Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.10. 18:24:57

Dexter visszatekintès, èn mèg csak most nèzem:

4.èvad vège

Lesokkolódtam, hát hogy lehet így befejezni egy èvadot. Meg úgy amúgy is... Kèsz vagyok😭
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.08.02. 09:15:51

Tornatore sorozatot készít a Cinema Paradisoból. Ő írja és rendezi, szóval emléletileg nem lesz rossz. Általában nem vagyok híve a mozifilmek tévés feldolgozásának, ez remélem kivétel lesz.

A Snowpiercer vagy a What we do in the shadow milyenek amúgy?
"And my heart will leave you never."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.22. 16:56:29

Fernando írta:
2022.07.22. 16:26:32
Nekem kicsit olyan érzésem van az ST-vel kapcsolatban, hogy az első 1-2 évad megfogott egy olyan réteget, akit eleve nagyon vonz a 80-as évek feelingje, mégha nyilván itt a legtöbb esetben giccs és túlzás is, de mégis van akit ez bevonzott. Ez a réteg hype-olta fel olyan szintre ezt a sorozatot, hogy a csordaösztöntől vezérelt emberek mellett még a készítők is elhitték, hogy ez úgy ahogy van jó és izgalmas. Dehogy, totál sablon sztori, kiszámítható, klisés, semmi egyedi nincs benne. Persze vannak jó karakterek, aranyos szálak, 1-2 parádés cgi, de összességében semmi olyan ami kiemelné a többi 15 ilyen sorozat közül. Nyilván a hype nem csak egyoldalú, a Netflix kb ebből az egy sorozatból él meg, kell tolni a marketinget. Ezért is szedték ketté, tovább tartson. Összességében sztem egy laza délutáni beebédelés utáni chillre jó kb az egész.

Nagyjából annyira eredeti mint az innen-onnan vett ötletekből (Hunger Games, Saw) készült Squid Game. Ami meg valóban érne valamit azt kaszálják. Szubjektív de engem érdekelt volna mind a Messiás 2. évada, mint a 81-es archívum folytatása.
Én értem, miről beszéltek, de szerintem az eredetiség fogalmát már abszolút nem úgy kell érteni, mint régen. Az élet szinte minden területén, nem csak a művészetben. Műszaki részlegen milyen új dolgot találtunk fel az elmúlt 30 évben a TV-hez, rádióhoz, számítógéphez, repülőhöz telefonhoz képest, amelyek a semmiből átformálták az életet? Kb semmit, a telefonok kisebbek lettek, aztán nagyobbak és okosabbak, mindig fejlődik a dolog, de olyan rettenetes nagy durranás már nemigen lesz. Vagy az űrutazás, lehet, hogy egyszer ki tudunk költözni egy másik bolygóra, de az is csak egy meglévő technológia fejlődése lesz. Mára már inkább apró részletekben lehet eredetiséget találni. A művészetekben is, hihetetlen nehéz olyan mai filmet, zenét, könyvet, bármit mutatni, mire nem lehetne ráfogni, hogy "hát, de ez ebből meg ebből merítkezett". Max valami nagyon eszement dologgal, de az értelemszerűen soha nem fog nagy közönséget elérni.

A sorozatokat meg eleve nehéz megítélni, mert nagyon kevés az, ami 4 évadon keresztül fenn tudja tartani az eredeti szintet. Van ilyen, de nagyítóval kell keresni. Egy ST esetében, ahol a hangulat és a sajátos horror-fantasy-cukigyerekes-nosztalgikus mix adta leginkább az "újdonságát", vagy a varázsát, azt nem lehet többször újra eljátszani, csak egyszer üt, gyerekek által játszott karakterekkel meg eleve az évek múlásával elkerülhetetlenül kikerülünk abból az első évados buborékból. És azért próbáltak ők megújulni, a 3. évad pl. egy komoly irányváltás lett ezzel a szinte önmagát parodizáló vonallal, van, akinek bejött, van, akinek nem. De a legtöbb sorozat az első 1-2 évadával fogja meg a nézőket, utána meg próbálja megtartani, kiszolgálni ezt a rajongói bázist.

A ST azért szinte egy új műfajt generált olyan értelemben, hogy 2016 után évekig jelentek meg filmek pont ebben a kölykös-retrós-horroros felosztásban. Baromi jól eltaláltak egy piacot, ami hatalmas rétegeket érintett meg, mert mindenki talált magának valamit a mixben, nosztalgiát, horrort, elvágyódást, cukiságot akármit.

A minisorozatokat meg a filmeket én személy szerint sokkal kritikusabban nézem, mert 90-párszáz perc alatt elvárom, hogy a legjobb minőséget rakják le elém, de a komolyabb sorozatokkal szemben jóval elfogadóbb vagyok. Egyébként a Netflix egyik átka, hogy a legtöbb sorozat úgy indul el, hogy nem tudni, lesz-e következő évad. Emiatt meg akarják csinálni úgy, hogy egy évadban is elégséges legyen, de azért akár folytatni is lehessen, és ezért szappanoperásodik el sok, amúgy baromi nagyot ütő sori (13 reasons pl. tipikusan ez). Nem tehetik meg azt, hogy nyomnak egy évadot mondjuk előzmény/világépítéssel (fantasy esetén), és akkor abból sokfelé lehet ágazni később, mert ha nem jön be, kasza.

Ráadásul könnyű mondani, hogy a Messiás milyen jó volt (nem láttam, de érdekel), illetve hogy milyen jó lett volna a folytatás. Mivel nem láttam, csak vakon kérdezem: nem vesztette volna el az eredetiségét? Nem szappanoperásodott volna el? Tinédzserkorom nagyobb sorozatai, a Lost, Heroes... 1, esetleg 2 évadosak voltak, utána meg volt egy iszonyatos zuhanás, irányváltásokkal. Dexter-House pl. sokkal jobban tartották a színvonalat, de az eredetiségüket, bájukat fokozatosan vesztették el. Lehetne sorolni őket. De ha csak 1-2 évad készült volna el ezekből, aztán kasza, akkor sokan sírtunk volna, hogy miért nem folytatták, pedig milyen jó lett volna.

De vissza az ST-hez: a minőség szerintem még mindig nagyon ott van, csak elvesztette a báját, meg 1-2 apróbb hiba még bejött hozzá, amit írtatok is, köztük elkerülhetővel és elkerülhetetlennel. Például azt, hogy a gyerekeknek kell megint megváltani a világot, nem lehetne fapofával előadni negyedszer, úgyhogy ezt palástolandó bele kellett vinni ezt a Bruce Willis filmekre jellemző "Jajj, már megint nekem kell megmenteni a világot" hozzáállást-humort, máshogy nem is lehetett volna, de persze így is erőltetett lett kicsit a dolog, és persze minden ilyen döntéssel, lépéssel limonádésodik a dolog. A 4. évadban pl. elkezdtek utalgatni a jövőre, (pl. internet elterjedése), mint humoralap, csak kb minden időutazással, vagy idejét meghaladó emberkével foglalkozó film, sorozat sűrűn használja ki ezt a fogást, ezért nem túl izgi lépés, csak látszik, hogy nem nagyon lehet mihez nyúlni, amit még nem használtak volna fel.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.07.22. 16:26:32

Veidt_madridista írta:
2022.07.08. 18:41:10
Szerintem konkrétan a 2. évadtól ugyanaz a problémája a sorozatnak. Eltelik az évad 80 százaléka úgy, hogy a szereplők egyáltalán nem tudnak a párhuzamosan futó szál történéseiről, vagy ha tudnak is, csak részben, megy a sz.rakodás stb... Ez olyan szinten amatőr és idegesítő, hogy no komment.

A többi (béna karakterek, teljesen felesleges új szálak, erőltetett jelenetek stb.) csak ráadás ehhez.

Fel nem fogom, hogy mi ez a hype a sorozat körül. Jó, nyilván értem, de konkrétan 10-15 jobb sorozatot fel tudok sorolni csípőből. Elég sokat elmond a dolgok állásáról. Sorozatoknál is megtörtént az, ami a filmek piacán. Egyre kisebb az igény a minőségre.
Nekem kicsit olyan érzésem van az ST-vel kapcsolatban, hogy az első 1-2 évad megfogott egy olyan réteget, akit eleve nagyon vonz a 80-as évek feelingje, mégha nyilván itt a legtöbb esetben giccs és túlzás is, de mégis van akit ez bevonzott. Ez a réteg hype-olta fel olyan szintre ezt a sorozatot, hogy a csordaösztöntől vezérelt emberek mellett még a készítők is elhitték, hogy ez úgy ahogy van jó és izgalmas. Dehogy, totál sablon sztori, kiszámítható, klisés, semmi egyedi nincs benne. Persze vannak jó karakterek, aranyos szálak, 1-2 parádés cgi, de összességében semmi olyan ami kiemelné a többi 15 ilyen sorozat közül. Nyilván a hype nem csak egyoldalú, a Netflix kb ebből az egy sorozatból él meg, kell tolni a marketinget. Ezért is szedték ketté, tovább tartson. Összességében sztem egy laza délutáni beebédelés utáni chillre jó kb az egész.

Nagyjából annyira eredeti mint az innen-onnan vett ötletekből (Hunger Games, Saw) készült Squid Game. Ami meg valóban érne valamit azt kaszálják. Szubjektív de engem érdekelt volna mind a Messiás 2. évada, mint a 81-es archívum folytatása.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2022.07.22. 09:58:58

Az nem újdonság, hogy a spanyolok csinálják a legjobb thrillereket, de az El inocente (The Innocent) c. minisorozat még a legjobbak közül is kiemelkedik. Mindenkinek ajánlom! Sima 9/10.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.11. 22:38:17

walking deadet gyűri még vki rajtam kívűl? most nezem a 11. evadot, eleg pofas :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2022.07.08. 18:41:10

Szerintem konkrétan a 2. évadtól ugyanaz a problémája a sorozatnak. Eltelik az évad 80 százaléka úgy, hogy a szereplők egyáltalán nem tudnak a párhuzamosan futó szál történéseiről, vagy ha tudnak is, csak részben, megy a sz.rakodás stb... Ez olyan szinten amatőr és idegesítő, hogy no komment.

A többi (béna karakterek, teljesen felesleges új szálak, erőltetett jelenetek stb.) csak ráadás ehhez.

Fel nem fogom, hogy mi ez a hype a sorozat körül. Jó, nyilván értem, de konkrétan 10-15 jobb sorozatot fel tudok sorolni csípőből. Elég sokat elmond a dolgok állásáról. Sorozatoknál is megtörtént az, ami a filmek piacán. Egyre kisebb az igény a minőségre.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.08. 13:52:09

davi10 írta:
2022.07.08. 11:29:33
Chino írta:
2022.07.08. 11:01:30
Néhány véleményre lennék kíváncsi. Az ST 4. évadjáról ki mit gondol? Mi az amiben fejlődött, vagy éppen fordítva. Mik azok a szegmensek amiben kiemelkedően jók vagy rosszak voltak stb.
A sztori szerintem tök unalmas az első 6 részben, a 7.-ben áll igazából össze.
Szerintem:
- Túl sok már a szereplő
- Túl sok szálon fut a sztori, és nem is halad úgy ahogy kéne
- Túl hosszú a játékidő (75-90 perces részek, a finále meg 2,5 óra. simán faraghattak volna belőle)
- Volt 1-2 nagyon giccses jelenet, amilyen szintű "cringe"-re nem emlékszem a korábbi évadokból.

Elvileg az 5. évadra már megint "rövidebb" részekkel készülnek, ennek örülök.
Ennek örülök, hogy nem csak én látom így.
Ezzel, hogy ennyire több szálon fut a sztori kiherélték a sorozatot. Eddig se a sztori vitte el a hátán a sorozatot, de a gyerekkarakterek közti kémia fenomenális volt. Most, hogy ennyi táborra szedték a szereplőket és a cselekményt az 5.-6. részig majdnem bealudtam. Emiatt nőtt a játékidő is, minden szálnak kellő időt kellett kapnia és volt gyakorlatilag 4 fő cselekményvonal.
Ami Hawkinsban "maradt" az továbbra is működött.
Aki nagyon kellemes meglepetés volt az Joe Keery, évadról-évadra egyre jobb lett.

Azzal is egyet kell értenem, hogy nagyon sok a szereplő. Akik korábban epizódszereplők voltak mint Murray Bauman, Maya Hawke is főszerepet kaptak plusz újabbak léptek be. Lassan azt se tudta az ember ki-kicsoda.

Matthew Modine ilyen szintű visszahozatalának sem láttam értelmét
Én a hangulattal viszont nem értek egyet. Amikor kiléptünk abból a kis '80-as évekbeli, kisvárosi atmoszférából, nagyon döcögögött a gépezet.

Ennek ellenére nem volt alapvetően rossz a sorozat, de a korábbiakhoz képest sztem klasszisokkal gyengébb. Persze ennek sem tett jót a pandémia, mert így hogy még egy évvel el kellett tolni a gyerekek is jobban "öregedtek".
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.08. 11:29:33

Chino írta:
2022.07.08. 11:01:30
Néhány véleményre lennék kíváncsi. Az ST 4. évadjáról ki mit gondol? Mi az amiben fejlődött, vagy éppen fordítva. Mik azok a szegmensek amiben kiemelkedően jók vagy rosszak voltak stb.
A sztori szerintem tök unalmas az első 6 részben, a 7.-ben áll igazából össze.
Szerintem:
- Túl sok már a szereplő
- Túl sok szálon fut a sztori, és nem is halad úgy ahogy kéne
- Túl hosszú a játékidő (75-90 perces részek, a finále meg 2,5 óra. simán faraghattak volna belőle)
- Volt 1-2 nagyon giccses jelenet, amilyen szintű "cringe"-re nem emlékszem a korábbi évadokból.

A hangulat, látványvilág még mindig jó, meg el lehet vele lenni, de a kevesebb több lett volna.
Nyilván kicsit más így, hogy felnőttek a gyerekek, nem is lett mindegyik kiemelkedő színész, de élvezhető így is. Csak rohadtul el van húzva.

Mike-ék részeken keresztül csak autókáznak, Hopper kb. a végtelenségig van Szibériában, stb.
Elvileg az 5. évadra már megint "rövidebb" részekkel készülnek, ennek örülök.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.08. 11:01:30

Néhány véleményre lennék kíváncsi. Az ST 4. évadjáról ki mit gondol? Mi az amiben fejlődött, vagy éppen fordítva. Mik azok a szegmensek amiben kiemelkedően jók vagy rosszak voltak stb.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.08. 06:54:36

messideco írta:
2022.07.08. 06:39:17
Nem tudom mekkora a felhozatal, de a következőket mindenképp kipróbálnám:

- Peaky Blinders - alap, top 5-ös sorozat nálam
- Line of duty
- White Lotus
- Babylon Berlin
- The man in the High Castle
- The Knick
- Sons of Anarchy
- The affair

stb, stb: úgy tudom a Róma, Six feet under, Deadwood, Carnivale stb láttad már, ezek ha jól tudom mind HBO tartalmak, szóval esélyes, hogy rajta vannak a szolgáltató platformján.
Knick, soa, roma, six feet, deadwood nézve, a tobbi kozul csak a feher lotusz van fenn, de koszi.

Ugy dontottem veginezem az Oz-t ujra 😋
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.07.08. 06:39:17

Nem tudom mekkora a felhozatal, de a következőket mindenképp kipróbálnám:

- Peaky Blinders - alap, top 5-ös sorozat nálam
- Line of duty
- White Lotus
- Babylon Berlin
- The man in the High Castle
- The Knick
- Sons of Anarchy
- The affair

stb, stb: úgy tudom a Róma, Six feet under, Deadwood, Carnivale stb láttad már, ezek ha jól tudom mind HBO tartalmak, szóval esélyes, hogy rajta vannak a szolgáltató platformján.
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.07. 19:16:25

Koszi. Elso korben a westworld/mr robotot neztem. Meg a tronok harcat, mert még nem láttam 😊
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2022.07.07. 19:04:41

visca el barca írta:
2022.07.07. 18:54:13
A fiamnak elofizettem az hbo maxra.

Tudtok jo sorozatokat ajanlani? Foleg a sci-fi/thriller vonal erdekelne, de sitcom/vigjatekon kivul erdekel barmi

Koszonom.
Easttown-i rejtélyek
True detectives
A kívülálló
Éles tárgyak
Aznap éjjel
Fargo
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.07. 18:54:13

A fiamnak elofizettem az hbo maxra.

Tudtok jo sorozatokat ajanlani? Foleg a sci-fi/thriller vonal erdekelne, de sitcom/vigjatekon kivul johet barmi

Koszonom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2022.07.07. 19:13:23-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.01. 21:16:10

Kenobi 3

Nekem pozitív meglepetés a sorozat a hibái ellenére is.

Az ilyen durvaságokat már régóta hiányoltam a Star Wars-ból, mint pl. Vader vonulása :shock:

A feka inkvizitor szerintem nem vészes, nyilván nem is akkora szám. Az már zavar, hogy a főinkvizitort kiszedte, egyrészt kicsit hiteltelen húzás, másrészt benne van a Rebels-ben ha minden igaz, ami ezután játszódna.
Ewan meg parádé. =D>
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.31. 09:25:14

messideco írta:
2022.05.31. 09:01:34
Az Obi-Wan Kenobi sorozatot a Mandalorian és a Boba Fett nélkül is lehet nézni? Van valamilyen összefüggés, utalás, vagy kronológiai sorrend közöttük?
Eddig semmi összefüggés nincs.

A Mando meg a Fett a Birodalom bukása után játszódik. Az Obi-Wan pedig 10 évvel a Sithek bosszúja után a birodalom aranykorában. A Lázadók animációs sorozatra (inkább csak szereplők jelentek meg) és az első trilógiára épül inkább.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.31. 09:22:24

messideco írta:
2022.05.31. 09:01:34
Az Obi-Wan Kenobi sorozatot a Mandalorian és a Boba Fett nélkül is lehet nézni? Van valamilyen összefüggés, utalás, vagy kronológiai sorrend közöttük?
Nézheted, nincs semmi kapcsolat.
Az Obi-Wan

10 évvel az EPIII után játszódik, a Mando és a Boba az EPVI után.
Kapcsolat a Rebelssel illetve a Clone Wars-sal lehet, lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.05.31. 09:01:34

Az Obi-Wan Kenobi sorozatot a Mandalorian és a Boba Fett nélkül is lehet nézni? Van valamilyen összefüggés, utalás, vagy kronológiai sorrend közöttük?
"And my heart will leave you never."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.05.16. 18:53:14

Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.04. 19:49:45

geridoss írta:
2022.05.04. 18:17:49
Obi-Wan új trailer.
Baromi kiváncsi vagyok, de azért a szkeptikus énem szerint Obi-Wan története talán nem olyan, amit sorozatban kéne elmesélni. De ha azt nézzük, hogy a Disney alatt hány film és hány sorozat sült el jól, akkor jó a döntés :D

Ian McDiarmid (Palpatine) pedig nyilatkozott nemrég egy sejtelmeset, hogy talán nem a 9. részben láttuk őt utoljára.
Nekem régi vágyam egy film/sorozat az ifjú Vader-ről, meg az Ő szemszögéből a birodalom első pár éve, és ki kellene használni amíg James Earl Jones és Ian McDiarmid is köztünk van még.
James Luceno Sötét Nagyúr című könyve amúgy valamennyire ezt dolgozza fel, azt tudom ajánlani az érdeklődőknek!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2022.05.04. 18:17:49

"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.04. 15:29:43

Köszi mindkettőtöknek! Akkor úgy érzem, megéri megnézni, a végét meg lehet, hogy tényleg kikapcsolom. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.04. 15:14:22

Az évad jó, csak az utolsó fél órára majd kapcsold ki, megint nem sikerült jól lezárni. Azóta se tudtam eldönteni, hogy melyik befejezés a rosszabb, de hajlok affelé, hogy a New Blood-é a rosszabb.

Vagy legalábbis nagyobb csalódás, mert az eredeti sorozat eléggé elfáradt a végére, úgyhogy benne volt a levegőben, hogy nem lesz jó a lezárás. Itt viszont tök jó volt az egész évad, még az utolsó rész is az utolsó 10-20 percet leszámítva.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.05.04. 13:03:01

Nekem tetszett az évad, nem a legjobb, de voltak ettől gyengébbek. Spoilerek nélkül nehéz írni róla. A főgenya szerintem top3-top5-ös.
Nézd meg én azt mondom. :D
Kép
Válasz küldése