Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2023.11.12. 18:43:52

Subinho írta:
2023.11.12. 18:25:28
A problémák elfedésére tökéletesen alkalmas győzelem volt ez is. Utolsó 2 bajnokin azért rezgett a léc, simán lehetett volna 4-el kevesebb pontunk ezeken Nem tudom mi van Christensennel, sérült vagy mi? A tavalyi beton biztos Araujo-Christensen párost megbontani és helyette ez a Kounde-Inigo páros, Araujo jobbszélen, Cancelo balon ... Hát nemtom, lehet csak én nem értem mit is akar Xavi. Bár, lehet a játékosok sem. Vagy értik, de ha ezt kéri, akkor az elég nagy baj...
Igen, Christensen sajnos achilles-ín sérüléssel játszott eddig végig a szezonban.
https://twitter.com/Barca_Buzz/status/1 ... 7777187229
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19533
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.11.12. 18:27:40

Második félidő kifejezetten jó volt már,fordítás is sikerült. Hidegzuhany az elején,de a kontrollt hamar átvettük, végig 70% körül nálunk volt a labda. Viszont ami nagy erősség egy jó ideje,a hátsó alakzat, teljesen eszetlenul rohangált az első félidőben,valóban több gólt kaphattunk volna, szerencsére megúsztuk és másodikban a munkának meglett a gyümölcs,3 pont,ami a legfontosabb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7098
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.12. 18:25:54

Andris írta:
2023.11.12. 18:20:30
Valaki tud adni nagyjából megbízható torrent forrást, ahol le tudom tölteni a meccset?
Aztán majd jelentkeznék az elemzéssel. :D
https://footyfull.com/la-liga/

Ide 1 órán belül fel fog kerülni szerintem a full match. Torrentre jóval később szokott.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.11.12. 18:25:28

A problémák elfedésére tökéletesen alkalmas győzelem volt ez is. Utolsó 2 bajnokin azért rezgett a léc, simán lehetett volna 4-el kevesebb pontunk ezeken Nem tudom mi van Christensennel, sérült vagy mi? A tavalyi beton biztos Araujo-Christensen párost megbontani és helyette ez a Kounde-Inigo páros, Araujo jobbszélen, Cancelo balon ... Hát nemtom, lehet csak én nem értem mit is akar Xavi. Bár, lehet a játékosok sem. Vagy értik, de ha ezt kéri, akkor az elég nagy baj...
hapci
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2019.01.30. 20:32:23

2023.11.12. 18:25:15

Tragikusan rossz játék, lassan elmaradnak a nézők is - és közben Xavi a múlt századból nosztalgiázik. Az elmúlt két év sajnos egyáltalán nem hozta azt a forradalmat, amit minden szurkoló vár :cry: Xavi pozíciós játékra törekvése egyre inkább zsákutcának látszik - és közben az egész csapat folyamatosan egyre lejjebb és lejjebb kerül, minden játékos beleszürkül egy átlag alatti szürke alibi teljesítménybe... A legrosszabb az volt, ahogy a 2:1 után leálltak - nem érzik, milyen hatalmas adósságuk van a szurkolók felé?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6630
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.11.12. 18:22:56

A 3 pontnak lehet örülni, másnak nagyon nem. Egy kis mázlival simán behúzhatta volna az Alaves.
Talán jókor jön most a válogatott szünet, ennél rosszabb nem nagyon lehet.

Írtam az élőbe is, tényleg az az érzés, mintha meg lenne tiltva a lövés, és mindenképp beadásból akarnánk gólt lőni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.11.12. 18:20:30

Valaki tud adni nagyjából megbízható torrent forrást, ahol le tudom tölteni a meccset?
Aztán majd jelentkeznék az elemzéssel. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7098
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.12. 18:16:37

Szerencsénk volt, hogy nem 3 gólos hátrányban mentünk el szünetre, megúsztunk egy tizit is az elején, de ha csak a félidőtől nézzük, elég jók voltunk, és ott meg inkább mi szívtunk a bíróval, főleg a Pedri ellen elkövetett nyilvánvaló pirosos szituban.

Megint győzött valahogy az meggyengült, de azért még mindig jelenlévő csapategység és az erős keret. Xavinak pacsi a fejmosásért, az előtte lévő rész viszont Araujo-Koundé pozijától kezdve a motiválatlan csapatig gyenge volt finoman szólva.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.12. 18:15:29

Egy újabb győzelem. Ami megpróbálja eltakarni a kilógó lovat.
Alaves ellen.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19533
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.11.12. 15:57:42

Egy nyugodt délutáni matinera számítok. Kötelező győzelem,2-0 és lehet pihenni. Hajrá
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2023.11.12. 15:10:49

soadroli írta:
2023.11.12. 15:04:38
Ter Stegen; Araujo, Kounde, Iñigo, Cancelo; Gundogan, Pedri, Fermin; Lamine, Lewandowski, Joao Felix
Izgalmas kezdőnek tűnik. Cancelo balbekk? Lehet, hogy jól is fog elsülni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5159
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.11.12. 15:04:38

Ter Stegen; Araujo, Kounde, Iñigo, Cancelo; Gundogan, Pedri, Fermin; Lamine, Lewandowski, Joao Felix
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7098
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.12. 09:07:24

Ebből a prognosztizált Pedri, Gündogan, Fermín – Raphinha/Yamal, Lewandowski, Félix kp-támadósorból finoman szólva sem hiányozna a kreativitás és a kapu támadása, ha jól működnek együtt, akkor ezt elég jó lenne nézni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7098
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.06. 10:00:06

Egy random kérdés, mert nem vagyok képben. A meccsekre a kerethirdetés mi alapján történik, van, valami szabály erre? Csak mert a Shakhtar ellen már tegnap meg volt hirdetve, az előző meccsünkön meg csak aznap.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.11.06. 09:39:41

Troym írta:
2023.11.06. 08:50:29
recrea írta:
2023.11.05. 23:04:38

Tök jogos…pedig én nagyon bírtam a franciát.

Az urak x-eltek, nehezen viselték.
Soha semmi nem összehasonlítható, de mégis megtesszük legyen szó két Tv-ről, oldalasról, vagy akár két focistáról. Mindig van az a "de".
Én annyit állítottam hogy nem vagyunk előrébb szakmailag. Ez kb elismerhető talán mindenki által. Azt is írtam, hogy egyik kutya másik eb, ez is stimmel.
Szakmailag hasonlítottam őket össze. Amúgy Felix fizuját is igazították és 4-5 milliót keres, nem fog nyomorogni.
De ha már hozzáállás, nekem egyik viselkedése sem tetszik kicsit sem és szerintem Felix elég tiszteletlenül bánt az Atleticoval, amikor a sajtóban próbálta kierőszakolni, hogy távozhasson, pont mint anno Dembele a Dortmunddal.
Engem még úgy neveltek, hogy "ne harapj a kézbe, ami enni ad neked",illetve, hogy úgy kell egy ajtót becsukni magunk mögött, hogy azt bármikor újra kinyithasd. Mindegy más világ.
Nem tudom pontosan ez a szakmailag mit jelent, de abban a kis időben, amíg nagyjából minden játékosunk rendelkezésre állt a játék képe is teljesen rendben volt és az eredmények is szépen jöttek.
Komoly konzekvenciát ezért sem lehet igazán levonni, mert ha folyamatosan hiányzik átlag 3 kulcsjátékos a játék képéről, taktikáról, stratégiól nem kapni tiszta képet. Ilyenkor kell különböző elemeket belevinni, idomulni a helyzethez, felállásban, játékosok pozíciójában. Pl. Gavi duplapivotban, Cancelot feltolva, három védős rendszer, Fermin kb. hamis kilences, FT középső támadó stb.
A sok taktikai változtatás sem csak kísérletezés vagy teljes mértékben ellenfélhez igazodás, hanem az adott kerettel megtalálni megtalálni a leghatékonyabb megoldást.

Az, hogy úgy tűnik, hogy elfogyunk a 60-70. percre pedig nagyban köszönhető, hogy képtelenek voltunk rotálni a csapat túlnyomó része alig vagy egyáltalán nem hagyott ki meccset, ami mind fizikálisan, mint mentálisan nagyon megterhelő. Alapból elég szűk a keret, ha hozzávesszük a hiányzókat még nehezebb a helyzet, szerencsére Xavi bátran nyúl a fiatalokhoz, akik többnyire élnek is a lehetőséggel. És ez az Atleticben megvan, így a felnőtt csapathoz is közelebb kerülhetnek. Tipikus eset Bernalé, aki Casádo sérülésénél feljött és átvette a helyét és 16 évesen már stabil játékos.

Felix esetében pedig inkább az Atma volt sáros, legalábbis minimum 50-50 volt a dolog és lehet, hogy 4 millió sok, de azelőtt a dupláját kapta, szóval elég sokat engedett. PL. Griezmann se nyomorgott volna 12-13 millióval, de azért megkérte a 20-at. És arra panasz nem lehet, hogy ne tenné oda magát.
Ami pedig nagyon feltűnő, hogy képesek vagyunk fordítani, nem adni fel és a végsőkig próbálkozni. Nem is tudom hány meccset húztunk be úgy, hogy a sírból kellett visszahozni. Koeman alatt igazából egyre sem emlékszem, de Valverdével is ilyen kb. úgy fordult elő, hogy Messi villant egyet.
Ha a kp-ra De Jong és Pedri rendesen visszatér és Lewy, Raphinha bírja a rendes terhelést szerintem sokkal többre számíthatunk, visszajöhet a válogatott szünet előtti forma.

Ami a Realt illeti, most ők járnak abban a cipőben, mint mi Messi utóbbi 2-2,5 évében. Ha villant általában hoztuk a meccset, ha neki nem sikerült többnyire pontvesztés lett a vége.
Forca Barca!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.11.06. 08:50:29

recrea írta:
2023.11.05. 23:04:38
Asensi írta:
2023.11.05. 22:59:29
Van egy kis különbség a kettő között, amit nem említettél. A portugál itt akar játszani, a francia meg nem. így igazából nem is kell választani. Egyébként az összehasonlítás nem korrekt, ha az egyik játékos első idényét hasonlítod a másik 6. idényéhez.
Tök jogos…pedig én nagyon bírtam a franciát.

Az urak x-eltek, nehezen viselték.
Soha semmi nem összehasonlítható, de mégis megtesszük legyen szó két Tv-ről, oldalasról, vagy akár két focistáról. Mindig van az a "de".
Én annyit állítottam hogy nem vagyunk előrébb szakmailag. Ez kb elismerhető talán mindenki által. Azt is írtam, hogy egyik kutya másik eb, ez is stimmel.
Szakmailag hasonlítottam őket össze. Amúgy Felix fizuját is igazították és 4-5 milliót keres, nem fog nyomorogni.
De ha már hozzáállás, nekem egyik viselkedése sem tetszik kicsit sem és szerintem Felix elég tiszteletlenül bánt az Atleticoval, amikor a sajtóban próbálta kierőszakolni, hogy távozhasson, pont mint anno Dembele a Dortmunddal.
Engem még úgy neveltek, hogy "ne harapj a kézbe, ami enni ad neked",illetve, hogy úgy kell egy ajtót becsukni magunk mögött, hogy azt bármikor újra kinyithasd. Mindegy más világ.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.11.05. 23:31:51

Chino írta:
2023.11.05. 23:26:50
andras953 írta:
2023.11.05. 23:03:57
Ennek a hosszú litániának röviden az a mondanivalója, hogy ezzel a játékosanyaggal nem itt kéne tartania a csapatnak.
Itt arra gondolsz, hogy nem kellene ennyire "elől" állnunk, mert 1-2 kivétellel csak negatívumokat írtál a játékosokról?
Nem irónia, csak így elég felemás a dolog.
Fogós kérdés, szerintem kifog rajta.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.11.05. 23:26:50

andras953 írta:
2023.11.05. 23:03:57

Ennek a hosszú litániának röviden az a mondanivalója, hogy ezzel a játékosanyaggal nem itt kéne tartania a csapatnak.
Itt arra gondolsz, hogy nem kellene ennyire "elől" állnunk, mert 1-2 kivétellel csak negatívumokat írtál a játékosokról?
Nem irónia, csak így elég felemás a dolog.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7098
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.05. 23:06:56

Bob_Marley írta:
2023.11.05. 23:02:45
Ez így jól jött ki a végén,Rayo pontott szerzett a legkisebb madridi derbin.
Hű, elfelejtettem, hogy nekik is le kell azért játszani a meccset. :D Nem láttam, de a kapuralövések számából azt mondanám, hogy ezen a hétvégén ők toltak egy Barcelonát, mi meg egy Madridot. Hogy ők 22-ből ne lőjenek be egyet, az nagyon durva, még nálunk is ritkaság.

Két ponttal vagyunk csak lemaradva tőlük, kemény. Egy bő napja a 92. percben még úgy tűnt, lesz ebből 6 is. Még ha tegnap elég élettelenek is voltunk ez eddig alapvetően mégiscsak a csapatszellemünk eredménye idén, hihetetlen, hány meccset fordítottunk meg a végén, nagyon nem jellemző ránk.

Andras953: ezen nagyon megakadt a szemem. "szerelni, védekezni, helyezkedni nem tud" Gavinál. Szerintem az első kettőben toronymagasan a legjobb a csapatban, de az egész ligában nem sokan lehetnek nála jobbak benne (ha lesszük a belső védőket, talán...) és azért tegnap is ő volt az egyetlen, aki valamiféle játékot is produkált, szerintem nagyon jól helyezkedik a korához képest.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.11.05. 23:04:38

Asensi írta:
2023.11.05. 22:59:29
Troym írta:
2023.11.05. 14:03:49
Mitől előrelépés Felix? Mert jobban áll a könyvelésünk? Szakmailag nincs különbség, de ha értékelnem kéne, inkább a francia felé billen a mérleg.
Van egy kis különbség a kettő között, amit nem említettél. A portugál itt akar játszani, a francia meg nem. így igazából nem is kell választani. Egyébként az összehasonlítás nem korrekt, ha az egyik játékos első idényét hasonlítod a másik 6. idényéhez.
Tök jogos…pedig én nagyon bírtam a franciát.

Az urak x-eltek, nehezen viselték.
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2023.11.05. 23:03:57

Akármilyen edző is Xavi, van nála jobb, és a Barca jobbat érdemel.
(Nonszensz, hogy egy élcsapatnál gyakorlatozhasson egy tanuló edző)

TS.: rendben van, bár mostanában ráférne a pontos kirúgások gyakorlása.

Védelem: sajnos általánosan jellemző, hogy csak hátrálunk a csatárok elől, nem merünk-nem tudunk kilépni rájuk és ütközve szerelni őket.

Cancelo - jobbhátvédként megfelelő, bár könnyelmű.Bátran és jól tör előre, (sokszor a szélsőjénél is jobban), jól cselez és lő kapura.Az egész csapatból Raphinhával ketten képesek a 16-on kívülről veszélyesen kapura lőni.Állandóan szenved a csapat a betömörülő védelmek ellen, mégsem lőnének kapura távolról, vagy ha igen, abban nincs köszönet.

Araujo - príma, de orvosolandó a sérülékenysége, és javulhatna passzjátékban és technikában.

Christensen - itt a helye, sok erénye mellett picit lassú és néha rosszul helyezkedik.

Koundé - kiváló érzékű védő, higgadtan, jó labdákkal játszik, de picit ő is lassú és időnként gólpasszt ad az ellenfélnek.

Inigo - 30 év felett nem kéne igazolni senkit. Ő a leglassúbb és a leggyengébb, bár az utolsó 2 meccsén szerencséje volt, és nem jöttek ki a hibái. Szabálytalankodásra hajlamos.

Balde - fejlődése megtört.Sajnos szerelni nem tud csak hátrálni. A gyorsasága, felfutásai, cselei nagy érték lenne, de legtöbbször mégsincs hasznára a csapatnak, mert vagy hátrafelé visszapasszol, vagy pontatlan a beadása.(Miért nem gyakoroltatják?Eleget! Máshol klasszis játékost nevelnének belőle.Ha az edzők nem, Alba megtaníthatta volna helyesen beadni)

Alonso - lelkes, jól lő és szélről jól ad be, de idős, lassú, könnyen átjátszható

Középpálya: elavult játékfelfogás erőltetése fizikailag hanyatló idős valamint fiatal, tapasztalatlan játékosokkal.

Romeu - gyengíti a csapatot

De Jong - nehéz lehetett neki átállnia az Ajax gyors támadó futballjáról a Barca unalmas körbe-hátra-passzolgatós játékára, de sikerült. Igy is a csapat egyik legjobbja.

Gündogan - levezetni jött a Barcába. Védekezni nem tud, hasznos futóképesség, gyorsaság nulla, a nélküle is csigalassú támadásunkat tovább lassítja, viszont jó a rúgótechnikája (kapura távolról mégsem lő) és lát a pályán ( ha odaviszik a szemüveget hozzá).

Gavi - tiszteletreméltőan robotol, csak kapura nem veszélyes, szerelni, védekezni, helyezkedni nem tud.

Pedri - hiába van jó érzéke a játékhoz , fizikuma erősítésre szorul, lassúsága feltűnő, ütközni, szerelni nem tud.

Fermin - jó játékos lesz majd belőle is, erősödnie kell.

Csatárok: nagyon unalmas már nézni csatáraink és középpályásaink lassú, körülményes támadáspróbálkozásait, eredménytelen körbe-adogatós passzolgatásait.Hátrapasszainkkal udvariasan megvárjuk a védelmek fellállását, visszazárását.Gyors kontratámadást ugyanis a Barcelona nem ismer, nem alkalmaz.
(Megfigyelhető: már egy partdobást is milyen körülményesen végzünk el!Ne adj isten, hogy az első szabad emberhez gyorsan odadobjuk a labdát, ó, nem ! Várunk, várunk, társak nem jönnek, nyakukon persze már ott lóg az ellen, végül eldobjuk magasan messzire egy társunk irányába, akit vagy megelőz-lefejel az ellenfele vagy a továbbfejelt labda lesz pontatlan.Így kell elveszíteni egy egyszerű partdobásnál a labdát Barcelona módra.)

Yamal - Kétlábas nagy tehetség, gyors, remekül lő, cselez, passzol , a pályán elég kevés labdát kap és olyankor is sokszor egyedül hagyják, hiányzik mellőle egy olyan segítő, mint Messinek Ronaldinho volt.Nem kéne túljátszatni, fizikuma nyilván fejlődni fog

Raphinha - elég gyors, jól lő és lát a pályán, középpályán talán hasznosabb lenne.Jobb lábbal beadni nem tud.

Ferran - tévedés volt leigazolni.Önző, a kihagyott gólhelyzetek királya

Lewa - kiszolgáló csatártársak hiányában elfecséreljük képességeit.

Felix - technikás, jól lő és fejel, majd elválik, hasznára tud-e lenni a csapatnak, tehetsége megvan hozzá.Olyan társ, akitől jó labdát kaphatna, olyan viszont nincs.(Balde?Nem nagyon értik meg egymást.Talán majd De Jong..)

Ennek a hosszú litániának röviden az a mondanivalója, hogy ezzel a játékosanyaggal nem itt kéne tartania a csapatnak.

Még rövidebben (Woody Allen filmjéből idézve): "Kéne egy kis ..." (edző)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19533
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.11.05. 23:02:45

Ez így jól jött ki a végén,Rayo pontott szerzett a legkisebb madridi derbin.
Kép
Kép
Kép
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2023.11.05. 22:59:29

Troym írta:
2023.11.05. 14:03:49
Mitől előrelépés Felix? Mert jobban áll a könyvelésünk? Szakmailag nincs különbség, de ha értékelnem kéne, inkább a francia felé billen a mérleg.
Van egy kis különbség a kettő között, amit nem említettél. A portugál itt akar játszani, a francia meg nem. így igazából nem is kell választani. Egyébként az összehasonlítás nem korrekt, ha az egyik játékos első idényét hasonlítod a másik 6. idényéhez.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.11.05. 21:32:05

Rivaldo11 írta:
2023.11.05. 14:59:32
NovaProspekt írta:
2023.11.04. 23:10:10
Inigo top volt ma is amúgy tényleg.
Meg kell emlékezni erről is, mert nem az első kiváló teljesítménye volt. Nagyon jó igazolás, top képességű védő. Csak azt sajnálom hogy nem jött évekkel ezelőtt, elfért volna pl Lenglet helyett.
Inigo jó játékos, de kérdezem én, mi a helyzet Christensennel? Tavaly Araujoval baromi jó vedőpárosunk volt, most meg játszik Kounde, Inigo, Chris nem, Araujo meg sokszor jobb szélén
Utóbbi hetekben nem voltam képben, így ha valaki elmagyarázná, megköszönném
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.11.05. 16:07:58

gránit írta:
2023.11.05. 12:17:16
Attól, hogy az egyik csapat jobban játszik, még nem érdemel győzelmet. Akkor érdemel győzelmet, ha több gólt szerez, mint a másik csapat. Jobb játékra még nem adnak három pontot, csak ha gólra, gólokra is váltja.

A középpályán sajnos nem látunk semmi olyasmit,
Ez szerintem is így van. Nyilván a foci sava borsa a játék, de a játékhoz az is hozzátartozik, hogy a végső cél az, hogy a hálóba kell juttatni a labdát.
Szóval, amikor "csak" a gól hiányzik, akkor nem ér célba a játék...

A középpályán nálunk éppen a játékból hiányzik a legtöbb.
Talán, ha tartósan összeállna egy Gündogan - Pedri - de Jong trió.....
NovaProspekt írta:
2023.11.05. 15:30:11
(ki tudja persze, mennyire volt valójában ebbe az edzőnek beleszólása).
Hát igen, teljesen másról szóltak azok a boldog szép évek.
Válasz küldése