Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.27. 20:44:55

Szomorú ez az egész nagyon, mert szerintem simán megérdemeltük volna akár a 3 pontot is.
Most is, ahogy a Bilbao ellen is, megvolt a néhány lehetőségünk lezárni a meccset, nem használtuk ki a helyzeteket.

A góljainkból nyilván nem érdemes beszélni az utolsó kettőről, hiszen nekünk mostmár olyanok ezek a bajnokik, mint a kupameccsek, vagy győzelem vagy mindegy. Kitámadtunk, megkaptuk a gólokat, ez benne van, itt már hatalmas kockázatot vállalunk mindig.

Ami nem természetes, hogy előtte 3 gólt is kaptunk, és alapvetően nem azért, mert összeomlott a csapatvédekezésünk, hanem azért, mert volt 3 (szerintem nagy) egyéni hiba. A második és a harmadik legalábbis szerintem egyértelmű, két borzalmas Cancelo hiba, nyilván még nem állt készen egy ilyen iramú, kiélezett meccsre.

Nehéz azt mondani, hogy ez rendben van, menjünk tovább, meg azt is, h Xavival. De azért ha fújok kettőt, és belegondolok, ugyanoda lyukadok ki: kétlem, hogy volnának emberek, akik sokkal jobban tudnák ezt a helyzetet és ezt a csapatot működtetni.

A bírókról: a kezezés sztem nem volt büntető, szerintem egyértelműen. Ugyanannyira egyértelmű, mint azok a hibák, amik miatt már sok pontunk ugrott, és amik miatt a madridnak a jogosnál több van.
Ami jobban bánt, hogy szerintem Yamal elsodrását viszont simán be kellett volna fújni, nem tudom ezt elfogadni test-test ellennek, mert a labda irányára merőlegesen mozdult a védő és öklelte fel őt. Elképesztő, hogy vissza sem nézték. Valaki alkalomadtán megmagyarázhatná nekem, hátha valamit nem jól gondolok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2024.01.27. 20:44:33

Nincs mit irni.2 meccsen kaptunk 9golt!!..szanalmas
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2024.01.27. 20:44:18

Nehezen hiszem, hogy Xavi kibírja a szezon végéig pedig ebben neki nem volt akkora szerepe mint néhány másik mecssben. Frenkie is korrektül elmondta most, hogy egy nagy csapat tapasztalt játékosokkal ilyet nem csinálhat. Ez az ő hibájuk. A villarreal mentálisan bőven fölöttünk áll. Fogalmam sincs mit kéne tenni, hogy visszajöjjünk. Sokan vagdalkoznak, hogy nem fognak mecsset nézni. Én barca szurkoló vagyok és minden mecsset igyekszem megnézni. 8-2t anfieldet mindent de szeretném ha világitana az alagut végén egy kis fény.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.27. 20:43:37

ocsike83 írta:
2024.01.27. 20:41:35
Ha Laporta szeretné a 4. helyet, akkor Xavira most azonnal rá kell adni a kabátot.
Ki fog várni a BL párharcig. A nyolcaddöntő után már kb tiszta kép lesz, hogy az 5. hely elég lesz-e itt a BL-hez.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.01.27. 20:41:35

Ha Laporta szeretné a 4. helyet, akkor Xavira most azonnal rá kell adni a kabátot.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.27. 20:39:20

Engem ez a 4.-5. gól annyira nem érdekelt, 3-3-nál dupla vagy semmiztünk, benne van. De elképesztő, milyen fejetlenség van hátul. Pena nem jó kapus, de nem irigylem, amivel szembe kell néznie.

Kár, a második félidőben mutattunk szép focit, talán meg is érdemeltük volna a győzelmet. De így, hogy két meccs alatt kapunk annyi gólt, mint tavaly a bajnoki cím bebiztosításáig kb... :(

Yamalt és Gündogant nagyon sajnálom. Pedrit is

Cancelot nem bántom, sérülés utáni első meccs mindig ilyen, most sajna megbosszulta magát.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2024.01.27. 20:34:51

Pena helyett nem védhetne másik kapus? Yaakobishvili Áron is védhetne helyette. Meccsek mennek el rajta, de a védelem is katasztrófa. A hét közben a Girona ellen ugyan ilyen helyzetben büntetőt ítéltek.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.27. 17:28:21

Pena; Fort-Ara-Chris-Koundé; Romeu-DJ-Gündogan; Felix-Lewy-Yamal

Ez remélem egy 4-2-3-1 lesz, különben Romeuról végünk. Duplában lehet elvan még. De Pedri legalább pihizik. A legmozgékonyabb csatársorunk csak nem akar összeállni, de hátha villan Lewy egyet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2024.01.27. 14:50:39

Andris! Sokadjára írod le így a nevét bocsi, hogy szólok: Nem Cubarasi hanem Cubarsi!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.27. 12:50:01

A Villareal ellen sztem hasonló meccsre kéne számítani, mint az őszi meccsen: biztosan kapunk majd gólt, talán nem is egyet, úgyhogy nekünk kell végül a több lőtt góllal zárni.
Canceloval nemtom mi van, ezért a kezdőm ez lenne:

Pena - Koundé, Araujo, Cubarasi, Fort - Frenkie, Pedri, Fermin - Felix, Ferran, Yamal

Xavié szerintem ez lesz:
Pena - Koundé, Araujo, Chris, Fort - Frenkie, Gündogan, Pedri - Ferran, Lewa, Yamal

Kellemes meglepetés lenne, ha Lewa nem kezdene, Gündogan pihenne 60 percet, és Chris vagy Araujo is "pihenőt" kapna. Sztem Xavi egyáltalán nem érzi úgy, hogy ezeket nyugodtan megkockáztathatja, sajnos.

Ellentétben a Bilbao és a szuperkupadöntő meccseivel, ma azt várom előzetesen, hogy a lefújáskor visszatekintve úgy érezhetjük majd, összességében mi voltunk a jobbak, és nyertünk is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Okoska
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2023.12.11. 17:07:42

2024.01.26. 19:08:33

Andris írta:
2024.01.26. 14:57:31
Bezzeg Vinicius esete a clasicon... :D kb fele annyi erő és szándék sem volt abban a mozdulatban, ugyanúgy a játékos vállán a kézzel.. de nekik befújták. Egy kiszabott vicc az egész.

MÁS:
Hétvége otthon a Villareal ellen... vajon ki lesz elérhető? Araujo elvileg jól van, Chrisről nem tudok semmit, Cancelo? TS?
Emlékeim szerint a Villarreal nem egy jól védekező csapat, sztem nyugodtan kezdhetne Ferran és Felix is, hogy forgassák a védőket legjobb tudásuk szerint.
Hát, azért ez nem éppen az a "rajta van a vállán a keze" helyzet.

https://img.allfootballapp.com/www/M00/ ... 2.jpg.webp
https://s1.abcstatics.com/abc/www/multi ... 40@abc.jpg


Én már annak is örülök, ha ki tud állni 11 egészséges ember
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.26. 14:57:31

Okoska írta:
2024.01.26. 12:59:12
Csak hogy bírozzak egy kicsit megint.
Emlékeztek a Clasicon a szünet előtt, ahogy a szögletnél lerántották Araujot és nem fújták le tizinek?
Arról is kikerült a hangfelvétel. Azt mondták, hogy az nem volt semmi, csak odarakta a kezét a védő, Araujo el akart esni
Bezzeg Vinicius esete a clasicon... :D kb fele annyi erő és szándék sem volt abban a mozdulatban, ugyanúgy a játékos vállán a kézzel.. de nekik befújták. Egy kiszabott vicc az egész.
És állítólag a Real Madrid tv most is azzal hangol a hétvégi fordulóra, hogy a kirendelt bíróról mutogat és elemez szituációkat, amikben ellenük/hibásan döntött. Amúgy szerintem továbbra is a bírók a gond fő forrása, de azért elképesztő, hogy ilyen alacsony szinten van avilág legnagyobb követőbázisával rendelkező csapat média részlege.

MÁS:
Hétvége otthon a Villareal ellen... vajon ki lesz elérhető? Araujo elvileg jól van, Chrisről nem tudok semmit, Cancelo? TS?
Emlékeim szerint a Villarreal nem egy jól védekező csapat, sztem nyugodtan kezdhetne Ferran és Felix is, hogy forgassák a védőket legjobb tudásuk szerint.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Okoska
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2023.12.11. 17:07:42

2024.01.26. 12:59:12

Csak hogy bírozzak egy kicsit megint.
Emlékeztek a Clasicon a szünet előtt, ahogy a szögletnél lerántották Araujot és nem fújták le tizinek?
Arról is kikerült a hangfelvétel. Azt mondták, hogy az nem volt semmi, csak odarakta a kezét a védő, Araujo el akart esni
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2024.01.24. 14:18:40

A harmadik-negyedik középpályás lehetne mellettük Raphi, Pedri, Fermín, Gavi, P.Torre, viszont Gündogant felejtsük el kezdőként mert hiába passzol jól, ha lassú és szerelni képtelen
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2024.01.24. 14:10:34

Cancelo-De Jong páros kellene a középpályánk közepére - duplájára javulna ennek a sorunknak a játéka védekezésben és támadásban egyaránt!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.23. 15:12:15

Yokozuna írta:
2024.01.23. 09:39:52
bence0330 írta:
2024.01.23. 01:11:26
Ennyi erővel a NC-nak is BL-t kéne nyernie, meg Guimaraesnél max Rodri jobb ezen a poszton jelenleg.
Szerintem Gavi neve fel sem merült ezen a poszton, vagy én nem vettem észre. Rendszerint bal szélre kidobva, vagy valamelyik oldali középpályásként került a csapatba. Amikor Busi utódját keresték, szóba sem került lehetőségként, már csak alacsony termete miatt sem, meg irányító készsége is hagy némi kívánnivalót maga után. Erre a posztra jött Romeu és itt próbálgatja Xavi de Jongot nem nagy sikerrel.
Gránit jól érzi, hogy hiányzik a középpályás védekezés most a csapatból, én csak azt vitattam, hogy Gavi lenne az aki ezt a szerepkört betöltené. Pedig egyre több hozzászólásban előjön megváltóként a neve.
Egyrészt Gavi, amikor dupla pivotban nagyon feljavította a kp-t, mindig kulcs volt.
Másrészt nézzük már meg ki tud beszállni a helyére, de úgy en bloc a kp-ra. SR, Romeu, Fermin. És Pedri is még csak most épült fel, eddig még ennyi lehetőség sem volt. Utóbbi tud valamit jelenteni, de ő egyértelműen támadó szellemben képes pluszt hozzátenni, már majdhogynem hamis kilencesként.
Ha ide be lehetne cserélni egy Gavit vagy rotálni mondjuk Gündogannal nem hiszem, hogy ne jelentene hatalmas minőségi előrelépést. Folyamatosan arról szól a fáma, hogy átrohannak a kp-n. Ezt redukálni egy ilyen típusú játékossal lehet. Nem azt mondom, hogy akkor olyan stabil lenne a középpálya, hogy nem lenne olyan csapat aki képes átjátszani, de senkinek nincs ott annyi labdaszerzése mint neki vagy ha nagyon kell akár kisebb taktikai faultokat is elkövetni.
És azért nem egy botlábú játékos.
Szerintem még a legnagyobb kritikusai is elismerik, hogy a tavalyi bajnoki címben komoly érdemei voltak, a szuperkupában pedig kis túlzással egyedül csomagolta össze az úriembereket.
Nincs semmi nagy hype, és nem is beszél arról senki, hogy egy kirobbanthatatlan kezdő játékosunk, de nagyon fontos eleme a csapatnak és jelenleg nagyon hiányzik egy ilyen típusú és képességű játékos, akinek a beállásával nem történik minőségi romlás, nem úgy mint mondjuk egy Gündogan SR-rel.

De biztos jobb, ha nem vele, hanem Romeuval vagy SR-rel tudunk frissíteni és rotálni, miközben Frenkie és a 32 éves Gündogan már a seggén veszi a levegőt, és csak most kezdődik az igazi terhelés.
Forca Barca!!!!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2024.01.23. 09:39:52

bence0330 írta:
2024.01.23. 01:11:26
Ennyi erővel a NC-nak is BL-t kéne nyernie, meg Guimaraesnél max Rodri jobb ezen a poszton jelenleg.
Szerintem Gavi neve fel sem merült ezen a poszton, vagy én nem vettem észre. Rendszerint bal szélre kidobva, vagy valamelyik oldali középpályásként került a csapatba. Amikor Busi utódját keresték, szóba sem került lehetőségként, már csak alacsony termete miatt sem, meg irányító készsége is hagy némi kívánnivalót maga után. Erre a posztra jött Romeu és itt próbálgatja Xavi de Jongot nem nagy sikerrel.
Gránit jól érzi, hogy hiányzik a középpályás védekezés most a csapatból, én csak azt vitattam, hogy Gavi lenne az aki ezt a szerepkört betöltené. Pedig egyre több hozzászólásban előjön megváltóként a neve.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.23. 08:40:06

gránit írta:
2024.01.23. 07:09:57
Vannak emberek, akiknek mindig minden meg van bocsátva (sőt, ennek ellenére még az is le van írva, hogy ő mennyire nincs megbecsülve!). Ő az egyik ilyen.
És vannak emberek, akik lehozhatnak bármilyen klasszis meccset, de ha egy alkalommal egy mentés közben kifejel egy labdát 25 méterre (ami ilyen esetben elég jó teljesítmény, és 99+%-ban biztonságot jelent), és onnan a világ legjobb játékosa élete gólját lövi, akkor az van felemlegetve, a meccse többi, egészen kiváló része pedig el van feledve. :(
Így értettem, hogy szerintem ő nem hype-olva van, hanem inkább lehúzva. Elsősorban a legtöbbeknek (ezt megértem) nem túl rokonszenves viselkedése miatt.

https://www.youtube.com/watch?v=VjxTcImViKA

"Bellingham's been quiet"
"This is man, that has been very well defended all the minutes they are in the game by Gavi"
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2024.01.23. 07:48:44

gránit írta:
2024.01.23. 00:25:49
Láttuk, gólpasszt adott Bellinghamnek.
Kb. a 4.dik jatekosunk akit elo lehetne venni annal a golnal, Araujo es Fermin rossz helyezkedese es Christensen lassu kilepese utan.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.01.23. 07:09:57

bence0330 írta:
2024.01.23. 01:11:26
Hogy ennek miért kéne BL-győzelmet jelentenie, azt szintén nem értem. Ennyi erővel a NC-nak is BL-t kéne nyernie, meg Guimaraesnél max Rodri jobb ezen a poszton jelenleg.
Mert ez önmagában nem elég egy BL-győzelemhez, de elengedhetetlen része a legnagyobb sikereknek. Nálunk meg pont ez az egyik dolog, ami hiányzik. Évek óta sok góllal pofoznak ki minket a BL-ből, ezeket a meccseket rendre nem tudjuk kevés kapott gólon tartani, nem tudjuk feltartóztatni ezeket a csapatokat. Ezzel önmagában nem lehet nyerni, de kell a győzelemhez.

A hypre-ra meg bizonyíték, hogy egy olyan meccs után, ahol elképesztő hibát követett el, le van írva, hogy hát azt nehéz volt észrevenni. Tényleg? Szerintem nem... A következő bizonyíték meg az lesz, hogy ezután hosszasan lesz fejtegetve, hogy az nem is volt hiba (ez fog következni). Vannak emberek, akiknek mindig minden meg van bocsátva (sőt, ennek ellenére még az is le van írva, hogy ő mennyire nincs megbecsülve!). Ő az egyik ilyen.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.23. 01:11:26

gránit írta:
2024.01.23. 00:25:49
bence0330 írta:
2024.01.22. 22:24:40
láttuk, mi történt, amikor a Madridnak rajta kellett átverekednie magát
Láttuk, gólpasszt adott Bellinghamnek.

Egyetértek Yokozunával, annyit tennék hozzá,, hogy már a sérülése előtt is bőven túl volt hájpolva. Ha akkora játékos lenne, mint amekkorának beállítják, valóban nem lenne valóságtól elrugaszkodott a BL-győzelem, mert amúgy tényleg a középpályás védekezés az egyik hiányzó darabkája a csapatnak.
Azért abból a meccsből nagyon nehéz pont ezt észrevenni. Egy ilyen random mentésnél pláne, ehhez nincs sok köze senkinek, valahová ki kell juttatni a labdát a veszélyzónából. Hogy most abból 25 méterről vágnak egy La Liga top3 gólt, hát arra nem lehet számítani, de ha még lehetne is, az ilyen szitukkal nem lehet mást tenni. Azon kívül az egész meccsen nyerte a párharcokat a világ legjobbja ellen, aki megmozdulni nem tudott mellette. Az egész Madridnak semmi köze nem volt a meccshez 1,5 helyzeten kívül, és ez főleg Gavi dicsérete, aki klasszis teljesítményt hozott aznap, laza MOM (lett volna, ha Bellingham nem hoz extra klasszist még saját magához képest is). És nem először emelkedett ki a csapatból Klasszikón, hol védekezésben, hol támadásban.
Amikor nem volt, a Madrid úgy ment át rajtunk amikor és ahányszor akart. Nagyon szembetűnő a különbség. És amióta nincs, összeomlott a védelem, ő volt a labdaszerző gépezetünk, nem ritkán 10 feletti számmal, ami egészen hihetetlen. Fermín egy picit villantott ebből a minap, de azért ő nyilván más szint.
Megint nem tudom, honnan jön ez a hype téma, valaki azt írta, milyen jó lenne cserének. Szerintem nem is csak annak, nálam kb úgy nézne ki, hogy ha kell a stabilitás, kezdő, ha nem, akkor minőségi csere.
Szerintem amúgy Gavi nem túlhypolt, hanem pont, hogy csúnyán alábecsült játékos. Amennyi gólt direktben eredményezett az a hihetetlen mennyiségű szerelése, az nagyon sokat ér, és senki nem becsüli meg. Mint Fermín labdaszerzése tegnap, csak ezt Gavi futószalagon hozza minden meccsen, elveszi a lasztit és már indít is akár. És mellette azért focizni is tud.
Hogy ennek miért kéne BL-győzelmet jelentenie, azt szintén nem értem. Ennyi erővel a NC-nak is BL-t kéne nyernie, meg Guimaraesnél max Rodri jobb ezen a poszton jelenleg. Ezt csak azt jeleni, hogy egy nagyon fontos, hasznos játékos. Ezt még a legnagyobb kritikusai is elismerték mindig, max azt nem hogy GB díjat nyert, de arról meg tudjuk, hogy nem a világ legjobb 21 év alattija kapja, hanem speciális kritériumai vannak, mint az aranylabdának, ezen kár fennakadni, vagy legalábbis ilyen értelemben kár, max magának a díjnak a kritériumait, de ahhoz már Gavinak tényleg semmi köze. Ő megtette, amit ehhez kellett, 18 évesen húzóember volt a klubjában és a válogatottjában is.
Nálunk sajnos nincs alternatívája annak, amit csinált, bár lehet, hogy Lopezt megpróbálja Xavi ebbe az irányba "nevelni".
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.01.23. 00:25:49

bence0330 írta:
2024.01.22. 22:24:40
láttuk, mi történt, amikor a Madridnak rajta kellett átverekednie magát
Láttuk, gólpasszt adott Bellinghamnek.

Egyetértek Yokozunával, annyit tennék hozzá,, hogy már a sérülése előtt is bőven túl volt hájpolva. Ha akkora játékos lenne, mint amekkorának beállítják, valóban nem lenne valóságtól elrugaszkodott a BL-győzelem, mert amúgy tényleg a középpályás védekezés az egyik hiányzó darabkája a csapatnak.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.22. 22:24:40

Yokozuna írta:
2024.01.22. 22:01:38
Chino írta:
2024.01.22. 17:01:58
Ha ehhez a padról be tudna szállni egy Gavi az lenne tényleg az igazi.
Amióta Gavi nem játszik szerencsétlen, egyre jobb játékos lesz. Pár hónap és ha ő játszana, bajnokok és BL győztesek lennénk.
Nem kell neki, addig is jó volt, és addig is meg volt becsülve, Golden Boy díjas is volt. És még a kritikusai is elismerték, hogy kell a csapatnak. Plusz Chino még azt is írta, hogy padról. Szerintem Gavit padról behozatni elméletben nem utal akkora dicsőítésre, hogy azt gondoljuk, mesternégyessel döntené el a következő fordulót. Amúgy az eredeti hsz-el egyetértek, ha még ő lenne minőségi csereként, komoly lenne.

Meg azért láttuk, mi történt, amikor a Madridnak rajta kellett átverekednie magát, meg akkor, amikor nem kellett. Az egész támadótriójuknak volt kb 1 momentuma az egész meccsen, és csak Bellingham extraklasszisa volt elég ahhoz, hogy ezt kihasználják, Gavi azon az egy jeleneten kívül teljesen levette a pályáról a világ akkor mindenképp aktuálisan legjobb játékosát.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2024.01.22. 22:01:38

Chino írta:
2024.01.22. 17:01:58
Ha ehhez a padról be tudna szállni egy Gavi az lenne tényleg az igazi.
Amióta Gavi nem játszik szerencsétlen, egyre jobb játékos lesz. Pár hónap és ha ő játszana, bajnokok és BL győztesek lennénk.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2024.01.22. 21:45:06

Kovbal88 írta:
2024.01.22. 18:04:51
Ja és a Betis második gólját nem éreztem szabályosnak, a lesen lévő játékos megpróbált játékba avatkozni, nem sokat zavart vele, nem voltunk olyan helyzetben, de akkor is megtévesztő mozdulat volt.
Bocs, de nem volt lesen lévő játékos, ha már bírót játszunk. Akkor lett volna les, ha Iglesias beleér és úgy kerül Iscohoz.
Itt jegyzem meg, hogy ha tárgyilagosak akarunk lenni, a két első gólunkhoz óriási szerencse kellett. Egyik sem volt kidolgozott helyzet, két véletlenül megpattant labda után került Torres helyzetbe, amiket szerencsére tőle szokatlan módon nem bénázott el.
Válasz küldése