Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2022.02.20. 18:30:35

Még mindig nem 90 perces a csapat - de kit érdekel, ha így lerendezik?? :D A labdajáratás és a 'mindset' az most nagyon ott volt és még a gólok is jöttek. Mindset alatt azt értem, hogy bátrabbak a srácok és meg is látszik.

Araújo szokás szerint kőfal..

Nálam Dest sem volt annyira elveszett, mint eddig sokszor.. azért rajta is látszik már valami Xavi elképzeléseiből!

Pedri, Gavi-ról csak annyit mondanék, hogy nagyon jó úton vannak - de ezt szerintem már az is látja aki nem akarja. Az, hogy Pedri így rábombázza és szinte folyton a progresszív passz lehetőségét keresi az kész mámor!! :D

Auba és Demb jókat mentek, viszont FT nagyon görcsös - de szerintem tényleg át fog szakadni nála a gát. Lőni fog 1-2 akció gólt és megnyugszik, majd utána termel.

Xavi eddig remek munkát végez és bízom benne, hogy így is folytatja!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.20. 18:28:54

Peter írta:
2022.02.20. 15:53:36
Andris írta:
2022.02.20. 15:42:36
Valamiert ma sok golos meccset varok. De ez csak egy megerzes, semmivel se tudom alatamasztani.
A próféta szóljon belőled!
Elméletileg csak a célzóvíz (koncentráció?) kellene hozzá
Akkor most a próféta szólt? :D

Szerencsére ma bement minden, de hát azért szép lassan egyre jobbak is vagyunk.
Röviden:
A Valencia ritka suttyó csapat.
Gavi nagyot ment, Pedri is miután beállt. Szerintem hétről hétre bizonyítják, hogy mennyire jó támadó középpályások (és még milyenek lesznek). Kifejezetten kapura is veszélyesek, de mindenképpen előrefele játszanak. Busquets elfáradt, szerintem Frenkie is, de mindketten rendben voltak. Busquets inteligenciája, helyezkedése, labdaszerzései, passzai egyelőre szerintem előre és hátrafele játékban is kulcsfontosságúak.

Nekem Piqué is nagyon hiányzott hátulról. Nyilván most nem a jövőről beszélünk, de a mostani és a csütörtöki meccs sztem szépen rávilágít, hogy a jelenlegi keretben lévők közül ők egyáltalán nem véletlen kezdők folyton, sőt.

Alvest nagyon várom vissza, mert Dest... pedig most aztán kapja a játékperceket gazdagon, amióta egészséges. Voltak ma jó megmozdulásai is, szépen nyer tempókat labdával az érkező letámadók mellett, például. De azért összességében nagyon gyenge elől és hátul is. Nem is tudom, hányszor verték meg őt ma. Előrefele is viszonylag kevés kulcsmozdulata van, ha egyáltalán van.

Auba kiváló, Ferranon szerintem látszott h nem viselte meg olyan nagyon mégse a csütörtöki, Dembelé meg szintén jó volt, két gólban is oroszlánrészt vállalt (és amúgy egy gólpassz is regisztrálható a statisztikát kedvelőknek).
Oh: ide kell egy kis utólagos kiegészítés - Ferran ma se volt nagyon jó, de szerintem rendben volt. Azt láttam, hogy most nem annyira szürke, előrefele ment, gyakran bevállalt cseleket, 1v1eket, kereste a beadások és a lövések lehetőségét. Összességében nem hozott gólpontot, de nagyon hasznos volt szvsz, és főleg nem láttam rajta, hogy elment volna az önbizalma. Azt se felejtsük el, hogy még ő is csak egy csikó.

Xavi cserepolitikája megint nagyon klassz volt: Ferrant nem hoztam volna le, egyrészt pedagógiai okokból, másrészt sztem mezőnyben hasznosabb volt és jobban is bírta, mint Auba meg Dembelé. 3-0 és 3-1 után ez nagyon fontos szempont lett. Dembelé helyett Nico szintén egy remek változtatás, nagyon megkívánta a játék képe, ahogy előtte Pedri felhozatala is. Ő frissen a leglabdabiztosabb ember talán a világon, Frenkie meg kicsit beleszürkült.
EG - Géza csere sztem azért kellett, hogy mindenki kapjon perceket középen, mert szűkösen vagyunk mostanság.

Elégedett vagyok ezzel a héttel, jó eséllyekkel megyünk Nápolyba.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.20. 18:16:26

Na ez nem semmi kis meccs volt. Hibák azért voltak most is, de végre jöttek a gólok! Az első félidőt szépen lehozták. A másodikban szerencsére Pedri nagyon jókor talált be, és utána Stegen is tartotta a kaput ahogy lehetett.
Nagyon kellettek ezek a gólok, főleg így idegenben. Szép munka volt.

A bíró meg elég érdekesen fújta a meccset néha, de sebaj.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.20. 15:53:36

Andris írta:
2022.02.20. 15:42:36
Valamiert ma sok golos meccset varok. De ez csak egy megerzes, semmivel se tudom alatamasztani.
A próféta szóljon belőled!
Elméletileg csak a célzóvíz (koncentráció?) kellene hozzá
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.20. 15:42:36

Nagyon tetszik a dontes, hogy nem Ferran kerul padra a csutortoki utan, de Dembele megis kezdhet.

A kozeppalya rotacioja kivalo mostansag, es Dest meg Garcia is probalkozhat tovabb a bizonyitassal.

Valamiert ma sok golos meccset varok. De ez csak egy megerzes, semmivel se tudom alatamasztani.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.20. 15:38:56

Dembélének lesz ideje bizonyítani. Háta jön egy kis varázslat Aubával.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.20. 15:21:27

davi10 írta:
2022.02.20. 15:09:58
Az újságírók FDJ pihentetését várták, ez most nem jött össze. Az Araujo-EG sort nagyon adom, reméljük az uru-nak semmi baja nincs már (a kezén kívül).
Viszont Pedri pihen, erre ki is tért Xavi tegnap, hogy vigyázni szeretne rá. Normálisan rotál is, úgy tűnik, igyekszik vigyázni mindenkire, a két fiatalra kiváltképp. Vele nem követjük el legalább a tavalyi hibát, amikor bekerült 3 kp-s a kezdőbe, és év végéig nyomták végig. És ez pont ebben a csapatrészben a leglényegesebb, a nagyobb meló és a fiatalok miatt.

A két védő tényleg jól kiegészítheti egymást, van állat és technika is így a pályán. No meg Araujo szerintem adhat több önbizlmat is Garciának, mert nem kell a sebesség miatt aggódni, meg hát Araujo kicsit olyannak tűnik nekem, mint Ibra, hogy próbálj nem önbizalommal telve lenni mellette... :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.02.20. 15:11:43

pedig épp focizni vagyok, csak gyors ranéztem twitterre :mrgreen:
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.20. 15:09:58

TS - Dest, Araujo, EG, Alba - Busi, FDJ, Gavi - Dembele, Auba, Ferran

Szerk.: Hihetetlen, hogy soha nem tudlak megelőzni Roli :D
Az újságírók FDJ pihentetését várták, ez most nem jött össze. Az Araujo-EG sort nagyon adom, reméljük az uru-nak semmi baja nincs már (a kezén kívül).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.02.20. 15:08:19

Ter Stegen; Dest, Araujo, Eric García, Jordi Alba; Busquets, Frenkie de Jong, Gavi; Dembélé, Auba, Ferran Torres
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.19. 11:18:13

Troym írta:
2022.02.19. 10:28:02
Érdekes lesz Moriba hogy játszik majd holnap a tavaly nyári hercehurca után.
Szerintem azért is lehet érdekes, mert a távozása után jött fel ugye Nico, aki szerintem kb csak a bőrszínében más (meg nincs meg benne az a jellegzetes, kicsit Pogbás "nyegleség", amit én személy szerint annyira ne csípek), ugyanaz a boxtobox, erős, magas, kaput azért valamelyest támadó játékos, nagyon hasonló profil. Érdekes lenne egymás ellen játszaniuk, bár nem hiszem, hogy valós képet kapunk róla, hisz fél évig nem játszott.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2540
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.19. 10:28:02

Érdekes lesz Moriba hogy játszik majd holnap a tavaly nyári hercehurca után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.15. 13:17:18

Sinya22 írta:
2022.02.14. 14:06:11
Kluivert92 írta:
2022.02.14. 12:08:02
Sztem eleg volt aubameyang kispadozasabol, , most mar kezdjen, ferran pihenjen egy kicsit, vagy menjen szelre, meg az ugyetlen luuk dj is veszelyesebb kapura
Egyáltalán nem ügyetlen, a levegőben pl az összes többi támadónk együtt nem olyan veszélyes, mint ő. Ez már a harmadik olyan gólja az elmúlt hetekben, amivel pontot/meccset nyerünk.
Ha jól rémlik az elmúlt években mindenki szeretett volna egy jól fejelő csatárt, aki tűri a padot és be lehet állítani a végén. Tessék, itt van. Összjátékban nem a legpengébb, de arra meg ott vannak a fiatalok, meg az összes szélsőnk. Ő megcsinálja a dolgát majdnem minden alkalommal.
L. de Jong nekem is nagyon kellemes meglepetés, tényleg pont olyan cserecsatár, amilyet még szebb időkben is hiányoltunk. Meg is tartanám, ha továbbra is így folytattja.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3927
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.02.14. 18:49:18

A Torres résszel egyetértek, nem való neki az a pozíció, főleg, hogy van már két centerpozícióban játszani tudó emberünk. Busi szerintem rengeteg labdát halászik össze, vele az a baj inkább, hogy nem 90 perces játékos már.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 602
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.02.14. 18:15:01

Ez az Espanyol verhető lett volna.
Nem ők voltak annyira jók, hogy még vezettek is ellenünk, hanem mi ( vagyis Xavi) taktikáztuk el.

Az előző meccsen is látható volt, Torres nem jó középen. Fejjel verik a védők, ahhoz meg nem elég erőszakos, hogy megcsinálja a helyzeteit.
Mivel a taktikánkban a beívelések egyre fontosabb szerepet kapnak, logikus lett volna LdJ-vel kezdeni.
Erre újra Torrest nyomatjuk középen. Remélem nem azért, mert 50m volt az ára és mindenáron játszatni kell emiatt. Ezt már eljátszották Coutinhonál is. Nem jött be.

A másik a középpálya. Alves hiányában megint gyenge volt. Nekem Busi látszódik a legnagyobb féknek ott. Nem értem miért nem lehet padoztatni egy félidőig, megnézni egy Gavi-FdJ-Nico hármast mire mennek a fiatalos lendületükkel. Ha mégsem jön be, egyik helyére jöhetne fel félidőben Busi.

Taktikai hiba volt, hogy nem mert belenyúlni a kezdőbe Xavi, pedig várható volt, az Espanyol nem fog még annyira sem kinyílni, mint az Athletico.
Sokkal tömörebb védekezést fog produkálni. Ehhez kellett volna a kezdőt is igazítani.
A másik a cserék. Még mindig későn reagál a kialakult helyzetre, nehezen veszi rá magát, hogy lecserélje az éppen gyenge formát mutató játékosokat. Megérteném, ha egy 2-1,3-1-es vezetésnél fent hagyja a pályán, hogy ne veszítse el az önbizalmát az adott játékos, de egy döntetlen vagy vereségre állás esetén ne ez legyen a fő szempont ( pl. Torres).
Az egyedüli jó húzása LdJ becserélése, amit már 20-30 percel hamarabb kellett volna meglépni.
Van még mit tanulni Xavinak, de bízom benne, hogy van elég intelligens ahhoz, hogy belássa a hibáit és tanuljon belőlük.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.02.14. 14:06:11

Kluivert92 írta:
2022.02.14. 12:08:02
Sztem eleg volt aubameyang kispadozasabol, , most mar kezdjen, ferran pihenjen egy kicsit, vagy menjen szelre, meg az ugyetlen luuk dj is veszelyesebb kapura
Egyáltalán nem ügyetlen, a levegőben pl az összes többi támadónk együtt nem olyan veszélyes, mint ő. Ez már a harmadik olyan gólja az elmúlt hetekben, amivel pontot/meccset nyerünk.
Ha jól rémlik az elmúlt években mindenki szeretett volna egy jól fejelő csatárt, aki tűri a padot és be lehet állítani a végén. Tessék, itt van. Összjátékban nem a legpengébb, de arra meg ott vannak a fiatalok, meg az összes szélsőnk. Ő megcsinálja a dolgát majdnem minden alkalommal.
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.02.14. 12:10:06

drobika írta:
2022.02.14. 11:11:39
Nem Haalandban kell itt gondolkodni, abból a pénzből kettő, de inkább 3 tuti, magas, erős védőt kell hozni, mert a védelem botrányos. képes minden meccset lenullázni, minúszba hozni. EG-nek a hibái mellett volt még egy korall-piros belépője is. ha leküldik egy szót sem szólhatott volna. Alves nekem hiányzott. Furcsa, de így van.
Mindig nehéz egy ilyen városi derbi, de ez különösen az volt. Pique kiállítása is milyen volt.. Édes istenem, erre semmi szülség nem volt, szerintem inkább volt ő áldozat, mint elkövető.
A cserék most jók voltak, még Dembit sem szidnám.
Ennyi volt a meccsben. Van ilyen
Egyetertek minden szoval, egyebkent dembele akit szivbol gyulolok, meglepoen szimpatikusan hajtott kuzdott. Haaland max azer kene h ne a realba menjen, menjen a citybe es mindenki jol jar, hozzank johet de ligt meg kp ra vlki
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.02.14. 12:08:02

Sztem eleg volt aubameyang kispadozasabol, , most mar kezdjen, ferran pihenjen egy kicsit, vagy menjen szelre, meg az ugyetlen luuk dj is veszelyesebb kapura
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.14. 11:11:39

Nem Haalandban kell itt gondolkodni, abból a pénzből kettő, de inkább 3 tuti, magas, erős védőt kell hozni, mert a védelem botrányos. képes minden meccset lenullázni, minúszba hozni. EG-nek a hibái mellett volt még egy korall-piros belépője is. ha leküldik egy szót sem szólhatott volna. Alves nekem hiányzott. Furcsa, de így van.
Mindig nehéz egy ilyen városi derbi, de ez különösen az volt. Pique kiállítása is milyen volt.. Édes istenem, erre semmi szülség nem volt, szerintem inkább volt ő áldozat, mint elkövető.
A cserék most jók voltak, még Dembit sem szidnám.
Ennyi volt a meccsben. Van ilyen
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.14. 10:47:47

Messidona10 írta:
2022.02.14. 09:25:31
Nekem kifejezetten tetszettek a beadásai, inkább azt éreztem, hogy nem érkeznek rá középen, de a veszély mindig benne van. És ami még feltűnt, az az, hogy mennyire tapad a lábához a labda. Levegőből is úgy kapja le, hogy esélye nincs másnak megszerezni.
Igen. Brutálisan jó technikailag, és a passzjátéka pont annyira gyors, mint maga az ember. Szeme volt minden labdájának, láttunk pár miliméter pontos lőtt passzt is vonalak közé, löbböt, és tényleg ahogy leszedi a labdát, az világklasszis. Amikor kihagyta a ziccerét, akkor is amúgy tökéletes első érintéssel kreálta magának egyáltalán a lehetőséget.
És az benne a jó, hogy ezek a meccsek szerintem nem voltak kiugróak tőle, és mégis mindkétszer a meccs embere lett nálunk. Ő ezt csinálja évek óta kb megállás nélkül, bevallom, sosem értettem, miért maradt ilyen sokáig egy középcsapatban, ahol a sok igyekezetének nem lehetett semmi eredménye. Szerintem ezt a szintet fogja tudni hozni folyamatosan szinte, meccsenként 60 percekre. (Oké, végén adta pont a gólpasszt, de addigra hulla volt, és ez nála nem ritka, ilyen meló, sebesség mellett ekkora súlyt cipelve nem is csoda.)
A beadásai meg szerintem korrektek voltak, volt olyan is, hogy ésszel passzolt, csak picit lett rövid, meg volt olyan is, hogy finoman löbbölt, meg ugye gól is született az egyikből. 1-1 alkalommal tényleg túlszáll, szinte lövésszerű, de amennyi lehetőséget teremt beadásra, ez belefér. Még álló helytetből is nehéz pontosan fejre rakni a labdát, nem csúcssebességből, 2 védő mellett, ott szerintem az már jó beadás, ha kb beérkezik oda a laszti, ahol érkezhet ember rá.
Nekem egy rossz döntése maradt meg, mikor ballal ráfordulva rossz helyzetből lőtt, mikor Ferran nagyon jól érkezett üresben, és 3-4 méteres passzból gól születhetett volna. De persze ezt nem mindig lehet észrevenni ilyen kis idő alatt, 2 védővel a nyakán, plusz nyilván szerencsével gólt is lőhetett volna.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.14. 10:43:57

Nem volt ezzel a meccsel semmi gond, igazából két egyéni-egy kisebb, és egy teljesen érthetetlen - hiba okozta mindkét kapott gólt. Az elsőnél-bár nem kell ilyen szituból törvényszerűen gólt kapni-Stéga butasága volt a baj, hogy a tuti helyett bevállalta az indítást, amiből visszatámadott az espanyol. A másodiknál sajnos EG menthetetlen, ha az ifi2 ben követ el ilyen hibát, ott se fér bele. Merthogy ha az indítás pillanatában lép ki, de késve-benne van. Megy a labdával, de így is a csatáré lesz, lemarad-benne van. Az, amit leművelt, az teljesen logikátlan, még a grundon is leszedik a fejét. Utána persze hogy szétesett teljesen, és kapta az alázásokat, arcpirító bőröst, stb.
Az, hogy mégis pontot szereztünk, a csapat küzdőképességét mutatja. Annak ellenére, hogy az első felesben akár 2 góllal is mehettünk volna, inkább szerzett 1 pontnak tartom, mint vesztett kettőnek. Nem szabad elfelejteni azt sem, hogy itt az esetek többségében szenvedős derbiket nyomunk. Az x vállalható.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.02.14. 10:15:40

kovetkezo bajnokin a vedok: Dest, Mingueza, García és Alba lesznek :D

en meg beraknam esetleg FdJ-t is, szerintem ott is kitunoen bevalna...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.02.14. 09:43:59

Ronaldinho&Barca írta:
2022.02.14. 08:15:53
Adama nagyot hajtott, süvegelendő, de ez a 100-ból 1 beadás majd jó lesz, ez nem életgarancia és kicsit olyan minden mindegy megoldás.
Mi számít jó/rossz beadásnak és/vagy mitől jó/rossz egy beadás?
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2022.02.14. 09:25:31

fanbarca írta:
2022.02.14. 08:47:54
Ronaldinho&Barca írta:
2022.02.14. 08:15:53
Adama nagyot hajtott, süvegelendő, de ez a 100-ból 1 beadás majd jó lesz, ez nem életgarancia és kicsit olyan minden mindegy megoldás.
Az tény, hogy többször kéne laposan beadjon, de azért nem voltak ilyen rosszak a beadásai. Amúgy is 85 százalékos passzpontossággal játszott, s a legtöbb hibás beadása is centiken múlt. S eddig 2 meccsen 2 ilyen gólpassz.
Nekem kifejezetten tetszettek a beadásai, inkább azt éreztem, hogy nem érkeznek rá középen, de a veszély mindig benne van. És ami még feltűnt, az az, hogy mennyire tapad a lábához a labda. Levegőből is úgy kapja le, hogy esélye nincs másnak megszerezni.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.02.14. 08:47:54

Ronaldinho&Barca írta:
2022.02.14. 08:15:53
Adama nagyot hajtott, süvegelendő, de ez a 100-ból 1 beadás majd jó lesz, ez nem életgarancia és kicsit olyan minden mindegy megoldás.
Az tény, hogy többször kéne laposan beadjon, de azért nem voltak ilyen rosszak a beadásai. Amúgy is 85 százalékos passzpontossággal játszott, s a legtöbb hibás beadása is centiken múlt. S eddig 2 meccsen 2 ilyen gólpassz.
més que un club
Válasz küldése