Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.14. 08:55:26

Nagybarcelona írta:
2023.08.14. 08:26:30
Mindenkivel egyetèrtek. Nagyon èrdekes :) úgy látszik mèg a fórumozók is látják azt, amit Spanyolországban nem.
Egy egy szèp arcul csapás volt mindenkinek.
Tebasnak. Kivètelesen egyetèrtek Xavi nyilatkozata azon rèszèvel. Persze az ilyen Getafe fèle csapatok elboldogulnak a posványban, ès decemberben újraválasztják. A La Liga színvonala a ... alatt.
Èn már nem is èrtem Xavi mit szeretne. Persze várom a picsogást, hogy erősítèseket vár, amire szüksèg is van, de azokkal sem tud mit kezdeni, akik a rendelkezésère állnak. Szèpen szètverte ezt a csapatot. Tavaly volt egy Lewa/Auba/Depay/Fati/Ferran/Dembele/Raphinha sor, de fontosabb volt a kis kedvenceket tolni, mint a keret erőssège. Majd jön jövőhèten az elsőszámú kapitány :) A Bilbao ellen kezdtük el ezt a 4 kp-s rendszert, ahol bejött. Azóta ezt erőltetjük, ha kell, ha nem. Egy Bayern ellen mèg meg is èrtenèm, de egy kiesőjelölt csapat ellen? Sajnos a leggyengèbb láncszem Xavi. Várom az erősítèseket, akik jönni is fognak, de Xaviban nem látom, hogy változni tudna. Végtelenül arrogáns ember. Abdeban sajnos továbbra sem látok semmit. Szinte nincs jó megoldása, pedig nem lenne ügyetlen. Minimum kellene egy Carrasco a bal szèlre apróèrt, aki akár BL döntőt is el tudott volna dönteni, (Ramos lesgólja) ès èvek óta bizonyít a ligában. Az idegbaj kerülget, meg korbolvasom, Xavinak ez meg az nem kell. Ilyen helyzetben örüljön, hogy kap erősítèst. Remèlem elhagyjuk vègre ezt az impotens játèkot.
A karma nagyúr, a tegnapiban minden benne volt:
Xavinak egyértelműen nem kell az állítólag lezüllött, nem ide való Neymar, aztán továbbra is ott folytattuk ahol abbahagytuk hogy nincs ki gólt lő, plusz Raphinha kiállíttatja magát amellett hogy kapu előtt is képes kihagyni a meccshelyzeteket, pedig még a fű is rövidre volt vágva.

Ettől függetlenül a tegnapi mind a bírótól, mind a Getafétől egy undorító produkció volt, de csodálom hogy Xaviék még felültek erre, mintha tavaly nem játszották volna el velünk jópárszor hogy az ellenfél ketté is törhet minket akkor sem kap semmit, míg mi az első szóváltásért pedig sárga-pirosat. [-X

Egy épkézláb JHV viszont mindenképp szükséges ha nem szenvedni akarunk hátul.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.14. 08:50:17

"Ha valaki érti, hogy Xavi tegnap mit akart játszani, legyen szíves, magyarázza el."

Pontosan ugyanezt akartam írni!! Esküszöm nem értem, mit akar játszani Xavi. Baldé.és Abde összefutnak a balszélen egymás nyakán, vkp. DeJong, Romeu meg 8-asban. Balszélsőnk nincs, Gündo lépeget ki oda, amolyan Gavisan, csak hát az ő sebessége azért nem ugyanolyan. Volt tavaly egy brutál erős középső védő párosunk. Most Araujot kirakja szélre. Miért? Mert Koundé ott gyenge? Ezért inkább bontsuk.meg a jól működő védőpárost?
Lewa megint eltűnt, egyedül szenvedett elöl. Ahogy az egész csapat. Gyűrték egymást mint két középcsapat.
Rafi volt az egyedül veszély részünkről, de az a könyöklés.... Hatalmas hülyeség volt, kap majd vagy 5 meccset....
Mintha még az előszezonban lenne a csapat. Gondolom, jön majd Xavitól, hogy az első meccs volt a szezonban, nem gondoltuk, hogy ekkora intenzitással.játszanak.....
Nagyon vártam Xavit, főleg Koeman után, de egyre nagyobb csalódás nekem sajnos.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.14. 08:26:30

Mindenkivel egyetèrtek. Nagyon èrdekes :) úgy látszik mèg a fórumozók is látják azt, amit Spanyolországban nem.
Egy egy szèp arcul csapás volt mindenkinek.
Tebasnak. Kivètelesen egyetèrtek Xavi nyilatkozata azon rèszèvel. Persze az ilyen Getafe fèle csapatok elboldogulnak a posványban, ès decemberben újraválasztják. A La Liga színvonala a ... alatt.
Èn már nem is èrtem Xavi mit szeretne. Persze várom a picsogást, hogy erősítèseket vár, amire szüksèg is van, de azokkal sem tud mit kezdeni, akik a rendelkezésère állnak. Szèpen szètverte ezt a csapatot. Tavaly volt egy Lewa/Auba/Depay/Fati/Ferran/Dembele/Raphinha sor, de fontosabb volt a kis kedvenceket tolni, mint a keret erőssège. Majd jön jövőhèten az elsőszámú kapitány :) A Bilbao ellen kezdtük el ezt a 4 kp-s rendszert, ahol bejött. Azóta ezt erőltetjük, ha kell, ha nem. Egy Bayern ellen mèg meg is èrtenèm, de egy kiesőjelölt csapat ellen? Sajnos a leggyengèbb láncszem Xavi. Várom az erősítèseket, akik jönni is fognak, de Xaviban nem látom, hogy változni tudna. Végtelenül arrogáns ember. Abdeban sajnos továbbra sem látok semmit. Szinte nincs jó megoldása, pedig nem lenne ügyetlen. Minimum kellene egy Carrasco a bal szèlre apróèrt, aki akár BL döntőt is el tudott volna dönteni, (Ramos lesgólja) ès èvek óta bizonyít a ligában. Az idegbaj kerülget, meg korbolvasom, Xavinak ez meg az nem kell. Ilyen helyzetben örüljön, hogy kap erősítèst. Remèlem elhagyjuk vègre ezt az impotens játèkot.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.08.14. 07:49:18

Engem két dolog zavar igazán.

1. Nagyon statikus a játék.
2. Még mindig a szélről beadva próbálunk hrlyzeteket kialakítani. Miért? Ennyit bárki tud.
més que un club
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.14. 06:18:32

A tegnapi konkrét meccsel kapcsolatban nem is érdemes semmit sem elmondani. Méltatlan meccs volt minden nézhető szempontból. Ha ez a La Liga, és erre a szintre tudnak minket lehúzni, ott alapvető rendszerhibák vannak.
Ha valaki érti, hogy Xavi tegnap mit akart játszani, legyen szíves, magyarázza el.
Mikor tűnik fel, hogy Araujo NEM TUD jobbhátvédet játszani? Cserébe viszont nagyon hiányzik középről? Ezt olyan nehéz egy fullkategóriás edzőnek látni?
Fati, Torres balszélsőnk van, de a balhátvéd játszik balszélsőt. Akármilyen jó Balde előre játékban, nem csatár. A másik oldalon az ideggyenge is kijátssza magát, persze hogy Lewy labdába sem tud rúgni. Ezzel a támadójátékkal nemhogy a nemzetközi kupában, de otthon sem lesz babér. Nem kell számolni a rendszeres 1:0-kal, amik tavaly megmentettek bennünket.
Azt kell mondanom, hogy Gündogan és Romeu voltak azok, akik értékelhetőt nyújtottak. Már a kezdőből. A többiek a felállásból fakadóan eleve negatív tartományból indultak, és onnan ki sem jöttek.
A cserék sokkal jobbak voltak, pont mint a Gamperen. Persze itt sem értettem, hogy Abde, Balde egymás hegyén hátán mit keres. Komikus volt néha.
Itt még van mit összehozni bőven, csak épp kétséges, hogy van e erre alkalmas személy.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.14. 03:45:39

Előre mindenképp kell erősítés. Azt gondolom, hogy az utóbbi években elhbázott volt az a taktika, hogy a széleken nem csatárokat, hanem klasszikus szélsőket alkalmaztunk. A Barcelona akkor volt sikeres, amikor a széleken is nagy góllövők játszottak. Ronaldinho, Messi, Henry, Neymar. A mostaniakhoz képest még Pedro is erős volt. A széleken próbálkozunk, és onnan adogatjuk be, de bent meg hárman lógnak az egy szem csatárunk nyakán. A beadások, középre tett labdák rendre pontatlanok voltak. Lehettek volna pontosak, de szerintem már a taktika is rossz. Ez a "széleken bontani kell" taktika akkor működik, ha bent középen, mondjuk egy 4-4-2-es felállásban érkezik két tank, akiknek a fejére ívelgetik a labdákat, aztán száz alkalomból egyszer csak megverik a védőket.

Ez a szélsős erőlködés nem nagyon megy. Pontatlanok, gyengék is az embereink, ez az Abde különösen gyenge. de pontosabb játékkal is általában egy ember van bent elveszve a sűrűben. Jól jött volna most még egy Roque, ha hozzá kerül a labda, nem sokat teketóriázik. Ha ennyire a széleken erőltetjük a játékot, kellenek bent érkezők is.

Ha a széleken akarunk támadni, át kell akkor állni bent egy két centeres taktikára, vagy ha a 4-3-3-hoz ragaszkodunk, akkor meg olyan támadók kellenek, akik kapura törnek. Ennek így nem sok értelme van, hogy 4-3-3-ban klasszikus szélsőkkel erőlködünk, bent meg senki nem megjátszható.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2023.08.14. 03:35:21

A tamadosorba nagyon kell az erosites, mert ez a mai nagyon gyenge volt. Lewa mintha palyan se lett volna, Abde szinten nulla, Raphi hamar kilotte magat teljesen feleslegesen, talan Fati es Yamal volt az akiktol egy-ket jo megmozdulast latni lehetett, a tobbiek kritikan aluliak voltak ma. Nem mondom hogy Neymart visszahoznam, de valaki mindenkepp kell elore.

A kozeppalyaval igy elsore meg voltam elegedve, De Jong es Pedri meg mindig top szint, Gundogan es Romeu sem volt rossz ma, de nekik azert meg bele kell szokni a csapatba, Gavi is tok okesnak tunt ma.

Azt meg persze mondanom sem kell hogy a vegen szokas szerint egy teljesen egyertelmu buntetotol es a lehetseges harom ponttol fosztott meg minket a biro, Gavinak sehol nem erte a kezet a labda (egyertelmu vall volt), ugyhogy gratulalok innen is ismet a csodalatos jatekvezetesnek. Persze kar erre fogni, a mai a hulla gyenge tamadosorunkon ment el, a mai alapjan szerintem egetobb lenne egy tamado igazolas mint a jobb bunker poszt.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.08.14. 01:10:07

A tavaszi játék folytatását látom. Akkor találtunk meccsenként egy - egy gólt, most nem.
Szóval játékban semmi változás, meglepetés sajnos nem ért, pedig titkon bíztam benne, hogy valami elképzelést, koncepciót esetleg felfedezhetek.
Ugyanakkor most nem befelé pattant az, ami tavasszal igen.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7092
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.14. 01:03:43

Hát ez nem volt túl jó. Én egy elég kemény Getaféra emlékeztem, de azért arra nem, hogy megállás nélkül könyököljenek mindenki 40 méterre a labdától is. Persze Raphinha is full idióta volt, hogy a többedik undorító eset után elszállt az agya.

Ez van, az előző szezon elején is döntetleneztünk, én nem éreztem elég jónak és felépítettnek az előszezont, szerintem 1-2 meccses hátrányban vagyunk ahhoz képest, amit ki lehetett volna hozni belőle.

Az előszezon 2 legjobb támadójának kihagyását én sem értettem, szerintem simán kezdhetnénk 4-3-3-al, most a két spanyol gólerős formában van. De a kövi meccsen is bátran mehetne az a Fati-Lewy-Torres sor.

Gündögan még sajna nem elég éles, az ő lábában is maradt 1-2 gól olyan helyzetekből, amikből a Cityben csukott szemmel talál be, meg sajnos a braziléban is legalább 1.

Fatiban nagyon komoly erőt éreztem fizikálisan, a helyzeténél si top kilencesként robbant be.

Ezt most nagyon eltaktikázta Xavi az elejétől a végéig szerintem. Plusz Pedrinek ez a már szinte second striker szerű előrébb tolt szerep nem állt jól, neki sokkal többet kéne labdába érnie, hogy ki tudjuk használni, amiben tényleg jó. Ez is elég nagy melléfogás volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1235
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.08.14. 00:56:23

Fuu hat ez kegyetlen volt na erre szerintem senki nem volt felkészülve igy augusztus elején !

Azert egy ket “pozitívum” es főleg negatív es megjegyzés:

+
Xavi szerintem alapvetően jol cserélt.
Yamal, mar most imádom , Tehetség.
Franki De Jong: master módban tólja , annyira látványosan kitűnik a többiekhez képest , egyszerre erőnletben, technikában, tempóban … WClass !
22 lövés

-
Xavi:
1. elqrta a kezdőt egy ilyen ellenfél ellen , kapus+ 4 védő + 1 vkp + 1 mélységi irányító + még 2 klasszikus középpályás es egyiksem sem tud cselezni például … mitől félt h a Getafe el dugja a labdát ? : D
Ez gond ha igy all hozza mert a liga meccseink 60% ilyen lesz… totál be lassítja es imotense tette a csapatát !
2. Bar jol cserélt , de mondjuk Lewat netto 85 perc utan miert nem lehet lehozni amikor látszik h szóhoz sem tud jutni … hátha az a szerencsétlen Torres fürgebb ki tud bújni le tud fordulni előbb oda ér stb…

Araujo: embervadászatra húst enni tokeletes ( ma erre se volt szükség persze )de felek h le fog serulni 80-90 kg val nem lehet elore hatra szaladgálni a vonal mellett ! Ez is Xavi bűne lesz ha …

Abde.: mint valami rajzfilm figura
Gavi.: ezúttal is beállt ezúttal is mindent hozott magával , ezúttal is kivéve minőséget
Cristensen: aggályos h ennyit sérült , gyenge is volt

Romeu.: ma azert látszott h mi az amit Busquets tud es ő nem … DE remekül illik egybkent a csapatba ! Es ez jo fontos messze nem olyan idegen mint Kessie lodorgose volt !

Ossszessegeben eleg kiábrándító volt nézni Xavi csapatának a tempóját a kilatas es ötlettelenseget … es hogy ha reggelig játszunk se találunk be !

Augusztus 31 !!! Wake up Xavi !!!

Ha nem akarjuk h Laporta jövőre az anyját is el kell higy adja a kieső pl BL bevételek miatt !
Véresen komoly mar a tét !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.08.14. 00:17:06

Neymar hajaban tobb foci van mint az osszes tamadoinkba(Lewa kiveve) ugy kene ide mint egy falat kenyer. Nagyon gyengek vagyunk,rem vmit kitalalnak mert ez igy keserves szezon lesz
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.14. 00:16:32

Getafe hazai és első meccs ide vagy oda, nulla elképzelés, nulla kreativitás, a legszomorúbb, hogy nem látom ki hozza a váratlant elől, kiben van meg a kurázsi... Egyel kevesebb támadónk van HALÓ, vagy Abde lenne a megoldás? Akkor idén marad a 4 perces yt összefoglaló, annyit rászánok.

Hátul még talán rendben vagyunk, de ott tavaly is kimagaslóak voltunk Araujo-Christensen-Kounde plusz Balde, őket nem féltem, De Jong és Pedrit is ide lehet venni, de a focit gólra játsszák, ettől pedig ma rohadt messze voltunk. Elment Dembele és nincs helyette senki, és elárulok egy titkot, Lewa nem lett fiatalabb a nyáron, egyedül meg lófüttyre megy 35 évesen. Nem tudom mi jár Xavi fejében, hogy nem rakta be FT-t?! Fáj leírni, de az utóbbi évek leggyatrább csapata ez támadó oldalon, hiába van egy jó védelmünk, ha félpálya után elhal minden. K***ára bíztam benne jön Neymar, de nem kell Xavinak, ez pedig a mai után abszolút érthetetlen nekem. Abde egy középcsapatba tökéletes, de nem Barcelona kezdő szint, felejtsük el. Ínséges idők elé nézünk, csak tudnám mi az a projekt amivel Dembouzt fűzte Xavi…
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2023.08.14. 00:15:36

Egy Getafe szintu csapatot egy barmikori Barcelonanak asszem minden korulmeny kozott illene verni.

Nem a birora kell mutogatni, hanem verni kellett volna nekik kettot.

Abden megakadt a szemem, iszonyat sutanak tunt, nem volt kb jo megoldasa.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.14. 00:12:20

NovaProspekt írta:
2023.08.14. 00:04:50
gránit írta:
2023.08.13. 23:56:18
Méghogy nem kell Neymar... Nagyon is kell. Csak hát a fizetési igényei...
Egy rossz meccs miatt nehogy elkezdjünk most epedkedni a kiégett partidrogos hulladék után, mint az egy hetes pizzára a hűtő mélyén. Neymar ezen a meccsen az ég adta világon semmit nem csinált volna.
Abban biztos vagyok, hogy kókósan is többet tud, mint ez a szerencsétlen Abde. Egy jó megmozdulása nem volt, nettó emberhátrány a srác.

A szélről érkező beadások nagyon gyatrák voltak, így nehéz helyztbe kerülni. Túl sokszor próbálkoztunk a szélen, középen több csiki-csukit meg lehetett volna próbálni.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2023.08.14. 00:12:06

visca el barca írta:
2023.08.13. 23:51:32
nem a csalodottsag beszel belolem, de ha a kovetkezo 2-3 meccsunk ilyen lesz ezzel a hulye felalassal meg taktikaval, nekem ennyi volt idenre a meccsnezes. ennek az egesz rendszernek xavi a leggyengebb lancszeme ..
Az ember azt hinné, hogy tanultunk a tavaly tavaszból, hogy ezzel a felállással képtelenek vagyunk helyzeteket kialakítani… De úgy látszik mégse. Van 3 balszélsőnk, abból 2 szétlőtte magát az elmúlt meccseken, erre beteszünk oda egy középpályást. Értem én, hogy egyszer jól jött ki a lépés ezzel a taktikával a Real ellen, de azóta már elég sok csapat bebizonyította hogyan kell ellene védekezni. Középen nincs dominancia, cselek és helyzetek meg nincsenek, nyilván így gól sincs.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.08.14. 00:04:50

gránit írta:
2023.08.13. 23:56:18
Méghogy nem kell Neymar... Nagyon is kell. Csak hát a fizetési igényei...
Egy rossz meccs miatt nehogy elkezdjünk most epedkedni a kiégett partidrogos hulladék után, mint az egy hetes pizzára a hűtő mélyén. Neymar ezen a meccsen az ég adta világon semmit nem csinált volna.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.08.14. 00:04:07

Ritka szedett vedett csapat benyomását keltettük ma, nem igazán tudom hova tenni ezt. A játékvezetés egy vicc, ez is mint egy spirál, folyamatosan megy lefelé, minden évben egyre nagyobb botrány. Csakúgy mint a liga maga, ez a Getafe csont utolsóként esne ki szerintem bármelyik top bajnokságból. Ami szomorúbb, hogy teljesen partnereik voltunk ma ebben a nihillben.

Xavi cseréit abszolút nem értettem. Nem tűnünk versenyképes csapatnak, egyelőre még a bajnokságban sem túlzottan, a BL-ről álmodozni meg perpillanat marha röhejesnek hat.

Ennél sokkal sokkal több kell. Akaratban is, főleg. Egyáltalán nem éreztem ma a mindenáron győzni akarást.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.08.14. 00:03:11

Xavi nem véletlenül csalódott Dembelé távozása miatt. Minden hibájával együtt is a srác volt a legkreatívabb támadónk. Kell helyette valaki. Pl. jönnek a pletykák Neymarról. A brazil szerintem játákosként és emberileg is sokat süllyedt, mióta innen elment, de ennek a csapatnak még mindig bőven erősítés lenne.

Mert a nem kapjunk gólt, elöl meg gyötörjünk be egyett taktika működhet - akár a mait is behúzhattuk volna 1-0-ra- de egy Barcelonánál rohadt nagy gáz, hogy ennyira hitvány a támadóerő.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1790
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.14. 00:02:16

Tré meccs volt,de ahogy Davi is írta volt itt minden,mint a búcsúba, mondjuk foci pont nem. Az ilyen jellegű csapatok ellen akkor van esély futballra emlékeztető játékot játszani,ha az elején beversz nekik egyet- na nem úgy ahogy Raphi tette- és akkor lehet valami. Kimaradtak az igéretes lehetőségek az elején aztán lett,ami lett.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.08.13. 23:57:41

Szokásos nulla elképzelés, nulla, lassú játék.

Lewa szellem.

Hatalmas bravúr lenne idén nyerni bármit is, főleg, ha a játékvezetők is úgy küldik, mint ez a mai bohóc.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2023.08.13. 23:57:32

Xavi-t annyiban mentenem fel, hogy arról nem tehet, hogy Rafi ennyire agyhalott.
2019 óta nem tudjuk ezeket a mocskokat megverni.
Helyzeteink így is voltak, Rafi , Ansu ... azokat be kellett volna lőni és most nincs ez a letargia.

Nem kaptunk ki és volt tartása a csapatnak.
Ebben ma ennyi volt.
Jövő héten nyerni kell.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.08.13. 23:56:41

NovaProspekt írta:
2023.08.13. 23:48:20
Ennyi falábút egy meccsen egy magyar bajnokin nem látsz, botrány. És 120+ percen keresztül húzzák a rétestésztát, a semmit. Tényleg jól leromlott ennek a bajnokságnak a színvonala.
Viccen kívül én a Kecskemét Vidiről kapcsoltam át, nem szórakoztam jobban. Az iram szerintem ott konkrétan nagyobb volt. Döbbenet.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.13. 23:56:18

Ezért írtam az egész átigazolási időszakban, hogy gólvágó kell nekünk. Ha nincs egy gyilkos góllövőnk, akkor teljesen mindegy, ki a jobbhátvéd.

Fati jókat vihogott azon, hogy kihagyott egy hatalmas ziccert. Abde nagyon ügyetlen, rengeteg hibával játszott. Méghogy nem kell Neymar... Nagyon is kell. Csak hát a fizetési igényei...

Egy normális beadásunk volt, azt Fati elszórakozta. Egyébként mindig hiba csúszott az utolsó passzba, beadásba. Amíg nem tudunk helyzeteket kialakítani, gondban leszünk.

Az egycsatáros rendszert meg el kell felejteni. Lewandowski most is nagyon el volt veszve a sűrűben.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6626
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.13. 23:53:27

Volt itt minden, piros itt-ott, edző kiállítás, könyökös a tarkóra, teljesen fölösleges VAR, végtelenségig hosszabbítás. És ez még csak az első forduló!

Méltó első fordulója lett ez ennek a színvonaltalan bohóckodásnak, amivé a La Liga süllyedt. =D>
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.08.13. 23:51:32

nem a csalodottsag beszel belolem, de ha a kovetkezo 2-3 meccsunk ilyen lesz ezzel a hulye felalassal meg taktikaval, nekem ennyi volt idenre a meccsnezes. ennek az egesz rendszernek xavi a leggyengebb lancszeme ..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése