Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
PaNel95
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2021.11.06. 10:32:33
Tartózkodási hely: Szeged

2021.11.14. 18:18:37

miro. írta:
2021.11.14. 18:08:22
Én bárkivel beszélek azt vettem észre,hogy azt mondja mindenki," fúúú semmi időm nincs mostanában".
De se gyerek,se család,sőt van hogy csaj se.
Abszolút nem csak meghívásra,hanem csak random,szinte mindenki jön ezzel a dumával.
Igen, ezt én is észrevettem. Amivel semmi baj nincsen, hiszen ha egész héten melózol, jól esik a hétvégi pihenés. Én is így vagyok ezzel. Viszont az, hogy 1-2 órára valahova beüljünk egy délután dumálgatni, nem hiszem el, hogy sosem fér bele. Akár munka után is, ha a hétvégén sehova se akar menni az ember.
És ez főleg akkor szembetűnő, ha éppen elég gányul mennek a dolgok, és kiderül, hogy nincs is senkid, akivel meg tudnád osztani, mert max 10 perc telefonbeszélgetésre érnek rá. (Önsajnálat off, bocsi!)
A múltkor délután 6 körül akartam egy haverral elmenni beülni valahova, csak dumálni. Nem akartam sokáig maradni, mert korán keltem és fáradt voltam. Az volt rá a válasza, hogy nem lehetne később, mert 6-kor még senki nincsen sehol, akkor még inni se lehet. Én meg ez a ne már, nem hiszem el, hogy ha valahova beülsz, akkor ott csak inni tudsz. 8-9 körül már eljött volna.
De hogy miből állt volna az, hogy eljön velem, utána vissza hazamegy egy időre, nem tudom... Nem gondolom magam egy komoly és nagyon felnőtt embernek, de nekem erre már nincsen igényem. Ki is szorulok minden társaságból. Ismerkedni meg kb. sehol sem lehet.
"A lényeg, hogy mutass egy aktuális ellenséget a tömegtájékoztatásban..." - Vaszilij Orehov - Hadműveleti zóna
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.11.14. 18:08:22

Én bárkivel beszélek azt vettem észre,hogy azt mondja mindenki," fúúú semmi időm nincs mostanában".
De se gyerek,se család,sőt van hogy csaj se.
Abszolút nem csak meghívásra,hanem csak random,szinte mindenki jön ezzel a dumával.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
PaNel95
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2021.11.06. 10:32:33
Tartózkodási hely: Szeged

2021.11.14. 17:55:18

MatyiG írta:
2021.11.14. 14:37:18
Anno voltak forumtalalkozok, haxball partyk, pool bajnokság, póker. :D Ezekből már semmi, és nem is lesz, nincs már rá jeletkezo.
Kár, hogy megszűntek ezek a programok. Bár amikor voltak, akkor még nem tudtam volna menni (szinte gyermek voltam még 😁), most már tudnék menni. Nem tudom, hogy mit csinálnak az emberek, de azt veszem észre, hogy szinte már semmilyen programot nem lehet szervezni, ha az nem a kocsmában vagy egy buliban van, mert 10-ből jó, ha 1 ember menne el. Aztán akinek nem stílusa az ivás meg a bulizás, az meg van lőve... Ülhet otthon egymaga, jó esetben pár haverrel össze tud ülni, de ennyi.
"A lényeg, hogy mutass egy aktuális ellenséget a tömegtájékoztatásban..." - Vaszilij Orehov - Hadműveleti zóna
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.11.14. 14:37:18

Nekem mai napig alap, és ez már 12 éve, hogy feljovok a fórumra, aztán gyorsan atporgetem. Szerintem sokan már csak read only üzemmódban vannak, én is egyre inkább. Nem tudom, hány hozzaszolasom van ebben az évben, de így tippre maximum 50. Régen meg volt évi 1000. :D

Anno voltak forumtalalkozok, haxball partyk, pool bajnokság, póker. :D Ezekből már semmi, és nem is lesz, nincs már rá jeletkezo.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.14. 11:19:09

Sokszor atragtuk mar, evrol-evre csokken a forum szinvonala/hsz-ek száma. Regen azert volt egy 15-20 fos kemenymag, csak ugy fhosta mindenki hozzaszolasokat, porgott minden topic. Aztan ahogy csaba irta, az oreg arcok par kivetellel szepen lassan kikoptak, de mivel a csapatnak ment, mindig jott az utanpotlas. Valverde alatt melypont volt itt, emlekeim szerint volt olyan nap, amikot egy hsz sem szuletett. Most megint kicsit eledezunk, remelem xavi nem csak a lelatora, hanem ide is hozza majd az embereket. Amugy szerintem ma mar nem divat forumozni, mindenki a facen, twitteren, instan porog (legalabbis gondolom, mert en egyiket sem hasznalom)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.11.14. 10:17:19

Stalkyard írta:
2021.11.14. 09:05:23
recrea írta:
2021.11.13. 19:45:47
Definiáld kérlek a “normális fórumozó”-t. Nekem kissé elcsépelt szöveg ez, olyan, mint a “régen minden jobb volt”. Nem, nem volt minden jobb.

Én egyébként azt vettem észre, ha pocsék a csapat, sokkal jobban pörög a fórum :D
Nem tudok egyetemes definíciót (illetve szubjektív szemszögből dehogy nem), de valahol az lenne nálam az alap, hogy tudom használni a fórumot (idézés, szerkesztés, stb.), normális hangvételű, kifejtett, érvekkel alátámasztott véleményeket fogalmazok meg, nem linkelek a csakfoci.hu-ról felháborodva, hogy miért cseréljük el De Jongot Ibrahimovicra, és nem facebook live kommentszekcionak használom az Élő topikot (ez utóbbi engem halálosan idegesít, de ez is szubjektív nyilván).

Csipkelődés, egészséges mértékű személyeskedés annyira nem zavar, én is szoktam néha, csak az arányokra kéne itt is figyelni. :D
Régen ebben a tekintetben sokkal rosszabb volt a helyzet, elég cifra anyázások és össze-vissza linkelések voltak :oops: Akkor nem volt ennyi érzékeny lelkű fórumozó, azóta a jó világ gyenge embereket teremtett :lol:
Az élő topiknál szerintem belefér a pár szavas beböfögés, igából pont ebben látom értelmét a topiknak, hogy hirtelen felindulásból benyomsz valami értelmetlen "marhaságot", régen tök jó hangulata volt ennek.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.14. 09:43:56

csababarca írta:
2021.11.13. 23:02:28

Most is vannak olyan napok, hogy pangás van, akár egy meccs után is max 1-2 topikban megy a harc.
Arról nem is beszélve, hogy sajnos a kosár, nfl közösség is kikopott szinte teljesen, kézilabdáról se lehet beszélni:D
Hogy recrea-val is egyetértsek, ezek általában akkor vannak, amikor nyer a csapat, akkor tényleg szokott pangás lenni :D
Kézi, NFL témában nem én vagyok az embered, de lett azért mostanában pár új arc, próbálkozni lehet. De pl. a zenés topicot is kb. mi tartjuk életben soadroli-val :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.11.14. 09:05:23

recrea írta:
2021.11.13. 19:45:47
Stalkyard írta:
2021.11.13. 18:53:11
Minőség > mennyiség.

Egyébként tényleg egyre kevesebb normális fórumozó ír ide, de ennek pont az az oka, hogy egyre több az NSO és Facebook komment szekció szintjén lévő fórumozó.
Definiáld kérlek a “normális fórumozó”-t. Nekem kissé elcsépelt szöveg ez, olyan, mint a “régen minden jobb volt”. Nem, nem volt minden jobb.

Én egyébként azt vettem észre, ha pocsék a csapat, sokkal jobban pörög a fórum :D
Nem tudok egyetemes definíciót (illetve szubjektív szemszögből dehogy nem), de valahol az lenne nálam az alap, hogy tudom használni a fórumot (idézés, szerkesztés, stb.), normális hangvételű, kifejtett, érvekkel alátámasztott véleményeket fogalmazok meg, nem linkelek a csakfoci.hu-ról felháborodva, hogy miért cseréljük el De Jongot Ibrahimovicra, és nem facebook live kommentszekcionak használom az Élő topikot (ez utóbbi engem halálosan idegesít, de ez is szubjektív nyilván).

Csipkelődés, egészséges mértékű személyeskedés annyira nem zavar, én is szoktam néha, csak az arányokra kéne itt is figyelni. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.11.14. 00:24:52

davi10 írta:
2021.11.13. 22:49:49
De igen, maga a fórumozás sem divat, meg annyira összpontosul minden (hírek, viták, stb.) facebookra, hogy nem lennék meglepve, ha magának az Eurobarca oldalnak is visszaesett volna a forgalma az elmúlt években.
De ez általános jelenség, a legtöbb hetilap és hírportál meg is szüntette a fórumozást, vagy pedig zárt körűvé tette azzal, hogy fizetőssé vált. Megértem őket, a trollkodás vagy a kötekedés nem fórumozás. Ráadásul, ha jól tudom, a médiatörvény a szerkesztőségeket büntette a trágár vagy gyalázkodó kommentek miatt.
Kb. mint amikor pár szurkoló miatt a klubokat szokás büntetni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.13. 23:02:28

davi10 írta:
2021.11.13. 22:49:49
Most azért jobban megy a fórum, mint mondjuk 2 éve. A Valverde éra végefelé tényleg volt idő, hogy napi 1 hsz volt, vagy annyi se. És akkor még Matyi meg palesz tartották a frontot évek óta.

De igen, maga a fórumozás sem divat, meg annyira összpontosul minden (hírek, viták, stb.) facebookra, hogy nem lennék meglepve, ha magának az Eurobarca oldalnak is visszaesett volna a forgalma az elmúlt években. A többség elolvassa a híreket a bejegyzésekben aztán vitatkozik a kommentszekcióban vagy valami csoportban.
Most is vannak olyan napok, hogy pangás van, akár egy meccs után is max 1-2 topikban megy a harc.
Arról nem is beszélve, hogy sajnos a kosár, nfl közösség is kikopott szinte teljesen, kézilabdáról se lehet beszélni:D
Na sebaj. Mint ahogy említettem, szerintem így is jó helyzetben van a fórum, mert legalább van mozgás.

Én pl híreket itt nem is nagyon olvasok, megnézem a szalagcímet, és annyi.
Nekem pl azok hangvételével sokkal több bajom van, nem tudok azonosulni a meccs értékelőkkel sem, úgyhogy meg sem nyitom már. (de ebbe nem mennék bele inkább, kb ugyanaz megy ami a fórumban pár embertől, csak ott egyetemes igazságként, nem vitaindítóként:D)
Ha megnyitom az eurobarcát, akkor nézem van e új hsz, ha igen akkor megnézem, híreket/cikkeket meg sem nyitom, max ha valami interjúféle van közölve.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.13. 22:49:49

Most azért jobban megy a fórum, mint mondjuk 2 éve. A Valverde éra végefelé tényleg volt idő, hogy napi 1 hsz volt, vagy annyi se. És akkor még Matyi meg palesz tartották a frontot évek óta.

Ebben valószínűleg soha nem fogunk egyetérteni, akinek valaha törölték akár 1 hsz-ét annak biztos túlmoderált a fórum, a moderátorok szerint meg nem eléggé :D
Az igaz, hogy a felhasználó nem kap se értesítést se indoklást egy-egy törlésről, de ezzel nem tudunk mit csinálni. Mi annyit már megbeszéltünk, hogy legalább a moderatori naplóban vezetjük, és most direkt ránéztem, alig törlünk.
Szerintem ti is látjátok, hogy inkább figyelmeztetünk, hogy mást ne mondjak, az elmúlt napokban 1994barca esete, akit kb. 10x figyelmeztettünk, hogy idézzen rendesen.

Az új szabályzatot meg elkezdtük kb. fél éve, szépen félbemaradt.

De igen, maga a fórumozás sem divat, meg annyira összpontosul minden (hírek, viták, stb.) facebookra, hogy nem lennék meglepve, ha magának az Eurobarca oldalnak is visszaesett volna a forgalma az elmúlt években. A többség elolvassa a híreket a bejegyzésekben aztán vitatkozik a kommentszekcióban vagy valami csoportban.
Meg hát maga a Barca brand sem olyan már, mint mondjuk 8 éve, kevés új fanja van a csapatnak, még kevesebben találnak rá a fórumra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.13. 22:05:08

De azt nem látod, hogy miért töröltek, csak esetleges tiltásról kapsz értesítést, talán.
Szerintem is túlszabályzott a fórum, de nem hiszem hogy ezért nem pörög annyira mint régen.

Egyszerűen sok embernek elment a kedve a klub körüli mizériáktól, vagy mondjuk bejött más az életébe.
nem tudom a számokat, hogy mikor pörgött legjobban a fórum, de gyanítom így 2010-15 között lehetett a csúcs. Vagy előtte még. De akkor sem volt ilyen kvázi szigor, mondjuk a piramisozást megértem, meg az ilyen idétlen smile-zós hsz-eknek sincs helye itt, nem egy facebook kommentszekció ez.

Azóta felnőhetett egy generáció majdnem, mármint mondjuk munkába álltunk, kevesebb az idő.
Régi motorosok is kikopnak egyre inkább, nagyon kevesen vannak már itt azok közül, akikkel anno elkezdtünk fórumozni, pedig én sem a legeleje óta vagyok jelen.
Kb szerintem a 2004-05 körül regisztráltak közül már csak veb, LG, recrea, rivaldo11 vagyunk aktívak, nagyon sokan kikoptak, akiket nagyon sajnálok.
(ozsimiki, Charle, Fecooo, Sanama, Deus, Boixos, meg még sokan mások persze.)

Na mindegy, ez van, most ez a módi itt, ehhez kell alkalmazkodni.
Szerencsére mindig vannak újak, ki ki szerencsére normálisabban áll bele a fórumozásba:D

tény, hogy a madridom jobban pörög, de nem is tudok hirtelen más focis fórumot, a madrid és rajtunk kívül, ahol mérhető hozzászólás szám van napról-napra, óráról-órára. (persze lehet van, talán a bayernnek azt hiszem)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.13. 21:54:50

brazilfan írta:
2021.11.13. 20:35:11
fogalmam sincs, hogy legközelebb mit ne csináljak

irjal privatot egy modinak, majd elmondja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.11.13. 21:54:10

brazilfan írta:
2021.11.13. 20:35:11
A múlt héten kaptam egy egyhetes kényszerszünetet, 5 törölt hsz. miatt. Nem tudom, hogy melyik 5 hsz.-emet törölték és miért, így aztán fogalmam sincs, hogy legközelebb mit ne csináljak, hogyan ne kommenteljek. Két éve is kaptam büntit, akkor sem tudtam, hogy miért.
Most rettegek, hogy mikor jön össze a következő 5.
a privat uzeneteidnel irja

nekem is van 3 torlesem, ott meg van indokolva, miert kaptad
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.11.13. 20:49:38

Én amit látok, általában személyeskedesért, és nagyon ritkán piramisért lehet törölt hszt összeszedni (utóbbiért elég nehezen, mert előtte rád szólnak vagy százszor).
Nem vagyok modi, de valószinűleg személyeskedtél.

OFF: jött egy brazil és újra megjött a kedved a fórumhoz?
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.11.13. 20:35:11

miro. írta:
2021.11.13. 18:14:25
Mi értelme amúgy hogy állandóan törölgetitek a hozzászólásokat ?
Így se sokan írnak,miért jó az ha még kevesebben lesztek? :D
A múlt héten kaptam egy egyhetes kényszerszünetet, 5 törölt hsz. miatt. Nem tudom, hogy melyik 5 hsz.-emet törölték és miért, így aztán fogalmam sincs, hogy legközelebb mit ne csináljak, hogyan ne kommenteljek. Két éve is kaptam büntit, akkor sem tudtam, hogy miért.
Most rettegek, hogy mikor jön össze a következő 5.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.11.13. 19:45:47

Stalkyard írta:
2021.11.13. 18:53:11
miro. írta:
2021.11.13. 18:14:25
Mi értelme amúgy hogy állandóan törölgetitek a hozzászólásokat ?
Így se sokan írnak,miért jó az ha még kevesebben lesztek? :D
Minőség > mennyiség.

Egyébként tényleg egyre kevesebb normális fórumozó ír ide, de ennek pont az az oka, hogy egyre több az NSO és Facebook komment szekció szintjén lévő fórumozó.
Definiáld kérlek a “normális fórumozó”-t. Nekem kissé elcsépelt szöveg ez, olyan, mint a “régen minden jobb volt”. Nem, nem volt minden jobb.

Én egyébként azt vettem észre, ha pocsék a csapat, sokkal jobban pörög a fórum :D
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.11.13. 18:59:57

Stalkyard írta:
2021.11.13. 18:53:11


Minőség > mennyiség.

Nem vagyok benne biztos.
Egyre kevesebb ember,egyre kevesebb hsz,vita,nem lesz napi rutin hogy felmész benézel stb.
Szépen elfelejted napokra,és többet fel se lépsz,így szépen a minőségből senki nem lesz.
Egy fórum addig lesz aktív amíg van kivel vitázni,az hogy van kretén,nem tudsz mit csinálni.
De igazából arra akartam rávilágítani,hogy pont ezt ölik ki ami a lényege a fórumozásnak azzal,hogy minden cenzúrázva van,meg moderálva,meg törölve. 2021-ben. Az internet világában. Mint valami komcsi fórum lenne. :D
Viszont legyen így,de magamon észre vettem pl hogy van ebbe na hónapban 5 hsz-m kb,mert úgy is jön valaki aztán lesz dá-dá.. :roll:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.11.13. 18:53:11

miro. írta:
2021.11.13. 18:14:25
Mi értelme amúgy hogy állandóan törölgetitek a hozzászólásokat ?
Így se sokan írnak,miért jó az ha még kevesebben lesztek? :D
Minőség > mennyiség.

Egyébként tényleg egyre kevesebb normális fórumozó ír ide, de ennek pont az az oka, hogy egyre több az NSO és Facebook komment szekció szintjén lévő fórumozó.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.11.13. 18:14:25

Mi értelme amúgy hogy állandóan törölgetitek a hozzászólásokat ?
Így se sokan írnak,miért jó az ha még kevesebben lesztek? :D
Arról nem is beszélve,hogy olyan szabályok,meg "házirend" van ami 2000-ben még megállta a helyét,és nem arról beszélek hogy személyeskedés,de az hogy beír valaki egy csúnya szót,vagy vitázik,nem értem miért kerül egyből moderálás alá.
Miért fontos ez az álszent sz ar amit az életben senki nem tart be. Kicsit a világ már elment ez mellett srácok. :)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.11.04. 04:13:20

Gery0704 írta:
2021.11.03. 11:26:34
Ki mennyire van otthon fejhallgató témában? Most szeretnék aktiv zajszűrős fejhallgatót venni, olyan 60-80 ezer közötti ársávban, esetleg tudtok ajánlani valamit? :D
~100€: YAMAHA HPH-MT5. Zenéket készítek vele, valamint gamingre is használom - nagyon finom. ~150€: Audio-Technica ATH-M50x - cimborám stúdiójában használtam, imádom ennek is a hangját. Ezekből bármelyiket veszed rosszul nem jársz!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.03. 21:10:05

Gery0704 írta:
2021.11.03. 11:26:34
Ki mennyire van otthon fejhallgató témában? Most szeretnék aktiv zajszűrős fejhallgatót venni, olyan 60-80 ezer közötti ársávban, esetleg tudtok ajánlani valamit? :D
Én kiprobaltam a Bose(bose quietcomfort 35) ilyen árú fülesét (Alzánál a Róbert Károly körúton te is kipróbálhatod), és a Sony (sony wh-1000xm3) fülesét (Westend, sony bolt), és utóbbi mellett döntöttem. Előbbi nagyobb márka ugyan, de utóbbi mellett döntöttem, mert az újabb kiadás. Nem bántam meg. Amikor kiadták ezt a Sony fülest, akkor majdnem kétszer ennyi volt az ára, de most elég jól lement, mert kijött az újabb verzió, az xm4. Ahogy olvastam, ez nem tud sokkal többet, szóval az xm3-as ilyen szempontból is jó vétel lehet. Nagyon jól teszi a dolgát, és nagyon szépen szól. Tudom ajánlani.
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2021.11.03. 11:26:34

Ki mennyire van otthon fejhallgató témában? Most szeretnék aktiv zajszűrős fejhallgatót venni, olyan 60-80 ezer közötti ársávban, esetleg tudtok ajánlani valamit? :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.10.21. 20:50:56

Barca_10 írta:
2021.09.04. 23:16:13
Sziasztok! Érzelmi téma: az van hogy együtt vagyunk barátnőmmel majdnem 4 éve. Kb 7 hónapja meguntam a mókuskereket, azt hogy hazaérünk, tekerünk egy jointot majd tv-t nézünk. Így kezdtem el ötletelni mit és hogyan változtassak. Beépítettem az életembe az edzést, egészségesen étkezem, és letettem a cigit meg a zöldet is. Na ezek a változások nagyon nem tetszenek neki. Ennek 3 hónapja, előtte is voltak már problémák, de amióta eldöntöttem hogy teszek egy 180 fokos fordulatot az életemben-amiért köszönet illeti recrea kollégát és a nyers stílusát a témában-azóta beleköt még abba is hogy másfajta zenei stílusokat is hallgatok-sajnos nem vicc.

2 hete odáig fajultak a dolgok hogy megmondtam neki részemről ez ennyi volt. Ezután következett a megbánás, bocsánatkérés, sajnos az idilli állapot nem tartott sokáig.
Fejben már kezdem feladni ezt a dolgot, már nem vagyok “itt”. Kérdésem annyi lenne hogy ezt a szitut hogyan lehetne normális, felnőtt ember módjára kezelni ha a másik fél erre nem teljesen képes? Többször volt már az évben amikor szóba került hogy szét kellene menni, de rendszerint csak a dolgok rámkiabálása jött. Az örök “mert te.. de te..”. Eddig mindig megoldottuk most viszont már menthetetlennek tűnik. Olyan ember akivel ezt meg tudnám beszélni, képes is lehetne tanácsot adni de főleg megbízok benne nincs az életemben.
Előre is köszi srácok.
Mi a helyzet? Ugye vége van már? :D
Avatar
fcbarca26
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.01.16. 12:29:01

2021.10.19. 07:37:10

Sziasztok,

Tudom, hogy a legtöbb embernek itt a foci a fő sport, de azért megkérdezem, hátha... Nem szeretne valaki teniszezni Budapesten belül?
Válasz küldése