokni, hogy ő a LL+BL percek 99%-át végig fogja játszani).
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2023.09.23. 17:20:15

Joao Cancelo, Koundé, Christensen, Marcos Alonso ; Gündogan, Oriol Romeu , De Jong; Ferran, Lewandowski és Joao Félix
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.23. 03:04:35

davi10 írta:
2023.09.22. 15:33:10
Araujo már ott is van a holnapi keretben.

Elég kellemetlen ellenfél a Celta, de otthon azért többnyire el szoktuk kenni őket, plusz nem is kezdték túl jól a szezont. A legutóbbi 2 meccsünket élmény volt nézni, remélem nem lőttük el az összes puskaport.
Nem követem idén őket, de ha ugyanazt a bátor, felvállalós focit játsszák, mint hagyományosan, akkor szerintem ez jelen formánkban nekünk csemege is lehet akár. :) Legalábbis stílusban feküdhet.
És most hirtelen tényleg annyi döntő faktor került a csapatba, hogy ha nem is menne annyira, valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy Gündogan-Lewy-Cancelo-bármelyikjobbszélsőnk-Felix fogat ne villanjon sikeresen legalább 1-2-szer. Más volt tavaly télen pl, mikor egy szem Raphinhától kellett mindig várni a megváltást a szenvedős meccseken, az mázli volt, hogy annyiszor hozta abban az időszakban a sok 1-0 alatt. Most nem is tudom hány jobb játékos van nála, akitől ezt lehet várni. Ég és föld lesz a különbség szerintem a tavalyi és az idei rossz napunk közt most, hogy megjöttek a portugálok. Egyszerűen tényleg sok most a klasszis-nagyon jó játékos egy időben a pályán, nagy falatnak kéne lennie most ennek kb minden közepes-kis ellenfél számára.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.22. 15:33:10

Araujo már ott is van a holnapi keretben.

Elég kellemetlen ellenfél a Celta, de otthon azért többnyire el szoktuk kenni őket, plusz nem is kezdték túl jól a szezont. A legutóbbi 2 meccsünket élmény volt nézni, remélem nem lőttük el az összes puskaport.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.09.19. 12:49:04

Azt se felejtsük el, hogy Gavi él-hal a Barcáért. De nem egy ilyen lagymatag módon, hanem tényleg mindig küzd, mindent belead élete klubjáért. Ezt őrizni kell.

Várom már nagyon a Clasico-t. Izgi lesz.
més que un club
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.09.19. 11:32:21

Yokozuna írta:
2023.09.18. 23:21:47
Elegancia és intelligencia, ami szerintem évtizedek óta jellemzi a csapat játékosait. Kundé, Frenki, Pedri, Fati, Puig, hogy egy pár nevet említsek a mostaniak közül. Ebbe a képbe nem illik bele egy néha ész nélkül bevetődő, földön fetrengő, elszabadult gonosz kis kobold, aki talán saját korlátait próbálja meg íly módon átlépni
Marha sokra mentünk aztán Fati meg Puig eleganciájával :lol:
Jól írta Zozzy, hagyjuk már az álszentkedést, amikor egy évtizedig voltak olyan játékosaink mint Alves, Busquets, Alba, Suarez, Neymar, akik hiába voltak zseniális focisták, azért azt valahogy nehéz róluk állítani hogy elegáns úriemberek voltak a pályán.

Oké én értem hogy neked nem szimpatikus, de azért egy szintet tartsunk már meg. Engem egyébként az elvakultság mindkét irányba ugyanúgy zavar, az is zavar aki 2 jó passza után az egekig ajnározza, meg az is, akinél totál lemegy a redőny és még a jó meccsei után is a halálba kívánja.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.19. 10:44:34

Hát szerintem Gavi hasznossági szintjét össze nem lehet hasonlítani Dembéléével, aki kb egy dolgot tudott csinálni a pályán, azt is néha, és eközben is a fele idejét sérülten töltötte.
Csak mellesleg, Dembélé, a zseniális cselgép 2 assziszttal hozott többet össze, mint a hentelővé átalakított középpályás Gavi, aki még nyolcmillió más dolgot csinál a pályán, Dembélé meg ezt az egyet. Szerintem ez már önmagában mutatja, hogy nem is lehet összehasonlítani hozzájárulásban a két játékost.

Gavi GB díjával pl én sem értek egyet, noha azt inkább a válogatottbeli teljesítményére kapta szerintem, és ha nem azt nézem, ki a legjobb 21 év alatti játékos, hanem az eredményeket, játékperceket, hozzájárulást, stb-t (ami szerintem ott a lényeg, az aranylabdát sem feltétlenül a legjobb játékos kapja ugye...), akkor simán védhető. Ég és föld, amit ott tol vs itt. Ott gólerősebb, többet cselez, sokkal inkább a technikát helyezi előtérbe mint a hentelést. Gondolkodtam rajta, ez miért lehet, szerintem azért, mert túlságosan elvadultan szereti a Barcelonát, és itt egyszerűen annyira akar, hogy túlpörög.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2023.09.19. 10:05:05

Zozzy 5 írta:
2023.09.19. 07:29:46
Azért nem kell túlmisztifikàlni a Barcelonat se azzal, hogy annyira elegáns csapat, hogy itt soha nem férhet el egy ilyen játékos. Én se szeretem Gavit, meg nem tartom golden boynak, de tud hasznos lenni, szombaton kifejezetten az volt. Másrészt abba bele lehet törődni szurkolóként, hogy egy játékos akad a keretben, akit nem szeretsz 🙂 egyébként engem speciel Dembele jobban idegesített.
Na ez az. A másik Xavi kedvenc, akit mi mégsem szerettünk. De azért ő a pályán még vállalható kategória, legfeljebb ritkán hozta az elvárható szintet. Gyors volt, cselezett, próbált kapura lőni, de valahogy nem tudott jó döntéseket hozni az éles helyzetekben. Nem szívesen mondom, de Balde játéka emlékeztet rá egy kicsit.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.09.19. 07:29:46

Yokozuna írta:
2023.09.18. 23:21:47
Elegancia és intelligencia, ami szerintem évtizedek óta jellemzi a csapat játékosait. Kundé, Frenki, Pedri, Fati, Puig, hogy egy pár nevet említsek a mostaniak közül. Ebbe a képbe nem illik bele egy néha ész nélkül bevetődő, földön fetrengő, elszabadult gonosz kis kobold, aki talán saját korlátait próbálja meg íly módon átlépni. Ahogy írod szeleburdi, de ha ezt nem tudja az edzője kordában tartani, akkor próbáljon máshol szerencsét. Bocsánatot kérek a srác rajongóitól, akik bizonyára szép számmal vannak.
Azért nem kell túlmisztifikàlni a Barcelonat se azzal, hogy annyira elegáns csapat, hogy itt soha nem férhet el egy ilyen játékos. Én se szeretem Gavit, meg nem tartom golden boynak, de tud hasznos lenni, szombaton kifejezetten az volt. Másrészt abba bele lehet törődni szurkolóként, hogy egy játékos akad a keretben, akit nem szeretsz 🙂 egyébként engem speciel Dembele jobban idegesített.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.18. 23:36:50

Yokozuna írta:
2023.09.18. 23:21:47
Messa írta:
2023.09.18. 20:47:54
Ugyan mi károsat csinált a klubra nézve, hogy így kell hozzáállni? Most lett 19 éves, szívét lelkét kiteszi a pályára, megdöglene ezért a mezért minden áldott pillanatban. Szeleburdi, sokszor túltolja a dolgokat, és azt hiszem mi szurkolók is sokszor túlhypeoltuk a kezdetekkor
Elegancia és intelligencia, ami szerintem évtizedek óta jellemzi a csapat játékosait. Kundé, Frenki, Pedri, Fati, Puig, hogy egy pár nevet említsek a mostaniak közül. Ebbe a képbe nem illik bele egy néha ész nélkül bevetődő, földön fetrengő, elszabadult gonosz kis kobold, aki talán saját korlátait próbálja meg íly módon átlépni. Ahogy írod szeleburdi, de ha ezt nem tudja az edzője kordában tartani, akkor próbáljon máshol szerencsét. Bocsánatot kérek a srác rajongóitól, akik bizonyára szép számmal vannak.
Abban egyet tudok érteni, hogy a technikai hozzájárulása a meccsekhez kb 16 éves kora óta folyamatosan esik. Az első fél évében csodálatos dolgokat csinált a pályán, szólózott, gólt lőtt, gólpasszokat adott, kreatív volt, vonalak mögé löbbölt, stb, és feleennyire sem volt kemény, plusz persze nem is tolt végig minden meccset. Most meg nem marad energiája erre, szerintem is túlságosan elvittük ebbe az irányba.
De ettől még az a kifejezés, hogy "nem hasznos", szerintem összeegyeztethetetlen Gavival (értsd a saját posztján, nem szélsőként szenvedtetve), számokban is elég látványos. Ha már ebbe az irányba vittük el, akkor értékelem azt benne, amit így csinál, és így ad, kb egy javított kiadású Vidal lett belőle. Bemutatkozásakor, első fél éve körül még félig egy Puig-szerű klasszik Masiás srác is ott volt benne.
Szerintem nem baj, hogy van egy ilyen "elmebetegünk". Olyan hentelést míg így sem csinál, mint pl. Casemiro a túloldalon. Mindig irigykedtünk az ilyenekre. Most lett egy + Romeu, aki tényleg kemény, de akkor is Gavitól retteg az ellenfél csapata.
És közben hiába sokszor szabálytalan feleslegesen, rendre ellene követik el a legtöbbet is. Nehéz elvenni tőle a labdát, akármekkora is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2023.09.18. 23:21:47

Messa írta:
2023.09.18. 20:47:54
Ugyan mi károsat csinált a klubra nézve, hogy így kell hozzáállni? Most lett 19 éves, szívét lelkét kiteszi a pályára, megdöglene ezért a mezért minden áldott pillanatban. Szeleburdi, sokszor túltolja a dolgokat, és azt hiszem mi szurkolók is sokszor túlhypeoltuk a kezdetekkor
Elegancia és intelligencia, ami szerintem évtizedek óta jellemzi a csapat játékosait. Kundé, Frenki, Pedri, Fati, Puig, hogy egy pár nevet említsek a mostaniak közül. Ebbe a képbe nem illik bele egy néha ész nélkül bevetődő, földön fetrengő, elszabadult gonosz kis kobold, aki talán saját korlátait próbálja meg íly módon átlépni. Ahogy írod szeleburdi, de ha ezt nem tudja az edzője kordában tartani, akkor próbáljon máshol szerencsét. Bocsánatot kérek a srác rajongóitól, akik bizonyára szép számmal vannak.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.09.18. 20:47:54

Yokozuna írta:
2023.09.18. 08:21:30
bence0330 írta:
2023.09.17. 02:01:52
Ja, és nagyon penge egyérintős labdakihozatalaink voltak, Romeustól, Cancelóstól, Christensenestől, Gavistól. Utóbbi kb fél éve nem játszott ilyen hasznosan, végre a helyén...
Ugyan mi hasznosat csinált? Az igazi helye egy másik csapatban lenne, mint Dembelének.
Ugyan mi károsat csinált a klubra nézve, hogy így kell hozzáállni? Most lett 19 éves, szívét lelkét kiteszi a pályára, megdöglene ezért a mezért minden áldott pillanatban. Szeleburdi, sokszor túltolja a dolgokat, és azt hiszem mi szurkolók is sokszor túlhypeoltuk a kezdetekkor - sőt, a golden boy díjat is némi túlzásnak tartom- , de egy saját nevelésű fiatal játékos, akiben szerintem még rengeteg potenciál van. Azon lehet vitatkozni, hogy helye van-e a kezdőben, talán a legerősebb 11-ben jelenleg nincs, de miért kellene eladni, miért kellene másik csapatban játszania?

Fél lábbal meg fél tüdővel is lejátszana egy szezont ha Xavi azt kérné tőle. Azt, hogy a Madrid drukkerek nem bírják megértem. Hogy páran közülünk nem, azt már nehezebben.
Főleg ha a teljesítménye is rendben van. Márpedig a legutóbbi meccsen nagyon is rendben volt, ez kétségtelen.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.18. 10:21:41

Yokozuna írta:
2023.09.18. 08:21:30
bence0330 írta:
2023.09.17. 02:01:52
Ja, és nagyon penge egyérintős labdakihozatalaink voltak, Romeustól, Cancelóstól, Christensenestől, Gavistól. Utóbbi kb fél éve nem játszott ilyen hasznosan, végre a helyén...
Ugyan mi hasznosat csinált? Az igazi helye egy másik csapatban lenne, mint Dembelének.
Gavi? Ez még mindig nem a fél-egy évvel ezelőtti vagy a válogatottbeli énje volt, de a passzjátékot gyorsította, és megint messze ő szerezte a legtöbb labdát, ő nyerte a legtöbb párharcot, és még ha nem is lett belőle gól most, de támadta a kaput is második hullámban, és amúgy kb mindenhol ott volt védekezésben is, sokszor ahol épp lyuk volt, felszántja a pályát a gyerek.
Igazából még mindig annyit melózik, hogy a technikáját elég ritkán tudja megvillantani, az tény, folyamatosan minden erejét belevetve küzd, kapar, csúszik-mászik.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2023.09.18. 08:33:24

vargazoli írta:
2023.09.18. 00:23:06
Köszönöm szépen , már nézem is
Ha magyar változatot szeretnél, akkor regisztrálj a tv2play.hu-n, és itt teljes mérkőzéseket találsz:
https://tv2play.hu/spiler_extra/meccsek
Válasz küldése