Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.18. 14:57:42

MQuCsabi írta:Az én főnökasszonyom minden emailjét nagy betűkkel írja, ezer gelkiáltójellel.
Mondd neki, hogy 'Shift' nélkül is lehet írni. :D

Alkoholi: Ismerem, néztünk is most egy ilyen lépegetős társast, de nem fogott meg, talán legközelebb. Ivós rulettet vettünk végül, holnap kipróbáljuk. :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.18. 14:55:49

MQuCsabi írta:Az én főnökasszonyom minden emailjét nagy betűkkel írja, ezer gelkiáltójellel.
Legszívesebben, csak ennyit írna az ember:

Tisztelt Főnökasszony!

NEM KELL VELEM ORDIBÁLNI!!!!!!

Üdv.:
Mélyen tisztelt alkalmazott társ
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.18. 14:51:16

Az én főnökasszonyom minden emailjét nagy betűkkel írja, ezer gelkiáltójellel.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.18. 14:45:41

MQuCsabi írta:A női vezetők nem tudnak érzelmek nélkül dönteni.
Ez kulcs gondolat.

Fecooo-hoz hasonlóan én is csak a saját tapasztalataimat oszthatom meg, de a cégek közötti kapcsolattartás során nálunk még a női vezetőink is, a partnercégek női vezetőitől "félnek" jobban. Nehezebb velük, és valóban rugalmatlanok. Egy érzelmi hullámvasút velük telefonálni. Letámad, hogy probléma van, rettegsz, mert 7 tenger haragjával zúdul rád, aztán amikor a lehető leghiggadtabban elmagyarázom, hogy nincs itt probléma, akkor meg indokolatlanul kedves lesz.

A férfiak sokkal tárgyilagosabbak, felhív megkérdezi mi történt, elmondod, és születik egy konklúzió.

Érdekes módon, amikor mondjuk a férfi kapcsolattól jön egy CAPS LOCK-os email, vagy egy kellemetlen hangnemű telefon, azt jóval komolyabban is vesszük. Olyankor tudjuk, hogy tényleg baj van.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.18. 14:11:41

Cseri írta:Aránytalanul kevés női vezető van.
HÁLA A JÓ ÉGNEK, hogy így van! [-o<
Akárhány munkahelyem volt, mindig a női vezetőkkel volt a baj, és ez nem hímsoviniszta duma...
Ők nem vezetni akartak, hanem főnökösködni és nyilván kapni fogok ezért, de biztos vagyok, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen tapasztalatai vannak...

Az állandó kisebbségi komplexus, hogy állandóan kihangsúlyozzák, hogy "én vagyok a főnök", ezt férfitól nem hallottam még, pedig volt jópár munkahelyem...
A nők nem ismerik a rugalmasságot, a legtöbbjük csak azzal van tisztában, hogy neki MI NEM A DOLGA (!), a segítőkészség ritka, viszont cserébe minden férfi legyen lovagias, ezt ELVÁRJÁK! Egy köszit mondani meg már luxus...


szerk: akinek nem inge...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.18. 13:58:49

A női vezetők nem tudnak érzelmek nélkül dönteni. Ha épp olyanjuk van, minden problémájukat látod, kivetíti, sőt amiatt veled lesz [auto_cenzúra]. Ez azért nem kéne beleférjen.

Matyinak: Alkoholi annál jobb szerintem nincs. Vagy az mikor ledöntesz egy korso sert, homlokkal rátámaszkodsz egy baseball ütőre, pörögsz tizet és el kell indulnod egy irányba.
Harmadik a legegyszerűbb, ki bírja tovább ... :D :D
Kép
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.07.18. 13:58:21

MatyiG írta:Kicsit komolyabb téma ( :mrgreen: ), milyen jó ivós játékokat ismertek? :D
Benyomjátok a köztévé híradót és ahányszor elhangzik az, hogy migráns vagy soros isztok.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.18. 13:46:20

Kicsit komolyabb téma ( :mrgreen: ), milyen jó ivós játékokat ismertek? :D
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.07.18. 13:06:28

Az egyenlő munkáért egyenlő bért elve, nem tudom miért számít liberális mantrának,elég régi elv. A nők iskolai végzettsége és száma össztársadalmi szinten meghaladja a férfiakét még is az Ő karrierjükben van üvegplafon jelenség nem a férfiakéban. Aránytalanul kevés női vezető van.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.18. 12:35:38

Nekem a francia válogatottal ilyen szempontból semmi problémám sincs, sőt, inkább sikertörténetnek tartom. Az már kevésbé, ami Párizs és más francia nagyvárosok utcáin történt (tudom, hogy a foci csak egy ürügy volt a balhéra).
és csak azért keressenek kevessebbet,mint egy férfi mert más van a lábuk között
Ez is azért bonyolultabb dolog. Egy fiatal nő bármikor elmehet szülni. Ilyenkor keresni kell vkit a helyére, aztán, ha a visszajön a hölgy anyaságiról, el kell küldeni a helyettesítésére felvett személyt. Visszajött a hölgy, a gyermek időközönként beteg lesz, akkor az anyukának otthon kell maradnia vele. Tehát vhol értehtő, hogy egy munkáltatónak kevésbe előnyös nőt alkalmaznia. De tudom, hogy ma már a férfi is otthon maradhat az anya helyett a szülés után is, + később, ha gyerek beteg lesz, akkor is, és ma már nemcsak anyanap, hanem apanap is van, szóval mondjuk azt, hogy jó, ma már ebből a szempontból nincs különbség nő és férfi között. Most abba nem megyek bele, hogy szerintem miért nem jó, ha az apa marad otthon a gyerekkel, az más téma.


DE! Nem egyszer hallottam már a munkahelyemen, hogy ezt te csináld meg légy szíves, mert te férfi vagy, ne kelljen a szegény kollegináknak. Vagy menj el te hétvégén továbbképzésre, tudod xy-nak kisgyereke van, ne kelljen neki szegénynek. + eleve a jó közösséget a férfiak alapozzák meg, ezt még az értelmesebb nők is elismerik. Egyébként ezzel nincs nekem semmi bajom, amúgy is tartom magam annyira lovagias embernek, hogy ott segítek a nőknek, ahol tudok, és fontosnak tartom, hogy egy anya minél több időt töltsön a gyermekével, szóval magamtól is azt mondanám a gyermekes kolleginának, hogy menj haza, majd én megcsinálom. De, akkor az a szomorú igazság, hogy valahol mégsem ér annyit egy nő munkája, mint egy férfié. A másik dolog, hogy egy anyának a család, a gyermeke/gyermekei a legfontosabbak. Ezzel nincs semmi baj, sőt, ennek így kell lennie. Ugyanakkor úgy gondolom, vannak olyan hivatások, melyek "egész embert", maximális koncentrációt igényelnek, ezekben pedig ez nem biztos, hogy belefér.

Tehát összegezve, úgy gondolom, sok olyan munkahely van, ahol a férfi munkaértéke nagyobb. Ettől függetlenül engem nem zavar, hogy a nők ugyanannyit keresnek, csak ne puffogtassuk ezeket az ostoba liberális mantrákat, mert a valóságban nem állják meg a helyüket.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2018.07.17. 20:29:56

Az nem fér a fejembe, hogy ezek a témák hogyhogy a épp a mostani vb kapcsán lettek itt (és máshol is) így feltüzelve.
Igen, borzasztó nehéz kérdés a szociális integráció, bonyolult megállapítani, melyik félnek merre és hogyan kellene lépnie, mindez messze nem ennyire fekete-fehér (bocs) kérdés, mint állítják egyesek. Nem is ebbe akarok belemenni.

Számomra az felfoghatatlan, hogy mindez pont ennek a francia válogatottnak az apropóján jött föl, ahol feketék és fehérek, keresztények és muszlimok lettek együtt bajnokok. Egy olyan csapatról beszélünk, ahol nem volt semmi lejjebb említett kvóta, senki sem a bőrszíne, vagy a vallása, hanem a tudása alapján került be; és az egyik, ha nem a legjobb csapatteljesítményt mutatta be a tornán.
Ezt nem inkább sikerként kéne elkönyvelni, hogy na lám, nem jelentenek problémát az etnikai különbségek, ha mindenki egy célért küzd?

Tudom, ezt nem lehet ilyen egyszerűen, egy az egyben rávetíteni egy egész társadalomra, de az, hogy pont ebből a történetből lett egy ilyen társadalmi vita, hogy ebből is azt kell kihozni, hogy a sokszínűség rossz és punktum (és még egyszer hangsúlyoznám, hogy nem feltétlen az itteni vitákról beszélek, hanem általánosságban) az számomra abszurd.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.17. 19:17:33

Cseri írta:Kedves Zola,király a stílusod,grat. Szociálpolitikus vagyok és nem nem a rózsadombon élek,de cukik az elöítéleteid. Dolgoztam tanodában,pártfogófelügyelet alatt állokkal,az ormánságban,Pécs keleti felén(meszes,feketegyémánt tér,hősök tere)Most tanítok és mindegyik csoportomban voltak/vannak cigányok. Alex:nem vagyok nő és frusztrált sem. :)
Ja így már értem :D

Akkor el vannak nyomva Magyarországon a cigányok? Tényleg érdekelne hogy is látja ezt egy szociálispolitikus. Ha esetleg egy olyan helyre költöznél, ahol meggyűlölnél egy rasszt, nem is dolgozhatnál tovább a szakterületeden?
Mit gondolsz arról a több százezer magyarról, akik megvetik a cigányokat? Mind rosszul látja a világot, hibás genetika?

Az a baj a mai világgal, hogy nincs egyenlőség, mert ahogy jópáran írták itt például a cigányoknak már több joga van, mint a fehéreknek. Bármi is történik elővehetik a rasszista kártyájukat.
Példa: - egy fehér leszúr egy barnát, híradó: "Egy magyar ember leszúrt egy roma származású...."
- egy barna leszúr egy fehéret, híradó: "Késelés történt, stb..." Aztán, mint pár éve volt az rtl klubban, kifehérítik a fotót :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=uUhFVZ-ZUaA
Ennél több nem is kell, nagy arc a cigány csávó és mennyire jól látja, pedig a saját rasszát szidja ebben, de az szidalmazásnak számít ha az igazat mutatja be?

Bárki bármit mond, borzasztó ez a faj, Magyarország vesztét fogják okozni, ezt még nem látják sokan, de ha kelet már teljesen az övék lesz és lelaknak mindent szépen elindulnak nyugat felé, aztán az ilyen Gyurcsány félék nézhetnek majd, hogy: "dikk".
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.17. 19:00:28

Cseri írta:Kedves Zola,király a stílusod,grat. Szociálpolitikus vagyok és nem nem a rózsadombon élek,de cukik az elöítéleteid. Dolgoztam tanodában,pártfogófelügyelet alatt állokkal,az ormánságban,Pécs keleti felén(meszes,feketegyémánt tér,hősök tere)Most tanítok és mindegyik csoportomban voltak/vannak cigányok. Alex:nem vagyok nő és frusztrált sem. :)
Tök érdekes!

Amúgy szociálpolitikában nem "határoznak" meg ilyen kijelentéseket, hogy Pl: romák integrációja valódi probléma?

Tehát ott belefér, egy ilyen (nekem) kissé idealista hozzáállás, hogy hát csak személyenként vond le a tanulságot, ne legyen előítéleted egy rassz iránt.

Bár gondolom azért ezen belül is több szakterület van, ha viszont ez ilyen egyszerű lenne, akkor nem is lenne olyan aki ezzel foglalkozik... tehát valahol mégis csak egy valós problémaként kezelik.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.17. 18:40:29

Személyeskedést hanyagoljátok inkább, normális hangnemben is lehet nyugodtan írogatni.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.07.17. 18:30:19

Kedves Zola,király a stílusod,grat. Szociálpolitikus vagyok és nem nem a rózsadombon élek,de cukik az elöítéleteid. Dolgoztam tanodában,pártfogófelügyelet alatt állokkal,az ormánságban,Pécs keleti felén(meszes,feketegyémánt tér,hősök tere)Most tanítok és mindegyik csoportomban voltak/vannak cigányok. Alex:nem vagyok nő és frusztrált sem. :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.07.17. 18:02:27

brazilfan írta:
ALEXDP írta:
Én inkább abban látom az okokat, amiért nincsenek közülük sebészek, matematikusok, sorolhatnám...
Szerintem ez azért téves, mert a futball elvileg egyszerű, demokratikus, mindenki számára nyitott sport, kizárólag a képesség számít. Az egyetemre való bejutás sokkal nehezebb. Főleg azoknak, akiknek már a gimiről is le kell mondaniuk.
Szerintem a foci nem egyszerű, és szerintem egyáltalán nem igaz, hogy kizárólag a képesség számít.
Az hogy kinek kell lemondani a gimiről, illetve ki nem alkalmas és/vagy fogékony arra hogy járjon gimibe, az nagy különbség.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1064
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.07.17. 17:50:59

ALEXDP írta:
Én inkább abban látom az okokat, amiért nincsenek közülük sebészek, matematikusok, sorolhatnám...
Szerintem ez azért téves, mert a futball elvileg egyszerű, demokratikus, mindenki számára nyitott sport, kizárólag a képesség számít. Az egyetemre való bejutás sokkal nehezebb. Főleg azoknak, akiknek már a gimiről is le kell mondaniuk.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.07.17. 17:48:09

Nero. írta:Van den Vaart mint roma? :D Szerintem Quaresma és Baros sem az, Reyes olyasmi lehet mint Jesus Navas de annak a “cigány fajnak” köze nincs a mi cigányainkhoz.

Zolának abban igaza van, hogy azok véleménye a leghitelesebb aki élt/él köztük. Nagyon sok vidéki magyar család élete egy rémálom.
Vdv félig tényleg az ,de azokat a romákat ne hasonlítsuk a mi jó kis borsodi/szabolcsi típusainkhoz.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1064
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.07.17. 17:37:58

zola8787 írta:Gyere le borsod megye 3 Miskolc csoportba meccset nézni, egy fehér sincs az egész csoportban
Vagy húsz éve nem jártam (Hajdú-Bihar) megyei meccsen, úgyhogy elhiszem. De ezek szerint ma is rengeteg roma gyerek focizik, tehát nem arról van szó, hogy már nem érdekli őket a futball. Csak nem jutnak el a magasabb osztályokba.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.07.17. 17:34:41

Brazilfan.

Akkor jól értettem...

Én inkább abban látom az okokat, amiért nincsenek közülük sebészek, matematikusok, sorolhatnám...
Ha nem tudsz, és nem akarsz egy közösség tagja lenni, akkor valóban nehéz...
Képtelen vagy elfogadni és betartani azon közösség szabályait, amelyhez tartozni akarsz, majd amikor ezért az nem fogad be, jöhet a kirekesztés kártya...
Bekerül az átlag egy akadémiára, mi fog történni? Jönnek a sajátos "kultúrából" eredő higiénés problémák, tisztálkodás elmaradása, majd ugyanezen okból indulat kezelési problémák, és mások értékeinek eltulajdonítása.
Pontosan ahogy az iskolai osztályokban, óvodai csoportokban.
Nem általános, van kivétel, de arányaiban is elenyésző, reál értéken meg majdnem nulla...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.17. 17:17:38

brazilfan írta:
A négy – nevezzük így – nemzetközi klasszissal azt szerettem volna példázni, hogy a tehetséggel megáldott és szerencsés csillagzat alatt született roma srácok ugyanúgy képesek lennének a rengeteg lemondással, küzdelemmel járó legmagasabb szintre eljutni, mint a nem romák. Abban, hogy Európában, de különösen Kelet-Európában, a romák viszonylag magas lélekszámához képest mégis ennyire kevés a roma futballista, szerintem elsősorban a futballközeg (klubvezetés, játékostársak, edzők, de mindenekelőtt talán a szurkolók) ellenállása okolható. Persze sok minden más is, például az, hogy a mélyszegénységből szinte lehetetlen kitörni. Ennek a leküzdésében az akadémiák sokat segíthetnének, de ez végképp olyan terület, amiről semmilyen infóm sincs.
Gyere le borsod megye 3 Miskolc csoportba meccset nézni, egy fehér sincs az egész csoportban :lol: Köröm csapatát már 2 éve nem tiltották el, ami náluk rekord, utoljára 5 évre zárták rájuk az ajtókat, mert a bírónak eltörték a lábát :D

Egyszer játszottunk velük BARÁTSÁGOS meccset, második félidőben elkezdték egymást ütni, edzői utasításra kussolva mentünk az öltözőbe :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.17. 16:59:15

csababarca írta:

(spoiler: szemét mindenhol, a közösségi budik teljesen használhatatlanok voltak, finoman fogalmazva is nem oda céloztak ahova kellene, pedig a lehetőségük meg volt rá azzal hogy beülhettek a budiba, de csak azért se)
Ez mondjuk egy nagy tömeg-kis helyen effektus, lásd Sziget,vagy bármilyen fesztivál.
Pedig ezeken a helyeken nem igazán vannak romák, feketék mondjuk igen, de ezt szüli a tömeghatás. Van 50ezer ember, abból egy darab hülye, és eldobja a szemetét, akkor a többi is eldobja, aki addig nem akarta.
Tökéletesen egyetértek!!!

Egy az egyben a fesztiválok ugrottak be, a leírásról. Ez szerintem is csak a nagy tömegnek az eredménye, viszonylag kevés embert látok a Magyar fesztiválokon, akik zsebkendővel letakarítják maguk utána a toytoy-t, az üres műanyag söröskorsójával addig sétál, amíg nem talál egy szemetest a tömeg közepén, udvariasan megkérdez egy STAFF feliratú fickót, hogy merre van a hamutál.

Nem életszerű, és lehet ellenérvelni azzal, hogy hát egy fesztiválon, tulajdonképpen kifizetik a takarítási költségeket, de attól még a viselkedés hasonló, ha nem rosszabb.

Illetve talán inkább a menekülttáborok esetében felmentő körülmény, hogy nem önként és dalolva vállaltad, hogy a mocsokban élj.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.17. 16:38:42

Van den Vaart mint roma? :D Szerintem Quaresma és Baros sem az, Reyes olyasmi lehet mint Jesus Navas de annak a “cigány fajnak” köze nincs a mi cigányainkhoz.

Zolának abban igaza van, hogy azok véleménye a leghitelesebb aki élt/él köztük. Nagyon sok vidéki magyar család élete egy rémálom.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.17. 16:37:10

Cseri írta:10 tojásért lecsuk a nav ez ám a populizmus,gondolom a Tiborc és Mészáros féléknek nem volt meg a lakcímük a navnál :)jaj szegény keresztyén fehérek,biztos nem kapnak semmilyen kiegészítő támogatást az államtól,ja de.pl.iskolák. Miközben a társadalom többsége nem vallásos. Leszedik az almádat az bánt kb. 100eft a károd,az hogy napi szinten károsítanak meg(pl. korrupció) az nem zavar, mert nem érint közvetlenül. Az nem tudom miért pc kategória,hogy a nők kiálnak magukért és nem fogadják,hogy minden győkér szexuális tárgyként kezelje őket és csak azért keressenek kevessebbet,mint egy férfi mert más van a lábuk között. Gondolom jó sok cigányt ismertek és dolgoztatok is velük,hogy ilyen megalapozott véleményetek van.
Volt ez az Ocean's 8 amiből ugye kidobták Matt Damon-t a mondandója miatt(amiért meg mert szólalni hogy ne játssza már minden pénz-szenzációhajhász 3.14-csa az áldozatot akire egyszer csúnyán néztek rá mert nem egy kategória azokkal akik tényleg áldozatok), és nők a főszereplők férfiak helyett, hogy azt sugallják hogy a nők is egyenrangúak és ne csak egy tárgyként tekintsünk rájuk.
Erre mit is csinál az egyik szereplő(Rihanna) a premieren? Na na?
Hát persze hogy mellbimbót villant szándékosan. :lol:

Na ennyit a nemes célról, mintha környezetvédelmi partyn vágnál ki egy fát szándékosan.

Cigányok között is vannak normálisak, és magyarok között is putris rohadékok, csak az arányok teljesen másak.
Míg a cigányok kb 90%-a a lopós-bűnözős-putri, addig a 10%-uk az aki becsületes, és európai életmódot folytat(de még lehet hogy sokat mondtam. Mellesleg az utóbbiakat nem cigánynak hívnám, hanem cigány származású magyar embernek, mert az ha valaki cigány, az magát a cigány életmódot is takarja)

Megjegyzem, a normálisak is elítélik általában a "tipikus" cigányokat, mint ahogy mi magyarok is elítéljük az olyanokat akik ki mennek és rontják a magyarok hírnevét.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.07.17. 16:31:59

MessiNeymarSuarez írta:
A migránsokról nem is beszélve, azok ugyanez, nem vagyok Narancsos(utálom őket), de aki járt régebben valamelyik tábor környékén, az tudja hogy milyen életszínvonalat részesítenek előnyben.

(spoiler: szemét mindenhol, a közösségi budik teljesen használhatatlanok voltak, finoman fogalmazva is nem oda céloztak ahova kellene, pedig a lehetőségük meg volt rá azzal hogy beülhettek a budiba, de csak azért se)
Ez mondjuk egy nagy tömeg-kis helyen effektus, lásd Sziget,vagy bármilyen fesztivál.
Pedig ezeken a helyeken nem igazán vannak romák, feketék mondjuk igen, de ezt szüli a tömeghatás. Van 50ezer ember, abból egy darab hülye, és eldobja a szemetét, akkor a többi is eldobja, aki addig nem akarta.

Nem védem őket, de ez nem volt jó példa a lehúzásokra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése