Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Lpetya
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2022.07.16. 12:35:48

2022.08.13. 23:53:49

minden kezdet nehez...
a dembele-raphinha duo szerintem jo lesz de kell egy kis ido :o
aki azthitte h kiutjuk ezt a brutal modon vedekezo rayot, az hulye
nyilvan jo lett volna kiszenvedni 1 golt, de 2 bunteto gyanus helyzet is volt.
araujo nem volt toppon, nem a jobb oldal az o posztja.

raphi izgult, kapkodott, pontatlan volt, jo lesz o is

nem kell temetni senkit 1 meccs utan, verhugyozos lesz az elso 2-3 meccs

de hol van meg a bajnoksag vege...

javitson ki valaki ha tevedek :D
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.08.13. 23:46:01

Andris írta:
2022.08.13. 23:31:31
Na, remélem mindenki számára a megfelelő hidegzuhany volt ez a szenvedős, gólmentes otthoni papírforma (mármint papírforma lett volna egy európai top10es klubtól).
Azok számára is, akik azt gondolták, hogy jó lesz majd ez az előszezon (ők vagy 15 évesek vagy aranyhal memóriájuk van), bizony ha pénzért kell kuncsorogni amerikában (vagy máshol), annak sose lesz jó vége. A Rayo erőnléte csak hússzor olyan jó volt, mint a miénk.
Azok számára is, akik azt gondolják, hogy ha 50+ért igazolunk játékosokat, azok majd szülik a gólokat. És azok számára is, akik úgy gondolják hogy itt van már Kessié, meg amúgy is két 18 éves tinisztár, nyugodtan elpasszolhatjuk a hollandot.

Szóval ja, egy meccs volt, meg amúgy is a legelső. Ne vonjunk le messzemenő következtetéseket, de azért néhány kétségemet és véleményemet (amit hébe-hóba leírtam, de a fórumon nem igazán képviseltem) megerősítve érzem.
1. Előszezonban felkészülésre van szükség, nem pár milliókért kuncsorgásra a gazdag országokban.
2. Kessié nevét nem véletlen 2022 tavaszán hallottam először. Nyilván bármi lehet még belőle, de olyan darabosnak, körülményesnek és fantáziátlannak tűnik egyelőre, amilyennek ránézésre (a fizikai felépítéséből kiindulva) gondolná az ember.
3. Raphinna se véletlen volt számomra teljesen ismeretlen asszem, és nem véletlen ragadt meg 26 éves koráig egy angol középcsapatban. Biztos jó szezonja volt az elmúlt 1-2, és biztos nagyon labdaügyes (mint minden második brazil utcagyerek), de szerintem nem fogja megközelíteni Dembelé szintjét, és végképp nem fogja igazolni hogy 1,5 milliárd eurós tartozás mellet érdemes volt 58-65 milliót rákölteni.
4. Lehet, hogy Gavi és Pedri majd történelmi duó lesznek, sőt. De csak rájuk alapozni a középpályánkat, és Frenkiet elengedni őrültség. Senki nem ér annyit szerintem az új igazolásaink közül (Lewa sem), amennyit a holland srác ér a megfelelő edző kezében. Xavi pedig könnyedén megfelelő lehet. Továbbra is úgy gondolom, hogy őrült gyenge a memóriája annak, aki nem emlékszik rá, hogy Frenkie mennyire jó képességű srác, és hogy egy igen rossz periódusa előtt mennyire sok hónapon keresztül abszolút húzóembere volt a csapatnak. Az se véletlen, hogy 80-90 milliókat adnának érte a legnagyobb angol klubok.
Továbbra is úgy gondolom, hogy Busquetsnek és Albának helye van a keretben, de azért ők jobbak biztos nem lesznek. Tavaly szerintem a teljesítmény alapján jogosan kerekedtek felül másokon, mikor a kezdőtagságról volt szó, de azért napról napra rosszabbodnak az esélyeik. Maximálisan megbízom Xaviban ezt illetően, ha lesz náluk jobb a keretben, nem fognak kezdeni a meccsek 95%án.
Az eredmény nem érdekel, nem is fontos igazán, a játék kevésbé volt szórakoztató mint amiért másfél órát áldoznék az életemből. Ez oké Augusztusban, de egy hónap múlvára azért látványos javulás kell, különben hiába a sok igazolás, hiába élték fel laportáék a klub vagyonának egy jó részét (megint csak: eurómilliárdos tartozás mellett…), a Barca értéke (mezek, tvs jogok, szponzorok stb) nem fog nőni. És akkor bizony visszanyal ez a sok költekezés.
Nem reménytelen, sőt. De azért nagyon nem állunk készen a szezonra, jelen állás szerint.

UI: Lewa oké volt, többet kell őt kiszolgálni még, azt hiszem. És többet tehermentesíteni két oldalról, meg árnyékban/árnyékból érkezővel, legyen az bárki (amúgy szvsz erre is Frenkie a legalkalmasabb).
Ne haragudj ès ezt te mind egy meccs alapján?
Kessiet temeted, Raphinhat szinten… beszarás! Azért az nem a jatékos hibája, h te nem halottal róla mittom én meddig. Már vártam tőled egy hasonló hsz-t és valójában tudtam is, ehhez elég egy maihoz hasonló ergya meccs…
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.08.13. 23:45:50

Pont ezt mondtam nem reg … ennyi uj játékos ennyi variációs lehetőség … a kérdés hány pontba fog kerülni mire osssze szokik ez a csapat !
Eddig -2 !

Viszont tanulságos is egyben főleg Xavinak aki egyszerűen rosszul rakta fel mára ezt a csapat a bőség zavarában
1. Araujo jobb hatved … totál csőd felesleges ilyen meccsen
2. Gavi gyengus
3. Kessie lassu lesz ide
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.08.13. 23:39:43

Bob_Marley írta:
2022.08.13. 23:28:15
Nem vártam sokkal többet,azért bíztam benne behuzzuk valahogy. Első 10 meccs kutyanehez lesz, sajnos volt többé gyengébb teljesítmény az osszeszokottsag hiányával vegyulve ez hatványozottan megnehezíti a dolgokat. Nehéz lesz megtalálni az ideális embereket a posztokra. Nálam Raphinha nem lenne kezdő, borzasztó szertelen, nem értem őt miért hoztuk,flikkflakk a semmire nagyon kéne előre gyilkos Fati aki jön lát lo és gól. Lewatol is ezt várom,de ő rozsdas még érzésem szerint. Hosszutavban kell gondolkozni,ilyenek hogy BL negyeddöntő,vagy elődöntő az brutál távoli alapból. A bajnokságban szintén van egy nálunk jóval összeszokottabb full nyugalomban készülő RM,akik évek óta menetrendszerűen hozzák a pontokat. Mindig a bajnokságot tartom előrébb,ahhoz hogy tronfosztas legyen nem kis szerencsére is szükség lesz,de idő van még,s sok minden változhat.
A brazil szertelen? Dembele az egy nulla volt ma is ellenben a brazil próbálkozott még, ha el is izgulta! Na jó én mentem aludni nem is vártam mást a fórumtól!( a csapattol sem)
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.13. 23:39:13

Tény, hogy többet vártam, de .....
Gavi és Pedri ritkán teljesítenek ennyire önmagukon alul egyszerre.
Frenkie elküldését még van idő átgondolni
Xavi is talán átgondol néhány olyan dolgot, amiről eddig másként vélekedett.

Tragédia nem történt, minden rosszban meg kell találni a jót.
Benne van, hogy jó kis csapat lehet ez, kozmetikára azért szükség lesz.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.08.13. 23:38:26

Az éles meccsek mások, mint az elképzelések, bár idővel az elképzelések is beigazolódhatnak, lásd: Dembele, akiből hosszú ideig semmit nem néztünk ki, aztán most meg jó.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.13. 23:34:28

Már vártam az első EL-helyes kommentet az élőben. :D A végére meg is jött.

Az első félidő elfogadható volt, 3 nagy helyzetből 1 gólt minimum vágni kellett volna, de remegtek, meg pechünk is volt azzal a centis lessel a tizi előtt.A meccs vége felé kicsit felpörögtünk, de azért nem volt elég. Mindenki méltóságon aluli teljesítményt hozott magához képest, és ez talán a pozitívum a jövőre nézve. Pedri, Gavi, Alba, Dembélé, Raphinha (bár ő kreálta még így is bőven a legtöbb helyzetet) (Lewát nem venném ide, alig kapott labdát) biztos, hogy ennél a meccsek 90%-ában jobb lesz, de legalább 1-2-3 közülük mindig.

TS végre villantott, remélem ezek a meccsek meghozzák az önbizalmát, dinamizmusát, mert kelleni fog, az ilyen szenvedős meccseken és a nagyokon is. Nálam sajna MOM volt.

Az újaktól még érthető, az első meccs nagyon nehéz lehet Barca-mezben, meg amúgy is, majd szépen korrigálni kell, összeszokni, de főleg jobban kihasználni a helyzeteket. Lewára meg kicsit többet kihozni a játékot.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.13. 23:31:31

Na, remélem mindenki számára a megfelelő hidegzuhany volt ez a szenvedős, gólmentes otthoni papírforma (mármint papírforma lett volna egy európai top10es klubtól).
Azok számára is, akik azt gondolták, hogy jó lesz majd ez az előszezon (ők vagy 15 évesek vagy aranyhal memóriájuk van), bizony ha pénzért kell kuncsorogni amerikában (vagy máshol), annak sose lesz jó vége. A Rayo erőnléte csak hússzor olyan jó volt, mint a miénk.
Azok számára is, akik azt gondolják, hogy ha 50+ért igazolunk játékosokat, azok majd szülik a gólokat. És azok számára is, akik úgy gondolják hogy itt van már Kessié, meg amúgy is két 18 éves tinisztár, nyugodtan elpasszolhatjuk a hollandot.

Szóval ja, egy meccs volt, meg amúgy is a legelső. Ne vonjunk le messzemenő következtetéseket, de azért néhány kétségemet és véleményemet (amit hébe-hóba leírtam, de a fórumon nem igazán képviseltem) megerősítve érzem.
1. Előszezonban felkészülésre van szükség, nem pár milliókért kuncsorgásra a gazdag országokban.
2. Kessié nevét nem véletlen 2022 tavaszán hallottam először. Nyilván bármi lehet még belőle, de olyan darabosnak, körülményesnek és fantáziátlannak tűnik egyelőre, amilyennek ránézésre (a fizikai felépítéséből kiindulva) gondolná az ember.
3. Raphinna se véletlen volt számomra teljesen ismeretlen asszem, és nem véletlen ragadt meg 26 éves koráig egy angol középcsapatban. Biztos jó szezonja volt az elmúlt 1-2, és biztos nagyon labdaügyes (mint minden második brazil utcagyerek), de szerintem nem fogja megközelíteni Dembelé szintjét, és végképp nem fogja igazolni hogy 1,5 milliárd eurós tartozás mellet érdemes volt 58-65 milliót rákölteni.
4. Lehet, hogy Gavi és Pedri majd történelmi duó lesznek, sőt. De csak rájuk alapozni a középpályánkat, és Frenkiet elengedni őrültség. Senki nem ér annyit szerintem az új igazolásaink közül (Lewa sem), amennyit a holland srác ér a megfelelő edző kezében. Xavi pedig könnyedén megfelelő lehet. Továbbra is úgy gondolom, hogy őrült gyenge a memóriája annak, aki nem emlékszik rá, hogy Frenkie mennyire jó képességű srác, és hogy egy igen rossz periódusa előtt mennyire sok hónapon keresztül abszolút húzóembere volt a csapatnak. Az se véletlen, hogy 80-90 milliókat adnának érte a legnagyobb angol klubok.
Továbbra is úgy gondolom, hogy Busquetsnek és Albának helye van a keretben, de azért ők jobbak biztos nem lesznek. Tavaly szerintem a teljesítmény alapján jogosan kerekedtek felül másokon, mikor a kezdőtagságról volt szó, de azért napról napra rosszabbodnak az esélyeik. Maximálisan megbízom Xaviban ezt illetően, ha lesz náluk jobb a keretben, nem fognak kezdeni a meccsek 95%án.
Az eredmény nem érdekel, nem is fontos igazán, a játék kevésbé volt szórakoztató mint amiért másfél órát áldoznék az életemből. Ez oké Augusztusban, de egy hónap múlvára azért látványos javulás kell, különben hiába a sok igazolás, hiába élték fel laportáék a klub vagyonának egy jó részét (megint csak: eurómilliárdos tartozás mellett…), a Barca értéke (mezek, tvs jogok, szponzorok stb) nem fog nőni. És akkor bizony visszanyal ez a sok költekezés.
Nem reménytelen, sőt. De azért nagyon nem állunk készen a szezonra, jelen állás szerint.

UI: Lewa oké volt, többet kell őt kiszolgálni még, azt hiszem. És többet tehermentesíteni két oldalról, meg árnyékban/árnyékból érkezővel, legyen az bárki (amúgy szvsz erre is Frenkie a legalkalmasabb).
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.08.13. 23:28:15

Nem vártam sokkal többet,azért bíztam benne behuzzuk valahogy. Első 10 meccs kutyanehez lesz, sajnos volt többé gyengébb teljesítmény az osszeszokottsag hiányával vegyulve ez hatványozottan megnehezíti a dolgokat. Nehéz lesz megtalálni az ideális embereket a posztokra. Nálam Raphinha nem lenne kezdő, borzasztó szertelen, nem értem őt miért hoztuk,flikkflakk a semmire nagyon kéne előre gyilkos Fati aki jön lát lo és gól. Lewatol is ezt várom,de ő rozsdas még érzésem szerint. Hosszutavban kell gondolkozni,ilyenek hogy BL negyeddöntő,vagy elődöntő az brutál távoli alapból. A bajnokságban szintén van egy nálunk jóval összeszokottabb full nyugalomban készülő RM,akik évek óta menetrendszerűen hozzák a pontokat. Mindig a bajnokságot tartom előrébb,ahhoz hogy tronfosztas legyen nem kis szerencsére is szükség lesz,de idő van még,s sok minden változhat.
Kép
Kép
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.13. 23:28:05

Tehát azért mert hazai pályán telt ház előtt egy ilyen képességű csapattal és ennyi technikás támadóval nem tudunk 1 darab gólt sem rúgni azért busi a felelős. Mert amúgy ma mindenki többszörös aranylabdás formában játszott, és senkivel semmi baj nem volt, de busi elszúrta az egészet.

Engedjék meg, hogy ehhez elsőként gratuláljak. Ez kb annyira logikus mint az a rendező, aki egy ilyen meccs után, ahol: végre nem kapunk gólt, de egy gólzáporos meccset várva egyet sem sikerül beszenvedni... Szóval ilyen meccs után kit kell megszólaltatni? Hát peeeeeersze, hogy a középhátvédet 😫
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.08.13. 23:26:26

Hogy képzeli a Barca hogy az első fordulóban egy totál új csapattal nem nyerte meg a ligát, blt egyben??? Legalábbis az élő topik alapján. Én azért még adnék nekik időt, nem temetném a szezont mint páran.
Csak is Puyol
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.13. 23:19:03

Hát nem erről volt szó... :D

Mindenki maga alatt teljesített ma, a kp-n (meg talán az egész mezőnyben) az a De Jong volt a legjobb, aki csak fél órát kapott. Látszott rajta, hogy nagyon akar, mondjuk nem csoda, én se akarnék egy MU-ba menni.
Busquets nagyon sokat bujócskázott ma, főleg a meccs elején, mintha direkt nem akart volna megjatszható lenni, nem is nagyon tudtuk kihozni a labdát. Jövő héten kiváncsi vagyok mit alakít ott Pjanic.
Raphinha meg Kessie feltűnően izgult, de még így is EG volt szerintem a legrosszabb ma. Ennél még talán Pique-vel is előrébb lennénk. Remélem Kounde minnél hamarabb bevethető lesz...

Na jó TS ha bár nem emelkedett ki, nem volt olyan rossz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2022.08.13. 23:15:20

geridoss írta:
2022.08.13. 23:00:06
Szörnyű nézni, mennyien kárognak az Élő topikban. Egy fél csapatnyi új játékos jött, szezon első meccse, egy nagyon kellemetlen Rayo az ellenfél, komolyan mit vártatok? Csúcsfocit 6-0-val?

Teljesen jó lesz ez, össze kell szoknia a fiúknak, megtalálni az összeillő párokat. Van miből építkezni most. De nem két meccs alatt fog ez összeállni.
nem tudom, hogy ugyanazt a meccset néztük-e. nem az eredmény a baj, hanem hogy semmi pozitívumot nem tudnék most így hirtelen kiemelni. A védelem botrány volt, csak a szerencsén (és ter Stegenen) múlt, hogy nem kaptunk ki, a középpálya lélektelen volt, semmilyen szinten nem segített be a támadásoknál (talán FdJ-t kivéve, akit ugye minden áron ki akarunk paterolni innen....), Gavi-Pedri utóbbi 1-2 szép megmozdulását leszámítva teljesen elvoltak tűnve, Kessié majdnem belesérült egy labdaátvételbe, Busi szokásos szerencsétlenkedés (+ piros lap teljesen feleslegesen), elől meg hiába voltak meg a helyzetek, rendre rosszak voltak a befejezések, talán a legszebb momentum Lewa lesgólja volt, azonkívül teljesen vakon volt mindenki.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1976
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.08.13. 23:09:56

hessteg out mindenki, De Jong maradék fizuját fordítsák jótékony célokra
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2022.08.13. 23:00:06

Szörnyű nézni, mennyien kárognak az Élő topikban. Egy fél csapatnyi új játékos jött, szezon első meccse, egy nagyon kellemetlen Rayo az ellenfél, komolyan mit vártatok? Csúcsfocit 6-0-val?

Teljesen jó lesz ez, össze kell szoknia a fiúknak, megtalálni az összeillő párokat. Van miből építkezni most. De nem két meccs alatt fog ez összeállni.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.13. 21:13:18

Fura, hogy mindenki Kessiében reménykedik, Xavi ki sem próbálta ott. Busioutosként inkább Pjancért kell fohászkodni, ha hozza az előszezonos szintjét, akkor komoly versenyt jelenthet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.08.13. 21:13:02

Lagymatag az eleje
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.13. 20:55:29

csababarca írta:
2022.08.13. 20:44:52
mondjuk most van olyan jó mellette Pedri, háta mögött a hátsó alakzat majd Koundé-ARaujo kettőssel (ha esetleg felállunk így), és az első hármassal, hogy elviseljük majd a teszetosza semmit tőle.
kb ezt írtam épp neked egy másik topicban délután

de legyen jó a kedvünk az első meccs előtt.... :lol:

Xavi majd kever nekünk egy olyan kártyát, hogy a 70.percben Gavi Kessié, a 80.-ban Busi Frenkie csere lesz és találgathatunk tovább
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.08.13. 20:50:55

Ma sztem 3-1re nyerunk, azt az egy golt garciarol kapjuk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.13. 20:44:52

Peter írta:
2022.08.13. 20:24:49
Tudtunkra adta Xavi, hogy Frenkie menni fog.

Már most a Busi Kessié cserét várom....2025 ?
Ebből még nem indulnék ki, mert az eddig is egyértelmű volt, hogy ez a kp hármas lesz az alap.

Látom magam előtt, hogy mint a legutóbbi 2-3 évben, a következőben is reménykedünk, hogy hátha legalább rotálva lesz Busquets....:D
mondjuk most van olyan jó mellette Pedri, háta mögött a hátsó alakzat majd Koundé-ARaujo kettőssel (ha esetleg felállunk így), és az első hármassal, hogy elviseljük majd a teszetosza semmit tőle.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.13. 20:38:10

NovaProspekt írta:
2022.08.13. 20:28:41
Peter írta:
2022.08.13. 20:24:49
Már most a Busi Kessié cserét várom....2025 ?
Nyugi, ez már ma be fog következni a 80. percben. :mrgreen:
Majd 0-3-nál bejön, hogy megszakértsük Kessiét hogy mennyire egy 0 és kikaptunk vele.














:mrgreen: :mrgreen:
Az előzetes érdeklődés amúgy brutális, annyian mennek ki a meccsre mintha El Clasico/ Bl lenne.

Amúgy szerintem ha nem sikerül szerezni egy épkézláb JHV-et akkor idén Koundé lesz beáldozva ami racionális is lehet. Ha Xavinak kellett választania a 32 éves Azpi és 23 éves Koundé között akkor logikus a választás, tekintettel hogy a kettőt egyszerre nem tudtuk volna hozni.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1976
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.08.13. 20:28:41

Peter írta:
2022.08.13. 20:24:49
Már most a Busi Kessié cserét várom....2025 ?
Nyugi, ez már ma be fog következni a 80. percben. :mrgreen:
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.13. 20:24:49

Tudtunkra adta Xavi, hogy Frenkie menni fog.

Már most a Busi Kessié cserét várom....2025 ?
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1976
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.08.13. 20:19:33

visca el barca írta:
2022.08.13. 20:03:39
En se értem, hogy liga egyik legjobb kozepso vedojet, aki szélen még robertonal is gyengebb minek pazaroljuk el ott...

A masik ami meglepo, h de jong kimaradt, eleg sokat sejtető...
ez a Barca. nincs olyan szezon, h ne lenne egy játékosunk, akit más poszton erőltetünk végig. :D ez a csapat védjegyévé kezd válni
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7250
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.13. 20:08:28

Kluivert92 írta:
2022.08.13. 19:58:35
visca el barca írta:
2022.08.13. 19:54:04
hivatalos kezdo


ts alba christensen garcia araujo pedri busi gavi raphinha lewa dembele



topicot at lehetne nevezni 2022/23-ra?
Nem rossz de sajnalom araujot a szelen, inkabb legyen ott roberto de a kozepe meg betonbiztos
Főleg itt, ahol center posztról érkezik a fő veszély. Christensen egyébként szinte mindig jobb oldalt játszott, sokkal ügyesebb mint Araujo, szóval akár ő is lehetne odabiggyesztve. De ha a támadósor akár csak 70%-on is ég, akkor nagy baj nem lehet. 🙂 Na meg legalább egy védő mindenképp lesz bent középen, aki tud védekezni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése