Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.19. 14:54:26

Bocs, de muszáj: https://www.youtube.com/watch?v=q_vyC_Z80Bc" target="_blank
"A rosszakat el kell ítélni." :mrgreen:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.19. 14:52:52

Bob_Marley írta:Ok-okozati következtetés az első bekezdésed. Sajnos a létminimum alatt lévők nagy része roma, ezzel van a baj, s nagyobb a bűncselekmények elkövetése is sajnos
De mi vezet oda, hogy létminimum alatt él? Az antirasszizmus megengedi azt a luxust, hogy ezt a rasszistákra kenje?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2018.07.19. 14:39:41

zola8787 írta:
Bob_Marley írta:
Viselkedést elítélem, bőrszín nem érdekel. Tizenháromban nőttem fel, s hol érdekelt? Sehol, nem is volt vele gondom, pedig raboltak ki engem is, na bumm. De a gondolkozáson van a hangsúly, Jóska gyerek kirabolt, Jóska és nem C Jóska.
Jó példát hozott fel valaki, hogy akár egy fesztivál akár meglehet nézni a belvárost mit művelnek emberek, azt ítélem el, nem azt hogy éppen ki teszi.
Lesarkítva, xy ellop egy tehenet, vagy xy ellop egy korsót ugyanúgy lopás és nem poén.
És az véletlen, hogy a börtönlakók kb 80 %-a cigány? Vagy csak a csúnya, rasszista fehér bírók meg rendőrök csinálják direkt?
Kiraboltak és bum? Ennyi?

Az a vicc, hogy a hasonló gondolkodásúak azt hiszik, hogy a magam fajta minden más rasszt gyűlöl. Nekem csak egy résszel van problémám, az pedig az indiából jött sereg.

Utcánk végén van egy nagyon idős nénike, akinek tavaly hunyt el a férje. Tudod mi volt a temetls után az első dolga? Kamerákat vett szerencsétlen, mert többször is betörtek már hozzá és a rendőrség ennyit mondott, hogy vegyen, így lesz bizonyíték. Rá egy hónapra el is kaptak így három barnát, azóta persze már kint vannak. Normális, hogy a cigányok miatt elkölt egy csomó pénzt ilyenekre?

Majd a CSOK-ra is kitérek, hogy mekkora különbség van egy normális magyar és egy cigány család között, csak már szállok. Spoiler: a barnák kaptak ingyen egy 4 milliós házat 0 napnyi munka és 33 évesen 6 gyerek után.
Ok-okozati következtetés az első bekezdésed. Sajnos a létminimum alatt lévők nagy része roma, ezzel van a baj, s nagyobb a bűncselekmények elkövetése is sajnos.

Valahogy sejtettem, hogy az lesz a gondolatmenet, hogy neked nincs bajod a női főnököddel és ebből az egyetlen példából vonsz le általános érvényű következtetést... nekem kapásból 4 rossz tapasztalatom van 4 különböző munkahelyről, különböző vezetői pozíciókból, de biztos mindnél velem volt a baj...
Az meg, hogy struccot játszol és erőltetetten vagy PC, és azokat ítéled el, akik nem PC-k, az gáz...
Tehát ha te négy példát hozol, akkor az bármiben is többet jelent? Vagy nem értem a konklúziódat.
Pont ezt mondom, soha nem lehet általánosítani, egyébként volt máskor is női főnököm, de nem tudtam hogy számháború van. :)
Legyen gáz, én magát a gondolatmenetet elítélem, bármiféle általánosításban.
Kép
Kép
Kép
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.07.19. 14:28:00

Bob_Marley írta:raboltak ki engem is, na bumm.
Egészségedre!


Kis gúglizás után, nem vagyok jogász, ügyvéd, ügyész, akármi, szóval fenntartásokkal kezelni, de viszonylag pontos lehet a dolog:

Btk. 365. § Rablás

365. § (1) Aki idegen dolgot jogtalan eltulajdonítás végett úgy vesz el mástól, hogy evégből
a) valaki ellen erőszakot, illetve az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetést alkalmaz

(3) A büntetés öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha a rablást
b) felfegyverkezve

...felfegyverkezve követi el a bűncselekményt, aki az ellenállás leküzdése vagy megakadályozása érdekében az élet kioltására alkalmas eszközt tart magánál.

(A kés szerintem kimeríti az utóbbi fogalmát.)

Szóval egy öttől tíz évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő bűncselekményt követnek el ellenem 12 éves koromban, és azt csak egy "na bummal" kéne tudomásul vennem? Minden nap tanul valamit az ember.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.19. 14:22:47

Wikipédia:

"Rasszista diszkrimináció
Emberekkel való megkülönböztető bánásmód külső jegyeik, például bőrszínük alapján. Súlyosabb példa, ha egy munkaadó csak azért nem alkalmaz egy munkavállalót, mert az valamilyen rassz tagja."


Ha bemegyek egy meghallgatásra, mert szeretném eljátszani T'csalát a Fekete párducban, akkor vajon, hogy küszöbölik ki a rasszizmust? Perelhetek ha nem kapom meg?

Mindenki rasszista, csak valaki jobban méri fel a másiknál, hogy mikor kell ezt félretennie... Ez az én konklúzióm.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.19. 13:54:58

Bob_Marley írta:
Viselkedést elítélem, bőrszín nem érdekel. Tizenháromban nőttem fel, s hol érdekelt? Sehol, nem is volt vele gondom, pedig raboltak ki engem is, na bumm. De a gondolkozáson van a hangsúly, Jóska gyerek kirabolt, Jóska és nem C Jóska.
Jó példát hozott fel valaki, hogy akár egy fesztivál akár meglehet nézni a belvárost mit művelnek emberek, azt ítélem el, nem azt hogy éppen ki teszi.
Lesarkítva, xy ellop egy tehenet, vagy xy ellop egy korsót ugyanúgy lopás és nem poén.
És az véletlen, hogy a börtönlakók kb 80 %-a cigány? Vagy csak a csúnya, rasszista fehér bírók meg rendőrök csinálják direkt?
Kiraboltak és bum? Ennyi?

Az a vicc, hogy a hasonló gondolkodásúak azt hiszik, hogy a magam fajta minden más rasszt gyűlöl. Nekem csak egy résszel van problémám, az pedig az indiából jött sereg.

Utcánk végén van egy nagyon idős nénike, akinek tavaly hunyt el a férje. Tudod mi volt a temetls után az első dolga? Kamerákat vett szerencsétlen, mert többször is betörtek már hozzá és a rendőrség ennyit mondott, hogy vegyen, így lesz bizonyíték. Rá egy hónapra el is kaptak így három barnát, azóta persze már kint vannak. Normális, hogy a cigányok miatt elkölt egy csomó pénzt ilyenekre?

Majd a CSOK-ra is kitérek, hogy mekkora különbség van egy normális magyar és egy cigány család között, csak már szállok. Spoiler: a barnák kaptak ingyen egy 4 milliós házat 0 napnyi munka és 33 évesen 6 gyerek után.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.19. 13:52:22

LG írta:Abszolút jogos felvetés! A liberálisok is általánosítanak, sarkítanak, túloznak, nem elfogadók, üldözik azokat, akik nem értenek egyet az elveikkel. Jobb esetben csak a lejáratás megy, de ők sem riadnak vissza a tettlegességtől sem. Láthatunk felvételeket antirasszista tüntetésekről, ahol vademberként viselkednek. Szóval erről ennyit, a saját elveiket is szembe köpik. #-o
https://i.ytimg.com/vi/NLaNQ_hI4E8/maxresdefault.jpg" target="_blank
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.19. 13:48:42

Varatrix írta:
Bob_Marley írta:Nehéz eldönteni mi a rosszabb a hímsoviniszta megnyilvánulások vagy az előtte lévő fertő....Ezért kell róla beszélni 2018-ban is, ha kell 2019-ben is, ha kell mindig mert a gyűlölködés sehova nem vezet.
Nagyon szomorú a helyzet még mindig :(
Én azon gondolkodtam rengeteget, hogy általában, akiket megbotránkoztat a rasszizmus, a hímsovinizmus, és a hasonló negatív tartalmú eszmék, azok rengeteg esetben hivatkoznak, arra, hogy elfogadónak kell lenni mindenkivel szemben.

A bennem motoszkáló kérdés az, hogy ez valahol paradox, tehát ezzel nem fogadod el azt, hogy ő nem fogadja el a melegeket (pl). Eszközökkel elérni azt hogy valaki elfogadó legyen, az nem elfogadás.

Remélem nem teljesen bután fogalmaztam meg.

Illetve senki ne értse félre, ez nem egy kiforrott vélemény, mindössze az én kis világomban, ellentmondásosnak tűnik, ha az új trend nagykövete, büszke arra, hogy nem fogadja el a rasszistákat, azért nem mert ők nem fogadják el a feketéket. :-k

Szelektíven fogad el mindenki...

Deep as f...
Abszolút jogos felvetés! A liberálisok is általánosítanak, sarkítanak, túloznak, nem elfogadók, üldözik azokat, akik nem értenek egyet az elveikkel. Jobb esetben csak a lejáratás megy, de ők sem riadnak vissza a tettlegességtől sem. Láthatunk felvételeket antirasszista tüntetésekről, ahol vademberként viselkednek. Szóval erről ennyit, a saját elveiket is szembe köpik. #-o
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.19. 13:42:10

Valahogy sejtettem, hogy az lesz a gondolatmenet, hogy neked nincs bajod a női főnököddel és ebből az egyetlen példából vonsz le általános érvényű következtetést... nekem kapásból 4 rossz tapasztalatom van 4 különböző munkahelyről, különböző vezetői pozíciókból, de biztos mindnél velem volt a baj...
Az meg, hogy struccot játszol és erőltetetten vagy PC, és azokat ítéled el, akik nem PC-k, az gáz...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2018.07.19. 13:36:04

Női főnököm van 3 éve, semmi bajom nincs vele. Miért kéne máshogy tekinteni rá, mert nő vagy férfi. Full sztereotípia, főnököm Nő. Azt csinálom amit mond és punktum mert ez a feladatom, nemtől független.
Az meg teljesen valós probléma, hogy ugyanazért a pozícióért nem kapnak ugyanakkora bérezést. Az hogy eleve valaki nem miatt következtet dologra, számomra nem korrekt. Egy férfi ugyanúgy tud következetlen lenni, semmi köze nincs egyiknek a másikhoz. És a hangsúly ezeken a tapasztalat stb dolgokon, ez az alap gondolkozás ami nem megfelelő az én értékrendemben, mert általános következtetés egy tapasztalat vagy külső megjelenés okán. És különbséget tesz feltételezések alapján.

Viselkedést elítélem, bőrszín nem érdekel. Tizenháromban nőttem fel, s hol érdekelt? Sehol, nem is volt vele gondom, pedig raboltak ki engem is, na bumm. De a gondolkozáson van a hangsúly, Jóska gyerek kirabolt, Jóska és nem C Jóska.
Jó példát hozott fel valaki, hogy akár egy fesztivál akár meglehet nézni a belvárost mit művelnek emberek, azt ítélem el, nem azt hogy éppen ki teszi.
Lesarkítva, xy ellop egy tehenet, vagy xy ellop egy korsót ugyanúgy lopás és nem poén.
Kép
Kép
Kép
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.07.19. 13:27:37

Irigylem azokat, akik szerint ez az egész csak gyűlölködés és a probléma csak a "mi" oldalunkról létezik. Őket valószínűleg nem rabolták ki 12 éves korában cigányok fényes délben, iskolából hazafelé, kést rántva rájuk, például... Nem mintha túl sok lenne egy 12 évesnél kézzel fogható értékben, anyagi oldalról megközelítve, de a mentális oldalról nézve a dolgot azért mindjárt más a helyzet, nemde? Persze, honnét is tudnák, burokban nőttek fel.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.07.19. 13:16:07

Magyarország soha nem a kisebbségek iránti toleranciáról és az esélyegyenlőségről volt híres, de az utóbbi egy-két évtizedben egyre inkább sikerül magunkat alulmúlnunk.
A hatóságok nem lépnek fel kellő szigorral a családon belüli erőszak, a nők elleni erőszak, a gyermekbántalmazás ellen, még mindig az elhallgatás és az áldozathibáztató magatartás a jellemző. A kormány nemcsak ellehetetleníti, hanem már büntetéssel is fenyegeti a kisebbségeket segítő civil szervezeteket és kutatóműhelyeket. A médiát uszításra használja, úgy bánik vele, mint valami kutyával. Ott tartunk, hogy az idegengyűlölet lett az ország egyetlen exportcikke, Ikarusok és Rubik-kocka helyett ma a szögesdrót a legismertebb termékünk.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.19. 12:36:49

Bob, Bob, nagy arc vagy, ezt elismerem :D

Lázár bácsi szavait gondolom eszed rendesen. Na ő mondta választás előtt, hogy mit akarunk mi az araboktól, ha 600 év alatt sem sikerült integrálnunk a cigányokat?
És az a baj, hogy csak beszélnek róla, de semmi tett. Gondolom semmi tapasztalatod nincs a magyar kisebbséggel, mert akkor nem írnál olyanokat, ami eszmeként szép, csak a valóságban egy hatalmas bullshit.
De tényleg fejtsd ki, biztos vagyok benne, hogy sokakat érdekelne.

Az "előtte lévő fertő"? Itt mére céloztál? A romákra, mert akkor igazad van :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.19. 12:27:22

Bob_Marley írta:Nehéz eldönteni mi a rosszabb a hímsoviniszta megnyilvánulások vagy az előtte lévő fertő....Ezért kell róla beszélni 2018-ban is, ha kell 2019-ben is, ha kell mindig mert a gyűlölködés sehova nem vezet.
Nagyon szomorú a helyzet még mindig :(
Én azon gondolkodtam rengeteget, hogy általában, akiket megbotránkoztat a rasszizmus, a hímsovinizmus, és a hasonló negatív tartalmú eszmék, azok rengeteg esetben hivatkoznak, arra, hogy elfogadónak kell lenni mindenkivel szemben.

A bennem motoszkáló kérdés az, hogy ez valahol paradox, tehát ezzel nem fogadod el azt, hogy ő nem fogadja el a melegeket (pl). Eszközökkel elérni azt hogy valaki elfogadó legyen, az nem elfogadás.

Remélem nem teljesen bután fogalmaztam meg.

Illetve senki ne értse félre, ez nem egy kiforrott vélemény, mindössze az én kis világomban, ellentmondásosnak tűnik, ha az új trend nagykövete, büszke arra, hogy nem fogadja el a rasszistákat, azért nem mert ők nem fogadják el a feketéket. :-k

Szelektíven fogad el mindenki...

Deep as f...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.19. 12:21:00

Bob_Marley írta:Nehéz eldönteni mi a rosszabb a hímsoviniszta megnyilvánulások vagy az előtte lévő fertő....Ezért kell róla beszélni 2018-ban is, ha kell 2019-ben is, ha kell mindig mert a gyűlölködés sehova nem vezet.
Nagyon szomorú a helyzet még mindig :(
Miért nem lepődök meg, hogy megint a forgalommal szembe mész a pályán... :roll:
Kérlek meséld be nekem, akinek SOK SZEMÉLYES tapasztalata van, hogy a nők ugyanúgy viselkednek a munkahelyen, mint a férfiak... Kérlek, komolyan... Biztos rengeteg tapasztalattal rendelkezel te is, bizonyítsd be, hogy tévedek/tévedünk...
Sajnos sokkal több a negatív tapasztalat, mint a pozitív, ezért nagyon is megfelelő az analógia a női munkaerő és a kisebbségiek között... (jöhetnek a kövek...)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2018.07.19. 11:59:40

Nehéz eldönteni mi a rosszabb a hímsoviniszta megnyilvánulások vagy az előtte lévő fertő....Ezért kell róla beszélni 2018-ban is, ha kell 2019-ben is, ha kell mindig mert a gyűlölködés sehova nem vezet.
Nagyon szomorú a helyzet még mindig :(
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.19. 09:40:27

Enyém volt az utsó hsz a fórumos topicban, így csak itt tudok megemlékezni szegény agybeteg húgyosról... :D :mrgreen:
Matyi, ebből házasság lesz, a nászút meg legyen madridban, hiszen mindig a nő vágyait kell teljesíteni :mrgreen: (jó kis el clásicó egy 0-3-mal a nászéjszaka előtt/után :D )
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.18. 23:20:25

Azt játszottuk délután, hogy vödörből kell inni!
Mindenkinek sajátja van, és a másét kell kiinni!
A Flórián ha-ha-ha-ha maga alá kakált!
Bevizelt, majd összeesett, aztán még hányt!

https://www.youtube.com/watch?v=N7SN3uE1Abk" target="_blank
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.18. 19:40:52

Én olyat ismerek, h körbe megy a dolog és mindeki állít egy tagadó állítást szép sorban, ami igaz rá, pl “én még sosem néztem Barca meccset”. Aki nem nézett, az nem iszik, aki nézett, az iszik. Természetesen azonnal jönnek a szexuális meg alkohol témák, vagy olyan extrémek, h “engem még sosem hánytak le dugás közben” :D nem lehet olyat mondani egy fiú-lány társaságban, h ne igyon valaki :D természetesen vegyesen jó játszani, másképp ugye vajmi kevés értelme van :D amikor már minden kérdés felmerült, akkor jönnek az igazán förtlemes állítások :D
Ez jónak hangzik. :lol:

Köszi mindenkinek az ötletekért. :D
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.07.18. 17:41:55

Nekünk a guillotine nevű kártyajáték jött be nagyon, mert bárhol (kocsmában is) lehet tolni, bár nem vagyok benne biztos, hogy az eredeti formájában játsszuk. Szabályokat leírni túl hosszú lenne :D

Ha viszonylag állandó baráti társaságról van szó, akkor szerintem érdemes csinálni egy saját társast, a résztvevők igényeire és képességeire szabva. Semmiből sem tart kinyomtani és lamináltatni. Mi mondjuk elkövettük azt a hibát, hogy maga a készítés is erősen alkoholos befolyásoltság alatt történt... kicsit durvára sikerült, 1x vettük elő azóta. :D
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.07.18. 17:23:07

Van egy olyan telefonos applikáció, hogy Ivós játék talán a neve. Egyszer sikerült végigjátszanunk, az eredmény hatásos volt. :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.07.18. 17:14:47

Grimaldo írta:
MatyiG írta:Kicsit komolyabb téma ( :mrgreen: ), milyen jó ivós játékokat ismertek? :D
Trollfocin láttam egy focisat ,kiválasztotok egy meccset amit elkezdtek nézni,akár felvételről is.Felírjátok a játékosok neveit a kezdőkben és kihúzzátok és amikr a kommentátor a nevét mondja inni kell :)
Ez valami egészen zseniális :D

Én olyat ismerek, h körbe megy a dolog és mindeki állít egy tagadó állítást szép sorban, ami igaz rá, pl “én még sosem néztem Barca meccset”. Aki nem nézett, az nem iszik, aki nézett, az iszik. Természetesen azonnal jönnek a szexuális meg alkohol témák, vagy olyan extrémek, h “engem még sosem hánytak le dugás közben” :D nem lehet olyat mondani egy fiú-lány társaságban, h ne igyon valaki :D természetesen vegyesen jó játszani, másképp ugye vajmi kevés értelme van :D amikor már minden kérdés felmerült, akkor jönnek az igazán förtlemes állítások :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.18. 16:10:02

Azért nem kiütni akarjuk magunkat 20 perc alatt. :mrgreen:
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.07.18. 16:00:46

Ezt Barca meccsen érdemes játszani ,Barca játékossal :D
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.07.18. 15:40:25

MatyiG írta:Kicsit komolyabb téma ( :mrgreen: ), milyen jó ivós játékokat ismertek? :D
Trollfocin láttam egy focisat ,kiválasztotok egy meccset amit elkezdtek nézni,akár felvételről is.Felírjátok a játékosok neveit a kezdőkben és kihúzzátok és amikr a kommentátor a nevét mondja inni kell :)
Válasz küldése
cron