Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.03.13. 09:38:25

Pedri-Dembele duóról mit tudunk vasárnapra?
Araujo csak 1 meccset kapott, ha jól tudom.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.13. 09:29:40

vinszentvega írta:
2023.03.13. 08:39:05
drobika írta:
2023.03.13. 08:29:55
Jézus nem velünk volt,, hanem Gil Manzano, és az előző meccsen a másik bíró, akinek a neve nem jut eszembe.
Az utolsó két meccs 6 megszerzett pontjából 4-et a bírok hoztak össze nekünk. Az égvilágon semmi köze nem volt a kezezéshez Munainnak. Felugrottak egy magasra pattanó labdáért, nem kereste a kapcsolatot a labdával, hogy kézzel elüsse, befolyásolja a labda irányát. Utána viszont rúgtak egy nagyszerű gólt, amit lenulláztak egy ilyen helyzet miatt.
Abszolút fociellenes döntés volt, még ha meg is lehet magyarázni ilyen olyan ,, jogos,, szabállyal.
Amit pedig Xavi Kessie, Fati cserével, a végén meg Alarcon cseréjével csinált... Nem is értem. Fati mostanában olyan, mintha önként vállalnánk egy kiállítást, mínusz egy ember.
Én értem, hogy erősíteni kell benne az önbizalmat, evidens, de ez nem mehet a végtelenségig
Sajnos Pedri és Dembele hiányát nem tudjuk pótolni. Nélkülük Lewy is csak szenved a pályán. Sajnos középpályás előre játékban
Magyarázd már el kérlek, hogy miért nem volt kéz? Nézd vissza a lassítást és nézd meg a mozdulatsorát. Munainnak egy terve volt, hogy megakadályozza Frenkie-t a labda átvételében. Ha nem úgy ugrott volna háttal be mint egy vadászgép, akkor nem kellett volna hisztiznie annyit. Kéz volt és kész
Majd legközelebb, ha nálunk fújnak egy ilyent, akkor remélem, hogy senki nem lesz, aki a jogosságát az ítéletnek vitatni fogja, csakúgy, mint az elmaradt előző meccsen való full 11-est.
Egyébként azt írtam, hogy a jog, a legkevesebbszer van az igazsággal pariban. Lehetett fújni így is. Nem azon van a vita, hogy kézzel ért e hozzá, vagy nem. Bár erősen vállgyanús is volt.
Aki életében focizott már, az tudja, hogy ugrani általában hogy szoktak, egymáshoz hogyan közelednek a játékosok egy ki-ki labdáért. Messze nem ütötte el FDJ elől a labdát.
Azon kellen inkább elgondolkodni, hogy megint miért volt 30m-es simán bejátszható üres terület, amit persze Alonsó fantasztikus késéssel reagálva természetesen messze nem tudott befutni, és gól lett belőle.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2175
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.03.13. 09:25:40

drobika írta:
2023.03.13. 08:29:55
Jézus nem velünk volt,, hanem Gil Manzano, és az előző meccsen a másik bíró, akinek a neve nem jut eszembe.
Az utolsó két meccs 6 megszerzett pontjából 4-et a bírok hoztak össze nekünk. Az égvilágon semmi köze nem volt a kezezéshez Munainnak. Felugrottak egy magasra pattanó labdáért, nem kereste a kapcsolatot a labdával, hogy kézzel elüsse, befolyásolja a labda irányát. Utána viszont rúgtak egy nagyszerű gólt, amit lenulláztak egy ilyen helyzet miatt.
Abszolút fociellenes döntés volt, még ha meg is lehet magyarázni ilyen olyan ,, jogos,, szabállyal.
Amit pedig Xavi Kessie, Fati cserével, a végén meg Alarcon cseréjével csinált... Nem is értem. Fati mostanában olyan, mintha önként vállalnánk egy kiállítást, mínusz egy ember.
Én értem, hogy erősíteni kell benne az önbizalmat, evidens, de ez nem mehet a végtelenségig
Sajnos Pedri és Dembele hiányát nem tudjuk pótolni. Nélkülük Lewy is csak szenved a pályán. Sajnos középpályás előre játékban
Nagyon fontos három pont, amit nem érdemeltünk meg. Sajnos nem játszunk jól. De hát ez van.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.03.13. 08:46:01

drobika írta:
2023.03.13. 08:29:55
Az égvilágon semmi köze nem volt a kezezéshez Munainnak. Felugrottak egy magasra pattanó labdáért, nem kereste a kapcsolatot a labdával, hogy kézzel elüsse, befolyásolja a labda irányát. Utána viszont rúgtak egy nagyszerű gólt, amit lenulláztak egy ilyen helyzet miatt.
Abszolút fociellenes döntés volt, még ha meg is lehet magyarázni ilyen olyan ,, jogos,, szabállyal.
sajnos, ez ilyen

gol nem lehet ugy, hogy elotte a tamado kezzel erintette, akar szandekosan, akar nem

tolunk is vettek el igy golt, haborogtunk is, de a szabaly az szabaly
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2023.03.13. 08:39:05

drobika írta:
2023.03.13. 08:29:55
Jézus nem velünk volt,, hanem Gil Manzano, és az előző meccsen a másik bíró, akinek a neve nem jut eszembe.
Az utolsó két meccs 6 megszerzett pontjából 4-et a bírok hoztak össze nekünk. Az égvilágon semmi köze nem volt a kezezéshez Munainnak. Felugrottak egy magasra pattanó labdáért, nem kereste a kapcsolatot a labdával, hogy kézzel elüsse, befolyásolja a labda irányát. Utána viszont rúgtak egy nagyszerű gólt, amit lenulláztak egy ilyen helyzet miatt.
Abszolút fociellenes döntés volt, még ha meg is lehet magyarázni ilyen olyan ,, jogos,, szabállyal.
Amit pedig Xavi Kessie, Fati cserével, a végén meg Alarcon cseréjével csinált... Nem is értem. Fati mostanában olyan, mintha önként vállalnánk egy kiállítást, mínusz egy ember.
Én értem, hogy erősíteni kell benne az önbizalmat, evidens, de ez nem mehet a végtelenségig
Sajnos Pedri és Dembele hiányát nem tudjuk pótolni. Nélkülük Lewy is csak szenved a pályán. Sajnos középpályás előre játékban
Magyarázd már el kérlek, hogy miért nem volt kéz? Nézd vissza a lassítást és nézd meg a mozdulatsorát. Munainnak egy terve volt, hogy megakadályozza Frenkie-t a labda átvételében. Ha nem úgy ugrott volna háttal be mint egy vadászgép, akkor nem kellett volna hisztiznie annyit. Kéz volt és kész
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.13. 08:29:55

Jézus nem velünk volt,, hanem Gil Manzano, és az előző meccsen a másik bíró, akinek a neve nem jut eszembe.
Az utolsó két meccs 6 megszerzett pontjából 4-et a bírok hoztak össze nekünk. Az égvilágon semmi köze nem volt a kezezéshez Munainnak. Felugrottak egy magasra pattanó labdáért, nem kereste a kapcsolatot a labdával, hogy kézzel elüsse, befolyásolja a labda irányát. Utána viszont rúgtak egy nagyszerű gólt, amit lenulláztak egy ilyen helyzet miatt.
Abszolút fociellenes döntés volt, még ha meg is lehet magyarázni ilyen olyan ,, jogos,, szabállyal.
Amit pedig Xavi Kessie, Fati cserével, a végén meg Alarcon cseréjével csinált... Nem is értem. Fati mostanában olyan, mintha önként vállalnánk egy kiállítást, mínusz egy ember.
Én értem, hogy erősíteni kell benne az önbizalmat, evidens, de ez nem mehet a végtelenségig
Sajnos Pedri és Dembele hiányát nem tudjuk pótolni. Nélkülük Lewy is csak szenved a pályán. Sajnos középpályás előre játékban
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2023.03.13. 08:14:12

Ha a VAR döntések nem lettek volna szezinban akkor most egyenlő ponttal állnánk a Reallal.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.13. 06:50:16

Megint 1-0, megint Rafinha gól, megint 0 Lewa gól, megunt játszottunk kb 60 percet. Jól kezdtünk, élvezetes meccsnek indult, de a vége megint olyan volt amilyen.... Egyszer bemegy az az egyenlítő gól, aztán ugrik a 3 pont. Rafinha meg olyan, amilyen, kehet szidni, de jelenleg ő hozza a 3 pontokat, nem pl. Lewa.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2023.03.13. 04:50:40

Szerintem Xavi a cserékkel reagálni próbált. EV felküldte az összes támadóját, ezért szorultunk be.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2023.03.13. 04:48:24

És tényleg, mindkét értelemben. :D
Tökre tudat alatti volt a másik értelem! :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.13. 00:54:52

vidra írta:
2023.03.13. 00:48:59
Én csak annyit tennék ehhez a mérkőzéshez, hogy Jézus velünk volt.
És tényleg, mindkét értelemben. :D

Alapvetően mindkét döntés rendben volt szerintem, a Bilbao gólja kaphatott volna más megítélést épp, de ez a támadás során támadókezezés nagyon fekete-fehér szabály pont. Ilyeneken lehetett volna szórakozni, hogy DJ rárúgta-e a kezét a labdára, de azért az már necces több okból is. DJ szabálytalan magaslába is lehetett volna téma, de igazából azért nem, mert ha onnan előnyszabályt intünk, akkor sem szablyos a gól, mert a kezezés utána volt, még ha 0,1 mp-el is.

Inkább az a csoda, hogy a körülmények ismeretében nem fújtak ellenünk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2023.03.13. 00:48:59

Én csak annyit tennék ehhez a mérkőzéshez, hogy Jézus velünk volt.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.03.13. 00:02:41

Meg van a szokásos. Nehéz terep, hányás ellenfél. 3 pont a többi engem nem érdekel.
Jövő héten margittal fel kell törölni a padlót és meg is van a liga.
Jövőre ha vissza jön Leo akkor lehet valami BL, ha nem akkor jók leszünk a Konferencia ligában...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.03.12. 23:16:59

Raphinha nagyon szép gólt vert !
Es igen rohadt nehez itt játszani
-
De ez megint olyan volt mint az OT n - csak azok nem ilyen szerencsétlenek - ismét 6 emberel játszottunk !!
-
En szégyellem magam a támadó szekció es Xavi nevében a másik 6 játékossal szemben !!!
-
1. képtelenek veszélyt minőséget képviselni az ellenfél térfelén
2. az elsőbol következően rengeteg melot es nyomást hagynak a védelemnek

Ebből előbb utobb nagy pofára esés lesz !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2450
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.12. 23:15:31

Azért az beszédes, hogy a labdabirtoklási arány 64%-36%, ennek ellenére a Bilbao ötven százalékkal többet lőtt kapura, és két és félszer annyi kapura tartó lövése volt. Kevés helyzetet alakítunk ki, és ami volt, azt is elpuskázta Lewandowski és Fati.

Raphinha hozta a pluszt, ami benne van, ter Stegennel és Christensennel megmentették a napot. Ha osztályoznom kéne, elég sok karó kerülne kiosztásra, rajtuk kívül szinte mindenkinek. Ha egy Bilbao így tudja dominálni a meccset ellenünk, tényleg nem várhatunk semmit nemzetközi szinten. Mezőnyben teljesen el voltunk veszve, főleg a végén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.03.12. 23:19:28-kor.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.03.12. 23:14:12

bence0330 írta:
2023.03.12. 20:40:02
PorSiempre írta:
2023.03.12. 19:51:05

Pont írni akartam, hogy jobb lenne, ha Robi lenne a szélső és Kounde menne be középre.
A lehető legjobb kezdő, bár Torres helyett lehet Kessie kellett volna oda középre.
De tetszik, hogy támadni akarunk és nem x-re menni.
Kb pont ezt szerettem volna látni, de én SR helyett Kessiével, Torresnek most adnám a lehetőséget én is, mert oké, hogy a jobboson jó, de ott gy sem fog játszani. Ha a baloson menne neki annyira, mint tavaly, nem lenne lyukas annyira a poszt végre.
Kessié majd úgyis jön a klaszikón, gondolom, mostanában a majdnem tizijén kívül hasznos, fontos tagja a csapatnak, a nagyobb meccseken főleg.
Hááát, Kessie gyakorlatilag az első labdaérintéséből helyzetbe hozta az ellenfelet... És utána se sokat javult...

SR meg vehetne leckéket Araujo-tól "jobb oldal, gyors szélsők" témakörben...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.12. 23:09:09

Na, hát maradjunk annyiban, hogy ez inkább döntetlen szagú volt, hála újra a támadóinknak, leginkább. Simán 2-3 gólt el lehetne tenni még egy ilyen meccsen is, ahol kiegyensúlyozott a mezőny.

Amúgy meg talán ez a legnehezebb terepe az egész ligának, úgyhogy ne elégedetlenkedjünk az 1-0al most, ez a meccs olyan szezonokban is mindig kérdőjeles szokott lenni, mikor igazán jók vagyunk.

Fontos lélektanilag a clasico előtt, méghozzá nagyon. Ráadásul a madrid egy kaparós liverpooli meccs után jön majd.

Személy szerint most nem értékelnék, mert lusta vagyok, és senkit semmilyen irányba nem is tudnék igazán kiemelni, a jobbaknak is voltak hullámhegyeik és völgyeik meccs közben. (jó, oké, ez csak a mezőnyre igaz, amúgy MAtS!)

Inkább két dolog:
1. A csapat overall mentalitása szerintem parádés, LE óta semmi hasonlót nem láttunk szerintem, lehet még akkor se.
2. Nem tudom, mennyire tudatos, de a Kessie-FT cserével nem stabilizálás lett a dologból, hanem visszahúzódás. Mindegy, hogy a Bilbao ennyire ránk tudta kényszeríteni az akaratát, vagy hogy Xavi kérte ezt, a lényeg, hogy egyik se jó, mindkettőn javítani kell. Nem engedhetjük át 1-0nál ennyi időre, és ilyen körülmények közt a kezdeményezést.

Nagyon fontos 3 pont, megdolgoztak érte, csak hiányzik nagyon hiányzik már Pedri és Dembelé játéka, akkor támadásban is akad meccsenkénti 1-2nél több momentum, amiért érdemes leülni. Ez így csak egy nagy ideges szurkolás volt, néhány jó egyéni momentum, semmi élvezet.

Off:
Sokaktól olvasom ezt a "férfi munka" kifejezést, és nem lesznek álmatlan éjszakáim, de gondoltam mostmár a századik alkalom után egyszer megjegyzem: a hajam égnek áll ettől a kifejezéstől. Tudom, hogy többségetek igazából nem gondolja, hogy a nők ne tudnának bármilyen területen ugyanolyan keményen és kitartóan harcolni, dolgozni, teljesíteni, de mégis van egy áthallása a dolognak. Szóval no offense, de szerintem ez egy borzalmasan rossz hátterű, szerencsétlen kifejezés.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.03.12. 23:08:30

Örülük, hogy behúztuk ezek a színházi mocskok ellen. Nem volt szép meccs szokásos szerint.

Nagyon kéne Lewy jó formája, Pedri visszatérése, de Dembi sem lenne hátrány, és akkor az ilyen meccseken nem kéne izgulni a végéig, hanem lesimáznánk 2-0, 3-0-val. Amíg ennyit bénázunk elöl, ez lesz.

A végén persze majdnem sikerült felhoznunk őket, tudnám, hogy tudunk elkényelmesedni 5-10 perccel a vége előtt még mindig...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4490
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.03.12. 23:08:10

Szezonokon át úgy nézett ki ez a védelem, mint amikor leértékelnek egy árucikket a helyi közértben és az jut be a boltba aki nem akar. Xavi és Alemany remek munkát végzett, Kounde hatalmas fogás, de Christensen még inkább. Kőkemény terepen szereztünk vért izzadva 3 pontot, TS és Raphinha voltak ma a nyerő emberek.

Viszont illik megjegyezni, hogy kell a kreativitás és kell a támadó felünk, bár nagyon szépen brusztol ez a Barca és hihetetlen jó védelmünk van, kell Pedri és kell Dembele, mert Lewa rettentő szürke, Ferran-Fati pedig nem szint, sajnos ezt be kell látni, utóbbitól pedig fejemet verném a falba amekkora arccal lézeng a pályán. Nem tudom, hol csúszott ennyire félre a "csodagyerek".

Menni kell tovább, bravó a srácoknak, ezeken a meccseken lehet bajnokságot nyerni, ahogy szokták ezt mondani a nagyok.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.12. 23:07:51

Hát ezt kizzadták, a Bilbao simán megérdemelte volna az ikszet.
Xavi csúnyán elcserélte a 2. félidőt, a támadóink impotenciája rémisztő.
Ettől függetlenül voltak jó teljesítmények is, és végül sikerült megint kapott gól nélkül is lehozni egy kisebb csodával határos módon. :D
A csapatnak mindenesetre van tartása, hiszen a győzelem meglett végül, és végeredményben csak ez számít.
TS totál megérdemelten lett a meccs embere. Nagyon kellett ehhez az 1:0-hoz ma is.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.12. 23:07:25

Ez megint férfimunka volt. Gavit jó volt látni végre a második félidőben, egy ideje eltűnt a meccsekről sajna.

Az angol értékelés megy most, és az értékelők már azon röhögnek, hogy Raphinha olyan szinten mellőzött, hogy még a gólját sem mutatják meg, mert tényleg kihagyták az összefoglalóból, pedig még Gavi földönfejese is benne volt. :D Amúgy neki mit kell tennie, hogy valaha egyszer ne cseréljék le előnyben, főleg, hogy a legjobban védekező támadónk? :D És Lewynek mit nem kell tennie, hogy lecseréljék? :D Továbbra is 16 percet ülta padon február 1 óta, mikor egészséges volt.

Amúgy a védelem rendben volt, a kaparás rendben volt megint, és minden meccsen megvan a szükséges villanás is.

A VAR ma nagyon rendben volt, 0-1 helyett 1-0 lett volna a két eredeti ítélettel. :)

Az elmúlt 2-3 meccsünk tényleg Atletis 1-0 volt, szemben a korábbiakkal amik inkább ilyen 4-0-ára nyerhettünk volna de 1-0 lett dolgok voltak.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2540
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.03.12. 23:05:49

A győzelem fontos és nagy harc eredménye, de továbbra sem értem
1. Minek játszik minden meccset végig Lewa, mikor meccsről meccsre egyre gyengébb?
2. Alonso minden meccsen pályára kerül, pedig iszonyú lassú és gyenge.
3. SR még egy Bilbao ellen is kevés, mi a francnak tartjuk itt még egy évet? Egy spanyol középcsapat támadói meghaladják a képességeit.
4. FT szerintem most kéne, hogy sor végére kerüljön és Alarcon, vagy akárki más lépjen elő, mert ennek semmi értelme, a srác egyszerűen nem illik ide.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2023.03.12. 23:05:26

Én Nico Williamsért bármikor odaadnám a Fati-Ferran duot. Brutál gyors, jól cselez, a mi két fiunk meg dupla 0 sajnos…
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.12. 23:01:49

Szokásos 1-0, semmi látnivaló :D
A francia nem mostanaban van élete formájában, de ez a Christensen - Kounde duó az egyik, ha nem a legjobb beruházás volt az utóbbi évekből.

Az meg külön öröm, hogy egyik veszélyeztetett se sárgázta ki magát a klasszikus előtt.
1 hét múlva Clasico, jó lenne 12 pont előnnyel menni a válogatott szünetre, biztos ami biztos.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.03.12. 22:58:13

Szokásos közhely,xd ezek dönthetik el a bajnokságot (a pályán). Ikszes meccs volt,a végén a Bilbao eszeveszett jött,de túléltük. Igazi rangadó volt,na pont az ilyenek miatt bánnám egy Szuperliga meglétét. Örökrangadó a Bilbao ellen, óriási hangulat,nagyon erős iram volt ma is, szép cselek,kemenykedesek, nekünk szerencse.

Védelem ma is kitett magáért, gólvonalról mentések a végén...Jézus Isten.

De három pont megint a zsákban,nagyon kellett a Real elleni meccs előtt. Szép volt fiúk
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése